Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2017. április
14. (P) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság - ESP
14. (P) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia Miskolc - Királyasztal DTC
15. (Szo) Hegyvidék kupa és Budapest középtávú bajnoksága Pilisborosjenő, Köves-bérc MOM
  15. (Szo) I. Lókút Kupa - VBT
  17. (H) Húsvéti tojáskereső Péterhalom SAS
  19. (Sz) Gladiátor Kupa Budapest, Vérmező SPA
22-23. (Szo) Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa Welten, Tűzoltóság
22. (Szo) Bókay Kupa (Budapesti és Pest megyei Diákolimpia) Budapest, Bókay-kert BTFSz
22. (Szo) Tavasz kupa   Elmaradt - HBS
22. (Szo) Zala megyei diákolimpia és Rozsomák kupa Döbröce, Zalaszentgrót GOC
22. (Szo) Csongrád- és Bács-Kiskun megyei diákolimpia és Szeged kupa Gyarmati-tanya SZU
  22-23. (Szo) Bihar Kupa Betfia ADY
23. (V) Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa Szentkirályszabadja VTC, VmTFSz
23. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia Mándok NYV
23. (V) Vizsla kupa 2. forduló - VSE
23. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 2. forduló Tatabánya, Panoráma út MSE
23. (V) Vas és GYMS megyei Diákolimpia Szajki-tavak - Hosszúpereszteg VasMTFSZ
  26. (Sz) Kozma László ev. 1. forduló Soroksár-Pestszenterzsébet SIR
28-máj. 1. (P) Nógrád Nagydíj Rónabánya-Szilváskőpuszta SDS, BBB, HUF
29-30. (Szo) Pannon MTBO, Tájkerékpáros Sprint és Váltóbajnokság Veszprém THT
29. (Szo) Baranya-Somogy megyei diákolimpia Kaposvár, Deseda ZST, SMTFSZ
  29-30. (Szo) SSC 105 éves jubileum és nyílt edzőverseny Gellérthegy SSC, SAS
2017. május
  3. (Sz) 3Sz-Hidegkút Kupa - HSP
6-7. (Szo) Honvéd kupa Csehbánya VHS
7. (V) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság és diákolimpia - HBmDvTFSz
7. (V) Kisbakter kupa - SZV
7. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság - DTC
  10. (Sz) 9. Kampusz verseny - KOS
12. (P) Postás éjszakai - PSE
12. (P) Baranya megyei éjszakai bajnokság - BarMTFSZ
13-14. (Szo) Thermenland Open - Zalakaros kupa - ZTC
13. (Szo) Nyírség kupa - HBS
13. (Szo) Mentor kupa Zsana HOD
13. (Szo) Vizsla kupa 3. forduló - VSE
13. (Szo) Gyöngyvirág kupa - BarMTFSZ
13-14. (Szo) Thermenland Open TrailO Zalakaros TTE, ZTC
14. (V) Szabolcs kupa - HBS
14. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 3. forduló - GTC