2017. November |
|
19-Feb. 18.
(Su.) |
Silvanus winter training series
|
Budapest-Csillebérc, KFKI sporttelep |
SAS |
2018. January |
|
5-Feb. 3.
(Fr.) |
Alapfokú versenybírói tanfolyam
|
- |
MSE |
|
13-Feb. 24.
(Sa.) |
Versenybírói Képzés
|
Nyíregyháza, Szarvas út 1-3. |
DCS, HBmDvTFSz |
|
20.
(Sa.) |
Indoor Student Championship of Budapest
|
Budapest, Gazdagrét |
BTFSz, SPA |
|
21.
(Su.) |
Henrik Ripszám Memorial
|
Budapest, Hűvösvölgy |
BTFSz, SAS |
2018. February |
|
16-18.
(Fr.) |
Winter training camp in Vértes
|
Gánt |
MTFSZ, SPA |
|
21.
(We.) |
Újhegy Cup
|
Budapest 10th district (Újhegy) |
SAS |
|
24-25.
(Sa.) |
Juniper Open Spring
|
Kaskantyú |
HSE, KAL |
|
24. (Sa.) 12:00,
Juniper Open Spring 1.
|
|
25. (Su.) 10:00,
Juniper Open Spring 2.
|
|
25.
(Su.) |
Hungarian Ski-O Sprint and Middle Championships
|
Mátraszentimre, football ground |
HSE |
|
25. (Su.) 10:00,
Hungarian Ski-O Sprint Championships
|
|
25. (Su.) 14:00,
Hungarian Ski-O Middle Championships
|
2018. March |
|
3-4.
(Sa.) |
Ski-O Championships
|
Lókút |
VBT |
|
4. (Su.) 10:00,
Ski-O long distance championship
|
|
3. (Sa.) 13:00,
Ski-O relay championship
|
|
3. (Sa.) 18:00,
Lókút Open Ski-O Night
|
|
3-4.
(Sa.) |
Földeák - Hagymatikum Cup
|
Földeák-Makó |
MCB |
|
3. (Sa.) 10:00,
1. etap
|
|
3. (Sa.) 14:00,
2. etap
|
|
4. (Su.) 10:00,
3. etap
|
|
4. (Su.) 14:00,
4. futam
|
|
4.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 1.
|
Budapest, Pestszentlőrinc |
SAS |
|
7.
(We.) |
Margitszigeti 3Sz
|
Margharet Island northern parkplace |
HSP |
|
11.
(Su.) |
Gödöllő Kupa
|
Gödöllő |
GKS |
|
11. (Su.) 10:00,
1st race
|
|
11. (Su.) 14:00,
2nd race
|
|
11.
(Su.) |
Vas-Veszprém-Zala County Ultra Long Champs
|
Döbröce |
GOC |
|
11. (Su.) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala County Ultra Long Champs
|
|
11.
(Su.) |
III. Heliktit Kupa
|
Nyíregyháza- Sóstói-erdő |
DCS |
|
11. (Su.) 10:00,
III. Heliktit Kupa
|
|
11.
(Su.) |
IB Ev - Bm - Sm Hosszútvú Bajn
Canceled |
- |
PVS |
|
11. (Su.) 10:00,
IB Ev - Bm - Sm Hosszútvú Bajn
|
|
14.
(We.) |
3SZ/5
|
Vérmező |
MOM |
|
15.
(Th.) |
Spring Cup
|
Kaskantyú |
KAL |
|
15. (Th.) 10:00,
Spring Cup
|
|
15.
(Th.) |
Vizsla Cup 1st event
|
- |
VSE |
|
15. (Th.) 10:00,
Vizsla Cup 1st event
|
|
17-18.
(Sa.) |
Szeged Cup
|
The finish area is the same for both days and is at the same place as it was for the Hungarian Long |
SZV |
|
17. (Sa.) 10:00,
1. day
|
|
17. (Sa.) 15:00,
Relay
|
|
18. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
21.
(We.) |
Kertváros Cup
|
Budapest, Kőbánya-Kertváros |
SAS |
|
24-25.
(Sa.) |
Transmoduls Kupa
Canceled |
Kislőd,Sobri Kalandpark |
KTT |
|
24. (Sa.) 11:00,
1.futam
|
|
24. (Sa.) 15:00,
2.futam
|
|
25. (Su.) 11:00,
3.futam
|
|
25.
(Su.) |
Eger Cup, 1st. race, long and normal distance
|
Bátor |
ESP |
|
25. (Su.) 11:00,
Eger Cup, 1st. race, long and normal distance
|
|
25.
(Su.) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. forduló
|
Dunaszentmiklós, focipálya |
GTC |
|
25.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 2.
|
Népliget-dél |
SAS |
|
28.
(We.) |
3SZ/7
|
Budapest |
BEA |
|
31.
(Sa.) |
Hungarian Ultra Long Distance Championships
|
Kőszegi-hegység |
VasMTFSZ |
|
31. (Sa.) 10:00,
Hungarian Ultra Long Distance Championships
|
|
31. (Sa.) 00:00,
Accompanying races
|
2018. April |
|
1.
(Su.) |
BAZ County Long Championships
|
- |
DTC |
|
1. (Su.) 10:00,
BAZ County Long Championships
|
|
2.
(Mo.) |
Easter competition
|
Péterhalom.Sas street |
SAS |
|
4.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 1.
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
4. (We.) 14:00,
Valkony Ferenc memorial 1.
|
|
6-8.
(Fr.) |
CEYOC and 55th Spring Spartacus Cup
|
Vértes mountains |
SPA |
|
7. (Sa.) 10:00,
Classic distance
|
|
8. (Su.) 10:00,
Middle distance
|
|
7.
(Sa.) |
PreO Hungarian Championship
|
Vérteskozma |
TTE |
|
7. (Sa.) 10:00,
PreO Hungarian Championship
|
|
11.
(We.) |
3SZ/9
|
Hűvösvölgy |
KOS |
|
13.
(Fr.) |
Békés County School Championship
|
Szabadkígyós |
BékésMTFSZ, CSP |
|
14-15.
(Sa.) |
Postás Cup
|
Szabadszállás |
PSE |
|
14. (Sa.) 00:00,
1st day
|
|
15. (Su.) 00:00,
2nd day
|
|
14-15.
(Sa.) |
Balaton MTBO Cup, Hungarian Cup 1-2, Austria Cup 1-2
|
Csopak, Balaton Theme Park |
OSC |
|
15.
(Su.) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Diákolimpia
|
Levelek |
NYS |
|
15. (Su.) 10:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Diákolimpia
|
|
15.
(Su.) |
Zala megyei Diákolimpia és Enyves Éger Kupa
|
Zalaegerszeg |
GOC, ZmTFSz |
|
15. (Su.) 10:00,
middle distance
|
|
15. (Su.) 14:00,
sprint course
|
|
18.
(We.) |
Kozma László memorian 1.
|
Soroksár-Újtelep |
SIR |
|
21.
(Sa.) |
Vizsla Cup 2nd event
|
- |
VSE |
|
21. (Sa.) 10:00,
Vizsla Cup 2nd event
|
|
22.
(Su.) |
Kisbakter Cup
|
- |
SZV |
|
22. (Su.) 10:00,
Kisbakter Cup
|
|
22.
(Su.) |
Vas&Veszprém County School Chamionships and 54. Bakony Cup
|
Csehbánya, football ground |
VTC |
|
22. (Su.) 10:00,
Vas&Veszprém County School Chamionships and 54. Bakony Cup
|
|
22.
(Su.) |
Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
Salgótarján, Beszterce tér 4 |
SDS |
|
22. (Su.) 00:00,
Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
22.
(Su.) |
BAZ County Student Championships
|
- |
DTC |
|
22. (Su.) 10:00,
BAZ County Student Championships
|
|
22.
(Su.) |
Baranya-Tolna-Somogy county student championships
|
Kaposvár Tókaji erdő |
ZST |
|
22. (Su.) 10:00,
Individual
|
|
22. (Su.) 14:00,
Relay
|
|
22.
(Su.) |
Hajdú-Bihar County Medium Distance Individual Championships
|
Fráter tanya |
HBmDvTFSz |
|
22. (Su.) 10:00,
Hajdú-Bihar County Medium Dist. Championships
|
|
22.
(Su.) |
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia
|
Budapest, Iskola tér 45, 1214 |
SIR, BTFSz |
|
22. (Su.) 10:00,
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia
|
|
22.
(Su.) |
Tüdőlebeny
|
Lébény |
GYE |
|
22.
(Su.) |
Sirály cup
|
-Budapest, Iskola tér 45, 1214 |
SIR |
|
22.
(Su.) |
KÉSZ István emlékverseny (MTK-2)
|
Hántai erdő, Kisbér |
TTT |
|
25.
(We.) |
Gladiator Cup
|
Budapest, Vérmező |
SPA |
|
27-30.
(Fr.) |
Nógrád Grand Prix
|
Balassagyarmat, Szügy |
BBB, SDS |
|
27. (Fr.) 21:00,
Night
|
|
28. (Sa.) 10:00,
1. day
|
|
29. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
29. (Su.) 15:00,
Relay
|
|
30. (Mo.) 10:00,
3. day
|
|
27.
(Fr.) |
Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia
|
Azaum Római Tábor |
GTC |
2018. May |
|
1.
(Tu.) |
Vizsla Cup 3rd event
|
- |
VSE |
|
1. (Tu.) 10:00,
Vizsla Cup 3rd event
|
|
5-6.
(Sa.) |
Mecsek Cup
|
- |
POE |
|
5. (Sa.) 13:00,
1. day
|
|
6. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
5-6.
(Sa.) |
Bihar Cup
|
Betfia |
ADY |
|
6.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 3.
|
Budapest, Városmajor |
SAS |
|
8.
(Tu.) |
11th Kampusz promotion and training race
|
Budapest, Lágymányos |
BTFSz |
|
11.
(Fr.) |
Szélrózsa Night Cup and Budapest Night Championship
|
Károlytáró |
TTE |
|
11. (Fr.) 10:00,
Szélrózsa Night Cup and Budapest Night Championship
|
|
12-13.
(Sa.) |
Tipo Cup
|
Károlytáró |
TTE |
|
12. (Sa.) 10:00,
1. day
|
|
13. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
12.
(Sa.) |
Csongrád and Bács-Kiskun county's student championship and Rimóczi memorial
|
Sövényház' s forest |
SZU |
|
12. (Sa.) 10:00,
Csongrád and Bács-Kiskun county's student championship and Rimóczi memorial
|
|
12.
(Sa.) |
Spring Cup
|
Nyíregyháza |
HBS |
|
12. (Sa.) 10:00,
Spring Cup
|
|
12.
(Sa.) |
Gyöngyvirág Kupa, CBC Orient Kupa 4
|
- |
PVS |
|
12. (Sa.) 10:00,
Gyöngyvirág Kupa, CBC Orient Kupa 4
|
|
12-13.
(Sa.) |
Hungarian University Orienteering Championships
|
Károlytáró |
TTE |
|
12. (Sa.) 10:00,
Long
|
|
13. (Su.) 10:00,
Team
|
|
12-13.
(Sa.) |
MTBO Slovak & Czech Cup, Hungarian Cup
|
Pezinok |
|
|
12. (Sa.) 13:00,
Middle
|
|
13. (Su.) 10:00,
Free Order
|
|
13.
(Su.) |
IV. Kórház Kupa
|
- |
DCS |
|
13. (Su.) 10:00,
IV. Kórház Kupa
|
|
13. (Su.) 14:00,
IV. Kórház Kupa Váltó
|
|
13.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 4.
|
Vadaskert-Hűvösvölgy |
SAS |
|
16.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 2.
|
József Attila ltp. |
SAS |
|
16. (We.) 15:00,
Valkony Ferenc memorial 2.
|
|
19-21.
(Sa.) |
Homokháti Jonathermál Cup
|
Fischerbócsa |
MCB |
|
20. (Su.) 10:00,
2. etap
|
|
19. (Sa.) 14:00,
1. etap
|
|
21. (Mo.) 10:00,
3. etap
|
|
19. (Sa.) 21:30,
Night race
|
|
20. (Su.) 14:00,
Relay
|
|
19.
(Sa.) |
NYVSC Jubileumi Cup Round 1
|
Nyíregyháza |
NYS |
|
19. (Sa.) 10:00,
Round 1
|
|
19. (Sa.) 14:00,
Round 2
|
|
22.
(Tu.) |
World Orienteering Day
|
Szombathely |
ASK |
|
23.
(We.) |
WOD
|
Gellert-hill |
SPA |
|
23-30.
(We.) |
Tájékozódási Futás Világnapi verseny és kiállítás
|
- |
DCS |
|
24.
(Th.) |
WOD Balassagyarmat
|
WOD Balassagyarmat |
BBB |
|
24.
(Th.) |
WOD in Eger
|
Archbishop's Garden |
ESP |
|
26-27.
(Sa.) |
Hungarian School Championships and Honvéd Cup
|
Veszprém |
VHS |
|
26. (Sa.) 15:00,
Honvéd Cup Relay
|
|
26. (Sa.) 15:00,
School Relay
|
|
27. (Su.) 10:00,
School Chamionships Classic Distance
|
|
26. (Sa.) 10:00,
School Chamionships Sprint
|
|
26. (Sa.) 10:00,
Honvéd Cup 1. day
|
|
27. (Su.) 10:00,
Honvéd Cup 2. day
|
|
30.
(We.) |
Kozma László Memorial 2nd stage
|
Hajógyári sziget |
SIR |
2018. June |
|
1.
(Fr.) |
Postás night-O
|
- |
PSE |
|
1. (Fr.) 10:00,
Postás night-O
|
|
1.
(Fr.) |
Baranya - Somogy Megyei Éjszakai Bajnokság
|
- |
BarMTFSZ |
|
1. (Fr.) 10:00,
Baranya - Somogy Megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
2.
(Sa.) |
Dunántúl kupa és Vas-Veszprém-Zala m. középtávú bajnokság
|
Hajmáskér focipálya |
KTT |
|
2. (Sa.) 10:00,
Dunántúl kupa és Vas-Veszprém-Zala m. középtávú bajnokság
|
|
2.
(Sa.) |
Heves county Night Championship
|
Felsőtárkány |
ESP |
|
2. (Sa.) 10:00,
Heves county Night Championship
|
|
2.
(Sa.) |
Cup Csokonai
|
Hajdúhadház |
HBmDvTFSz |
|
2. (Sa.) 10:00,
Cup Csokonai
|
|
2.
(Sa.) |
Silvanus Saturday race 1
|
Budapest, Margharet Island |
SAS |
|
2.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala megye váltó bajnoksága
|
Hajmáskér focipálya |
KTT |
|
2. (Sa.) 15:30,
Vas-Veszprém-Zala megye váltó bajnoksága
|
|
2.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala megye éjszakai bajnoksága
|
Hajmáskér focipálya |
KTT |
|
2. (Sa.) 21:30,
Vas-Veszprém-Zala megye éjszakai bajnoksága
|
|
2-3.
(Sa.) |
Qualifying events
|
Gyöngyös & Mátraszentimre |
MTFSZ |
|
3.
(Su.) |
Vizsla Cup 4th event
|
- |
VSE |
|
3. (Su.) 10:00,
Vizsla Cup 4th event
|
|
3.
(Su.) |
Mátra kupa
Canceled |
- |
HUF |
|
3. (Su.) 10:00,
Mátra kupa
|
|
3.
(Su.) |
Dél-Alföldi Középtávú és Váltó Bajnokság
|
Ágasegyháza |
KAL |
|
3. (Su.) 09:30,
Dél-Alföldi Középtávú Bajnokság
|
|
3. (Su.) 14:30,
Dél-Alföldi Váltó Bajnokság
|
|
3.
(Su.) |
Cup Alföld
|
Hajdúhadház |
HBmDvTFSz |
|
3. (Su.) 10:00,
Cup Alföld
|
|
3.
(Su.) |
Dunántúl Kupa és Tüskés Endre emlékverseny
|
Hajmáskér focipálya |
KTT |
|
3. (Su.) 11:00,
Dunántúl Kupa és Tüskés Endre emlékverseny
|
|
6.
(We.) |
Óhegy Cup
|
Kőbánya Óhegy park |
SAS |
|
9.
(Sa.) |
Hungarian Night Championships
|
Mecsek |
PVM |
|
9. (Sa.) 22:00,
Hungarian Night Championships
|
|
10.
(Su.) |
Megasprint Rally
|
Forest south from Öskü, where the relay was organised on the World Univeristy Orienteering Champions |
VBT |
|
10. (Su.) 10:00,
Megasprint Rally
|
|
10.
(Su.) |
6th. Tisza-lake Cup
|
Abádszalók |
ESP |
|
10. (Su.) 10:00,
1. etap
|
|
10. (Su.) 14:00,
2. etap
|
|
10.
(Su.) |
Meteor Cup I.
|
- |
PVM |
|
10. (Su.) 10:00,
Meteor Cup I.
|
|
13.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 3.
|
HHH-Vadaskert |
SAS |
|
13. (We.) 15:00,
Valkony Ferenc memorial 3.
|
|
15-17.
(Fr.) |
Alpen Adrien Cup 1-3. Day
|
- |
VasMTFSZ |
|
15. (Fr.) 10:00,
1. day
|
|
16. (Sa.) 10:00,
Relay
|
|
16. (Sa.) 15:00,
2. day
|
|
17. (Su.) 10:00,
3. day
|
|
16-19.
(Sa.) |
Orienteering youth training camp in Vértes
|
Vértes mountains |
SPA |
|
17.
(Su.) |
BAZ County Middle Championships
|
- |
DTC |
|
17. (Su.) 10:00,
BAZ County Middle Championships
|
|
17.
(Su.) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 4. forduló
|
Kőhányáspuszta – Oroszlányt összekötő főútról a letérés bolyával jelezve. Parkolás a távvezeték alat |
GTC |
|
17. (Su.) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 4. ford
|
|
20.
(We.) |
Gazdagret Cup
|
Gazdagrét |
SPA |
|
21.
(Th.) |
Káposztáska Night DUPLEX
|
Újpest, Szilas park, Szilaspatak lakópark |
BMG |
|
23-24.
(Sa.) |
Hungarian Middle Distance and Relay Championships
|
Gém-hegy K, Vértes |
SPA |
|
23. (Sa.) 10:00,
Middle Distance Championships Qualification
|
|
23. (Sa.) 15:00,
Middle Distance Championships Final
|
|
24. (Su.) 10:00,
Relay Championships
|
|
24.
(Su.) |
Vértes Bike Adventure
|
Várgesztes Faluház |
OSC |
|
24. (Su.) 09:00,
Vértes Bike Adventure
|
|
25-29.
(Mo.) |
VSE open training camp
|
Nagykovácsi |
VSE |
|
27-July 1.
(We.) |
EMTBOC, World Cup, EJMTBOC, WMMTBOC
|
Nagykovácsi Scool |
MTFSZ |
|
27.
(We.) |
László Kozma Memorial 3rd stage
|
Békásmegyer-nyugat |
SIR |
|
27-July 1.
(We.) |
GKS open training camp
|
Orfű |
GKS |
|
30-July 1.
(Sa.) |
24 hours relay
|
Pusztamarót |
TTE |
|
30.
(Sa.) |
Vizsla Cup 5th event
|
- |
VSE |
|
30. (Sa.) 10:00,
Vizsla Cup 5th event
|
|
30-July 1.
(Sa.) |
Gerecse Cup
|
Pusztamarót |
TTE |
|
30. (Sa.) 10:00,
1. day
|
|
1. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
30.
(Sa.) |
Gerecse Night - Komárom-Esztergom County Night Championship
|
- |
TTE |
|
30. (Sa.) 10:00,
Komárom-Esztergom County Night Championship
|
2018. July |
|
1.
(Su.) |
2nd Decathlon Tavi Napok
|
Tiszafüred, Morotva Kerékpáros Pihenőpark |
ESP |
|
2-6.
(Mo.) |
GTC open training camp
|
Héreg |
GTC |
|
4-8.
(We.) |
ZTC-SZT open training camp
|
Velem |
ZTC |
|
4.
(We.) |
Makkos Cup
|
Budapest, Virágvölgy |
KOS |
|
6.
(Fr.) |
Wolverine Cup
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
6. (Fr.) 18:00,
Wolverine Cup
|
|
7-15.
(Sa.) |
Junior World Orienteering Championships
|
- |
MTFSZ, SZV |
|
7-8.
(Sa.) |
Szombathely Cup TempO
|
Velem |
TTE, ZTC |
|
8. (Su.) 12:00,
Szombathely CupTempO
|
|
8.
(Su.) |
Silvanus Sunday 5
|
Budapest, Bikás-domb |
SAS |
|
10-14.
(Tu.) |
JWOC Tour'2018 - Dél-Alföld orienteering days
|
- |
PVS |
|
10. (Tu.) 09:00,
1. day
|
|
11. (We.) 09:00,
2. day
|
|
12. (Th.) 09:00,
3. day
|
|
13. (Fr.) 09:00,
4. day
|
|
14. (Sa.) 14:00,
JWOC Tour'2018 - PVSK Cup
|
|
11.
(We.) |
3SZ/22
|
Városmajor |
SAS |
|
15.
(Su.) |
Silvanus Sunday 6
|
Budapest, Feneketlen-tó |
SAS |
|
18.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 4.
|
Martinovics hegy |
SAS |
|
18. (We.) 15:00,
Valkony Ferenc memorial 4.
|
|
20-23.
(Fr.) |
VHS open training camp
|
Hódos stream |
VHS |
|
21-22.
(Sa.) |
Vértes Kupa
|
Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola |
GTC, TTT, MSE |
|
21. (Sa.) 11:00,
1. day
|
|
22. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
21-22.
(Sa.) |
Pannon MTBO, Hungarian Cup, Czech Cup
|
Farkasgyepű, Németbánya |
VHS |
|
21. (Sa.) 13:00,
Middle
|
|
21. (Sa.) 16:30,
Sprint
|
|
22. (Su.) 10:00,
Mass Start (Long)
|
|
22.
(Su.) |
Denevér Tábor Nyílt edzés
|
- |
DCS |
|
25.
(We.) |
2nd Trochar Cup
|
Budapest, Kiscell |
DTC |
|
27-29.
(Fr.) |
Summer Holliday Grand Prix
|
Forests by Lókút |
VBT |
|
27. (Fr.) 16:00,
Summer Holliday Grand Prix 1 day
|
|
29.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 7.
|
Vérmező |
SAS |
|
31-Aug. 5.
(Tu.) |
GOC training camp
|
Gánt |
GOC |
2018. August |
|
1.
(We.) |
Wednesday training race
|
Népliget-észak |
SAS |
|
3-7.
(Fr.) |
Friendship Cup
|
Őrség & Burgenland |
VBT |
|
3-7.
(Fr.) |
SZV open training camp
|
Orfű |
SZV |
|
3-8.
(Fr.) |
KAL open training camp
|
Pécs, Fehér-kút |
KAL |
|
5.
(Su.) |
Silvanus Sunday 8
|
Kőbánya-Sportliget |
SAS |
|
8.
(We.) |
Summer Spari Cup
|
Tabán |
SPA |
|
9-12.
(Th.) |
ASK open training camp
|
Cák |
ASK |
|
12.
(Su.) |
Silvanus Sunday 9
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
16-20.
(Th.) |
Hungaria Cup
|
Tapolca |
PSE |
|
16. (Th.) 10:00,
1. day
|
|
17. (Fr.) 10:00,
2. day
|
|
18. (Sa.) 10:00,
3. day
|
|
19. (Su.) 10:00,
4. day
|
|
20. (Mo.) 10:00,
5. day
|
|
16-19.
(Th.) |
Hungaria Cup TrailO
|
Tapolca |
TTE, BEA, ZTC |
|
16. (Th.) 13:00,
1st Day PreO
|
|
17. (Fr.) 13:00,
2nd day PreO
|
|
18. (Sa.) 13:00,
3rd Day TempO
|
|
19. (Su.) 13:00,
4th Day PreO
|
|
22.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 5.
|
Margitsziget-észak |
SAS |
|
22. (We.) 15:00,
Valkony Ferenc memorial 5.
|
|
24-26.
(Fr.) |
V. Denevér Trail-O kupa
|
- |
DCS |
|
24. (Fr.) 20:00,
Éjszakai PreO
|
|
25. (Sa.) 00:00,
PreO
|
|
26. (Su.) 00:00,
TempO
|
|
25-27.
(Sa.) |
Balaton Cup Hungarian-O Sprint Weekend
|
Keszthely |
GOC |
|
25. (Sa.) 14:00,
2. etap
|
|
25. (Sa.) 10:00,
1. etap
|
|
26. (Su.) 10:00,
3. etap
|
|
25-26.
(Sa.) |
Dobó István Memorial Competition
|
Eger |
ETC |
|
25. (Sa.) 13:00,
1. etap
|
|
26. (Su.) 10:00,
2. etap
|
|
26. (Su.) 14:30,
3. etap
|
|
25-26.
(Sa.) |
Nyíregyháza Cup
|
-Nyíregyháza |
DCS |
|
25. (Sa.) 10:00,
1. futam
|
|
25. (Sa.) 14:00,
2. futam
|
|
26. (Su.) 10:00,
3. futam
|
|
26. (Su.) 15:00,
4. futam
|
|
25.
(Sa.) |
Orienteering race Gyál
|
- |
AOS |
|
25. (Sa.) 10:00,
Orienteering race Gyál
|
|
26.
(Su.) |
Kertész Cup
|
- |
PVM |
|
26. (Su.) 10:00,
Kertész Cup
|
|
29.
(We.) |
Testvérhegy cup
|
Budapest, Testvérhegy |
TTE |
2018. September |
|
1-2.
(Sa.) |
Gyulai Várfürdő Cup
|
Gyula |
MCB |
|
1. (Sa.) 10:00,
1. etap
|
|
1. (Sa.) 14:00,
2. etap
|
|
2. (Su.) 10:00,
3. etap
|
|
1.
(Sa.) |
Eötvös cup & Budapest Sprint Championship
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
1. (Sa.) 10:30,
Eötvös cup & Budapest Sprint Championship
|
|
1.
(Sa.) |
Budapest Sprint Relay Championship
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
1. (Sa.) 13:30,
Budapest Sprint Relay Championship
|
|
1.
(Sa.) |
aranya-Somogy county sprint championships
|
- |
ZST, SMTFSZ |
|
1. (Sa.) 10:00,
aranya-Somogy county sprint championships
|
|
1.
(Sa.) |
Szombathely Kupa
|
Szombathely |
ASK |
|
1. (Sa.) 10:00,
1st race
|
|
1. (Sa.) 14:00,
2nd race
|
|
1-2.
(Sa.) |
Almádi MTBO, Hungarian Sprint Championship, Hungarian Cup
|
Balatonalmádi, Vörösberény Community Center |
VBT |
|
1. (Sa.) 14:00,
Hungarian Sprint Championship
|
|
2. (Su.) 10:00,
Hungarian Cup - Middle
|
|
5.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 6.
|
Népliget-dél |
SAS |
|
5. (We.) 15:00,
Valkony Ferenc memorial 6.
|
|
8.
(Sa.) |
Körös-torok Cup
|
Csongrád |
MCB |
|
8. (Sa.) 10:00,
1. etap
|
|
8. (Sa.) 14:00,
2. etap
|
|
8.
(Sa.) |
Eger Cup, 2nd. race
|
Eger, Hadnagy-úti lakótelep |
ESP |
|
8. (Sa.) 10:00,
1. etap
|
|
8. (Sa.) 14:00,
2. etap
|
|
8.
(Sa.) |
ARAK-VADEX Cup
|
Pákozd, Mészeg-hegy |
ARA |
|
8. (Sa.) 10:00,
Sprint
|
|
8.
(Sa.) |
Őszi Kikerics Kupa
|
- |
BarMTFSZ |
|
8. (Sa.) 10:00,
Őszi Kikerics Kupa
|
|
8.
(Sa.) |
Debrecen City Short Distance Championships
Canceled |
- |
HBmDvTFSz |
|
8. (Sa.) 10:00,
Széll János Short Distance Championship
|
|
8. (Sa.) 14:00,
Szabó Jolán Short Distance Championship
|
|
8-9.
(Sa.) |
MTBO Romanian Championship, Hungarian Cup
|
Baia Mare |
|
|
8. (Sa.) 15:30,
Sprint
|
|
9. (Su.) 10:30,
Ultralong
|
|
8.
(Sa.) |
Baby Motorbike Meeting anf Treasure Hunt Day
|
- |
DCS |
|
9.
(Su.) |
Budapest Knockout Sprint Championship and Vizsla Cup 6th event
|
Budaörs |
VSE |
|
9. (Su.) 10:00,
Budapest Knockout Sprint Championship and Vizsla Cup 6th event
|
|
9.
(Su.) |
Hódmezővásárhely és Szentes Kupa
|
Szentes |
HTC |
|
9. (Su.) 10:00,
1. futam
|
|
9. (Su.) 14:00,
2. futam
|
|
9.
(Su.) |
Vas-Veszprém-Zala County Sprint Champs
|
Veszprém |
VHS |
|
9. (Su.) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala County Sprint Champs
|
|
9.
(Su.) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 5. forduló
|
Almásfüzitő |
GTC |
|
9. (Su.) 11:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 5. ford
|
|
9.
(Su.) |
Vas-Veszprém-Zala County Sprint Relay Champs
|
Veszprém |
VHS |
|
9. (Su.) 14:00,
Vas-Veszprém-Zala County Sprint Relay Champs
|
|
12.
(We.) |
Wednesday training
|
Pók utcai lakótelep |
SAS, VSE |
|
15-16.
(Sa.) |
Hungarian Short Distance and Sprint Relay Championships
|
Miskolc |
DTC |
|
15. (Sa.) 10:00,
Short Distance Championships Qualification
|
|
15. (Sa.) 15:30,
Short Distance Championships Final
|
|
16. (Su.) 10:00,
Sprint Relay Championships
|
|
20.
(Th.) |
12th Kampusz promotion and training race
|
Budapest, Lágymányos |
BTSA |
|
22-23.
(Sa.) |
Ostoros MTBO, Hungarian Free Order and Sprint Relay Championships, Hungarian Cup
|
Ostoros, Primary School |
|
|
22. (Sa.) 11:00,
Sprint
|
|
22. (Sa.) 15:00,
Hungarian Sprint Relay Championship
|
|
23. (Su.) 10:00,
Hungarian Free Order Championship
|
|
22-23.
(Sa.) |
Open TempO and Team/Realay Championship - CHIS Cup Final Event
|
Budapest - Érd |
BEA, TTE |
|
22. (Sa.) 12:00,
TempO Championship - CHIS Cup HUN4
|
|
23. (Su.) 11:00,
Team/Realay Championship - CHIS Cup HUN5
|
|
23.
(Su.) |
MOM Cup
|
Budakeszi |
MOM |
|
23. (Su.) 10:00,
MOM Cup
|
|
23.
(Su.) |
XIV. Elektromos Kupa
|
Győr-Adyváros |
GYE |
|
26.
(We.) |
Barbácsi memorial
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
26. (We.) 15:00,
Barbácsi memorial
|
|
29-30.
(Sa.) |
Kalocsa Cup
|
Ágasegyháza |
KAL |
|
30. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
29. (Sa.) 11:00,
1. day
|
|
29. (Sa.) 15:00,
Team Race
|
|
29.
(Sa.) |
Göcsej Kupa
Canceled |
- |
GOC |
|
29. (Sa.) 10:00,
1. futam
|
|
29. (Sa.) 13:00,
2. futam vadászrajt
|
2018. October |
|
3.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 7.
|
Budapest, Kőbánya city centre |
SAS |
|
3. (We.) 15:00,
Valkony Ferenc memorial 7.
|
|
6-7.
(Sa.) |
Long distance championship of Vas-Veszprém-Zala county and Őrség Cup
|
Kercaszomor, Őrség |
ASK |
|
6. (Sa.) 11:00,
Long distance championship of Vas-Veszprém-Zala county and Őrség Cup
|
|
7. (Su.) 10:00,
Score Team Event
|
|
6.
(Sa.) |
Vizsla Cup 7th event
|
- |
VSE |
|
6. (Sa.) 10:00,
Vizsla Cup 7th event
|
|
6.
(Sa.) |
South-Alföld Long Distance Championships and Tázlár Cup
|
Tázlár-Bodoglár |
HOD |
|
6. (Sa.) 11:00,
South-Alföld Long Distance Championships and Tázlár Cup
|
|
6.
(Sa.) |
Meteor Cup II.
Canceled |
- |
PVM |
|
6. (Sa.) 10:00,
Meteor Cup II.
|
|
6-7.
(Sa.) |
Sopron MTBO, Hungarian Middle Distance Championships, Hungarian Cup, Austria Cup
|
Sopron, Nemeskúti Jagdhaus |
SMA |
|
6. (Sa.) 13:00,
Middle
|
|
7. (Su.) 10:00,
Long
|
|
7.
(Su.) |
Baranya-Somogy county middle championships
|
Arborétum |
ZST |
|
7. (Su.) 10:00,
Baranya-Somogy county middle championships
|
|
7.
(Su.) |
Heves - Nógrád - Jász-Nagykun-Szolnok county normal distance championship and Gyöngyös Cup
|
Lajosháza |
GYO |
|
7. (Su.) 10:00,
Heves - Nógrád - Jász-Nagykun-Szolnok county normal distance championship and Gyöngyös Cup
|
|
7.
(Su.) |
Silvanus Cup
|
Káposztásmegyer-Farkaserdő |
SAS |
|
10.
(We.) |
Vezér Cup
|
Budapest, Újváros park |
MOM |
|
13.
(Sa.) |
Farkasfa Cup
|
Farkasfa |
VBT |
|
14.
(Su.) |
Hungarian Long Distance Championships
|
Őrség |
VBT |
|
14. (Su.) 10:00,
Hungarian Long Distance Championships
|
|
14.
(Su.) |
Fussunk Egyet Kupa
|
Nyíregyháza-Sóstó |
DCS |
|
17.
(We.) |
Kozma László memorial 4.
|
József Attila ltp. |
SIR |
|
20-22.
(Sa.) |
Hungarian Team and Club Relay Championships
|
Fischerbócsa - Tázlár |
MCB |
|
20. (Sa.) 11:00,
Hungarian Team Championships
|
|
21. (Su.) 10:00,
Hungarian Score Team Championships
|
|
22. (Mo.) 10:00,
Club Relay Championships
|
|
24.
(We.) |
Training race
|
Gödöllő, University town |
GKS |
|
27-28.
(Sa.) |
30. Eger Grand Prix
|
Felsőtárkány, Eger |
ESP |
|
27. (Sa.) 15:00,
Sprint
|
|
28. (Su.) 10:00,
Long
|
|
27. (Sa.) 10:00,
Middle
|
|
27-28.
(Sa.) |
MTBO Austria Cup, Hungarian Cup
|
Buchschachen (Markt Allhau) |
|
|
27. (Sa.) 13:00,
Middle 1
|
|
28. (Su.) 10:00,
Middle 2
|
|
27-28.
(Sa.) |
Silvanus weekend
|
Tabán-Horváth kert és Gellérthegy |
SAS |
|
28.
(Su.) |
16. Tatai Honvéd Kupa
|
Tatáról Dunaalmás felé az 1-es úttól 800 m-re jobbra lekanyarodni a murvás útra. |
TTT |
2018. November |
|
1.
(Th.) |
Kozma László memorial 5.
|
Vérmező |
SIR |
|
2.
(Fr.) |
BudaSprint 2018
|
Budapesti History Museum. 1014 Budapest, Szent György tér 2. (the south court of the museum, near th |
HSP |
|
3-4.
(Sa.) |
Autumn Spartacus Cup
|
Várgesztes, Vértes |
SPA |
|
3. (Sa.) 11:00,
1. day
|
|
4. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
4.
(Su.) |
NYVSC Jubileumi Cup Round 2
|
Nyírtura |
NYS |
|
4. (Su.) 10:00,
NYVSC Jubileumi Cup Round 2
|
|
7.
(We.) |
Őszi Vakondok Kupa
|
Városmajor |
MOM |
|
10-11.
(Sa.) |
Autumn Juniper Open
|
Bócsa |
HSE, KAL |
|
10. (Sa.) 11:00,
1. day
|
|
11. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
11.
(Su.) |
Csermely Vilmos memorial
|
- |
POE |
|
11. (Su.) 10:00,
Csermely Vilmos memorial
|
|
11.
(Su.) |
Bocskai Cup
|
Hajdúhadház - Military practice area |
HBmDvTFSz |
|
11. (Su.) 10:00,
Bocskai Cup
|
|
14.
(We.) |
3SZ/40
|
Budapest, Feneketlen-tó |
SAS |
|
17.
(Sa.) |
Eger Cup, 3rd. race
|
Cserépfalu |
ESP |
|
17. (Sa.) 10:00,
Eger Cup, 3rd. race
|
|
17.
(Sa.) |
PVSK Kupa
|
- |
PVS |
|
17. (Sa.) 10:00,
PVSK Kupa
|
|
17-18.
(Sa.) |
Transmoduls Cup
|
Szeleste, Sárvár |
KTT, POE |
|
17. (Sa.) 10:30,
1st
|
|
17. (Sa.) 13:30,
2nd
|
|
18. (Su.) 10:00,
3rd
|
|
18. (Su.) 13:00,
4th
|
|
17.
(Sa.) |
Dobogókő Mountain Race
|
- |
SPA |
|
18.
(Su.) |
Orienteering Marathon
Canceled |
Öskü |
VBT |
|
18. (Su.) 10:00,
Orienteering Marathon
|
|
18.
(Su.) |
Less Nándor Memorial
|
- |
DTC |
|
18. (Su.) 10:00,
Less Nándor Memorial
|
|
18-Feb. 24.
(Su.) |
Silvanus winter training series
|
Budapest-Csillebérc KFKI sporttelep |
SAS |
|
24.
(Sa.) |
III. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
Nyíregyháza |
DCS |
|
24. (Sa.) 11:00,
III. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
|
24.
(Sa.) |
Promontor Cup
|
Budafok |
BEA |
|
24. (Sa.) 10:00,
Promontor Cup
|
|
24.
(Sa.) |
Csongrádi Ősz
|
Nagymágocs, Károlyi castle |
HOD |
|
25.
(Su.) |
Autumm in Nyírség
|
Nyírség |
HBS |
|
25. (Su.) 10:00,
1. etap
|
|
25. (Su.) 15:00,
2. etap
|
|
25.
(Su.) |
Salgó Kupa
|
Salgótarján |
SDS |
|
25. (Su.) 11:00,
Salgó Kupa
|
|
25.
(Su.) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa / 7. forduló
|
Körtvélyespuszta, Kápolna |
MSE |
2018. December |
|
1.
(Sa.) |
Csongrád megye és Hódmezővásárhely tájékozódási futó sportja 60 éves
|
Hódmezővásárhely |
HOD, HTC |
|
9.
(Su.) |
I. Családi pontbegyűjtő csapatbajnokság és Piros Orr Kupa egyéni bajnokság
|
- |
VmTFSz, VHS |
|
9. (Su.) 10:00,
I. Családi pontbegyűjtő CSB és Piros Orr Kupa
|
|
9.
(Su.) |
3 fordulós terepfutó verseny 1-2 és 4 körös távokkal. 1 kör=4900m
|
-Felsőtárkány, Fő út 350. (Faluház) |
ESP |
|
22.
(Sa.) |
Nyílt Edzés
|
Nyíregyháza Sóstói Erdő |
DCS |
|
28.
(Fr.) |
Nyílt Edzés
|
Nyíregyháza Sóstói Erdő |
DCS |
|
29.
(Sa.) |
BÚÉK Cup
|
Hűvösvölgyi Nagy-rét, Bobó padjai |
MOM |
|
30.
(Su.) |
Óév Búcsúztató Kupa
|
- |
DCS |