Tavaszi Spartacus Kupa - Bp. Normáltávú Bajnoksága

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
56715 IF | pálya: 4. F12C; N15-18C (A) | M12C - W15 IF 1 30 56.00 16:15,00 12
56716 IF | pálya: 13. F60A; F14B (A) | M60 - M14B | IF 1 50 34.04 34:08,33 22
56717 IF | pálya: 5. F15-18C; N21C (A) | M15-18C - IF 1 50 47.29 18:53,33 7
56718 IF | pálya: AAA | OR IF 1 50 23.58 37:31,67 16
56719 IF | pálya: AAAB | OR IF 1 50 8.92 37:37,00 8
56720 FF | pálya: AAAA | OR FF 1 75 7.92 36:39,67 29
56721 FF | pálya: 9. F40A; F21B (A) | M40 - M21B | FF 1 75 40.99 41:29,00 5
56722 FF | pálya: 21. F21Br; N45A (A) | M21Br - W45 FF 1 75 45.52 33:25,00 10
56723 FF | pálya: 6. F21C (A) | M21C | OR FF 1 75 36:40,00 3
56724 SF | pálya: AAAB | OR SF 1 70 13.28 41:54,67 9
56725 SF | pálya: 9. F40A; F21B (A) | M40 - M21B | SF 1 65 7.95 40:27,33 14
56726 SF | pálya: 10. F45A (A) | M45 | OR SF 1 60 6.20 35:18,33 16
56727 SF | pálya: 11. F50A; N21B (A) | M50 - W21B | SF 1 55 13.20 40:11,00 17
56728 SF | pálya: 12. F55A; N40 (A) | M55 - W40 | O SF 1 50 19.59 32:04,67 7
56729 SF | pálya: 13. F60A; F14B (A) | M60 - M14B | SF 1 45 21.57 39:09,00 14
56730 SF | pálya: 14. F65A; N50A (A) | M65 - W50 | SF 1 40 19.64 30:55,67 10
56731 SF | pálya: 15. F70A; N60A (A) | M70 - W60 | SF 1 35 31.52 27:37,67 9
56732 SF | pálya: 16. F75A; N65A (A) | M75 - W65 | SF 1 35 37:38,33 4
56733 SF | pálya: 17. F80A; N70A (A) | W70 | OR SF 1 35 1
56734 IN | pálya: 3. N12C (A) | W12C | OR IN 1 30 49.23 15:22,33 13
56735 IN | pálya: 19. N14B; N55B (A) | W14B - W55 | IN 1 40 51.14 34:48,67 8
56736 IN | pálya: 4. F12C; N15-18C (A) | M12C - W15 IN 1 40 19:15,67 4
56737 IN | pálya: AA | OR IN 1 40 16.61 32:24,00 15
56738 IN | pálya: AAA | OR IN 1 40 36:07,67 4
56739 FN | pálya: AAA | OR FN 1 55 10.26 36:11,67 9
56740 FN | pálya: 5. F15-18C; N21C (A) | M15-18C - FN 1 55 2
56741 SN | pálya: 12. F55A; N40 (A) | M55 - W40 | O SN 1 45 10.56 35:10,00 10
56742 SN | pálya: 21. F21Br; N45A (A) | M21Br - W45 SN 1 40 8.55 36:13,00 14
56743 SN | pálya: 14. F65A; N50A (A) | M65 - W50 | SN 1 35 4.46 28:51,00 9
56744 SN | pálya: 19. N14B; N55B (A) | W14B - W55 | SN 1 35 2
56745 SN | pálya: 15. F70A; N60A (A) | M70 - W60 | SN 1 30 2
56746 SN | pálya: 16. F75A; N65A (A) | M75 - W65 | SN 1 30 33.02 31:17,00 5
56747 SN | pálya: 17. F80A; N70A (A) | W70 | OR SN 1 30 2
56748 SF | pálya: 20. F35Br; N21Br (A) | M35Br - W2 SF 1 70 25.85 25:45,67 17
56749 FN | pálya: 20. F35Br; N21Br (A) | M35Br - W2 FN 1 55 43.66 30:41,00 12

Rangsorpontok

IF | pálya: 4. F12C; N15-18C (A) | M12C - W15 ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 16:15,00 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Koblencz Kristóf 56.00, Kiss Benedek 56.00, Mauer Máté 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Bujdosó Márk Levente SPA 108****BM 13:37 57.94  
F12C Bálint Gergő VHS 106****BG 16:36 42.15  
F12C Barát Miklós VHS 105****BM 18:32 31.92  
F12C Vörös Vendel Jenő TTT 105****VV 18:52 30.15  
F12C Blaskó Benedek VHS 106****BB 22:43 9.78  
F12C Molnár Botond VHS 106****MB 22:50 9.16  
F12C Koblencz Kristóf TTT 105****KK 26:56 0.00  
F12C Szőke Vencel TTE 106****SV 28:20 0.00  
F12C Bordács Krisztián GTC 105****BK 31:24 0.00  
F12C Kiss Benedek TTT 105****KB 37:13 0.00  
F12C Mauer Máté GTC 105****MM 41:24 0.00  
F12C Fáy Pál TTE 106****FP 44:18 0.00  
IF | pálya: 13. F60A; F14B (A) | M60 - M14B | ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 34:08,33 )
Pm: 34.04 [ ponthozók: Sztojka Milán Szabolcs 30.27, Angyal Dániel 34.82, Kiszel Gergő 37.04 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Sztojka Milán Szabolcs NYV 103****SM 33:16 68.10  
F14B Angyal Dániel VHS 103****AD 34:14 65.72  
F14B Csis Nándor Imre SIR 103****CN 34:55 64.04  
F14B Kovács Kende Pál TTE 103****KK 36:51 59.28  
F14B Kiszel Gergő KZS 103****KG 38:43 54.69  
F14B Kovács Márk VHS 103****KM 39:14 53.42  
F14B Bálint Ádám VHS 104****BA 39:33 52.64  
F14B Jurás Máté TTE 103****JM 41:42 47.34  
F14B Török Fülöp SPA 104****TF 42:24 45.62  
F14B Tóth Benedek GKS 104****TB 43:20 43.32  
F14B Zagyva Zalán VSM 104****ZZ 44:10 41.27  
F14B ifj. Eipl András GTC 104****EA 45:09 38.85  
F14B Cserna András Máté GTC 104****CA 49:23 28.43  
F14B Karakai Pál TTE 104****KP 50:34 25.51  
F14B Csontos András BSC 103****CA 51:21 23.59  
F14B Rácz Tamás SPA 103****RT 59:57 2.41  
F14B Ramel Dániel SPA 103****RD 66:33 0.00  
F14B Tóbiás Márton GKS 103****TM 68:44 0.00  
F14B Gaschler Máté VHS 104****GM 69:07 0.00  
F14B Barát Benedek VHS 104****BB 73:11 0.00  
F14B Boór András SPA 103****BA 76:14 0.00  
F14B Dudok Bálint GKS 104****DB 89:05 0.00  
IF | pálya: 5. F15-18C; N21C (A) | M15-18C - ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 18:53,33 )
Pm: 47.29 [ ponthozók: Schultheisz Botond 45.88, Váczi Samu Sebestyén 46.00, Czirák Benedek 50.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Schultheisz Botond KFK 101****SB 16:47 63.55  
F15-18C Csengey Márton ARA 103****CM 19:22 50.25  
F15-18C Chmelik Levente VHS 103****CL 20:31 44.32  
F15-18C Mihály Bence ARA 102****MB 20:46 43.03  
F15-18C Váczi Samu Sebestyén TTE 100****VS 26:53 11.53  
F15-18C Krajcár Tamás GTC 104****KT 37:20 0.00  
F15-18C Czirák Benedek ARA 102****CB 66:39 0.00  
IF | pálya: AAA | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 37:31,67 )
Pm: 23.58 [ ponthozók: Egei Balázs 16.53, Bálint Benedek 25.73, Gönczi Péter 28.47 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Szalay András Sebestyén TTE 101****SA 37:10 77.13  
F16B Gönczi Keve TTE 101****GK 37:12 77.07  
F16B Bálint Benedek VHS 102****BB 38:13 75.07  
F16B Egei Balázs SPA 101****EB 41:47 68.08  
F16B Nagy Péter GKS 102****NP 43:10 65.37  
F16B Szikszai Csongor SIR 101****SC 43:36 64.52  
F16B Gönczi Péter TTE 103****GP 44:03 63.64  
F16B Karakai Áron TTE 101****KA 44:24 62.95  
F16B Tálas Soma SPA 102****TS 46:26 58.96  
F16B Knuth Bálint SPA 101****KB 51:33 48.93  
F16B Kanizsay Botond ARA 102****KB 58:34 35.17  
F16B Buzás Benedek SPA 101****BB 60:14 31.91  
F16B Majoros Bence Zoltán GKS 102****MB 69:43 13.31  
F16B Lesták Sámuel GKS 102****LS 69:45 13.25  
F16B Gáti András SPA 102****GA 71:26 9.95  
F16B Küronya Frigyes BSC 102****KF 84:12 0.00  
IF | pálya: AAAB | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 37:37,00 )
Pm: 8.92 [ ponthozók: Jónás Ferenc 4.62, Horváth Csongor 6.95, Csertán András 15.20 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Jónás Ferenc SZV 101****JF 35:21 94.63  
F18B Bujdosó Zoltán SPA 102****BZ 37:44 90.89  
F18B Horváth Csongor MAT 300****HC 39:46 87.71  
F18B Csertán András ZTC 100****CA 41:54 84.37  
F18B Vigh Loránd Eduárd SIR 101****VL 41:55 84.34  
F18B Skrop Tamás ARA 199****ST 47:43 75.26  
F18B Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 56:23 61.68  
F18B Tóth Balázs MAT 199****TB 57:53 59.33  
FF | pálya: AAAA | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 36:39,67 )
Pm: 7.92 [ ponthozók: Tugyi Levente 6.89, Gösswein Csaba 7.56, Zsebeházy István 9.30 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21A Tugyi Levente DTC 194****TL 35:53 93.84  
F21A Zacher Márton SPA 198****ZM 37:03 91.20  
F21A Ormay Mihály SPA 199****OM 37:03 91.20  
F21A Zsebeházy István MOM 185****ZI 37:31 90.15  
F21A Tölgyesi Tamás DTC 193****TT 38:06 88.83  
F21A Egei Patrik SPA 198****EP 39:22 85.96  
F21A Bogos Tamás ARA 184****BT 39:24 85.89  
F21A Molnár Attila THT 179****MA 39:30 85.66  
F21A Miavecz Balázs MOM 196****MB 39:58 84.61  
F21A Gösswein Csaba PSE 185****GC 40:09 84.19  
F21A Kovács Ádám SZV 186****KA 40:47 82.76  
F21A Porgányi Márk TTE 197****PM 42:17 79.37  
F21A Pilkowski Tadeusz SPA 590****PT 43:45 76.05  
F21A Halona Gergely DTC 179****HG 44:01 75.45  
F21A Kálmán Erik SPA 199****KE 44:01 75.45  
F21A Györgyi Péter MOM 189****GP 44:07 75.22  
F21A Molnár Zoltán THT 176****MZ 44:36 74.13  
F21A Mihályi Ferenc TTE 184****MF 44:54 73.45  
F21A Knobloch-Esztergár Péter SIR 100****KP 47:49 66.85  
F21A Vajda Balázs SZV 194****VB 47:54 66.66  
F21A Tornai Szabolcs SPA 171****TS 50:13 61.42  
F21A Bojtor Szabolcs ESP 190****BS 53:38 53.70  
F21A Kain Gergely MOM 178****KG 56:26 47.36  
F21A Forrai Gábor HOD 179****FG 56:55 46.27  
F21A Weiler Vince SPA 199****WV 57:08 45.78  
F21A Fóthi Áron BEA 182****FA 58:27 42.80  
F21A Forrai Miklós HOD 179****FM 59:01 41.52  
F21A Szőcs László HSP 158****SL 60:12 38.85  
F21A Gyimesi Zoltán TTE 172****GZ 61:07 36.77  
FF | pálya: 9. F40A; F21B (A) | M40 - M21B | ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 41:29,00 )
Pm: 40.99 [ ponthozók: Harkányi Árpád 28.94, Rácz Zoltán 34.03, Váczi Buda Benedek 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Rácz Zoltán SZV 198****RZ 36:33 72.80  
F21B Harkányi Árpád TTE 183****HA 40:37 61.43  
F21B Harkányi Zoltán MEA 180****HZ 47:17 42.79  
F21B Burian Lóránt MOM 197****BL 55:06 20.94  
F21B Váczi Buda Benedek TTE 198****VB 75:11 0.00  
FF | pálya: 21. F21Br; N45A (A) | M21Br - W45 ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 33:25,00 )
Pm: 45.52 [ ponthozók: Tóth Péter 37.47, Dalos Áron 44.16, Dézsi Tamás 54.93 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21Br Zagyi László JMD 167****ZL 31:46 60.43  
F21Br Takács Krisztián BSC 177****TK 33:23 54.60  
F21Br Rudi Soma ETC 198****RS 35:06 48.41  
F21Br Dézsi Tamás SPA 198****DT 35:07 48.35  
F21Br Balogh Péter FSC 177****BP 35:28 47.09  
F21Br Széles Dániel OSC 197****SD 44:06 15.95  
F21Br Tóth Péter POE 196****TP 45:35 10.60  
F21Br Lengyel Vilmos TTE 169****LV 48:04 1.64  
F21Br Skrop Róbert ARA 171****SR 53:49 0.00  
F21Br Dalos Áron SPA 195****DA 55:12 0.00  
FF | pálya: 6. F21C (A) | M21C | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 36:40,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21C Szikra Zoltán FSC 177****SZ 31:07 -  
F21C Bella Gábor ZST 183****BG 36:49 -  
F21C Bacskai Máté TTT 100****BM 42:04 -  
SF | pálya: AAAB | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 41:54,67 )
Pm: 13.28 [ ponthozók: Kéki András 11.31, Hegedűs Zoltán 13.97, Tóth Attila 14.55 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35A Szőri Kornél SZU 176****SK 41:49 86.91  
F35A Cserpák Zsolt MOM 179****CZ 41:55 86.71  
F35A Tóth Attila THT 180****TA 42:00 86.55  
F35A Kéki András SZU 179****KA 43:39 83.27  
F35A Weibl Zoltán SFC 177****WZ 47:45 75.12  
F35A Kiss Gábor KAL 180****KG 49:53 70.88  
F35A Hegedűs Zoltán OSC 152****HZ 51:56 66.81  
F35A Matics Gyula MAF 175****MG 56:29 57.77  
F35A Hegedüs Ábel BEA 155****HA 60:56 48.93  
SF | pálya: 9. F40A; F21B (A) | M40 - M21B | ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 65, Tm: 40:27,33 )
Pm: 7.95 [ ponthozók: Dénes Zoltán 0.00, Bozsó Norbert 8.50, Sárecz Lajos ifj. 15.34 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40A Dénes Zoltán KAL 172****DZ 35:48 100.45  
F40A Bozsó Norbert MCB 176****BN 42:18 88.73  
F40A Kiszel Sándor KZS 177****KS 43:16 86.98  
F40A Sárecz Lajos ZTC 176****SL 46:23 81.36  
F40A Bálint Bence VHS 175****BB 52:32 70.28  
F40A Maráz Gábor ARA 173****MG 53:03 69.34  
F40A Kiss György GKS 174****KG 54:17 67.12  
F40A Felföldi Barnabás KFK 168****FB 57:22 61.56  
F40A Barát János VHS 173****BJ 59:14 58.19  
F40A Hunyadi István SFC 174****HI 60:13 56.42  
F40A Laták Rudolf FMT 174****LR 62:59 51.43  
F40A Czirják János SPA 175****CJ 64:47 48.19  
F40A Nagy József GKS 174****NJ 87:13 7.74  
F40A Majoros Zoltán GKS 175****MZ 87:19 7.56  
SF | pálya: 10. F45A (A) | M45 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 60, Tm: 35:18,33 )
Pm: 6.20 [ ponthozók: Baracsi Gábor 4.17, Gillich György 5.90, Zakariás Péter 8.52 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F45A Gönczi Róbert TTE 172****GR 33:23 97.41  
F45A Baracsi Gábor TTE 171****BG 35:08 94.13  
F45A Gillich György TTT 168****GG 37:24 89.88  
F45A Zakariás Péter TSE 170****ZP 38:35 87.66  
F45A Tóth László GKS 170****TL 39:11 86.53  
F45A Kézdy Pál KFK 169****KP 39:37 85.72  
F45A Máramarosi István TSE 171****MI 46:07 73.53  
F45A Schultheisz György KFK 169****SG 48:42 68.69  
F45A Báder Attila MAT 169****BA 50:46 64.81  
F45A Tertsch Antal SAS 153****TA 52:55 60.78  
F45A Tóth László MAT 168****TL 58:14 50.81  
F45A Kinde Kálmán SPA 168****KK 61:21 44.97  
F45A Rudi Péter ETC 169****RP 65:20 37.50  
F45A Dobay Zsolt GKS 170****DZ 68:47 31.03  
F45A Karakai Gábor TTE 170****KG 75:20 18.75  
F45A Krajcár Lajos GTC 168****KL 84:15 2.03  
SF | pálya: 11. F50A; N21B (A) | M50 - W21B | ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 40:11,00 )
Pm: 13.20 [ ponthozók: Gyulai Zoltán 7.43, Horváth Sándor 16.02, Rusvai László 16.14 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50A Gyulai Zoltán MSE 158****GZ 38:57 88.90  
F50A Szencz Attila SZV 167****SA 40:46 85.81  
F50A Körmendi Miklós MSE 164****KM 40:50 85.70  
F50A Bujdosó István SPA 164****BI 42:12 83.38  
F50A Harkányi Csaba SAS 155****HC 43:26 81.29  
F50A Horváth Sándor MAT 166****HS 44:05 80.18  
F50A Széles Gábor OSC 162****SG 46:02 76.88  
F50A Rusvai László FSC 162****RL 48:01 73.51  
F50A Dalos Attila MAF 167****DA 50:05 70.00  
F50A Zempléni András KOS 160****ZA 54:07 63.16  
F50A Nagy Ferenc PSE 165****NF 58:44 55.32  
F50A Magyari Árpád SPA 166****MA 61:15 51.05  
F50A Hevér Csaba SZU 166****HC 62:36 48.76  
F50A Urbán András BEA 160****UA 63:24 47.40  
F50A Balázs Ottó SPA 163****BO 64:26 45.65  
F50A Ürge László BEA 163****UL 69:56 36.31  
F50A Hegedüs Ákos MSE 167****HA 74:36 28.39  
SF | pálya: 12. F55A; N40 (A) | M55 - W40 | O ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 32:04,67 )
Pm: 19.59 [ ponthozók: Takács Csaba 12.78, Tőkés Árpád 15.04, Hegedűs Béla 30.96 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F55A Tőkés Árpád SAS 561****TA 28:30 88.17  
F55A Takács Csaba TTE 162****TC 29:44 85.49  
F55A Domán Gábor THT 160****DG 38:00 67.56  
F55A Tóth János POE 158****TJ 41:12 60.62  
F55A Hegedűs Béla SAS 160****HB 43:03 56.60  
F55A Sándor László OSC 161****SL 48:47 44.16  
F55A Peregi Tamás SPA 161****PT 69:39 0.00  
SF | pálya: 13. F60A; F14B (A) | M60 - M14B | ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 39:09,00 )
Pm: 21.57 [ ponthozók: Horváth Tivadar 20.42, Zsilkin Viktor 21.77, Tóth Jenő 22.53 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F60A Zsilkin Viktor HBS 156****ZV 34:24 86.50  
F60A Somogyi Lajos BSC 154****SL 37:06 81.91  
F60A Horváth Tivadar HER 153****HT 45:57 66.86  
F60A Czajtányi Endre PSE 155****CE 51:28 57.48  
F60A Ludvig István MAF 153****LI 53:12 54.54  
F60A Herter László MAF 153****HL 53:25 54.17  
F60A Juhász István SPA 153****JI 55:55 49.92  
F60A Hirt Károly ARA 155****HK 57:45 46.80  
F60A Ádám András ARA 156****AA 58:54 44.84  
F60A Kéki Miklós SZU 152****KM 59:33 43.74  
F60A Ormay György KOS 157****OG 61:02 41.21  
F60A Tóth Jenő PVM 152****TJ 64:46 34.87  
F60A Mészáros Károly TTT 154****MK 72:11 22.25  
F60A Györgyi Zoltán MOM 154****GZ 72:34 21.60  
SF | pálya: 14. F65A; N50A (A) | M65 - W50 | ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 30:55,67 )
Pm: 19.64 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Bacsó Attila 19.50, Vitéz László 21.50 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F65A Bacsó Attila HER 151****BA 26:02 89.80  
F65A Vitéz László SZU 150****VL 30:08 81.89  
F65A Ládi János BTK 151****LJ 36:37 69.39  
F65A Andrási Lajos HER 148****AL 39:06 64.60  
F65A Németh Jenő BTK 149****NJ 41:21 60.26  
F65A Blum László SZU 148****BL 41:24 60.16  
F65A Molnár Gábor MAF 150****MG 43:49 55.50  
F65A Magyar János MAF 152****MJ 49:27 44.64  
F65A Szűcs B. Levente HSP 150****SB 50:32 42.55  
F65A Scultéty Gábor SAS 151****SG 71:20 2.44  
SF | pálya: 15. F70A; N60A (A) | M70 - W60 | ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 27:37,67 )
Pm: 31.52 [ ponthozók: Komár Béla 30.14, Nagy Árpád dr. 31.14, Szemler István 33.28 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70A Komár Béla HER 145****KB 25:16 74.16  
F70A Szemler István TTE 144****SI 28:45 65.78  
F70A Nagy Árpád ETC 144****NA 28:52 65.50  
F70A Vajda László ZTC 146****VL 30:13 62.25  
F70A Csongrádi Jenő BEA 146****CJ 30:43 61.04  
F70A Gombkötő Péter TTE 144****GP 37:25 44.91  
F70A Hargitai István TTE 143****HI 40:29 37.53  
F70A Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 46:42 22.56  
F70A Kiss György GKS 147****KG 52:23 8.88  
SF | pálya: 16. F75A; N65A (A) | M75 - W65 | ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 37:38,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F75A Vass Tibor VHS 140****VT 21:50 -  
F75A Nagy Dezső HSP 139****ND 41:32 -  
F75A Schell Antal PSE 139****SA 49:33 -  
F75A Gönczi Péter SPA 139****GP 52:46 -  
SF | pálya: 17. F80A; N70A (A) | W70 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F85A Dudás István OSC 132****DI 36:17 -  
IN | pálya: 3. N12C (A) | W12C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 15:22,33 )
Pm: 49.23 [ ponthozók: Lantai Lili 44.92, Máramarosi Rita 46.78, Baracsi Hanna 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Máramarosi Rita TSE 205****MR 13:59 57.93  
N12C Lantai Lili VHS 205****LL 14:53 53.29  
N12C Paskucz-Szathmáry Henrietta TTE 206****PH 17:15 41.09  
N12C Máramarosi Dóra TSE 205****MD 20:21 25.11  
N12C Gaschler Emma VHS 206****GE 21:19 20.13  
N12C Ódor Laura GTC 206****OL 23:14 10.25  
N12C Gönczi Zsuzsa TTE 206****GZ 25:10 0.28  
N12C Knuth Sára SPA 205****KS 26:49 0.00  
N12C Baracsi Hanna TTE 205****BH 28:38 0.00  
N12C Gyurina Judit PVS 205****GJ 30:10 0.00  
N12C Sóti Dorottya ARA 205****SD 33:39 0.00  
N12C Máramarosi Anna TSE 206****MA 34:03 0.00  
N12C Baracsi Léna TTE 207****BL 46:46 0.00  
IN | pálya: 19. N14B; N55B (A) | W14B - W55 | ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 34:48,67 )
Pm: 51.14 [ ponthozók: Kiss Boglárka 49.41, Baracsi Luca 52.00, Kocsis Fanni 52.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N14B Kiss Boglárka GKS 203****KB 29:43 62.20  
N14B Kocsis Fanni TTE 203****KF 36:00 45.75  
N14B Baracsi Luca TTE 203****BL 38:43 38.64  
N14B Kiss Kamilla GKS 204****KK 47:41 15.16  
N14B Abrán Csenge GKS 204****AC 49:42 9.88  
N14B Musza Valéria SPA 204****MV 53:35 0.00  
N14B Vida Fanni Hanna SPA 203****VF 65:20 0.00  
N14B Dalos Réka TTE 204****DR 74:27 0.00  
IN | pálya: 4. F12C; N15-18C (A) | M12C - W15 ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 19:15,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Abrán Hanga GKS 202****AH 19:03 -  
N15-18C Tokai-Kiss Zsófia VHS 204****TZ 19:11 -  
N15-18C Sigmond Éva SZV 202****SE 19:33 -  
N15-18C Skrop Anna ARA 201****SA 23:20 -  
IN | pálya: AA | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 32:24,00 )
Pm: 16.61 [ ponthozók: Apró Vivien Dóra 13.53, Czakó Boglárka 17.40, Zempléni Lilla 18.89 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Czakó Boglárka MOM 203****CB 31:23 85.17  
N16B Kálmán Tamara MOM 202****KT 32:38 82.99  
N16B Zempléni Lilla MOM 203****ZL 33:11 82.02  
N16B Lantai Boróka VHS 202****LA 37:21 74.75  
N16B Lengyel Krisztina TTE 202****LK 37:30 74.48  
N16B Apró Vivien Dóra SZV 201****AV 37:57 73.70  
N16B Vékony Janka SIR 202****VJ 39:39 70.73  
N16B Székely Rozália TTE 202****SR 42:05 66.48  
N16B Detrekői Sára TTE 202****DS 42:39 65.49  
N16B Riesing Hanna SZV 201****RH 42:41 65.43  
N16B Turi Hanna SPA 202****TH 47:44 56.60  
N16B Nagy Zsófia GKS 202****NZ 47:46 56.55  
N16B Székelyhidi Kata GKS 202****SK 48:28 55.32  
N16B Barta Regina GKS 202****BR 48:31 55.24  
N16B Zagyva Rebeka Mária SZV 202****ZR 74:08 10.48  
IN | pálya: AAA | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 36:07,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N18B Barta Luca SPA 200****BL 33:03 -  
N18B Zacher Noémi SPA 200****ZN 36:04 -  
N18B Kálmán Imola SPA 200****KI 39:16 -  
N18B Zacher Enikő SPA 200****ZE 47:59 -  
FN | pálya: AAA | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 36:11,67 )
Pm: 10.26 [ ponthozók: Bertóti Regina 2.90, Rusvai Katalin 9.78, Mantuano Eszter 18.09 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21A Vékony Vanda SIR 299****VV 35:42 90.63  
N21A Bertóti Regina GOC 290****BR 35:46 90.51  
N21A Rusvai Katalin DTC 293****RK 37:07 88.08  
N21A Füzy Anna OSC 276****FA 39:33 83.69  
N21A Király Boróka SPA 299****KO 39:47 83.27  
N21A Mantuano Eszter SPA 297****ME 44:12 75.31  
N21A Scultéty Orsolya SAS 284****SO 53:50 57.94  
N21A Dékány Andrea GYO 287****DA 54:11 57.31  
N21A Dénes Réka KAL 297****DR 61:14 44.60  
FN | pálya: 5. F15-18C; N21C (A) | M15-18C - ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21C Hevérné Fricska Ildikó SZU 270****HF 35:21 -  
N21C Heuer Adrienn THT 275****HA 38:18 -  
SN | pálya: 12. F55A; N40 (A) | M55 - W40 | O ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 35:10,00 )
Pm: 10.56 [ ponthozók: Bánki Jusztina 5.27, Vékonyné Árva Katalin 11.68, Simkó Livia 14.72 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40A Bánki Jusztina KZS 274****BJ 33:39 91.84  
N40A Vékonyné Árva Katalin SIR 273****AK 35:33 88.84  
N40A Lux Andrea TTE 275****LA 36:18 87.65  
N40A Széplaki Erika VHS 276****SE 43:44 75.91  
N40A Nagy Zsanett MSE 276****MZ 45:55 72.46  
N40A Simkó Livia BKL 273****SL 46:29 71.57  
N40A Madarassy Anikó BEA 273****MA 48:23 68.56  
N40A Biró Fruzsina BEA 274****BF 49:55 66.14  
N40A Biró Aletta BEA 247****BA 56:19 56.03  
N40A Dobay Ivett GKS 275****DI 73:29 28.91  
SN | pálya: 21. F21Br; N45A (A) | M21Br - W45 ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 36:13,00 )
Pm: 8.55 [ ponthozók: Németh Zsoltné 7.53, Gillichné Kalocsai Adrienn dr. 8.14, Asboltné Kerekes Ágnes 9.97 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N45A Ebinger Mónika KFK 270****EM 34:37 93.60  
N45A Szemler Judit TTE 271****SJ 36:50 90.63  
N45A Németh Zsoltné VHS 268****NZ 37:12 90.14  
N45A Asboltné Kerekes Ágnes DIS 269****AK 38:14 88.75  
N45A Gillichné Kalocsai Adrienn MSE 269****KA 41:24 84.51  
N45A Németh Ágnes TTE 269****NA 44:12 80.75  
N45A Burian Hana BEA 269****BH 46:47 77.29  
N45A Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna POE 269****TP 47:25 76.44  
N45A Kiss Teodóra ETC 268****KT 51:08 71.46  
N45A Magyari Orsolya TTE 270****MO 53:31 68.26  
N45A Cseresnyés Ágnes TTE 268****CA 58:18 61.85  
N45A Hajas Csilla BEA 264****HC 63:28 54.93  
N45A Somlai Katalin SPA 268****SK 78:10 35.22  
N45A Schultheisz Edina KFK 270****SE 83:01 28.72  
SN | pálya: 14. F65A; N50A (A) | M65 - W50 | ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 28:51,00 )
Pm: 4.46 [ ponthozók: Kármán Katalin 0.00, Rusvainé Barócsi Katalin 6.35, Mátyás Ildikó 7.03 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N50A Kármán Katalin HSE 258****KK 24:19 101.74  
N50A Mátyás Ildikó PVM 263****MI 30:33 93.21  
N50A Jenővári Gabriella HSE 257****JG 31:41 91.66  
N50A Radics Anna ETC 265****RA 32:04 91.14  
N50A Rusvainé Barócsi Katalin FSC 265****RB 37:26 83.80  
N50A Ludvig Ágnes MAF 254****LA 40:05 80.18  
N50A Gyöngyösi Jolán SZV 265****GJ 51:41 64.31  
N50A Böröczkyné Makai Anna VHS 263****BM 51:45 64.22  
N50A Fridrich Ágnes ZST 266****FA 60:58 51.61  
SN | pálya: 19. N14B; N55B (A) | W14B - W55 | ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N55A Szentes Anna POE 260****SA 79:51 -  
N55A Ágg Zsuzsanna TTE 262****AZ 82:11 -  
SN | pálya: 15. F70A; N60A (A) | M70 - W60 | ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N60A Jenei Margit SPA 254****JM 38:52 -  
N60A Lovász Márta SZU 252****LM 43:48 -  
SN | pálya: 16. F75A; N65A (A) | M75 - W65 | ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 31:17,00 )
Pm: 33.02 [ ponthozók: Komár Béláné 29.74, Novotni Tiborné 32.05, Karsai Klára 37.27 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N65A Novotni Tiborné BBB 252****NT 27:49 73.96  
N65A Karsai Klára OSC 252****KK 31:59 65.57  
N65A Fischer Mária TTE 252****FM 34:03 61.41  
N65A Komár Béláné HER 248****KB 37:15 54.96  
N65A Gombkötő Zsuzsanna VTC 247****NJ 38:04 53.32  
SN | pálya: 17. F80A; N70A (A) | W70 | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N70A Hanusz Mária OSC 245****HM 70:58 -  
N70A Schell Antalné PSE 242****SA 83:09 -  
SF | pálya: 20. F35Br; N21Br (A) | M35Br - W2 ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 25:45,67 )
Pm: 25.85 [ ponthozók: Sági Péter 23.37, Gaschler Gábor 24.84, Tóth Zsolt 29.33 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35Br Gaschler Gábor VHS 176****GG 24:28 78.97  
F35Br Gyurina Szabolcs PVS 177****GS 25:08 76.49  
F35Br Marton Balázs VHS 172****MB 27:41 67.00  
F35Br Fáy Dániel TTE 167****FD 30:03 58.20  
F35Br Cserna András BKL 171****CA 31:27 52.99  
F35Br Tóth Zsolt POE 167****TZ 31:50 51.56  
F35Br Sági Péter MAF 176****SP 33:49 44.18  
F35Br Knuth Dávid BEA 168****KD 38:04 28.37  
F35Br Molnár Attila TTE 170****MA 39:09 24.34  
F35Br Batta István TTE 180****BI 40:17 20.12  
F35Br Lantai Gyula VHS 171****LG 43:11 9.33  
F35Br Simkó Zoltán BKL 176****SZ 44:09 5.74  
F35Br Szentgyörgyi Zsolt SMA 172****SZ 45:15 1.64  
F35Br Bejczi Gábor MEA 169****BG 53:21 0.00  
F35Br Ódor Zoltán GTC 179****OZ 59:25 0.00  
F35Br Bauer Attila József MSE 175****BA 62:30 0.00  
F35Br Kovács Ferenc PVS 167****KF 79:46 0.00  
FN | pálya: 20. F35Br; N21Br (A) | M35Br - W2 ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 30:41,00 )
Pm: 43.66 [ ponthozók: Dékány Szilvia 26.75, Kocsis Gabriella 44.23, Balogh Edina 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21Br Dékány Szilvia GYO 289****DS 28:36 63.04  
N21Br Fent Marianne ARA 253****FM 30:48 55.96  
N21Br Balogh Katalin FSC 283****BK 32:39 50.02  
N21Br Kovács Ágnes SZU 281****KA 34:06 45.35  
N21Br Kovács Júlia Virág SZU 291****KJ 34:13 44.98  
N21Br Skropné Szuromi Éva ARA 274****SS 34:44 43.32  
N21Br Kocsis Gabriella HBS 280****KG 37:08 35.60  
N21Br Biró Katalin AOS 273****BK 37:09 35.55  
N21Br Balogh Edina FSC 279****BE 42:01 19.90  
N21Br Gillich Luca TTT 202****GL 44:18 12.56  
N21Br Gillich Dóra TTT 299****GD 46:14 6.34  
N21Br Győri Tünde VHS 271****GT 57:24 0.00