2011. április |
|
30-máj. 1.
(Szo) |
Nógrád Nagydíj
|
Salgótarján -Mátrakeresztes |
SDS |
|
30. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
1. (V) 00:00,
2. nap
|
2011. május |
|
1.
(V) |
Vásárhely Kupa
|
Sándorfalva |
HTC |
|
1. (V) 00:00,
Vásárhely Kupa
|
|
1.
(V) |
Baranya megyei váltóbajnokság
|
Rigókút |
BarMTFSZ, PVM |
|
1. (V) 00:00,
Baranya megyei váltóbajnokság
|
|
4.
(Sz) |
Török Ignác ev. és Pest megyei Diákolimpia
|
Budapest, Hármashatár-hegy |
PestMTFSZ |
|
4. (Sz) 00:00,
Török Ignác emlékverseny
|
|
5.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
Hárshegy |
|
|
5. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
|
6.
(P) |
Szélrózsa Kupa
|
Gyöngyössolymos |
TTE |
|
6. (P) 00:00,
Szélrózsa Kupa
|
|
6.
(P) |
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|
Gyertyános-völgy |
SMTFSZ |
|
6. (P) 00:00,
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|
|
7-8.
(Szo) |
Tipo Kupa
|
Gyöngyössolymos |
TTE |
|
7. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
8. (V) 00:00,
2. nap
|
|
7-8.
(Szo) |
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Országos Bajnokság + Pontbegyűjtő Duatlon
|
Zebegény |
DTC |
|
7. (Szo) 00:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
12.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
Normafa, Hotel Olimpia |
|
|
12. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
|
14.
(Szo) |
Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság
|
Ágasegyháza |
HSE |
|
14. (Szo) 00:00,
Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság
|
|
14.
(Szo) |
Várkert Kupa
|
Várpalota |
VBT |
|
14. (Szo) 00:00,
Várkert Kupa
|
|
15.
(V) |
Szentendre kupa
|
Ágasegyháza |
HSE |
|
15. (V) 00:00,
Szentendre kupa
|
|
15.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú egyéni bajnokság
|
Létrás |
BAZMTFSZ |
|
15. (V) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú egyéni
|
|
15.
(V) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középtávú bajnokság
|
Nyíregyháza-Sóstói-erdő, Erdei tornapálya |
SzSzBTFSz |
|
15. (V) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Középtávú Bajno
|
|
15.
(V) |
Gyöngyös Kupa
|
Mátraalmás térsége |
GYO |
|
15. (V) 00:00,
Gyöngyös Kupa
|
|
15.
(V) |
Veszprém megyei középtávú bajnokság
|
Németbánya |
VTC |
|
15. (V) 00:00,
Veszprém megyei középtávú bajnokság
|
|
15.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság
|
Németbánya |
VTC |
|
15. (V) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság
|
|
15.
(V) |
Kőbánya Kupa
|
Budapest, Hármashatár-hegy |
KTSZ |
|
15. (V) 00:00,
Kőbánya Kupa
|
|
18.
(Sz) |
Gödöllő Kupa
|
Budapest, Tarkarét |
PestMTFSZ |
|
18. (Sz) 00:00,
Gödöllő Kupa
|
|
19.
(Cs) |
Tolna megyei rövidtávú bajnokság
|
Szekszárd |
FLF |
|
19. (Cs) 00:00,
Tolna megyei rövidtávú bajnokság
|
|
19.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
Tata |
|
|
19. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
|
21-22.
(Szo) |
Országos Diákolimpia
|
Nagykanizsa, Kistolmács |
ZTC |
|
21. (Szo) 00:00,
Országos Diákolimpia Sprint
|
|
22. (V) 00:00,
Országos Diákolimpia Normáltáv
|
|
21-22.
(Szo) |
Zala Kupa
|
Nagykanizsa, Kistolmács |
ZTC |
|
21. (Szo) 00:00,
Sprint
|
|
21. (Szo) 00:00,
Középtáv
|
|
22. (V) 00:00,
Normáltáv
|
|
21.
(Szo) |
Országos Diákolimpia Váltó
|
Nagykanizsa |
ZmTFSz, ZTC |
|
21. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
25.
(Sz) |
Tavaszi Sirály Kupa
|
Budapest, Csillebérc |
KST |
|
25. (Sz) 00:00,
Tavaszi Sirály Kupa
|
|
26.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
Hármashatárhegy, Páfrány utca |
|
|
26. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
|
28-29.
(Szo) |
Herend kupa
|
Herend |
VBT |
|
29. (V) 00:00,
2. nap
|
|
28. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
28.
(Szo) |
Ötfős váltó
|
Herend |
VBT |
|
28. (Szo) 00:00,
Ötfős váltó
|
|
28.
(Szo) |
Debrecen városi normáltávú bajnokság
|
|
HBmDvTFSz |
|
28. (Szo) 00:00,
Debrecen városi normáltávú bajnokság
|
|
28-29.
(Szo) |
Tájkerékpáros Rövidtávú Országos Bajnokság, Borsod Kupa
|
Miskolc |
DTC |
|
28. (Szo) 00:00,
Sprint OB
|
|
29. (V) 00:00,
Borsod Kupa
|
|
29.
(V) |
Somogy megyei váltóbajnokság
|
|
SMTFSZ |
|
29. (V) 00:00,
Somogy megyei váltóbajnokság
|