Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2012. január
21-22. (Szo) Sítájfutó Közép- és Hosszútávú Országos Bajnokság Bánkút ETC
29. (V) Sítájfutó Sprint és Váltó Országos Bajnokság Mátraszentimre
2012. február
19. (V) Sítájfutó Budapest Bajnokság Ágasegyháza BTFSz
26. (V) Dél-Dunántúli Teremtájfutó verseny Kaposvár, Álmos vezér u. 1. THS
2012. március
3-4. (Szo) Boróka Kupa - tavasz Bócsa HSE, KAL
3. (Szo) Zalai Tavasz Kupa Zalaegerszeg ZTC
10. (Szo) Budapest Hosszútávú Bajnokság - Nagyszénászug Kupa Budakeszi - Farkashegyi repülőtér TTE
10-11. (Szo) Tájfutó maraton   VBT
10. (Szo) Tájfutó Maraton prológ Székesfehérvár VBT
10. (Szo) Tavasz kupa és Dél-alföldi hosszútávú bajnokság Kunfehértó KAL
11. (V) Tájfutó Maraton (Veszprém megyei hosszútávú bajnokság) Alsópere VBT
11. (V) Tavasz kupa   HBS
11. (V) Baranya megyei hosszútávú bajnokság   BarMTFSZ
11. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság és Eger kupa 1. forduló Mátrakeresztes ETC
15. (Cs) Csokonai Kupa   HBmDvTFSz
15. (Cs) Semmelweis Emlékverseny Szárliget OSC, HSE
15. (Cs) Csokonai Kupa - TrailO Víg-Kend Major - Debrecen HBmDvTFSz
16. (P) Hegyisport Kupa Szárliget HSE
16. (P) Alföld Kupa és Nagy Albert Emlékverseny   HBmDvTFSz
16. (P) Zala-Somogy megyei hosszútávú bajnokság Patca THS
17-18. (Szo) Tavaszi Spartacus Kupa Vérteskozma SPA
17-18. (Szo) Nyírség-Szabolcs Kupa Nagykálló-Harangodi TÉKA Tábor SzSzBTFSz
21. (Sz) Kertváros Kupa Budapest, Kőbánya-Kertváros KST
24-25. (Szo) Mecsek Kupa Abaliget BarMTFSZ, PVS
25. (V) Szombathely Kupa Szombathely, Fő tér GOC
  25. (V) Pest megyei Terem- és Parktájfutó Bajnokság Cegléd PestMTFSZ, CSP
31. (Szo) Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság Bér KST
31. (Szo) Szabadkígyós Kupa Szabadkígyós, Kastélypark BékésMTFSZ
2012. április
1. (V) Eötvös emlékverseny Solymár BEA
1. (V) Dél-Magyarország kupa   SZV
  4. (Sz) 3Sz/8 Felszabadulás emlékverseny emlékverseny Budapest, Rege park MOM
5. (Cs) Tájékozódási Sportok Fővárosi Fesztiválja Budapest, Tabán SPA
6. (P) Nógrád Nagydíj éjszakai (Heves-Nógrád-Szolnok megye bajnoksága) Mátraszentistván Sípark SDS
7-8. (Szo) Nógrád Nagydíj Mátraszentimre SDS
7. (Szo) Nógrád Nagydíj váltó (3x3 fős) Mátraszentimre BBB
8. (V) TempO Országos Bajnokság Mátraszentimre BBB
11. (Sz) Újhegy kupa Budapest, Újhegyi-lakótelep KST
12. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 1. Budapest, Hajógyári-sziget
13. (P) Kaposvár rövidtávú bajnoksága Kaposvár THS
14-15. (Szo) Postás Kupa Pilisszentkereszt PSE
14. (Szo) Postás Kupa Váltó Pilisszentkereszt PSE
15. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia   DTC
  15. (V) Tavaszi Elektromos Kupa Győr VBT, GYE
  16-20. (H) Somogy megyei amatőr diákolimpia Kaposvár, Cseri park SMTFSZ
18. (Sz) Békés megyei Diákolimpia Békéscsaba, Széchenyi-liget BékésMTFSZ
19. (Cs) Baranya megyei éjszakai bajnokság   BarMTFSZ
19. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 2. Budapest, Jánoshegy (KFKI)
21. (Szo) Zala megyei diákolimpia Kistolmács ZTC
21. (Szo) Budapest éjszakai bajnoksága Budapest, Gazdagrét (Hosszúrét) MOM
21. (Szo) Sz.-Sz.-B. megyei Diákolimpia és Nyíregyháza Városi Középtávú és Sprint Bajnokság Nyírbátor NYK
  21. (Szo) Budapesti Amatőr Diákolimpia Budapest, Káposztásmegyer BDI
22. (V) Baranya-Somogy megyei diákolimpia egyéni   THS, CSP
22. (V) Baranya-Somogy megyei diákolimpia váltó   THS, CSP
22. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság Mátrakeresztes Kaszala-kert SDS
22. (V) Budapesti és Pest megyei diákolimpia Csillebérc, KFKI MOM
22. (V) Hegyvidék kupa Csillebérc, KFKI MOM
22. (V) Erdei verseny   HBmDvTFSz
22. (V) Csongrád megyei nyílt diákolimpia és Ópusztaszer kupa Ópusztaszer-Sportpálya SZU
22. (V) Göcsej kupa - Zala megyei diákolimpia rövidtáv Zalaegerszeg ZTC
  25. (Sz) Tájékozódási Sportok Egyetemi Fesztiválja Budapest, Műegyetem MTFSZ
26. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 3. Sóly
27. (P) Szélrózsa Éjszakai Héreg / Pusztamarót TTE
28-30. (Szo) Tipo Kupa Héreg / Pusztamarót TTE
28-29. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa Sasvár-Morvaőr (Šaštín-Stráže)
29. (V) Tipo Kupa Váltó Héreg / Pusztamarót TTE
2012. május
3. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 4. Budapest, Szépvölgyi út
5-6. (Szo) 24 órás váltó Mátra-hegység (Mátrakeresztes) Hidegkúti túristahá VBT
6. (V) Kisbakter kupa Kunfehértó SZV
10. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 5. Budapest, Péterhalom (Sas u.)
12-13. (Szo) Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Országos Bajnokság, Borsod Kupa Hollóstető DTC
12-13. (Szo) Keleti Tájfutó Napok Sátoraljaújhely-Rudabányácska NYK
12. (Szo) Vasi kupa I. forduló Szeleste Arborétum KTT
12. (Szo) Baranya megyei Középtávú Bajnokság Orfű, Rácz-tanya BarMTFSZ
13. (V) Gyöngyös kupa   GYO
13. (V) Vasi kupa II. forduló Káld Hidegkút KTT
13. (V) Kaposvár Kupa 2012 Kaposvár SMTFSZ
13. (V) Baranya megyei Váltóbajnokság Orfű, Rácz-tanya BarMTFSZ
16. (Sz) Sirály Kupa 2. forduló Budapest, Jánoshegy SIR
17. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 6. Budapest, Szépjuhászné
19-20. (Szo) Országos Diákolimpia Csákvár, Csákberény SPA
19-20. (Szo) Csákvár Kupa Csákvár, Csákberény SPA
19. (Szo) Országos Diákolimpia Váltó Csákvár, Csákberény SPA
19. (Szo) TrailO Országos Bajnokság Csákvár SPA
24. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 7. Budapest, Hotel Olimpia
26-28. (Szo) Maccabi Kupa Balotaszállás MCB
26. (Szo) Dél-alföldi Regionális Éjszakai Balotaszállás MCB
27. (V) Maccabi váltó Balotaszállás MCB
27. (V) Eger kupa 2. forduló   ESP
31. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 8. Tata
2012. június
1. (P) Postás éjszakai Pusztavacs PSE
2. (Szo) Borsod Kupa Bánkút BAZMTFSZ
2. (Szo) Veszprém megyei éjszakai bajnokság Balatonfüred BSC
2-3. (Szo) Enyves Éger Kupa Zalaegerszeg GOC
3. (V) Herman Ottó emlékverseny Bánkút BAZMTFSZ
6. (Sz) Sirály Kupa 3. forduló Budapest, KFKI sporttelep SIR
7. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 9. Budapest, Páfrány u.
9. (Szo) Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság Pirtó SZV
9. (Szo) Vasi kupa IV. forduló Káld KTT
10. (V) Szeged Kupa Pirtó SZV
10. (V) Kész István emlékverseny   TTT
10. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú bajnokság   DTC
13. (Sz) OSZMON Kupa Budapest, Óhegy-park KST
14. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 10. Budapest, Kamaraerdő (Szoborpark)
16-17. (Szo) Tájkerékpáros Rövidtávú Országos Bajnokság, Tapolca Kupa, Osztrák Kupa Tapolca, Csabrendek THT
16. (Szo) Veszprém-Zala megyei középtávú bajnokság Csöde ZTC
16. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság Csöde ZTC
16. (Szo) Debrecen városi normáltávú bajnokság   HBmDvTFSz
17. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Középtávú és Váltóbajnokság Nyíregyháza-Nyírpazony-Kabalás NYK
17. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Váltóbajnokság Nyíregyháza-Nyírpazony-Kabalás NYK
17. (V) Salgó kupa 1. forduló Salgótarján - Eresztvény SDS
17. (V) Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság Ágasegyháza KAL
17. (V) Dél-alföldi regionális váltóbajnokság Ágasegyháza KAL
20. (Sz) Maci Kupa Budapest, Vadaskert KST
23. (Szo) Országos Középtávú Egyéni Bajnokság Szilvásvárad, Olasz-kapu DTC
24. (V) Országos Váltóbajnokság Szilvásvárad, Olasz-kapu DTC
2012. július
1. (V) Vasi kupa III. forduló Jánosháza KTT
2-6. (H) Békés Kupa Békés megye BékésMTFSZ
6-7. (P) Balaton Kupa Keszthely, Gyenesdiás GOC
8. (V) Balaton Kupa Váltó Gyenesdiás GOC
11. (Sz) Sziget Kupa Budapest, Margitsziget KST
14-15. (Szo) Simon Lajos emlékverseny (Tatai Honvéd kupa)   TTT
18. (Sz) 3Sz - 3M Budapest, Városliget KST
20-22. (P) Pannon Tájfutó Napok Bakonybél, Dudar VTC
21-22. (Szo) Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság, Zebegény Kupa, Dunakanyar Sprint, Szlovák Kupa Zebegény DTC
25. (Sz) Botorka Kupa Budapest, Vadaskert BAL
2012. augusztus
1. (Sz) Péter Kupa Budapest, Péterhalom KST
4-5. (Szo) Káld kupa   KTT
11-12. (Szo) Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Érd THT
15-19. (Sz) Hungária Kupa Sárospatak-Sátoraljaújhely-Füzérradvány SzSzBTFSz
18. (Szo) Trail-O Csapatbajnokság Fűzérradvány HBmDvTFSz
19-25. (V) Tájkerékpáros Világbajnokság, Junior Világbajnokság, Szenior Világbajnokság Veszprém MTFSZ
25-26. (Szo) Dobó István Emlékverseny Eger ETC
25. (Szo) Somogy megyei rövidtávú bajnokság   THS
25-26. (Szo) Kecskemét kupa   KAL
25. (Szo) Veszprém megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság   VBT
26. (V) Tihany Open (Veszprém megyei rövidtávú bajnokság)   VBT
2012. szeptember
1. (Szo) Baranya megyei rövidtávú bajnokság Komló BarMTFSZ
1. (Szo) Budapest rövidtávú bajnoksága Solymár BEA
1. (Szo) Budapest Váltóbajnoksága Solymár BEA
1. (Szo) Széll János Debrecen városi rövidtávú bajnokság   HBmDvTFSz
1. (Szo) Szabó Jolán Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság   HBmDvTFSz
1. (Szo) Dél-alföldi rövidtávú bajnokság Szeged SZV
1. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság Bánkút DTC
1. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság Salgótarján - Eresztvény SDS
2. (V) Kertész kupa Lóri-elágazás (Pécs, Abaliget közötti úton) BarMTFSZ
2. (V) Budapest pontbegyűjtő csapatbajnoksága   SPA
2. (V) Dél-alföldi Regionális Normáltávú Bajnokság Ásotthalom MCB
2. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság Miskolc, Észak-Kilián DTC
2. (V) Less Nándor emlékverseny Miskolc-Diósgyőr DTC
2. (V) Malmos Kupa TrailO Inota VBT
5. (Sz) 20. Lindenberg Kázmilla Supersprint Games Budapest BEA
6. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 11. Budapest, Jánoshegy (KFKI)
8. (Szo) Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság Zánka ZTC
8. (Szo) ROB TrailO Zánka ZTC
9. (V) Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Tapolcai-medence, Uzsa MOM
12. (Sz) Kőbánya rövidtávú bajnoksága Budapest, Népliget KST
15-16. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Biatorbágy Kupa Biatorbágy MSE, HSE
15. (Szo) Somogy megyei középtávú bajnokság   THS
15. (Szo) Pusztamérges kupa   PUS
16. (V) Zala és Somogy megyei normáltávú bajnokság Nagykanizsa ZTC
20. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 13. Budapest, Szépjuhászné
21-22. (P) Békakonty Kupa Tekenye, Zalaszentgrót GOC
22-23. (Szo) Kalocsa Kupa Izsák KAL
22. (Szo) Kalocsa Kupa Váltó Izsák KAL
22. (Szo) Nyíregyháza Városi Nappali Egyéni Bajnokság Levelek Vízműtelep NYV
23. (V) KST vasárnapi edzőversenyek 7 Budapest, Kissvábhegy KST
26. (Sz) Szeptemberi Kaszáspók Hegedűsökkel Pók utcai ltp
27. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 14. Budapest, Mackós-parkoló
28. (P) Zselic kupa Taszár THS
29-30. (Szo) Meteor kupa Orfű, Rácz-tanya PVM
29. (Szo) Veszprém megyei normáltávú bajnokság Sóly VHS
29. (Szo) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság   HBmDvTFSz
29. (Szo) MOM kupa Csillebérci Ifjúsági Tábor MOM
29-30. (Szo) Rimóczi emlékverseny Ópusztaszer SZU
29-30. (Szo) Békési Ősz Szabadkígyós, Póstelek BékésMTFSZ
30. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság   GYO
30. (V) KST Vasárnapi edzőversenyek 8 Budapest Kőbánya Óhegy-Park KST
2012. október
3. (Sz) Körösi kupa Budapest, Kőbánya-városközpont KST
4. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 15. Budapest, Hotel Olimpia
6-7. (Szo) Egyetemi-Főiskolás OB Sopron SMA
6-7. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa Hochneukirchen, Sankt Johann in der Haide
6-7. (Szo) Sopron Kupa Sopron SMA
6. (Szo) Moccanj Budapest! TrailO Budapest, Városliget PSE
6. (Szo) Baranya megyei Csapatbajnokság Pécs, Éger-völgy BarMTFSZ
6. (Szo) Főiskolás Váltó Sopron SMA
7. (V) Zala megyei rövidtávú bajnokság - Galambos Péter emlékverseny Zalaegerszeg ZTC
7. (V) Nyírségi Ősz   HBS
7. (V) Igaz Béla emlékverseny Pécs, Lapis - Vágot-pusztai út PVS
  7. (V) KST Vasárnapi edzőversenyek 9 Budapest Óbuda Városközpont KST
11. (Cs) Budapest Bajnokság, Csütörtöki Tájbringa Széria 12. Budapest, Fenyőgyöngye
13-14. (Szo) Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság Nyugat-Mecsek PVM
17. (Sz) Postáska Budapest, Városliget PSE
20. (Szo) Országos Csapatbajnokság Kab-hegy VTC
21. (V) Országos Egyesületi Váltóbajnokság Kab-hegy VTC
22. (H) Vásárhely kupa Hódmezővásárhely HTC
24. (Sz) Városmajor Kupa Budapest, Városmajor HSP
27-28. (Szo) Eger Nagydíj Eger, Felsőtárkány ESP
  28. (V) KST Vasárnapi edzőversenyek 10 Budapest Városliget KST
31. (Sz) Sirály Kupa IV. Budapest, József Attila lakótelep KST
2012. november
3-4. (Szo) Őszi Spartacus Kupa Pusztavám SPA
4. (V) Bocskai kupa   HBmDvTFSz
11. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Nappali Egyéni Bajnokság Nyíregyháza-Sóstó NYK
11. (V) Csermely Vilmos emlékverseny Pécs, Fehérkúti kucsosház POE
  11. (V) KST Vasárnapi edzőversenyek 11 Margitsziget - észak KST
14. (Sz) Sirály Kupa V. Budapest, Vérmező KST
17-18. (Szo) Boróka Kupa - ősz Pirtó HSE, KAL
17-18. (Szo) Thermál kupa Bükfürdő-Golfpálya,Sárvár KTT
17. (Szo) Salgó kupa 2. forduló Salgótarján SDS
24. (Szo) Eger Kupa 3 Felsőtárkány ESP
  25-febr. 24. (V) KST Téli edzősorozat KFKI KST
25. (V) Nyírerdő Kupa Baktalórántháza NYK