2020. november |
|
11-febr. 28.
(Sz) |
2. MapRun kupa
|
Magyarország teljes területe |
HSE |
|
15-febr. 21.
(V) |
Silvanus téli edzéssorozat
|
Nagykovácsi |
SAS |
2021. január |
|
2.
(Szo) |
TTEV-1
|
Vértes |
|
|
16.
(Szo) |
TTEV-2
|
Tócsa-völgy |
SPA |
|
17.
(V) |
Ripszám Henrik emlékverseny
|
Budapest, Hűvösvölgy |
SAS |
|
17. (V) 09:00,
Ripszám Henrik emlékverseny
|
|
22.
(P) |
Óbudai éjszakai edzés
|
Hajógyári-sziget |
BEA, SAS |
|
27-máj. 1.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság
|
On-line |
BEA, DCS, TTE |
|
27. (Sz) 00:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság #1
|
|
24. (Sz) 00:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság #2
|
|
31. (Sz) 00:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság #3
|
|
28. (Sz) 00:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság #4
|
|
30.
(Szo) |
TTEV-3
|
Tatabánya Turul Parkerdő |
MSE, GTC |
2021. február |
|
6.
(Szo) |
Edzői konferencia
|
On-line |
MTFSZ |
|
9.
(K) |
Sportágfejlesztési Terv konzultáció
|
On-line |
MTFSZ |
|
13.
(Szo) |
TTEV-4
|
Kotló-hegy |
SPA |
|
14-22.
(V) |
Sítájfutó edzés
|
Galyatető |
SAS |
|
19.
(P) |
Népligeti éjszakai edzés
|
Népliget-dél |
SAS, BEA |
|
19-21.
(P) |
GOC téli edzőtábor
|
Őriszentpéter |
GOC |
|
24.
(Sz) |
Budapest Kupa 1. forduló Garay Sándor emlékére
|
Budapest, Testvér-hegy |
BEA, SAS |
|
24. (Sz) 00:00,
Budapest Kupa 1. forduló Garay Sándor emlékére
|
|
27.
(Szo) |
TTEV-5
|
Vértes, Vaskapu-völgy |
GTC, MSE |
|
28.
(V) |
Honvéd Cross
|
Veszprém |
VHS |
|
28.
(V) |
Télbúcsúztató edzés
|
Gödöllő |
GKS |
2021. március |
|
1.
(H) |
Göcsej Kupa I.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
1. (H) 14:01,
Göcsej Kupa I.
|
|
3.
(Sz) |
Budapest Kupa 2. forduló Nyőgéri Imre emlékére
|
Kőbánya-Óhegy park |
SAS |
|
3. (Sz) 00:00,
Budapest Kupa 2. forduló Nyőgéri Imre emlékére
|
|
6.
(Szo) |
TTEV-6
|
Csákvár |
|
|
6.
(Szo) |
Szakedzőinktől Élőben
|
On-line |
|
|
7.
(V) |
II. Homokháti Rogaining Kupa
|
Balotaszállás |
HOM |
|
7.
(V) |
Göcsej Galopp 55/33/44/22/16/5
|
Böde |
GOC |
|
7.
(V) |
KEMTK -1
|
Pes-kő |
GTC |
|
10.
(Sz) |
Budapest Kupa 3. forduló Hardicsay Mária emlékére
|
Kőbánya-Sportliget |
SAS |
|
10. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 3. forduló Hardicsay Mária emlékére
|
|
13-15.
(Szo) |
58. Tavaszi Spartacus Kupa
Elmaradt |
Öreg-tölgyek |
SPA |
|
13. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
14. (V) 10:00,
2. nap
|
|
15. (H) 10:00,
3. nap
|
|
13.
(Szo) |
Silvanus szombat 1
|
Népliget-dél |
SAS |
|
14.
(V) |
Silvanus vasárnap 1
|
Csillebérc-KFKI |
SAS |
|
15.
(H) |
1. Nyílt Térképes Edzés
|
Sóstógyógyfürdő |
DCS |
|
17.
(Sz) |
Budapest Kupa 4. forduló Dobozi Miklós emlékére
|
Budapest, Népliget-észak |
SAS |
|
17. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 4. ford. Dobozi Miklós emlékére
|
|
20.
(Szo) |
Zalai Tavasz Kupa
Kupaverseny pályázat |
- |
ZTC |
|
20. (Szo) 10:00,
Zalai Tavasz Kupa 1. futam
|
|
20.
(Szo) |
KEM DOL / Turul Kupa
Kupaverseny pályázat |
- |
GTC |
|
20. (Szo) 10:00,
KEM DOL / Turul Kupa
|
|
20.
(Szo) |
Eger Kupa 1. forduló
|
Felsőtárkány |
ETC |
|
20. (Szo) 10:00,
Eger Kupa 1. forduló
|
|
20.
(Szo) |
Igaz Béla emlékverseny
|
- |
PVS |
|
20. (Szo) 10:00,
Igaz Béla emlékverseny
|
|
20.
(Szo) |
Tavasz Kupa
Kupaverseny pályázat |
- |
KAL |
|
20. (Szo) 10:00,
Tavasz Kupa
|
|
20.
(Szo) |
Tavasz Kupa
|
Kaskantyú |
KAL |
|
20. (Szo) 11:00,
Tavasz Kupa
|
|
21.
(V) |
Vizsla Kupa 1. forduló
|
Hárshegy |
VSE |
|
21. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 1. forduló
|
|
21.
(V) |
Vas-Veszprém-Zala Megyei Ultra Hosszútávú Bajnokság
Elmaradt |
Jásd, Szentkút |
VmTFSz |
|
21. (V) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala Megyei Ultra Hosszútávú Bajnokság
|
|
21.
(V) |
Szabolcs-Sz-B. m. és Hajdú-B. m. Diákolimpia
|
Napkor, Erdei Iskola |
NYS |
|
21. (V) 10:30,
Szabolcs-Sz-B. m. és Hajdú-B. m. Diákolimpia
|
|
22.
(H) |
Göcsej Kupa II.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
22. (H) 14:01,
Göcsej Kupa II.
|
|
24.
(Sz) |
Budapest Kupa 5. forduló Bánkúti János emlékére
|
Budapest, Kiscell |
SAS |
|
24. (Sz) 14:30,
Budapest Kupa 5. ford. Bánkúti János emlékére
|
|
27.
(Szo) |
Térképes edzés a Mátrában
|
Szalajkaház (Vadaskert) |
HUF, GYO |
|
28.
(V) |
Nyílt Országos Csapatbajnokság és Nyílt Szenior Ultra Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság
Elmaradt |
Pusztamarót |
TTE |
|
28. (V) 11:00,
Szenior Ultra Hosszútávú OB
|
|
28. (V) 10:00,
Tömegrajtos Csapat OB
|
|
28.
(V) |
Silvanus vasárnap 2
|
Keresztúri-erdő |
SAS |
2021. április |
|
2.
(P) |
Budapest Kupa 6. forduló Vörös István emlékére
|
Budakeszi Vadaspark külső parkoló |
SAS |
|
2. (P) 10:00,
Budapest Kupa 6. ford. Vörös István emlékére
|
|
3.
(Szo) |
Meteor Kupa
|
- |
PVM |
|
3. (Szo) 10:30,
Meteor Kupa
|
|
5.
(H) |
Húsvéti tojáskereső és MTBO szezonnyitó
|
Budapest, Péterhalom |
SAS |
|
7.
(Sz) |
Budapest Kupa 7. forduló Krasznai István emlékére
|
Vérmező |
SPA |
|
7. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 7. forduló Krasznai István emlékére
|
|
10.
(Szo) |
Budapesti és Pest megyei diákolimpia, Megyer Kupa
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
10. (Szo) 11:00,
Bp és Pest megyei diákolimpia, Megyer Kupa
|
|
10.
(Szo) |
Ladó-Rec Kupa (Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun megyei Diákolimpia)
|
Balotaszállás |
HOM |
|
10. (Szo) 00:00,
Ladó-Rec Kupa (Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun megyei Diákolimpia)
|
|
10.
(Szo) |
2. Nyílt Térképes Edzés
|
Napkor Kerekerdő Turisztikai Központ |
DCS |
|
12.
(H) |
Göcsej Kupa III.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
12. (H) 14:01,
Göcsej Kupa III.
|
|
14.
(Sz) |
Budapest Kupa 8. forduló Kozma László emlékére
|
Budapest, Soroksár |
SAS |
|
14. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 8. ford. Kozma László emlékére
|
|
16.
(P) |
Éjszakai Széria 2. forduló
|
Hárshegy, Szépjuhászné |
OSC1 |
|
16. (P) 10:00,
Éjszakai Széria 2. forduló
|
|
17.
(Szo) |
Zala Megyei Diákolimpia
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
17. (Szo) 10:00,
rövid táv
|
|
17.
(Szo) |
Heves, Nógrád és Jász-Nagykun-Szolnok megyék diákolimpiája és középtávú bajnoksága
|
Sirok-Kőkútpuszta |
ESP |
|
17. (Szo) 10:00,
Megyei Diákolimpia és középtávú bajnokság
|
|
17.
(Szo) |
Baranya, Somogy, Tolna megyei Diákolimpia és Tavasz Kupa
|
Paks, Ürgemező |
PAK, PVS |
|
17. (Szo) 10:00,
Baranya, Somogy, Tolna m-i Diáko, Tavasz K.
|
|
17-25.
(Szo) |
Nyílt technikai edzés
|
Ágasegyháza-Zsombosdűlő |
|
|
18.
(V) |
Vizsla Kupa 2. forduló
|
Csillebérc |
VSE |
|
18. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 2. forduló
|
|
18.
(V) |
Győr-Moson-Sopron és Vas megyei Diákolimpia
|
Szombathely parkerdő |
SMA, VasMTFSZ |
|
18. (V) 10:00,
Győr-Moson-Sopron és Vas megyei Diákolimpia
|
|
20.
(K) |
Éjszakai Széria 2. forduló
Kupaverseny pályázat |
- |
VSE |
|
20. (K) 10:00,
Éjszakai Széria 2. forduló
|
|
21.
(Sz) |
Budapest Kupa 9. forduló Halász Miklós emlékére
|
Budapest, Vadaskert |
SAS |
|
21. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 9. forduló Halász Miklós emlékére
|
|
21.
(Sz) |
Veszprém Megyei Diákolimpia
Kupaverseny pályázat |
- |
VHS |
|
21. (Sz) 10:00,
Veszprém Megyei Diákolimpia
|
|
21.
(Sz) |
Veszprém Megyei Diákolimpia
Kupaverseny pályázat |
Eplény |
VHS |
|
21. (Sz) 16:00,
Veszprém Megyei Diákolimpia
|
|
21.
(Sz) |
Veszprém Megyei Diákolimpia és Eplény Kupa
|
Eplény |
VHS |
|
21. (Sz) 16:00,
Veszprém Megyei Diákolimpia és Eplény Kupa
|
|
23.
(P) |
Fejér megyei Diákolimpia
|
Székesfehérvár |
FmTFSZ |
|
23. (P) 15:30,
Fejér megyei Diákolimpia
|
|
24.
(Szo) |
Zalai Tavasz Kupa
|
Zalaegerszeg-Alsóerdő |
ZTC |
|
24. (Szo) 10:00,
Zalai Tavasz Kupa 1. futam
|
|
24. (Szo) 14:00,
Zalai Tavasz Kupa 2. futam
|
|
24-25.
(Szo) |
Nógrád Nagydíj
|
Salgótarján, Kazár |
SDS, BBB |
|
24. (Szo) 11:00,
Rövidített táv
|
|
25. (V) 11:00,
Hosszútáv
|
|
25.
(V) |
KEM-TK 2. forduló
|
Tatabánya-Síkvölgyi Lovarda |
TTT, BKL |
|
28.
(Sz) |
Budapest Kupa 10. forduló Hosszú Aurél emlékére
|
Csepel, Erdősor utca és Nyuszi sétány sarka |
SIR |
|
28. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 10. forduló Hosszú Aurél emlékére
|
|
29.
(Cs) |
Óbudai multisport edzés
|
Budapest, Hajógyári-sziget |
|
|
30.
(P) |
Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia
|
Tatabánya |
GTC |
|
30. (P) 10:00,
Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia
|
2021. május |
|
1-2.
(Szo) |
Homokháti Jonathermál Tájékozódási Futó Fesztivál
|
Zsana |
HOM |
|
1. (Szo) 10:00,
Homokháti Jonathermál I. futam
|
|
2. (V) 10:00,
Homokháti Jonathermál II. futam
|
|
1.
(Szo) |
Gödöllő Kupa
Elmaradt |
Gödöllő |
GKS |
|
1. (Szo) 10:00,
Gödöllő Kupa
|
|
2.
(V) |
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
Bükkszentlászló |
DTC |
|
2. (V) 10:30,
B.-A.-Z. megyei Diákolimpia
|
|
2.
(V) |
Monspart Sarolta emlékfutás
|
Budapest, Margitsziget |
|
|
3.
(H) |
Göcsej Kupa IV.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
3. (H) 14:01,
Göcsej Kupa IV.
|
|
5.
(Sz) |
Budapest Kupa #11 és Egyetemi Liga 3. forduló
|
Lágymányos |
BEA |
|
5. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa #11 és Egyetemi Liga 3. forduló
|
|
6.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Budapest, Kamaraerdő, Susulyka u. |
|
|
6. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
|
7-9.
(P) |
Bakony-Balaton MTBO, Magyar Kupa, Cseh Kupa, Osztrák Kupa, WRE, WMS
Elmaradt |
Öskü |
|
|
7. (P) 00:00,
Sprint
|
|
8. (Szo) 00:00,
Középtáv
|
|
9. (V) 00:00,
Hosszútáv
|
|
8-9.
(Szo) |
Honvéd kupa
|
Öskü |
VHS |
|
8. (Szo) 11:00,
Középtáv
|
|
9. (V) 11:00,
Rövidített táv
|
|
8. (Szo) 15:30,
Váltó
|
|
12.
(Sz) |
Budapest Kupa 12. forduló Koczur Kálmán emlékére
|
Rege park |
MOM |
|
12. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 12. forduló Koczur Kálmán emlékére
|
|
13.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Törökbálint, Anna-hegyi kilátó |
|
|
13. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
15-16.
(Szo) |
Országos Diákolimpia és Mentor kupa
|
Hódmezővásárhely, Sándorfalva |
HOD, DSA |
|
15. (Szo) 11:00,
Országos Diákolimpia rövidtáv
|
|
15. (Szo) 16:00,
Diák Váltó
|
|
16. (V) 10:00,
Országos Diákolimpia hosszútáv
|
|
15. (Szo) 11:00,
Mentor kupa rövidtáv
|
|
16. (V) 10:00,
Mentor kupa középtáv
|
|
16.
(V) |
Silvanus vasárnap 3
|
Budapest, Városmajor |
SAS |
|
18.
(K) |
Éjszakai Széria 3. forduló
|
Hármashatár-hegy-Fenyőgyöngye |
HSE |
|
18. (K) 20:40,
Éjszakai Széria 3. forduló
|
|
19.
(Sz) |
Budapest Kupa 13. forduló Valtinyi László emlékére
|
Budapest, József Attila-lakótelep |
SIR |
|
19. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 13. forduló Valtinyi László emlékére
|
|
22-24.
(Szo) |
Őrség kupa - Kiemelt válogató hétvége
|
Szentgotthárd, Magyarlak |
ASK |
|
22. (Szo) 15:00,
Rövidtáv
|
|
24. (H) 10:00,
Hosszútáv
|
|
23. (V) 10:00,
Középtáv
|
|
22.
(Szo) |
Vizsla Kupa 3. forduló
|
Virágvölgy |
VSE |
|
22. (Szo) 10:00,
Vizsla Kupa 3. forduló
|
|
26.
(Sz) |
Budapest Kupa 14. forduló Szentpétery Ákos emlékére
|
Gellért-hegy |
SPA |
|
26. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 14. forduló Szentpétery Ákos emlékére
|
|
26.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 5.
|
On-line |
TTE, BEA |
|
26. (Sz) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 5.
|
|
27.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Érd, Tátra u.- Kolozsvári u. sarok |
|
|
27. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
29-30.
(Szo) |
Gerecse Kupa
|
Szuha Gombástó üdülőterület feletti tisztás |
GTC |
|
29. (Szo) 11:00,
Középtáv
|
|
30. (V) 10:00,
Hosszútávú
|
|
29.
(Szo) |
Baranya Megyei Középtávú Bajnokság
|
- |
PVM |
|
29. (Szo) 10:00,
Baranya Megyei Középtávú Bajnokság
|
|
31.
(H) |
Göcsej Kupa V.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
31. (H) 14:01,
Göcsej Kupa V.
|
2021. június |
|
2.
(Sz) |
Budapest Kupa 15. forduló Nagypál György emlékére
|
Csepel, Csillagtelep |
SIR |
|
2. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 15. forduló Nagypál György emlékére
|
|
3.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
Biatorbágy - Iharos |
|
|
3. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
|
5.
(Szo) |
Gyöngyös Kupa
Kupaverseny pályázat |
Mátrafüred |
GYO |
|
5. (Szo) 10:00,
Gyöngyös Kupa
|
|
5.
(Szo) |
Gyöngyös Kupa
|
Mátrafüred |
GYO |
|
5. (Szo) 10:00,
Gyöngyös Kupa 1. futam
|
|
5. (Szo) 15:00,
Gyöngyös Kupa 2. futam
|
|
5.
(Szo) |
CBC kupa
|
- |
PVS |
|
5. (Szo) 10:00,
CBC kupa
|
|
5.
(Szo) |
Csongrád-Csanád megyei Középtávú és Váltó bajnokság
|
- |
CsTFSz, SZV |
|
5. (Szo) 10:00,
Csongrád-Csanád megyei Középtávú és Váltó bajnokság
|
|
5.
(Szo) |
B.-A.-Z. megyei Középtávú Bajnokság
|
Jávorkút |
DTC |
|
5. (Szo) 11:00,
B.-A.-Z. megyei Középtávú Bajn. 1. forduló
|
|
5. (Szo) 15:00,
B.-A.-Z. megyei Középtávú Bajn. 2. forduló
|
|
5.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala Megyei Középtávú Bajnokság
|
Hegyesd |
VTC |
|
5. (Szo) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala Megyei Középtávú Bajnokság
|
|
5.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala Megyei Váltóbajnokság
|
Hegyesd |
VTC |
|
5. (Szo) 15:00,
Vas-Veszprém-Zala Megyei Váltóbajnokság
|
|
5.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala Megyei Éjszakai Bajnokság
|
Hegyesd |
VTC |
|
5. (Szo) 10:00,
Vas-Veszprém-Zala Megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
6.
(V) |
Silvanus vasárnap 4
|
Csepel, Simon Bolivar sétány |
SAS |
|
9.
(Sz) |
Budapest Kupa 16. forduló Vizkelety László emlékére
|
Budapest, Gubacs |
TSE, SAS |
|
9. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 7. ford. Vizkelety László eml.
|
|
10.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 5.
|
Budapest, Görgényi u. - Macis parkoló |
|
|
10. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 5.
|
|
12-13.
(Szo) |
Középtávú és Váltó OB
|
Kazár |
SDS, BBB |
|
12. (Szo) 11:00,
Középtáv Selejtező
|
|
12. (Szo) 16:00,
Középtáv Döntő
|
|
13. (V) 10:00,
Váltó OB
|
|
12. (Szo) 11:00,
Szombati kísérő verseny
|
|
13. (V) 10:00,
Vasárnapi kísérő verseny
|
|
14.
(H) |
Göcsej Kupa VI.
Kupaverseny pályázat |
- |
GOC |
|
14. (H) 14:01,
Göcsej Kupa VI.
|
|
14.
(H) |
Göcsej Kupa VI.
Elmaradt |
Zalaegerszeg |
GOC |
|
14. (H) 14:01,
Göcsej Kupa VI.
|
|
16.
(Sz) |
Budapest Kupa 17. forduló Kirchhofer József emlékére
|
Gödöllő - Alsópark |
GKS |
|
16. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 17. forduló Kirchhofer József emlékére
|
|
17.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
Budapest, Farkas-erdő |
|
|
17. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 6.
|
|
18.
(P) |
Éjszakai Széria 5. forduló
|
Hárshegy, Hűvösvölgy |
BEA, SAS |
|
19-20.
(Szo) |
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Magyar Kupa
|
Budapest, Keresztúri-erdő |
OSC |
|
19. (Szo) 13:00,
Váltóbajnokság
|
|
20. (V) 10:00,
Magyar Kupa
|
|
19.
(Szo) |
KEM-TK 3. forduló
|
Vértesszőlős, Majálispark |
TTT |
|
20.
(V) |
Nyílt Országos Csapatbajnokság és Nyílt Szenior Ultra Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság
|
Pusztamarót |
TTE |
|
20. (V) 12:00,
Tömegrajtos Csapat OB
|
|
20. (V) 11:00,
Szenior Ultra Hosszútávú OB
|
|
23.
(Sz) |
Budapest Kupa 18. forduló Barbácsi Ákos emlékére
|
Óbuda-belváros |
BEA |
|
23. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 18. forduló Barbácsi Ákos emlékére
|
|
23.
(Sz) |
GKS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Soltvadkert |
GKS |
|
24.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
Tata |
|
|
24. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 7.
|
|
26.
(Szo) |
Silvanus Sprint Tusa
|
Óbuda-Újlak |
SAS |
|
26. (Szo) 10:00,
Silvanus Sprint Tusa
|
|
26-27.
(Szo) |
LaZala 24 órás futás
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
27.
(V) |
Tisza-tó kupa
|
Poroszló és Sarud |
ESP |
|
27. (V) 10:00,
Rövidtáv 1.
|
|
27. (V) 15:00,
Rövidtáv 2.
|
|
27.
(V) |
Vizsla Kupa 4. forduló
|
- |
VSE |
|
27. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 4. forduló
|
|
28.
(H) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 6.
|
On-line |
TTE |
|
28. (H) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 6.
|
|
29.
(K) |
ASK nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Csörötnek |
ASK |
|
30-júl. 4.
(Sz) |
Hungária Kupa
|
Bodajk, Várpalota, Csór |
KTT, SKS |
|
1. (Cs) 10:00,
Rövidtáv
|
|
30. (Sz) 11:00,
Középtáv 1
|
|
3. (Szo) 10:00,
Középtáv 2
|
|
4. (V) 10:00,
Rövidített táv
|
|
2. (P) 10:00,
Hosszútáv
|
|
30.
(Sz) |
Hungária Kupa Mobile-O
|
Bodajki Falutábor |
|
2021. július |
|
2.
(P) |
Hungária Éjszakai
|
Csór |
KTT, BEA, SAS |
|
2. (P) 10:00,
Hungária Éjszakai
|
|
2.
(P) |
Hungária Kupa TrailO
|
Csór |
TTE |
|
2. (P) 10:00,
Hungária Kupa PreO
|
|
3.
(Szo) |
Nyílt TrailO Magyar Bajnokság - Váltó
Elmaradt |
Várpalota |
ZTC |
|
3. (Szo) 10:00,
Nyílt TrailO Magyar Bajnokság - Váltó
|
|
3.
(Szo) |
8. multiNavigátor Sörvált-O OB
|
Csór, Baglyas-hegy |
|
|
7.
(Sz) |
ZTC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Orfű |
ZTC |
|
8.
(Cs) |
Budapest Kupa 19. forduló Balla Sándor emlékére
|
Margitsziget |
CSP |
|
9-11.
(P) |
Balaton kupa
Elmaradt |
Uzsa, Sümeg |
GOC |
|
10. (Szo) 10:00,
Hosszúáv
|
|
11. (V) 14:00,
Középtáv
|
|
11. (V) 10:00,
Rövidtáv
|
|
11.
(V) |
Muzsikál az erdő
|
Fajzatpuszta |
GYO |
|
12.
(H) |
GTC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Zemplén, Pálháza |
GTC |
|
14.
(Sz) |
Budapest Kupa 20. forduló Németh László emlékére
|
Budakeszi, erdei focipályától 200m DNY-ra |
KOS |
|
14. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 20. forduló Németh László emlékére
|
|
17.
(Szo) |
Cserháti piknik
|
Csővár |
SAS, TSE |
|
18.
(V) |
5 vs 5 / 10 vs 10
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
18.
(V) |
KAL nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Kaskantyú |
KAL |
|
20-25.
(K) |
GOC nyári edzőtábor
|
Ráktanya |
GOC |
|
20.
(K) |
GOC nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Hárskút, Ráktanya |
GOC |
|
21.
(Sz) |
Budapest Kupa 21. forduló Schönviszky György emlékére
|
Gellért-hegy - Víztározó |
SPA |
|
21. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 21. forduló Schönviszky György emlékére
|
|
23.
(P) |
Éjszakai Széria 6. forduló
|
Gödöllő, Belváros |
GKS |
|
24.
(Szo) |
KEM-TK 4. forduló
|
A Tatabánya – Tarján közötti országút melletti tisztáson |
TTT, MSE |
|
25.
(V) |
SPA-SZV nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Szentgotthárd |
SPA, SZV |
|
28.
(Sz) |
Budapest Kupa 22. forduló Valkony Ferenc emlékére
|
Vadaskert |
SAS |
|
28. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 22. forduló Valkony Ferenc eml.
|
|
28.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 7.
|
On-line |
TTE, DCS |
|
28. (Sz) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 7.
|
|
29.
(Cs) |
SAS-KAL-KZS nyílt utánpótlás edzőtábor
|
Középső-Mecsek |
SAS, KAL, KZS |
|
31-aug. 1.
(Szo) |
10. 12/24 órás Tájfutó Fesztivál
|
Mecsek, Vízfő-Lóri |
SAS, KAL |
|
31-aug. 1.
(Szo) |
Dél-Zala Kupa
Elmaradt |
- |
ZTC |
|
31. (Szo) 14:00,
Dél-Zala Kupa 1. futam
|
|
1. (V) 10:00,
Dél-Zala Kupa 2. futam
|
2021. augusztus |
|
4.
(Sz) |
Budapest Kupa 23. forduló Maácz Benedek emlékére
|
Normafa, Erdei tanterem |
MOM |
|
7-13.
(Szo) |
Szenior Világbajnokság
|
Velence, Székesfehérvár, Csákvár |
MTFSZ, SPA |
|
8. (V) 10:00,
Sprint döntő
|
|
7. (Szo) 10:00,
Sprint selejtező
|
|
10. (K) 10:00,
Erdei selejtező
|
|
11. (Sz) 10:00,
Középtáv döntő
|
|
13. (P) 09:00,
Hosszútáv döntő
|
|
7-13.
(Szo) |
WMOC Tour
|
- |
SPA |
|
7. (Szo) 13:00,
WMOC Tour - 1 - Rövidtáv
|
|
8. (V) 13:00,
WMOC Tour - 2 - Rövidtáv
|
|
10. (K) 13:00,
WMOC Tour - 3 - Hosszútáv
|
|
11. (Sz) 13:00,
WMOC Tour - 4 - Középtáv
|
|
13. (P) 13:00,
WMOC Tour - 5 - Hosszútáv
|
|
14-17.
(Szo) |
Barátság Kupa
|
Ausztriai és magyar terepeken a határ közelében |
VBT |
|
15. (V) 10:00,
Barátság Kupa 2. nap
|
|
14. (Szo) 15:00,
Barátság Kupa 1. nap
|
|
16. (H) 10:00,
Barátság Kupa 3. nap
|
|
17. (K) 10:00,
Barátság Kupa 4. nap
|
|
14-15.
(Szo) |
Király-kúti éjszaka
|
Héreg, Király-kút |
GTC |
|
18.
(Sz) |
Budapest Kupa 24. forduló Szőnyi László emlékére
|
Újpest, Víztorony |
SAS |
|
20-22.
(P) |
Mecsek Open
|
Pécs, Orfű |
PVM |
|
21. (Szo) 11:00,
Hosszútáv
|
|
20. (P) 15:30,
Rövidtáv
|
|
22. (V) 10:00,
Középtáv
|
|
20-22.
(P) |
MTBO Székely Kupa, Magyar Kupa
|
Csíkdánfalva |
SAS |
|
20. (P) 14:00,
Hosszútáv, Magyar Kupa
|
|
21. (Szo) 10:00,
Sprintváltó
|
|
21. (Szo) 17:00,
Sprint
|
|
22. (V) 09:00,
Középtáv, Magyar Kupa
|
|
25.
(Sz) |
Budapest Kupa 25. forduló Schluth Péter emlékére
|
Margitsziget |
SAS |
|
25. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 25. forduló Schluth Péter eml.
|
|
25.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 8.
|
On-line |
TTE, BEA |
|
25. (Sz) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 8.
|
|
27.
(P) |
Éjszakai Széria 7. forduló
|
Zajnát, Kopár-csárda |
PSE |
|
27. (P) 10:00,
Éjszakai Széria 7. forduló
|
|
28.
(Szo) |
Zalaegerszeg Kupa
|
- |
ZTC |
|
28. (Szo) 10:00,
Zalaegerszeg Kupa 1. futam
|
|
28. (Szo) 15:00,
Zalaegerszeg Kupa 2. futam
|
|
28.
(Szo) |
V. Nyíregyháza Kupa
|
Nyíregyháza |
DCS |
|
28. (Szo) 10:00,
V. Nyíregyháza Kupa I. futam
|
|
28. (Szo) 00:00,
V. Nyíregyháza Kupa II. futam
|
|
28.
(Szo) |
Őszi Kikerics Kupa
|
- |
POE |
|
28. (Szo) 10:00,
Őszi Kikerics Kupa
|
|
28.
(Szo) |
Gyál Városi Tájékozódási verseny
|
- |
AOS |
|
29.
(V) |
Vizsla Kupa 5. forduló
|
- |
VSE |
|
29. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 5. forduló
|
|
29.
(V) |
Szombathely Kupa
|
- |
ASK |
|
29. (V) 10:00,
Szombathely Kupa
|
|
29.
(V) |
Cursus Savaria
|
- |
SZT |
|
29. (V) 14:00,
Cursus Savaria
|
2021. szeptember |
|
1.
(Sz) |
Budapest Kupa 26. forduló Dworák József emlékére
|
Népliget-dél |
SAS |
|
4.
(Szo) |
Eger kupa 2. fordulója
|
Eger |
ESP |
|
4. (Szo) 10:00,
Eger kupa 2. fordulója, 1. futam
|
|
4. (Szo) 00:00,
Eger kupa 2. fordulója, 2. futam
|
|
4.
(Szo) |
Eötvös Loránd ev.. és Budapest Sprintváltó Bajnoksága
Elmaradt |
Budakeszi Vadaspark |
BEA |
|
4. (Szo) 10:30,
Eötvös Loránd ev..
|
|
4. (Szo) 14:00,
Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
|
4.
(Szo) |
Szeged Kupa
|
- |
CsTFSz, SZU |
|
4. (Szo) 10:00,
Szeged Kupa 1
|
|
4. (Szo) 15:00,
Szeged Kupa 2
|
|
4.
(Szo) |
Baranya - Somogy megyei Rövidtávú Bajnokság
|
Kaposvár Cseri Park, Cser vendéglő |
ZST |
|
4. (Szo) 10:00,
Baranya - Somogy megyei Rövidtávú Bajnokság
|
|
4. (Szo) 13:00,
Baranya - Somogy m Sprint Váltó Bajnokság
|
|
4-5.
(Szo) |
Sopron MTBO, Magyar Kupa, Osztrák Kupa
|
Sopron, Arcus Étterem |
SMA |
|
4. (Szo) 13:00,
Középtáv
|
|
5. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
4.
(Szo) |
Silvanus szombat 2
|
Budakeszi Vadaspark |
SAS |
|
5.
(V) |
Dobó István Emlékverseny
|
Eger |
ETC |
|
5. (V) 10:00,
1. futam
|
|
5. (V) 15:00,
2. futam
|
|
5.
(V) |
Körös-torok Kupa
|
Csongrád |
HOM |
|
5. (V) 10:00,
Körös-torok Kupa 1. Futam
|
|
5. (V) 14:00,
Körös-torok Kupa 2. Futam
|
|
5.
(V) |
Veszprém Megyei Sprint Váltó Bajnokság
|
Balatonfüred |
BSC |
|
5. (V) 14:00,
Veszprém Megyei Sprint Váltó Bajnokság
|
|
5.
(V) |
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság
|
Balatonfüred |
BSC |
|
5. (V) 10:00,
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság
|
|
6.
(H) |
Rozsomák Kupa I.
|
- |
GOC |
|
6. (H) 17:00,
Rozsomák Kupa I.
|
|
8.
(Sz) |
25. Lindenberg Kázmilla Szupersprint Games - Bp. Kupa #27
|
Hárshegy |
BEA |
|
11-12.
(Szo) |
Tipo Kupa - Sprint Liga Döntő - Bp. Rövidtávú B.
|
Szentendre - Békásmegyer |
TTE |
|
11. (Szo) 11:00,
1. futam - Városi középtáv
|
|
11. (Szo) 16:00,
2. futam - Sprint
|
|
12. (V) 10:00,
3. futam - Sprint
|
|
11.
(Szo) |
Hódmezővásárhely Kupa
|
- |
CsTFSz, HTC |
|
11. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
11. (Szo) 14:00,
2. futam
|
|
11.
(Szo) |
Nyílt PreO Magyar Bajnokság
|
Békásmegyer |
BEA |
|
11. (Szo) 10:00,
Nyílt PreO Magyar Bajnokság
|
|
13.
(H) |
Rozsomák Kupa II.
|
- |
GOC |
|
13. (H) 14:01,
Rozsomák Kupa II.
|
|
14.
(K) |
Budapest Kupa 28. forduló - Tájfutás Világnapja
|
Városliget |
SPA |
|
15.
(Sz) |
Eötvös ev. és Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
Káposztásmegyer |
BEA |
|
15. (Sz) 17:30,
Eötvös ev. és Budapest Sprintváltó Bajnoksága
|
|
16.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
Budapest, Görgényi u. - Macis parkoló |
|
|
16. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 8.
|
|
18-19.
(Szo) |
Rövidtávú és Sprint Váltó OB
|
Győr |
VHS |
|
18. (Szo) 10:00,
Rövidtávú OB selejtező
|
|
18. (Szo) 15:00,
Rövidtávú OB döntő
|
|
19. (V) 10:00,
Sprint Váltó OB
|
|
19.
(V) |
B.-A.-Z. megyei "Hosszútávú" Bajnokság
Elmaradt |
Freeriderz ház |
DTC |
|
19. (V) 10:30,
B.-A.-Z. megyei "Hosszútávú" Bajnokság
|
|
22.
(Sz) |
Budapest Kupa #29 és Egyetemi Liga 4. forduló
|
Lágymányos |
BTSA |
|
22. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa #29 és Egyetemi Liga 4. forduló
|
|
23.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
Csillebérc, KFKI |
|
|
23. (Cs) 15:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 9.
|
|
25-26.
(Szo) |
Kalocsa Kupa Dénes Ildikó emlékére
|
Kaskantyú |
KAL |
|
25. (Szo) 11:00,
Kalocsa Kupa 1. nap
|
|
26. (V) 10:00,
Kalocsa Kupa 2. nap
|
|
25-26.
(Szo) |
Szlovák Középtávú és Váltó OB
|
Kemenec |
|
|
25. (Szo) 00:00,
Szlovák Középtávú OB
|
|
26. (V) 00:00,
Szlovák Váltó OB
|
|
25.
(Szo) |
Magyar Diáksport Napja Kupa
Elmaradt |
Zalaegerszeg |
GOC |
|
25. (Szo) 10:00,
1. futam
|
|
25. (Szo) 14:00,
vadászrajt
|
|
25-26.
(Szo) |
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Magyar Kupa
|
Miskolc, Csanyik-völgy Erdei Iskola |
DTC |
|
25. (Szo) 12:00,
Középtávú OB, Magyar Kupa
|
|
26. (V) 10:00,
Középtáv, Magyar Kupa
|
|
25.
(Szo) |
Békési Tájfutó Nap
|
Békés |
DSA |
|
26.
(V) |
sZALAdEGERSZEG
Elmaradt |
Zalaegerszeg |
GOC |
|
29.
(Sz) |
Budapest Kupa 30. forduló Tátrai Rupert emlékére
|
Bikás-park |
SAS |
|
29. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 30. f. Tátrai Rupert emlékére
|
|
29.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 9.
|
On-line |
TTE, DCS |
|
29. (Sz) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 9.
|
|
30.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 10.
Elmaradt |
Budakeszi focipálya |
|
|
30. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 10.
|
2021. október |
|
1.
(P) |
Postás éjszakai kupa
|
- |
PSE |
|
1. (P) 10:00,
Postás éjszakai kupa
|
|
1.
(P) |
Baranya megyei Éjszakai Bajnokság
Kupaverseny pályázat |
- |
PVS |
|
1. (P) 20:00,
Baranya megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
1.
(P) |
Baranya megyei Éjszakai Bajnokság
|
- |
PVS |
|
1. (P) 20:00,
Baranya megyei Éjszakai Bajnokság
|
|
2.
(Szo) |
MOM Kupa
|
Pomáz, Magyar Vár Tábor (Majdán-fennsík) |
MOM |
|
2. (Szo) 10:00,
MOM Kupa
|
|
2.
(Szo) |
Megyei Éjszakai Bajnokság (Heves- Nógrád- Jász-Nagykun-Szolnok)
Elmaradt |
- |
ETC |
|
2. (Szo) 20:00,
Megyei Éjszakai Bajnokság (Heves Nógrád Jász)
|
|
2.
(Szo) |
DAR hosszútávú bajnokság
|
- |
SZV |
|
2. (Szo) 10:00,
DAR hosszútávú bajnokság
|
|
2-3.
(Szo) |
Vas-Veszprém-Zala megye hosszútávú és pontbegyűjtő csapatbajnoksága
|
Őriszentpéter |
ASK |
|
2. (Szo) 11:00,
VVZ hosszútávú bajnokság
|
|
3. (V) 10:00,
VVZ pontbegyűjtő csapatbajnokság
|
|
2-3.
(Szo) |
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő és Sprint Országos Bajnokság, Magyar Kupa
|
Abaliget, Kemping |
PVM |
|
3. (V) 09:00,
Sprint OB
|
|
2. (Szo) 13:00,
Pontbegyűjtő OB
|
|
2.
(Szo) |
KEM TK 6. forduló
|
Tarján |
TTT |
|
3.
(V) |
Vizsla Kupa 6. forduló Kempelen Imre Emlékverseny
|
Nagykovácsi, Sebestyén domb |
VSE |
|
3. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 7. forduló Kempelen Imre EV
|
|
3.
(V) |
Heves - Nógrád - Jász-Nagykun-Szolnok megyei normáltávú bajnokság
|
Gyöngyössolymos-Szalajkaház |
GYO |
|
3. (V) 11:00,
Heves-Nógrád-JNSz megyei hosszútávú bajnokság
|
|
3.
(V) |
Meteor Kupa
|
- |
PVM |
|
3. (V) 11:00,
Meteor Kupa
|
|
4.
(H) |
Rozsomák Kupa III.
|
- |
GOC |
|
4. (H) 14:01,
Rozsomák Kupa III.
|
|
6.
(Sz) |
Budapest Kupa 31. forduló az aradi vértanúk emlékére
|
Kissvábhegy, Álom utcai parkoló |
MOM |
|
6. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 31. forduló az aradi vértanúk emlékére
|
|
9-10.
(Szo) |
Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság és Pontbegyűjtő Csapat OB
|
Szögliget |
DTC |
|
10. (V) 10:00,
Pontbegyűjtő Csapat OB
|
|
9. (Szo) 11:00,
Hosszútávú OB
|
|
9.
(Szo) |
Nyílt TempO Magyar Bajnokság
|
Aggtelek |
DCS |
|
9. (Szo) 10:00,
Nyílt TempO Magyar Bajnokság
|
|
10.
(V) |
Silvanus vasárnap 5.
|
Hárshegy |
SAS |
|
11.
(H) |
Göcsej Kupa VI.
|
- |
GOC |
|
11. (H) 14:01,
Göcsej Kupa VI.
|
|
13.
(Sz) |
Budapest Kupa 32. forduló - Őszi Vakondok Kupa
|
Városmajor |
MOM |
|
13. (Sz) 10:00,
Őszi Vakondok Kupa - BP Kupa 32. forduló
|
|
14.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
Budapest, Népliget |
|
|
14. (Cs) 15:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 11.
|
|
16-17.
(Szo) |
Éjszakai és Egyesületi Váltó OB
|
Lengyel Annafürdő |
KAL |
|
16. (Szo) 19:00,
Éjszakai OB
|
|
17. (V) 10:00,
Egyesületi Váltó OB
|
|
18.
(H) |
Rozsomák Kupa IV.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
18. (H) 14:01,
Rozsomák Kupa IV.
|
|
20.
(Sz) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (szerdán!)
|
Káposztásmegyer, Farkas-erdő, síiskola parkoló |
|
|
20. (Sz) 15:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (szerdán!)
|
|
20.
(Sz) |
Budapest Kupa 33. forduló Bíró Pál emlékére
|
Káposztásmegyer, Farkas-erdő, síiskola parkoló |
SAS |
|
20. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 33. forduló Bíró Pál emlékére
|
|
23-24.
(Szo) |
Postás Kupa
|
Hosszú-hegy Pilisszentkereszt |
PSE |
|
23. (Szo) 10:00,
Postás kupa 1. nap
|
|
24. (V) 10:00,
Postás kupa 2. nap
|
|
23.
(Szo) |
Őszi Kupa
Kupaverseny pályázat |
- |
PVM |
|
23. (Szo) 10:00,
Őszi Kupa
|
|
23.
(Szo) |
Őszi Kupa
Elmaradt |
- |
PVM |
|
23. (Szo) 10:00,
Őszi Kupa
|
|
23-24.
(Szo) |
Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság, Magyar Kupa
|
Gyömrő, Túzberek Vadászház |
SAS |
|
23. (Szo) 12:00,
Hosszútávú OB
|
|
24. (V) 10:00,
Magyar Kupa
|
|
23.
(Szo) |
Nyírségi Ősz
Elmaradt |
Nyíregyháza közelében |
HBS |
|
23. (Szo) 10:00,
Nyírségi Ősz
|
|
25.
(H) |
Rozsomák Kupa V.
|
- |
GOC |
|
25. (H) 14:01,
Rozsomák Kupa V.
|
|
27.
(Sz) |
Budapest Kupa 34. forduló Bojárszky Dezső emlékére
|
Feneketlen-tó |
SAS |
|
27. (Sz) 14:30,
Budapest Kupa 34. forduló Bojárszky Dezső emlékére
|
|
27.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 10.
|
On-line |
TTE |
|
27. (Sz) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 10.
|
|
28.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
Hajógyári-sziget |
|
|
28. (Cs) 15:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 13.
|
|
30-31.
(Szo) |
33. Eger Nagydíj
|
Cserépfalu, Mocsáros-háza |
ESP |
|
30. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
31. (V) 10:00,
2. nap
|
|
30-31.
(Szo) |
MTBO Osztrák Kupa, Magyar Kupa
|
Ragnitz sportpálya |
|
|
30. (Szo) 13:00,
1. futam
|
|
31. (V) 11:00,
2. futam
|
|
31.
(V) |
HelloWin Race Szia Bajnok!
|
Zalaegerszeg |
GOC |
2021. november |
|
1.
(H) |
Budapest Kupa 35. forduló Balogh Tamás emlékére
|
Pók utcai lakótelep |
SAS |
|
1. (H) 10:00,
Budapest Kupa 35. forduló Balogh Tamás emlékére
|
|
6-7.
(Szo) |
69. Őszi Spartacus Kupa és Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság
|
Gánt, Öreg-tölgyek |
SPA |
|
6. (Szo) 10:00,
1. nap
|
|
7. (V) 10:00,
2. nap
|
|
6.
(Szo) |
Csermely Vilmos emlékverseny
Kupaverseny pályázat |
- |
POE |
|
6. (Szo) 10:00,
Csermely Vilmos emlékverseny
|
|
6.
(Szo) |
Csermely Vilmos emlékverseny
|
- |
POE |
|
6. (Szo) 10:00,
Csermely Vilmos emlékverseny
|
|
8.
(H) |
Rozsomák Kupa VI.
|
Zalaegerszeg |
GOC |
|
8. (H) 14:01,
Rozsomák Kupa VI.
|
|
9.
(K) |
Éjszakai Széria 4. forduló
|
Csillebérc, KFKI |
MOM |
|
10.
(Sz) |
Budapest Kupa 36. forduló Magyarszéky Béla emlékére
|
József Attila-lakótelep, Nyúl domb |
SIR |
|
10. (Sz) 14:00,
Budapest Kupa 36. forduló Magyarszéky Béla emlékére
|
|
13.
(Szo) |
VI. Heliktit Kupa
|
Erdei Iskola Napkor |
DCS |
|
13. (Szo) 11:00,
Rövidített
|
|
13-14.
(Szo) |
Őszi Boróka Kupa
|
Ágasegyháza - Fülöpháza |
HSE, KAL |
|
13. (Szo) 11:00,
1. nap
|
|
14. (V) 10:00,
2. nap
|
|
13.
(Szo) |
PVSK kupa
|
- |
PVS |
|
13. (Szo) 10:00,
PVSK kupa
|
|
13.
(Szo) |
KEM TK 7. forduló
|
Várgesztes, Hegyalja utca É-i vége |
TTT, MSE |
|
16.
(K) |
"Szintvonal" továbbképzés #1
|
Online |
MTFSZ |
|
19.
(P) |
Éjszakai Széria 1. forduló
|
Vadaskert, Macis parkoló |
BEA, SAS |
|
20.
(Szo) |
Zalakaros Kupa
|
Zalakaros |
ZTC |
|
20. (Szo) 11:00,
Zalakaros Kupa
|
|
20.
(Szo) |
Eger kupa 3. fordulója
|
Felsőtákány, tóparti rendezvénytér |
ESP |
|
20. (Szo) 11:00,
Eger kupa 3. fordulója
|
|
20.
(Szo) |
25. Dobogókői Hegyi Futóverseny
|
Eötvös Lóránd Menedékház |
SPA |
|
20.
(Szo) |
Nyílt PreO-Váltó Magyar Bajnokság
|
Zalakaros |
ZTC |
|
20. (Szo) 10:00,
Nyílt PreO-Váltó Magyar Bajnokság
|
|
21.
(V) |
Less Nándor emlékverseny
|
Bükkszentkereszt |
DTC |
|
21. (V) 10:30,
Less Nándor emlékverseny
|
|
21-febr. 20.
(V) |
Silvanus téli edzéssorozat
|
Hűvösvölgy-Fazekashegy |
SAS |
|
21.
(V) |
Salgó kupa
|
- |
SDS |
|
21. (V) 10:00,
Salgó kupa
|
|
24.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 11.
|
On-line |
TTE, DCS |
|
24. (Sz) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 11.
|
|
27-28.
(Szo) |
VII. Hagymatikum Kupa
|
Makó |
HOM |
|
27. (Szo) 12:00,
VII. Hagymatikum Kupa I. futam
|
|
28. (V) 10:00,
VII. Hagymatikum Kupa II. futam
|
|
28. (V) 14:00,
VII. Hagymatikum Kupa III. futam
|
|
30.
(K) |
"Szintvonal" továbbképzés #2
|
Online |
MTFSZ |
2021. december |
|
5.
(V) |
V. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
- |
DCS |
|
5. (V) 10:00,
V. Szabolcsi Mikulás Kupa
|
|
6.
(H) |
Hétfőn Hétkor webinárium
|
Online |
HSE |
|
7.
(K) |
"Szintvonal" továbbképzés #3
|
Online |
MTFSZ |
|
10-12.
(P) |
KEMTK -Évadzáró
Elmaradt |
- |
GTC |
|
10.
(P) |
Késő-délutáni lámpás edzés Kozma László emlékére, 1. forduló
|
Népliget-dél |
BEA, SAS |
|
12.
(V) |
Veszprém megyei téli edzések 2.
|
Várpalota |
VHS |
|
14.
(K) |
"Szintvonal" továbbképzés #4
|
Online |
MTFSZ |
|
18.
(Szo) |
TTEV I.
|
Öreg-Kotló |
SPA |
|
29.
(Sz) |
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 12.
|
On-line |
TTE |
|
29. (Sz) 10:00,
Nyílt eTempO Magyar Bajnokság 12.
|
|
31.
(P) |
BÚÉK Kupa
|
Hűvösvölgyi Nagy-rét, Bobó padjai |
MOM |
|
31.
(P) |
Szilveszteri futás
|
Tatabánya, Turul parkerdő, a Gerecse Kapuja látogató központ mögötti kis tisztás |
GTC |