2016. november |
|
20-febr. 26.
(V) |
Silvanus SE téli edzéssorozata
|
KFKI |
SAS |
2017. január |
|
14.
(Szo) |
Térkép-fórum
|
Budapest, ELTE lágymányosi campus |
MTFSZ |
|
21.
(Szo) |
Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság
|
Budapest, Gazdagrét |
BTFSz, SPA |
|
22.
(V) |
Ripszám Henrik emlékverseny
|
Budapest, Hűvösvölgy |
BTFSz, SAS |
|
29.
(V) |
Sítájfutó Osztrák Kupa, Magyar Kupa 1.
|
Kleinzell-Ebenwald |
|
|
29. (V) 10:00,
Sítájfutó Osztrák Kupa, Magyar Kupa 1.
|
2017. február |
|
4.
(Szo) |
(Sí)tájfutó edzőverseny
|
Felsőtárkány, focipálya |
|
|
12.
(V) |
Sítájfutó Országos Rövidtávú és Váltóbajnokság, Magyar Kupa 2.
|
Galyatető, Biathlon centrum |
MTFSZ |
|
12. (V) 10:00,
Rövidtávú OB, Magyar Kupa 2.
|
|
12. (V) 14:00,
Váltó OB
|
|
15.
(Sz) |
Garay Sándor ev.
|
Budapest, Káposztásmegyer |
BEA |
|
22.
(Sz) |
Újhegy Kupa
|
Újhegy lakótelep és Sportliget |
SAS |
|
25.
(Szo) |
Komárom - Esztergom Megyei Teremtájfutó Bajnokság / TeremO
|
Tatabánya |
GTC |
2017. március |
|
1.
(Sz) |
Margitszigeti 3Sz
|
- |
HSP |
|
4-5.
(Szo) |
Tavaszi Boróka Kupa
|
Kaskantyú |
HSE, KAL |
|
4. (Szo) 12:00,
1. nap
|
|
5. (V) 10:00,
2. nap
|
|
4.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság
|
Hegyesd-Zalahaláp út mellett |
VmTFSz, THT |
|
4. (Szo) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság
|
|
5.
(V) |
Silvanus vasárnap 1.
|
Budai Vár |
SAS |
|
8.
(Sz) |
Nőnapi 3Sz
|
1144 Budapest, Újváros park 2. |
MOM |
|
11.
(Szo) |
Csokonai kupa
|
- |
HBmDvTFSz |
|
11. (Szo) 10:00,
Csokonai kupa
|
|
11-12.
(Szo) |
Tájfutó Maraton
|
- |
VBT |
|
11. (Szo) 10:00,
Prológ
|
|
12. (V) 10:00,
Tájfutó Maraton
|
|
11-12.
(Szo) |
Földeák-Hagymatikum kupa
|
Földeák - Makó |
MCB |
|
11. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
11. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
12. (V) 10:00,
3. futam
|
|
12. (V) 15:00,
4. futam
|
|
11.
(Szo) |
Vizsla kupa 1. forduló
|
- |
VSE |
|
11. (Szo) 10:00,
Vizsla kupa 1. forduló
|
|
11.
(Szo) |
Igaz Béla emlékverseny és Baranya-Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
- |
PVS |
|
11. (Szo) 10:00,
Igaz Béla emlékverseny és Baranya-Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
|
12.
(V) |
Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny
|
- |
HBmDvTFSz |
|
12. (V) 10:00,
Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny
|
|
12.
(V) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. forduló
|
- |
MSE |
|
12. (V) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. ford
|
|
15.
(Sz) |
Zalai Tavasz kupa
|
- |
ZTC |
|
15. (Sz) 10:00,
1. futam
|
|
15. (Sz) 15:00,
2. futam
|
|
15.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló
|
Óbuda.Belváros |
SAS |
|
15. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló
|
|
15.
(Sz) |
Tavasz kupa
|
- |
KAL |
|
15. (Sz) 10:00,
Tavasz kupa
|
|
18-19.
(Szo) |
Tavaszi Spartacus Kupa - Bp. Normáltávú Bajnoksága
|
Szentgyörgyvárpuszta |
SPA |
|
18. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
19. (V) 10:00,
2. nap - Bp. Normáltávú Bajnoksága
|
|
18.
(Szo) |
Eger kupa 1. forduló és Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság
|
- |
ESP |
|
18. (Szo) 10:00,
Eger kupa 1. forduló és Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság
|
|
18-19.
(Szo) |
Békési Évadnyitó
|
- |
CSP |
|
18. (Szo) 10:00,
Békési Évadnyitó normáltáv
|
|
20.
(H) |
Enyves Éger kupa 1. forduló
|
Zalaegerszeg, Vizslaparki út 31. |
GOC |
|
20. (H) 10:00,
Enyves Éger kupa 1. forduló
|
|
22.
(Sz) |
3SZ/6
|
II.ker. Görgényi út, Macis parkoló |
SAS |
|
25.
(Szo) |
Hosszútávú OB
|
Bér-Buják |
PSE |
|
25. (Szo) 00:00,
Hosszútávú OB
|
|
26.
(V) |
PreO Országos Bajnokság
|
Érd |
BEA |
|
26. (V) 10:00,
PreO Országos Bajnokság
|
|
29.
(Sz) |
Jubileumi kupa
|
Káposztásmegyer, Farkas-erdő |
BEA |
|
29. (Sz) 10:00,
Jubileumi kupa
|
2017. április |
|
1-2.
(Szo) |
Balaton MTBO, Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Bajnokság
|
Balatoni Élménypark Csopak Nosztori |
OSC |
|
1. (Szo) 13:00,
Középtáv
|
|
2. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
1-2.
(Szo) |
Heliktit kupa
|
Fűzérradvány/Fűzérkajata |
DCS |
|
1. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
2. (V) 10:00,
2. nap
|
|
1-2.
(Szo) |
Főiskolás OB és ARAK kupa
|
Székesfehérvár / Gaja-szurdok |
ARA |
|
1. (Szo) 13:00,
ARAK Kupa 1. nap
|
|
1. (Szo) 13:00,
Főiskolás OB váltó
|
|
2. (V) 10:00,
ARAK kupa 2. nap
|
|
2. (V) 10:00,
Főiskolás OB normáltáv
|
|
1.
(Szo) |
Trail-O Országos Váltóbajnokság és Heliktit Trail-O Kupa
|
Fűzérradvány |
DCS |
|
1. (Szo) 10:00,
Trail-O Országos Váltóbajnokság
|
|
1. (Szo) 00:00,
Heliktit Trail-O Kupa
|
|
2.
(V) |
Silvanus vasárnap 2.
|
Népliget |
SAS |
|
5.
(Sz) |
3SZ Cinkota
|
Cinkotai erdő |
TTE |
|
7.
(P) |
Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia
|
2900 Komárom, Duna-part 1 |
TTT |
|
7. (P) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia
|
|
8-9.
(Szo) |
Postás kupa
|
Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok |
PSE |
|
8. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
9. (V) 00:00,
2. nap
|
|
8.
(Szo) |
Postás kupa váltó
|
Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok |
PSE |
|
8. (Szo) 00:00,
Postás kupa váltó
|
|
8-9.
(Szo) |
Tájkerékpáros Slovenj Gradec Kupa, Magyar Kupa
|
Slovenj Gradec |
|
|
8. (Szo) 13:00,
Sprint
|
|
9. (V) 10:00,
Középtáv
|
|
10.
(H) |
Enyves Éger kupa 2. forduló
|
- |
GOC |
|
10. (H) 10:00,
Enyves Éger kupa 2. forduló
|
|
12.
(Sz) |
3sz svéd-dán edzés
|
- |
KOS |
|
14.
(P) |
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság
|
- |
ESP |
|
14. (P) 10:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és
|
|
14.
(P) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
Miskolc - Királyasztal |
DTC |
|
14. (P) 09:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia
|
|
15.
(Szo) |
Hegyvidék kupa és Budapest középtávú bajnoksága
|
Pilisborosjenő, Köves-bérc |
MOM |
|
15. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
15. (Szo) 12:15,
2. futam
|
|
15.
(Szo) |
I. Lókút Kupa
|
- |
VBT |
|
17.
(H) |
Húsvéti tojáskereső
|
Péterhalom |
SAS |
|
19.
(Sz) |
Gladiátor Kupa
|
Budapest, Vérmező |
SPA |
|
21.
(P) |
Békés Megyei Diákolimpia
|
Póstelek |
CSP, BékésMTFSZ |
|
22-23.
(Szo) |
Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa
|
Welten, Tűzoltóság |
|
|
22. (Szo) 13:00,
Középtáv
|
|
23. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
22.
(Szo) |
Bókay Kupa (Budapesti és Pest megyei Diákolimpia)
|
Budapest, Bókay-kert |
BTFSz |
|
22. (Szo) 10:00,
Bókay Kupa (Bp-i és Pest megyei Diákolimpia)
|
|
22.
(Szo) |
Tavasz kupa
Elmaradt |
- |
HBS |
|
22. (Szo) 10:00,
Tavasz kupa
|
|
22.
(Szo) |
Zala megyei diákolimpia és Rozsomák kupa
|
Döbröce, Zalaszentgrót |
GOC |
|
22. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
22. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
22.
(Szo) |
Csongrád- és Bács-Kiskun megyei diákolimpia és Szeged kupa
|
Gyarmati-tanya |
SZU |
|
22. (Szo) 10:00,
Csongrád- és Bács-Kiskun megyei diákolimpia és Szeged kupa
|
|
22-23.
(Szo) |
Bihar Kupa
|
Betfia |
ADY |
|
23.
(V) |
Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa
|
Szentkirályszabadja |
VTC, VmTFSz |
|
23. (V) 10:00,
Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa
|
|
23.
(V) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia
|
Mándok |
NYS |
|
23. (V) 10:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia
|
|
23.
(V) |
Vizsla kupa 2. forduló
|
- |
VSE |
|
23. (V) 10:00,
Vizsla kupa 2. forduló
|
|
23.
(V) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 2. forduló
|
Tatabánya, Panoráma út |
MSE |
|
23. (V) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 2. forduló
|
|
23.
(V) |
Vas és GYMS megyei Diákolimpia
|
Szajki-tavak - Hosszúpereszteg |
VasMTFSZ |
|
23. (V) 10:00,
Vas és GYMS megyei Diákolimpia
|
|
26.
(Sz) |
Kozma László ev. 1. forduló
|
Soroksár-Pestszenterzsébet |
SIR |
|
28-máj. 1.
(P) |
Nógrád Nagydíj
|
Rónabánya-Szilváskőpuszta |
SDS, BBB, HUF |
|
29. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
30. (V) 10:00,
2. nap
|
|
1. (H) 10:00,
3. nap
|
|
29. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
28. (P) 21:00,
Éjszakai
|
|
29-30.
(Szo) |
Pannon MTBO, Tájkerékpáros Sprint és Váltóbajnokság
|
Veszprém |
THT |
|
29. (Szo) 13:00,
Sprint OB
|
|
29. (Szo) 16:00,
Váltó OB
|
|
30. (V) 10:00,
Középtáv
|
|
29.
(Szo) |
Baranya-Somogy megyei diákolimpia
|
Kaposvár, Deseda |
ZST, SMTFSZ |
|
29. (Szo) 10:00,
Egyéni
|
|
29. (Szo) 14:00,
Váltó
|
|
29-30.
(Szo) |
SSC 105 éves jubileum és nyílt edzőverseny
|
Gellérthegy |
SSC, SAS |
2017. május |
|
3.
(Sz) |
3Sz-Hidegkút Kupa
|
- |
HSP |
|
6-7.
(Szo) |
Honvéd kupa
|
Csehbánya |
VHS |
|
6. (Szo) 12:00,
1. nap
|
|
7. (V) 10:00,
2. nap
|
|
7.
(V) |
Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság és diákolimpia
|
- |
HBmDvTFSz |
|
7. (V) 10:00,
Hajdú-Bihar megyei normáltávú és diákolimpia
|
|
7.
(V) |
Kisbakter kupa
|
- |
SZV |
|
7. (V) 10:00,
Kisbakter kupa
|
|
7.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság
|
- |
DTC |
|
7. (V) 10:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnok
|
|
7.
(V) |
Silvanus vasárnap 3.
|
Városmajor |
SAS |
|
10.
(Sz) |
9. Kampusz népszerűsítő és edzőverseny
|
Budapest, Lágymányos |
KOS |
|
12.
(P) |
Postás éjszakai
|
- |
PSE |
|
12. (P) 10:00,
Postás éjszakai
|
|
12.
(P) |
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
- |
BarMTFSZ |
|
12. (P) 10:00,
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
|
13-14.
(Szo) |
Thermenland Open - Zalakaros kupa
|
Zalakaros, Városi sportcentrum, Termál u. 1 |
ZTC |
|
13. (Szo) 11:00,
1. futam
|
|
14. (V) 10:00,
2. futam
|
|
13. (Szo) 21:00,
Thermenland Open - Zalakaros kupa - éjszakai
|
|
13.
(Szo) |
Nyírség kupa
|
- |
HBS |
|
13. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
13. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
13.
(Szo) |
Vizsla kupa 3. forduló
|
- |
VSE |
|
13. (Szo) 10:00,
Vizsla kupa 3. forduló
|
|
13.
(Szo) |
Gyöngyvirág kupa
|
- |
BarMTFSZ |
|
13. (Szo) 10:00,
Gyöngyvirág kupa
|
|
13-14.
(Szo) |
Thermenland Open TrailO
|
Zalakaros |
TTE, ZTC |
|
13. (Szo) 14:00,
Thermenland Open PreO
|
|
14. (V) 13:00,
Thermenland Open TempO
|
|
13.
(Szo) |
Csabapark Kupa
|
Békéscsaba, Csabapark |
CSP |
|
14.
(V) |
Szabolcs kupa
|
- |
HBS |
|
14. (V) 10:00,
Szabolcs kupa
|
|
14.
(V) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 3. forduló
|
Vértessomló |
GTC |
|
14. (V) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 3. forduló
|
|
15.
(H) |
Enyves Éger kupa 3. forduló
|
- |
GOC |
|
15. (H) 10:00,
Enyves Éger kupa 3. forduló
|
|
17.
(Sz) |
Kertváros Kupa
|
Budapest, Kőbánya-kertváros |
SAS |
|
19.
(P) |
Szélrózsa Kupa és Budapest éjszakai bajnokság
|
Szurdokpüspöki |
TTE |
|
19. (P) 10:00,
Szélrózsa Kupa és Budapest éjszakai bajnokság
|
|
20-21.
(Szo) |
Tipo kupa
|
Szurdokpüspöki |
TTE |
|
20. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
21. (V) 10:00,
2. nap
|
|
20.
(Szo) |
Mentor kupa
|
Zsana |
HOD |
|
20. (Szo) 10:00,
Mentor kupa
|
|
21.
(V) |
Silvanus vasárnap 4.
|
Budakeszi, Makkosmária |
SAS |
|
24.
(Sz) |
Tájfutás Világnapja
|
Városliget |
SPA |
|
24. (Sz) 15:00,
Tájfutás Világnapja
|
|
27-28.
(Szo) |
Országos Diákolimpia
|
Sopron |
KTT, SMA |
|
27. (Szo) 00:00,
Rövidtáv
|
|
28. (V) 00:00,
Normáltáv
|
|
27.
(Szo) |
Országos Diákolimpia Váltó
|
Sopron |
KTT, SMA |
|
27. (Szo) 00:00,
Országos Diákolimpia Váltó
|
|
27-28.
(Szo) |
Sopron kupa
|
Sopron |
KTT, SMA |
|
27. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
28. (V) 00:00,
2. nap
|
|
27.
(Szo) |
Sopron kupa váltó
|
Sopron |
KTT, SMA |
|
27. (Szo) 00:00,
Sopron kupa váltó
|
|
31.
(Sz) |
Kozma László ev. 2. forduló
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
SIR |
2017. június |
|
3-5.
(Szo) |
Homokháti Jonathermál kupa
|
Szank |
MCB |
|
3. (Szo) 14:00,
1. nap
|
|
3. (Szo) 22:00,
Éjszakai
|
|
4. (V) 10:00,
2. nap
|
|
4. (V) 14:00,
Váltó
|
|
5. (H) 10:00,
3. nap
|
|
3.
(Szo) |
Heves-Jász-Nógrád megyei éjszakai bajnokság
|
- |
ESP |
|
3. (Szo) 10:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei éjszakai bajnokság
|
|
3.
(Szo) |
Baranya-Somogy megyei középtávú bajnokság
|
- |
BarMTFSZ |
|
3. (Szo) 10:00,
Baranya-Somogy megyei középtávú bajnokság
|
|
3.
(Szo) |
Komárom-Esztergom Megyei Éjszakai Bajnokság
Elmaradt |
- |
BKL, GTC |
|
3. (Szo) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
3.
(Szo) |
Szabadkígyós Kupa
|
- |
BékésMTFSZ, CSP |
|
3. (Szo) 11:00,
Szabadkígyós Kupa
|
|
3.
(Szo) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 4. forduló
|
Szár |
GTC |
|
4.
(V) |
Jonathermál Kupa TrailO
|
Szank |
TTE |
|
4. (V) 10:00,
Jonathermál Kupa TrailO
|
|
5.
(H) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú bajnokság
|
- |
DTC |
|
5. (H) 10:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú bajnoks
|
|
7.
(Sz) |
I. TROCHÁR Kupa - Nyárindító 3SZ
|
Budapest, Bikás park |
DTC |
|
10.
(Szo) |
Éjszakai OB
|
Visegrád-Mogyoróhegy, sípálya alja |
HSE |
|
10. (Szo) 00:00,
Éjszakai OB
|
|
11.
(V) |
5. Tisza-tó kupa
|
- |
ESP |
|
11. (V) 10:00,
1. futam
|
|
11. (V) 14:00,
2. futam
|
|
11.
(V) |
Vizsla kupa 4. forduló
|
- |
VSE |
|
11. (V) 10:00,
Vizsla kupa 4. forduló
|
|
14.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 2. forduló
|
József Attila ltp. |
SAS |
|
14. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 2. forduló
|
|
16-17.
(P) |
Fenyőfő kupa
|
Fenyőfő, Boróka Vendégház |
VBT |
|
16. (P) 17:00,
1. nap
|
|
17. (Szo) 13:30,
2. nap
|
|
17.
(Szo) |
Hajdú-Bihar megyei középtávú bajnokság
Elmaradt |
- |
HBmDvTFSz |
|
17. (Szo) 10:00,
Hajdú-Bihar megyei középtávú bajnokság
|
|
17.
(Szo) |
Tedd Meg Magadért! - ingyenes népszerűsítő- és edzőverseny
|
Budapest, Gellérthegy |
BTFSz |
|
18.
(V) |
Vértes Bike Adventure
|
Vértesboglár, Kossuth u. 69. |
|
|
18. (V) 09:00,
Vértes Bike Adventure
|
|
18.
(V) |
Gyöngyös kupa
|
Mátraszentimre térsége |
GYO |
|
18. (V) 10:00,
Gyöngyös kupa
|
|
18.
(V) |
Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság
|
- |
KAL |
|
18. (V) 10:00,
Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság
|
|
18.
(V) |
Dél-alföldi regionális váltóbajnokság
|
- |
KAL |
|
18. (V) 10:00,
Dél-alföldi regionális váltóbajnokság
|
|
18.
(V) |
Kész István emlékverseny és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 5. forduló
|
Parkolás: Az Arborétum bejáratánál |
TTT |
|
18. (V) 10:00,
Kész István emlékverseny és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 5. forduló
|
|
18.
(V) |
Veszprém megyei váltóbajnokság
|
Fenyőfő |
VBT |
|
18. (V) 15:00,
Veszprém megyei váltóbajnokság
|
|
18.
(V) |
Veszprém Megyei Középtávú Bajnokság
|
Fenyőfő |
VBT |
|
18. (V) 10:00,
Veszprém Megyei Középtávú Bajnokság
|
|
21.
(Sz) |
Gazdagrét kupa
|
Gazdagrét |
SPA |
|
21. (Sz) 15:00,
Gazdagrét kupa
|
|
24.
(Szo) |
Középtávú OB
|
Bükkszentlászló |
DTC |
|
24. (Szo) 10:00,
Selejtező
|
|
24. (Szo) 15:30,
Döntő
|
|
24.
(Szo) |
DECATHLON TAVI NAPOK tájfutóverseny
|
Morotva Kerékpáros Park |
ESP |
|
25.
(V) |
Váltó OB
|
Miskolc-Királyasztal |
DTC |
|
25. (V) 10:00,
Váltó OB
|
|
28.
(Sz) |
Makkos Kupa
|
- |
KOS |
|
30-júl. 2.
(P) |
Vakáció Nagydíj
|
Magas-Bakony, Fenyőfő és a Cuha-völgy térsége |
VBT |
|
30. (P) 00:00,
1. nap
|
|
1. (Szo) 00:00,
2. nap
|
|
2. (V) 00:00,
3. nap
|
2017. július |
|
1.
(Szo) |
Vizsla kupa 5. forduló
|
- |
VSE |
|
1. (Szo) 10:00,
Vizsla kupa 5. forduló
|
|
2.
(V) |
Silvanus vasárnap 5.
|
Vérmező |
SAS |
|
5.
(Sz) |
Kozma László ev. 3. forduló
|
Békásmegyer |
SIR |
|
7-9.
(P) |
Balaton Kupa
|
Sümeg, Csabrendek |
GOC |
|
8. (Szo) 00:00,
Normáltáv
|
|
7. (P) 00:00,
Prológ
|
|
9. (V) 00:00,
Délelőtti rövidtáv
|
|
9. (V) 00:00,
Délutáni rövidtáv
|
|
9.
(V) |
Silvanus vasárnap 6.
|
Feneketlen-tó |
SAS |
|
12.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló
|
HHH-Vadaskert |
SAS |
|
12. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló
|
|
16.
(V) |
Silvanus vasárnap 7.
|
Bikás park |
SAS |
|
19.
(Sz) |
Óhegy Kupa 3SZ/23
|
Óhegy |
SAS |
|
21-23.
(P) |
Tájkerékpáros Hosszútávú Bajnokság, Magyar Kupa
|
Zebegény |
DTC |
|
21. (P) 00:00,
Éjszakai
|
|
23. (V) 00:00,
Normáltáv
|
|
22. (Szo) 00:00,
Hosszútávú OB
|
|
22-23.
(Szo) |
Vértes Kupa
|
- |
MSE, TTT, GTC |
|
22. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
23. (V) 10:00,
2. nap
|
|
22.
(Szo) |
Őrség kupa
|
Őriszentpéter |
GOC, ASK |
|
22. (Szo) 11:00,
Őrség kupa
|
|
22.
(Szo) |
Sulyom kupa
Elmaradt |
Mártély |
HOD |
|
22. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
22. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
26.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 4. forduló
|
Népliget-dél |
SAS |
|
26. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 4. forduló
|
|
26-30.
(Sz) |
SZV nyári edzőtábor
|
Miskolc |
SZV |
|
30.
(V) |
Kecskemét kupa
|
- |
KAL |
|
30. (V) 10:00,
Kecskemét kupa
|
|
30.
(V) |
Silvanus vasárnap 8.
|
Újpest, Káposztásmegyeri lakótelep |
SAS |
2017. augusztus |
|
2.
(Sz) |
Kiscelli 3SZ
|
Budapest, Kiscell |
SAS |
|
5-6.
(Szo) |
Eplény Kupa
|
- |
VBT |
|
8-12.
(K) |
Hungária Kupa
|
Orfű |
BarMTFSZ, PVM, POE, PVS |
|
8. (K) 10:00,
1. nap
|
|
9. (Sz) 10:00,
2. nap
|
|
10. (Cs) 10:00,
3. nap
|
|
11. (P) 10:00,
4. nap
|
|
12. (Szo) 10:00,
5. nap
|
|
9.
(Sz) |
Hungária Kupa TrailO
|
Orfű |
TTE |
|
9. (Sz) 14:00,
Hungária Kupa TrailO
|
|
12-13.
(Szo) |
Tájkerékpáros Román Bajnokság, Magyar Kupa
|
Nagybánya |
|
|
12. (Szo) 00:00,
Sprint
|
|
13. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
16.
(Sz) |
Nyári Spartacus kupa
|
Tabán |
SPA |
|
16. (Sz) 15:00,
Nyári Spartacus kupa
|
|
18-22.
(P) |
Barátság kupa
|
Őrség Magyarország - Rauchwart Ausztria |
VBT |
|
18. (P) 10:00,
1. nap
|
|
19. (Szo) 10:00,
2. nap
|
|
20. (V) 10:00,
3. nap
|
|
21. (H) 10:00,
4. nap
|
|
22. (K) 10:00,
5. nap
|
|
19.
(Szo) |
Börzsönyi Makákó
|
Királyháza |
|
|
19. (Szo) 00:00,
Börzsönyi Makákó
|
|
20.
(V) |
Silvanus vasárnap 9.
|
Népliget.-észak |
SAS |
|
23.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 5. forduló
|
Margitsziget |
SAS |
|
23. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 5. forduló
|
|
26-27.
(Szo) |
Dobó István emlékverseny
|
Recsk, Eger |
ETC |
|
26. (Szo) 13:00,
1. futam
|
|
27. (V) 10:00,
2. futam
|
|
27. (V) 14:30,
3. futam
|
|
26.
(Szo) |
Baranya-Somogy megyei rövidtávú bajnokság
|
Taszár |
ZST, SMTFSZ |
|
26. (Szo) 10:00,
Baranya-Somogy megyei rövidtávú bajnokság
|
|
26.
(Szo) |
Baranya-Somogy megyei sprint váltó bajnokság
|
Taszár |
ZST, SMTFSZ |
|
26. (Szo) 14:00,
Baranya-Somogy megyei sprint váltó bajnokság
|
|
26.
(Szo) |
Tájékozódási verseny Gyálon
|
Gyál, sportálya |
AOS |
|
27.
(V) |
Silvanus vasárnap 10.
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
30.
(Sz) |
Csipo kupa
|
- |
TTE |
2017. szeptember |
|
2-3.
(Szo) |
MTBO TIPO Kupa, Cseh Kupa
|
Pákozd, Bella tó |
TTE |
|
2. (Szo) 00:00,
Középtáv
|
|
3. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
2-3.
(Szo) |
Nyíregyháza kupa
|
- |
DCS |
|
2. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
2. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
3. (V) 10:00,
3. futam
|
|
3. (V) 15:00,
4. futam
|
|
2-3.
(Szo) |
Körös-torok kupa és Dél-alföldi sprint bajnokság
|
- |
MCB |
|
2. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
2. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
3. (V) 10:00,
3. futam
|
|
3. (V) 14:00,
4. futam
|
|
2.
(Szo) |
Vizsla kupa 6. forduló
|
- |
VSE |
|
2. (Szo) 10:00,
Vizsla kupa 6. forduló
|
|
2.
(Szo) |
Őszi kikerics kupa
|
- |
BarMTFSZ |
|
2. (Szo) 10:00,
Őszi kikerics kupa
|
|
3.
(V) |
IV. Denevér Trail-O kupa
|
- |
DCS |
|
3. (V) 10:00,
IV. Denevér Trail-O kupa
|
|
5.
(K) |
Alpokalja sprint edzőverseny
|
Szombathely |
ASK |
|
6.
(Sz) |
Sprint Vizsla Kupa
|
Budaörs |
VSE |
|
6. (Sz) 00:00,
Sprint Vizsla Kupa
|
|
9-10.
(Szo) |
Tájkerékpáros Középtávú Bajnokság, Vasgyár Kupa
|
Miskolc |
DTC |
|
9. (Szo) 00:00,
Vasgyár Kupa
|
|
10. (V) 00:00,
Középtávú OB
|
|
9.
(Szo) |
Szombathely kupa és Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
9. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
9. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
9.
(Szo) |
Eötvös Loránd emlékverseny és Bp. Rövidtávú Bajn.
|
Gödöllő, Kastélypark |
BEA |
|
9. (Szo) 10:30,
Eötvös Loránd ev. és Budapest Rövidt. Bajn.
|
|
9.
(Szo) |
Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
Gödöllő, Kastélypark |
BEA |
|
9. (Szo) 14:00,
Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
|
9.
(Szo) |
Eger kupa 2. forduló és 4. Tűzoltó tájfutó kupa
|
Eger, Belváros |
ESP |
|
9. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
9. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
9.
(Szo) |
Széll János emlékverseny és Debrecen városi rövidtávú bajnokság
Elmaradt |
- |
HBmDvTFSz |
|
9. (Szo) 10:00,
Széll János emlékverseny és Debrecen városi rövidtávú bajnokság
|
|
9.
(Szo) |
Szabó Jolán emlékverseny és Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság
Elmaradt |
- |
HBmDvTFSz |
|
9. (Szo) 14:00,
Szabó Jolán emlékverseny és Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság
|
|
9.
(Szo) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság
|
- |
DTC |
|
9. (Szo) 10:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajn
|
|
10.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
10. (V) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság
|
|
10.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
10. (V) 14:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság
|
|
10.
(V) |
Szentes kupa
|
- |
HTC |
|
10. (V) 10:00,
Szentes kupa
|
|
10.
(V) |
Hódmezővásárhely kupa
|
- |
HTC |
|
10. (V) 14:00,
Hódmezővásárhely kupa
|
|
10.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság
|
- |
DTC |
|
10. (V) 10:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság
|
|
10.
(V) |
Tatai Honvéd kupa és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 6. forduló
|
Komárom, Rüdiger tó |
TTT |
|
10. (V) 10:00,
Tatai Honvéd kupa és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 6. forduló
|
|
13.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló
|
Városliget |
SAS |
|
13. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló
|
|
15.
(P) |
Békés Kupa
|
Szabadkígyós, kastélypark |
BékésMTFSZ, CSP |
|
15. (P) 15:00,
Békés Kupa
|
|
16.
(Szo) |
Rövidtávú OB
|
Gyula, Várkert utca |
MCB |
|
16. (Szo) 09:00,
Selejtező
|
|
16. (Szo) 15:00,
Döntő
|
|
17.
(V) |
Sprint Váltó OB
|
Gyula, Göndöcs-kert |
MCB |
|
17. (V) 00:00,
Sprint Váltó OB
|
|
20.
(Sz) |
10. Kampusz népszerűsítő és edzőverseny
|
Budapest, Lágymányos |
BTFSz |
|
23-24.
(Szo) |
Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa
|
Szombathely, Tófürdő |
OSC, HSE |
|
23. (Szo) 13:00,
Középtáv
|
|
24. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
23-24.
(Szo) |
MOM kupa
|
Dabas |
MOM |
|
23. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
24. (V) 10:00,
2. nap
|
|
23.
(Szo) |
Pusztamérges kupa
|
Ruzsa |
PUS |
|
23. (Szo) 10:00,
Pusztamérges kupa
|
|
24.
(V) |
XII. Elektromos Kupa
|
Győr, Szabadhegy |
GYE |
|
25.
(H) |
Göcsej kupa 1. forduló
|
- |
GOC |
|
25. (H) 15:00,
Göcsej kupa 1. forduló
|
|
27.
(Sz) |
Kaszáspók a Hegedűsökkel 3SZ/32
|
Pók utcai lakótelep |
SAS, VSE |
|
30-okt. 1.
(Szo) |
Kalocsa kupa
|
Ágasegyháza-Fülöpháza |
KAL |
|
30. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
1. (V) 10:00,
2. nap
|
|
30.
(Szo) |
Kalocsa kupa váltó
|
Ágasegyháza-Fülöpháza |
KAL |
|
30. (Szo) 15:00,
Kalocsa kupa váltó
|
|
30.
(Szo) |
TempO Országos Bajnokság és Szombathely Kupa PreO
|
Szombathely |
ZTC, VasMTFSZ |
|
30. (Szo) 10:00,
TempO Országos Bajnokság és Szombathely Kupa PreO
|
2017. október |
|
1.
(V) |
Gödöllő kupa
Elmaradt |
- |
GKS |
|
1. (V) 10:00,
Gödöllő kupa
|
|
1.
(V) |
Silvanus kupa
|
Soroksár-Újtelep |
SAS |
|
4.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló
|
Kőbánya Városközpont |
SAS |
|
4. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló
|
|
7.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala megyei normáltávú bajnokság
|
Farkasgyepű - Csehbánya |
VHS |
|
7. (Szo) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei normáltávú bajnokság
|
|
7.
(Szo) |
Dél-alföldi normáltávú bajnokság
|
Kaszoja, Románia |
CsTFSz |
|
7. (Szo) 10:00,
Dél-alföldi normáltávú bajnokság
|
|
7.
(Szo) |
Vizsla kupa 7. forduló
|
- |
VSE |
|
7. (Szo) 10:00,
Vizsla kupa 7. forduló
|
|
7-8.
(Szo) |
Meteor kupa
|
- |
PVM |
|
7. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
8. (V) 10:00,
2. nap
|
|
7.
(Szo) |
Bocskai kupa
Elmaradt |
- |
HBmDvTFSz |
|
7. (Szo) 10:00,
Bocskai kupa
|
|
8.
(V) |
Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság
|
- |
GYO |
|
8. (V) 10:00,
Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság
|
|
8.
(V) |
Debrecen városi normáltávú bajnokság
Elmaradt |
- |
HBmDvTFSz |
|
8. (V) 10:00,
Debrecen városi normáltávú bajnokság
|
|
8.
(V) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 7. forduló
|
Lásd kiírás |
GTC, TTT |
|
8. (V) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 7. forduló
|
|
9.
(H) |
Göcsej kupa 2. forduló
|
- |
GOC |
|
9. (H) 15:00,
Göcsej kupa 2. forduló
|
|
11.
(Sz) |
Rákosfalva Kupa - 3Sz/34
|
1144 Budapest, Ond vezér park 5. |
MOM |
|
14-15.
(Szo) |
Országos Csapatbajnokságok
|
Szárliget |
SPA |
|
15. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő Országos Csapatbajnokság
|
|
14. (Szo) 11:00,
Hagyományos Országos Csapatbajnokság
|
|
15.
(V) |
Bujtos váltó kupa
Elmaradt |
- |
DCS |
|
15. (V) 10:00,
Bujtos váltó kupa
|
|
18.
(Sz) |
3SZ/35
|
Vérmező |
SAS |
|
21.
(Szo) |
Normáltávú OB
|
Kiskunság |
SZV |
|
21. (Szo) 00:00,
Normáltávú OB
|
|
22.
(V) |
Egyesületi Váltó OB
|
Kiskunság |
SZV |
|
22. (V) 00:00,
Egyesületi Váltó OB
|
|
25.
(Sz) |
Városmajori 3Sz
|
Szamos utca - Ignotus utca sarok |
HSP |
|
26.
(Cs) |
Káposztáska Éjszakai
|
Újpest, Káposztásmegyer 2 |
BMG |
|
27.
(P) |
Gellért-hegyi prológ
|
Budapest, Gellérthegy |
SPA |
|
27. (P) 10:00,
Gellért-hegyi prológ
|
|
28-29.
(Szo) |
Őszi Spartacus kupa
|
Csákberény, régi focipálya |
SPA |
|
28. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
29. (V) 10:00,
2. nap
|
2017. november |
|
1.
(Sz) |
Kozma László emlékverseny 4. forduló
|
Hajógyári sziget |
SAS, SIR |
|
4-5.
(Szo) |
Eger Nagydíj
|
- |
ESP |
|
4. (Szo) 10:00,
Középtáv
|
|
5. (V) 10:00,
Normáltáv
|
|
4. (Szo) 15:00,
Rövidtáv
|
|
5.
(V) |
Hévíz kupa
|
- |
ZTC |
|
5. (V) 11:00,
Hévíz kupa
|
|
6.
(H) |
Göcsej kupa 3. forduló
|
- |
GOC |
|
6. (H) 15:00,
Göcsej kupa 3. forduló
|
|
8.
(Sz) |
Vakondok kupa
|
MOM Park (Gesztenyés-kert) |
MOM |
|
11-12.
(Szo) |
Őszi Boróka Kupa (Böllérfesztivállal)
|
Bócsa |
HSE, KAL |
|
11. (Szo) 12:00,
1. nap
|
|
12. (V) 10:00,
2. nap
|
|
11-12.
(Szo) |
Keleti Tájfutó Napok
Elmaradt |
- |
NYK |
|
11. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
11. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
12. (V) 10:00,
3. futam
|
|
11.
(Szo) |
III. Kórház Kupa
|
- |
DCS |
|
11. (Szo) 10:00,
Rövidtáv
|
|
11. (Szo) 14:00,
2x2 váltó
|
|
11.
(Szo) |
Nyírerdő kupa
Elmaradt |
- |
NYK |
|
11. (Szo) 10:00,
Nyírerdő kupa
|
|
12.
(V) |
Nyírségi Ősz
|
Napkor |
HBS |
|
12. (V) 10:00,
Nyírségi Ősz
|
|
12.
(V) |
Csermely emlékverseny
|
- |
POE |
|
12. (V) 10:00,
Csermely emlékverseny
|
|
15.
(Sz) |
Kozma László emlékverseny 5. forduló
|
József Attila lakótelep |
SAS, SIR |
|
18-19.
(Szo) |
Transmoduls Dunántúl kupa
|
Kislőd |
KTT, POE |
|
18. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
18. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
19. (V) 10:00,
3. futam
|
|
18.
(Szo) |
PVSK Kupa és Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság
|
- |
BarMTFSZ, PVS |
|
18. (Szo) 10:00,
PVSK Kupa és Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság
|
|
18.
(Szo) |
Eger kupa 3. forduló
|
- |
ESP |
|
18. (Szo) 10:00,
Eger kupa 3. forduló
|
|
18-19.
(Szo) |
Békési Ősz
|
Gyopárosfürdő & Póstelek |
BékésMTFSZ, CSP |
|
18. (Szo) 11:00,
Dél-Alföldi Kieséses Sprint Bajnokság (BŐ1)
|
|
19. (V) 11:00,
Békési Ősz 2. nap
|
|
19-febr. 18.
(V) |
Silvanus téli edzéssorozat
|
Budapest-Csillebérc, KFKI sporttelep |
SAS |
|
19.
(V) |
Less Nándor emlékverseny
|
- |
DTC |
|
19. (V) 10:00,
Less Nándor emlékverseny
|
|
25.
(Szo) |
II. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
- |
DCS |
|
25. (Szo) 10:00,
II. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
|
25.
(Szo) |
Fényszóró-hegy Kupa
|
Bp, Soroksár-Pesterzsébet |
BEA |
|
26.
(V) |
Salgó Kupa
|
Salgótarján, Eresztvény Novohrad - Nógrád Geopark látogató központ |
SDS |
|
26. (V) 10:00,
Salgó Kupa
|
2017. december |
|
10.
(V) |
Évadzáró verseny
|
Gánt, Gém-hegy |
TTT, MSE, GTC |
|
10. (V) 10:00,
Évadzáró verseny
|
|
30.
(Szo) |
BUÉK Kupa 2017
|
Budapest, Hűvösvölgy, Nagy-rét |
MOM |