2018. november |
|
18-febr. 24.
(V) |
Silvanus téli edzéssorozat
|
Budapest-Csillebérc KFKI sporttelep |
SAS |
2019. január |
|
13.
(V) |
Sítájfutó edzőverseny
|
Budapest, KFKI Sporttelep |
SAS |
|
19.
(Szo) |
Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság
|
Budapest, Gazdagrét |
BTFSz, SPA |
|
20.
(V) |
Ripszám Henrik emlékverseny
|
Budapest, Hűvösvölgy |
BTFSz, SAS |
|
26.
(Szo) |
Edzői konferencia
|
Budapest, Testnevelési Egyetem |
MTFSZ |
|
27.
(V) |
Versenybírói továbbképzés
|
Budapest, Magyar Sport Háza |
MTFSZ |
|
27.
(V) |
Újév Köszöntő Kupa
|
- |
DCS |
|
27.
(V) |
Veszprém megyei közös edzés
|
Szentkirályszabadja |
VmTFSz |
2019. február |
|
9-10.
(Szo) |
Vas megyei versenybírói alapképzés
|
- |
VasMTFSZ |
|
17.
(V) |
Sprint és Középtávú Sítájfutó Magyar Bajnokság
Elmaradt |
Mátraszentimre |
HSE |
|
17. (V) 10:30,
Sprint Magyar Bajnokság
|
|
17. (V) 13:30,
Középtávú Magyar Bajnokság
|
|
23-24.
(Szo) |
II. Gyulai Várfürdő Kupa
|
Gyula |
MCB |
|
23. (Szo) 12:00,
1. futam
|
|
24. (V) 10:00,
2. futam
|
|
24. (V) 14:00,
3. futam
|
|
23-26.
(Szo) |
Alpokalja utánpótlás-válogatott edzőtábor
|
- |
ASK |
|
23-24.
(Szo) |
Sítájfutó Sprint és Hosszútávú Országos Bajnokság, Osztrák Kupa
Elmaradt |
Kleinzell-Ebenwaldhöhe |
BTFSz |
|
23. (Szo) 12:00,
Sprint OB
|
|
23. (Szo) 15:00,
Váltó
|
|
24. (V) 10:00,
Hosszútávú OB
|
|
27.
(Sz) |
Újhegy Kupa
|
Budapest-Kőbánya, Újhegyi-lakótelep |
SAS |
2019. március |
|
2-3.
(Szo) |
Tavaszi Boróka Kupa
|
Izsák |
HSE, KAL |
|
2. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
3. (V) 10:00,
2. nap
|
|
6.
(Sz) |
Margitszigeti 3Sz
|
Budapest, Margit-sziget |
HSP |
|
9-10.
(Szo) |
VI. Hagymatikum Kupa
|
Makó |
CsTFSz, MCB |
|
9. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
10. (V) 10:00,
2. futam
|
|
10. (V) 14:00,
3. futam
|
|
9.
(Szo) |
Vizsla Kupa 1. forduló
|
- |
VSE |
|
9. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 1. forduló
|
|
9.
(Szo) |
Honvéd Cross terepfutó verseny
|
- |
VHS |
|
10.
(V) |
Silvanus vasárnap 1
|
Kőbánya Városközpont |
SAS |
|
10.
(V) |
Zalai Tavasz Kupa
|
Zalaegerszeg |
ZTC, KTT |
|
10. (V) 10:00,
Zalai Tavasz Kupa
|
|
13.
(Sz) |
Kertváros Kupa
|
Budapest, Kőbánya-Kertváros |
SAS |
|
15-17.
(P) |
56. Tavaszi Spartacus kupa
|
Szár, Vértes |
SPA |
|
15. (P) 12:00,
1. nap
|
|
16. (Szo) 10:00,
2. nap
|
|
17. (V) 10:00,
3. nap
|
|
20.
(Sz) |
3Sz/4
|
Hármashatár-hegy |
TTE |
|
20. (Sz) 10:00,
3Sz/4
|
|
23-24.
(Szo) |
Őrség Kupa
|
Kercaszomor, Haricsa-forrás |
ASK |
|
24. (V) 10:00,
Őrség Kupa középtáv
|
|
23. (Szo) 10:00,
Őrség Kupa normáltáv
|
|
23.
(Szo) |
Eger kupa 1. forduló, Heves megyei Hosszútávú
|
- |
ESP |
|
23. (Szo) 10:00,
Eger kupa 1. forduló, Heves megyei Hosszútávú
|
|
24.
(V) |
Igaz Béla emlékverseny
|
- |
PVS |
|
24. (V) 10:00,
Igaz Béla emlékverseny
|
|
24.
(V) |
Silvanus vasárnap 2.
|
Népliget-dél |
SAS |
|
24.
(V) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. forduló
|
Kőhányás |
GTC |
|
24. (V) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. forduló
|
|
27.
(Sz) |
3SZ/5
|
Budapest, Rege park |
MOM |
|
30-31.
(Szo) |
Postás-Parkerdő Kupa
|
Pilismarót |
PSE |
|
30. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
31. (V) 10:00,
2. nap
|
2019. április |
|
3.
(Sz) |
Promontor Kupa
|
Budafok |
BEA |
|
3. (Sz) 15:00,
Promontor Kupa
|
|
5.
(P) |
Fejér megyei Diákolimpia
|
Sárpelentei Parkerdő |
FmTFSZ |
|
5. (P) 16:00,
Fejér megyei Diákolimpia
|
|
6-7.
(Szo) |
Magyar Egyetemi-Főiskolás Országos Bajnokság
|
Tolna megye |
KAL, PAK |
|
6. (Szo) 11:00,
Egyéni
|
|
7. (V) 11:00,
Sprintváltó
|
|
6.
(Szo) |
Csongrád Megyei Diákolimpia
|
- |
CsTFSz, SZV |
|
6. (Szo) 10:00,
Csongrád Megyei Diákolimpia
|
|
6-7.
(Szo) |
Balaton MTBO, Magyar Kupa, Osztrák Kupa, WRE
|
Balatonszőlős focipálya |
OSC |
|
6. (Szo) 13:00,
Középtáv
|
|
7. (V) 09:30,
Hosszútáv
|
|
6.
(Szo) |
Sz-Sz-B és Hajdú-Bihar megyei Diákolimpia
|
Leveleki erdő |
NYS |
|
6. (Szo) 10:00,
Sz-Sz-B és Hajdú-Bihar megyei Diákolimpia
|
|
6.
(Szo) |
Vizsla Kupa 2. forduló
|
- |
VSE |
|
6. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 2. forduló
|
|
6-7.
(Szo) |
Tavasz Kupa
|
Nyíregyháza |
HBS |
|
6. (Szo) 10:00,
Tavasz Kupa
|
|
7. (V) 10:00,
Tavasz Kupa 2. forduló
|
|
6.
(Szo) |
Veszprém Megyei Diákolimpia és 55. Bakony kupa
|
Szentkirályszabadja |
VTC |
|
6. (Szo) 10:00,
Veszprém Megyei DOL és 55. Bakony kupa
|
|
6.
(Szo) |
Tavasz Kupa, Baranya- Bács-Kiskun- Somogy és Tolna megyei Diákolimpia
|
Lengyel-Annafürdő |
KAL |
|
6. (Szo) 11:00,
Tavasz K, 4 megye Diákolimpiája
|
|
6.
(Szo) |
Győr-Moson-Sopron és Vas megyei nyílt diákolimpia
|
Szentgotthárd - Hársas-tó |
VasMTFSZ |
|
6. (Szo) 10:00,
Győr-Moson-Sopron és Vas megyei diákolimpia
|
|
7.
(V) |
NYVSC Kupa 1. forduló
Elmaradt |
- |
NYS |
|
7.
(V) |
Heves-Nógrád-Szolnok megyei Diákolimpia és Középtávú
|
- |
ESP |
|
7. (V) 10:00,
H-N-JNSz megyei Diákolimpia
|
|
7. (V) 10:00,
H-N-JNSz megyei Középtávú Bajnokság
|
|
7.
(V) |
HALADÁS 100 - TÁJFUTÁS 50 - Szombathelyen
|
- |
SZT |
|
7.
(V) |
Veszprém és Zala megyei hosszútávú bajnokság
|
- |
VmTFSz |
|
7. (V) 10:00,
Veszprém és Zala megyei hosszútávú bajnokság
|
|
7.
(V) |
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia és Gödöllő Kupa
|
- |
GKS |
|
7. (V) 10:00,
Gödöllő Kupa
|
|
10.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 1.
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
10. (Sz) 14:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 1.
|
|
12.
(P) |
Békés megyei Diákolimpia
|
Póstelek |
BékésMTFSZ, CSP |
|
12. (P) 10:00,
Békés megyei Diákolimpia
|
|
13.
(Szo) |
Tömegrajtos Csapat és Szenior Hosszútávú OB
|
Harangod, Téka Tábor |
DCS |
|
13. (Szo) 10:00,
Szenior HOB
|
|
13. (Szo) 11:00,
Tömegrajtos Csapat OB
|
|
13. (Szo) 10:00,
Kísérő verseny
|
|
14.
(V) |
IV. Heliktit Kupa
|
Nyíregyháza |
DCS |
|
14. (V) 09:00,
IV. Heliktit Kupa
|
|
14.
(V) |
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
- |
DTC |
|
14. (V) 10:00,
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
|
14.
(V) |
Silvanus vasárnap 3.
|
Városmajor |
SAS |
|
17.
(Sz) |
3SZ/8
|
- |
KOS |
|
19-21.
(P) |
Mecsek Open
|
- |
PVM |
|
19. (P) 10:00,
1. nap
|
|
20. (Szo) 10:00,
2. nap
|
|
21. (V) 10:00,
3. nap
|
|
22.
(H) |
Húsvéti tojáskereső verseny
|
Péterhalom-Sas utca |
SAS |
|
24.
(Sz) |
Gladiátor kupa
|
Vérmező |
SPA |
|
24. (Sz) 14:00,
Gladiátor kupa
|
|
25.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Hajógyári-sziget |
|
|
25. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
|
26.
(P) |
Nógrád Nagydíj éjszakai
|
Hollókő, központi parkoló |
BBB, SDS |
|
26. (P) 10:00,
Nógrád Nagydíj éjszakai
|
|
27-28.
(Szo) |
Nógrád Nagydíj
|
Hollókő, Gomb-hegy |
BBB, SDS |
|
27. (Szo) 10:00,
Nógrád Nagydíj E1
|
|
27. (Szo) 15:00,
Nógrád Nagydíj 3x3 váltó
|
|
28. (V) 10:00,
Nógrád Nagydíj E2
|
|
27.
(Szo) |
Zala Megyei Diákolimpia normáltáv, Zalaerdő Kupa
|
Lenti |
ZTC, KTT |
|
27. (Szo) 10:00,
Zala M-i Diákolimpia normált. - Zalaerdő Kupa
|
|
27.
(Szo) |
Zala Megyei Diákolimpia sprint, Lenti Kupa
|
Lenti |
ZTC, KTT |
|
27. (Szo) 14:00,
Zala Megyei Diákolimpia Rövidtáv - Lenti Kupa
|
|
27.
(Szo) |
Nógrád TrailO
Elmaradt |
- |
|
|
27-28.
(Szo) |
Pannon MTBO, Tájkerékpáros Váltóbajnokság
|
Balatonalmádi, A Zöld |
VHS |
|
27. (Szo) 13:00,
Sprint
|
|
27. (Szo) 16:00,
Váltó OB
|
|
28. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
28.
(V) |
XV. Elektromos Kupa
|
Győr, Marcalváros |
KTT, GYE |
2019. május |
|
1.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 2.
|
József Attila ltp. |
SAS |
|
1. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 2.
|
|
2.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Csillebérc, KFKI |
|
|
2. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
4.
(Szo) |
Vizsla Kupa 3. forduló
|
- |
VSE |
|
4. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 3. forduló
|
|
4.
(Szo) |
Gyöngyvirág Kupa
|
- |
POE |
|
4. (Szo) 10:00,
Gyöngyvirág Kupa
|
|
4-5.
(Szo) |
Slovenj Gradec MTBO, Magyar Kupa
|
Slovenj Gradec |
|
|
4. (Szo) 12:00,
Középtáv
|
|
5. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
5.
(V) |
Kisbakter Kupa
|
Pirtó, Pirtóhegy (JWOC 2018 Long) |
CsTFSz, SZV |
|
5. (V) 10:00,
Kisbakter Kupa
|
|
5.
(V) |
Szent Gróth Termál Kupa Zala megye rövidtávú bajnoksága
|
versenközpont |
GOC |
|
5. (V) 09:00,
1. futam
|
|
5. (V) 13:00,
2. futam vadászrajttal
|
|
5.
(V) |
Silvanus vasárnap 4.
|
Népliget-észak |
SAS |
|
7.
(K) |
13. Kampusz népszerűsítő és edzőverseny
|
Budapest-Lágymányos |
BEA |
|
9.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
Elmaradt |
Nagykovácsi |
|
|
9. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
10-12.
(P) |
Bihar Kupa
|
Nagyvárad környéke |
ADY |
|
11. (Szo) 10:00,
normáltáv
|
|
12. (V) 10:00,
középtáv
|
|
10.
(P) |
Dél-alföldi Regionális Éjszakai Bajnokság és Szélrózsa Kupa
|
Bodoglár |
CsTFSz, SZV, TTE |
|
10. (P) 21:00,
Dél-alföldi Regionális Éjszakai Bajnokság és Szélrózsa Kupa
|
|
11-12.
(Szo) |
Tipo Kupa
|
Tázlár |
TTE |
|
11. (Szo) 11:00,
1. Nap
|
|
12. (V) 10:00,
2. Nap
|
|
11. (Szo) 16:00,
2x2 fős váltó
|
|
11.
(Szo) |
Országos TrailO Váltó Bajnokság - Tipo Kupa TrailO
|
Tázlár |
TTE |
|
11. (Szo) 10:00,
Országos TrailO Váltó Bajnokság - Tipo Kupa TrailO
|
|
15.
(Sz) |
Világnap Kupa
|
Gellért-hegy |
SPA |
|
16.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
Farkas-erdő, Óceánárok u. |
|
|
16. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
|
18-19.
(Szo) |
Országos Diákolimpia és Bridgestone Kupa
|
Tatabánya |
GTC, MSE, TTT |
|
18. (Szo) 10:00,
Országos Diákolimpia rövidtáv
|
|
18. (Szo) 15:00,
Diák váltó
|
|
19. (V) 10:00,
Országos Diákolimpia normáltáv
|
|
18. (Szo) 10:00,
Bridgestone Kupa 1. nap
|
|
19. (V) 10:00,
Bridgestone Kupa 2. nap
|
|
19.
(V) |
Silvanus vasárnap 5.
|
HHH-Fenyőgyöngye |
SAS |
|
22.
(Sz) |
Kozma László emlékverseny 1. forduló
|
Soroksár-Újtelep |
SAS |
|
23.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 5.
|
Budaörs, Budapesti út 99. |
|
|
23. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 5.
|
|
24-27.
(P) |
JWOC haramdik és negyedik válogató és edzőtábor
|
Ausztria |
ASK, MTFSZ |
|
25.
(Szo) |
Dél-alföldi Regionális Középtávú és Váltó Bajnokság
|
Pirtó - Tájház |
CsTFSz, HOD |
|
25. (Szo) 10:00,
Középtáv
|
|
25. (Szo) 14:00,
Váltó
|
|
25.
(Szo) |
Baranya - Somogy megyei Középtávú és Váltó Bajnokság
|
- |
BarMTFSZ, PVS |
|
25. (Szo) 10:00,
Baranya - Somogy megyei Középtávú Bajnokság
|
|
25.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala Megyei Középtávú , Váltó és Éjszakai Bajnokság
|
Újdörögd |
VHS |
|
25. (Szo) 10:00,
Középtávú Bajnokság
|
|
25. (Szo) 14:00,
Váltó Bajnokság
|
|
25. (Szo) 21:00,
Éjszakai Bajnokság
|
|
25.
(Szo) |
Silvanus szombat 1.
|
Budapest-Csillebérc KFKI sporttelep |
SAS |
|
25.
(Szo) |
Budapesti családi sportnap
|
Budapest, Margitsziget |
BTFSz |
|
26.
(V) |
Vizsla Kupa 4. forduló
|
- |
VSE |
|
26. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 4. forduló
|
|
26.
(V) |
B.-A.-Z. megyei Középtávú Bajnokság
|
- |
DTC |
|
26. (V) 10:00,
B.-A.-Z. megyei Középtávú Bajnokság
|
|
26.
(V) |
14. Kész István Emlékverseny
|
Vértesszőlős, Múzeum |
TTT |
|
29.
(Sz) |
Tavaszi Vakondok kupa
|
Normafa, Anna-rét |
MOM |
|
30.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
Elmaradt |
Kamaraerdő |
|
|
30. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
2019. június |
|
1-2.
(Szo) |
Középtávú és Váltó OB
|
Öskü |
MOM |
|
1. (Szo) 10:00,
Középtávú OB Selejtező
|
|
1. (Szo) 15:00,
Középtávú OB Döntő
|
|
2. (V) 10:00,
Váltó OB
|
|
5.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 3.
|
Hajógyári sziget észak |
SAS |
|
5. (Sz) 15:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 3.
|
|
6.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
Kamaraerdő, Kolozsvári u. |
|
|
6. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
|
8-10.
(Szo) |
Homokháti Jonathermál Kupa
|
Fischerbócsa |
MCB |
|
8. (Szo) 14:00,
Homokháti Jonathermál Kupa 1. futam
|
|
8. (Szo) 22:00,
Homokháti Jonathermál Kupa éjszakai
|
|
9. (V) 10:00,
Homokháti Jonathermál Kupa 2. futam
|
|
9. (V) 14:00,
Homokháti Jonathermál Kupa Váltó
|
|
10. (H) 10:00,
Homokháti Jonathermál Kupa 3. futam
|
|
8-9.
(Szo) |
Dunántúl Kupa TrailO
|
Hajmáskér |
TTE, BEA |
|
8. (Szo) 10:00,
TempO
|
|
9. (V) 00:00,
PreO
|
|
8.
(Szo) |
Komárom-Esztergom megyei Éjszakai Bajnokság
|
Héreg |
GTC |
|
8. (Szo) 22:00,
Komárom-Esztergom megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
12.
(Sz) |
Gazdagrét Kupa
|
Csíkihegyek Általános Iskola |
SPA |
|
13.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
Budafok, Kis fenyves park |
|
|
13. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
|
14.
(P) |
Heves megyei Éjszakai Bajnokság
|
Felsőtárkány, alsó tó melletti terület |
ESP |
|
14. (P) 10:00,
Heves megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
14.
(P) |
Baranya Megyei Éjszakai Bajnokság
|
Pécs, Misina alsó parkoló |
BarMTFSZ |
|
14. (P) 10:00,
Baranya Megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
15.
(Szo) |
Budapesti Éjszakai Bajnokság
|
Solymár |
TTE |
|
15. (Szo) 21:00,
Budapesti Éjszakai Bajnokság
|
|
16.
(V) |
7. Tisza-tó kupa
|
Kisköre |
ESP |
|
16. (V) 00:00,
7. Tisza-tó kupa 1.futam
|
|
16. (V) 00:00,
7. Tisza-tó kupa 2.futam
|
|
16-20.
(V) |
SPA nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Ecseg |
SPA |
|
16.
(V) |
Silvanus vasárnap 6.
|
Újhegy-Sportliget |
SAS |
|
19.
(Sz) |
Alsópark Kupa 3SZ/17
|
Gödöllő - Alsópark |
GKS |
|
20.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
Tata, Fáklya utca |
|
|
20. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
|
22-23.
(Szo) |
Éjszakai és Egyesületi Váltó OB
|
Pomáz, Magyar Vár Tábor |
SZU |
|
22. (Szo) 22:00,
Éjszakai OB
|
|
23. (V) 12:00,
Egyesületi Váltó OB
|
|
23.
(V) |
Bokorugró Kupa
|
Pomáz, Magyar Vár Tábor |
SZU |
|
23. (V) 10:00,
Bokorugró Kupa
|
|
24-28.
(H) |
VSE nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Pusztamarót |
VSE |
|
26-30.
(Sz) |
ASK nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Őriszentpéter |
ASK |
|
26.
(Sz) |
Óhegy Kupa 3SZ/18
|
Óhegy |
SAS |
|
27.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
Hármashatárhegy, Macis parkoló |
|
|
27. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
|
27-30.
(Cs) |
GKS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Felsőtárkány |
GKS |
|
29.
(Szo) |
Vizsla Kupa 5. forduló
|
- |
VSE |
|
29. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 5. forduló
|
|
29-30.
(Szo) |
Dunakanyar MTBO, Tájkerékpáros Sprint Országos Bajnokság, Magyar Kupa
|
Börzsönyliget, Magosfa Erdei Iskola |
DTC |
|
29. (Szo) 10:00,
Sprint OB
|
|
30. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő
|
|
30.
(V) |
Silvanus vasárnap 7.
|
Vérmező |
SAS |
2019. július |
|
3.
(Sz) |
Makkos kupa
|
Budakeszi, Madár köz |
KOS |
|
5-10.
(P) |
KAL nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Pécs, Közép – Mecsek Fehér-kúti kulcsosház |
KAL |
|
8-12.
(H) |
GTC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Pusztavám |
GTC |
|
10.
(Sz) |
Kozma László emlékverseny 2. forduló
|
Békásmegyer-nyugat |
SAS |
|
14.
(V) |
Silvanus vasárnap 8.
|
Margitsziget dél |
SAS |
|
17.
(Sz) |
KTEN (3SZ/21)
|
Budapest, Normafa |
|
|
17. (Sz) 16:00,
KTEN (3SZ/21)
|
|
17-21.
(Sz) |
ZTC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Lovászi, Lenti |
ZTC |
|
20-21.
(Szo) |
Transmoduls Kupa
|
Sáska |
KTT |
|
23-28.
(K) |
GOC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Gánt |
GOC |
|
24.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 4.
|
Martinovics hegy |
SAS |
|
28.
(V) |
Silvanus vasárnap 9.
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
31.
(Sz) |
Kozma László emlékverseny 3. forduló
|
Kiscell |
SAS |
2019. augusztus |
|
1-4.
(Cs) |
VHS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Vértes |
VHS |
|
2-4.
(P) |
Hungarian-O Sprint Weekend
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
2. (P) 18:00,
1. futam
|
|
3. (Szo) 10:00,
2. futam
|
|
3. (Szo) 15:00,
3. futam
|
|
4. (V) 10:00,
4. futam
|
|
7-11.
(Sz) |
SZV nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Salgótarján |
SZV |
|
7.
(Sz) |
Nyári Spartacus Kupa
|
Tabán |
SPA |
|
9-14.
(P) |
Barátság Kupa
|
Deutsch Kaltenbrunn Ausztria és Apátistvánfalva Magyarország |
VBT |
|
11-14.
(V) |
DTC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Szelcepuszta |
DTC |
|
14.
(Sz) |
3Sz/25 Víztorony
|
Újpest, Víztorony |
SAS |
|
16-20.
(P) |
DÉLÚT Homokháti Hungária kupa
|
Mórahalom |
MCB |
|
16. (P) 10:00,
1. nap
|
|
17. (Szo) 10:00,
2. nap
|
|
18. (V) 09:00,
3. nap
|
|
19. (H) 10:00,
4. nap
|
|
20. (K) 10:00,
5. nap
|
|
16-20.
(P) |
Hungária Kupa kísérőversenyek
|
- |
MCB |
|
17.
(Szo) |
Hungária Kupa PreO
|
Balotaszállás-Kisszállás |
MCB |
|
17. (Szo) 10:00,
Hungária Kupa PreO
|
|
21.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 5.
|
Budapest, Feneketlen-tó |
SAS |
|
24-25.
(Szo) |
Dobó István Emlékverseny
|
Bélapátfalva, Eger |
ETC |
|
24. (Szo) 13:00,
Dobó István Emlékverseny 1. futam
|
|
25. (V) 10:00,
Dobó István Emlékverseny 2. futam
|
|
25. (V) 14:30,
Dobó István Emlékverseny 3. futam
|
|
24-25.
(Szo) |
Nyíregyháza Kupa
|
- |
DCS |
|
24. (Szo) 09:00,
Nyíregyháza Kupa 1. futam
|
|
24. (Szo) 14:00,
Nyíregyháza Kupa 2. futam
|
|
25. (V) 00:00,
Nyíregyháza Kupa 3. futam
|
|
24-25.
(Szo) |
MTBO Tipo Kupa, Magyar Kupa, Cseh Kupa 11-12.
|
Sukoró |
TTE |
|
24. (Szo) 13:00,
1. futam
|
|
25. (V) 10:00,
2. futam
|
|
25.
(V) |
Szombathely Kupa
|
Szombathely |
ASK |
|
25. (V) 10:00,
Szombathely Kupa 1. futam
|
|
25. (V) 14:00,
Szombathely Kupa 2.
|
|
25. (V) 16:00,
Szombathely Kupa 3.
|
|
26-31.
(H) |
SZT nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Szombathely |
SZT |
|
28.
(Sz) |
3Sz/27
|
Városmajor, Ignotus - Szamos utca sarkánál |
TTE |
|
28. (Sz) 15:00,
3Sz/27
|
|
31.
(Szo) |
V. Kórház Kupa
Elmaradt |
- |
DCS |
|
31. (Szo) 10:00,
V. Kórház Kupa
|
|
31. (Szo) 00:00,
V. Kórház Kupa Váltó
|
|
31.
(Szo) |
Kertész Kupa
Elmaradt |
- |
PVM, BarMTFSZ |
|
31. (Szo) 10:00,
Kertész Kupa
|
|
31.
(Szo) |
Eötvös Loránd ev., Budapest Rövidtávú és Sprintváltó Bajnoksága
|
Gödöllő |
BEA |
|
31. (Szo) 10:30,
Eötvös L. ev., Budapest Rövidtávú Bajnoksága
|
|
31. (Szo) 14:00,
Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
2019. szeptember |
|
1.
(V) |
Vizsla Kupa 6. forduló
|
- |
VSE |
|
1. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 6. forduló
|
|
1.
(V) |
Baranya-Somogy Megyei Rövidtávú Bajnokság
|
- |
BarMTFSZ, POE, PVS, PVM |
|
1. (V) 10:00,
Baranya-Somogy Megyei Rövidtávú Bajnokság
|
|
4.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 6.
|
Népliget-dél |
SAS |
|
4. (Sz) 15:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 6.
|
|
7.
(Szo) |
Szeged Kupa
|
Szeged |
CsTFSz, SZU |
|
7. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
7.
(Szo) |
Eger kupa 2. forduló
|
- |
ESP |
|
7. (Szo) 10:00,
Eger kupa 2. forduló 1.futam
|
|
7. (Szo) 00:00,
Eger kupa 2. forduló 2.futam
|
|
7.
(Szo) |
Budapest Kieséses Sprint Bajnoksága
|
Margitsziget |
TTE |
|
7. (Szo) 10:00,
Budapest Kieséses Sprint Bajnoksága
|
|
7.
(Szo) |
Őszi Kikerics kupa
|
- |
BarMTFSZ, PVS |
|
7. (Szo) 10:00,
Őszi Kikerics kupa
|
|
7-8.
(Szo) |
UBM Kupa
|
Szeleste Arborétum |
KTT |
|
7. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
7. (Szo) 15:00,
2. futam
|
|
8. (V) 10:00,
3. futam
|
|
7-8.
(Szo) |
UBM Kupa PreO és TempO OB
|
Szeleste |
TTE |
|
8. (V) 13:00,
Szeleste PreO
|
|
7. (Szo) 14:00,
TempO OB
|
|
7-8.
(Szo) |
Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa
|
Welten (AUT), AbenteuerWelten |
|
|
7. (Szo) 14:00,
Középtáv
|
|
8. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
8.
(V) |
4. Körös-torok Kupa és Dél-alföldi Regionális Rövidtávú Bajnokság
|
Csongrád, Kossuth tér |
CsTFSz, MCB |
|
8. (V) 10:00,
1. futam
|
|
8. (V) 14:00,
2. futam
|
|
8.
(V) |
Veszprém Megyei Rövidtávú és Sprint Váltó Bajnokság
|
Várpalota |
VHS |
|
8. (V) 11:00,
Rövidtávú Bajnokság
|
|
8. (V) 15:00,
Sprint Váltó Bajnokság
|
|
8.
(V) |
B.-A.-Z. megyei Rövidtávú Bajnokság
|
Miskolc-Belváros |
DTC |
|
8. (V) 10:30,
B.-A.-Z. megyei Rövidtávú Bajn. I. forduló
|
|
8. (V) 15:00,
B.-A.-Z. megyei Rövidtávú Bajn. II. forduló
|
|
11.
(Sz) |
Kaszáspók a Hegedűsökkel 3SZ/29
|
Pók utcai lakótelep |
SAS, VSE |
|
12.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 10.
|
Normafa parkoló |
|
|
12. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 10.
|
|
14-15.
(Szo) |
Rövidtávú és Sprint Váltó OB
|
Kaposvár |
ZST |
|
14. (Szo) 10:00,
Rövidtávú OB Selejtező
|
|
14. (Szo) 15:00,
Rövidtávú OB Döntő
|
|
15. (V) 10:00,
Sprint Váltó OB
|
|
19.
(Cs) |
14. Kampusz népszerűsítő verseny és Budapesti Egyetemi Bajnokság
|
Budapest, Lágymányos |
|
|
19. (Cs) 14:00,
Kampusz népszerűsítő és Bp. Egyetemi Bajn.
|
|
19.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
Kamaraerdő, Susulyka u. |
|
|
19. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
|
21-22.
(Szo) |
BÜXI-FUN MTBO, Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság, Magya Kupa
|
Miskolc |
DTC |
|
21. (Szo) 14:30,
Hybrid = sprint+pontbegyűjtő
|
|
22. (V) 10:00,
Hosszútávú OB
|
|
22.
(V) |
Hódmezővásárhely Kupa
Elmaradt |
Ruzsa - Kállay Erdő |
CsTFSz, HTC |
|
22. (V) 10:00,
Hódmezővásárhely Kupa
|
|
22.
(V) |
MOM Kupa
|
Csobánka |
MOM |
|
22. (V) 10:00,
MOM Kupa
|
|
25.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 7.
|
Budapest, Népliget-észak |
SAS |
|
25. (Sz) 15:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 7.
|
|
26.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
Budaörs, Budapesti u. 99. |
|
|
26. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
|
27.
(P) |
Göcsej Kupa 1. futam
Elmaradt |
- |
GOC |
|
27. (P) 14:00,
Göcsej Kupa 1. futam
|
|
27.
(P) |
fut-O-kaland sorozat
|
Debrecen, Sportcentrum |
NYK |
|
28-29.
(Szo) |
Kalocsa Kupa
|
Lengyel-Annafürdő |
KAL |
|
29. (V) 10:00,
Kalocsa Kupa normáltáv
|
|
28. (Szo) 11:00,
Kalocsa Kupa középtáv
|
|
28.
(Szo) |
Gyál Városi Tájékozódási Verseny
|
- |
AOS |
|
28-29.
(Szo) |
Tájkerékpáros Középtávú Egyéni Magyar Bajnokság, Magyar Kupa
|
Felsőtárkány, Faluház |
ESP |
|
28. (Szo) 14:00,
Középtávú OB
|
|
29. (V) 10:00,
Magyar Kupa - középtáv
|
2019. október |
|
2.
(Sz) |
Vezér kupa
|
Budapest, Zugló |
MOM |
|
5.
(Szo) |
Dél-alföldi Regionális Normáltávú Bajnokság
|
- |
CsTFSz, SZV |
|
5. (Szo) 10:00,
Dél-alföldi Regionális Normáltávú Bajnokság
|
|
5.
(Szo) |
Vizsla Kupa 7. forduló
|
- |
VSE |
|
5. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 7. forduló
|
|
5.
(Szo) |
Meteor Kupa
|
- |
PVM |
|
5. (Szo) 10:00,
Meteor Kupa
|
|
5.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala Megyei Normáltávú Bajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
5. (Szo) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala Megyei Normáltávú Bajnokság
|
|
6.
(V) |
Silvanus Kupa
|
Hárshegy-Szépjuhászné |
SAS |
|
6.
(V) |
Nyírségi Ősz Kupa
|
Nagykálló Harangod-erdei iskola (Mogyorós-dűlő) |
HBS |
|
6. (V) 10:00,
Nyírségi Ősz Kupa
|
|
6.
(V) |
B.-A.-Z. megyei Normáltávú Bajnokság
|
- |
DTC |
|
6. (V) 10:30,
B.-A.-Z. megyei Normáltávú Bajnokság
|
|
6.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala Megyei Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
|
- |
VasMTFSZ |
|
6. (V) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala Megyei Pontbegyűjtő CSB
|
|
10.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. és 3Sz/33
|
Káposztásmegyer, Farkas-erdő |
|
|
10. (Cs) 16:00,
3SZ/33
|
|
10. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
|
12-13.
(Szo) |
Normáltávú és Pontbegyűjtő Csapat OB
|
Losonc/Lucenec |
TTE |
|
12. (Szo) 10:00,
Normáltávú OB
|
|
13. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő Csapat OB
|
|
13. (V) 10:00,
PCSB kisérő
|
|
16.
(Sz) |
Őszi Vakondok Kupa
|
Vérmező |
MOM |
|
17.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 14.
|
Péterhalom |
|
|
17. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 14.
|
|
18.
(P) |
Göcsej Kupa 2. futam
Elmaradt |
- |
GOC |
|
18. (P) 14:00,
Göcsej Kupa 2. futam
|
|
18-20.
(P) |
PreO OB és Denevér Kupa
|
Nyíregyháza |
DCS |
|
18. (P) 10:00,
PreO OB és Denevér Kupa
|
|
19-20.
(Szo) |
Honvéd Kupa
|
Jásd |
VHS |
|
19. (Szo) 11:00,
Honvéd Kupa 1.nap
|
|
20. (V) 10:00,
Honvéd Kupa 2.nap
|
|
19.
(Szo) |
Pusztamérges Kupa
|
- |
CsTFSz, SZV, PUS |
|
19. (Szo) 10:00,
Pusztamérges Kupa
|
|
19.
(Szo) |
Őszi Kupa
|
- |
PVS |
|
19. (Szo) 10:00,
Őszi Kupa
|
|
19-20.
(Szo) |
Sopron MTBO, Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Magyar Bajnokság, Magyar Kupa
|
Sopron, Nemeskúti út Vadászház |
SMA |
|
19. (Szo) 13:00,
Magyar Kupa középtáv
|
|
20. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
19.
(Szo) |
fut-O-kaland 5. forduló
|
- |
NYK |
|
23.
(Sz) |
Egyesületi Váltó OB újrarendezés és Less Nándor emlékverseny
|
Bánkút |
DTC |
|
23. (Sz) 11:00,
Egyesületi Váltó OB újrarendezés
|
|
23. (Sz) 11:00,
Less Nándor emlékverseny
|
|
23.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny 8.
|
Káposztásmegyer-Farkaserdő |
SAS |
|
23. (Sz) 10:00,
Valkony Ferenc emlékverseny 8.
|
|
24.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 15.
|
Hajógyári-sziget |
|
|
24. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 15.
|
|
26-27.
(Szo) |
31. Eger Nagydíj
|
Kács, Petőfi u.42 |
ESP |
|
26. (Szo) 11:00,
31. Eger Nagydíj 1. nap
|
|
27. (V) 10:00,
31. Eger Nagydíj 2.nap
|
|
26.
(Szo) |
KEM TK 6. futam
|
-Tatabánya, Turul emlékmű közelében |
TTT |
|
27.
(V) |
Zala Kupa
Elmaradt |
Csöde |
ZTC |
|
27. (V) 10:00,
Zala Kupa
|
|
30.
(Sz) |
Kozma László emlékverseny 4. forduló
|
Budapest, Kőbánya-városközpont |
SAS |
2019. november |
|
1.
(P) |
Gellért-hegyi prológ
|
1013 Budapest, Attila út 2. |
SPA |
|
1. (P) 14:30,
Gellért-hegyi prológ
|
|
2-3.
(Szo) |
67. Őszi Spartacus Kupa
|
Vaskapu völgy emlékhely (Csákvártól 4,5 km) |
SPA |
|
2. (Szo) 10:00,
67. Őszi Spartacus Kupa, 1. nap
|
|
3. (V) 00:00,
67. Őszi Spartacus Kupa, 2. nap
|
|
3.
(V) |
Csermely Vilmos emlékverseny
|
- |
POE, PVM |
|
3. (V) 10:00,
Csermely Vilmos emlékverseny
|
|
6.
(Sz) |
Kozma László emlékverseny 5. forduló
|
Feneketlen-tó |
SAS |
|
8.
(P) |
Göcsej Kupa 3. futam
Elmaradt |
- |
GOC |
|
8. (P) 14:00,
Göcsej Kupa 3. futam
|
|
9-10.
(Szo) |
Őszi Boróka Kupa
|
Bócsa |
HSE, KAL |
|
9. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
10. (V) 10:00,
2. nap
|
|
9.
(Szo) |
Zalakaros Kupa
|
Zalakaros |
ZTC |
|
9. (Szo) 14:00,
Zalakaros Kupa
|
|
10.
(V) |
Nagykanizsa Kupa
|
Nagykanizsa |
ZTC |
|
10. (V) 10:00,
Futam
|
|
16.
(Szo) |
Eger kupa 3. forduló
|
- |
ESP |
|
16. (Szo) 10:00,
Eger kupa 3. forduló
|
|
16.
(Szo) |
PVSK kupa
|
- |
PVS |
|
16. (Szo) 10:00,
PVSK kupa
|
|
16-17.
(Szo) |
VII. Thermál Kupa
Elmaradt |
Bükfürdő |
KTT |
|
16. (Szo) 10:00,
1.futam
|
|
16. (Szo) 14:00,
2.futam
|
|
17. (V) 10:00,
3.futam
|
|
17. (V) 13:00,
4.futam
|
|
17.
(V) |
Salgó Kupa
|
Salgótarján Tarjáni Gyermektábor |
SDS |
|
17. (V) 10:00,
Salgó Kupa
|
|
17.
(V) |
Csongrádi Ősz
|
Mártély, Bodnár Bertalan Oktatóközpont |
DSA |
|
17-febr. 23.
(V) |
Silvanus téli edzéssorozat
|
KFKI Sporttelep-Csillebérc |
SAS |
|
23.
(Szo) |
Dobogókői Hegyi Futóverseny
|
Dobogókő, Eötvös Lóránd Menedékház |
SPA |
|
23.
(Szo) |
17. Tatai Honvéd Kupa
|
Kisbér, Deák Ferenc utca végénél tovább az erdészeti földúton 2,4 km |
TTT |
|
23.
(Szo) |
Bocskai Kupa
|
Hajdúhadház – Katonai Gyakorlótér |
DHS |
|
23. (Szo) 11:00,
Bocskai Kupa
|
|
24.
(V) |
IV. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
-Nagykálló-Harangod Téka tábor |
DCS |
|
24. (V) 10:00,
IV. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
|
30.
(Szo) |
I. OLAND Homokháti Rogaining Kupa
|
Kisszállás |
MCB |
|
30. (Szo) 09:00,
I. OLAND Homokháti Rogaining Kupa
|
|
30.
(Szo) |
fut-O-kaland 6. forduló
|
Sámsoni útról a bójánál jobbra |
NYK |
2019. december |
|
28.
(Szo) |
BÚÉK Kupa
|
Hűvösvölgyi Nagy-rét, Bobó padjai |
MOM |
|
29.
(V) |
Óév Búcsúztató Kupa
|
4400 Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 12. |
DCS |