2019. november |
|
17-febr. 23.
(V) |
Silvanus téli edzéssorozat
|
KFKI Sporttelep-Csillebérc |
SAS |
2020. január |
|
4.
(Szo) |
Újév Köszöntő Kupa
|
- |
DCS |
|
19.
(V) |
Ripszám Henrik emlékverseny
|
Budapest Hűvösvölgy |
SAS, BTFSz |
|
25.
(Szo) |
Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság
|
Budapest, Gazdagrét |
BTFSz, SPA |
|
26.
(V) |
Edzői konferencia
|
Budapest, Magyar Sport Háza |
MTFSZ |
|
26.
(V) |
Nyílt térképes edzés
|
Nagykálló, Forrásdűlő |
DCS |
2020. február |
|
1.
(Szo) |
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság
|
Skalka (SVK) |
|
|
1. (Szo) 12:00,
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság
|
|
16.
(V) |
Térkép-fórum
|
Budapest, Magyar Sport Háza |
MTFSZ |
|
22.
(Szo) |
2. Nyílt Térképes Edzés
|
Ófehértó, Szőlő utca |
DCS |
|
26.
(Sz) |
Budapest Kupa 1. forduló Garay Sándor emlékére
|
Népliget- észak |
SAS |
|
26. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 1. ford. Garay Sándor emlékére
|
|
29-márc. 1.
(Szo) |
Tavaszi Boróka Kupa
|
Ágasegyháza |
HSE, KAL |
|
29. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
1. (V) 10:00,
2. nap
|
|
29.
(Szo) |
Versenybírói továbbképzés
|
Budapest, Magyar Sport Háza |
MTFSZ |
2020. március |
|
4.
(Sz) |
Budapest Kupa 2. forduló Hardicsay Mária emlékére
|
Kiscell |
SAS |
|
4. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 2.fo. Hardicsay Mária emlékére
|
|
7.
(Szo) |
Sportolj a Mandulásban Kupa
|
- |
PVS |
|
7. (Szo) 10:00,
Sportolj a Mandulásban Kupa
|
|
8.
(V) |
Silvanus vasárnap 1
|
Budapest, Bikás-park |
SAS |
|
8.
(V) |
Veszprém megyei hosszútávú bajnokság
|
Veszprém |
VmTFSz |
|
8. (V) 10:00,
Veszprém megyei hosszútávú bajnokság
|
|
8.
(V) |
fut-O-kaland 7. forduló
|
parkoló, innen fehér szalagozás |
NYK |
|
11.
(Sz) |
Budapest Kupa 3. forduló Nyőgéri Imre emlékére
|
Kőbánya-Kertváros |
SAS |
|
11. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 3. ford. Nyőgéri Imre emlékére
|
|
14.
(Szo) |
Silvanus szombat 1
|
Vadaskert, Macis parkoló |
SAS |
|
15.
(V) |
Silvanus vasárnap 2
|
Margitsziget-észak |
SAS |
|
29-jún. 21.
(V) |
RunningWild Tour
|
- |
|
|
31-ápr. 7.
(K) |
Maradj O - tthon! 2020! - I
|
- |
|
|
31. (K) 10:00,
Maradj O - tthon! 2020! - I - Virtuális PreO
|
2020. április |
|
7-14.
(K) |
Maradj O - tthon! 2020! - II
|
- |
|
|
7. (K) 12:00,
Maradj O - tthon! 2020! - II
|
|
9-14.
(Cs) |
Maradj O - tthon! 2020! - III
|
- |
|
|
9. (Cs) 19:00,
Maradj O - tthon! 2020! - III
|
|
11-19.
(Szo) |
e-Kispest Kupa
|
Budapest, Kőbánya-Sportliget |
|
|
14-21.
(K) |
Maradj O - tthon! 2020! - IV
|
- |
|
|
14. (K) 12:00,
Maradj O - tthon! 2020! - IV
|
|
21-28.
(K) |
Maradj O - tthon! 2020! - V
|
- |
|
|
21. (K) 14:00,
Maradj O - tthon! 2020! - V
|
|
28-máj. 5.
(K) |
Maradj O - tthon! 2020! - VI
|
- |
|
|
28. (K) 10:00,
Maradj O - tthon! 2020! - VI
|
2020. május |
|
4-10.
(H) |
Silvanus tavaszi edzéssorozat #1
|
Budapest, Keresztúri-erdő |
SAS |
|
4-júl. 5.
(H) |
MapRun kupa
|
Magyarország teljes területe |
|
|
5-12.
(K) |
Maradj O - tthon! 2020! - VII
|
- |
|
|
5. (K) 10:00,
Maradj O - tthon! 2020! - VII
|
|
11-19.
(H) |
Silvanus tavaszi edzéssorozat #2
|
Budapest, Farkas-erdő |
SAS |
|
12-19.
(K) |
Maradj O - tthon! 2020! - VIII
|
- |
|
|
12. (K) 10:00,
Maradj O - tthon! 2020! - VIII
|
|
17.
(V) |
3. Nyílt Térképes Edzés
|
-Nagykálló Harangod Téka Tábor |
DCS |
|
20-21.
(Sz) |
Silvanus tavaszi edzéssorozat #3
|
Budai-hegység, Piktortégla-üregek |
SAS |
|
25-jún. 2.
(H) |
Silvanus tavaszi edzéssorozat #4
|
Zuppa |
SAS |
|
28.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Csillebérc, KFKI |
|
|
31.
(V) |
4. Nyílt Térképes Edzés
|
Lőtér |
DCS |
2020. június |
|
4.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Kamaraerdő, Susulyka utca |
|
|
7.
(V) |
Silvanus vasárnap 3.
|
Budapest, Népliget |
SAS |
|
11.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Budakeszi focipálya |
|
|
13.
(Szo) |
Vizsla Kupa 1. forduló
|
- |
VSE |
|
13. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 1. forduló
|
|
16-20.
(K) |
SPA nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Ecseg |
SPA |
|
17.
(Sz) |
Budapest Kupa 4. forduló Barbácsi Ákos emlékére
|
Gödöllő, Szent István Egyetem |
BEA, GKS |
|
17. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 4. forduló Barbácsi Ákos emlékére
|
|
18.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
Tóváros, Sport 11 |
|
|
20.
(Szo) |
5. Nyílt Térképes Edzés
|
Füzérradvány |
DCS |
|
20.
(Szo) |
Birka Kupa
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
20. (Szo) 10:00,
Birka Kupa
|
|
20.
(Szo) |
Tázlár Kupa
|
Bodoglár |
HOD, DSA |
|
20. (Szo) 10:00,
Tázlár Kupa
|
|
21.
(V) |
Silvanus vasárnap 4
|
Budapest, Városmajor |
SAS |
|
21. (V) 09:00,
Silvanus vasárnap 4
|
|
22.
(H) |
Hétfőn Hétkor RouteGadget Webinárium
|
- |
|
|
24.
(Sz) |
Budapest Kupa 5. forduló Csupor Miklós emlékére
|
Érd Parkváros |
TTE |
|
24. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 5. forduló Csupor Miklós emlékére
|
|
24-27.
(Sz) |
GKS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Salgótarján |
GKS |
|
25.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 5.
|
Nagykovácsi, Ebadta játszótér |
|
|
26-30.
(P) |
ASK nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Csörötnek |
ASK |
|
27.
(Szo) |
Grófi MTBO Fesztivál
|
Keresztúri-erdő, Régivám köz 37. |
|
|
28.
(V) |
Silvanus vasárnap 5
|
Óbuda-belváros |
SAS |
|
28. (V) 09:00,
Silvanus vasárnap 5
|
2020. július |
|
1.
(Sz) |
Budapest Kupa 6. forduló Schönvinszky György emlékére
|
Budakeszi |
KOS |
|
1. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 6, Schönviszky György emlékére
|
|
2.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
Tata, Fáklya u., bringaút parkoló |
|
|
4-5.
(Szo) |
12/24 órás Tájékozódási Futófesztivál
|
Fülöpháza-Ágasegyháza |
DSA |
|
4. (Szo) 10:00,
12/24 órás váltóverseny
|
|
5.
(V) |
Silvanus vasárnap 6
|
Budapest, Feneketlen-tó |
SAS |
|
5.
(V) |
Muzsikál az erdő
|
Kékestető |
GYO |
|
5. (V) 10:00,
Muzsikál az erdő
|
|
7-10.
(K) |
VHS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Nagyvázsony |
VHS |
|
8.
(Sz) |
Budapest Kupa 7. forduló Vizkelety László emlékére
|
Budapest, Gubacs |
SAS, TSE |
|
8. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 7. forduló Vizkelety László emlékére
|
|
9.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
Péterhalom |
|
|
11-12.
(Szo) |
Sopron MTBO, Középtávú Magyar Bajnokság, Magyar Kupa, Osztrák Kupa
|
Sopron-Brennbergbánya |
SMA |
|
11. (Szo) 12:00,
Középtávú OB
|
|
12. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
11-12.
(Szo) |
Austrian MTBO Days, Magyar Kupa, WRE, WMS
Elmaradt |
Buchschachen (AUT) |
|
|
11. (Szo) 10:00,
Sprint, WRE, WMS
|
|
11. (Szo) 14:00,
Tömegrajt
|
|
12. (V) 10:00,
Hosszútáv, WRE, WMS
|
|
11.
(Szo) |
Vizsla Kupa 2. forduló
|
KFKI |
VSE |
|
11. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 2. forduló
|
|
11-12.
(Szo) |
V. Heliktit Kupa
|
- |
DCS |
|
12. (V) 00:00,
2. nap
|
|
11. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
11-12.
(Szo) |
Bihar Kupa
|
Felkér |
ADY |
|
11.
(Szo) |
Halas Kupa
|
- |
SZV |
|
11. (Szo) 10:00,
Halas kupa
|
|
11.
(Szo) |
Nyár Kupa
|
- |
BarMTFSZ, PVM |
|
11. (Szo) 10:00,
Nyár Kupa
|
|
15.
(Sz) |
Budapest Kupa 8. forduló Nagypál György emlékére
|
Békásmegyer-nyugat |
SAS |
|
15. (Sz) 14:30,
Budapest Kupa 8. forduló Nagypál György eml.
|
|
16.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
Hármashatár-hegy, Macis parkoló |
|
|
18.
(Szo) |
8. Tisza-tó kupa
|
Tiszafüred |
ESP |
|
18. (Szo) 11:00,
8. Tisza-tó kupa, 1. forduló
|
|
18. (Szo) 15:00,
8. Tisza-tó kupa, 2. forduló
|
|
18-19.
(Szo) |
Dunántúl Kupa és Tüskés E. emlékverseny
|
Öskü |
KTT |
|
18. (Szo) 11:00,
Középtáv
|
|
18. (Szo) 16:00,
Rövidtáv
|
|
19. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
18-23.
(Szo) |
KAL nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Kaskantyú |
KAL |
|
18.
(Szo) |
Gyöngyvirág Kupa
|
- |
BarMTFSZ, POE |
|
18. (Szo) 10:00,
Gyöngyvirág Kupa
|
|
18.
(Szo) |
Dunántúl Kupa TrailO
|
Öskű |
TTE |
|
18. (Szo) 10:00,
Dunántúl Kupa PreO
|
|
21-24.
(K) |
PVS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Abaliget |
PVS |
|
22.
(Sz) |
Budapest Kupa 9. forduló Balla Sándor emlékére
|
Víztorony |
SAS |
|
22. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 9. forduló Balla Sándor emlékére
|
|
22-26.
(Sz) |
SZV nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Csákvár |
SZV |
|
23.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
Érd, Burkoló u. - Favágó u. sarok |
|
|
25-26.
(Szo) |
Őrség Kupa
|
Őriszentpéter |
ASK |
|
26. (V) 10:00,
Őrség Kupa középtáv
|
|
25. (Szo) 11:00,
Őrség Kupa normáltáv
|
|
25-26.
(Szo) |
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Magyar Bajnokság, Magyar Kupa
|
Pazsag, megyehatár |
ETC |
|
25. (Szo) 13:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
26. (V) 10:00,
Magyar Kupa - középtáv
|
|
25.
(Szo) |
Baranya-Somogy Megyei Középtávú Bajnokság
|
- |
BarMTFSZ, PVS |
|
25. (Szo) 10:00,
Baranya-Somogy Megyei Középtávú Bajnokság
|
|
29.
(Sz) |
Budapest Kupa 10. forduló Valkony Ferenc emlékére
|
Budapest, Vadaskert |
SAS |
|
29. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 10. forduló Valkony Ferenc eml.
|
|
29-aug. 2.
(Sz) |
ZTC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Gánt-Csákvár |
ZTC |
|
30-aug. 2.
(Cs) |
MTBO Székely Kupa, Magyar Kupa
Elmaradt |
Csíkdánfalva (ROU) |
SAS |
|
1. (Szo) 10:00,
Hosszútáv, Magyar Kupa
|
|
2. (V) 09:00,
Középtáv, Magyar Kupa
|
|
30. (Cs) 16:00,
Középtáv
|
|
31. (P) 10:00,
Sprint
|
|
31. (P) 16:30,
Sprintváltó
|
|
31-aug. 5.
(P) |
GOC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Gánt |
GOC |
2020. augusztus |
|
1-2.
(Szo) |
Vértes Kupa
|
Várgesztes, vár alatti tisztás |
GTC |
|
1. (Szo) 11:00,
Vértes Kupa 1.nap
|
|
2. (V) 10:00,
Vértes Kupa 2.nap
|
|
5.
(Sz) |
Budapest Kupa 11. forduló Varga László emlékére
|
Gellért-hegy |
SPA |
|
5. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 11. forduló Varga László emlékére
|
|
7-9.
(P) |
Homokháti Jonathermál Tájékozódási Futó Fesztivál
|
Fischerbócsa, Kiskunmajsa |
HOM |
|
8. (Szo) 11:00,
Középtáv
|
|
8. (Szo) 20:30,
Alkonyati pontbegyűjtő
|
|
8. (Szo) 15:00,
Váltó
|
|
7. (P) 21:00,
Éjszakai
|
|
9. (V) 10:00,
Normáltáv
|
|
7-9.
(P) |
Barátság Kupa
|
Apátistvánfalva, Farkasfa |
VBT |
|
8-9.
(Szo) |
Pannon MTBO, Hosszútávú Magyar Bajnokság, Magyar Kupa, Osztrák Kupa
|
Farkasgyepű |
VHS |
|
8. (Szo) 13:00,
Középtáv
|
|
9. (V) 10:00,
Hosszútávú OB
|
|
12.
(Sz) |
Budapest Kupa 12. forduló Kozma László emlékére
|
Kőbánya-Óhegy park |
SAS |
|
12. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 12. forduló Kozma László eml.
|
|
12.
(Sz) |
Veszprém megyei középtávú bajnokság
|
Vilonya |
VBT |
|
12. (Sz) 16:00,
Középtáv
|
|
15-16.
(Szo) |
Nyári Spartacus Kupa
|
Vértes |
SPA |
|
15. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
16. (V) 10:00,
2. nap
|
|
16.
(V) |
Skanzen Kupa
Elmaradt |
Szentendre Skanzen |
HSE |
|
16. (V) 10:00,
Skanzen Kupa
|
|
19.
(Sz) |
Budapest Kupa 13. forduló Éliás Vilmos emlékére
|
Hármashatár-hegy |
TTE |
|
19. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 13. forduló
|
|
19.
(Sz) |
Szélrózsa kupa
|
Hármashatár-hegy |
TTE |
|
19. (Sz) 21:00,
Éjszakai futam
|
|
22-23.
(Szo) |
Középtávú és Váltó OB
|
Várpalota-Tés |
VHS |
|
22. (Szo) 10:00,
Középtávú OB selejtező
|
|
22. (Szo) 15:30,
Középtávú OB döntő
|
|
23. (V) 10:00,
Váltó OB
|
|
26.
(Sz) |
Budapest Kupa 14. forduló Schluth Péter emlékére
|
Csepel-Simón Bolívar lakótelep |
SAS |
|
26. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 14. forduló Schluth Péter eml.
|
|
29-30.
(Szo) |
Dobó István Emlékverseny
Elmaradt |
- |
ETC |
|
29. (Szo) 13:00,
Dobó István Emlékverseny 1. futam
|
|
30. (V) 10:00,
Dobó István Emlékverseny 2. futam
|
|
30. (V) 15:00,
Dobó István Emlékverseny 3. futam
|
|
29-30.
(Szo) |
Tipo kupa
|
Mátraalmás |
TTE |
|
30. (V) 10:00,
Normátáv
|
|
29. (Szo) 11:00,
Középtáv
|
|
29. (Szo) 16:00,
2x2 váltó
|
|
30.
(V) |
Kertész Kupa
Elmaradt |
- |
PVM |
|
30. (V) 10:00,
Kertész Kupa
|
|
30.
(V) |
Szombathely Kupa kieséses sprintverseny
Elmaradt |
Szombathely |
ASK |
|
30. (V) 10:00,
Selejtező
|
|
30. (V) 14:00,
Elődöntő
|
|
30. (V) 16:00,
Döntő
|
|
30.
(V) |
Silvanus vasárnap 7
|
Vérmező |
SAS |
2020. szeptember |
|
2.
(Sz) |
Budapest Kupa 15. forduló Lindenberg Kázmilla ev.
|
Szépjuhászné |
BEA |
|
2. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 15. f. Lindenberg Kázmilla ev.
|
|
5.
(Szo) |
Hungarian-O Sprint Weekend
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
5. (Szo) 15:00,
HunOR 2020
|
|
5.
(Szo) |
Körös-torok Kupa
|
Mozi Menza Csongrád, Kossuth tér 13. |
HOM |
|
5. (Szo) 10:00,
Körös-torok Kupa 1. futam
|
|
5. (Szo) 14:00,
Körös-torok Kupa 2. futam
|
|
5.
(Szo) |
Eger kupa 2.forduló, VII. Tűzoltó bajnokság
|
Eger |
ESP |
|
5. (Szo) 10:00,
Eger kupa 2.forduló, 1. futam
|
|
5. (Szo) 15:00,
Eger kupa 2.forduló, 2. futam
|
|
5.
(Szo) |
Budapest Rövidtávú és Sprint Váltó Bajnokság, Eötvös Loránd ev.
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
5. (Szo) 10:30,
Budapest Rövidtávú Bajnokság
|
|
5. (Szo) 13:30,
Budapest Sprint Váltó Bajnokság
|
|
5.
(Szo) |
Baranya-Somogy Megyei Rövidtávú Bajnokság
|
Pécs - Kertváros |
PVS |
|
5. (Szo) 10:00,
Baranya-Somogy Megyei Rövidtávú Bajnokság
|
|
6.
(V) |
Hódmezővásárhely és Szentes kupa
|
- |
CsTFSz, HTC |
|
6. (V) 10:00,
Hódmezővásárhely kupa
|
|
6. (V) 14:00,
Szentes kupa
|
|
6.
(V) |
IV. Nyíregyháza Kupa
|
-Nyíregyháza |
DCS |
|
6. (V) 10:00,
IV. Nyíregyháza Kupa
|
|
6. (V) 14:00,
IV. Nyíregyháza Kupa II. Futam
|
|
6.
(V) |
Silvanus Sprint Tusa - Budapest Kieséses Sprint Bajnoksága
|
Budapest, Óbuda |
SAS |
|
6.
(V) |
Silvanus vasárnap 8
|
Budapest, Óbuda |
SAS |
|
6.
(V) |
Veszprém Megyei Rövidtávú és Sprint Váltó Bajnokság
|
- |
VHS |
|
6. (V) 10:30,
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság
|
|
6. (V) 15:00,
Veszprém Megyei Váltó Bajnokság
|
|
9.
(Sz) |
Budapest Kupa 16. forduló Kaszáspók a Hegedűsökkel
|
Budapest, Pók utcai ltp. |
SAS, VSE |
|
9. (Sz) 14:45,
Budapest Kupa 16. Kaszáspók a Hegedűsökkel
|
|
12-13.
(Szo) |
Rövidtávú és Sprint Váltó OB
|
Zalaegerszeg |
ZTC |
|
12. (Szo) 10:00,
Rövidtávú OB selejtező
|
|
12. (Szo) 15:00,
Rövidtávú OB döntő
|
|
13. (V) 10:00,
Sprint Váltó OB
|
|
16.
(Sz) |
Budapest Kupa 17. forduló Bojárszky Dezső emlékére
|
Budapest |
BEA |
|
16. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 17. forduló Bojárszky Dezső emlékére
|
|
17.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 10.
|
Csillebérc, KFKI |
|
|
18.
(P) |
Vizsla Kupa 3. forduló
|
Nagykovácsi, Sebesgyéndomb |
VSE |
|
18. (P) 10:00,
Vizsla Kupa 3. forduló
|
|
18.
(P) |
Postás éjszakai - Budapest Éjszakai Bajnoksága
|
Tatárszentgyörgy - Ladánybene |
PSE |
|
18. (P) 20:00,
Normáltáv
|
|
19-20.
(Szo) |
Kalocsa Kupa
|
Kaskantyú |
KAL |
|
19. (Szo) 11:00,
Kalocsa Kupa középtáv
|
|
20. (V) 10:00,
Kalocsa Kupa normáltáv
|
|
19. (Szo) 19:30,
Kalocsa Kupa éjszakai
|
|
19-20.
(Szo) |
Tájkerékpáros Osztrák Kupa, Magyar Kupa
Elmaradt |
Rauchwart (AUT) |
VBT |
|
19. (Szo) 13:00,
Hosszútáv
|
|
20. (V) 10:00,
Középtáv
|
|
23.
(Sz) |
Budapest Kupa #18 és Egyetemi Liga 1. forduló
|
Budapest, Lágymányos |
SAS |
|
23. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa #18 és Egyetemi Liga 1. forduló
|
|
24.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
Hármashatár-hegy, Macis parkoló |
|
|
26.
(Szo) |
Éjszakai és Egyesületi Váltó OB
|
Bodoglár |
SZV |
|
26. (Szo) 20:00,
Éjszakai OB
|
|
26. (Szo) 11:00,
Egyesületi Váltó OB
|
|
27.
(V) |
Bükki Ősz
|
- |
DTC |
|
27. (V) 14:00,
Bükki Ősz
|
|
27.
(V) |
PreO és TempO OB
|
- |
BEA, TTE |
|
27. (V) 10:00,
PreO OB
|
|
27. (V) 10:00,
TempO OB
|
|
28.
(H) |
Rozsomák Kupa I.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
28. (H) 17:00,
Szeptemberi Rozsomák Kupa
|
|
30.
(Sz) |
Budapest Kupa 19. forduló Maácz Benedek emlékére
|
Kissvábhegy, Álom utcai parkoló |
MOM, SAS |
|
30. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 19. forduló Maácz Benedek emlékére
|
2020. október |
|
1.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
Kamaraerdő, Susulyka u. |
|
|
3.
(Szo) |
Meteor Kupa
|
- |
PVM |
|
3. (Szo) 10:00,
Meteor Kupa
|
|
3.
(Szo) |
DAR Normáltávú bajnokság
|
- |
CsTFSz, SZU |
|
3. (Szo) 10:00,
DAR Normáltávú bajnokság
|
|
3.
(Szo) |
Kész István Ev. / Tatai Honvéd Kupa
|
Gánt, Gránás |
TTT |
|
3.
(Szo) |
Nyírségi Ősz
Elmaradt |
Nyíregyháza közelében |
HBS |
|
3. (Szo) 10:00,
Nyírségi Ősz
|
|
3-4.
(Szo) |
Tájkerékpáros Sprint és Váltóbajnokság, Magyar Kupa
|
Miskolc, Factory Aréna |
DTC |
|
4. (V) 10:30,
Váltó OB
|
|
3. (Szo) 13:30,
Sprint OB
|
|
4.
(V) |
Vizsla Kupa 4. forduló
|
- |
VSE |
|
4. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 4. forduló
|
|
4.
(V) |
Heves - Nógrád - Jász-Nagykun-Szolnok megyei normáltávú bajnokság
|
Gyöngyöstarján |
GYO |
|
4. (V) 11:00,
Heves-Nógrád-JNSz megyei normáltávú bajnokság
|
|
7.
(Sz) |
Budapest Kupa 20. forduló Szőnyi László emlékére
|
Budapest, József Attila-lakótelep |
SAS |
|
7. (Sz) 14:30,
Budapest Kupa 20. forduló Szőnyi László eml.
|
|
10-11.
(Szo) |
Normáltávú és Pontbegyűjtő Csapat OB
|
Jakab-hegy |
PVS |
|
10. (Szo) 11:00,
Normáltávú OB
|
|
11. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő Csapat OB
|
|
12.
(H) |
Rozsomák Kupa II.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
12. (H) 17:00,
Októberi Rozsomák Kupa
|
|
14.
(Sz) |
Budapest Kupa 21. forduló Meichl Géza emlékére
|
- |
TTE |
|
14. (Sz) 10:00,
Budapest Kupa 21. forduló Meichl Géza emlékére
|
|
15.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
Csillebérc, KFKI |
|
|
17-18.
(Szo) |
Honvéd Kupa és Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság
|
Várpalota-Bátorkő |
VHS |
|
17. (Szo) 11:00,
Honvéd Kupa 1.
|
|
18. (V) 10:00,
Honvéd Kupa 2.
|
|
17.
(Szo) |
Ősz Kupa
|
- |
PVM |
|
17. (Szo) 10:00,
Ősz Kupa
|
|
17.
(Szo) |
Kisbakter Kupa
Elmaradt |
- |
CsTFSz, PUS, SZV |
|
17. (Szo) 10:00,
Kisbakter Kupa
|
|
21.
(Sz) |
Budapest Kupa 22. forduló Dworák József emlékére
|
Budapest, Vérmező |
SAS |
|
21. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 22. forduló Dworák József emlékére
|
|
22.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 14.
|
Hajógyári-sziget |
|
|
23.
(P) |
Denevér Kupa TrailO
|
- |
DCS |
|
23. (P) 14:00,
Denevér Kupa TempO
|
|
23. (P) 10:00,
Váltó OB
|
|
23.
(P) |
Megyer Kupa
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
23. (P) 10:00,
Megyer Kupa
|
|
24.
(Szo) |
Erzsébet-park Kupa
|
Gödöllő, Erzsébet-park |
GKS |
|
24. (Szo) 10:00,
Erzsébet-park Kupa
|
|
25.
(V) |
Salgó Kupa
|
Salgótarján-Szilváskő puszta |
SDS |
|
25. (V) 11:00,
Salgó Kupa
|
|
25.
(V) |
Vas-Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság és 56. Bakony kupa
|
Csehbánya |
VmTFSz, VTC |
|
25. (V) 10:00,
Vas-Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság és 56. Bakony kupa
|
|
28.
(Sz) |
Budapest Kupa 23. forduló Tátrai Rupert emlékére
|
Kőbánya - Városközpont |
SAS |
|
28. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa #23 Tátrai Rupert emlékére
|
|
31-nov. 1.
(Szo) |
32. Eger Nagydíj
|
Cinegés |
ESP |
|
31. (Szo) 11:00,
32. Eger Nagydíj 1. nap
|
|
1. (V) 10:00,
32. Eger Nagydíj 2. nap
|
|
31.
(Szo) |
Vizsla Kupa 5. forduló, Kempelen Imre emlékére
|
- |
VSE |
|
31. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 5. forduló, Kempelen Imre emlékére
|
2020. november |
|
4.
(Sz) |
Budapest Kupa 24. forduló Bíró Pál emlékére
|
Budapest, Tabán - Horváth-kert |
SAS |
|
4. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 24. forduló Bíró Pál emlékére
|
|
7-8.
(Szo) |
68. Őszi Spartacus Kupa
|
Gánt, Pap-völgy |
SPA |
|
7. (Szo) 11:00,
Normáltáv
|
|
8. (V) 10:00,
Középtáv
|
|
7.
(Szo) |
Csermely Vilmos emlékverseny
|
- |
POE, BarMTFSZ |
|
7. (Szo) 10:00,
Csermely Vilmos emlékverseny
|
|
7.
(Szo) |
Less Nándor emlékverseny
|
Bánkút |
DTC |
|
7. (Szo) 10:00,
Less Nándor emlékverseny
|
|
9.
(H) |
Rozsomák Kupa III.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
9. (H) 16:00,
Novemberi Rozsomák Kupa
|
|
10.
(K) |
Budapest Kupa #25 és Egyetemi Liga 2. forduló
|
Gellérthegy |
BTSA |
|
10. (K) 14:00,
Budapest Kupa #25 és Egyetemi Liga 2. forduló
|
|
11-febr. 28.
(Sz) |
2. MapRun kupa
|
Magyarország teljes területe |
HSE |
|
14-15.
(Szo) |
Őszi Boróka Kupa
Elmaradt |
Bócsa |
HSE, KAL |
|
14. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
15. (V) 10:00,
2. nap
|
|
14-15.
(Szo) |
Hungarian TrailO Spring - WRE - CHIS Cup futam
Elmaradt |
Bükfürdő |
TTE, KTT |
|
14. (Szo) 10:00,
Hungarian TrailO Spring - WRE - CHIS - TempO
|
|
15. (V) 09:00,
Hungarian TrailO Spring - WRE - CHIS - PreO
|
|
14. (Szo) 12:00,
Hungarian TrailO Spring - PreO Sprint
|
|
14.
(Szo) |
Békési Ősz
Elmaradt |
Orosháza környéke |
DSA |
|
14. (Szo) 10:00,
Békési Ősz
|
|
14.
(Szo) |
Eger kupa 3. forduló
|
Felsőtárkány - nem marad el! |
ESP |
|
14. (Szo) 10:00,
Eger kupa 3. forduló
|
|
15-febr. 21.
(V) |
Silvanus téli edzéssorozat
|
Nagykovácsi |
SAS |
|
23.
(H) |
O-IKT zárókonferencia
|
Online |
|
2020. december |
|
11.
(P) |
Margitszigeti éjszakai edzés
|
Budapest, Margitsziget |
SAS, BEA |
|
27.
(V) |
BÚÉK edzés
|
Hűvösvölgyi Nagy-rét, Bobó padjai |
MOM |
|
29.
(K) |
Gellérthegyi éjszakai edzés
|
Budapest, Gellérthegy |
SAS, BEA |
|
31.
(Cs) |
Szilveszteri futás a Turulnál
|
Tatabánya Turul Parkerdő |
GTC |