2016. április |
|
1-3.
(P) |
Nógrád Nagydíj
|
Mátraszele, Sportpálya |
SDS, BBB, HUF |
|
2. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
3. (V) 00:00,
2. nap
|
|
2. (Szo) 00:00,
Nógrád Nagydíj 3x3 váltó
|
|
1. (P) 00:00,
Éjszakai
|
|
1.
(P) |
Komárom-Esztergom megyei diákolimpia
|
|
TTT |
|
1. (P) 00:00,
Komárom-Esztergom megyei diákolimpia
|
|
3.
(V) |
Silvanus vasárnap 2.
|
Népliget-észak |
SAS |
|
6.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló
|
Budapest, Óbuda |
SAS |
|
6. (Sz) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló
|
|
6.
(Sz) |
Csongrád megyei Tavaszi Tájfutó Szerdák 1. forduló
|
Franciahögy |
CsTFSz, SZU |
|
7.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Budapest - Hajógyári-sziget |
|
|
7. (Cs) 16:30,
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
|
9-10.
(Szo) |
Postás Kupa
|
Szárliget |
PSE |
|
9. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
10. (V) 00:00,
2. nap
|
|
9. (Szo) 00:00,
Postás Váltó
|
|
9-10.
(Szo) |
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Bajnokság, Megalódusz Kupa
|
Dunaszentmiklós, Tata |
MSE |
|
9. (Szo) 14:00,
Megalódusz kupa
|
|
10. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
9.
(Szo) |
PreO Országos Bajnokság
|
Baj |
TTE |
|
9. (Szo) 10:00,
PreO Országos Bajnokság
|
|
9-10.
(Szo) |
Bihar Kupa
|
Betfia & Hegyközszáldobágy |
SAS, ADY |
|
11.
(H) |
Enyves Éger Kupa 2. forduló
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
11. (H) 00:00,
Enyves Éger Kupa 2. forduló
|
|
13.
(Sz) |
3SZ/9
|
Budapest, Hárshegy |
KOS |
|
14.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Budapest - Hármashatárhegy |
|
|
14. (Cs) 16:30,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
15-17.
(P) |
Ifi válogatott edzőtábor
|
Lengyelország |
MTFSZ |
|
15. (P) 00:00,
Pénteki edzés
|
|
16.
(Szo) |
Zala megyei diákolimpia és Göcsej kupa
|
|
ZmTFSz, ZTC |
|
16. (Szo) 00:00,
Zala megyei diákolimpia és Göcsej kupa
|
|
16.
(Szo) |
Zalaegerszeg kupa
|
|
ZTC |
|
16. (Szo) 00:00,
Zalaegerszeg kupa
|
|
16.
(Szo) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia és Tavasz kupa
|
Sényő |
HBS |
|
16. (Szo) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia és Tavasz kupa
|
|
16.
(Szo) |
Baranya-Somogy-Tolna megyei diákolimpia
|
|
ZST, SMTFSZ |
|
16. (Szo) 00:00,
Baranya-Somogy-Tolna megyei diákolimpia
|
|
16.
(Szo) |
Vizsla kupa 2. forduló
|
|
VSE |
|
16. (Szo) 00:00,
Vizsla kupa 2. forduló
|
|
16.
(Szo) |
Kisbakter kupa
|
|
SZV |
|
16. (Szo) 00:00,
Kisbakter kupa
|
|
16.
(Szo) |
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
ESP |
|
16. (Szo) 00:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
16.
(Szo) |
Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa
|
|
VTC, VmTFSz |
|
16. (Szo) 00:00,
Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa
|
|
17.
(V) |
Vas és Győr-Moson-Sopron Megyei Tájfutó Diákolimpia
|
Szombathely, Parkerdő |
VasMTFSZ |
|
17. (V) 10:00,
Normáltáv
|
|
17. (V) 13:00,
Vátló
|
|
17.
(V) |
Budapesti és Pest megyei diákolimpia és Gödöllő kupa
|
Versenyközpont |
BEA, GKS |
|
17. (V) 10:00,
Budapesti és Pest megyei diákolimpia és Gödöllő kupa
|
|
17.
(V) |
Erdei verseny
Elmaradt |
|
HBmDvTFSz |
|
17. (V) 00:00,
Erdei verseny
|
|
17.
(V) |
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 2. forduló
|
|
MSE |
|
17. (V) 00:00,
Komárom-Esztergom megyei tájfutó kupa 2. ford
|
|
20.
(Sz) |
Sirály Kupa 1. forduló
|
Budapest, Orczy-kert |
SIR |
|
20.
(Sz) |
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
- |
DTC |
|
20. (Sz) 10:00,
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
|
21.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Budaörs, Budapesti út 99. |
|
|
21. (Cs) 16:30,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
23-24.
(Szo) |
Főiskolás OB, Borsod Kupa és Herman ev.
|
Miskolc Egyetemváros & Csókás |
DTC |
|
23. (Szo) 00:00,
Rövidtáv
|
|
24. (V) 00:00,
Normáltáv
|
|
23. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
23-24.
(Szo) |
Mecsek kupa
|
Pécs, Közép-Mecsek |
BarMTFSZ, POE, PVM, PVS |
|
23. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
24. (V) 00:00,
2. nap
|
|
23.
(Szo) |
Silvanus szombat 1.
|
Feneketlen tó |
SAS |
|
24.
(V) |
Silvanus vasárnap 3.
|
Fazekashegy |
SAS |
|
27.
(Sz) |
Békés megyei diákolimpia
|
|
CSP, BékésMTFSZ |
|
27. (Sz) 00:00,
Békés megyei diákolimpia
|
|
27.
(Sz) |
Gladiátor Kupa
|
Budapest, Vérmező |
SPA |
|
28.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
Budapest - Farkas-erdő (Óceánárok u.) |
|
|
28. (Cs) 16:30,
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
|
29.
(P) |
Szélrózsa éjszakai - Budapest éjszakai bajnoksága
|
Héreg |
TTE |
|
29. (P) 00:00,
Szélrózsa éjszakai
|
|
30-máj. 1.
(Szo) |
Tipo kupa
|
Héreg |
TTE |
|
30. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
1. (V) 00:00,
2. nap
|
|
30-máj. 1.
(Szo) |
Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa
|
Blumau, Katzelsdorf |
|
|
30. (Szo) 00:00,
Sprint
|
|
1. (V) 00:00,
Hosszútáv
|