2013. április |
|
3.
(Sz) |
3Sz/7
|
Martinovics-hegy - Városmajor |
MOM |
|
3. (Sz) 00:00,
3Sz/7
|
|
5.
(P) |
Kaposvár város rövidtávú bajnoksága
|
Kaposvár |
THS |
|
5. (P) 00:00,
Kaposvár város rövidtávú bajnoksága
|
|
6.
(Szo) |
Erdei verseny
|
Szentgotthárd |
HBmDvTFSz |
|
6. (Szo) 00:00,
Erdei verseny
|
|
6.
(Szo) |
Csokonai Kupa
|
|
HBmDvTFSz |
|
6. (Szo) 00:00,
Csokonai Kupa
|
|
6-7.
(Szo) |
Szentendre Kupa
|
Sóly |
HSE |
|
6. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
7. (V) 00:00,
2. nap
|
|
6.
(Szo) |
Hóvirág Kupa Baranya
|
Kővágószőlős-Hetvehely |
BarMTFSZ |
|
6. (Szo) 00:00,
Hóvirág Kupa Baranya
|
|
7.
(V) |
Eger kupa 2. forduló
|
Eger |
ESP |
|
7. (V) 00:00,
Eger kupa 2. forduló 1. futam
|
|
7. (V) 00:00,
Eger kupa 2. forduló 2. futam
|
|
7.
(V) |
Szombathely Kupa 1. forduló
|
Szombathely |
GOC |
|
7. (V) 00:00,
Szombathely kupa 1. futam
|
|
7. (V) 00:00,
Szombathely kupa 2. futam
|
|
7.
(V) |
Alföld kupa és Nagy Albert EV.
|
|
HBmDvTFSz |
|
7. (V) 00:00,
Alföld kupa és Nagy Albert EV.
|
|
7.
(V) |
Medvehagyma Kupa Baranya
|
Kővágószőlős-Hetvehely |
BarMTFSZ |
|
7. (V) 00:00,
Medvehagyma Kupa Baranya
|
|
7.
(V) |
Silvanus rendkívüli vasárnapi edzőverseny
|
Újhegyi Lakótelep |
SAS |
|
7. (V) 00:00,
04.07.
|
|
10.
(Sz) |
Jubileumi Kupa
|
Budapest, Farkaserdő |
BEA |
|
10. (Sz) 00:00,
Jubileumi Kupa
|
|
11.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
|
|
11. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
|
12.
(P) |
Tavaszi Rövidtávú kupa
|
Kaposvár - Deseda Arborétum |
THS |
|
12. (P) 00:00,
Tavaszi Rövidtávú kupa
|
|
13.
(Szo) |
Nyíregyháza városi középtávú bajnokság
|
Visegrád |
STE |
|
13. (Szo) 00:00,
Nyíregyháza városi középtávú bajnokság
|
|
13.
(Szo) |
Nyíregyháza városi rövidtávú bajnokság
|
Budapest |
STE |
|
13. (Szo) 00:00,
Nyíregyháza városi rövidtávú bajnokság
|
|
13.
(Szo) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia
|
Zalalövő |
STE |
|
13. (Szo) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia
|
|
13-14.
(Szo) |
CESOM 2013
|
Pozsony, Šajdíkove Humence |
HSE |
|
13. (Szo) 00:00,
1. nap, sprint
|
|
14. (V) 00:00,
2. nap, normáltáv
|
|
13.
(Szo) |
Hegyvidék Kupa
|
Adyliget, Fekete-fej |
MOM |
|
13. (Szo) 00:00,
Hegyvidék Kupa
|
|
13-14.
(Szo) |
Kisbakter Kupa+edzői konferencia
|
Pirtó |
SZV |
|
13. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
14. (V) 00:00,
2. nap
|
|
13.
(Szo) |
Baranya Megyei Éjszakai Bajnokság
|
Pécs, Fehér-kúti kulcsosház |
BarMTFSZ |
|
13. (Szo) 00:00,
Baranya Megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
13.
(Szo) |
Elektromos Kupa
|
Győr |
GYE |
|
13. (Szo) 00:00,
Elektromos Kupa
|
|
14.
(V) |
Silvanus Vasárnap 3.
|
Kiscell |
SAS |
|
14. (V) 00:00,
Silvanus Vasárnap 3
|
|
14.
(V) |
Kankalin Kupa Baranya
|
Pécs, Fehér-kúti kulcsosház |
BarMTFSZ |
|
14. (V) 00:00,
Kankalin Kupa Baranya
|
|
17.
(Sz) |
Kakukk-hegyi 3SZ
|
Kakukk-hegy |
KOS |
|
17. (Sz) 00:00,
Kakukk-hegyi 3SZ
|
|
18.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Budapest, Csillebérc (KFKI) |
|
|
18. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
20-21.
(Szo) |
Postás Kupa
|
Dabas |
PSE |
|
20. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
21. (V) 00:00,
2. nap
|
|
20.
(Szo) |
Postás Váltó
|
Dabas |
PSE |
|
20. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
24.
(Sz) |
Bács-Kiskun megyei diákolimpia
|
Ágasegyháza |
KAL |
|
24. (Sz) 00:00,
Bács-Kiskun megyei diákolimpia
|
|
24.
(Sz) |
Békés megyei diákolimpia
|
Békéscsaba. Széchenyi-liget |
BékésMTFSZ |
|
24. (Sz) 00:00,
Békés megyei diákolimpia
|
|
24.
(Sz) |
Valkony Ferenc ev. 3.
|
Budapest, Kőbánya, Óhegy-park |
SAS |
|
24. (Sz) 00:00,
VF ev. 3
|
|
25.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Budapest, Hármashatárhegy (Szépvölgyi út) |
|
|
25. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
26.
(P) |
Zala megyei diákolimpia
|
Csöde |
ZmTFSz, ZTC |
|
26. (P) 00:00,
Zala megyei diákolimpia
|
|
27.
(Szo) |
Baranya-Somogy megyei diákolimpia
|
Kaposvár Városi Sportcsarnok |
THS |
|
27. (Szo) 00:00,
Baranya-Somogy megyei diákolimpia
|
|
27-28.
(Szo) |
Bunker kupa
|
Herend, Hajag-tető |
VBT |
|
27. (Szo) 00:00,
Bunker kupa 1. nap
|
|
28. (V) 00:00,
Bunker kupa 2. nap
|
|
27.
(Szo) |
Csongrád megyei diákolimpia és Mentor Kupa
|
Ásotthalom |
HOD |
|
27. (Szo) 00:00,
Csongrád megyei diákolimpia és Mentor Kupa
|
|
27.
(Szo) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középtávú bajnokság
|
Ófehértó-Ligettanya |
NYK |
|
27. (Szo) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középtávú bajno
|
|
27.
(Szo) |
Göcsej kupa
|
Zalaegerszeg |
ZTC |
|
27. (Szo) 00:00,
Zala megyei diákolimpia és Göcsej kupa
|
|
27.
(Szo) |
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia és Gödöllő Kupa
|
Gödöllő, Egyetemváros |
SAS |
|
27. (Szo) 00:00,
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia
|
|
27-28.
(Szo) |
Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa, Szlovák Kupa
|
Großmittel, Bécsújhely |
|
|
27. (Szo) 00:00,
Sprint
|
|
28. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
27.
(Szo) |
Zalai Tavasz Kupa (Vas Megyei Diákolimpia)
|
Zalaegerszeg, Alsó-erdő |
ZTC |
|
27. (Szo) 00:00,
Zalai Tavasz kupa
|
|
28.
(V) |
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
Noszvaj-Síkfőkút |
ESP |
|
28. (V) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és közép
|
|
28.
(V) |
Silvanus Vasárnap 4.
|
KFKI - Csillebérc |
SAS |
|
28. (V) 00:00,
Silvanus Vasárnap 4.
|
|
30.
(K) |
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|
Kaposvár - Gyertyános völgy |
THS |
|
30. (K) 00:00,
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|