Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2012. szeptember
1. (Szo) Baranya megyei rövidtávú bajnokság Komló BarMTFSZ
1. (Szo) Budapest rövidtávú bajnoksága Solymár BEA
1. (Szo) Budapest Váltóbajnoksága Solymár BEA
1. (Szo) Széll János Debrecen városi rövidtávú bajnokság   HBmDvTFSz
1. (Szo) Szabó Jolán Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság   HBmDvTFSz
1. (Szo) Dél-alföldi rövidtávú bajnokság Szeged SZV
1. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság Bánkút DTC
1. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság Salgótarján - Eresztvény SDS
2. (V) Kertész kupa Lóri-elágazás (Pécs, Abaliget közötti úton) BarMTFSZ
2. (V) Budapest pontbegyűjtő csapatbajnoksága   SPA
2. (V) Dél-alföldi Regionális Normáltávú Bajnokság Ásotthalom MCB
2. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság Miskolc, Észak-Kilián DTC
2. (V) Less Nándor emlékverseny Miskolc-Diósgyőr DTC
2. (V) Malmos Kupa TrailO Inota VBT
5. (Sz) 20. Lindenberg Kázmilla Supersprint Games Budapest BEA
6. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 11. Budapest, Jánoshegy (KFKI)
8. (Szo) Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság Zánka ZTC
8. (Szo) ROB TrailO Zánka ZTC
9. (V) Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Tapolcai-medence, Uzsa MOM
12. (Sz) Kőbánya rövidtávú bajnoksága Budapest, Népliget KST
15-16. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Biatorbágy Kupa Biatorbágy MSE, HSE
15. (Szo) Somogy megyei középtávú bajnokság   THS
15. (Szo) Pusztamérges kupa   PUS
16. (V) Zala és Somogy megyei normáltávú bajnokság Nagykanizsa ZTC
20. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 13. Budapest, Szépjuhászné
21-22. (P) Békakonty Kupa Tekenye, Zalaszentgrót GOC
22-23. (Szo) Kalocsa Kupa Izsák KAL
22. (Szo) Kalocsa Kupa Váltó Izsák KAL
22. (Szo) Nyíregyháza Városi Nappali Egyéni Bajnokság Levelek Vízműtelep NYV
23. (V) KST vasárnapi edzőversenyek 7 Budapest, Kissvábhegy KST
26. (Sz) Szeptemberi Kaszáspók Hegedűsökkel Pók utcai ltp
27. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 14. Budapest, Mackós-parkoló
28. (P) Zselic kupa Taszár THS
29-30. (Szo) Meteor kupa Orfű, Rácz-tanya PVM
29. (Szo) Veszprém megyei normáltávú bajnokság Sóly VHS
29. (Szo) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság   HBmDvTFSz
29. (Szo) MOM kupa Csillebérci Ifjúsági Tábor MOM
29-30. (Szo) Rimóczi emlékverseny Ópusztaszer SZU
29-30. (Szo) Békési Ősz Szabadkígyós, Póstelek BékésMTFSZ
30. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság   GYO
30. (V) KST Vasárnapi edzőversenyek 8 Budapest Kőbánya Óhegy-Park KST