Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2015. január
4-febr. 22. (V) Silvanus SE Téli edzéssorozat Népliget SAS
17. (Szo) Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság Budapest, Gazdagrét BTFSz, SPA
18. (V) Ripszám Henrik emlékverseny Budapest, Hűvösvölgy BTFSz
30-febr. 1. (P) Sítájfutó Országos Bajnokság, Austria Kupa Szépalmapuszta MTFSZ, VBT
  31. (Szo) Marketing Kommunikációs Szakmai Nap Budapest MCB
  31. (Szo) Tájfutó Gála Budapest MCB
2015. február
  1. (V) Edzői Konferencia Budapest MCB
7-8. (Szo) Sítájfutó Országos Bajnokság és Budapest Bajnokság Bánkút MTFSZ, ETC
18. (Sz) 3SZ/1 Kiscell SAS
22. (V) Dél-dunántúli teremtájfutó bajnokság  
25. (Sz) Újhegy Kupa 3SZ/2 Újhegy-Sportliget SAS
28-márc. 1. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Izsák HSE, KAL
2015. március
4. (Sz) 3SZ/3 Margitsziget-Észak HSP
7. (Szo) Igaz Béla emlékverseny és Baranya megyei hosszútávú bajnokság Fehér-kúti kulcsosház PVS
7. (Szo) Tavasz Kupa és Dél-alföldi regionális hosszútávú bajnokság Izsák KAL
7. (Szo) Győr-Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság Káld KTT
8. (V) Silvanus vasárnap 1. Népliget SAS
11. (Sz) 3SZ/4   MOM
14-15. (Szo) Tavaszi Spartacus Kupa Vérteskozma SPA
14. (Szo) Békési évadnyító Gyula-Városerdő CSP
18. (Sz) Kertváros Kupa 3SZ/5 Kőbánya kertváros SAS
21. (Szo) Csokonai kupa   HBmDvTFSz
21. (Szo) Tájfutó Maraton Prológ és Tavaszi Elektromos Kupa Győr VBT
21-22. (Szo) Földeák-Hagymatikum Kupa Földeák - Makó MCB
21. (Szo) Zalai Tavasz Kupa Nagykanizsa, Csónakázó-tó ZTC
21. (Szo) Barbácsi Ákos emlékverseny és Budapest hosszútávú bajnokság Pilisszentiván BEA
22. (V) Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny   HBmDvTFSz
22. (V) Tájfutó Maraton Fenyőfő VBT
22. (V) Salgó kupa 1.forduló, Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság Salgótarján - Forgách telep SDS
22. (V) Somogy megyei hosszútávú bajnokság Bánya SMTFSZ
22. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó kupa 1.forduló   MSE
22. (V) Vizsla Kupa 1. forduló Budapest Hűvösvölgy, Nagyrét, Fazekas hegy VSE
25. (Sz) Tavaszi Vakondok kupa (3sz/6) Vérmező MOM
27. (P) Komárom-Esztergom megyei Diákolimpia   TTT
28. (Szo) Szentendre Kupa Szentendre HSE
28-29. (Szo) iQor Szombathely Kupa Szombathely GOC
28. (Szo) Szentendre Kupa Váltó Szentendre HSE
29. (V) Silvanus vasárnap 2. Városmajor SAS
2015. április
1. (Sz) Jubileumi Kupa   BEA
3. (P) Csütörtöki Tájbringa Széria 1. Hajógyári-sziget
4. (Szo) Hosszútávú OB Kisszállás MCB
5. (V) Eger kupa 1.forduló   ESP
6. (H) Húsvéti tojáskereső - Silvanus hétfő Péterhalom SAS
8. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 1.forduló Óbuda-Városközpont SAS
9. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 2. Budatétény
11-12. (Szo) Nyírség - Szabolcs Kupa Nyírbátor Ófehértó SzSzBTFSz, DCS
11-12. (Szo) Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Bajnokság, Magyar Kupa Balatonalmádi VBT
11. (Szo) Kisbakter kupa Tázlár SZV
11. (Szo) Medvehagyma Kupa Pécs, Hármas-Bükk BarMTFSZ
11. (Szo) Vas és Győr- Moson- Sopron megyei Diákolimpia   VasMTFSZ
11. (Szo) Vizsla kupa 2.forduló Budapest, Vadaskert, Macis parkoló VSE
  12. (V) Erdőtakarítás a Visegrádi-hegységben Dobogókő BTFSz
12. (V) Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság Kaposvár, Gombási parkerdő SMTFSZ
  12. (V) Silvanus vasárnap 3. Dobogókő SAS
15. (Sz) Hárs-hegyi 3SZ   KOS
15. (Sz) B.-A.-Z. megyei Diákolimpia Miskolc-Tatárdomb DTC
16. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 3. Hármashatárhegy, Szépvölgyi út
17. (P) Bács-Kiskun megyei Diákolimpia és felnőtt sprint válogató verseny Kecskemét KAL
18-19. (Szo) Postás Kupa Szabadszállás PSE
18. (Szo) Postás Váltó Szabadszállás PSE
22. (Sz) 3SZ Rákosfalva Budapest, Rákosfalva TTE
23. (Cs) Békés megyei Diákolimpia Békéscsaba, Széchenyi-liget CSP, BékésMTFSZ
23. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 4. Péterhalom, Sas utca
24. (P) Kaposvár városi rövidtávú bajnokság Kaposvár SMTFSZ
25-26. (Szo) Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa Blumau-Neurißhof, Großmittel
25. (Szo) Budapesti és Pest megyei Diákolimpia - Káposztáska 2015 Budapest, Farkaserdő BMG
25. (Szo) Zala megyei diákolimpia közép táv és nem hivatalos rövid táv Döbröce; Zalaszentgrót, Termálfürdő GOC, ZmTFSz
25. (Szo) Baranya-Somogy-Tolna megyei Diákolimpia Bóly BarMTFSZ
25. (Szo) Borsod-Heves-Jász-Nógrád megyei Középtávú Bajnokság Bükkszentkereszt DTC
25. (Szo) Csongrád megyei Diákolimpia és Vásárhely kupa   HTC
25. (Szo) Szent Gróth Termál Kupa Döbröce, Zalaszentgrót, Termálfürdő GOC
25. (Szo) Veszprém megyei Diákolimpia és Bunker kupa Herend, Horgász-tavak VBT
25. (Szo) SzSzB és HB m-i Diákolimpia Mándok SzSzBTFSz
25. (Szo) Komárom-Esztergom megyei Tájfutó kupa 2.forduló   MSE
25. (Szo) Tavasz kupa   HBS
26. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei Diákolimpia és Borsod megye Normáltávú Bajnoksága Megyehatár (Répáshuta - Felsőtárkány között) DTC
26. (V) Silvanus vasárnap 4. Városliget SAS
29. (Sz) Gladiátor Kupa Budapest, Vérmező SPA
30. (Cs) Szélrózsa éjszakai Mátraalmás TTE
30. (Cs) Somogy megyei éjszakai bajnokság Kaposvár, Tókaji parkerdő SMTFSZ
30. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 5. Várgesztes
2015. május
1-3. (P) Tipo kupa Mátraalmás TTE
1-3. (P) Tájkerékpáros Világkupa, Magyar Kupa, Cseh Kupa Várgesztes MTFSZ
2. (Szo) Tipo Kupa Váltó Mátraalmás TTE
6. (Sz) Hidegkút Kupa Budapest, Vadaskert HSP
7. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 6. Káposztásmegyer, Farkas-erdő
8. (P) Kaposvár városi sprint váltó bajnokság Kaposvár SMTFSZ
9-10. (Szo) Honvéd Kupa Vinye Hódos-ér VHS
10. (V) Eger Kupa 2.forduló   ESP
10. (V) Silvanus vasárnap 5. Margitsziget észak SAS
13. (Sz) Sirály Kupa I. Hajógyári sziget SIR
14. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 7. Balatonalmádi
15. (P) Postás Éjszakai Pilisszentiván PSE
16-17. (Szo) Országos Diákolimpia Zánka, Tapolca-Diszel ZmTFSz, ZTC
16-17. (Szo) Zala Kupa Zánka, Díszel ZmTFSz, ZTC
16-17. (Szo) Tájkerékpáros Hosszútávú Bajnokság, Magyar és Szlovák Kupa Herend VBT
16. (Szo) Vizsla kupa 3.forduló   VSE
16. (Szo) Országos Diákolimpia Váltó Zánka ZTC, ZmTFSz
17. (V) Silvanus vasárnap 6. Hármashatárhegy SAS
20. (Sz) Gazdagrét Kupa Budapest, Gazdagrét, Csíkihegyek Általános Iskola, SPA
21. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 8. Tárnok
21. (Cs) Tárnok Kupa Tárnok-Öreghegy SAS, MAF
23-25. (Szo) Homokháti Maccabi Kupa Zsana MCB
23-24. (Szo) Bihar Kupa Betfia SAS
24. (V) Maccabi Kupa Váltó Zsana MCB
27. (Sz) Csillebérc nyílt edzés Gyermekvasút Csillebérc vasútállomása KOS
28. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 9. Budaörs, Budapesti út 99.
29. (P) Baranya megyei éjszakai bajnokság Pécs, Kővágószőlős-Szarvaskút BarMTFSZ, PVM
30-31. (Szo) Meteor kupa Pécs, Szarvaskút, Petőcz-puszta PVM
30. (Szo) Ópusztaszer Kupa Ópusztaszer SZU
30. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei középtávú bajnokság Diszel VmTFSz
30. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei váltó bajnokság Diszel VmTFSz
30. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei éjszakai bajnokság Diszel VmTFSz
31. (V) Gyöngyös kupa   GYO
31. (V) Komárom-Esztergom megyei Tájfutó kupa 3.forduló   MSE
31. (V) Silvanus vasárnap 7. Kőbánya - Óhegy SAS
2015. június
3. (Sz) Sirály Kupa II. Orczy kert SIR
4. (Cs) Sápadt Hold Éjszakai - Budapest Éjszakai Bajnoksága - Éjszajai OB Warm Up Budapest, Farkaserdő BMG, BEA
4. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 8+ Tárnok, Szőlőhegyi út
6. (Szo) Éjszakai OB Héreg TTE
7. (V) 3. Tisza-tó kupa   ESP
7. (V) 10. Kész István emlékverseny (Komárom-Esztergom megyei Tájfutó kupa 4. forduló)   TTT
10. (Sz) Oszmon Kupa Népliget-észak SPA, SAS
11. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 10. Tata
13. (Szo) Borsod Kupa Bükkszentlászló (Nagy-kőmázsa) BAZMTFSZ, DTC
13-14. (Szo) Silvanus kupa Herceghalom, Hármashatár-hegy SAS
13. (Szo) Baranya megyei Középtávú és Váltó Bajnokság Pécs, Vízfő BarMTFSZ
14. (V) Enyves Éger Kupa Zalaegerszeg, AquaCity GOC
14. (V) Dél-Alföldi Regionális Középtávú Bajnokság   SZV
14. (V) Dél-Alföldi Regionális Váltóbajnokság Pirtó SZV
17. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 2.forduló József Attila lakótelep SAS
18. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 11. Hármashatárhegy, Macis parkoló
20. (Szo) Középtávú OB Mánfa BarMTFSZ
21. (V) Váltó OB Mánfa BarMTFSZ
24. (Sz) Gellérthegy Kupa Budapest, Gellérthegy SPA
27. (Szo) Vizsla kupa 4.forduló Kopár csárda, Zajnát hegyek VSE
27. (Szo) Komárom-Esztergom megyei Tájfutó kupa 5.forduló   MSE
28. (V) Semmelweis Emlékverseny Piliscsaba OSC
2015. július
1. (Sz) Makkos Kupa Csillebérc-KFKI KOS
3-5. (P) Bihari Tájfutó Fesztivál Hegyközszentmiklós CSP
4-5. (Szo) Balaton Kupa Csabrendek, Uzsa, Keszthely GOC
5. (V) Silvanus vasárnap 8. Vérmező SAS
9. (Cs) Sirály Kupa III. Békásmegyer-nyugat SIR
10-12. (P) Vakáció Nagydíj Zirc-Kardosrét VBT
11. (Szo) Vizsla Kupa 5. forduló Szépjuhászné, Hárs hegy VSE
12. (V) Silvanus vasárnap 9. Hajógyári sziget SAS
  12-17. (V) Erzsébet-tábor 1. turnus Zánka MTFSZ
15. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 3.forduló Margitsziget-dél SAS
17-19. (P) Transmoduls Pannon Tájfutó Napok Pápa-Németbánya VTC
18-19. (Szo) Tájkerékpáros Váltóbajnokság, Pannon MTBO, Osztrák Kupa Nagyvázsony THT
  19-24. (V) Erzsébet-tábor 2. turnus Zánka MTFSZ
19. (V) Silvanus vasárnap 10. Városmajor SAS
22. (Sz) Cinkotai 3SZ Budapest, Cinkotai-erdő TTE
26. (V) Silvanus vasárnap 11. Margitsziget-észak SAS
31-aug. 2. (P) Dunántúl Kupa Sopron KTT
2015. augusztus
1. (Szo) MTBO Megalódusz Kupa Solymár MSE
2. (V) Silvanus vasárnap 12. Feneketlen-tó SAS
5. (Sz) Nyári Spartacus Kupa   SPA
7-9. (P) Barátság Kupa Magyarlak, Szentgotthárd, Őrség VBT
9. (V) Silvanus vasárnap 13. Kiscell SAS
10-15. (H) Európai Erdészeti Tájékozódási Futó Bajnokság Pécs-Orfű BarMTFSZ, PVS, PVM
12. (Sz) 3SZ/26   KOS
16-20. (V) Nógrádi Hungária Kupa Salgótarján SDS, BBB, HUF, NogrMTFSZ
18. (K) Nógrádi Hungária Kupa 3x3 váltó Salgótarján BBB, SDS
  19. (Sz) 2. multiNavigátor Sörvált-O OB Salgótarján, SBTC pálya
22-23. (Szo) Dobó Emlékverseny Bélapátfalva, Eger ETC
23. (V) Silvanus vasárnap 14. Bikás Park SAS
26. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 5.forduló Városliget SAS
29. (Szo) Zala megyei rövidtávú bajnokság és Hévíz Kupa Hévíz ZTC
29. (Szo) Pest megyei rövidtávú bajnokság Gödöllő-Alsópark GKS
29. (Szo) Baranya megyei rövidtávú bajnokság Pécs, PTE Pollach Mihály Műszaki Kar BarMTFSZ
30. (V) Kertész kupa Pécs, Erzsébet út, Jószerencsét vadászház PVM
30. (V) Vizsla Kupa 6. forduló Makkosmária VSE
2015. szeptember
2. (Sz) Lindenberg emlékverseny Budapest, Hárshegy BEA
3. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 12. Kamaraerdő, Susulyka u.
5-6. (Szo) Tájkerékpáros Szlovák Kupa, Magyar Kupa Pozsony-Krasňany
5. (Szo) Budapest Rövidtávú Bajnoksága és Hegyvidék Kupa Budapest, Zugló MOM
5. (Szo) Dél-alföldi regionális rövidtávú bajnokság és Szeged kupa Szeged SZU
5. (Szo) Őszi Kikerics kupa Komló, Kenderföldi Általános Iskola BarMTFSZ
5. (Szo) Budapest Sprint Váltó Bajnoksága Budapest, Zugló MOM
5. (Szo) Veszprém megyei rövidtávú bajnokság Veszprém VHS
5. (Szo) Less Nándor emlékverseny Miskolc-Tapolca (Nagy-kőmázsa) DTC
5. (Szo) Örökösföld Kupa Nyíregyháza-Örökösföld DCS
6. (V) Papp János Emlékverseny Ruzsa MCB
6. (V) Veszprém megyei sprint váltó bajnokság Veszprém VHS
6. (V) Veszprém megyei csapatbajnokság Veszprém VHS
6. (V) Borsod megyei Csapatbajnokság Miskolc-Kilián DTC
6. (V) Borsod megyei Rövidtávú Bajnokság Miskolc-Berekalja DTC
6. (V) Eötvös emlékverseny egyéni Budapest BEA
6. (V) Eötvös sprint váltó Budapest BEA
6. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei rövidtávú bajnokság és Kórház Kupa Nyíregyháza DCS
9. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló Kőbánya-városközpont SAS
10. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 13. Budaörs, Budapesti út 99.
12. (Szo) Rövidtávú OB Szeged CsTFSz
13. (V) Sprint Váltó OB Szeged CsTFSz
16. (Sz) Kaszáspók a Hegedűsökkel Budapest, Pók utcai lakótelep SAS, VSE
17. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 14. Hármashatárhegy, Páfrány u.
18. (P) Kaposvár kupa mikrosprint Kaposvár, Berzsenyi park SMTFSZ
19-20. (Szo) Keleti Tájfutó Napok Nyíregyháza SzSzBTFSz
19. (Szo) Somogy megyei rövidtávú bajnokság Kaposvár Észak-Nyugat SMTFSZ
19. (Szo) Veszprém megyei normáltávú bajnokság Veszprém-Kádárta SUN, VmTFSz
20. (V) Pusztamérges kupa   PUS
20. (V) 13. Tatai Honvéd kupa (Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó kupa 6. forduló)   TTT
23. (Sz) Barabás Ábel ev. Budapest, Testvérhegy BEA
24. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 15. Káposztásmegyer, Farkas-erdő
26-27. (Szo) Kalocsa Kupa Kaskantyú KAL
26-27. (Szo) Tájkerékpáros Sprint Bajnokság, Cica-Hard Kupa Miskolc DTC
26. (Szo) Békés kupa Békéscsaba, Csabapark CSP
26. (Szo) Kalocsa Kupa váltó Kaskantyú KAL
30. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló Népliget SAS
2015. október
1. (Cs) Budapest Bajnokság, Csütörtöki Tájbringa Széria 16. Hármashatárhegy, Hármashatárhegyi út
3-4. (Szo) Mecsek Kupa Abaliget, Autós kemping BarMTFSZ, POE, PVM
3-4. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Bajnokság, Maccabi Kupa Abaliget MCB, PVM, POE
3. (Szo) Debrecen városi egyéni bajnokság   HBmDvTFSz
4. (V) Eger kupa 3. forduló   ESP
4. (V) Nyírségi ősz   HBS
4. (V) Silvanus vasárnap 15. Csillebérc ( KFKI ) SAS
7. (Sz) Vezér Kupa - 3Sz/33 Budapest, Alsórákos MOM
9-11. (P) Jurisics Kupa és Egyetemi-Főiskolás OB Szombathely SZT
10. (Szo) Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság Zsana CsTFSz
10. (Szo) Somogy megyei középtávú bajnokság Kaposvár, Tókaji parkerdő SMTFSZ
10. (Szo) Vizsla kupa 7. forduló Vadaskert, Macis parkoló VSE
11. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság Pálosvörösmart GYO
11. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó kupa 7. forduló   MSE
14. (Sz) Postáska Budapest, Városliget PSE
17. (Szo) Normáltávú OB Pilisszentlélek MOM
18. (V) Egyesületi Váltó OB Pilisszentlélek MOM
21. (Sz) 3SZ/35 Budapest, Városmajor HSP
24. (Szo) Országos Csapatbajnokság Csókás (Miskolc) DTC
24. (Szo) OCSB Nyílt Csókás (Miskolc) DTC
25. (V) Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Csókás (Miskolc) DTC
25. (V) PCSB Nyílt Csókás (Miskolc) DTC
28. (Sz) Sirály Kupa 4. forduló József Attila lakótelep SIR
31. (Szo) Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság   HBS, SzSzBTFSz
31-nov. 1. (Szo) Silvanus hétvége Gellérthegy, Margitsziget SAS
2015. november
1. (V) Salgó kupa 2. forduló Salgótarján-Salgóbánya SDS
4. (Sz) Őszi Vakondok Kupa, 3SZ/37 MOM Park (Gesztenyés-kert) MOM
6. (P) Budasprint Budai Vár HSP
7-8. (Szo) Őszi Spartacus Kupa Gánt-Kápolnapuszta, Vértes hg. SPA
7. (Szo) BÖRZSÖNYI MaKáKó Királyháza
7. (Szo) Széll János ev.   HBmDvTFSz
7. (Szo) Szabó Jolán ev.   HBmDvTFSz
8. (V) Terem-épület tájfutó verseny Kaposvári Sportcsarnok SMTFSZ
8. (V) Bocskai Kupa   HBmDvTFSz
8. (V) Csermely Vilmos emlékverseny Pécs, Fehérkúti kulcsosház POE
11. (Sz) Sirály Kupa 5.forduló Vérmező SIR
14-15. (Szo) 27. Eger Nagydíj Sirok, Sirok-Kőkútpuszta ESP
14-15. (Szo) Őszi Boróka Kupa (Böllérfesztivál!) Bócsa HSE, KAL
15. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó kupa 8. forduló   MSE
21-22. (Szo) Zalaegerszeg Kupa Zalaegerszeg ZTC
21. (Szo) Nyírerdő kupa Nyírtura NYK
21. (Szo) Békési Ősz Orosháza-Gyopárosfürdő CSP
22. (V) MOM kupa Csillebérc MOM
22. (V) Sulyom kupa Hódmezővásárhely HOD
22. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei normáltávú bajnokság Nagykálló-Harangod DCS, SzSzBTFSz
28. (Szo) Nagytétény Kupa Budapest, Nagytétény BEA
28. (Szo) Eger kupa 4. forduló Eger-Pásztorvölgy ESP
28. (Szo) Tájkerékpáros Évzáró - Vértesboglár Bike Adventure Vértesboglár
29-dec. 20. (V) Silvanus SE téli edzéssorozata KFKI SAS
2015. december
5-6. (Szo) Évzáró verseny   MSE
27. (V) BÚÉK Kupa Budapest, Hűvösvölgy MOM