Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2011. január
8-9. (Szo) Sítájfutó Budapest Bajnokság Galyatető GYO, ETC, BTFSz
  23. (V) Ripszám Henrik ev.   TTE
28-30. (P) Bakonybéli Tájfutó Napok Bakonybél CSP
2011. február
9. (Sz) Tavaszi Vérmező Kupa Budapest, Vérmező SIR
26-27. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Tázlár HSE
26-27. (Szo) Sítájfutó Országos Bajnokság Skalka, Szlovákia MTFSZ
2011. március
2. (Sz) Major Kupa   TTE
12. (Szo) Budapest Hosszútávú Bajnoksága Budapest BEA
13. (V) Csokonai kupa   HBmDvTFSz
14. (H) Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny Csereerdő HBmDvTFSz
14-15. (H) Tavaszi Spartacus kupa (Budapest normáltávú bajnoksága) Gánt SPA
16. (Sz) Kertváros Kupa Budapest, Kőbánya-Kertváros KTSZ
19-20. (Szo) Tájfutó Maraton Veszprém VBT
20. (V) Baranya Megyei Hosszútávú Bajnokság Hármasbükk-Árpádtető BarMTFSZ, PVS
20. (V) Tavasz Kupa Borbánya Lőtér HBS
20. (V) Tavasz Kupa és Dél-alföldi hosszútávú bajnokság Kunfehértó, Zsivány domb KAL
20. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság és Eger Kupa 1. forduló Mátraszentimre ETC
23. (Sz) 3Sz 8. parkverseny Budaörsi lakótelep MOM
26. (Szo) Szabolcs Kupa Nyíribrony SzSzBTFSz
26. (Szo) Hegyvidék Kupa - Budapest középtávú bajnoksága Kövesbérc MOM
26. (Szo) Veszprém megyei hosszútávú bajnokság Balatonfüred BSC
26. (Szo) Tolna megyei diákolimpia Sötét-völgy FLF
27. (V) Nyírség Kupa Napkor SzSzBTFSz
27. (V) Tavasz Kupa Rigókút - Fehérkúti th. BarMTFSZ, POE
27. (V) Zalai Tavasz Kupa Zalaegerszeg ZTC
27. (V) Somogy megyei hosszútávú bajnokság Tókaji-erdő SMTFSZ
27. (V) Fejér megyei Hosszútávú Bajnokság Csákberény ARA
30. (Sz) Botorka Kupa Budapest, Hármashatár-hegy BAL
  31. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 1. Óbudai-sziget
2011. április
2. (Szo) Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság Csákvár HSP
3. (V) Maccabi Kupa Ruzsa MCB
3. (V) Göcsej Kupa, Göcsej rövidtávú bajnoksága Zalaegerszeg, Gébárti-tó, Termálfürdő GOC
3. (V) II. Elektromos Kupa - Győr-Moson-Sopron megyei diákolimpia Győr VBT
6. (Sz) Újhegy Kupa Budapest, Újhegyi-lakótelep KTSZ
6. (Sz) Békés megyei Diákolimpia Békéscsaba CSP
7. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 2. Csillebérc, KFKI
8. (P) Kaposvár Város Rövidtávú Bajnoksága 2011, Corso futás Kaposvár-belváros SMTFSZ
9-10. (Szo) Postás Kupa Pilisszentlélek PSE
9. (Szo) Postás Kupa Váltó Pilisszentlélek PSE
9. (Szo) Postás Kupa Trail-O Pilisszentlélek BEA
10. (V) Csillebérc Sprint Csillebérci Szabadidőközpont
13. (Sz) Tájékozódási Sportok Egyetemi Fesztiválja Budapest, Műegyetem MTFSZ
14. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 3. Zalahaláp
15. (P) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei éjszakai egyéni bajnokság Bükkszentkereszt BAZMTFSZ
15-17. (P) Tájkerékpáros Világkupa, Magyar Kupa Tapolca MTFSZ, HAN, THT, VmTFSz
15. (P) Bács-Kiskun megyei diákolimpia Ágasegyháza zsombos-dűlő KAL
15. (P) Baranya megyei éjszakai bajnokság Jakabhegy BarMTFSZ, PVM
15. (P) Zala megyei diákolimpia Csöde ZmTFSz, ZTC
16. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság Bükkszentkereszt BAZMTFSZ
16. (Szo) Csongrád megyei diákolimpia és Szeged Kupa   SZU
16. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei éjszakai bajnokság Mátrakeresztes Templom-völgy SDS
16. (Szo) Erdei verseny Debrecen HBmDvTFSz
16. (Szo) Tolna megyei középtávú bajnokság Paks PAK
16. (Szo) Budapesti Diákolimpia és Tájékozódási Sportok Fővárosi Fesztiválja Budapest, Gazdagrét SPA
16. (Szo) Zala megyei diákolimpia - Göcsej Kupa Zalaegerszeg ZmTFSz, ZTC
17. (V) Taszár Kupa - Baranya-Somogy megyei diákolimpia Taszár SMTFSZ
17. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság Mátrakeresztes SDS
17. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia Bükkszentkereszt BAZMTFSZ
20. (Sz) Veszprém megyei diákolimpia Farkasgyepü VTC
20. (Sz) Péter Kupa Budapest, Péterhalom KTSZ
21. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 4. Hármashatárhegy, Szépvölgyi út
22. (P) Veszprém megyei éjszakai bajnokság Zirc VBT
22. (P) Rövidtávú válogató Veszprém VmTFSz
23. (Szo) Hegyisport kupa Vinye HSE
23. (Szo) Nyíregyháza városi középtávú bajnokság Nyíregyháza-Kabalás SzSzBTFSz
24. (V) Semmelweis ev. Vinye OSC
28. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 5. Péterhalom, Sas utca
29. (P) Postás Éjszakai (Budapest éjszakai bajnoksága) Tatárszentgyörgy PSE
30-máj. 1. (Szo) Nógrád Nagydíj Salgótarján -Mátrakeresztes SDS
30. (Szo) Dél-alföldi éjszakai bajnokság Sándorfalva HTC
30. (Szo) Nógrád Nagydíj Váltó Salgótarján SDS
2011. május
1. (V) Vásárhely Kupa Sándorfalva HTC
1. (V) Baranya megyei váltóbajnokság Rigókút BarMTFSZ, PVM
4. (Sz) Török Ignác ev. és Pest megyei Diákolimpia Budapest, Hármashatár-hegy PestMTFSZ
5. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 6. Hárshegy
6. (P) Szélrózsa Kupa Gyöngyössolymos TTE
6. (P) Somogy megyei éjszakai bajnokság Gyertyános-völgy SMTFSZ
7-8. (Szo) Tipo Kupa Gyöngyössolymos TTE
7-8. (Szo) Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Országos Bajnokság + Pontbegyűjtő Duatlon Zebegény DTC
12. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 7. Normafa, Hotel Olimpia
14. (Szo) Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság Ágasegyháza HSE
14. (Szo) Várkert Kupa Várpalota VBT
15. (V) Szentendre kupa Ágasegyháza HSE
15. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú egyéni bajnokság Létrás BAZMTFSZ
15. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középtávú bajnokság Nyíregyháza-Sóstói-erdő, Erdei tornapálya SzSzBTFSz
15. (V) Gyöngyös Kupa Mátraalmás térsége GYO
15. (V) Veszprém megyei középtávú bajnokság Németbánya VTC
15. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság Németbánya VTC
15. (V) Kőbánya Kupa Budapest, Hármashatár-hegy KTSZ
18. (Sz) Gödöllő Kupa Budapest, Tarkarét PestMTFSZ
19. (Cs) Tolna megyei rövidtávú bajnokság Szekszárd FLF
19. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 8. Tata
21-22. (Szo) Országos Diákolimpia Nagykanizsa, Kistolmács ZTC
21-22. (Szo) Zala Kupa Nagykanizsa, Kistolmács ZTC
21. (Szo) Országos Diákolimpia Váltó Nagykanizsa ZmTFSz, ZTC
25. (Sz) Tavaszi Sirály Kupa Budapest, Csillebérc KST
26. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 9. Hármashatárhegy, Páfrány utca
28-29. (Szo) Herend kupa Herend VBT
28. (Szo) Ötfős váltó Herend VBT
28. (Szo) Debrecen városi normáltávú bajnokság   HBmDvTFSz
28-29. (Szo) Tájkerékpáros Rövidtávú Országos Bajnokság, Borsod Kupa Miskolc DTC
29. (V) Somogy megyei váltóbajnokság   SMTFSZ
2011. június
2. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 10. Kamaraerdő
4. (Szo) Borsod Kupa Bánkút BAZMTFSZ
4. (Szo) Enyves Éger Kupa, Zalaegerszeg rövidtávú bajnoksága Zalacsány GOC
5. (V) Herman Ottó emlékverseny Bánkút BAZMTFSZ
5. (V) Baranya megyei középtávú bajnokság Stiglicfogdosó BarMTFSZ, PVS
5. (V) Dél-alföldi középtávú bajnokság   SZV
5. (V) Dél-alföldi váltóbajnokság Tázlár SZV
5. (V) VI. Kész István Emlékverseny Tata TTT
8. (Sz) Szent László Kupa Budapest, Hármashatár-hegy KTSZ
11. (Szo) Országos Középtávú Egyéni Bajnokság Piliscsaba PSE
12. (V) Országos Váltóbajnokság Piliscsaba PSE
13. (H) Somogy megyei csapatbajnokság   SMTFSZ
15. (Sz) Hárshegy Kupa Budapest, Hárshegy KTSZ
18. (Szo) Salgó Kupa 1. Salgótarján-Somoskő SDS
18. (Szo) TempO Országos Bajnokság Budapest, Hajógyári-sziget BEA
18. (Szo) TrailO Éjszakai Bajnokság Budapest, Hajógyári-sziget BEA
18. (Szo) Váltó OB Prologue és MTBO bemutató Budapest, Hajógyári-sziget
19. (V) Eger Kupa 2. forduló Felsőtárkány ESP
22. (Sz) Gyógyszer Kupa Budapest, Jánoshegy KST
24-26. (P) Kis Thermenland Open Nagykanizsa / Kistolmács ZTC
25. (Szo) Zala megyei éjszakai bajnokság   ZmTFSz
25-26. (Szo) Simon Lajos emlékverseny (Tatai Honvéd Kupa) Baj TTT
25. (Szo) TrailO Országos Bajnokság Nagykanizsa Csónakázó-tó ZTC
29. (Sz) Gellérthegy Kupa Budapest, Gellért-hegy SPA
2011. július
2-8. (Szo) Szenior Világbajnokság Baranya megye BarMTFSZ
3-8. (V) Mecsek kupa   BarMTFSZ
  4-9. (H) Utánpótlás edzőtábor 2011 Károlyfalva – Tengerszem STE
8-10. (P) Chio Balaton kupa Balatonfüred Csopak Tihany GOC, VBT
9. (Szo) BudaSprint (Budapest Rövidtávú Bajnoksága) Budai Vár, Budapest HSP
9. (Szo) Balaton Kupa Trail-O   VBT
  13. (Sz) Normafa Kupa Normafa TTE
  14-17. (Cs) DTC nyári edzőtábor Hollóstető DTC
16. (Szo) Barátság Kupa - Trail-O   VBT
16. (Szo) Kunfehértó Kupa Kunfehértó KAL
16-17. (Szo) Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, MTBO NightRIDE, MTBO DeLuxe Nagykovácsi MSE
20. (Sz) 3Sz - 3M Budapest, Margitsziget
  27. (Sz) Virágvölgyi edzőverseny   KOS
29-31. (P) Pannon Tájfutó Napok Bakonybél VTC
2011. augusztus
3. (Sz) Ó-hegy Kupa Budapest, Keresztúri-erdő KTSZ
6-7. (Szo) Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság, Gelse Kupa, Osztrák Kupa 3-4. Gelse VBT
10. (Sz) Nyári Spartacus Kupa Budapest, Tabán SPA
13. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság Salgótarján - Sportcentrum SDS
14. (V) Dobó István emlékverseny - inov-8 Elit Futam Eger ETC
17-21. (Sz) Hungária Kupa Szeged - Mórahalom MCB
17-21. (Sz) Hungária Kupa kísérő versenyek Szeged - Mórahalom MCB
19. (P) Hungária Kupa - Trail-O Mórahalom MCB
26. (P) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú egyéni bajnokság   BAZMTFSZ
27. (Szo) Baranya megyei rövidtávú bajnokság Pécs BarMTFSZ
27. (Szo) Veszprém megyei rövidtávú bajnokság Tapolca THT
27. (Szo) Dél-alföldi rövidtávú bajnokság Kisteleki-erdő, Erdészház SZU
27. (Szo) Széll János ev - Debrecen városi rövidtávú bajnokság   HBmDvTFSz
27. (Szo) Szabó Jolán ev - Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság   HBmDvTFSz
27. (Szo) Budapesti Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Budapest, Gellérthegy SPA
28. (V) Kertész Kupa   BarMTFSZ, PVM
28. (V) Veszprém megyei csapatbajnokság   THT
28. (V) Kecskemét Kupa Kecskemét, Szabadidőközpont KAL
28. (V) Eötvös Loránd emlékverseny Bp. Káposztásmegyer BEA
28. (V) Eötvös Loránd váltó - Budapest váltóbajnokság Bp. Káposztásmegyer BEA
31. (Sz) Lázár deák emlékverseny Budapest TTE
2011. szeptember
1. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 11. Csillebérc, Irhás árok
3. (Szo) Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság Vác HTC
4. (V) Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Alsópetény HTC
7. (Sz) Lindenberg Kázmilla Szupersprint Games Bp. Hárs-hegy, Pozsonyi-hegy BEA
8. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 12. Hármashatárhegy, Fenyőgyöngye
10-11. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Pannon MTBO Balatonalmádi HSE
11. (V) Tajekozodas.hu Kupa - Trail-O   KOS
11. (V) Tájékozódás.hu Kupa   KOS
14. (Sz) Kőbánya sprint bajnoksága Budapest, Népliget KTSZ
15. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 13. Hárshegy, Szépjuhászné
17-18. (Szo) MOM kupa Zajnát-hegyek MOM
17. (Szo) Tolna megyei normáltávú bajnokság Bátaapáti FLF
17. (Szo) Pusztamérges Kupa   PUS
17. (Szo) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság   HBmDvTFSz
17. (Szo) Zala megyei rövidtávú bajnokság Nagykanizsa ZmTFSz, ZTC
18. (V) Zselic Kupa   SMTFSZ, THS
18. (V) Őszi Elektromos Kupa Győr VBT
  21. (Sz) Virágvölgyi Svédverseny   KOS
22. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 14. Hármashatárhegy, Macis-parkoló
23-25. (P) Tekenye és Zalaszentgrót Kupa - Balaton rövidtávú bajnoksága Tekenye, Zalaszentgrót GOC
24-25. (Szo) Keleti Tájfutó Napok Sárospatak-Sátoraljaújhely SzSzBTFSz
24. (Szo) Baranya megyei csapatbajnokság   BarMTFSZ, PVS
24. (Szo) Kistelek-Ópusztaszer Kupa Ópusztaszer Sportpálya SZU
24. (Szo) Zala megyei normáltávú bajnokság, Galambos P. Ev. Nagykanizsa ZmTFSz, ZTC
25. (V) Rimóczi Károly emlékverseny Kisteleki-erdő, Erdészház SZU
25. (V) Igaz Béla emlékverseny   PVS
25. (V) Győr-Moson-Sopron megyei normáltávú bajnokság Soproni hegység SMA
28. (Sz) Barabás ev. Budapest BEA
29. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 15. Normafa, Hotel Olimpia
2011. október
1-2. (Szo) Kalocsa Kupa Kunfehértó KAL
1. (Szo) Kalocsa Kupa Váltó Kunfehértó KAL
5. (Sz) Kőrösi Kupa Budapest, Kőbánya KST
8. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú egyéni bajnokság Miskolc-Komlóstető BAZMTFSZ
8. (Szo) Veszprém megyei normáltávú bajnokság Veszprém-Kádárta VHS
8-9. (Szo) Meteor Kupa - Baranya megyei normáltávú bajnokság Pécs PVM
8. (Szo) Dél-alföldi normáltávú bajnokság   SZV
8. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Nappali Egyéni Bajnokság Nagykálló-Harangod SzSzBTFSz
8. (Szo) Nyírségi Ősz Trail-O Nagykálló - Harangod HBmDvTFSz
9. (V) Nyírségi Ősz   HBS
9. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság   GYO
15-16. (Szo) Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság Pirtó SZV
19. (Sz) OSZMON Kupa Budapest, Kelenföld SPA, KST
22. (Szo) Országos Csapatbajnokság Gyöngyöstarján TTE
23. (V) Országos Egyesületi Váltóbajnokság Gyöngyöstarján TTE
29-30. (Szo) Eger Nagydíj és Egyetemi-Főiskolás OB Eger, Bükk ESP
29. (Szo) Somogy megyei középtávú bajnokság   SMTFSZ
29-30. (Szo) Thermál Kupa Szeleste,Sárvár KTT
30. (V) Somogy megyei normáltávú bajnokság   SMTFSZ
31. (H) Bükkfennsík kupa Bükkszentkereszt DTC
2011. november
2. (Sz) Őszi Sirály Kupa Budapest, Vérmező SIR
5-6. (Szo) Őszi Spartacus kupa Csákvár SPA
6. (V) Bocskai Kupa   HBmDvTFSz
9. (Sz) Postáska Budapest, Városliget PSE
12. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ifjúsági bajnokság   BAZMTFSZ
12. (Szo) Csermely Vilmos emlékverseny Fehérkúti th. POE
13. (V) Nyíregyháza Városi Nappali Egyéni Normáltávú és Rövidtávú Bajnokság Napkor - Erdei Iskola SzSzBTFSz
16. (Sz) Fradi Kupa Budapest, József Attila-lakótelep SIR
17. (Cs) Tolna megyei éjszakai bajnokság Szekszárd FLF
19. (Szo) Less Nándor emlékverseny Bükkszentlászló DTC
19. (Szo) Salgó Kupa 2. Salgótarján SDS
19-20. (Szo) Boróka Kupa - ősz Kaskantyú HSE, KAL
23. (Sz) Vakondok Kupa Budapest, Feneketlen-tó MOM
26. (Szo) Mirelit Kupa   SMA
27. (V) Zimankó Kupa   SMA
27. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Amatőr Diákolimpia Napkor-Erdei Iskola SzSzBTFSz
30. (Sz) Ősforrás Kupa Budapest, Margitsziget BOF