2012. április |
|
1.
(V) |
Eötvös emlékverseny
|
Solymár |
BEA |
|
1. (V) 00:00,
Eötvös emlékverseny
|
|
1.
(V) |
Dél-Magyarország kupa
|
|
SZV |
|
1. (V) 00:00,
Dél-Magyarország kupa
|
|
4.
(Sz) |
3Sz/8 Felszabadulás emlékverseny emlékverseny
|
Budapest, Rege park |
MOM |
|
5.
(Cs) |
Tájékozódási Sportok Fővárosi Fesztiválja
|
Budapest, Tabán |
SPA |
|
5. (Cs) 00:00,
TrailO
|
|
6.
(P) |
Nógrád Nagydíj éjszakai (Heves-Nógrád-Szolnok megye bajnoksága)
|
Mátraszentistván Sípark |
SDS |
|
6. (P) 00:00,
Nógrád Nagydíj éjszakai
|
|
7-8.
(Szo) |
Nógrád Nagydíj
|
Mátraszentimre |
SDS |
|
7. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
8. (V) 00:00,
2. nap
|
|
7.
(Szo) |
Nógrád Nagydíj váltó (3x3 fős)
|
Mátraszentimre |
BBB |
|
7. (Szo) 00:00,
Nógrád Nagydíj váltó (3x3 fős)
|
|
8.
(V) |
TempO Országos Bajnokság
|
Mátraszentimre |
BBB |
|
8. (V) 00:00,
Temp-O Országos Bajnokság
|
|
11.
(Sz) |
Újhegy kupa
|
Budapest, Újhegyi-lakótelep |
KST |
|
11. (Sz) 00:00,
Újhegy kupa
|
|
12.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
|
|
12. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
|
13.
(P) |
Kaposvár rövidtávú bajnoksága
|
Kaposvár |
THS |
|
13. (P) 00:00,
Kaposvár rövidtávú bajnoksága
|
|
14-15.
(Szo) |
Postás Kupa
|
Pilisszentkereszt |
PSE |
|
15. (V) 00:00,
2. nap
|
|
14. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
14.
(Szo) |
Postás Kupa Váltó
|
Pilisszentkereszt |
PSE |
|
14. (Szo) 00:00,
Postás Kupa Váltó
|
|
15.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
|
DTC |
|
15. (V) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
|
15.
(V) |
Tavaszi Elektromos Kupa
|
Győr |
VBT, GYE |
|
16-20.
(H) |
Somogy megyei amatőr diákolimpia
|
Kaposvár, Cseri park |
SMTFSZ |
|
18.
(Sz) |
Békés megyei Diákolimpia
|
Békéscsaba, Széchenyi-liget |
BékésMTFSZ |
|
18. (Sz) 00:00,
Egyéni
|
|
18. (Sz) 00:00,
Váltó
|
|
19.
(Cs) |
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
|
BarMTFSZ |
|
19. (Cs) 00:00,
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
|
19.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Budapest, Jánoshegy (KFKI) |
|
|
19. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
21.
(Szo) |
Zala megyei diákolimpia
|
Kistolmács |
ZTC |
|
21. (Szo) 00:00,
Zala megyei diákolimpia
|
|
21.
(Szo) |
Budapest éjszakai bajnoksága
|
Budapest, Gazdagrét (Hosszúrét) |
MOM |
|
21. (Szo) 00:00,
Budapest éjszakai bajnoksága
|
|
21.
(Szo) |
Sz.-Sz.-B. megyei Diákolimpia és Nyíregyháza Városi Középtávú és Sprint Bajnokság
|
Nyírbátor |
NYK |
|
21. (Szo) 00:00,
Nyíregyháza Városi Középtávú bajn. és megyei
|
|
21. (Szo) 00:00,
Nyíregyháza Városi Sprint bajnokság
|
|
21.
(Szo) |
Budapesti Amatőr Diákolimpia
|
Budapest, Káposztásmegyer |
BDI |
|
22.
(V) |
Baranya-Somogy megyei diákolimpia egyéni
|
|
THS, CSP |
|
22. (V) 00:00,
Baranya-Somogy megyei diákolimpia egyéni
|
|
22.
(V) |
Baranya-Somogy megyei diákolimpia váltó
|
|
THS, CSP |
|
22. (V) 00:00,
Baranya-Somogy megyei diákolimpia váltó
|
|
22.
(V) |
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
Mátrakeresztes Kaszala-kert |
SDS |
|
22. (V) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és közép
|
|
22.
(V) |
Budapesti és Pest megyei diákolimpia
|
Csillebérc, KFKI |
MOM |
|
22. (V) 00:00,
Diákolimpia
|
|
22.
(V) |
Hegyvidék kupa
|
Csillebérc, KFKI |
MOM |
|
22. (V) 00:00,
Hegyvidék kupa
|
|
22.
(V) |
Erdei verseny
|
|
HBmDvTFSz |
|
22. (V) 00:00,
Erdei verseny
|
|
22.
(V) |
Csongrád megyei nyílt diákolimpia és Ópusztaszer kupa
|
Ópusztaszer-Sportpálya |
SZU |
|
22. (V) 00:00,
Csongrád megyei diákolimpia és Ópusztaszer ku
|
|
22.
(V) |
Göcsej kupa - Zala megyei diákolimpia rövidtáv
|
Zalaegerszeg |
ZTC |
|
22. (V) 00:00,
Göcsej kupa - Zala megyei diákolimpia rövidtá
|
|
25.
(Sz) |
Tájékozódási Sportok Egyetemi Fesztiválja
|
Budapest, Műegyetem |
MTFSZ |
|
26.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Sóly |
|
|
26. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
27.
(P) |
Szélrózsa Éjszakai
|
Héreg / Pusztamarót |
TTE |
|
27. (P) 00:00,
Szélrózsa Éjszakai
|
|
28-30.
(Szo) |
Tipo Kupa
|
Héreg / Pusztamarót |
TTE |
|
28. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
29. (V) 00:00,
2. nap
|
|
30. (H) 00:00,
3. nap
|
|
28-29.
(Szo) |
Tájkerékpáros Magyar Kupa
|
Sasvár-Morvaőr (Šaštín-Stráže) |
|
|
28. (Szo) 00:00,
Középtáv
|
|
29. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
29.
(V) |
Tipo Kupa Váltó
|
Héreg / Pusztamarót |
TTE |
|
29. (V) 00:00,
Váltó
|