2018. April |
|
1.
(Su.) |
BAZ County Long Championships
|
- |
DTC |
|
1. (Su.) 10:00,
BAZ County Long Championships
|
|
2.
(Mo.) |
Easter competition
|
Péterhalom.Sas street |
SAS |
|
4.
(We.) |
Valkony Ferenc memorial 1.
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
4. (We.) 14:00,
Valkony Ferenc memorial 1.
|
|
6-8.
(Fr.) |
CEYOC and 55th Spring Spartacus Cup
|
Vértes mountains |
SPA |
|
7. (Sa.) 10:00,
Classic distance
|
|
8. (Su.) 10:00,
Middle distance
|
|
7.
(Sa.) |
PreO Hungarian Championship
|
Vérteskozma |
TTE |
|
7. (Sa.) 10:00,
PreO Hungarian Championship
|
|
11.
(We.) |
3SZ/9
|
Hűvösvölgy |
KOS |
|
13.
(Fr.) |
Békés County School Championship
|
Szabadkígyós |
BékésMTFSZ, CSP |
|
14-15.
(Sa.) |
Postás Cup
|
Szabadszállás |
PSE |
|
14. (Sa.) 00:00,
1st day
|
|
15. (Su.) 00:00,
2nd day
|
|
14-15.
(Sa.) |
Balaton MTBO Cup, Hungarian Cup 1-2, Austria Cup 1-2
|
Csopak, Balaton Theme Park |
OSC |
|
15.
(Su.) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Diákolimpia
|
Levelek |
NYS |
|
15. (Su.) 10:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Diákolimpia
|
|
15.
(Su.) |
Zala megyei Diákolimpia és Enyves Éger Kupa
|
Zalaegerszeg |
GOC, ZmTFSz |
|
15. (Su.) 10:00,
middle distance
|
|
15. (Su.) 14:00,
sprint course
|
|
18.
(We.) |
Kozma László memorian 1.
|
Soroksár-Újtelep |
SIR |
|
21.
(Sa.) |
Vizsla Cup 2nd event
|
- |
VSE |
|
21. (Sa.) 10:00,
Vizsla Cup 2nd event
|
|
22.
(Su.) |
Kisbakter Cup
|
- |
SZV |
|
22. (Su.) 10:00,
Kisbakter Cup
|
|
22.
(Su.) |
Vas&Veszprém County School Chamionships and 54. Bakony Cup
|
Csehbánya, football ground |
VTC |
|
22. (Su.) 10:00,
Vas&Veszprém County School Chamionships and 54. Bakony Cup
|
|
22.
(Su.) |
Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
Salgótarján, Beszterce tér 4 |
SDS |
|
22. (Su.) 00:00,
Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
22.
(Su.) |
BAZ County Student Championships
|
- |
DTC |
|
22. (Su.) 10:00,
BAZ County Student Championships
|
|
22.
(Su.) |
Baranya-Tolna-Somogy county student championships
|
Kaposvár Tókaji erdő |
ZST |
|
22. (Su.) 10:00,
Individual
|
|
22. (Su.) 14:00,
Relay
|
|
22.
(Su.) |
Hajdú-Bihar County Medium Distance Individual Championships
|
Fráter tanya |
HBmDvTFSz |
|
22. (Su.) 10:00,
Hajdú-Bihar County Medium Dist. Championships
|
|
22.
(Su.) |
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia
|
Budapest, Iskola tér 45, 1214 |
SIR, BTFSz |
|
22. (Su.) 10:00,
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia
|
|
22.
(Su.) |
Tüdőlebeny
|
Lébény |
GYE |
|
22.
(Su.) |
KÉSZ István emlékverseny (MTK-2)
|
Hántai erdő, Kisbér |
TTT |
|
22.
(Su.) |
Sirály cup
|
-Budapest, Iskola tér 45, 1214 |
SIR |
|
25.
(We.) |
Gladiator Cup
|
Budapest, Vérmező |
SPA |
|
27-30.
(Fr.) |
Nógrád Grand Prix
|
Balassagyarmat, Szügy |
BBB, SDS |
|
27. (Fr.) 21:00,
Night
|
|
28. (Sa.) 10:00,
1. day
|
|
29. (Su.) 10:00,
2. day
|
|
29. (Su.) 15:00,
Relay
|
|
30. (Mo.) 10:00,
3. day
|
|
27.
(Fr.) |
Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia
|
Azaum Római Tábor |
GTC |