2013. September |
|
1.
(Su.) |
11. Tatai Honvéd Cup
|
Tata, Olimpiai Edzőtábor |
TTT |
|
1. (Su.) 00:00,
11. Tatai Honvéd Cup - 1st race
|
|
1. (Su.) 00:00,
11. Tatai Honvéd Cup - 2nd race
|
|
1.
(Su.) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság
|
|
DTC |
|
1. (Su.) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnoks
|
|
1.
(Su.) |
Sulyom kupa
|
Mártély |
HOD |
|
1. (Su.) 00:00,
Sulyom kupa
|
|
1.
(Su.) |
Kertész kupa
|
Pécs, Vízfő |
BarMTFSZ |
|
1. (Su.) 00:00,
Kertész kupa
|
|
1.
(Su.) |
Less Nándor emlékverseny
|
|
DTC |
|
1. (Su.) 00:00,
Less Nándor emlékverseny
|
|
1.
(Su.) |
Budapest Team Score Championship
|
Budapest, Margharet Island |
OSC1 |
|
1. (Su.) 00:00,
Budapest Team Score Championship
|
|
4.
(We.) |
<strike>Lindenberg ev.</strike> cancelled!
|
|
BEA |
|
4. (We.) 00:00,
Lindenberg ev.
|
|
4.
(We.) |
H
|
|
SAS |
|
4. (We.) 00:00,
3SZ
|
|
4.
(We.) |
Csongrád megyei szerda 1.
|
Szeged, Partfürdő |
CsTFSz |
|
5.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 11
|
Budapest, Csillebérc (KFKI) |
|
|
5. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 11
|
|
7.
(Sa.) |
Hungarian Short Distance Championships
|
Szentendre |
SPA |
|
7. (Sa.) 00:00,
Qualification
|
|
7. (Sa.) 00:00,
Final
|
|
8.
(Su.) |
Hungarian Team Score Championships
|
Szentendre |
SPA |
|
8. (Su.) 00:00,
Hungarian Team Score Championships
|
|
11.
(We.) |
Ferenc Valkony Memorial 9
|
Budapest, Népliget |
SAS |
|
11. (We.) 00:00,
Ferenc Valkony Memorial 9
|
|
12.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 12
|
Törökbálint (Auchan) |
|
|
12. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 12
|
|
13.
(Fr.) |
Őszi Rövidtávú kupa
|
Kaposvár - Városliget |
THS |
|
13. (Fr.) 00:00,
Őszi Rövidtávú kupa
|
|
14.
(Sa.) |
Igaz Béla emlékverseny
|
Pécs, Rigókút |
PVS |
|
14. (Sa.) 00:00,
Igaz Béla emlékverseny
|
|
14.
(Sa.) |
Pusztamérges kupa
|
Mérgesi-erdő |
PUS |
|
14. (Sa.) 00:00,
Pusztamérges kupa
|
|
14.
(Sa.) |
Vizsla Kupa 7
|
Budapest, Kakukk-hegy |
VSE |
|
14. (Sa.) 00:00,
Vizsla Kupa 7
|
|
14-15.
(Sa.) |
Keleti O-Days
|
Baktalórántháza |
NYK |
|
14. (Sa.) 00:00,
Etap 1
|
|
14. (Sa.) 00:00,
Etap 2
|
|
15. (Su.) 00:00,
Etap 3
|
|
14-15.
(Sa.) |
MTBO Hungarian Middle Distance Championship, Maccabi Cup
|
Ásotthalom |
MCB |
|
15. (Su.) 00:00,
Middle Distance Championships
|
|
14. (Sa.) 00:00,
Maccabi Cup
|
|
15.
(Su.) |
Baranya Megyei Csapatbajnokság
|
Pécs,Jakab-hegy |
BarMTFSZ, PVS |
|
15. (Su.) 00:00,
Baranya Megyei Csapatbajnokság
|
|
15.
(Su.) |
Silvanus vasárnap 14.
|
|
SAS |
|
15. (Su.) 00:00,
Silvanus vasárnap 14.
|
|
18.
(We.) |
3Sz Németh L.memorial
|
Virágvölgy |
KOS |
|
18. (We.) 00:00,
Solymári 3SZ
|
|
19.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 13
|
Budapest, Hárshegy (Szépjuhászné) |
|
|
19. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 13
|
|
20-21.
(Fr.) |
Békakonty kupa
|
|
GOC |
|
20. (Fr.) 00:00,
Békakonty kupa 1. futam
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Békakonty kupa 2. futam
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Békakonty kupa 3. futam
|
|
21.
(Sa.) |
Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság
|
|
SZU |
|
21. (Sa.) 00:00,
Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság
|
|
21.
(Sa.) |
Eger kupa 4. forduló
|
Eger |
ESP |
|
21. (Sa.) 00:00,
Eger kupa 4. forduló 1. futam
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Eger kupa 4. forduló 2. futam
|
|
21.
(Sa.) |
Somogy megyei váltóbajnokság
|
Kaposvár Deseda Arborétum |
THS |
|
21. (Sa.) 00:00,
Somogy megyei váltóbajnokság
|
|
21.
(Sa.) |
MOM Cup
|
Érd - Sóskút |
MOM |
|
21. (Sa.) 00:00,
Etap 1
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Etap 2
|
|
22.
(Su.) |
Rimóczi memorial
|
|
SZU |
|
22. (Su.) 00:00,
Rimóczi emlékverseny
|
|
22.
(Su.) |
Silvanus vasárnap 15.
|
|
SAS |
|
22. (Su.) 00:00,
Silnvanus sunday
|
|
22.
(Su.) |
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
Kaposvár, Tókaji erdő |
THS |
|
22. (Su.) 00:00,
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
|
25.
(We.) |
Barabás Á. ev.
|
Budapest, Káposztásmegyer |
BEA |
|
25. (We.) 00:00,
Barabás Á. ev.
|
|
26.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 14
|
Budapest, Hármashatárhegy (Görgényi str.) |
|
|
26. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 14
|
|
28.
(Sa.) |
Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság
|
Bécsújhely |
NYS |
|
28. (Sa.) 00:00,
Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság
|
|
28-29.
(Sa.) |
Kalocsa Cup
|
Izsák |
KAL |
|
28. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
29. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
28.
(Sa.) |
Kalocsa Cup Relay
|
Izsák |
KAL |
|
28. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
29.
(Su.) |
Meteor kupa 2. forduló
|
Pécs, volt ércbánya II-es üzem |
PVM |
|
29. (Su.) 00:00,
Meteor kupa 2. forduló
|
|
29.
(Su.) |
Győr-Moson-Sopron-Vas Megye Nyílt normáltávú Bajnoksága
|
Kőszeg,Szabó-hegy,Sípálya |
|
|
29. (Su.) 00:00,
Middle
|