Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2016. január
2. (Szo) BTFSZ téli technikai edzések 1. forduló Zajnát-hegyek, Kopár-csárda BTFSz
3-febr. 21. (V) Silvanus SE téli edzéssorozata KFKI SAS
15-17. (P) Kiskunhalasi edzőtábor Kiskunhalas SZV
23. (Szo) Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság Budapest, Gazdagrét BTFSz, SPA
24. (V) Ripszám Henrik emlékverseny Budapest, Hűvösvölgy BTFSz, SAS
30. (Szo) BTFSZ téli technikai edzések 2. forduló Telki TTE
  30. (Szo) Tájfutó Gála Budapest, Stefánia Palota MCB, MTFSZ
  31. (V) Edzői Konferencia Budapest, Testnevelési Egyetem MCB, MTFSZ
2016. február
  7. (V) IT-fórum versenyrendezőknek Budapest, Magyar Sport Háza MTFSZ
13. (Szo) BTFSZ téli technikai edzések 3. forduló Pilisszentiván BTFSz, MOM
13-14. (Szo) Sítájfutó Hosszútávú Bajnokság, Magyar Kupa   Elmaradt Bánkút ETC
  17. (Sz) Garay Sándor ev. Budapest BEA
19-21. (P) Pécsi válogatott edzőtábor Mecsek PVS, MTFSZ
  24. (Sz) Újhegy Kupa Budapest, Újhegyi lakótelep SAS
27-28. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Izsák HSE, KAL
2016. március
  2. (Sz) 3Sz3 Margitsziget Budapest, Margitsziget HSP
6. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság Uzsa-Erdésztelep VmTFSz
6. (V) Baranya megyei hosszútávú bajnokság és Igaz Béla emlékverseny   PVS
  6. (V) Silvanus vasárnap 1. Kiscell SAS
6. (V) Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 1. forduló   MSE
  9. (Sz) Tavaszi Vakondok kupa Budapest, Rege-park MOM
12-15. (Szo) Észak-Alföldi Tájfutó Napok   SzSzBTFSz, HBmDvTFSz, DHS
12. (Szo) Tájfutó Maraton Prológ Balatonfűzfő VBT
12. (Szo) Zalai Tavasz kupa   ZTC
  12-13. (Szo) Silvanus hétvége Budapest, Városliget & Városmajor SAS
13. (V) Tájfutó Maraton Vilonya VBT
14. (H) Somogy megyei hosszútávú bajnokság   ZST
14. (H) Barbácsi Ákos emlékverseny   Elmaradt   BEA
15. (K) Vizsla kupa 1. forduló   VSE
  16. (Sz) Kertváros Kupa Budapest, Kőbánya-Kertváros SAS
19-20. (Szo) Tavaszi Spartacus Kupa és Budapest Bajnokságok Csákberény SPA
19-20. (Szo) Földeák-Hagymatikum Kupa Földeák - Makó MCB
19-20. (Szo) Békési évadnyitó   CSP, BékésMTFSZ
20. (V) Medvehagyma kupa   Elmaradt   BarMTFSZ
21. (H) Enyves Éger Kupa 1. forduló Zalaegerszeg GOC
  23. (Sz) 3SZ/6 Hármashatár-hegyi repülőtér MOM
26. (Szo) Hosszútávú OB Bátaapáti KAL, PAK
  28. (H) Húsvéti tojáskereső Péterhalom SAS
  30. (Sz) 3SZ/7 Testvérhegy BEA
2016. április
1-3. (P) Nógrád Nagydíj Mátraszele, Sportpálya SDS, BBB, HUF
1. (P) Komárom-Esztergom megyei diákolimpia   TTT
  3. (V) Silvanus vasárnap 2. Népliget-észak SAS
6. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló Budapest, Óbuda SAS
  6. (Sz) Csongrád megyei Tavaszi Tájfutó Szerdák 1. forduló Franciahögy CsTFSz, SZU
7. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 1. Budapest - Hajógyári-sziget
9-10. (Szo) Postás Kupa Szárliget PSE
9-10. (Szo) Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Bajnokság, Megalódusz Kupa Dunaszentmiklós, Tata MSE
9. (Szo) PreO Országos Bajnokság Baj TTE
  9-10. (Szo) Bihar Kupa Betfia & Hegyközszáldobágy SAS
11. (H) Enyves Éger Kupa 2. forduló Zalaegerszeg GOC
  13. (Sz) 3SZ/9 Budapest, Hárshegy KOS
14. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 2. Budapest - Hármashatárhegy
15-17. (P) Ifi válogatott edzőtábor Lengyelország MTFSZ
16. (Szo) Zala megyei diákolimpia és Göcsej kupa   ZmTFSz, ZTC
16. (Szo) Zalaegerszeg kupa   ZTC
16. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia és Tavasz kupa Sényő HBS
16. (Szo) Baranya-Somogy-Tolna megyei diákolimpia   ZST, SMTFSZ
16. (Szo) Vizsla kupa 2. forduló   VSE
16. (Szo) Kisbakter kupa   SZV
16. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság   ESP
16. (Szo) Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa   VTC, VmTFSz
17. (V) Vas és Győr-Moson-Sopron Megyei Tájfutó Diákolimpia Szombathely, Parkerdő VasMTFSZ
17. (V) Budapesti és Pest megyei diákolimpia és Gödöllő kupa Versenyközpont BEA, GKS
17. (V) Erdei verseny   Elmaradt   HBmDvTFSz
17. (V) Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 2. forduló   MSE
  20. (Sz) Sirály Kupa 1. forduló Budapest, Orczy-kert SIR
20. (Sz) B.-A.-Z. megyei Diákolimpia - DTC
21. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 3. Budaörs, Budapesti út 99.
23-24. (Szo) Főiskolás OB, Borsod Kupa és Herman ev. Miskolc Egyetemváros & Csókás DTC
23-24. (Szo) Mecsek kupa Pécs, Közép-Mecsek BarMTFSZ, POE, PVM, PVS
  23. (Szo) Silvanus szombat 1. Feneketlen tó SAS
  24. (V) Silvanus vasárnap 3. Fazekashegy SAS
27. (Sz) Békés megyei diákolimpia   CSP, BékésMTFSZ
  27. (Sz) Gladiátor Kupa Budapest, Vérmező SPA
28. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 4. Budapest - Farkas-erdő (Óceánárok u.)
29. (P) Szélrózsa éjszakai - Budapest éjszakai bajnoksága Héreg TTE
30-máj. 1. (Szo) Tipo kupa Héreg TTE
30-máj. 1. (Szo) Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa Blumau, Katzelsdorf
2016. május
1. (V) Eger kupa 1. forduló   ESP
  4. (Sz) 3Sz/12 Hidegkút Kupa Budapest - Hármashatárhegy HSP
5. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 5. Budapest - Normafa, Hotel Olimpia
7-8. (Szo) Honvéd kupa Porva VHS
7-8. (Szo) Heliktit kupa   DCS
7. (Szo) Csongrád megyei diákolimpia és Szeged kupa   SZU
7. (Szo) Vizsla kupa 3. forduló   VSE
7. (Szo) Gyöngyvirág kupa   BarMTFSZ, PVM
7-8. (Szo) Békési Tavasz kupa   CSP, BékésMTFSZ
  7. (Szo) Tüdőlebeny Lébény
8. (V) Somogy megyei középtávú bajnokság   ZST, SMTFSZ
8. (V) Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 3. forduló   MSE
  8. (V) Silvanus vasárnap 4. Népliget-dél SAS
9. (H) Enyves Éger Kupa 3. forduló Zalaegerszeg GOC
  11. (Sz) Tájfutás Világnapja Budapest Budapest, Városliget SPA, SAS
  11. (Sz) 7. Kampusz Tájfutó Verseny és Bemutató Budapest, Lágymányos KOS
12. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 6. - ELHALASZTVA! Budapest - Kamaraerdő (Susulyka u.)
14-16. (Szo) Homokháti Maccabi Kupa Kiskunmajsa MCB
14. (Szo) Debrecen városi normáltávú bajnokság   Elmaradt   HBmDvTFSz, DHS
14. (Szo) Bringás Pünkösd Veszprém - Tájkerékpár Veszprém, Kolostorok és kertek völgye
14. (Szo) Serdülő - Ifi - junior sprint válogató -
15. (V) Homokháti Maccabi Kupa Váltó Kiskunmajsa MCB
15. (V) Bükkfennsík kupa Szederbokor autóspihenő DTC
  18. (Sz) 3SZ Cinkota Budapest, Cinkotai-erdő TTE
19. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 7. Budapest - Budatétény (Nyél u. 48.)
21-22. (Szo) Országos Diákolimpia Eger, Felsőtárkány ESP
21-22. (Szo) OTP Bank kupa Eger, Felsőtárkány ESP
  21. (Szo) Silvanus szombat 2. Margitsziget-Szökőkút SAS
  22. (V) Silvanus vasárnap 5. Hárshegy-Szépjuhászné SAS
  25. (Sz) 3sz svéd-dán edzés - KOS
26. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 8. Tárnok, Kertbarátok u.
27. (P) Baranya megyei éjszakai bajnokság   BarMTFSZ
28-29. (Szo) Nyári és Éjszakai Postás Kupa   PSE
28. (Szo) Tavaszi kupa   Elmaradt   BarMTFSZ
2016. június
  1. (Sz) Sirály Kupa 2. forduló   SIR
2. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 9. Budapest - Péterhalom (Sas u.)
4. (Szo) ARAK Kupa Fehérvárcsurgó, Gaja szurdok ARA
4. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei középtávú bajnokság   VasMTFSZ
4. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság   VasMTFSZ
4. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei éjszakai bajnokság   VasMTFSZ
4. (Szo) Baranya megyei középtávú bajnokság   BarMTFSZ
5. (V) Semmelweis emlékverseny Nagykovácsi, kőbánya OSC
5. (V) Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság   SZV
5. (V) Dél-alföldi regionális váltóbajnokság   SZV
5. (V) sZALAdEGERSZEG Nagydíj Zalaegerszeg GOC
  8. (Sz) Óhegy Kupa 3SZ/17 Óhegy park SAS
9. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 10. Budapest - Kamaraerdő (Susulyka u.)
11. (Szo) Éjszakai OB Zsana MCB
12. (V) Papp János emlékverseny   MCB
12. (V) Tisza-tó kupa   ESP
15. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 2. forduló   SAS
16. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 11. Tata, Fáklya u.
17-19. (P) Vakáció Nagydíj   VBT
18. (Szo) Vizsla kupa 4. forduló   VSE
18. (Szo) Hajdú-Bihar megyei középtávú bajnokság   Elmaradt   HBmDvTFSz
18. (Szo) Kész István emlékverseny, Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 4. forduló   TTT
18-19. (Szo) Vértesboglár Adventure Vértesboglár, Kossuth u. 69.
19. (V) Kaposvár városi rövidtávú bajnokság   ZST, SMTFSZ
19. (V) Borsod megyei középtávú bajnokság   DTC
  22. (Sz) Gellérthegy Kupa SPA
23. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 12. Budapest - Hármashatárhegy (macis parkoló)
25-26. (Szo) Középtávú és Váltó OB Besztercebánya TTE
  26. (V) Silvanus vasárnap 6. Vérmező SAS
  29. (Sz) Makkos Kupa Makkosmária KOS
2016. július
  1. (P) Vas úti Villamosó Kupa Budapest, Káposztásmegyer BMG
  2-3. (Szo) 24 órás váltó Kab-hegy
2-3. (Szo) Tájkerékpáros Hidegkút Kupa, Osztrák Kupa, Szlovák Kupa Hidegkút DTC
  2. (Szo) Vizsla Kupa 5. forduló Budapest, Vadaskert VSE
  3. (V) Silvanus vasárnap 7 Budapest, Bikás-domb SAS
  6. (Sz) Sirály Kupa 3. forduló Budapest, Békásmegyer SIR
9-10. (Szo) Balaton Kupa Zalaszentgrót GOC
  10. (V) Silvanus vasárnap 8 Városmajor SAS
13. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló József Attila ltp. SAS
15-17. (P) Vértes kupa Körtvélyespuszta MSE
  17-22. (V) Erzsébet-tábor 1. turnus Zánka MTFSZ
  20. (Sz) 3SZ/23 Solymár, Aranyhegyi-patak környéke CSP
  24. (V) Silvanus vasárnap 9. Hajógyári sziget SAS
27. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 4. forduló   SAS
30-aug. 3. (Szo) Hungária Kupa Miskolc SZV
  31. (V) Silvanus vasárnap 10. Martinovics hegy SAS
2016. augusztus
5-7. (P) Barátság kupa Szentgotthárd, Őrség VBT
  7-12. (V) Erzsébet-tábor 2. turnus Zánka MTFSZ
7. (V) Kecskemét kupa   KZS, KAL
  7. (V) Silvanus vasárnap 11. Kőbánya Sportliget SAS
  10. (Sz) Csipo Kupa Solymár, Alsó-Jegenye-völgy CSP, TTE
  14. (V) Silvanus vasárnap 12. Margitsziget-észak SAS
  17. (Sz) Nyári Spartacus Kupa SPA
19-21. (P) Transmoduls Dunántúl kupa Veszprém,Hajmáskér KTT
20-21. (Szo) Dobó István emlékverseny Bélapátfalva, Eger ETC
20-21. (Szo) Tájkerékpáros Sprint és Váltóbajnokság, Pannon MTBO Felsőörs, Civil ház THT
  21. (V) Silvanus vasárnap 13. Óbuda városközpont SAS
24. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 5. forduló   SAS
27. (Szo) Baranya-Somogy megyei rövidtávú bajnokság   BarMTFSZ
27. (Szo) Örökösföld kupa   DCS
27-28. (Szo) Szombathely kupa   VasMTFSZ
  27. (Szo) Gyál Városi Tájékozódási Verseny 2360 Gyál, Ady Endre u. 22 AOS
28. (V) Vizsla kupa 6. forduló   VSE
28. (V) Borsod megyei csapatbajnokság   Elmaradt   DTC
28. (V) Borsod megyei rövidtávú bajnokság   Elmaradt   DTC
28. (V) Kertész kupa   PVM, PVS, POE
28. (V) Kórház kupa   DCS
  28. (V) Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 5. forduló Tata, tóparti parkerdő KomMTFSZ
31. (Sz) Normafai pontbegyűjtő verseny - 3SZ 28. forduló - TTE
2016. szeptember
1. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 13. Budapest - Csillebérc, KFKI
3-4. (Szo) Tájkerékpáros Hosszútávú Bajnokság, Vasgyár Kupa Miskolc DTC
3. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság   ZmTFSz, ZTC
3. (Szo) Eötvös Loránd emlékverseny és Budapest rövidtávú bajnoksága Gödöllő, Alsópark BEA
3-4. (Szo) Körös-torok kupa   MCB
3. (Szo) Budapest sprintváltó bajnoksága Gödöllő, Alsópark BEA
4. (V) Őszi kikerics kupa   BarMTFSZ, POE
4. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság   ZmTFSz, ZTC
4. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság   ZmTFSz, ZTC
4. (V) Tolna megyei rövidtávú bajnokság   FLF
7. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló Városliget SAS
8. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 14. Budapest - Normafa, Hotel Olimpia
10. (Szo) Rövidtávú OB Gyöngyös GYO, SDS
11. (V) Sprint Váltó OB Mátrafüred GYO, SDS
11. (V) Sprint Váltó Nyílt Egyéni - GYO, SDS
  14. (Sz) Lindenberg Kázmilla Szupersprint Hárshegy, Szépjuhászné BEA
15. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 15. Budapest - Kamaraerdő, Susulyka u.
17-18. (Szo) Kalocsa kupa   KAL
17-18. (Szo) Békés Kupa   CSP
  18. (V) XI. Elektromos Kupa Lébény GYE
19. (H) Göcsej Kupa 1. forduló Zalaegerszeg GOC
  20. (K) 8. Kampusz Tájfutó Verseny és Bemutató BME Sporttelep BTFSz
  21. (Sz) Kaszáspók a Hegedűsökkel 3SZ/31 Pók utcai lakótelep SAS, VSE
22. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 16. Budapest - Péterhalom, Sas u.
24-25. (Szo) Jonathermál kupa Kiskunmajsa MCB
24-25. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Bajnokság, Maccabi Kupa Szank, Vona dűlő 77. MCB
24. (Szo) Eger kupa 2. forduló   ESP
24. (Szo) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság   Elmaradt   HBmDvTFSz
24. (Szo) Érd kupa   BEA
25. (V) Jonathermál TrailO Kupa   Elmaradt Szank TTE, MCB
  25. (V) Silvanus vasárnap 14. Tabán és Horváth-kert SAS
  28. (Sz) Testvér Kupa Budapest, Testvér-hegy BEA
2016. október
1-2. (Szo) MOM kupa   MOM
1. (Szo) Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság és Pusztamérges kupa   PUS
1-2. (Szo) Meteor kupa   PVM, POE
2. (V) Borsod megyei normáltávú bajnokság   DTC
3. (H) Göcsej Kupa 2. forduló Zalaegerszeg GOC
5. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló   SAS
8. (Szo) Vizsla kupa 7. forduló   VSE
8. (Szo) Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság és Zselic kupa   ZST
8. (Szo) Veszprém megyei normáltávú bajnokság Veszprém VHS, VmTFSz
9. (V) Hódmezővásárhely Kupa Hódmezővásárhely HTC
  9. (V) Silvanus Kupa Cinkotai-erdő SAS
9. (V) Nyírségi Ősz emlékverseny   HBS
9. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság   GYO
  12. (Sz) a Vezér-csere Kupa emlékversenye Budapest, Kis-Svábhegy MOM
13. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 17., Budapest Bajnokság Budapest - Hajógyári-sziget
15. (Szo) Egyesületi Váltó OB Csákberény SPA
16. (V) Normáltávú OB Csákberény SPA
  19. (Sz) Postáska Budapest PSE
22-23. (Szo) Hagyományos és Pontbegyűjtő CSB Buják PSE
  22. (Szo) Tatai Honvéd kupa / Megyei TK 6. forduló Komárom, Monostori Erőd TTT
  26. (Sz) Budavári 3Sz Budai vár, Európa liget HSP
29-31. (Szo) Eger Nagydíj Mezőkövesd, Kács ESP
29. (Szo) Zalakaros kupa   ZTC
30. (V) Zala megyei normáltávú bajnokság   Elmaradt   ZmTFSz, ZTC
  30-31. (V) Silvanus vasárnap és hétfő Gellérthegy SAS
2016. november
  2. (Sz) Sirály Kupa 4. forduló Budapest, József A. lakótelep SIR
4. (P) BudaSprint   Elmaradt   HSP
5-6. (Szo) Keleti Tájfutó Napok   NYK
5-6. (Szo) Őszi Spartacus kupa   SPA
5. (Szo) Börzsönyi Makákó Királyháza
7. (H) Göcsej Kupa 3. forduló Zalaegerszeg GOC
  7-11. (H) Őszi Tájékozódási Futó Edzőtábor Kiskunság KAL
  9. (Sz) Őszi Vakondok kupa Városmajor MOM
12-13. (Szo) Őszi Boróka Kupa (Böllérfesztivál!) Bócsa HSE, KAL
12. (Szo) Bocskai kupa   Elmaradt   HBmDvTFSz
12. (Szo) Debrecen városi éjszakai bajnokság   Elmaradt   HBmDvTFSz
12-13. (Szo) Békési Ősz Gyopárosfürdő, Szabadkígyós CSP, BékésMTFSZ
13. (V) Széll János Debrecen városi rövidtávú bajnokság   Elmaradt   HBmDvTFSz
13. (V) Szabó Jolán Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság   Elmaradt   HBmDvTFSz
13. (V) Csermely Vilmos emlékverseny   POE
  13. (V) Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 7. forduló   KomMTFSZ
  16. (Sz) Sirály Kupa 5. forduló Budapest, Vérmező SIR
19. (Szo) Eger kupa 3. forduló   ESP
  19. (Szo) XXI. Dobogókői Hegyi Futóverseny Dobogókő SPA
19. (Szo) MTBO Évzáró Sóly, Kultúrház
20. (V) Less Nándor emlékverseny   DTC
  20-febr. 26. (V) Silvanus SE téli edzéssorozata KFKI SAS
26. (Szo) Lara World Tech Salgó kupa   SDS
26. (Szo) Szabolcsi Mikulás Kupa - DCS
2016. december
  17-18. (Szo) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa /évzáró verseny/ - MSE
  31. (Szo) BÚÉK Kupa Nagyrét, Bobó padjai MOM