Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2017. november
  19-febr. 18. (V) Silvanus téli edzéssorozat Budapest-Csillebérc, KFKI sporttelep SAS
2018. január
  5-márc. 3. (P) Alapfokú versenybírói tanfolyam - MSE
  13-febr. 24. (Szo) Versenybírói Képzés Nyíregyháza, Szarvas út 1-3. DCS, HBmDvTFSz
  20. (Szo) Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság Budapest, Gazdagrét BTFSz, SPA
  21. (V) Ripszám Henrik emlékverseny Budapest, Hűvösvölgy BTFSz, SAS
  27. (Szo) 'Forrásteremtési lehetőségek' konferencia Budapest, Magyar Sport Háza
2018. február
  21. (Sz) Újhegy Kupa Budapest, Újhegyi-lakótelep SAS
24-25. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Kaskantyú HSE, KAL
2018. március
3-4. (Szo) Földeák - Hagymatikum Kupa Földeák-Makó MCB
3. (Szo) Megasprint Rally   Kupaverseny pályázat Öskütől délre az 1996-os Főiskolás VB váltó számának terepén VBT
4. (V) Tájfutó Maraton   Kupaverseny pályázat - VBT
11. (V) Gödöllő Kupa - GKS
11. (V) Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság   Kupaverseny pályázat Döbröce GOC
  14. (Sz) Kertváros Kupa Budapest, Kőbánya-Kertváros SAS
15. (Cs) Tavasz Kupa - KAL
15. (Cs) Vizsla Kupa 1. forduló   Kupaverseny pályázat - VSE
17-18. (Szo) Szeged kupa - SZV
19. (H) Enyves Éger Kupa 1. forduló   Kupaverseny pályázat Zalaegerszeg GOC
24-25. (Szo) Transmoduls Kupa Kislőd,Sobri Kalandpark KTT
24. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg m. Diákolimpia - NYV
31. (Szo) Hosszútávú OB Kőszegi-hegység VasMTFSZ
2018. április
4. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 1.   Kupaverseny pályázat - SAS
6-8. (P) CEYOC és 55. Tavaszi Spartacus Kupa Csákvár-Vérteskozma, Vértes SPA
9. (H) Enyves Éger Kupa 2. forduló   Kupaverseny pályázat Zalaegerszeg GOC
14-15. (Szo) Postás Kupa - PSE
21. (Szo) Vizsla Kupa 2. forduló   Kupaverseny pályázat - VSE
22. (V) Kisbakter Kupa   Kupaverseny pályázat - SZV
22. (V) Veszprém Megyei Diákolimpia és 54. Bakony kupa   Kupaverseny pályázat - VTC
27-30. (P) Nógrád Nagydíj Balassagyarmat, Szügy BBB, SDS
2018. május
1. (K) Vizsla Kupa 3. forduló   Kupaverseny pályázat - VSE
5-6. (Szo) Mecsek Kupa - POE
11. (P) Szélrózsa Kupa és Budapest éjszakai bajnokság - TTE
12-13. (Szo) Tipo Kupa Károlytáró TTE
12. (Szo) Csongrád megyei nyílt Diákolimpia és Rimóczi Károly ev.   Kupaverseny pályázat - SZU
14. (H) Enyves Éger Kupa 3. forduló   Kupaverseny pályázat Zalaegerszeg GOC
16. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 2.   Kupaverseny pályázat - SAS
19-21. (Szo) Homokháti Jonathermál Kupa Fischerbócsa MCB
19. (Szo) NYVSC Jubileumi Kupa 1. forduló   Kupaverseny pályázat - NYV
26-27. (Szo) Országos Diákolimpia és Honvéd kupa Veszprém VHS
2018. június
1. (P) Postás éjszakai   Kupaverseny pályázat - PSE
3. (V) Vizsla Kupa 4. forduló   Kupaverseny pályázat - VSE
9. (Szo) Éjszakai OB Mecsek PVM
13. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 3.   Kupaverseny pályázat - SAS
15-17. (P) Alpok Adria Kupa 1-3. nap - VasMTFSZ
23-24. (Szo) Középtávú és Váltó OB Vértes SPA
  30-júl. 1. (Szo) 24 órás váltó Pusztamarót TTE
30. (Szo) Vizsla Kupa 5. forduló   Kupaverseny pályázat - VSE
30-júl. 1. (Szo) Gerecse Kupa   Kupaverseny pályázat Pusztamarót TTE
2018. július
6-8. (P) Balaton Kupa Keszthely, Zalacsány GOC
  7-15. (Szo) Junior Világbajnokság - MTFSZ, SZV
10-14. (K) JWOC Tour'2018 - Dél-Alföldi tájfutó napok - PVS
18. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 4.   Kupaverseny pályázat - SAS
21-22. (Szo) Vértes Kupa - GTC
2018. augusztus
16-20. (Cs) Hungária kupa Tapolca PSE
22. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 5.   Kupaverseny pályázat - SAS
25-26. (Szo) Dobó István Emlékverseny - ETC
25-26. (Szo) Rozsomák Kupa   Kupaverseny pályázat - GOC
2018. szeptember
1-2. (Szo) Gyulai Várfürdő Kupa Gyula MCB
1-2. (Szo) Nyíregyháza kupa   Kupaverseny pályázat -Nyíregyháza DCS
1. (Szo) Eötvös Loránd emlékverseny   Kupaverseny pályázat - BEA
1. (Szo) Budapest Sprintváltó Bajnoksága   Kupaverseny pályázat Kastélypark BEA
5. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 6.   Kupaverseny pályázat - SAS
8. (Szo) Körös-torok Kupa Csongrád MCB
8. (Szo) Vas-Veszprém-Zala Megyei Rövidtávú Bajnokság   Kupaverseny pályázat - VHS
9. (V) Hódmezővásárhely és Szentes Kupa   Kupaverseny pályázat Szentes HTC
9. (V) Vizsla Kupa 6. forduló   Kupaverseny pályázat - VSE
15-16. (Szo) Rövidtávú és Sprint Váltó OB Miskolc DTC
24. (H) Göcsej Kupa 1. forduló   Kupaverseny pályázat Zalaegerszeg GOC
29-30. (Szo) Kalocsa Kupa - KAL
2018. október
3. (Sz) Valkony Ferenc emlékverseny 7.   Kupaverseny pályázat - SAS
6. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei normáltávú bajnokság és Őrség Kupa Őriszentpéter ASK
6. (Szo) Vizsla Kupa 7. forduló   Kupaverseny pályázat - VSE
6. (Szo) Dél-alföldi Regionális Normáltávú Bajnokság   Kupaverseny pályázat - HOD
8. (H) Göcsej Kupa 2. forduló   Kupaverseny pályázat Zalaegerszeg GOC
14. (V) Normáltávú OB Őrség VBT
20-22. (Szo) Csapat, Pontbegyűjtő Csapat és Egyesületi Váltó OB Kiskunság MCB
27-28. (Szo) 30. Eger Nagydíj - ESP
2018. november
  2. (P) BudaSprint 2018 - HSP
3-4. (Szo) Őszi Spartacus Kupa - SPA
5. (H) Göcsej Kupa 3. forduló   Kupaverseny pályázat Zalaegerszeg GOC