2013. szeptember |
|
1.
(V) |
11. Tatai Honvéd Kupa
|
Tata, Olimpiai Edzőtábor |
TTT |
|
1. (V) 00:00,
11. Tatai Honvéd Kupa - 1. futam
|
|
1. (V) 00:00,
11. Tatai Honvéd Kupa - 2. futam
|
|
1.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság
|
Miskolc, Komlóstető |
DTC |
|
1. (V) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnoks
|
|
1.
(V) |
Sulyom kupa
|
Mártély |
HOD |
|
1. (V) 00:00,
Sulyom kupa
|
|
1.
(V) |
Kertész kupa
|
Pécs, Vízfő |
BarMTFSZ |
|
1. (V) 00:00,
Kertész kupa
|
|
1.
(V) |
Less Nándor emlékverseny
|
Miskolc, Kilián-Dél lakótelep |
DTC |
|
1. (V) 00:00,
Less Nándor emlékverseny
|
|
1.
(V) |
Budapesti Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
|
Budapest, Margitsziget |
OSC1 |
|
1. (V) 00:00,
Budapesti Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
|
|
4.
(Sz) |
<strike>Lindenberg ev.</strike> elmarad!
|
Hárs-hegy |
BEA |
|
4. (Sz) 00:00,
Lindenberg ev.
|
|
4.
(Sz) |
Hajógyári-szigeti 3SZ
|
Hajógyári Sziget |
SAS |
|
4. (Sz) 00:00,
3SZ
|
|
4.
(Sz) |
Csongrád megyei szerda 1.
|
Szeged, Partfürdő |
CsTFSz |
|
5.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
Budapest, Csillebérc (KFKI) |
|
|
5. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
|
7.
(Szo) |
Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság
|
Szentendre |
SPA |
|
7. (Szo) 00:00,
Selejtező
|
|
7. (Szo) 00:00,
Döntő
|
|
8.
(V) |
Országos Pontbegyűjtő Csapat Bajnokság
|
Szentendre |
SPA |
|
8. (V) 00:00,
Országos Pontbegyűjtő Csapat Bajnokság
|
|
11.
(Sz) |
Valkony Ferenc ev. 9.
|
Budapest, Népliget |
SAS |
|
11. (Sz) 00:00,
Valkony Ferenc ev. 9.
|
|
12.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
Törökbálint (Auchan) |
|
|
12. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
|
13.
(P) |
Őszi Rövidtávú kupa
|
Kaposvár - Városliget |
THS |
|
13. (P) 00:00,
Őszi Rövidtávú kupa
|
|
14.
(Szo) |
Igaz Béla emlékverseny
|
Pécs, Rigókút |
PVS |
|
14. (Szo) 00:00,
Igaz Béla emlékverseny
|
|
14.
(Szo) |
Pusztamérges kupa
|
Mérgesi-erdő |
PUS |
|
14. (Szo) 00:00,
Pusztamérges kupa
|
|
14.
(Szo) |
Vizsla Kupa 7. forduló
|
Budapest, Kakukk-hegy |
VSE |
|
14. (Szo) 00:00,
Vizsla Kupa 7
|
|
14-15.
(Szo) |
Keleti Tájfutó Napok
|
Baktalórántháza |
NYK |
|
14. (Szo) 00:00,
1. futam
|
|
14. (Szo) 00:00,
2. futam
|
|
15. (V) 00:00,
3. futam
|
|
14-15.
(Szo) |
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Maccabi Kupa
|
Ásotthalom |
MCB |
|
15. (V) 00:00,
Középtávú OB
|
|
14. (Szo) 00:00,
Maccabi Kupa
|
|
15.
(V) |
Baranya Megyei Csapatbajnokság
|
Pécs,Jakab-hegy |
BarMTFSZ, PVS |
|
15. (V) 00:00,
Baranya Megyei Csapatbajnokság
|
|
15.
(V) |
Silvanus vasárnap 14.
|
Feneketlen-tó |
SAS |
|
15. (V) 00:00,
Silvanus vasárnap 14.
|
|
18.
(Sz) |
3SZ Németh L.emlékére
|
Virágvölgy |
KOS |
|
18. (Sz) 00:00,
Solymári 3SZ
|
|
19.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
Budapest, Hárshegy (Szépjuhászné) |
|
|
19. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
|
20-21.
(P) |
Békakonty Kupa
|
Tekenye, Zalaszentgrót |
GOC |
|
20. (P) 00:00,
Békakonty kupa 1. futam
|
|
21. (Szo) 00:00,
Békakonty kupa 2. futam
|
|
21. (Szo) 00:00,
Békakonty kupa 3. futam
|
|
21.
(Szo) |
Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság
|
Öttömösi-erdő |
SZU |
|
21. (Szo) 00:00,
Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság
|
|
21.
(Szo) |
Eger kupa 4. forduló
|
Eger |
ESP |
|
21. (Szo) 00:00,
Eger kupa 4. forduló 1. futam
|
|
21. (Szo) 00:00,
Eger kupa 4. forduló 2. futam
|
|
21.
(Szo) |
Somogy megyei váltóbajnokság
|
Kaposvár - Deseda Arborétum |
THS |
|
21. (Szo) 00:00,
Somogy megyei váltóbajnokság
|
|
21.
(Szo) |
MOM Kupa
|
Érd - Sóskút |
MOM |
|
21. (Szo) 00:00,
1. futam
|
|
21. (Szo) 00:00,
2. futam
|
|
22.
(V) |
Rimóczi emlékverseny
|
Öttömösi-erdő |
SZU |
|
22. (V) 00:00,
Rimóczi emlékverseny
|
|
22.
(V) |
Silvanus vasárnap 15.
|
Martinovics-hegy |
SAS |
|
22. (V) 00:00,
Silvanus vasárnap
|
|
22.
(V) |
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
Kaposvár, Tókaji erdő |
THS |
|
22. (V) 00:00,
Somogy megyei középtávú bajnokság
|
|
25.
(Sz) |
Barabás Á. ev.
|
Budapest, Káposztásmegyer |
BEA |
|
25. (Sz) 00:00,
Barabás Á. ev.
|
|
26.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 14.
|
Budapest, Hármashatárhegy (Mackós parkoló) |
|
|
26. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 14.
|
|
28.
(Szo) |
Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság
|
Bécsújhely |
NYS |
|
28. (Szo) 00:00,
Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság
|
|
28-29.
(Szo) |
Kalocsa Kupa
|
Izsák |
KAL |
|
28. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
29. (V) 00:00,
2. nap
|
|
28.
(Szo) |
Kalocsa Kupa Váltó
|
Izsák |
KAL |
|
28. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
29.
(V) |
Meteor kupa 2. forduló
|
Pécs, volt ércbánya II-es üzem |
PVM |
|
29. (V) 00:00,
Meteor kupa 2. forduló
|
|
29.
(V) |
Győr-Moson-Sopron-Vas Megye Nyílt normáltávú Bajnoksága
|
Kőszeg,Szabó-hegy,Sípálya |
|
|
29. (V) 00:00,
Középtáv
|