2011. január |
|
8-9.
(Szo) |
Sítájfutó Budapest Bajnokság
|
Galyatető |
GYO, ETC, BTFSz |
|
8. (Szo) 00:00,
Sprint
|
|
9. (V) 00:00,
Középtáv
|
|
23.
(V) |
Ripszám Henrik ev.
|
|
TTE |
|
28-30.
(P) |
Bakonybéli Tájfutó Napok
|
Bakonybél |
CSP |
|
29. (Szo) 00:00,
Sítájfutó Budapest váltóbajnokság
|
|
29. (Szo) 00:00,
Sítájfutó Budapest éjszakai bajnokság
|
|
29. (Szo) 00:00,
Hotel Bakony kupa
|
|
29. (Szo) 00:00,
Somhegy kupa
|
|
30. (V) 00:00,
Sítájfutó Budapest normáltávú bajnokság
|
|
30. (V) 00:00,
Bakonybél kupa
|
2011. február |
|
9.
(Sz) |
Tavaszi Vérmező Kupa
|
Budapest, Vérmező |
SIR |
|
9. (Sz) 00:00,
Tavaszi Vérmező Kupa
|
|
26-27.
(Szo) |
Tavaszi Boróka Kupa
|
Tázlár |
HSE |
|
26. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
27. (V) 00:00,
2. nap
|
|
26-27.
(Szo) |
Sítájfutó Országos Bajnokság
|
Skalka, Szlovákia |
MTFSZ |
|
26. (Szo) 00:00,
Hosszútávú OB
|
|
27. (V) 00:00,
Váltó OB
|
2011. március |
|
2.
(Sz) |
Major Kupa
|
|
TTE |
|
2. (Sz) 00:00,
Major Kupa
|
|
12.
(Szo) |
Budapest Hosszútávú Bajnoksága
|
Budapest |
BEA |
|
12. (Szo) 00:00,
Budapest Hosszútávú Bajnoksága
|
|
13.
(V) |
Csokonai kupa
|
|
HBmDvTFSz |
|
13. (V) 00:00,
Csokonai kupa
|
|
14.
(H) |
Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny
|
Csereerdő |
HBmDvTFSz |
|
14. (H) 00:00,
Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny
|
|
14-15.
(H) |
Tavaszi Spartacus kupa (Budapest normáltávú bajnoksága)
|
Gánt |
SPA |
|
14. (H) 00:00,
Tavaszi Spartacus kupa 1. nap (Budapest normá
|
|
15. (K) 00:00,
Tavaszi Spartacus kupa 2. nap
|
|
16.
(Sz) |
Kertváros Kupa
|
Budapest, Kőbánya-Kertváros |
KTSZ |
|
16. (Sz) 00:00,
Kertváros Kupa
|
|
19-20.
(Szo) |
Tájfutó Maraton
|
Veszprém |
VBT |
|
19. (Szo) 00:00,
Tájfutó Maraton prológ
|
|
20. (V) 00:00,
Tájfutó Maraton
|
|
20.
(V) |
Baranya Megyei Hosszútávú Bajnokság
|
Hármasbükk-Árpádtető |
BarMTFSZ, PVS |
|
20. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
20.
(V) |
Tavasz Kupa
|
Borbánya Lőtér |
HBS |
|
20. (V) 00:00,
Tavasz Kupa
|
|
20.
(V) |
Tavasz Kupa és Dél-alföldi hosszútávú bajnokság
|
Kunfehértó, Zsivány domb |
KAL |
|
20. (V) 00:00,
Tavasz Kupa és Dél-alföldi hosszútávú bajnoks
|
|
20.
(V) |
Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság és Eger Kupa 1. forduló
|
Mátraszentimre |
ETC |
|
20. (V) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság
|
|
23.
(Sz) |
3Sz 8. parkverseny
|
Budaörsi lakótelep |
MOM |
|
23. (Sz) 00:00,
3Sz 8. parkverseny
|
|
26.
(Szo) |
Szabolcs Kupa
|
Nyíribrony |
SzSzBTFSz |
|
26. (Szo) 00:00,
Szabolcs Kupa
|
|
26.
(Szo) |
Hegyvidék Kupa - Budapest középtávú bajnoksága
|
Kövesbérc |
MOM |
|
26. (Szo) 00:00,
Hegyvidék Kupa
|
|
26.
(Szo) |
Veszprém megyei hosszútávú bajnokság
|
Balatonfüred |
BSC |
|
26. (Szo) 00:00,
Veszprém megyei hosszútávú bajnokság
|
|
26.
(Szo) |
Tolna megyei diákolimpia
|
Sötét-völgy |
FLF |
|
26. (Szo) 00:00,
Tolna megyei diákolimpia
|
|
27.
(V) |
Nyírség Kupa
|
Napkor |
SzSzBTFSz |
|
27. (V) 00:00,
Nyírség Kupa
|
|
27.
(V) |
Tavasz Kupa
|
Rigókút - Fehérkúti th. |
BarMTFSZ, POE |
|
27. (V) 00:00,
Tavasz Kupa
|
|
27.
(V) |
Zalai Tavasz Kupa
|
Zalaegerszeg |
ZTC |
|
27. (V) 00:00,
Zalai Tavasz Kupa
|
|
27.
(V) |
Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
Tókaji-erdő |
SMTFSZ |
|
27. (V) 00:00,
Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
|
27.
(V) |
Fejér megyei Hosszútávú Bajnokság
|
Csákberény |
ARA |
|
27. (V) 00:00,
Fejér megyei Hosszútávú Bajnokság
|
|
30.
(Sz) |
Botorka Kupa
|
Budapest, Hármashatár-hegy |
BAL |
|
30. (Sz) 00:00,
Botorka Kupa
|
|
31.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Óbudai-sziget |
|
2011. április |
|
2.
(Szo) |
Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság
|
Csákvár |
HSP |
|
2. (Szo) 00:00,
Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság
|
|
3.
(V) |
Maccabi Kupa
|
Ruzsa |
MCB |
|
3. (V) 00:00,
Maccabi Kupa
|
|
3.
(V) |
Göcsej Kupa, Göcsej rövidtávú bajnoksága
|
Zalaegerszeg, Gébárti-tó, Termálfürdő |
GOC |
|
3. (V) 00:00,
Göcsej Kupa 1
|
|
3. (V) 00:00,
Göcsej Kupa 2
|
|
3.
(V) |
II. Elektromos Kupa - Győr-Moson-Sopron megyei diákolimpia
|
Győr |
VBT |
|
3. (V) 00:00,
II. Elektromos Kupa - Győr-Moson-Sopron megye
|
|
6.
(Sz) |
Újhegy Kupa
|
Budapest, Újhegyi-lakótelep |
KTSZ |
|
6. (Sz) 00:00,
Újhegy Kupa
|
|
6.
(Sz) |
Békés megyei Diákolimpia
|
Békéscsaba |
CSP |
|
6. (Sz) 00:00,
Békés megyei Diákolimpia
|
|
7.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Csillebérc, KFKI |
|
|
7. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
8.
(P) |
Kaposvár Város Rövidtávú Bajnoksága 2011, Corso futás
|
Kaposvár-belváros |
SMTFSZ |
|
8. (P) 00:00,
Kaposvár Város Rövidtávú Bajnoksága, Corso fu
|
|
9-10.
(Szo) |
Postás Kupa
|
Pilisszentlélek |
PSE |
|
9. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
10. (V) 00:00,
2. nap
|
|
9.
(Szo) |
Postás Kupa Váltó
|
Pilisszentlélek |
PSE |
|
9. (Szo) 00:00,
Postás Kupa Váltó
|
|
9.
(Szo) |
Postás Kupa Trail-O
|
Pilisszentlélek |
BEA |
|
9. (Szo) 00:00,
Postás Kupa Trail-O
|
|
10.
(V) |
Csillebérc Sprint
|
Csillebérci Szabadidőközpont |
|
|
10. (V) 00:00,
Csillebérc Sprint
|
|
13.
(Sz) |
Tájékozódási Sportok Egyetemi Fesztiválja
|
Budapest, Műegyetem |
MTFSZ |
|
13. (Sz) 00:00,
3Sz/11
|
|
14.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Zalahaláp |
|
|
14. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
15.
(P) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei éjszakai egyéni bajnokság
|
Bükkszentkereszt |
BAZMTFSZ |
|
15. (P) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei éjszakai egyéni b
|
|
15-17.
(P) |
Tájkerékpáros Világkupa, Magyar Kupa
|
Tapolca |
MTFSZ, OSC, THT, VmTFSz |
|
15. (P) 00:00,
Sprint
|
|
16. (Szo) 00:00,
Középtáv
|
|
17. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
15.
(P) |
Bács-Kiskun megyei diákolimpia
|
Ágasegyháza zsombos-dűlő |
KAL |
|
15. (P) 00:00,
Bács-Kiskun megyei diákolimpia
|
|
15.
(P) |
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
Jakabhegy |
BarMTFSZ, PVM |
|
15. (P) 00:00,
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
|
15.
(P) |
Zala megyei diákolimpia
|
Csöde |
ZmTFSz, ZTC |
|
15. (P) 00:00,
Zala megyei diákolimpia
|
|
16.
(Szo) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság
|
Bükkszentkereszt |
BAZMTFSZ |
|
16. (Szo) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság
|
|
16.
(Szo) |
Csongrád megyei diákolimpia és Szeged Kupa
|
|
SZU |
|
16. (Szo) 00:00,
Csongrád megyei diákolimpia és Szeged Kupa
|
|
16.
(Szo) |
Heves-Jász-Nógrád megyei éjszakai bajnokság
|
Mátrakeresztes Templom-völgy |
SDS |
|
16. (Szo) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei éjszakai bajnokság
|
|
16.
(Szo) |
Erdei verseny
|
Debrecen |
HBmDvTFSz |
|
16. (Szo) 00:00,
Erdei verseny
|
|
16.
(Szo) |
Tolna megyei középtávú bajnokság
|
Paks |
PAK |
|
16. (Szo) 00:00,
Tolna megyei középtávú bajnokság
|
|
16.
(Szo) |
Budapesti Diákolimpia és Tájékozódási Sportok Fővárosi Fesztiválja
|
Budapest, Gazdagrét |
SPA |
|
16. (Szo) 00:00,
Budapesti Diákolimpia
|
|
16.
(Szo) |
Zala megyei diákolimpia - Göcsej Kupa
|
Zalaegerszeg |
ZmTFSz, ZTC |
|
16. (Szo) 00:00,
Zala megyei diákolimpia - Göcsej Kupa
|
|
17.
(V) |
Taszár Kupa - Baranya-Somogy megyei diákolimpia
|
Taszár |
SMTFSZ |
|
17. (V) 00:00,
Baranya-Somogy megyei diákolimpia, Taszár Kup
|
|
17. (V) 00:00,
Váltó
|
|
17.
(V) |
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
Mátrakeresztes |
SDS |
|
17. (V) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és közép
|
|
17.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
Bükkszentkereszt |
BAZMTFSZ |
|
17. (V) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
|
20.
(Sz) |
Veszprém megyei diákolimpia
|
Farkasgyepü |
VTC |
|
20. (Sz) 00:00,
Veszprém megyei diákolimpia
|
|
20.
(Sz) |
Péter Kupa
|
Budapest, Péterhalom |
KTSZ |
|
20. (Sz) 00:00,
Péter Kupa
|
|
21.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
Hármashatárhegy, Szépvölgyi út |
|
|
21. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
|
22.
(P) |
Veszprém megyei éjszakai bajnokság
|
Zirc |
VBT |
|
22. (P) 00:00,
Veszprém megyei éjszakai bajnokság
|
|
22.
(P) |
Rövidtávú válogató
|
Veszprém |
VmTFSz |
|
22. (P) 00:00,
Rövidtávú válogató
|
|
23.
(Szo) |
Hegyisport kupa
|
Vinye |
HSE |
|
23. (Szo) 00:00,
Hegyisport kupa
|
|
23.
(Szo) |
Nyíregyháza városi középtávú bajnokság
|
Nyíregyháza-Kabalás |
SzSzBTFSz |
|
23. (Szo) 00:00,
Nyíregyháza városi középtávú bajnokság
|
|
24.
(V) |
Semmelweis ev.
|
Vinye |
OSC1 |
|
24. (V) 00:00,
Semmelweis ev
|
|
28.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 5.
|
Péterhalom, Sas utca |
|
|
28. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 5.
|
|
29.
(P) |
Postás Éjszakai (Budapest éjszakai bajnoksága)
|
Tatárszentgyörgy |
PSE |
|
29. (P) 00:00,
Postás Éjszakai
|
|
30-máj. 1.
(Szo) |
Nógrád Nagydíj
|
Salgótarján -Mátrakeresztes |
SDS |
|
30. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
1. (V) 00:00,
2. nap
|
|
30.
(Szo) |
Dél-alföldi éjszakai bajnokság
|
Sándorfalva |
HTC |
|
30. (Szo) 00:00,
Dél-alföldi éjszakai bajnokság
|
|
30.
(Szo) |
Nógrád Nagydíj Váltó
|
Salgótarján |
SDS |
|
30. (Szo) 00:00,
Váltó
|
2011. május |
|
1.
(V) |
Vásárhely Kupa
|
Sándorfalva |
HTC |
|
1. (V) 00:00,
Vásárhely Kupa
|
|
1.
(V) |
Baranya megyei váltóbajnokság
|
Rigókút |
BarMTFSZ, PVM |
|
1. (V) 00:00,
Baranya megyei váltóbajnokság
|
|
4.
(Sz) |
Török Ignác ev. és Pest megyei Diákolimpia
|
Budapest, Hármashatár-hegy |
PestMTFSZ |
|
4. (Sz) 00:00,
Török Ignác emlékverseny
|
|
5.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
Hárshegy |
|
|
5. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
|
6.
(P) |
Szélrózsa Kupa
|
Gyöngyössolymos |
TTE |
|
6. (P) 00:00,
Szélrózsa Kupa
|
|
6.
(P) |
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|
Gyertyános-völgy |
SMTFSZ |
|
6. (P) 00:00,
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|
|
7-8.
(Szo) |
Tipo Kupa
|
Gyöngyössolymos |
TTE |
|
7. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
8. (V) 00:00,
2. nap
|
|
7-8.
(Szo) |
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Országos Bajnokság + Pontbegyűjtő Duatlon
|
Zebegény |
DTC |
|
7. (Szo) 00:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
12.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
Normafa, Hotel Olimpia |
|
|
12. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
|
14.
(Szo) |
Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság
|
Ágasegyháza |
HSE |
|
14. (Szo) 00:00,
Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság
|
|
14.
(Szo) |
Várkert Kupa
|
Várpalota |
VBT |
|
14. (Szo) 00:00,
Várkert Kupa
|
|
15.
(V) |
Szentendre kupa
|
Ágasegyháza |
HSE |
|
15. (V) 00:00,
Szentendre kupa
|
|
15.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú egyéni bajnokság
|
Létrás |
BAZMTFSZ |
|
15. (V) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú egyéni
|
|
15.
(V) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középtávú bajnokság
|
Nyíregyháza-Sóstói-erdő, Erdei tornapálya |
SzSzBTFSz |
|
15. (V) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Középtávú Bajno
|
|
15.
(V) |
Gyöngyös Kupa
|
Mátraalmás térsége |
GYO |
|
15. (V) 00:00,
Gyöngyös Kupa
|
|
15.
(V) |
Veszprém megyei középtávú bajnokság
|
Németbánya |
VTC |
|
15. (V) 00:00,
Veszprém megyei középtávú bajnokság
|
|
15.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság
|
Németbánya |
VTC |
|
15. (V) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság
|
|
15.
(V) |
Kőbánya Kupa
|
Budapest, Hármashatár-hegy |
KTSZ |
|
15. (V) 00:00,
Kőbánya Kupa
|
|
18.
(Sz) |
Gödöllő Kupa
|
Budapest, Tarkarét |
PestMTFSZ |
|
18. (Sz) 00:00,
Gödöllő Kupa
|
|
19.
(Cs) |
Tolna megyei rövidtávú bajnokság
|
Szekszárd |
FLF |
|
19. (Cs) 00:00,
Tolna megyei rövidtávú bajnokság
|
|
19.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
Tata |
|
|
19. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
|
21-22.
(Szo) |
Országos Diákolimpia
|
Nagykanizsa, Kistolmács |
ZTC |
|
21. (Szo) 00:00,
Országos Diákolimpia Sprint
|
|
22. (V) 00:00,
Országos Diákolimpia Normáltáv
|
|
21-22.
(Szo) |
Zala Kupa
|
Nagykanizsa, Kistolmács |
ZTC |
|
21. (Szo) 00:00,
Sprint
|
|
21. (Szo) 00:00,
Középtáv
|
|
22. (V) 00:00,
Normáltáv
|
|
21.
(Szo) |
Országos Diákolimpia Váltó
|
Nagykanizsa |
ZmTFSz, ZTC |
|
21. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
25.
(Sz) |
Tavaszi Sirály Kupa
|
Budapest, Csillebérc |
KST |
|
25. (Sz) 00:00,
Tavaszi Sirály Kupa
|
|
26.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
Hármashatárhegy, Páfrány utca |
|
|
26. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
|
28-29.
(Szo) |
Herend kupa
|
Herend |
VBT |
|
29. (V) 00:00,
2. nap
|
|
28. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
28.
(Szo) |
Ötfős váltó
|
Herend |
VBT |
|
28. (Szo) 00:00,
Ötfős váltó
|
|
28.
(Szo) |
Debrecen városi normáltávú bajnokság
|
|
HBmDvTFSz |
|
28. (Szo) 00:00,
Debrecen városi normáltávú bajnokság
|
|
28-29.
(Szo) |
Tájkerékpáros Rövidtávú Országos Bajnokság, Borsod Kupa
|
Miskolc |
DTC |
|
28. (Szo) 00:00,
Sprint OB
|
|
29. (V) 00:00,
Borsod Kupa
|
|
29.
(V) |
Somogy megyei váltóbajnokság
|
|
SMTFSZ |
|
29. (V) 00:00,
Somogy megyei váltóbajnokság
|
2011. június |
|
2.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 10.
|
Kamaraerdő |
|
|
2. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 10.
|
|
4.
(Szo) |
Borsod Kupa
|
Bánkút |
BAZMTFSZ |
|
4. (Szo) 00:00,
Borsod Kupa
|
|
4.
(Szo) |
Enyves Éger Kupa, Zalaegerszeg rövidtávú bajnoksága
|
Zalacsány |
GOC |
|
4. (Szo) 00:00,
1. futam
|
|
4. (Szo) 00:00,
2. futam
|
|
5.
(V) |
Herman Ottó emlékverseny
|
Bánkút |
BAZMTFSZ |
|
5. (V) 00:00,
Herman Ottó emlékverseny
|
|
5.
(V) |
Baranya megyei középtávú bajnokság
|
Stiglicfogdosó |
BarMTFSZ, PVS |
|
5. (V) 00:00,
Baranya középtávú
|
|
5.
(V) |
Dél-alföldi középtávú bajnokság
|
|
SZV |
|
5. (V) 00:00,
Dél-alföldi középtávú bajnokság
|
|
5.
(V) |
Dél-alföldi váltóbajnokság
|
Tázlár |
SZV |
|
5. (V) 00:00,
Dél-alföldi váltóbajnokság
|
|
5.
(V) |
VI. Kész István Emlékverseny
|
Tata |
TTT |
|
5. (V) 00:00,
VI. Kész István Emlékverseny
|
|
8.
(Sz) |
Szent László Kupa
|
Budapest, Hármashatár-hegy |
KTSZ |
|
8. (Sz) 00:00,
Szent László Kupa
|
|
11.
(Szo) |
Országos Középtávú Egyéni Bajnokság
|
Piliscsaba |
PSE |
|
11. (Szo) 00:00,
Selejtező
|
|
11. (Szo) 00:00,
Döntő
|
|
12.
(V) |
Országos Váltóbajnokság
|
Piliscsaba |
PSE |
|
12. (V) 00:00,
Országos Váltóbajnokság
|
|
13.
(H) |
Somogy megyei csapatbajnokság
|
|
SMTFSZ |
|
13. (H) 00:00,
Somogy megyei csapatbajnokság
|
|
15.
(Sz) |
Hárshegy Kupa
|
Budapest, Hárshegy |
KTSZ |
|
15. (Sz) 00:00,
Hárshegy Kupa
|
|
18.
(Szo) |
Salgó Kupa 1.
|
Salgótarján-Somoskő |
SDS |
|
18. (Szo) 00:00,
Salgó Kupa 1.
|
|
18.
(Szo) |
TempO Országos Bajnokság
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
BEA |
|
18. (Szo) 00:00,
TempO Országos Bajnokság
|
|
18.
(Szo) |
TrailO Éjszakai Bajnokság
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
BEA |
|
18. (Szo) 00:00,
TrailO Éjszakai Bajnokság
|
|
18.
(Szo) |
Váltó OB Prologue és MTBO bemutató
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
|
|
18. (Szo) 00:00,
Váltó OB Prologue és MTBO bemutató
|
|
19.
(V) |
Eger Kupa 2. forduló
|
Felsőtárkány |
ESP |
|
19. (V) 00:00,
Eger Kupa 2. forduló
|
|
22.
(Sz) |
Gyógyszer Kupa
|
Budapest, Jánoshegy |
KST |
|
22. (Sz) 00:00,
Gyógyszer Kupa
|
|
24-26.
(P) |
Kis Thermenland Open
|
Nagykanizsa / Kistolmács |
ZTC |
|
24. (P) 00:00,
1. nap
|
|
25. (Szo) 00:00,
2. nap
|
|
26. (V) 00:00,
3. nap
|
|
25. (Szo) 00:00,
Trail-O
|
|
25.
(Szo) |
Zala megyei éjszakai bajnokság
|
|
ZmTFSz |
|
25. (Szo) 00:00,
Zala megyei éjszakai bajnokság
|
|
25-26.
(Szo) |
Simon Lajos emlékverseny (Tatai Honvéd Kupa)
|
Baj |
TTT |
|
25. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
26. (V) 00:00,
2. nap
|
|
25.
(Szo) |
TrailO Országos Bajnokság
|
Nagykanizsa Csónakázó-tó |
ZTC |
|
25. (Szo) 00:00,
TrailO Országos Bajnokság
|
|
29.
(Sz) |
Gellérthegy Kupa
|
Budapest, Gellért-hegy |
SPA |
|
16. (Szo) 00:00,
Gellérthegy Kupa
|
2011. július |
|
2-8.
(Szo) |
Szenior Világbajnokság
|
Baranya megye |
BarMTFSZ |
|
3. (V) 00:00,
Sprint döntő
|
|
8. (P) 00:00,
Normáltáv döntő
|
|
2. (Szo) 00:00,
VIP futam
|
|
3-8.
(V) |
Mecsek kupa
|
|
BarMTFSZ |
|
3. (V) 00:00,
Mecsek kupa 1. nap
|
|
5. (K) 00:00,
Mecsek kupa 2. nap
|
|
6. (Sz) 00:00,
Mecsek kupa 3. nap
|
|
8. (P) 00:00,
Mecsek kupa 4. nap
|
|
4-9.
(H) |
Utánpótlás edzőtábor 2011
|
Károlyfalva – Tengerszem |
STE |
|
8-10.
(P) |
Chio Balaton kupa
|
Balatonfüred Csopak Tihany |
GOC, VBT |
|
8. (P) 00:00,
Prológ
|
|
9. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
10. (V) 00:00,
2. nap
|
|
9. (Szo) 00:00,
Trail-O
|
|
9. (Szo) 00:00,
Folyamatos váltó
|
|
9. (Szo) 00:00,
Sörváltó
|
|
9.
(Szo) |
BudaSprint (Budapest Rövidtávú Bajnoksága)
|
Budai Vár, Budapest |
HSP |
|
9. (Szo) 00:00,
BudaSprint
|
|
9.
(Szo) |
Balaton Kupa Trail-O
|
|
VBT |
|
10. (V) 00:00,
Balaton Kupa
|
|
13.
(Sz) |
Normafa Kupa
|
Normafa |
TTE |
|
14-17.
(Cs) |
DTC nyári edzőtábor
|
Hollóstető |
DTC |
|
16.
(Szo) |
Barátság Kupa - Trail-O
|
|
VBT |
|
25. (Szo) 00:00,
Barátság Kupa
|
|
16.
(Szo) |
Kunfehértó Kupa
|
Kunfehértó |
KAL |
|
16. (Szo) 00:00,
Kunfehértó Kupa
|
|
16-17.
(Szo) |
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, MTBO NightRIDE, MTBO DeLuxe
|
Nagykovácsi |
MSE |
|
16. (Szo) 00:00,
Váltó OB
|
|
16. (Szo) 00:00,
MTBO NightRIDE
|
|
17. (V) 00:00,
MTBO DeLuxe
|
|
20.
(Sz) |
3Sz - 3M
|
Budapest, Margitsziget |
|
|
20. (Sz) 00:00,
3Sz - 3M
|
|
27.
(Sz) |
Virágvölgyi edzőverseny
|
|
KOS |
|
29-31.
(P) |
Pannon Tájfutó Napok
|
Bakonybél |
VTC |
|
29. (P) 00:00,
Pannon Tájfutó Napok 1. nap
|
|
30. (Szo) 00:00,
Pannon Tájfutó Napok 2. nap
|
|
31. (V) 00:00,
Pannon Tájfutó Napok 3. nap
|
2011. augusztus |
|
3.
(Sz) |
Ó-hegy Kupa
|
Budapest, Keresztúri-erdő |
KTSZ |
|
3. (Sz) 00:00,
Ó-hegy Kupa
|
|
6-7.
(Szo) |
Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság, Gelse Kupa, Osztrák Kupa 3-4.
|
Gelse |
VBT |
|
7. (V) 00:00,
Gelse Kupa, AC 4.
|
|
6. (Szo) 00:00,
Hosszútávú OB, AC 3.
|
|
10.
(Sz) |
Nyári Spartacus Kupa
|
Budapest, Tabán |
SPA |
|
10. (Sz) 00:00,
Nyári Spartacus Kupa
|
|
13.
(Szo) |
Heves-Jász-Nógrád megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság
|
Salgótarján - Sportcentrum |
SDS |
|
13. (Szo) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei pontbegyűjtő csapatb
|
|
14.
(V) |
Dobó István emlékverseny - inov-8 Elit Futam
|
Eger |
ETC |
|
14. (V) 00:00,
1. futam
|
|
14. (V) 00:00,
2. futam
|
|
17-21.
(Sz) |
Hungária Kupa
|
Szeged - Mórahalom |
MCB |
|
17. (Sz) 00:00,
1. nap
|
|
18. (Cs) 00:00,
2. nap
|
|
19. (P) 00:00,
3. nap
|
|
20. (Szo) 00:00,
4. nap
|
|
21. (V) 00:00,
5. nap
|
|
17-21.
(Sz) |
Hungária Kupa kísérő versenyek
|
Szeged - Mórahalom |
MCB |
|
19. (P) 00:00,
Trail-O
|
|
17. (Sz) 00:00,
Tájbringa 1.
|
|
18. (Cs) 00:00,
Tájbringa 2.
|
|
18. (Cs) 00:00,
Microsprint
|
|
19. (P) 00:00,
Mobil-O
|
|
19.
(P) |
Hungária Kupa - Trail-O
|
Mórahalom |
MCB |
|
19. (P) 00:00,
Hungária Kupa - Trail-O
|
|
26.
(P) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú egyéni bajnokság
|
|
BAZMTFSZ |
|
26. (P) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú egyéni
|
|
27.
(Szo) |
Baranya megyei rövidtávú bajnokság
|
Pécs |
BarMTFSZ |
|
27. (Szo) 00:00,
Baranya megyei rövidtávú bajnokság
|
|
27.
(Szo) |
Veszprém megyei rövidtávú bajnokság
|
Tapolca |
THT |
|
27. (Szo) 00:00,
1. forduló
|
|
27. (Szo) 00:00,
2. forduló
|
|
27.
(Szo) |
Dél-alföldi rövidtávú bajnokság
|
Kisteleki-erdő, Erdészház |
SZU |
|
27. (Szo) 00:00,
Dél-alföldi rövidtávú bajnokság
|
|
27.
(Szo) |
Széll János ev - Debrecen városi rövidtávú bajnokság
|
|
HBmDvTFSz |
|
27. (Szo) 00:00,
Széll János ev - Debrecen városi rövidtávú ba
|
|
27.
(Szo) |
Szabó Jolán ev - Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság
|
|
HBmDvTFSz |
|
27. (Szo) 00:00,
Szabó Jolán ev - Hajdú-Bihar megyei rövidtávú
|
|
27.
(Szo) |
Budapesti Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
|
Budapest, Gellérthegy |
SPA |
|
27. (Szo) 00:00,
Budapesti Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
|
|
28.
(V) |
Kertész Kupa
|
|
BarMTFSZ, PVM |
|
28. (V) 00:00,
Kertész Kupa
|
|
28.
(V) |
Veszprém megyei csapatbajnokság
|
|
THT |
|
28. (V) 00:00,
Veszprém megyei csapatbajnokság
|
|
28.
(V) |
Kecskemét Kupa
|
Kecskemét, Szabadidőközpont |
KAL |
|
28. (V) 00:00,
Kecskemét Kupa
|
|
28.
(V) |
Eötvös Loránd emlékverseny
|
Bp. Káposztásmegyer |
BEA |
|
28. (V) 00:00,
Eötvös Loránd emlékverseny
|
|
28.
(V) |
Eötvös Loránd váltó - Budapest váltóbajnokság
|
Bp. Káposztásmegyer |
BEA |
|
28. (V) 00:00,
Eötvös Loránd Emlékverseny Váltó - Budapest v
|
|
31.
(Sz) |
Lázár deák emlékverseny
|
Budapest |
TTE |
|
31. (Sz) 00:00,
Lázár deák emlékverseny
|
2011. szeptember |
|
1.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
Csillebérc, Irhás árok |
|
|
1. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
|
3.
(Szo) |
Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság
|
Vác |
HTC |
|
3. (Szo) 00:00,
Selejtező
|
|
3. (Szo) 00:00,
Dönt?
|
|
4.
(V) |
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
|
Alsópetény |
HTC |
|
4. (V) 00:00,
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
|
|
7.
(Sz) |
Lindenberg Kázmilla Szupersprint Games
|
Bp. Hárs-hegy, Pozsonyi-hegy |
BEA |
|
7. (Sz) 00:00,
Lindenberg Kázmilla Szupersprint Games
|
|
8.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
Hármashatárhegy, Fenyőgyöngye |
|
|
8. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
|
10-11.
(Szo) |
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Pannon MTBO
|
Balatonalmádi |
HSE |
|
10. (Szo) 00:00,
Pannon MTBO
|
|
11. (V) 00:00,
Középtávú OB
|
|
11.
(V) |
Tajekozodas.hu Kupa - Trail-O
|
|
KOS |
|
11. (V) 00:00,
Tajekozodas.hu Kupa - Trail-O
|
|
11.
(V) |
Tájékozódás.hu Kupa
|
|
KOS |
|
11. (V) 00:00,
Tájékozódás.hu Kupa
|
|
14.
(Sz) |
Kőbánya sprint bajnoksága
|
Budapest, Népliget |
KTSZ |
|
14. (Sz) 00:00,
Kőbánya sprint
|
|
15.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
Hárshegy, Szépjuhászné |
|
|
15. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
|
17-18.
(Szo) |
MOM kupa
|
Zajnát-hegyek |
MOM |
|
17. (Szo) 00:00,
MOM kupa 1. nap
|
|
18. (V) 00:00,
MOM kupa 2. nap
|
|
17.
(Szo) |
Tolna megyei normáltávú bajnokság
|
Bátaapáti |
FLF |
|
17. (Szo) 00:00,
Tolna megyei normáltávú bajnokság
|
|
17.
(Szo) |
Pusztamérges Kupa
|
|
PUS |
|
17. (Szo) 00:00,
Pusztamérges Kupa
|
|
17.
(Szo) |
Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság
|
|
HBmDvTFSz |
|
17. (Szo) 00:00,
Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság
|
|
17.
(Szo) |
Zala megyei rövidtávú bajnokság
|
Nagykanizsa |
ZmTFSz, ZTC |
|
17. (Szo) 00:00,
1. futam
|
|
17. (Szo) 00:00,
2. futam
|
|
18.
(V) |
Zselic Kupa
|
|
SMTFSZ, THS |
|
18. (V) 00:00,
1. futam
|
|
18. (V) 00:00,
2. futam
|
|
18.
(V) |
Őszi Elektromos Kupa
|
Győr |
VBT |
|
18. (V) 00:00,
1. futam
|
|
18. (V) 00:00,
2. futam
|
|
21.
(Sz) |
Virágvölgyi Svédverseny
|
|
KOS |
|
22.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 14.
|
Hármashatárhegy, Macis-parkoló |
|
|
22. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 14.
|
|
23-25.
(P) |
Tekenye és Zalaszentgrót Kupa - Balaton rövidtávú bajnoksága
|
Tekenye, Zalaszentgrót |
GOC |
|
23. (P) 00:00,
1/1
|
|
24. (Szo) 00:00,
2/1
|
|
24. (Szo) 00:00,
2/2
|
|
24-25.
(Szo) |
Keleti Tájfutó Napok
|
Sárospatak-Sátoraljaújhely |
SzSzBTFSz |
|
24. (Szo) 00:00,
Keleti Tájfutó Napok 1. nap
|
|
24. (Szo) 00:00,
Keleti Tájfutó Napok 1. nap (du.)
|
|
25. (V) 00:00,
Keleti Tájfutó Napok 2. nap
|
|
24.
(Szo) |
Baranya megyei csapatbajnokság
|
|
BarMTFSZ, PVS |
|
10. (Szo) 00:00,
Baranya megyei csapatbajnokság
|
|
24.
(Szo) |
Kistelek-Ópusztaszer Kupa
|
Ópusztaszer Sportpálya |
SZU |
|
24. (Szo) 00:00,
Kistelek Kupa
|
|
24.
(Szo) |
Zala megyei normáltávú bajnokság, Galambos P. Ev.
|
Nagykanizsa |
ZmTFSz, ZTC |
|
24. (Szo) 00:00,
Zala megyei normáltávú bajnokság
|
|
25.
(V) |
Rimóczi Károly emlékverseny
|
Kisteleki-erdő, Erdészház |
SZU |
|
25. (V) 00:00,
Rimóczi Károly emlékverseny
|
|
25.
(V) |
Igaz Béla emlékverseny
|
|
PVS |
|
11. (V) 00:00,
Igaz Béla emlékverseny
|
|
25.
(V) |
Győr-Moson-Sopron megyei normáltávú bajnokság
|
Soproni hegység |
SMA |
|
25. (V) 00:00,
Győr-Moson-Sopron megyei normáltávú bajnokság
|
|
28.
(Sz) |
Barabás ev.
|
Budapest |
BEA |
|
28. (Sz) 00:00,
Barabás ev.
|
|
29.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 15.
|
Normafa, Hotel Olimpia |
|
|
29. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 15.
|
2011. október |
|
1-2.
(Szo) |
Kalocsa Kupa
|
Kunfehértó |
KAL |
|
1. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
2. (V) 00:00,
2. nap
|
|
1.
(Szo) |
Kalocsa Kupa Váltó
|
Kunfehértó |
KAL |
|
1. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
5.
(Sz) |
Kőrösi Kupa
|
Budapest, Kőbánya |
KST |
|
5. (Sz) 00:00,
Kőrösi Kupa
|
|
8.
(Szo) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú egyéni bajnokság
|
Miskolc-Komlóstető |
BAZMTFSZ |
|
8. (Szo) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú egyéni
|
|
8.
(Szo) |
Veszprém megyei normáltávú bajnokság
|
Veszprém-Kádárta |
VHS |
|
8. (Szo) 00:00,
Veszprém megyei normáltávú bajnokság
|
|
8-9.
(Szo) |
Meteor Kupa - Baranya megyei normáltávú bajnokság
|
Pécs |
PVM |
|
8. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
9. (V) 00:00,
2. nap
|
|
8.
(Szo) |
Dél-alföldi normáltávú bajnokság
|
|
SZV |
|
8. (Szo) 00:00,
Dél-alföldi normáltávú bajnokság
|
|
8.
(Szo) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Nappali Egyéni Bajnokság
|
Nagykálló-Harangod |
SzSzBTFSz |
|
8. (Szo) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei normáltávú bajn
|
|
8.
(Szo) |
Nyírségi Ősz Trail-O
|
Nagykálló - Harangod |
HBmDvTFSz |
|
8. (Szo) 00:00,
Nyírségi Ősz TrailO
|
|
9.
(V) |
Nyírségi Ősz
|
|
HBS |
|
9. (V) 00:00,
Nyírségi Ősz
|
|
9.
(V) |
Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság
|
|
GYO |
|
9. (V) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság
|
|
15-16.
(Szo) |
Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság
|
Pirtó |
SZV |
|
15. (Szo) 00:00,
Selejtez?
|
|
16. (V) 00:00,
Dönt?
|
|
16. (V) 00:00,
Vasárnap (nem bajnoki)
|
|
19.
(Sz) |
OSZMON Kupa
|
Budapest, Kelenföld |
SPA, KST |
|
19. (Sz) 00:00,
OSZMON Kupa
|
|
22.
(Szo) |
Országos Csapatbajnokság
|
Gyöngyöstarján |
TTE |
|
22. (Szo) 00:00,
Országos Csapatbajnokság
|
|
23.
(V) |
Országos Egyesületi Váltóbajnokság
|
Gyöngyöstarján |
TTE |
|
23. (V) 00:00,
Országos Egyesületi Váltóbajnokság
|
|
29-30.
(Szo) |
Eger Nagydíj és Egyetemi-Főiskolás OB
|
Eger, Bükk |
ESP |
|
29. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
30. (V) 00:00,
2. nap
|
|
30. (V) 00:00,
MEFOB váltó
|
|
29.
(Szo) |
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
|
SMTFSZ |
|
29. (Szo) 00:00,
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
|
29-30.
(Szo) |
Thermál Kupa
|
Szeleste,Sárvár |
KTT |
|
29. (Szo) 00:00,
1. nap 1. futam
|
|
29. (Szo) 00:00,
1. nap 2. futam
|
|
30. (V) 00:00,
2. nap 3. futam
|
|
30. (V) 00:00,
2. nap 4. futam
|
|
30.
(V) |
Somogy megyei normáltávú bajnokság
|
|
SMTFSZ |
|
30. (V) 00:00,
Somogy megyei normáltávú bajnokság
|
|
31.
(H) |
Bükkfennsík kupa
|
Bükkszentkereszt |
DTC |
|
31. (H) 00:00,
Bükkfennsík kupa
|
2011. november |
|
2.
(Sz) |
Őszi Sirály Kupa
|
Budapest, Vérmező |
SIR |
|
2. (Sz) 00:00,
Őszi Sirály Kupa
|
|
5-6.
(Szo) |
Őszi Spartacus kupa
|
Csákvár |
SPA |
|
5. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
6. (V) 00:00,
2. nap
|
|
6.
(V) |
Bocskai Kupa
|
|
HBmDvTFSz |
|
6. (V) 00:00,
Bocskai Kupa
|
|
9.
(Sz) |
Postáska
|
Budapest, Városliget |
PSE |
|
9. (Sz) 00:00,
Postáska
|
|
12.
(Szo) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ifjúsági bajnokság
|
|
BAZMTFSZ |
|
12. (Szo) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ifjúsági bajnoksá
|
|
12.
(Szo) |
Csermely Vilmos emlékverseny
|
Fehérkúti th. |
POE |
|
12. (Szo) 00:00,
Csermely Vilmos emlékverseny
|
|
13.
(V) |
Nyíregyháza Városi Nappali Egyéni Normáltávú és Rövidtávú Bajnokság
|
Napkor - Erdei Iskola |
SzSzBTFSz |
|
13. (V) 00:00,
Nyíregyháza Városi Nappali Egyéni Bajnokság
|
|
13. (V) 00:00,
Nyíregyháza Városi Rövidtávú Bajnokság
|
|
16.
(Sz) |
Fradi Kupa
|
Budapest, József Attila-lakótelep |
SIR |
|
16. (Sz) 00:00,
Fradi Kupa
|
|
17.
(Cs) |
Tolna megyei éjszakai bajnokság
|
Szekszárd |
FLF |
|
17. (Cs) 00:00,
Tolna megyei éjszakai bajnokság
|
|
19.
(Szo) |
Less Nándor emlékverseny
|
Bükkszentlászló |
DTC |
|
19. (Szo) 00:00,
Less Nándor emlékverseny
|
|
19.
(Szo) |
Salgó Kupa 2.
|
Salgótarján |
SDS |
|
20. (V) 00:00,
Salgó Kupa 2.
|
|
19-20.
(Szo) |
Boróka Kupa - ősz
|
Kaskantyú |
HSE, KAL |
|
19. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
20. (V) 00:00,
2. nap
|
|
23.
(Sz) |
Vakondok Kupa
|
Budapest, Feneketlen-tó |
MOM |
|
23. (Sz) 00:00,
Vakondok Kupa
|
|
26.
(Szo) |
Mirelit Kupa
|
|
SMA |
|
26. (Szo) 00:00,
Mirelit Kupa
|
|
27.
(V) |
Zimankó Kupa
|
|
SMA |
|
27. (V) 00:00,
Zimankó Kupa
|
|
27.
(V) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Amatőr Diákolimpia
|
Napkor-Erdei Iskola |
SzSzBTFSz |
|
27. (V) 00:00,
1. forduló - középtáv
|
|
27. (V) 00:00,
2. forduló - rövidtáv
|
|
30.
(Sz) |
Ősforrás Kupa
|
Budapest, Margitsziget |
BOF |
|
30. (Sz) 00:00,
Ősforrás Kupa
|