Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2014. január
  1-febr. 23. (Sz) Silvanus SE Téli Edzéssorozat Budapest, Csillebérc SAS
18. (Szo) Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság Budapest, Gazdagrét SPA, BTFSz
19. (V) Ripszám Henrik emlékverseny Budapest, Hűvösvölgy BTFSz, TTE
2014. február
19. (Sz) 3SZ Évadnyitó Budapest, Lágymányos BEA
22. (Szo) Sítájfutó Középtávú Országos Bajnokság Skalka, Szlovákia MTFSZ
23. (V) Dél-dunántúli teremtájfutó verseny Klebelsberg kollégium Kaposvár ZST
26. (Sz) Újhegy kupa 3SZ/2 Újhegy SAS
2014. március
1-2. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Kaskantyú HSE, KAL
5. (Sz) 3SZ/3 Budapest, Margitsziget HSP
8-9. (Szo) Tájfutó Maraton - Veszprém megyei hosszútávú bajnokság Ajka / Herend VBT
8. (Szo) Vizsla Kupa 1 Budapest, Jánoshegy VSE
8. (Szo) Igaz Béla emlékverseny - Baranya megyei hosszútávú bajnokság Orfű Mecsek Háza PVS
8. (Szo) Tavasz Kupa Nyíregyháza HBS
9. (V) Silvanus Vasárnap 1. Városliget SAS
9. (V) Tavasz kupa és Dél-alföldi regionális hosszútávú bajnokság Izsák KAL
9. (V) Salgó kupa I. forduló Salgótarján Tóstrandi-sportelep SDS
9. (V) Somogy megyei hosszútávú bajnokság Patca ZST
9. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei hosszútávú bajnokság Nyíregyháza HBS
12. (Sz) Tavaszi Vakondok kupa Martinovics-hegy MOM
15-16. (Szo) Tavaszi Spartacus kupa Várgesztes SPA
15. (Szo) Télbúcsúztató MTBO Klubdélelőtt Budapest, Pálvölgyi‐barlang
19. (Sz) Kertváros kupa Kőbánya kertváros SAS
22. (Szo) Csokonai kupa Eplény HBmDvTFSz
22. (Szo) Eötvös emlékverseny Pilisszentiván BEA
22. (Szo) Zalai Tavasz kupa Zalaegerszeg ZTC
22. (Szo) Földeák-Hagymatikum Kupa Földeák MCB
22. (Szo) Eger kupa I. forduló - Heves-Nógrád-Jász megyei hosszútávú bajnokság Hollókő ETC
23. (V) Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny Herend (Boszorkány-árok) HBmDvTFSz
26. (Sz) Normafa Kupa - 3Sz/7 Anna-rét MOM
29. (Szo) Hosszútávú OB Fenyőfő-Vinye HSE
30. (V) Fenyőfő kupa Fenyőfő VBT
30. (V) Silvanus Vasárnap 2. Margitsziget SAS
2014. április
2. (Sz) Jubileumi Kupa   BEA
3. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 1. Budapest, Hajógyári-sziget
5-6. (Szo) Nyírség-Szabolcs Kupa Nyíregyháza SzSzBTFSz
5. (Szo) Szombathely Kupa Szombathely GOC
5. (Szo) Hóvirág kupa Abaliget BarMTFSZ
5. (Szo) Kisbakter kupa Tázlár SZV
6. (V) Szabolcs kupa Nyíregyháza SzSzBTFSz
6. (V) Eger kupa II. forduló   ESP
6. (V) Medvehagyma kupa Orfű Rácz-tanya BarMTFSZ
6. (V) Silvanus vasárnap 3. Népliget - Dél SAS
9. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny I. forduló Óbuda-belváros SAS
10. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 2. Budapest, Hotel Olimpia
12-13. (Szo) Postás Kupa Piliscsaba PSE
12. (Szo) Postás Kupa váltó Piliscsaba PSE
16. (Sz) Kakukk-hegyi 3SZ parkoló a KFKI Sporttelep előtt KOS
17. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 3. Budapest, Szépvölgyi út
  19. (Szo) Vizsla Kupa 2 Hárshegy, Szépjuhászné VSE
19. (Szo) Kaposvár városi rövidtávú bajnokság   ZST
23. (Sz) Békés megyei diákolimpia   BékésMTFSZ
23. (Sz) 3SZ/10 Hajógyári sziget SAS
24. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 4. Budaörs, Budapesti út 99.
25. (P) Zala megyei diákolimpia Nagykanizsa ZmTFSz, ZTC
25. (P) Bács-Kiskum megyei diákolimpia   KAL
26. (Szo) Budapesti és Pest megyei Diákolimpia - Hegyvidék Kupa Budapest, Széchenyi-hegy MOM
26. (Szo) Heves-Nógrád-Jász megyei diákolimpia és középtávú bajnokság   ESP
26. (Szo) Baranya-Somogy megyei diákolimpia Kaposvár Tókaji erdő ZST
26. (Szo) Göcsej kupa Nagykanizsa ZTC
26. (Szo) Veszprém megyei diákolimpia   VTC
26-27. (Szo) Tájkerékpáros Hosszútávú OB, Maccabi Kupa Bátaapáti MCB
27. (V) Erdei verseny   HBmDvTFSz
27. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia   DTC
27. (V) Rimóczi emlékverseny és Csongrád megyei diákolimpia Öttömösi-erdő SZU
27. (V) Silvanus vasárnap 4. Péterhalom SAS
  27. (V) Vas Megyei Tájfutó Diákolimpia Szombathely, Parkerdő
30. (Sz) Somogy megyei éjszakai bajnokság Kaposvár Deseda - Arborétum ZST
30. (Sz) Gladiátor kupa Vérmező SPA
2014. május
1. (Cs) Szélrózsa Kupa - Budapest Éjszakai Bajnoksága Pusztamarót TTE
2-4. (P) Tipo Kupa Pusztamarót TTE
3. (Szo) Tipo Kupa Váltó Pusztamarót TTE
7. (Sz) Hidegkút Kupa Hárshegy (Nagyrét) HSP
8. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 5. Budapest, Péterhalom, Sas utca
10-11. (Szo) Honvéd Kupa Hajmáskér VHS
10. (Szo) Rendészeti bajnokság - Erzsébet Üdülőközpont Zánka kupa Zánka ZTC
10-11. (Szo) Bihar Kupa Betfia, Nyárló CSP
10. (Szo) Silvanus szombat 1. Óhegy park SAS
  11. (V) Vizsla Kupa 3 Kakukk hegy, KFKI VSE
11. (V) Eger kupa III. forduló   ESP
11. (V) Gyöngyvirág kupa Pécs, MÉV, 5-ös akna BarMTFSZ
14. (Sz) Sirály Kupa I. Csilllebérc SIR
16-18. (P) Nógrád Nagydíj Somlyóbánya, Bátonyterenye - Szorospatak SDS
17. (Szo) Nógrád Nagydíj Váltó Bátonyterenye, Szorospatak BBB
18. (V) Silvanus vasárnap 5. Újhegyi lakótelep - Sportliget SAS
21. (Sz) Gazdagrét Kupa Budapest,Gazdagrét SPA
22. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 6. Budapest, Budatétény,<br>Nyél u. 48.
24-25. (Szo) Mecsek kupa Mánfa BarMTFSZ
24-25. (Szo) Országos Diákolimpia Egyéni Pécs-Mánfa BarMTFSZ
24. (Szo) Országos Diákolimpia Váltó Mánfa BarMTFSZ
25. (V) Silvanus vasárnap 6. Margitsziget-Dél SAS
28. (Sz) Virágvölgyi edzőverseny 3SZ Budapest, Zugliget KOS
29. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 8. Tata
31. (Szo) 24 órás váltó Csöde
31. (Szo) Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság   SZV
31. (Szo) Dél-alföldi regionális váltóbajnokság   SZV
31. (Szo) Debrecen városi normáltávú bajnokság   HBmDvTFSz
31-jún. 1. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa Felsőcsöde HAN, HSE
31. (Szo) Silvanus szombat 2. Népliget-észak SAS
2014. június
1. (V) Vizsla kupa 4. Vadaskert, Hűvösvölgy VSE
1. (V) Kupaks Paks PAK
1. (V) Keleti Utánpótlás Kupa Nyíregyháza-Nagyszállás DCS
4. (Sz) Sirály Kupa II. Péterhalom SIR
5. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 9. Budapest, Kamaraerdő, Ifjúsági Tábor
7-9. (Szo) Homokháti Maccabi kupa Mórahalom - Balotaszállás MCB
7. (Szo) Somogy megyei rövidtávú bajnokság Taszár ZST
7. (Szo) Baross Gábor ev.   BEA
8. (V) Homokháti Maccabi Kupa Váltó Mórahalom - Balotaszállás MCB
8. (V) Tisza-tó kupa   ESP
8. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú bajnokság   DTC
11. (Sz) OSZMON Kupa Kőbánya - Városközpont SAS, SPA
12. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 10. Budapest, Görgényi út, Macis-parkoló
12. (Cs) Sápadt Hold Éjszakai Budapest, Farkaserdő BMG
14-15. (Szo) Borsod Kupa Miskolc-Tapolca, Bükkszentkereszt BAZMTFSZ
14. (Szo) Herman Ottó emlékverseny Miskolc, Diósgyőr BAZMTFSZ
14. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei középtávú bajnokság Uzsa VTC
14. (Szo) Baranya megyei középtávú bajnokság Szarvaskút, Petőcz-puszta BarMTFSZ
14. (Szo) Baranya megyei váltóbajnokság Szarvaskút, Petőcz-puszta BarMTFSZ
14. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság Uzsa VTC
15. (V) Gyöngyös kupa   GYO
15. (V) Silvanus Vasárnap 7. Óbuda-Városközpont SAS
18. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny II. forduló József Attila ltp. SAS
21. (Szo) Középtávú OB Uzsa PSE
21-22. (Szo) Tájkerékpáros Szlovák Kupa, Magyar Kupa Cseszte(Častá), Pozsony
22. (V) Váltó OB Uzsa PSE
25. (Sz) Gellérthegy Kupa Budapest, Gellérthegy SPA
27-28. (P) Békés kupa és VOTT Póstelek, Gyula-Városerdő CSP
27. (P) Silvanus és Semmelweis Kupák Prológja Herceghalom SAS
28. (Szo) Semmelweis EV Nagykovácsi OSC
28-29. (Szo) Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa, WRE Rauchwart / Burgenland
29. (V) Silvanus Kupa Nagykovácsi SAS
29. (V) Holt-Maros kupa Újszeged SZU
2014. július
  2. (Sz) 3SZ/20 Normafa KOS
4-6. (P) Balaton Kupa Zalaszentgrót, Döbröce, Tapolca GOC
6. (V) Silvanus Vasárnap 8. Kakukk-hegy SAS
9. (Sz) Sirály Kupa III. Népliget - észak SIR
  12. (Szo) Vizsla Kupa 5 János hegy, Normafa VSE
13. (V) Silvanus vasárnap 9. Feneketlen-tó SAS
16. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny III. forduló Margitsziget-észak SAS
19-20. (Szo) Tájkerékpáros Sprint OB, Magyar Kupa, Szlovák Kupa Tatabánya, Tarján MSE
20. (V) Dunántúl Kupa   KTT
20. (V) Silvanus vasárnap 10. Rege park SAS
23. (Sz) 3SZ/23 Békásmegyer-nyugat SAS
25-27. (P) Pannon Tájfutó Napok Zirc - Szépalmapuszta VTC
  26. (Szo) Vizsla Kupa 6 Pozsonyi hegy, Budakeszi Vadaspark felé VSE
27. (V) Silvanus vasárnap 11. Városliget SAS
30. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny IV. forduló Vadaskert- Hűvösvölgy SAS
2014. augusztus
3. (V) Silvanus vasárnap 12. Margitsziget-dél SAS
6. (Sz) Nyári Spartacus Kupa Tabán és Gellért-hegy SPA
8-10. (P) Barátság Kupa Zirc, Olaszfalu VBT
10. (V) Silvanus vasárnap 13. Vérmező SAS
  13. (Sz) Virágvölgyi svéd-dán edzőverseny Gyermekvasút Virágvölgy állomásnál
15-17. (P) Tájkerékpáros Váltó OB, Pannon MTBO, Szlovák Kupa Veszprém THT
16-17. (Szo) Dobó István emlékverseny Eger ETC
16. (Szo) Dobó sprint váltó Eger ETC
17. (V) Silvanus vasárnap 14. Városmajor SAS
20-24. (Sz) Mátra Kemping - Hungária Kupa Gyöngyös, Mátrafüred TTE, MCB
27. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny V. forduló Kiscell SAS
30. (Szo) Budapest sprint váltó bajnoksága Graphisoft park BEA
30. (Szo) Budapest rövidtávú bajnoksága Graphisoft park BEA
30. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középtávú és sprint bajnokság ELMARADT SzSzBTFSz
30. (Szo) Sulyom kupa és Dél-alföldi Reg. Rövidtávú Bajnokság Mártély HOD, CsTFSz
30. (Szo) Baranya megyei rövidtávú bajnokság Pécs BarMTFSZ
30. (Szo) Zala megyei rövidtávú bajnokság Zalaegerszeg ZmTFSz, ZTC
31. (V) Kertész kupa Orfű, Rácz-tanya PVM
31. (V) Széll János emlékverseny - Debrecen városi rövidtávú bajnokság   HBmDvTFSz
31. (V) Szabó Jolán emlékverseny   HBmDvTFSz
31. (V) Tócó Trail-O Debrecen HBmDvTFSz
2014. szeptember
3. (Sz) Lindenberg Szupersprint Budapest, Hárshegy BEA
4. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 11. Budapest, KFKI
5. (P) Veszprém megyei éjszakai bajnokság Zirc-Kardosrét VBT
6. (Szo) Kecskemét Kupa Kecskemét KZS, KAL
6. (Szo) Dél-Alföldi Regionális Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Izsák KAL
6. (Szo) Őszi kikerics sprint kupa Pécs - Uránváros BarMTFSZ
6. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság Bükkszetkereszt DTC
6. (Szo) Veszprém megyei rövidtávú bajnokság Szigliget THT
6. (Szo) Heves-Nógrád-Jász megyei csapatbajnokság Salgótarján - Eresztvény SDS
6. (Szo) Veszprém megyei sprint váltó bajnokság Szigliget THT
6. (Szo) Őszi Kikerics Kupa Sprint váltó Pécs-Uránváros BarMTFSZ
7. (V) Kalocsa kupa Izsák KAL
7. (V) Budapesti Pontbegyűjtő Csapatbajnokság   SPA
7. (V) Eger kupa IV. forduló   ESP
7. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság Miskolc-Bulgárföld DTC
7. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság Miskolc-Berekalja DTC
7. (V) Kaposvár kupa mikrosprint Kaposvár, Berzsenyi park ZST
7. (V) Veszprém megyei csapatbajnokság Zirc VBT
7. (V) Silvanus vasárnap 15. Nagykovácsi-Vöröspocsolyás SAS
10. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny VI. forduló Népliget-Dél SAS
13. (Szo) Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság Paks KAL, PAK
14. (V) Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Paks KAL, PAK
17. (Sz) Kaszáspók a Hegedűsökkel Pók utcai lakótelep SAS, VSE
18. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 13. Budaörs, Budapesti út 99.
19-20. (P) Békakonty kupa Tekenye, Zalaszentgrót GOC
20-21. (Szo) Keleti Tájfutó Napok Petneháza SzSzBTFSz
20. (Szo) Megyer Kupa és TempO Országos Bajnokság Káposztásmegyer - Fót BEA, TTE
21. (V) Pusztamérges kupa   PUS
  21. (V) Németh László emlékverseny Gyermekvasút Virágvölgyi állomás KOS
24. (Sz) Barabás ev.   BEA
25. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 14. Budapest, Görgényi út, Macis-parkoló
26. (P) Somogy megyei középtávú bajnokság Kaposvár Gombási parkerdő ZST
27-28. (Szo) MOM Kupa Tatárszentgyörgy, Sarlósár MOM
27. (Szo) Postás éjszakai Tatárszentgyörgy PSE
27. (Szo) Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság Ruzsa HTC
27-28. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú OB, Borsod-Cross Kupa Miskolc, Bükkszentkereszt DTC
28. (V) Meteor kupa II. forduló Pécs, Stiglicfogdosó PVM
2014. október
1. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny VII. forduló Kőbánya Városközpont SAS
2. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 15. Budapest, Hotel Olimpia
3. (P) Baranya megyei éjszakai bajnokság Pécs, Fehérkúti Kulcsoház BarMTFSZ
4-5. (Szo) Szeged Kupa Tázlár SZV
4. (Szo) Szeged Kupa váltó Tázlár SZV
5. (V) Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság   NYV
5. (V) Zselic kupa - Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság Kaposvár Gyertyános völgy ZST, BarMTFSZ, PVS
5. (V) Silvanus vasárnap 16. Hárshegy SAS
8. (Sz) Postáska Budapest, Városliget PSE
9. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 12. Törökbálint, Auchan (volt Cora) parkoló
11-12. (Szo) Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság Zsana MCB
15. (Sz) Vezér-csere Kupa - 3SZ/34 Kissvábhegy MOM
17-19. (P) Egyetemi-Főiskolás Országos Bajnokság és Enyves Éger kupa Zalaegerszeg, Döbröce GOC
19. (V) Vizsla Kupa 7. Vadaskert, Görgényi út, Macis parkoló VSE
19. (V) Nyírségi Ősz   HBS
19. (V) Heves-Nógrád-Jász megyei normáltávú bajnokság   GYO
19. (V) Vásárhely kupa   HTC
19. (V) Veszprém megyei normáltávú bajnokság Vinye BSC
22. (Sz) 3SZ/35   HSP
23. (Cs) Éjszakai OB Répáshuta ETC
23-26. (Cs) Silvanus hosszú hétvége Budapest: Hajógyári sziget, Normafa, Gellérthegy, SAS
24. (P) Országos Rövidtávú Váltóbajnokság Miskolc-Komlóstető DTC
25. (Szo) Országos Csapatbajnokság Miskolc-Komlóstető DTC
26. (V) Országos Egyesületi Váltóbajnokság Miskolc-Komlóstető DTC
29. (Sz) Sirály Kupa IV. József Attila lakótelep SIR
2014. november
1-2. (Szo) Őszi Spartacus Kupa Gánt SPA
5. (Sz) Őszi Vakondok kupa Feneketlen-tó MOM
8-9. (Szo) Eger Nagydíj Parádfürdő ESP
8-9. (Szo) Thermenland Open Lenti ZTC
9. (V) Csermely Vilmos emlékverseny Pécs, Fehér-kúti kulcsosház POE
9. (V) Terem-épület tájfutó verseny   ZST
9. (V) Silvanus Vasárnap 17. Budapest, Vadaskert SAS
12. (Sz) Sirály Kupa V. Vérmező SIR
15. (Szo) Területi normáltávú verseny   HBmDvTFSz
15. (Szo) Salgó kupa II. forduló Salgótarján - Salgóbánya SDS
15-16. (Szo) Őszi Boróka Kupa Bócsa HSE, KAL
15-16. (Szo) V. Thermál Kupa Káld,Bükfürdő KTT
16. (V) Bocskai kupa   HBmDvTFSz
22. (Szo) Eger kupa V. forduló   ESP
22. (Szo) Nyírerdő kupa Levelek-Kemping NYK
22-23. (Szo) Békési Ősz Gyopárosfürdő, Szabadkígyós BékésMTFSZ
23. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei normáltávú bajnokság Levelek-Kemping SzSzBTFSz
23. (V) Less Nándor emlékverseny Miskolc-Tatárdomb DTC
  23-30. (V) Silvanus SE Téli Edzéssorozat ELMARAD ! Budapest, Csillebérc SAS
29. (Szo) Martonvásár kupa Martonvásár BEA
2014. december
21. (V) Silvanus Vasárnap 18. Népliget SAS
27. (Szo) BÚÉK Kupa Hűvösvölgy, Nagy-rét MOM
28. (V) Silvanus Vasárnap 19. Népliget SAS