2016. January |
|
2.
(Sa.) |
Winter training series 1st stage
|
Zajnát mountains, restaurant Kopár |
BTFSz |
|
2. (Sa.) 00:00,
BTTE-1
|
|
3-Feb. 21.
(Su.) |
Silvanus SE winter trainig race
|
KFKI |
SAS |
|
3. (Su.) 00:00,
2016.01.03.
|
|
10. (Su.) 00:00,
2016.01.10.
|
|
17. (Su.) 00:00,
2016.01.17.
|
|
31. (Su.) 00:00,
2016.01.31.
|
|
7. (Su.) 00:00,
2016.02.07.
|
|
14. (Su.) 00:00,
2016.02.14.
|
|
21. (Su.) 00:00,
2016.02.21.
|
|
15-17.
(Fr.) |
Kiskunhalas training camp
|
Kiskunhalas |
SZV |
|
15. (Fr.) 00:00,
Friday morning training
|
|
15. (Fr.) 00:00,
Friday afternoon training
|
|
16. (Sa.) 00:00,
Saturday morning training
|
|
16. (Sa.) 00:00,
Saturday afternoon training
|
|
17. (Su.) 00:00,
Sunday training
|
|
23.
(Sa.) |
Indoor Orienteering Championship of Budapest
|
Budapest, Gazdagrét |
BTFSz, SPA |
|
23. (Sa.) 00:00,
Indoor Orienteering Championship of Budapest
|
|
24.
(Su.) |
Ripszám Henrik memorial race
|
Budapest, Hűvösvölgy |
BTFSz, SAS |
|
24. (Su.) 00:00,
Ripszám Henrik memorial race
|
|
30.
(Sa.) |
Winter training series 2nd stage
|
Telki |
TTE |
|
30. (Sa.) 00:00,
Winter training series 2nd stage
|
|
30.
(Sa.) |
Tájfutó Gála
|
Budapest, Stefánia Palota |
MCB, MTFSZ |
|
31.
(Su.) |
Edzői Konferencia
|
Budapest, Testnevelési Egyetem |
MCB, MTFSZ |
2016. February |
|
7.
(Su.) |
IT forum for event organisers
|
Budapest, Magyar Sport Háza |
MTFSZ |
|
13.
(Sa.) |
Winter training series 3rd stage
|
Pilisszentiván |
BTFSz, MOM |
|
13. (Sa.) 00:00,
Winter training series 3rd stage
|
|
13-14.
(Sa.) |
Ski-O Long Distance Hungarian Championships, Hungarian Cup
Canceled |
Bánkút |
ETC |
|
13. (Sa.) 00:00,
Middle
|
|
14. (Su.) 00:00,
Long distance Champs
|
|
17.
(We.) |
Sándor Garay Memorial
|
Budapest |
BEA |
|
19-21.
(Fr.) |
National team traning camp
|
Mecsek |
PVS, MTFSZ |
|
19. (Fr.) 00:00,
Friday training
|
|
20. (Sa.) 00:00,
Saturday morning training
|
|
20. (Sa.) 00:00,
Saturday afternoon training
|
|
21. (Su.) 00:00,
Sunday training
|
|
24.
(We.) |
Újhegy Cup
|
Budapest, Újhegyi lakótelep |
SAS |
|
27-28.
(Sa.) |
Spring Juniper Open
|
Izsák |
HSE, KAL |
|
27. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
28. (Su.) 00:00,
Day 2
|
2016. March |
|
2.
(We.) |
3Sz3 Margitsziget
|
Budapest, Margharet Island |
HSP |
|
6.
(Su.) |
Vas-Veszprém-Zala county ultra long distance championships
|
Uzsa-Erdésztelep |
VmTFSz |
|
6. (Su.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala county ultra long distance
|
|
6.
(Su.) |
Baranya megyei hosszútávú bajnokság és Igaz Béla emlékverseny
|
|
PVS |
|
6. (Su.) 00:00,
Baranya megyei hosszútávú bajnokság és Igaz Béla emlékverseny
|
|
6.
(Su.) |
Silvanus sunday 1.
|
Budapest, Kiscell |
SAS |
|
6.
(Su.) |
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 1. forduló
|
|
MSE |
|
6. (Su.) 00:00,
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 1. ford
|
|
9.
(We.) |
3SZ/4
|
Budapest, Rege-park |
MOM |
|
12-15.
(Sa.) |
North Alföld orienteering Days
|
|
SzSzBTFSz, HBmDvTFSz, DHS |
|
12. (Sa.) 00:00,
Nyírség Cup
|
|
13. (Su.) 00:00,
Szabolcs Cup
|
|
14. (Mo.) 00:00,
Csokonai Cup
|
|
15. (Tu.) 00:00,
Alföld Cup and Albert Nagy memorial
|
|
12.
(Sa.) |
Orienteering Marathon Prologue
|
Balatonfűzfő |
VBT |
|
12. (Sa.) 00:00,
Orienteering Marathon Prologue
|
|
12.
(Sa.) |
Zala Spring Cup
|
|
ZTC |
|
12. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
12. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
12-13.
(Sa.) |
Silvanus weekend
|
Budapest, Városliget & Városmajor |
SAS |
|
13.
(Su.) |
Orienteering Marathon
|
Vilonya |
VBT |
|
13. (Su.) 00:00,
Orienteering Marathon
|
|
14.
(Mo.) |
Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
|
ZST |
|
14. (Mo.) 00:00,
Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
|
14.
(Mo.) |
Barbácsi Ákos emlékverseny
Canceled |
|
BEA |
|
14. (Mo.) 00:00,
Barbácsi Ákos emlékverseny
|
|
15.
(Tu.) |
Vizsla kupa 1. forduló
|
|
VSE |
|
15. (Tu.) 00:00,
Vizsla kupa 1. forduló
|
|
16.
(We.) |
Kertváros Cup
|
Budapest, Kőbánya-Kertváros |
SAS |
|
19-20.
(Sa.) |
Spring Spartacus Cup
|
Csákberény |
SPA |
|
19. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
20. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
19-20.
(Sa.) |
Földeák-Hagymatikum Cup
|
Földeák - Makó |
MCB |
|
19. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
19. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
20. (Su.) 00:00,
3. etap
|
|
20. (Su.) 00:00,
4. etap
|
|
19-20.
(Sa.) |
Békési évadnyitó
|
|
CSP, BékésMTFSZ |
|
19. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
20. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
20.
(Su.) |
Medvehagyma kupa
Canceled |
|
BarMTFSZ |
|
20. (Su.) 00:00,
Medvehagyma kupa
|
|
21.
(Mo.) |
Enyves Éger Kupa 1. forduló
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
21. (Mo.) 00:00,
Enyves Éger Kupa 1. forduló
|
|
23.
(We.) |
Wednesday training competition
|
Hármashatár-hegyi repülőtér |
MOM |
|
26.
(Sa.) |
Hungarian Ultra Long Distance Championships
|
Bátaapáti |
KAL, PAK |
|
26. (Sa.) 00:00,
Hungarian Ultra Long Distance Championships
|
|
26. (Sa.) 00:00,
UL Side-run
|
|
28.
(Mo.) |
Easter competition
|
|
SAS |
|
30.
(We.) |
3SZ/7
|
Testvérhegy |
BEA |
2016. April |
|
1-3.
(Fr.) |
Nógrád Grand Prix
|
Mátraszele, Football field |
SDS, BBB, HUF |
|
2. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
3. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
2. (Sa.) 00:00,
Nógrád Grand Prix 3x3 Relay
|
|
1. (Fr.) 00:00,
Night
|
|
1.
(Fr.) |
Komárom-Esztergom megyei diákolimpia
|
|
TTT |
|
1. (Fr.) 00:00,
Komárom-Esztergom megyei diákolimpia
|
|
3.
(Su.) |
Silvanus sunday 2.
|
Népliget-nord |
SAS |
|
6.
(We.) |
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló
|
Budapest, Óbuda |
SAS |
|
6. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló
|
|
6.
(We.) |
Csongrád county Spring Orienteering Wednesdays 1.
|
Franciahögy |
CsTFSz, SZU |
|
7.
(Th.) |
Thursday MTBO 1
|
Budapest - Hajógyári-sziget |
|
|
7. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 1
|
|
9-10.
(Sa.) |
Postás Cup
|
Szárliget |
PSE |
|
9. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
10. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
9. (Sa.) 00:00,
Postás Relay
|
|
9-10.
(Sa.) |
MTBO Free Order Championships, Megalódusz Cup
|
Dunaszentmiklós, Tata |
MSE |
|
9. (Sa.) 14:00,
Megalódusz cup
|
|
10. (Su.) 10:00,
Free Order
|
|
9.
(Sa.) |
PreO National Champiopnship
|
Baj |
TTE |
|
9. (Sa.) 10:00,
PreO National Champiopnship
|
|
9-10.
(Sa.) |
Bihar Cup
|
Betfia & Hegyközszáldobágy |
SAS, ADY |
|
11.
(Mo.) |
Enyves Éger Kupa 2. forduló
|
|
GOC |
|
11. (Mo.) 00:00,
Enyves Éger Kupa 2. forduló
|
|
13.
(We.) |
3SZ/9
|
Budapest, Hárshegy |
KOS |
|
14.
(Th.) |
Thursday MTBO 2
|
Budapest - Hármashatárhegy |
|
|
14. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 2
|
|
15-17.
(Fr.) |
Youth training camp
|
Poland |
MTFSZ |
|
15. (Fr.) 00:00,
Friday training
|
|
16.
(Sa.) |
Zala megyei diákolimpia és Göcsej kupa
|
|
ZmTFSz, ZTC |
|
16. (Sa.) 00:00,
Zala megyei diákolimpia és Göcsej kupa
|
|
16.
(Sa.) |
Zalaegerszeg kupa
|
|
ZTC |
|
16. (Sa.) 00:00,
Zalaegerszeg kupa
|
|
16.
(Sa.) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia és Tavasz kupa
|
Sényő |
HBS |
|
16. (Sa.) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia és Tavasz kupa
|
|
16.
(Sa.) |
Baranya-Somogy-Tolna megyei diákolimpia
|
|
ZST, SMTFSZ |
|
16. (Sa.) 00:00,
Baranya-Somogy-Tolna megyei diákolimpia
|
|
16.
(Sa.) |
Vizsla kupa 2. forduló
|
|
VSE |
|
16. (Sa.) 00:00,
Vizsla kupa 2. forduló
|
|
16.
(Sa.) |
Kisbakter kupa
|
|
SZV |
|
16. (Sa.) 00:00,
Kisbakter kupa
|
|
16.
(Sa.) |
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
ESP |
|
16. (Sa.) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
16.
(Sa.) |
Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa
|
|
VTC, VmTFSz |
|
16. (Sa.) 00:00,
Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa
|
|
17.
(Su.) |
Student Championship of Vas and Győr-Moson-Sopron counties
|
Szombathely, Parkerdő |
VasMTFSZ |
|
17. (Su.) 10:00,
Classic distance
|
|
17. (Su.) 13:00,
Relay
|
|
17.
(Su.) |
Budapesti és Pest megyei diákolimpia és Gödöllő kupa
|
Event centre |
BEA, GKS |
|
17. (Su.) 10:00,
Budapesti és Pest megyei diákolimpia és Gödöllő kupa
|
|
17.
(Su.) |
Erdei verseny
Canceled |
|
HBmDvTFSz |
|
17. (Su.) 00:00,
Erdei verseny
|
|
17.
(Su.) |
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 2. forduló
|
|
MSE |
|
17. (Su.) 00:00,
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 2. ford
|
|
20.
(We.) |
Sirály Cup 1st stage
|
Budapest, Orczy-garden |
SIR |
|
20.
(We.) |
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
- |
DTC |
|
20. (We.) 10:00,
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
|
21.
(Th.) |
Thursday MTBO 3
|
Budaörs, Budapesti út 99. |
|
|
21. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 3
|
|
23-24.
(Sa.) |
Borsod Cup, Herman Memorial and University Championships
|
Miskolc Egyetemváros & Csókás |
DTC |
|
23. (Sa.) 00:00,
Sprint
|
|
24. (Su.) 00:00,
Long distance
|
|
23. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
23-24.
(Sa.) |
Mecsek Cup
|
Pécs, Közép-Mecsek |
BarMTFSZ, POE, PVM, PVS |
|
23. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
24. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
23.
(Sa.) |
Silvanus Saturday racing 1.
|
Feneketlen tó |
SAS |
|
24.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 3.
|
Fazekashegy |
SAS |
|
27.
(We.) |
Békés megyei diákolimpia
|
|
CSP, BékésMTFSZ |
|
27. (We.) 00:00,
Békés megyei diákolimpia
|
|
27.
(We.) |
Gladiátor Cup
|
Budapest, Vérmező |
SPA |
|
28.
(Th.) |
Thursday MTBO 4
|
Budapest - Farkas-erdő (Óceánárok u.) |
|
|
28. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 4
|
|
29.
(Fr.) |
Szélrózsa Night
|
Héreg |
TTE |
|
29. (Fr.) 00:00,
Szélrózsa Night
|
|
30-May 1.
(Sa.) |
Tipo Cup
|
Héreg |
TTE |
|
30. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
1. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
30-May 1.
(Sa.) |
MTBO Austria Cup, Hungarian Cup
|
Blumau, Katzelsdorf |
|
|
30. (Sa.) 00:00,
Sprint
|
|
1. (Su.) 00:00,
Long
|
2016. May |
|
1.
(Su.) |
Eger kupa 1. forduló
|
|
ESP |
|
1. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
1. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
4.
(We.) |
3Sz/12 Hidegkút Kupa
|
Budapest - Hármashatárhegy |
HSP |
|
5.
(Th.) |
Thursday MTBO 5
|
Budapest - Normafa, Hotel Olimpia |
|
|
5. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 5
|
|
7-8.
(Sa.) |
Honvéd Cup
|
Porva |
VHS |
|
7. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
8. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
7-8.
(Sa.) |
Heliktit kupa
|
|
DCS |
|
7. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
8. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
7.
(Sa.) |
Csongrád megyei diákolimpia és Szeged kupa
|
|
SZU |
|
7. (Sa.) 00:00,
Csongrád megyei diákolimpia és Szeged kupa
|
|
7.
(Sa.) |
Vizsla kupa 3. forduló
|
|
VSE |
|
7. (Sa.) 00:00,
Vizsla kupa 3. forduló
|
|
7.
(Sa.) |
Gyöngyvirág kupa
|
|
BarMTFSZ, PVM |
|
7. (Sa.) 00:00,
Gyöngyvirág kupa
|
|
7-8.
(Sa.) |
Békési Tavasz kupa
|
|
CSP, BékésMTFSZ |
|
7. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
8. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
7.
(Sa.) |
Tüdőlebeny
|
Lébény |
|
|
8.
(Su.) |
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
|
ZST, SMTFSZ |
|
8. (Su.) 00:00,
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
|
8.
(Su.) |
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 3. forduló
|
|
MSE |
|
8. (Su.) 00:00,
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 3. ford
|
|
8.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 4.
|
Népliget-sud |
SAS |
|
9.
(Mo.) |
Enyves Éger Kupa 3. forduló
|
|
GOC |
|
9. (Mo.) 00:00,
Enyves Éger Kupa 3. forduló
|
|
11.
(We.) |
WOD Budapest race
|
Budapest, Városliget |
SPA, SAS |
|
11.
(We.) |
Campus Orienteering Event
|
Budapest, Lágymányos |
KOS |
|
12.
(Th.) |
Thursday MTBO 6 - POSTPONED!
|
Budapest - Kamaraerdő (Susulyka u.) |
|
|
12. (Th.) 16:00,
Thursday MTBO 6 - POSTPONED!
|
|
14-16.
(Sa.) |
Homokháti Maccabi Cup
|
Kiskunmajsa |
MCB |
|
14. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
14. (Sa.) 00:00,
Night
|
|
15. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
16. (Mo.) 00:00,
Day 3
|
|
14.
(Sa.) |
Debrecen városi normáltávú bajnokság
Canceled |
|
HBmDvTFSz, DHS |
|
14. (Sa.) 00:00,
Debrecen városi normáltávú bajnokság
|
|
14.
(Sa.) |
Bringás Pünkösd Veszprém - MTBO
|
Veszprém, Kolostorok és kertek völgye |
|
|
14. (Sa.) 11:00,
Bringás Pünkösd Veszprém - MTBO
|
|
14.
(Sa.) |
Serdülő - Ifi - junior sprint válogató
|
- |
|
|
14. (Sa.) 10:00,
Serdülő - Ifi - junior sprint válogató
|
|
15.
(Su.) |
Homokháti Maccabi Cup Relay
|
Kiskunmajsa |
MCB |
|
15. (Su.) 00:00,
Relay
|
|
15.
(Su.) |
Bükkfennsík kupa
|
Szederbokor autóspihenő |
DTC |
|
15. (Su.) 10:00,
Bükkfennsík kupa
|
|
18.
(We.) |
3SZ Cinkota
|
Budapest, Cinkota forest |
TTE |
|
19.
(Th.) |
Thursday MTBO 7
|
Budapest - Budatétény (Nyél u. 48.) |
|
|
19. (Th.) 16:00,
Thursday MTBO 7
|
|
21-22.
(Sa.) |
|
Eger, Felsőtárkány |
ESP |
|
21. (Sa.) 00:00,
Sprint
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
22. (Su.) 00:00,
Classic distance
|
|
21-22.
(Sa.) |
OTP Bank Cup
|
Eger, Felsőtárkány |
ESP |
|
21. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
22. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
21.
(Sa.) |
Silvanus saturday 2.
|
Margitsziget-fountain |
SAS |
|
22.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 5.
|
Hárshegy-Szépjuhászné |
SAS |
|
25.
(We.) |
3sz-training containing swedish and danish legs
|
- |
KOS |
|
26.
(Th.) |
Thursday MTBO 8
|
Tárnok, Kertbarátok u. |
|
|
26. (Th.) 16:00,
Thursday MTBO 8
|
|
27.
(Fr.) |
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
|
BarMTFSZ |
|
27. (Fr.) 00:00,
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
|
28-29.
(Sa.) |
Summer and Night Postás Cup
|
|
PSE |
|
28. (Sa.) 00:00,
Postás Night
|
|
28. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
29. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
28.
(Sa.) |
Tavaszi kupa
Canceled |
|
BarMTFSZ |
|
28. (Sa.) 00:00,
Tavaszi kupa
|
2016. June |
|
1.
(We.) |
Sirály Cup 2nd stage
|
|
SIR |
|
2.
(Th.) |
Thursday MTBO 9
|
Budapest - Péterhalom (Sas u.) |
|
|
2. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 9
|
|
4.
(Sa.) |
ARAK Cup
|
Fehérvárcsurgó, Gaja szurdok |
ARA |
|
4. (Sa.) 00:00,
ARAK Cup
|
|
4.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala megyei középtávú bajnokság
|
|
VasMTFSZ |
|
4. (Sa.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei középtávú bajnokság
|
|
4.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság
|
|
VasMTFSZ |
|
4. (Sa.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság
|
|
4.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala megyei éjszakai bajnokság
|
|
VasMTFSZ |
|
4. (Sa.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei éjszakai bajnokság
|
|
4.
(Sa.) |
Baranya megyei középtávú bajnokság
|
|
BarMTFSZ |
|
4. (Sa.) 00:00,
Baranya megyei középtávú bajnokság
|
|
5.
(Su.) |
Semmelweis Memorial
|
Nagykovácsi, stone mine |
OSC1 |
|
5. (Su.) 00:00,
Semmelweis Memorial
|
|
5.
(Su.) |
Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság
|
|
SZV |
|
5. (Su.) 00:00,
Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság
|
|
5.
(Su.) |
Dél-alföldi regionális váltóbajnokság
|
|
SZV |
|
5. (Su.) 00:00,
Dél-alföldi regionális váltóbajnokság
|
|
5.
(Su.) |
sZALAdEGERSZEG Nagydíj
|
|
GOC |
|
5. (Su.) 00:00,
1st race
|
|
5. (Su.) 00:00,
2nd race
|
|
8.
(We.) |
Óhegy Cup 3SZ/17
|
Óhegy park |
SAS |
|
9.
(Th.) |
Thursday MTBO 10
|
Budapest - Kamaraerdő (Susulyka u.) |
|
|
9. (Th.) 10:00,
Thursday MTBO 10
|
|
11.
(Sa.) |
Hungarian Night Championships
|
Zsana |
MCB |
|
11. (Sa.) 00:00,
Hungarian Night Championships
|
|
12.
(Su.) |
Papp János emlékverseny
|
|
MCB |
|
12. (Su.) 00:00,
Papp János emlékverseny
|
|
12.
(Su.) |
Tisza-tó kupa
|
|
ESP |
|
12. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
12. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
15.
(We.) |
Valkony Ferenc emlékverseny 2. forduló
|
|
SAS |
|
15. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 2. forduló
|
|
16.
(Th.) |
Thursday MTBO 11
|
Tata, Fáklya u. |
|
|
16. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 11
|
|
17-19.
(Fr.) |
Vakáció Nagydíj
|
|
VBT |
|
17. (Fr.) 00:00,
1. day
|
|
18. (Sa.) 00:00,
2. day
|
|
19. (Su.) 00:00,
3. day
|
|
18.
(Sa.) |
Vizsla kupa 4. forduló
|
|
VSE |
|
18. (Sa.) 00:00,
Vizsla kupa 4. forduló
|
|
18.
(Sa.) |
Hajdú-Bihar megyei középtávú bajnokság
Canceled |
|
HBmDvTFSz |
|
18. (Sa.) 00:00,
Hajdú-Bihar megyei középtávú bajnokság
|
|
18.
(Sa.) |
Kész István emlékverseny, Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 4. forduló
|
|
TTT |
|
18. (Sa.) 00:00,
Kész István emlékverseny, Komárom-Esztergom m
|
|
18-19.
(Sa.) |
Vértesboglár Adventure
|
Vértesboglár, Kossuth u. 69. |
|
|
19. (Su.) 09:00,
Vértesboglár Adventure
|
|
19.
(Su.) |
Kaposvár városi rövidtávú bajnokság
|
|
ZST, SMTFSZ |
|
19. (Su.) 00:00,
Kaposvár városi rövidtávú bajnokság
|
|
19.
(Su.) |
Borsod megyei középtávú bajnokság
|
|
DTC |
|
19. (Su.) 00:00,
Borsod megyei középtávú bajnokság
|
|
22.
(We.) |
Gellérthegy Cup
|
|
SPA |
|
23.
(Th.) |
Thursday MTBO 12
|
Budapest - Hármashatárhegy (Görgényi str.) |
|
|
23. (Th.) 16:30,
Thursday MTBO 12
|
|
25-26.
(Sa.) |
Hungarian Middle Distance and Relay Championships
|
Besztercebánya |
TTE |
|
25. (Sa.) 12:00,
Middle Distance Championship
|
|
26. (Su.) 09:00,
Relay Championship
|
|
26.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 6.
|
Vérmező |
SAS |
|
29.
(We.) |
Makkos Cup
|
Makkosmária |
KOS |
2016. July |
|
1.
(Fr.) |
BMG night training race
|
Budapest, Káposztásmegyer |
BMG |
|
2-3.
(Sa.) |
24 hours relay
|
Kab mountain |
|
|
2-3.
(Sa.) |
MTBO Hidegkút Cup, Austria Cup, Slovak Cup
|
Hidegkút |
DTC |
|
2. (Sa.) 13:00,
Middle
|
|
3. (Su.) 10:00,
Long
|
|
2.
(Sa.) |
Vizsla Cup 5th round
|
Budapest, Vadaskert |
VSE |
|
3.
(Su.) |
Silvanus Sunday 7
|
Budapest, Bikás-domb |
SAS |
|
6.
(We.) |
Sirály Cup 3rd stage
|
Budapest, Békásmegyer |
SIR |
|
9-10.
(Sa.) |
Balaton Cup
|
Zalaszentgrót |
GOC |
|
9. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
10. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
10. (Su.) 00:00,
3. etap
|
|
8. (Fr.) 00:00,
Prologue
|
|
10.
(Su.) |
Silvanus Sunday 8
|
Városmajor |
SAS |
|
13.
(We.) |
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló
|
József Attila ltp. |
SAS |
|
13. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló
|
|
15-17.
(Fr.) |
Vértes Cup
|
Körtvélyespuszta |
MSE |
|
15. (Fr.) 00:00,
Prolog
|
|
16. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
17. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
17-22.
(Su.) |
Erzsébet-camp 1
|
Zánka |
MTFSZ |
|
20.
(We.) |
3SZ/23
|
Solymár, Aranyhegyi-patak |
CSP |
|
24.
(Su.) |
Silvanus sunday 9.
|
Hajógyári sziget |
SAS |
|
27.
(We.) |
Valkony Ferenc emlékverseny 4. forduló
|
|
SAS |
|
27. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 4. forduló
|
|
30-Aug. 3.
(Sa.) |
Hungaria Cup
|
Miskolc |
SZV |
|
30. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
31. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
1. (Mo.) 00:00,
Day 3
|
|
2. (Tu.) 00:00,
Day 4
|
|
3. (We.) 00:00,
Day 5
|
|
31.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 10.
|
Martinovics hegy |
SAS |
2016. August |
|
5-7.
(Fr.) |
Barátság Cup
|
Szentgotthárd, Őrség |
VBT |
|
5. (Fr.) 00:00,
1. day
|
|
6. (Sa.) 00:00,
2. day
|
|
7. (Su.) 00:00,
3. day
|
|
7-12.
(Su.) |
Erzsébet-camp 2
|
Zánka |
MTFSZ |
|
7.
(Su.) |
Kecskemét kupa
|
|
KZS, KAL |
|
7. (Su.) 00:00,
Kecskemét kupa
|
|
7.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 11.
|
Kőbánya Sportliget |
SAS |
|
10.
(We.) |
Csipo Cup
|
Solymár, Alsó-Jegenye-völgy |
CSP, TTE |
|
14.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 12.
|
Margitsziget |
SAS |
|
17.
(We.) |
Summer Spartacus Cup
|
|
SPA |
|
19-21.
(Fr.) |
Transmoduls Dunántúl Cup
|
Veszprém,Hajmáskér |
KTT |
|
19. (Fr.) 00:00,
1. etap
|
|
20. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
20. (Sa.) 00:00,
3. etap
|
|
21. (Su.) 00:00,
4. etap
|
|
20-21.
(Sa.) |
Dobó István Memorial
|
Bélapátfalva, Eger |
ETC |
|
20. (Sa.) 13:00,
1. etap
|
|
21. (Su.) 10:00,
2. etap
|
|
21. (Su.) 14:30,
3. etap
|
|
20-21.
(Sa.) |
MTBO Sprint and Sprint Relay Championships, Pannon MTBO
|
Felsőörs, Civil House |
THT |
|
20. (Sa.) 13:00,
Sprint
|
|
20. (Sa.) 16:30,
Sprint relay
|
|
21. (Su.) 10:00,
Middle
|
|
21.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 13.
|
Óbuda városközpont |
SAS |
|
24.
(We.) |
Valkony Ferenc emlékverseny 5. forduló
|
|
SAS |
|
24. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 5. forduló
|
|
27.
(Sa.) |
Baranya-Somogy megyei rövidtávú bajnokság
|
|
BarMTFSZ |
|
27. (Sa.) 00:00,
Baranya-Somogy megyei rövidtávú bajnokság
|
|
27.
(Sa.) |
Örökösföld kupa
|
|
DCS |
|
27. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
27. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
27-28.
(Sa.) |
Szombathely kupa
|
|
VasMTFSZ |
|
27. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
27. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
28. (Su.) 00:00,
3. etap
|
|
27.
(Sa.) |
Gyál city orienteering race
|
2360 Gyál 22 str Ady Endre |
AOS |
|
28.
(Su.) |
Vizsla kupa 6. forduló
|
|
VSE |
|
28. (Su.) 00:00,
Vizsla kupa 6. forduló
|
|
28.
(Su.) |
Borsod megyei csapatbajnokság
Canceled |
|
DTC |
|
28. (Su.) 00:00,
Borsod megyei csapatbajnokság
|
|
28.
(Su.) |
Borsod megyei rövidtávú bajnokság
Canceled |
|
DTC |
|
28. (Su.) 00:00,
Borsod megyei rövidtávú bajnokság
|
|
28.
(Su.) |
Kertész kupa
|
|
PVM, PVS, POE |
|
28. (Su.) 00:00,
Kertész kupa
|
|
28.
(Su.) |
Kórház kupa
|
|
DCS |
|
28. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
28. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
28.
(Su.) |
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 5. forduló
|
Tata |
KomMTFSZ |
|
31.
(We.) |
Normafai pontbegyűjtő verseny - 3SZ 28. forduló
|
- |
TTE |
|
31. (We.) 10:00,
Normafai pontbegyűjtő verseny - 3SZ 28. forduló
|
2016. September |
|
1.
(Th.) |
Thursday MTBO 13
|
Budapest - Csillebérc, KFKI |
|
|
1. (Th.) 16:00,
Thursday MTBO 13
|
|
3-4.
(Sa.) |
MTBO Long Distance Championships, Vasgyár Cup
|
Miskolc |
DTC |
|
3. (Sa.) 13:00,
Ironworks Cup
|
|
4. (Su.) 10:00,
Long Distance Championships
|
|
3.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság
|
|
ZmTFSz, ZTC |
|
3. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
3. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
3.
(Sa.) |
Eötvös Loránd emlékverseny és Budapest rövidtávú bajnoksága
|
Gödöllő, Alsópark |
BEA |
|
3. (Sa.) 10:30,
Eötvös memorial, Budapest sprint champs
|
|
3-4.
(Sa.) |
Körös-torok kupa
|
|
MCB |
|
3. (Sa.) 10:00,
1. etap
|
|
3. (Sa.) 14:00,
2. etap
|
|
4. (Su.) 10:00,
3. etap
|
|
4. (Su.) 14:00,
4. etap
|
|
3.
(Sa.) |
Budapest sprint relay champs
|
Gödöllő, Alsópark |
BEA |
|
3. (Sa.) 13:30,
Budapest sprint relay champs
|
|
4.
(Su.) |
Őszi kikerics kupa
|
|
BarMTFSZ, POE |
|
4. (Su.) 00:00,
Őszi kikerics kupa
|
|
4.
(Su.) |
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság
|
|
ZmTFSz, ZTC |
|
4. (Su.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság
|
|
4.
(Su.) |
Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság
|
|
ZmTFSz, ZTC |
|
4. (Su.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság
|
|
4.
(Su.) |
Tolna megyei rövidtávú bajnokság
|
|
FLF |
|
4. (Su.) 00:00,
Tolna megyei rövidtávú bajnokság
|
|
7.
(We.) |
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló
|
Városliget |
SAS |
|
7. (We.) 15:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló
|
|
8.
(Th.) |
Thursday MTBO 14
|
Budapest - Normafa, Hotel Olimpia |
|
|
8. (Th.) 16:00,
Thursday MTBO 14
|
|
10.
(Sa.) |
Hungarian Short Distance Championships
|
Gyöngyös |
GYO, SDS |
|
10. (Sa.) 00:00,
Qualification
|
|
10. (Sa.) 00:00,
Final
|
|
11.
(Su.) |
Hungarian Sprint Relay Championships
|
Mátrafüred |
GYO, SDS |
|
11. (Su.) 00:00,
Hungarian Sprint Relay Championships
|
|
11.
(Su.) |
Sprint Relay Open
|
- |
GYO, SDS |
|
11. (Su.) 10:00,
Sprint Relay Open
|
|
14.
(We.) |
Lindenberg Memorial
|
Hárshegy |
BEA |
|
15.
(Th.) |
Thursday MTBO 15
|
Budapest - Kamaraerdő, Susulyka u. |
|
|
15. (Th.) 16:00,
Thursday MTBO 15
|
|
17-18.
(Sa.) |
Kalocsa Cup
|
|
KAL |
|
17. (Sa.) 15:30,
Relay
|
|
17. (Sa.) 11:00,
1. day
|
|
18. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
17-18.
(Sa.) |
Békés Cup
|
|
CSP |
|
17. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
18. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
18.
(Su.) |
Elektromos Cup
|
Lébény |
GYE |
|
19.
(Mo.) |
Göcsej Kupa 1. forduló
|
|
GOC |
|
19. (Mo.) 00:00,
Göcsej Kupa 1. forduló
|
|
20.
(Tu.) |
8th Kampusz University Race
|
BME Sport Ground |
BTFSz |
|
21.
(We.) |
3SZ/31
|
Pók utcai lakótelep |
SAS, VSE |
|
22.
(Th.) |
Thursday MTBO 16
|
Budapest - Péterhalom, Sas u. |
|
|
22. (Th.) 16:00,
Thursday MTBO 16
|
|
24-25.
(Sa.) |
Jonathermál Cup
|
Kiskunmajsa |
MCB |
|
24. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
24. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
25. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
24-25.
(Sa.) |
MTBO Middle Distance Championships, Maccabi Cup
|
Szank, Vona dűlő 77. |
MCB |
|
24. (Sa.) 13:00,
Maccabi Cup 1
|
|
25. (Su.) 11:00,
Maccabi Cup 2
|
|
24.
(Sa.) |
Eger kupa 2. forduló
|
|
ESP |
|
24. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
24. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
24.
(Sa.) |
Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság
Canceled |
|
HBmDvTFSz |
|
24. (Sa.) 00:00,
Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság
|
|
24.
(Sa.) |
Érd kupa
|
|
BEA |
|
24. (Sa.) 00:00,
Érd kupa
|
|
25.
(Su.) |
Jonathermál TrailO Cup
Canceled |
Szank |
TTE, MCB |
|
25. (Su.) 10:00,
Jonathermál TrailO Cup
|
|
25.
(Su.) |
Silvanus Sunday 14
|
Tabán és Horváth-kert |
SAS |
|
28.
(We.) |
Wednesday training race
|
Budapest, Testvér-hill |
BEA |
2016. October |
|
1-2.
(Sa.) |
MOM Cup
|
|
MOM |
|
1. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
2. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
1.
(Sa.) |
Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság és Pusztamérges kupa
|
|
PUS |
|
1. (Sa.) 10:00,
Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság és Pusztamérges kupa
|
|
1-2.
(Sa.) |
Meteor kupa
|
|
PVM, POE |
|
1. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
2. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
2.
(Su.) |
Borsod megyei normáltávú bajnokság
|
|
DTC |
|
2. (Su.) 00:00,
Borsod megyei normáltávú bajnokság
|
|
3.
(Mo.) |
Göcsej Kupa 2. forduló
|
|
GOC |
|
3. (Mo.) 00:00,
Göcsej Kupa 2. forduló
|
|
5.
(We.) |
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló
|
|
SAS |
|
5. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló
|
|
8.
(Sa.) |
Vizsla kupa 7. forduló
|
|
VSE |
|
8. (Sa.) 00:00,
Vizsla kupa 7. forduló
|
|
8.
(Sa.) |
Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság és Zselic kupa
|
|
ZST |
|
8. (Sa.) 00:00,
Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság és Zselic kupa
|
|
8.
(Sa.) |
Veszprém megyei normáltávú bajnokság
|
Veszprém |
VHS, VmTFSz |
|
8. (Sa.) 00:00,
Veszprém megyei normáltávú bajnokság
|
|
9.
(Su.) |
Hódmezővásárhely Cup
|
Hódmezővásárhely |
HTC |
|
9. (Su.) 10:00,
Hódmezővásárhely Cup
|
|
9.
(Su.) |
Silvanus Cup
|
Cinkota forest |
SAS |
|
9.
(Su.) |
Nyírségi Ősz emlékverseny
|
|
HBS |
|
9. (Su.) 00:00,
Nyírségi Ősz emlékverseny
|
|
9.
(Su.) |
Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság
|
|
GYO |
|
9. (Su.) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság
|
|
12.
(We.) |
Wednesday training
|
Budapest, Kis-Svábhegy |
MOM |
|
13.
(Th.) |
Thursday MTBO 17
|
Budapest - Hajógyári Isle |
|
|
13. (Th.) 15:00,
Thursday MTBO 17
|
|
15.
(Sa.) |
Hungarian Club Relay Championships
|
Csákberény |
SPA |
|
15. (Sa.) 00:00,
Hungarian Club Relay Championships
|
|
16.
(Su.) |
Hungarian Classic Distance Championships
|
Csákberény |
SPA |
|
16. (Su.) 00:00,
Hungarian Classic Distance Championships
|
|
19.
(We.) |
Postáska
|
Budapest |
PSE |
|
22-23.
(Sa.) |
Hungarian Team Championships
|
Buják |
PSE |
|
23. (Su.) 00:00,
Hungarian Team Championships
|
|
22. (Sa.) 00:00,
Hungarian Team Score Championships
|
|
22.
(Sa.) |
Tatai Honvéd kupa / Megyei TK 6. forduló
|
Komárom, Monostori Erőd |
TTT |
|
26.
(We.) |
Buda castle 3Sz
|
Buda castle, Europa liget |
HSP |
|
29-31.
(Sa.) |
Eger Grand Prix
|
Mezőkövesd, Kács |
ESP |
|
29. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
29. (Sa.) 00:00,
Sprint relay
|
|
30. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
31. (Mo.) 00:00,
3. day
|
|
29.
(Sa.) |
Zalakaros kupa
|
|
ZTC |
|
29. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
30.
(Su.) |
Zala megyei normáltávú bajnokság
Canceled |
|
ZmTFSz, ZTC |
|
30. (Su.) 00:00,
Zala megyei normáltávú bajnokság
|
|
30-31.
(Su.) |
Silvanus sunday and monday racing
|
Gellért-hill |
SAS |
2016. November |
|
2.
(We.) |
Sirály Cup 4th stage
|
Budapest, József A. lakótelep |
SIR |
|
4.
(Fr.) |
BudaSprint
Canceled |
|
HSP |
|
4. (Fr.) 00:00,
BudaSprint
|
|
5-6.
(Sa.) |
Keleti O-Days
|
|
NYK |
|
5. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
5. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
6. (Su.) 00:00,
3. etap
|
|
5-6.
(Sa.) |
Autumn Spartacus Cup
|
|
SPA |
|
5. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
6. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
5.
(Sa.) |
Börzsönyi Makákó
|
Királyháza |
|
|
5. (Sa.) 11:00,
Börzsönyi Makákó
|
|
7.
(Mo.) |
Göcsej Kupa 3. forduló
|
|
GOC |
|
7. (Mo.) 00:00,
Göcsej Kupa 3. forduló
|
|
7-11.
(Mo.) |
Autumn Orienteering Training Camp
|
Kiskunság |
KAL |
|
9.
(We.) |
3Sz - MOM
|
Városmajor |
MOM |
|
12-13.
(Sa.) |
Autumn Juniper Open
|
Bócsa |
HSE, KAL |
|
12. (Sa.) 12:00,
Day 1
|
|
13. (Su.) 10:00,
Day 2
|
|
12.
(Sa.) |
Bocskai kupa
Canceled |
|
HBmDvTFSz |
|
12. (Sa.) 00:00,
Bocskai kupa
|
|
12.
(Sa.) |
Debrecen városi éjszakai bajnokság
Canceled |
|
HBmDvTFSz |
|
12. (Sa.) 00:00,
Debrecen városi éjszakai bajnokság
|
|
12-13.
(Sa.) |
Békési Ősz
|
Gyopárosfürdő, Szabadkígyós |
CSP, BékésMTFSZ |
|
12. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
13. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
13.
(Su.) |
Széll János Debrecen városi rövidtávú bajnokság
Canceled |
|
HBmDvTFSz |
|
13. (Su.) 00:00,
Széll János Debrecen városi rövidtávú bajnokság
|
|
13.
(Su.) |
Szabó Jolán Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság
Canceled |
|
HBmDvTFSz |
|
13. (Su.) 00:00,
Szabó Jolán Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság
|
|
13.
(Su.) |
Csermely Vilmos emlékverseny
|
|
POE |
|
13. (Su.) 00:00,
Csermely Vilmos emlékverseny
|
|
13.
(Su.) |
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 7. forduló
|
|
KomMTFSZ |
|
16.
(We.) |
Sirály Cup 5th stage
|
Budapest, Vérmező |
SIR |
|
19.
(Sa.) |
Eger kupa 3. forduló
|
|
ESP |
|
19. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
19. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
19.
(Sa.) |
XXI. Mountain Running of Dobogókő
|
Dobogókő |
SPA |
|
19.
(Sa.) |
MTBO Évzáró
|
Sóly, Kultúrház |
|
|
19. (Sa.) 13:00,
MTBO Évzáró
|
|
20.
(Su.) |
Less Nándor emlékverseny
|
|
DTC |
|
20. (Su.) 00:00,
Less Nándor emlékverseny
|
|
20-Feb. 26.
(Su.) |
Silvanus SE winter traning series
|
KFKI |
SAS |
|
26.
(Sa.) |
Lara World Tech Salgó kupa
|
|
SDS |
|
26. (Sa.) 00:00,
Lara World Tech Salgó kupa
|
|
26.
(Sa.) |
Szabolcsi Mikulás Kupa
|
- |
DCS |
|
26. (Sa.) 10:00,
Szabolcsi Mikulás Kupa
|
2016. December |
|
17-18.
(Sa.) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa /évzáró verseny/
|
- |
MSE |
|
31.
(Sa.) |
NYE Cup
|
Nagyrét, Bobó padjai |
MOM |