Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2016. november
  20-febr. 26. (V) Silvanus SE téli edzéssorozata KFKI SAS
2017. január
  21. (Szo) Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság Budapest, Gazdagrét BTFSz, SPA
  22. (V) Ripszám Henrik emlékverseny Budapest, Hűvösvölgy BTFSz, SAS
29. (V) Sítájfutó Osztrák Kupa, Magyar Kupa 1. Kleinzell-Ebenwald
2017. február
  4. (Szo) (Sí)tájfutó edzőverseny Felsőtárkány, focipálya
12. (V) Sítájfutó Országos Rövidtávú és Váltóbajnokság, Magyar Kupa 2. Galyatető, Biathlon centrum MTFSZ
  15. (Sz) Garay Sándor ev. Budapest, Káposztásmegyer BEA
  22. (Sz) Újhegy Kupa Újhegy lakótelep és Sportliget SAS
  25. (Szo) Komárom - Esztergom Megyei Teremtájfutó Bajnokság / TeremO Tatabánya GTC
2017. március
  1. (Sz) Margitszigeti 3Sz - HSP
4-5. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Kaskantyú HSE, KAL
4. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság Hegyesd-Zalahaláp út mellett VmTFSz, THT
  5. (V) Silvanus vasárnap 1. Budai Vár SAS
  8. (Sz) Nőnapi 3Sz 1144 Budapest, Újváros park 2. MOM
11. (Szo) Csokonai kupa - HBmDvTFSz
11-12. (Szo) Tájfutó Maraton - VBT
11-12. (Szo) Földeák-Hagymatikum kupa Földeák - Makó MCB
11. (Szo) Vizsla kupa 1. forduló - VSE
11. (Szo) Igaz Béla emlékverseny és Baranya-Somogy megyei hosszútávú bajnokság - PVS
12. (V) Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny - HBmDvTFSz
12. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. forduló - MSE
15. (Sz) Zalai Tavasz kupa - ZTC
15. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló Óbuda.Belváros SAS
15. (Sz) Tavasz kupa - KAL
18-19. (Szo) Tavaszi Spartacus Kupa - Bp. Normáltávú Bajnoksága Szentgyörgyvárpuszta SPA
18. (Szo) Eger kupa 1. forduló és Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság - ESP
18-19. (Szo) Békési Évadnyitó - CSP
20. (H) Enyves Éger kupa 1. forduló Zalaegerszeg, Vizslaparki út 31. GOC
  22. (Sz) 3SZ/6 II.ker. Görgényi út, Macis parkoló SAS
25. (Szo) Hosszútávú OB Bér-Buják PSE
26. (V) PreO Országos Bajnokság Érd BEA
29. (Sz) Jubileumi kupa Káposztásmegyer, Farkas-erdő BEA
2017. április
1-2. (Szo) Balaton MTBO, Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Bajnokság Balatoni Élménypark Csopak Nosztori HAN
1-2. (Szo) Heliktit kupa Fűzérradvány/Fűzérkajata DCS
1-2. (Szo) Főiskolás OB és ARAK kupa Székesfehérvár / Gaja-szurdok ARA
1. (Szo) Trail-O Országos Váltóbajnokság és Heliktit Trail-O Kupa Fűzérradvány DCS
  2. (V) Silvanus vasárnap 2. Népliget SAS
  5. (Sz) 3SZ Cinkota Cinkotai erdő TTE
7. (P) Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia 2900 Komárom, Duna-part 1 TTT
8-9. (Szo) Postás kupa Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok PSE
8. (Szo) Postás kupa váltó Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok PSE
8-9. (Szo) Tájkerékpáros Slovenj Gradec Kupa, Magyar Kupa Slovenj Gradec
10. (H) Enyves Éger kupa 2. forduló - GOC
  12. (Sz) 3sz svéd-dán edzés - KOS
14. (P) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság - ESP
14. (P) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia Miskolc - Királyasztal DTC
15. (Szo) Hegyvidék kupa és Budapest középtávú bajnoksága Pilisborosjenő, Köves-bérc MOM
  15. (Szo) I. Lókút Kupa - VBT
  17. (H) Húsvéti tojáskereső Péterhalom SAS
  19. (Sz) Gladiátor Kupa Budapest, Vérmező SPA
  21. (P) Békés Megyei Diákolimpia Póstelek CSP, BékésMTFSZ
22-23. (Szo) Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa Welten, Tűzoltóság
22. (Szo) Bókay Kupa (Budapesti és Pest megyei Diákolimpia) Budapest, Bókay-kert BTFSz
22. (Szo) Tavasz kupa   Elmaradt - HBS
22. (Szo) Zala megyei diákolimpia és Rozsomák kupa Döbröce, Zalaszentgrót GOC
22. (Szo) Csongrád- és Bács-Kiskun megyei diákolimpia és Szeged kupa Gyarmati-tanya SZU
  22-23. (Szo) Bihar Kupa Betfia ADY
23. (V) Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa Szentkirályszabadja VTC, VmTFSz
23. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia Mándok NYV
23. (V) Vizsla kupa 2. forduló - VSE
23. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 2. forduló Tatabánya, Panoráma út MSE
23. (V) Vas és GYMS megyei Diákolimpia Szajki-tavak - Hosszúpereszteg VasMTFSZ
  26. (Sz) Kozma László ev. 1. forduló Soroksár-Pestszenterzsébet SIR
28-máj. 1. (P) Nógrád Nagydíj Rónabánya-Szilváskőpuszta SDS, BBB, HUF
29-30. (Szo) Pannon MTBO, Tájkerékpáros Sprint és Váltóbajnokság Veszprém THT
29. (Szo) Baranya-Somogy megyei diákolimpia Kaposvár, Deseda ZST, SMTFSZ
  29-30. (Szo) SSC 105 éves jubileum és nyílt edzőverseny Gellérthegy SSC, SAS
2017. május
  3. (Sz) 3Sz-Hidegkút Kupa - HSP
6-7. (Szo) Honvéd kupa Csehbánya VHS
7. (V) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság és diákolimpia - HBmDvTFSz
7. (V) Kisbakter kupa - SZV
7. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság - DTC
  7. (V) Silvanus vasárnap 3. Városmajor SAS
  10. (Sz) 9. Kampusz népszerűsítő és edzőverseny Budapest, Lágymányos KOS
12. (P) Postás éjszakai - PSE
12. (P) Baranya megyei éjszakai bajnokság - BarMTFSZ
13-14. (Szo) Thermenland Open - Zalakaros kupa Zalakaros, Városi sportcentrum, Termál u. 1 ZTC
13. (Szo) Nyírség kupa - HBS
13. (Szo) Vizsla kupa 3. forduló - VSE
13. (Szo) Gyöngyvirág kupa - BarMTFSZ
13-14. (Szo) Thermenland Open TrailO Zalakaros TTE, ZTC
  13. (Szo) Csabapark Kupa Békéscsaba, Csabapark CSP
14. (V) Szabolcs kupa - HBS
14. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 3. forduló Vértessomló GTC
15. (H) Enyves Éger kupa 3. forduló - GOC
  17. (Sz) Kertváros Kupa Budapest, Kőbánya-kertváros SAS
19. (P) Szélrózsa Kupa és Budapest éjszakai bajnokság Szurdokpüspöki TTE
20-21. (Szo) Tipo kupa Szurdokpüspöki TTE
20. (Szo) Mentor kupa Zsana HOD
  21. (V) Silvanus vasárnap 4. Budakeszi, Makkosmária SAS
24. (Sz) Tájfutás Világnapja Városliget SPA
27-28. (Szo) Országos Diákolimpia Sopron KTT, SMA
27. (Szo) Országos Diákolimpia Váltó Sopron KTT, SMA
27-28. (Szo) Sopron kupa Sopron KTT, SMA
27. (Szo) Sopron kupa váltó Sopron KTT, SMA
  31. (Sz) Kozma László ev. 2. forduló Budapest, Hajógyári-sziget SIR
2017. június
3-5. (Szo) Homokháti Jonathermál kupa Szank MCB
3. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei éjszakai bajnokság - ESP
3. (Szo) Baranya-Somogy megyei középtávú bajnokság - BarMTFSZ
3. (Szo) Komárom-Esztergom Megyei Éjszakai Bajnokság   Elmaradt - BKL, GTC
3. (Szo) Szabadkígyós Kupa - BékésMTFSZ, CSP
  3. (Szo) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 4. forduló Szár GTC
4. (V) Jonathermál Kupa TrailO Szank TTE
5. (H) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú bajnokság - DTC
  7. (Sz) I. TROCHÁR Kupa - Nyárindító 3SZ Budapest, Bikás park DTC
10. (Szo) Éjszakai OB Visegrád-Mogyoróhegy, sípálya alja HSE
11. (V) 5. Tisza-tó kupa - ESP
11. (V) Vizsla kupa 4. forduló - VSE
14. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 2. forduló József Attila ltp. SAS
16-17. (P) Fenyőfő kupa Fenyőfő, Boróka Vendégház VBT
17. (Szo) Hajdú-Bihar megyei középtávú bajnokság   Elmaradt - HBmDvTFSz
  17. (Szo) Tedd Meg Magadért! - ingyenes népszerűsítő- és edzőverseny Budapest, Gellérthegy BTFSz
18. (V) Vértes Bike Adventure Vértesboglár, Kossuth u. 69.
18. (V) Gyöngyös kupa Mátraszentimre térsége GYO
18. (V) Dél-alföldi regionális középtávú bajnokság - KAL
18. (V) Dél-alföldi regionális váltóbajnokság - KAL
18. (V) Kész István emlékverseny és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 5. forduló Parkolás: Az Arborétum bejáratánál TTT
18. (V) Veszprém megyei váltóbajnokság Fenyőfő VBT
18. (V) Veszprém Megyei Középtávú Bajnokság Fenyőfő VBT
21. (Sz) Gazdagrét kupa Gazdagrét SPA
24. (Szo) Középtávú OB Bükkszentlászló DTC
  24. (Szo) DECATHLON TAVI NAPOK tájfutóverseny Morotva Kerékpáros Park ESP
25. (V) Váltó OB Miskolc-Királyasztal DTC
  28. (Sz) Makkos Kupa - KOS
30-júl. 2. (P) Vakáció Nagydíj Magas-Bakony, Fenyőfő és a Cuha-völgy térsége VBT
2017. július
1. (Szo) Vizsla kupa 5. forduló - VSE
  2. (V) Silvanus vasárnap 5. Vérmező SAS
  5. (Sz) Kozma László ev. 3. forduló Békásmegyer SIR
7-9. (P) Balaton Kupa Sümeg, Csabrendek GOC
  9. (V) Silvanus vasárnap 6. Feneketlen-tó SAS
12. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló HHH-Vadaskert SAS
  16. (V) Silvanus vasárnap 7. Bikás park SAS
  19. (Sz) Óhegy Kupa 3SZ/23 Óhegy SAS
21-23. (P) Tájkerékpáros Hosszútávú Bajnokság, Magyar Kupa Zebegény DTC
22-23. (Szo) Vértes Kupa - MSE, TTT, GTC
22. (Szo) Őrség kupa Őriszentpéter GOC, ASK
22. (Szo) Sulyom kupa   Elmaradt Mártély HOD
26. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 4. forduló Népliget-dél SAS
  26-30. (Sz) SZV nyári edzőtábor Miskolc SZV
30. (V) Kecskemét kupa - KAL
  30. (V) Silvanus vasárnap 8. Újpest, Káposztásmegyeri lakótelep SAS
2017. augusztus
  2. (Sz) Kiscelli 3SZ Budapest, Kiscell SAS
  5-6. (Szo) Eplény Kupa - VBT
8-12. (K) Hungária Kupa Orfű BarMTFSZ, PVM, POE, PVS
9. (Sz) Hungária Kupa TrailO Orfű TTE
12-13. (Szo) Tájkerékpáros Román Bajnokság, Magyar Kupa Nagybánya
16. (Sz) Nyári Spartacus kupa Tabán SPA
18-22. (P) Barátság kupa Őrség Magyarország - Rauchwart Ausztria VBT
19. (Szo) Börzsönyi Makákó Királyháza
  20. (V) Silvanus vasárnap 9. Népliget.-észak SAS
23. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 5. forduló Margitsziget SAS
26-27. (Szo) Dobó István emlékverseny Recsk, Eger ETC
26. (Szo) Baranya-Somogy megyei rövidtávú bajnokság Taszár ZST, SMTFSZ
26. (Szo) Baranya-Somogy megyei sprint váltó bajnokság Taszár ZST, SMTFSZ
  26. (Szo) Tájékozódási verseny Gyálon Gyál, sportálya AOS
  27. (V) Silvanus vasárnap 10. Óbuda-belváros SAS
  30. (Sz) Csipo kupa - TTE
2017. szeptember
2-3. (Szo) MTBO TIPO Kupa, Cseh Kupa Pákozd, Bella tó TTE
2-3. (Szo) Nyíregyháza kupa - DCS
2-3. (Szo) Körös-torok kupa és Dél-alföldi sprint bajnokság - MCB
2. (Szo) Vizsla kupa 6. forduló - VSE
2. (Szo) Őszi kikerics kupa - BarMTFSZ
3. (V) IV. Denevér Trail-O kupa - DCS
  5. (K) Alpokalja sprint edzőverseny Szombathely ASK
6. (Sz) Sprint Vizsla Kupa Budaörs VSE
9-10. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Bajnokság, Vasgyár Kupa Miskolc DTC
9. (Szo) Szombathely kupa és Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság - VasMTFSZ
9. (Szo) Eötvös Loránd emlékverseny és Bp. Rövidtávú Bajn. Gödöllő, Kastélypark BEA
9. (Szo) Budapest Sprintváltó Bajnoksága Gödöllő, Kastélypark BEA
9. (Szo) Eger kupa 2. forduló és 4. Tűzoltó tájfutó kupa Eger, Belváros ESP
9. (Szo) Széll János emlékverseny és Debrecen városi rövidtávú bajnokság   Elmaradt - HBmDvTFSz
9. (Szo) Szabó Jolán emlékverseny és Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság   Elmaradt - HBmDvTFSz
9. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság - DTC
10. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság - VasMTFSZ
10. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság - VasMTFSZ
10. (V) Szentes kupa - HTC
10. (V) Hódmezővásárhely kupa - HTC
10. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság - DTC
10. (V) Tatai Honvéd kupa és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 6. forduló Komárom, Rüdiger tó TTT
13. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló Városliget SAS
15. (P) Békés Kupa Szabadkígyós, kastélypark BékésMTFSZ, CSP
16. (Szo) Rövidtávú OB Gyula, Várkert utca MCB
17. (V) Sprint Váltó OB Gyula, Göndöcs-kert MCB
  20. (Sz) 10. Kampusz népszerűsítő és edzőverseny Budapest, Lágymányos BTFSz
23-24. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa Szombathely, Tófürdő HAN, HSE
23-24. (Szo) MOM kupa Dabas MOM
23. (Szo) Pusztamérges kupa Ruzsa PUS
  24. (V) XII. Elektromos Kupa Győr, Szabadhegy GYE
25. (H) Göcsej kupa 1. forduló - GOC
  27. (Sz) Kaszáspók a Hegedűsökkel 3SZ/32 Pók utcai lakótelep SAS, VSE
30-okt. 1. (Szo) Kalocsa kupa Ágasegyháza-Fülöpháza KAL
30. (Szo) Kalocsa kupa váltó Ágasegyháza-Fülöpháza KAL
30. (Szo) TempO Országos Bajnokság és Szombathely Kupa PreO Szombathely ZTC, VasMTFSZ
2017. október
1. (V) Gödöllő kupa   Elmaradt - GKS
  1. (V) Silvanus kupa Soroksár-Újtelep SAS
4. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló Kőbánya Városközpont SAS
7. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei normáltávú bajnokság Farkasgyepű - Csehbánya VHS
7. (Szo) Dél-alföldi normáltávú bajnokság Kaszoja, Románia CsTFSz
7. (Szo) Vizsla kupa 7. forduló - VSE
7-8. (Szo) Meteor kupa - PVM
7. (Szo) Bocskai kupa   Elmaradt - HBmDvTFSz
8. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság - GYO
8. (V) Debrecen városi normáltávú bajnokság   Elmaradt - HBmDvTFSz
8. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 7. forduló Lásd kiírás GTC, TTT
9. (H) Göcsej kupa 2. forduló - GOC
  11. (Sz) Rákosfalva Kupa - 3Sz/34 1144 Budapest, Ond vezér park 5. MOM
14-15. (Szo) Országos Csapatbajnokságok Szárliget SPA
15. (V) Bujtos váltó kupa   Elmaradt - DCS
  18. (Sz) 3SZ/35 Vérmező SAS
21. (Szo) Normáltávú OB Kiskunság SZV
22. (V) Egyesületi Váltó OB Kiskunság SZV
  25. (Sz) Városmajori 3Sz Szamos utca - Ignotus utca sarok HSP
  26. (Cs) Káposztáska Éjszakai Újpest, Káposztásmegyer 2 BMG
27. (P) Gellért-hegyi prológ Budapest, Gellérthegy SPA
28-29. (Szo) Őszi Spartacus kupa Csákberény, régi focipálya SPA
2017. november
  1. (Sz) Kozma László emlékverseny 4. forduló Hajógyári sziget SAS, SIR
4-5. (Szo) Eger Nagydíj - ESP
5. (V) Hévíz kupa - ZTC
6. (H) Göcsej kupa 3. forduló - GOC
  8. (Sz) Vakondok kupa MOM Park (Gesztenyés-kert) MOM
11-12. (Szo) Őszi Boróka Kupa (Böllérfesztivállal) Bócsa HSE, KAL
11-12. (Szo) Keleti Tájfutó Napok   Elmaradt - NYK
11. (Szo) III. Kórház Kupa - DCS
11. (Szo) Nyírerdő kupa   Elmaradt - NYK
12. (V) Nyírségi Ősz Napkor HBS
12. (V) Csermely emlékverseny - POE
  15. (Sz) Kozma László emlékverseny 5. forduló József Attila lakótelep SAS, SIR
18-19. (Szo) Transmoduls Dunántúl kupa Kislőd KTT, POE
18. (Szo) PVSK Kupa és Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság - BarMTFSZ, PVS
18. (Szo) Eger kupa 3. forduló - ESP
18-19. (Szo) Békési Ősz Gyopárosfürdő & Póstelek BékésMTFSZ, CSP
  19-dec. 17. (V) Silvanus téli edzéssorozat Budapest-Csillebérc, KFKI sporttelep SAS
19. (V) Less Nándor emlékverseny - DTC
25. (Szo) II. Szabolcsi Mikulás Kupa - DCS
  25. (Szo) Fényszóró-hegy Kupa Bp, Soroksár-Pesterzsébet BEA
26. (V) Salgó Kupa Salgótarján, Eresztvény Novohrad - Nógrád Geopark látogató központ SDS
2017. december
10. (V) Évadzáró verseny Gánt, Gém-hegy TTT, MSE, GTC
  30. (Szo) BUÉK Kupa 2017 - MOM