Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2017. április
1-2. (Szo) Balaton MTBO, Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Bajnokság Balatoni Élménypark Csopak Nosztori HAN
1-2. (Szo) Heliktit kupa Fűzérradvány/Fűzérkajata DCS
1-2. (Szo) Főiskolás OB és ARAK kupa Székesfehérvár / Gaja-szurdok ARA
1. (Szo) Trail-O Országos Váltóbajnokság és Heliktit Trail-O Kupa Fűzérradvány DCS
  2. (V) Silvanus vasárnap 2. Népliget SAS
  5. (Sz) 3SZ Cinkota Cinkotai erdő TTE
7. (P) Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia 2900 Komárom, Duna-part 1 TTT
8-9. (Szo) Postás kupa Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok PSE
8. (Szo) Postás kupa váltó Pilisvörösvár, Nyár u. -Dugonics u. sarok PSE
8-9. (Szo) Tájkerékpáros Slovenj Gradec Kupa, Magyar Kupa Slovenj Gradec
10. (H) Enyves Éger kupa 2. forduló - GOC
  12. (Sz) 3sz svéd-dán edzés - KOS
14. (P) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság - ESP
14. (P) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia Miskolc - Királyasztal DTC
15. (Szo) Hegyvidék kupa és Budapest középtávú bajnoksága Pilisborosjenő, Köves-bérc MOM
  15. (Szo) I. Lókút Kupa - VBT
  17. (H) Húsvéti tojáskereső Péterhalom SAS
  19. (Sz) Gladiátor Kupa Budapest, Vérmező SPA
  21. (P) Békés Megyei Diákolimpia Póstelek CSP, BékésMTFSZ
22-23. (Szo) Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa Welten, Tűzoltóság
22. (Szo) Bókay Kupa (Budapesti és Pest megyei Diákolimpia) Budapest, Bókay-kert BTFSz
22. (Szo) Tavasz kupa   Elmaradt - HBS
22. (Szo) Zala megyei diákolimpia és Rozsomák kupa Döbröce, Zalaszentgrót GOC
22. (Szo) Csongrád- és Bács-Kiskun megyei diákolimpia és Szeged kupa Gyarmati-tanya SZU
  22-23. (Szo) Bihar Kupa Betfia ADY
23. (V) Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa Szentkirályszabadja VTC, VmTFSz
23. (V) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia Mándok NYV
23. (V) Vizsla kupa 2. forduló - VSE
23. (V) Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 2. forduló Tatabánya, Panoráma út MSE
23. (V) Vas és GYMS megyei Diákolimpia Szajki-tavak - Hosszúpereszteg VasMTFSZ
  26. (Sz) Kozma László ev. 1. forduló Soroksár-Pestszenterzsébet SIR
28-máj. 1. (P) Nógrád Nagydíj Rónabánya-Szilváskőpuszta SDS, BBB, HUF
29-30. (Szo) Pannon MTBO, Tájkerékpáros Sprint és Váltóbajnokság Veszprém THT
29. (Szo) Baranya-Somogy megyei diákolimpia Kaposvár, Deseda ZST, SMTFSZ
  29-30. (Szo) SSC 105 éves jubileum és nyílt edzőverseny Gellérthegy SSC, SAS