2014. április |
|
2.
(Sz) |
Jubileumi Kupa
|
|
BEA |
|
2. (Sz) 00:00,
Jubileumi Kupa
|
|
3.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
|
|
3. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
|
5-6.
(Szo) |
Nyírség-Szabolcs Kupa
|
Nyíregyháza |
SzSzBTFSz |
|
5. (Szo) 00:00,
Nyírség Kupa 1. forduló
|
|
5. (Szo) 00:00,
Nyírség kupa 2. forduló
|
|
6. (V) 00:00,
Szabolcs Kupa
|
|
5.
(Szo) |
Szombathely Kupa
|
Szombathely |
GOC |
|
5. (Szo) 00:00,
1. futam
|
|
5. (Szo) 00:00,
2. futam
|
|
5.
(Szo) |
Hóvirág kupa
|
Abaliget |
BarMTFSZ |
|
5. (Szo) 00:00,
Hóvirág kupa
|
|
5.
(Szo) |
Kisbakter kupa
|
Tázlár |
SZV |
|
5. (Szo) 00:00,
Kisbakter kupa
|
|
6.
(V) |
Szabolcs kupa
|
Nyíregyháza |
SzSzBTFSz |
|
6. (V) 00:00,
Szabolcs kupa
|
|
6.
(V) |
Eger kupa II. forduló
|
|
ESP |
|
6. (V) 00:00,
1. futam
|
|
6. (V) 00:00,
2. futam
|
|
6.
(V) |
Medvehagyma kupa
|
Orfű Rácz-tanya |
BarMTFSZ |
|
6. (V) 00:00,
Medvehagyma kupa
|
|
6.
(V) |
Silvanus vasárnap 3.
|
Népliget - Dél |
SAS |
|
6. (V) 00:00,
.
|
|
9.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny I. forduló
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
9. (Sz) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny I. forduló
|
|
10.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Budapest, Hotel Olimpia |
|
|
10. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
12-13.
(Szo) |
Postás Kupa
|
Piliscsaba |
PSE |
|
12. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
13. (V) 00:00,
2. nap
|
|
12.
(Szo) |
Postás Kupa váltó
|
Piliscsaba |
PSE |
|
12. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
16.
(Sz) |
Kakukk-hegyi 3SZ
|
parkoló a KFKI Sporttelep előtt |
KOS |
|
16. (Sz) 00:00,
3SZ 2014-04-16
|
|
17.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Budapest, Szépvölgyi út |
|
|
17. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
19.
(Szo) |
Vizsla Kupa 2
|
Hárshegy, Szépjuhászné |
VSE |
|
19.
(Szo) |
Kaposvár városi rövidtávú bajnokság
|
|
ZST |
|
19. (Szo) 00:00,
Kaposvár városi rövidtávú bajnokság
|
|
23.
(Sz) |
Békés megyei diákolimpia
|
|
BékésMTFSZ |
|
23. (Sz) 00:00,
Békés megyei diákolimpia
|
|
23.
(Sz) |
3SZ/10
|
Hajógyári sziget |
SAS |
|
23. (Sz) 00:00,
.
|
|
24.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
Budaörs, Budapesti út 99. |
|
|
24. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
|
25.
(P) |
Zala megyei diákolimpia
|
Nagykanizsa |
ZmTFSz, ZTC |
|
25. (P) 00:00,
Zala megyei diákolimpia
|
|
25.
(P) |
Bács-Kiskum megyei diákolimpia
|
|
KAL |
|
25. (P) 00:00,
Bács-Kiskum megyei diákolimpia
|
|
26.
(Szo) |
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia - Hegyvidék Kupa
|
Budapest, Széchenyi-hegy |
MOM |
|
26. (Szo) 00:00,
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia
|
|
26.
(Szo) |
Heves-Nógrád-Jász megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
ESP |
|
26. (Szo) 00:00,
Heves-Nógrád-Jász megyei diákolimpia és közép
|
|
26.
(Szo) |
Baranya-Somogy megyei diákolimpia
|
Kaposvár Tókaji erdő |
ZST |
|
26. (Szo) 00:00,
Baranya-Somogy megyei diákolimpia
|
|
26.
(Szo) |
Göcsej kupa
|
Nagykanizsa |
ZTC |
|
26. (Szo) 00:00,
Göcsej kupa 1. futam
|
|
26. (Szo) 00:00,
Göcsej kupa 2. futam
|
|
26.
(Szo) |
Veszprém megyei diákolimpia
|
|
VTC |
|
26. (Szo) 00:00,
Veszprém megyei diákolimpia
|
|
26-27.
(Szo) |
Tájkerékpáros Hosszútávú OB, Maccabi Kupa
|
Bátaapáti |
MCB |
|
27. (V) 00:00,
Hosszútávú OB, Maccabi Kupa 2
|
|
26. (Szo) 00:00,
Maccabi Kupa 1
|
|
27.
(V) |
Erdei verseny
|
|
HBmDvTFSz |
|
27. (V) 00:00,
Erdei verseny
|
|
27.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
|
DTC |
|
27. (V) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
|
27.
(V) |
Rimóczi emlékverseny és Csongrád megyei diákolimpia
|
Öttömösi-erdő |
SZU |
|
27. (V) 00:00,
Rimóczi emlékverseny és Csongrád megyei diáko
|
|
27.
(V) |
Silvanus vasárnap 4.
|
Péterhalom |
SAS |
|
27. (V) 00:00,
.
|
|
27.
(V) |
Vas Megyei Tájfutó Diákolimpia
|
Szombathely, Parkerdő |
|
|
30.
(Sz) |
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|
Kaposvár Deseda - Arborétum |
ZST |
|
30. (Sz) 00:00,
Somogy megyei éjszakai bajnokság
|
|
30.
(Sz) |
Gladiátor kupa
|
Vérmező |
SPA |
|
30. (Sz) 00:00,
Gladiátor kupa
|