2020. május |
|
4-júl. 5.
(H) |
MapRun kupa
|
Magyarország teljes területe |
|
2020. július |
|
1.
(Sz) |
Budapest Kupa 6. forduló Schönvinszky György emlékére
|
Budakeszi |
KOS |
|
1. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 6, Schönviszky György emlékére
|
|
2.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
Tata, Fáklya u., bringaút parkoló |
|
|
4-5.
(Szo) |
12/24 órás Tájékozódási Futófesztivál
|
Fülöpháza-Ágasegyháza |
DSA |
|
4. (Szo) 10:00,
12/24 órás váltóverseny
|
|
5.
(V) |
Silvanus vasárnap 6
|
Budapest, Feneketlen-tó |
SAS |
|
5.
(V) |
Muzsikál az erdő
|
Kékestető |
GYO |
|
5. (V) 10:00,
Muzsikál az erdő
|
|
7-10.
(K) |
VHS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Nagyvázsony |
VHS |
|
8.
(Sz) |
Budapest Kupa 7. forduló Vizkelety László emlékére
|
Budapest, Gubacs |
SAS, TSE |
|
8. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 7. forduló Vizkelety László emlékére
|
|
9.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
Péterhalom |
|
|
11-12.
(Szo) |
Sopron MTBO, Középtávú Magyar Bajnokság, Magyar Kupa, Osztrák Kupa
|
Sopron-Brennbergbánya |
SMA |
|
11. (Szo) 12:00,
Középtávú OB
|
|
12. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
11-12.
(Szo) |
Austrian MTBO Days, Magyar Kupa, WRE, WMS
Elmaradt |
Buchschachen (AUT) |
|
|
11. (Szo) 10:00,
Sprint, WRE, WMS
|
|
11. (Szo) 14:00,
Tömegrajt
|
|
12. (V) 10:00,
Hosszútáv, WRE, WMS
|
|
11.
(Szo) |
Vizsla Kupa 2. forduló
|
KFKI |
VSE |
|
11. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 2. forduló
|
|
11-12.
(Szo) |
V. Heliktit Kupa
|
- |
DCS |
|
12. (V) 00:00,
2. nap
|
|
11. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
11-12.
(Szo) |
Bihar Kupa
|
Felkér |
ADY |
|
11.
(Szo) |
Halas Kupa
|
- |
SZV |
|
11. (Szo) 10:00,
Halas kupa
|
|
11.
(Szo) |
Nyár Kupa
|
- |
BarMTFSZ, PVM |
|
11. (Szo) 10:00,
Nyár Kupa
|
|
15.
(Sz) |
Budapest Kupa 8. forduló Nagypál György emlékére
|
Békásmegyer-nyugat |
SAS |
|
15. (Sz) 14:30,
Budapest Kupa 8. forduló Nagypál György eml.
|
|
16.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
Hármashatár-hegy, Macis parkoló |
|
|
18.
(Szo) |
8. Tisza-tó kupa
|
Tiszafüred |
ESP |
|
18. (Szo) 11:00,
8. Tisza-tó kupa, 1. forduló
|
|
18. (Szo) 15:00,
8. Tisza-tó kupa, 2. forduló
|
|
18-19.
(Szo) |
Dunántúl Kupa és Tüskés E. emlékverseny
|
Öskü |
KTT |
|
18. (Szo) 11:00,
Középtáv
|
|
18. (Szo) 16:00,
Rövidtáv
|
|
19. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
18-23.
(Szo) |
KAL nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Kaskantyú |
KAL |
|
18.
(Szo) |
Gyöngyvirág Kupa
|
- |
BarMTFSZ, POE |
|
18. (Szo) 10:00,
Gyöngyvirág Kupa
|
|
18.
(Szo) |
Dunántúl Kupa TrailO
|
Öskű |
TTE |
|
18. (Szo) 10:00,
Dunántúl Kupa PreO
|
|
21-24.
(K) |
PVS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Abaliget |
PVS |
|
22.
(Sz) |
Budapest Kupa 9. forduló Balla Sándor emlékére
|
Víztorony |
SAS |
|
22. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 9. forduló Balla Sándor emlékére
|
|
22-26.
(Sz) |
SZV nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Csákvár |
SZV |
|
23.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
Érd, Burkoló u. - Favágó u. sarok |
|
|
25-26.
(Szo) |
Őrség Kupa
|
Őriszentpéter |
ASK |
|
26. (V) 10:00,
Őrség Kupa középtáv
|
|
25. (Szo) 11:00,
Őrség Kupa normáltáv
|
|
25-26.
(Szo) |
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Magyar Bajnokság, Magyar Kupa
|
Pazsag, megyehatár |
ETC |
|
25. (Szo) 13:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
26. (V) 10:00,
Magyar Kupa - középtáv
|
|
25.
(Szo) |
Baranya-Somogy Megyei Középtávú Bajnokság
|
- |
BarMTFSZ, PVS |
|
25. (Szo) 10:00,
Baranya-Somogy Megyei Középtávú Bajnokság
|
|
29.
(Sz) |
Budapest Kupa 10. forduló Valkony Ferenc emlékére
|
Budapest, Vadaskert |
SAS |
|
29. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 10. forduló Valkony Ferenc eml.
|
|
29-aug. 2.
(Sz) |
ZTC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Gánt-Csákvár |
ZTC |
|
30-aug. 2.
(Cs) |
MTBO Székely Kupa, Magyar Kupa
Elmaradt |
Csíkdánfalva (ROU) |
SAS |
|
1. (Szo) 10:00,
Hosszútáv, Magyar Kupa
|
|
2. (V) 09:00,
Középtáv, Magyar Kupa
|
|
30. (Cs) 16:00,
Középtáv
|
|
31. (P) 10:00,
Sprint
|
|
31. (P) 16:30,
Sprintváltó
|
|
31-aug. 5.
(P) |
GOC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Gánt |
GOC |