2017. szeptember |
|
2-3.
(Szo) |
MTBO TIPO Kupa, Cseh Kupa
|
Pákozd, Bella tó |
TTE |
|
2. (Szo) 00:00,
Középtáv
|
|
3. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
2-3.
(Szo) |
Nyíregyháza kupa
|
- |
DCS |
|
2. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
2. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
3. (V) 10:00,
3. futam
|
|
3. (V) 15:00,
4. futam
|
|
2-3.
(Szo) |
Körös-torok kupa és Dél-alföldi sprint bajnokság
|
- |
MCB |
|
2. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
2. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
3. (V) 10:00,
3. futam
|
|
3. (V) 14:00,
4. futam
|
|
2.
(Szo) |
Vizsla kupa 6. forduló
|
- |
VSE |
|
2. (Szo) 10:00,
Vizsla kupa 6. forduló
|
|
2.
(Szo) |
Őszi kikerics kupa
|
- |
BarMTFSZ |
|
2. (Szo) 10:00,
Őszi kikerics kupa
|
|
3.
(V) |
IV. Denevér Trail-O kupa
|
- |
DCS |
|
3. (V) 10:00,
IV. Denevér Trail-O kupa
|
|
5.
(K) |
Alpokalja sprint edzőverseny
|
Szombathely |
ASK |
|
6.
(Sz) |
Sprint Vizsla Kupa
|
Budaörs |
VSE |
|
6. (Sz) 00:00,
Sprint Vizsla Kupa
|
|
9-10.
(Szo) |
Tájkerékpáros Középtávú Bajnokság, Vasgyár Kupa
|
Miskolc |
DTC |
|
9. (Szo) 00:00,
Vasgyár Kupa
|
|
10. (V) 00:00,
Középtávú OB
|
|
9.
(Szo) |
Szombathely kupa és Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
9. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
9. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
9.
(Szo) |
Eötvös Loránd emlékverseny és Bp. Rövidtávú Bajn.
|
Gödöllő, Kastélypark |
BEA |
|
9. (Szo) 10:30,
Eötvös Loránd ev. és Budapest Rövidt. Bajn.
|
|
9.
(Szo) |
Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
Gödöllő, Kastélypark |
BEA |
|
9. (Szo) 14:00,
Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
|
9.
(Szo) |
Eger kupa 2. forduló és 4. Tűzoltó tájfutó kupa
|
Eger, Belváros |
ESP |
|
9. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
9. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
9.
(Szo) |
Széll János emlékverseny és Debrecen városi rövidtávú bajnokság
Elmaradt |
- |
HBmDvTFSz |
|
9. (Szo) 10:00,
Széll János emlékverseny és Debrecen városi rövidtávú bajnokság
|
|
9.
(Szo) |
Szabó Jolán emlékverseny és Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság
Elmaradt |
- |
HBmDvTFSz |
|
9. (Szo) 14:00,
Szabó Jolán emlékverseny és Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság
|
|
9.
(Szo) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság
|
- |
DTC |
|
9. (Szo) 10:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajn
|
|
10.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
10. (V) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó bajnokság
|
|
10.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
10. (V) 14:00,
Vas-Veszprém-Zala megyei csapatbajnokság
|
|
10.
(V) |
Szentes kupa
|
- |
HTC |
|
10. (V) 10:00,
Szentes kupa
|
|
10.
(V) |
Hódmezővásárhely kupa
|
- |
HTC |
|
10. (V) 14:00,
Hódmezővásárhely kupa
|
|
10.
(V) |
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság
|
- |
DTC |
|
10. (V) 10:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei csapatbajnokság
|
|
10.
(V) |
Tatai Honvéd kupa és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 6. forduló
|
Komárom, Rüdiger tó |
TTT |
|
10. (V) 10:00,
Tatai Honvéd kupa és Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 6. forduló
|
|
13.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló
|
Városliget |
SAS |
|
13. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló
|
|
15.
(P) |
Békés Kupa
|
Szabadkígyós, kastélypark |
BékésMTFSZ, CSP |
|
15. (P) 15:00,
Békés Kupa
|
|
16.
(Szo) |
Rövidtávú OB
|
Gyula, Várkert utca |
MCB |
|
16. (Szo) 09:00,
Selejtező
|
|
16. (Szo) 15:00,
Döntő
|
|
17.
(V) |
Sprint Váltó OB
|
Gyula, Göndöcs-kert |
MCB |
|
17. (V) 00:00,
Sprint Váltó OB
|
|
20.
(Sz) |
10. Kampusz népszerűsítő és edzőverseny
|
Budapest, Lágymányos |
BTFSz |
|
23-24.
(Szo) |
Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa
|
Szombathely, Tófürdő |
OSC, HSE |
|
23. (Szo) 13:00,
Középtáv
|
|
24. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
23-24.
(Szo) |
MOM kupa
|
Dabas |
MOM |
|
23. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
24. (V) 10:00,
2. nap
|
|
23.
(Szo) |
Pusztamérges kupa
|
Ruzsa |
PUS |
|
23. (Szo) 10:00,
Pusztamérges kupa
|
|
24.
(V) |
XII. Elektromos Kupa
|
Győr, Szabadhegy |
GYE |
|
25.
(H) |
Göcsej kupa 1. forduló
|
- |
GOC |
|
25. (H) 15:00,
Göcsej kupa 1. forduló
|
|
27.
(Sz) |
Kaszáspók a Hegedűsökkel 3SZ/32
|
Pók utcai lakótelep |
SAS, VSE |
|
30-okt. 1.
(Szo) |
Kalocsa kupa
|
Ágasegyháza-Fülöpháza |
KAL |
|
30. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
1. (V) 10:00,
2. nap
|
|
30.
(Szo) |
Kalocsa kupa váltó
|
Ágasegyháza-Fülöpháza |
KAL |
|
30. (Szo) 15:00,
Kalocsa kupa váltó
|
|
30.
(Szo) |
TempO Országos Bajnokság és Szombathely Kupa PreO
|
Szombathely |
ZTC, VasMTFSZ |
|
30. (Szo) 10:00,
TempO Országos Bajnokság és Szombathely Kupa PreO
|