Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2016. november
  20-febr. 26. (V) Silvanus SE téli edzéssorozata KFKI SAS
2017. január
  21. (Szo) Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság Budapest, Gazdagrét BTFSz, SPA
  22. (V) Ripszám Henrik emlékverseny Budapest, Hűvösvölgy BTFSz, SAS
29. (V) Sítájfutó Osztrák Kupa, Magyar Kupa 1. Kleinzell-Ebenwald
2017. február
  4. (Szo) (Sí)tájfutó edzőverseny Felsőtárkány, focipálya
12. (V) Sítájfutó Országos Rövidtávú és Váltóbajnokság, Magyar Kupa 2. Galyatető, Biathlon centrum MTFSZ
  15. (Sz) Garay Sándor ev. Budapest, Káposztásmegyer BEA
  22. (Sz) Újhegy Kupa Újhegy lakótelep és Sportliget SAS
  25. (Szo) Komárom - Esztergom Megyei Teremtájfutó Bajnokság / TeremO Tatabánya GTC
28. (K) MAFC Kupa   Elmaradt -
2017. március
  1. (Sz) Margitszigeti 3Sz - HSP
4-5. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Kaskantyú HSE, KAL
4. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság Hegyesd-Zalahaláp út mellett VmTFSz, THT
  5. (V) Silvanus vasárnap 1. Budai Vár SAS
  8. (Sz) Nőnapi 3Sz 1144 Budapest, Újváros park 2. MOM
11. (Szo) Csokonai kupa - HBmDvTFSz
11-12. (Szo) Tájfutó Maraton - VBT
11-12. (Szo) Földeák-Hagymatikum kupa Földeák - Makó MCB
11. (Szo) Vizsla kupa 1. forduló - VSE
11. (Szo) Igaz Béla emlékverseny és Baranya-Somogy megyei hosszútávú bajnokság - PVS
12. (V) Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny - HBmDvTFSz
12. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. forduló - MSE
15. (Sz) Zalai Tavasz kupa - ZTC
15. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló Óbuda.Belváros SAS
15. (Sz) Tavasz kupa - KAL
18-19. (Szo) Tavaszi Spartacus Kupa - Bp. Normáltávú Bajnoksága Szentgyörgyvárpuszta SPA
18. (Szo) Eger kupa 1. forduló és Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság - ESP
18-19. (Szo) Békési Évadnyitó - CSP
20. (H) Enyves Éger kupa 1. forduló Zalaegerszeg, Vizslaparki út 31. GOC
  22. (Sz) 3SZ/6 II.ker. Görgényi út, Macis parkoló SAS
25. (Szo) Hosszútávú OB Bér-Buják PSE
26. (V) PreO Országos Bajnokság Érd BEA
29. (Sz) Jubileumi kupa Káposztásmegyer, Farkas-erdő BEA
2017. április
1-2. (Szo) Balaton MTBO, Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Bajnokság Balatoni Élménypark Csopak Nosztori HAN
1-2. (Szo) Heliktit kupa Fűzérradvány/Fűzérkajata DCS
1-2. (Szo) Főiskolás OB és ARAK kupa Székesfehérvár / Gaja-szurdok ARA
1. (Szo) Trail-O Országos Váltóbajnokság és Heliktit Trail-O Kupa Fűzérradvány DCS
  2. (V) Silvanus vasárnap 2. Népliget SAS
7. (P) Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia 2900 Komárom, Duna-part 1 TTT
8-9. (Szo) Postás kupa Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok PSE
8. (Szo) Postás kupa váltó Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok PSE
8-9. (Szo) Tájkerékpáros Slovenj Gradec Kupa, Magyar Kupa Slovenj Gradec
10. (H) Enyves Éger kupa 2. forduló - GOC
  12. (Sz) 3sz svéd-dán edzés - KOS
14. (P) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság - ESP
14. (P) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia Miskolc - Királyasztal DTC
15. (Szo) Hegyvidék kupa és Budapest középtávú bajnoksága Pilisborosjenő, Köves-bérc MOM
  17. (H) Húsvéti tojáskereső Péterhalom SAS
22-23. (Szo) Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa Welten, Tűzoltóság
22. (Szo) Bókay Kupa (Budapesti és Pest megyei Diákolimpia) Budapest, Bókay-kert BTFSz
22. (Szo) Tavasz kupa - HBS
22. (Szo) Zala megyei diákolimpia és Rozsomák kupa nem releváns GOC
22. (Szo) Csongrád- és Bács-Kiskun megyei diákolimpia és Szeged kupa Gyarmati-tanya SZU
  22-23. (Szo) Bihar Kupa Betfia ADY
23. (V) Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa - VTC, VmTFSz
23. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia Mándok NYV
23. (V) Vizsla kupa 2. forduló - VSE
23. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 2. forduló - MSE
28-máj. 1. (P) Nógrád Nagydíj Rónabánya-Szilváskőpuszta SDS, BBB, HUF
29-30. (Szo) Pannon MTBO, Tájkerékpáros Sprint és Váltóbajnokság Veszprém THT
29. (Szo) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság és diákolimpia - HBmDvTFSz
29. (Szo) Baranya-Somogy megyei diákolimpia - ZST
  30. (V) Silvanus vasárnap 3. - SAS
2017. május
6-7. (Szo) Honvéd kupa Csehbánya VHS
7. (V) Kisbakter kupa - SZV
7. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság - DTC
  10. (Sz) 9. Kampusz verseny - KOS
12. (P) Postás éjszakai - PSE
12. (P) Baranya megyei éjszakai bajnokság - BarMTFSZ
13-14. (Szo) Thermenland Open - Zalakaros kupa - ZTC
13. (Szo) Nyírség kupa - HBS
13. (Szo) Mentor kupa - HOD
13. (Szo) Vizsla kupa 3. forduló - VSE
13. (Szo) Gyöngyvirág kupa - BarMTFSZ
13. (Szo) Thermenland Open TrailO Zalakaros TTE, ZTC
14. (V) Szabolcs kupa - HBS
14. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 3. forduló - GTC
15. (H) Enyves Éger kupa 3. forduló - GOC
19. (P) Szélrózsa éjszakai Jobbágyi TTE
20-21. (Szo) Tipo kupa Jobbágyi TTE
27-28. (Szo) Országos Diákolimpia Sopron KTT, SKS, SMA
27. (Szo) Országos Diákolimpia Váltó Sopron KTT, SKS, SMA
27-28. (Szo) Sopron kupa Sopron KTT, SKS, SMA
27. (Szo) Sopron kupa váltó Sopron KTT, SKS, SMA
2017. június
3-5. (Szo) Homokháti Jonathermál kupa Szank MCB
3. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei középtávú bajnokság - ZTC
3. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei váltóbajnokság - ZTC
3. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei éjszakai bajnokság -
3. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei éjszakai bajnokság - ESP
3. (Szo) Baranya-Somogy megyei középtávú bajnokság - BarMTFSZ
3. (Szo) Komárom-Esztergom Megyei Éjszakai Bajnokság - BKL
4. (V) Jonathermál Kupa TrailO Szank TTE
5. (H) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú bajnokság - DTC
10. (Szo) Éjszakai OB Öskü-Sóly HSE
11. (V) 5. Tisza-tó kupa - ESP
14. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 2. forduló - SAS
16-18. (P) Vakáció Nagydíj - VBT
17. (Szo) Vizsla kupa 4. forduló - VSE
17. (Szo) Hajdú-Bihar megyei középtávú bajnokság - HBmDvTFSz
18. (V) Vértes Bike Adventure Vértesboglár, Kossuth u. 69.
18. (V) Gyöngyös kupa - GYO
18. (V) Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság - KAL
18. (V) Dél-alföldi regionális váltóbajnokság - KAL
18. (V) Kész István emlékverseny és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 4. forduló - TTT
24. (Szo) Középtávú OB Bükk DTC
25. (V) Váltó OB Bükk-hegység DTC
  28. (Sz) Makkos Kupa - KOS
2017. július
1. (Szo) Vizsla kupa 5. forduló - VSE
7-9. (P) Balaton Kupa Sümeg, Csabrendek GOC
12. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló - SAS
14-16. (P) Transmoduls Dunántúl kupa - KTT
21-23. (P) Tájkerékpáros Hosszútávú Bajnokság, Magyar Kupa Zebegény DTC
22-23. (Szo) Vértes kupa - MSE
22. (Szo) Őrség kupa Őriszentpéter GOC, ASK
22. (Szo) Sulyom kupa Mártély HOD
26. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 4. forduló - SAS
30. (V) Kecskemét kupa - KAL
2017. augusztus
8-12. (K) Hungária Kupa Orfű BarMTFSZ, PVM, POE, PVS
8. (K) Hungária Kupa TrailO Orfű TTE
12-13. (Szo) Tájkerékpáros Román Bajnokság, Magyar Kupa Nagybánya
18-22. (P) Barátság kupa - VBT
19. (Szo) Börzsönyi Makákó Királyháza
19. (Szo) TempO Országos Bajnokság Szombathely ZTC, VasMTFSZ
23. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 5. forduló - SAS
26-27. (Szo) Dobó István emlékverseny - ETC
26. (Szo) Baranya-Somogy megyei rövidtávú bajnokság - ZST
26. (Szo) Baranya-Somogy megyei sprint váltó bajnokság - ZST
2017. szeptember
2-3. (Szo) MTBO TIPO Kupa, Cseh Kupa Pákozd TTE
2-3. (Szo) Nyíregyháza kupa - DCS
2-3. (Szo) Körös-torok kupa és Dél-alföldi sprint bajnokság - MCB
2. (Szo) Vizsla kupa 6. forduló - VSE
2. (Szo) Őszi kikerics kupa - BarMTFSZ
9-10. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Bajnokság, Vasgyár Kupa Miskolc DTC
9. (Szo) Szombathely kupa és Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság - VasMTFSZ
9. (Szo) Eötvös Loránd emlékverseny és Budapest Rövidtávú Bajnoksága - BEA
9. (Szo) Budapest Sprintváltó Bajnoksága - BEA
9. (Szo) Eger kupa 2. forduló és 4. Tűzoltó tájfutó kupa - ESP
9. (Szo) Széll János emlékverseny és Debrecen városi rövidtávú bajnokság - HBmDvTFSz
9. (Szo) Szabó Jolán emlékverseny és Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság - HBmDvTFSz
9. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság - DTC
10. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság - VasMTFSZ
10. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság - VasMTFSZ
10. (V) Szentes kupa - HTC
10. (V) Hódmezővásárhely kupa - HTC
10. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság - DTC
10. (V) Tatai Honvéd kupa és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 5. forduló - TTT
13. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló - SAS
16. (Szo) Rövidtávú OB Gyula MCB
17. (V) Sprint Váltó OB Gyula MCB
23-24. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa Cserszegtomaj THT
23-24. (Szo) MOM kupa - MOM
23. (Szo) Pusztamérges kupa -
25. (H) Göcsej kupa 1. forduló - GOC
30-okt. 1. (Szo) Kalocsa kupa Ágasegyháza-Fülöpháza KAL
30. (Szo) Kalocsa kupa váltó Ágasegyháza-Fülöpháza KAL
2017. október
1. (V) Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság - BarMTFSZ
1. (V) Gödöllő kupa - GKS
4. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló - SAS
7. (Szo) III. Kórház Kupa - DCS
7. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei normáltávú bajnokság - VHS
7. (Szo) Dél-alföldi normáltávú bajnokság - CsTFSz
7. (Szo) Vizsla kupa 7. forduló - VSE
7-8. (Szo) Meteor kupa - PVM
7. (Szo) Bocskai kupa - HBmDvTFSz
8. (V) Hévíz kupa - ZTC
8. (V) Nyírségi Ősz - HBS
8. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság - GYO
8. (V) Debrecen városi normáltávú bajnokság - HBmDvTFSz
8. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 6. forduló - GTC
9. (H) Göcsej kupa 2. forduló - GOC
14. (Szo) Pontbegyűjtő Csapat OB Szárliget SPA
15. (V) Országos Csapatbajnokság Szárliget SPA
21. (Szo) Normáltávú OB Kiskunság SZV
22. (V) Egyesületi Váltó OB Kiskunság SZV
27-29. (P) Őszi Spartacus kupa Gellért-hegy/Csákberény, régi focipálya SPA
27. (P) Gellért-hegyi prológ -
2017. november
4-5. (Szo) Eger Nagydíj - ESP
6. (H) Göcsej kupa 3. forduló - GOC
11-12. (Szo) Őszi Boróka Kupa (Böllérfesztivállal) Bócsa HSE, KAL
11-12. (Szo) Keleti Tájfutó Napok   Elmaradt - NYK
11. (Szo) Nyírerdő kupa - NYK
12. (V) Csermely emlékverseny - POE
12. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 7. forduló - BKL
18. (Szo) Eger kupa 3. forduló - ESP
19. (V) Less Nándor emlékverseny - DTC
25. (Szo) II. Szabolcsi Mikulás Kupa - DCS
26. (V) Salgó Kupa - SDS
2017. december
10. (V) Évadzáró verseny - TTT, MSE, GTC