Főiskolás OB és ARAK kupa

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
56139 IF | pálya: 11 | N12C - F12C | OR IF 1 30 1
56140 IF | pálya: 6 | F14B - F16B - F18B | OR IF 1 50 25.40 18:15,67 9
56141 IF | pálya: 13 | F15-18C - N15-18C | OR IF 1 50 50.00 17:22,67 6
56142 FF | pálya: 7 | F21A - F35B | OR FF 1 75 22:29,67 3
56143 FF | pálya: 8 | F21Br - F35Br | OR FF 1 75 17:01,33 4
56144 FF | pálya: 14 | N21C - F21C | OR FF 1 75 1
56145 SF | pálya: 7 | F21A - F35B | OR SF 1 70 2
56146 SF | pálya: 8 | F21Br - F35Br | OR SF 1 70 17:42,67 3
56147 SF | pálya: 9 | F40 - F45B - F50B - F55B | OR SF 1 60 3.95 17:20,33 11
56148 SF | pálya: 10 | F60B - F65B - F70B | OR SF 1 45 19.95 22:57,67 12
56149 IN | pálya: 11 | N12C - F12C | OR IN 1 30 56.00 11:33,33 5
56150 IN | pálya: 1 | W/N18B - W/N16B - N14B | OR IN 1 40 27.14 17:08,33 10
56151 IN | pálya: 13 | F15-18C - N15-18C | OR IN 1 40 2
56152 FN | pálya: 2 | W/N21A | OR FN 1 55 16.75 24:19,33 5
56153 FN | pálya: 3 | N21Br | OR FN 1 55 20:28,00 4
56154 FN | pálya: 14 | N21C - F21C | OR FN 1 55 17:24,67 3
56155 SN | pálya: 4 | N40B - N45B - N50B - N55B | O SN 1 45 3.92 20:25,67 12
56156 SN | pálya: 5 | N65B - N70B | OR SN 1 30 1

Rangsorpontok

IF | pálya: 11 | N12C - F12C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Chmelik Roland VHS 106****CR 16:51 -  
IF | pálya: 6 | F14B - F16B - F18B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 18:15,67 )
Pm: 25.40 [ ponthozók: Péri Gergő Gábor 13.56, Skrop Tamás 20.11, Tálas Soma 42.52 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Skrop Tamás ARA 199****ST 17:27 77.95  
F18B Péri Gergő Gábor FLF 199****PG 17:45 76.71  
F14B Jámbor Zsigmond FLF 103****JZ 19:35 69.14  
F16B Tálas Soma SPA 102****TS 20:00 67.42  
F16B Paróczi Bálint TTE 101****PB 20:16 66.32  
F16B Kanizsay Botond ARA 102****KB 20:33 65.15  
F16B Küronya Frigyes BSC 102****KF 20:54 63.71  
F14B Kovács Zsolt BTK 104****KZ 21:11 62.54  
F14B Csontos András BSC 103****CA 22:44 56.14  
IF | pálya: 13 | F15-18C - N15-18C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 17:22,67 )
Pm: 50.00 [ ponthozók: Mihály Bence 50.00, Czirák Benedek 50.00, Babos Márk 50.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Mihály Bence ARA 102****MB 13:46 70.78  
F15-18C Csengey Márton ARA 103****CM 17:54 46.99  
F15-18C Nagy Bálint ARA 103****NB 20:28 32.23  
F15-18C Szendrő Attila ARA 103****SA 21:58 23.59  
F15-18C Babos Márk FLF 102****BM 22:05 22.92  
F15-18C Czirák Benedek ARA 102****CB 22:35 20.04  
FF | pálya: 7 | F21A - F35B | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 22:29,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21A Egei Patrik SPA 198****EP 21:12 -  
F21A Molnár Zoltán THT 176****MZ 22:59 -  
F21A Kövesdi Ádám TTE 182****KA 23:18 -  
FF | pálya: 8 | F21Br - F35Br | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 17:01,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21Br Gaschler Gábor VHS 176****GG 14:04 -  
F21Br Hunyadi István SFC 174****HI 18:29 -  
F21Br Stark Gergely MEA 181****SG 18:31 -  
F21Br Ambrus Sándor PVM 170****AS 19:45 -  
FF | pálya: 14 | N21C - F21C | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21C Bella Gábor ZST 183****BG 13:15 -  
SF | pálya: 7 | F21A - F35B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35B Balogh Róbert FLF 178****BR 23:14 -  
F35B Egei Tamás SPA 163****ET 24:42 -  
SF | pálya: 8 | F21Br - F35Br | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 17:42,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35Br Kővári Barnabás ARA 178****KB 17:30 -  
F35Br Ács Gábor ZTC 171****AG 17:34 -  
F35Br Gyurina Szabolcs PVS 177****GS 18:04 -  
SF | pálya: 9 | F40 - F45B - F50B - F55B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 60, Tm: 17:20,33 )
Pm: 3.95 [ ponthozók: Nagy István 0.77, Paróczi Zsolt 5.18, Gillich György 5.90 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F45B Nagy István TSE 172****NI 16:26 99.39  
F45B Gillich György TTT 168****GG 17:40 94.84  
F45B Gerzsényi Zsolt DTC 170****GZ 17:55 93.92  
F45B Paróczi Zsolt TTE 170****PZ 18:05 93.30  
F45B Gillich István MSE 166****GI 18:26 92.01  
F50B Szitter Attila SAS 167****SA 20:12 85.50  
F45B Bernáth Zsolt FLF 171****BZ 21:29 80.76  
F45B Takács Tibor SMA 169****TT 22:14 78.00  
F50B Hegedűs Zoltán OSC 152****HZ 23:35 73.02  
F55B Tóth Károly VTC 160****TK 26:06 63.74  
F55B Nagy Zsolt FMT 159****NZ 29:46 50.21  
SF | pálya: 10 | F60B - F65B - F70B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 22:57,67 )
Pm: 19.95 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Horváth Tivadar 20.42, Vitéz László 21.50 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F65B Ládi János BTK 151****LJ 21:19 84.70  
F60B Horváth Tivadar HER 153****HT 22:57 80.08  
F65B Vitéz László SZU 150****VL 24:37 75.37  
F60B Bugár József SPA 153****BJ 25:22 73.25  
F60B Tóth Lajos TTT 157****TL 27:13 68.01  
F65B Tüskés György SUN 149****TG 27:38 66.83  
F65B Bogdanovits András MSE 148****BA 28:08 65.42  
F65B Hunyadi Károly PSE 143****HK 29:05 62.73  
F70B Muszély György BEA 142****MG 29:57 60.28  
F70B Gombkötő Péter TTE 144****GP 30:47 57.92  
F70B Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 35:23 44.91  
F60B Imeli János MSE 156****IJ 39:41 32.75  
IN | pálya: 11 | N12C - F12C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 11:33,33 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Országi Anna 56.00, Gyurina Judit 56.00, Sóti Dorottya 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Gyurina Judit PVS 205****GJ 9:21 60.41  
N12C Gaschler Emma VHS 206****GE 10:01 55.45  
N12C Sóti Dorottya ARA 205****SD 15:18 16.13  
N12C Országi Anna BTK 205****OA 18:07 0.00  
N12C Balogh Réka FLF 206****BR 21:43 0.00  
IN | pálya: 1 | W/N18B - W/N16B - N14B | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 17:08,33 )
Pm: 27.14 [ ponthozók: Viniczai Judit 22.39, Pataki Virág Lara 25.09, Viniczai Hanga 33.95 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Pataki Virág Lara PVS 202****PV 15:35 78.95  
N18B Viniczai Judit PVS 200****VJ 17:37 70.98  
N16B Viniczai Hanga PVS 202****VH 18:13 68.63  
N18B Lendvai Kati ARA 200****LK 19:34 63.35  
N14B Péri Kata Luca FLF 204****PK 19:56 61.91  
N16B Gillich Luca TTT 202****GL 20:57 57.93  
N14B Musza Valéria SPA 204****MV 21:25 56.10  
N14B Kiffer Anna ARA 203****KA 22:10 53.16  
N16B Skrop Anna ARA 201****SA 22:31 51.79  
N14B Bódis Noémi FLF 203****BN 27:59 30.37  
IN | pálya: 13 | F15-18C - N15-18C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Dudás Anna Klaudia TTT 200****DA 17:13 -  
N15-18C Pesti Zsófia ARA 202****PZ 25:08 -  
FN | pálya: 2 | W/N21A | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 24:19,33 )
Pm: 16.75 [ ponthozók: Viniczai Csenge 3.55, Ratinland Zsófia 15.78, Dékány Andrea 30.92 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21A Zsebeházy Eszter SAS 280****ZE 22:43 87.99  
N21A Viniczai Csenge PVS 297****VC 23:32 85.58  
N21A Dékány Andrea GYO 287****DA 26:43 76.19  
N21A Ratinland Zsófia FLF 295****RZ 26:58 75.45  
N21A Fodor-Krauth Márta KFK 284****FM 33:56 54.90  
FN | pálya: 3 | N21Br | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 20:28,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21Br Pincés Marianna TTT 269****PM 19:52 -  
N21Br Paróczi Csenge TTE 295****PC 20:32 -  
N21Br Szigetfy Ildikó THT 276****SI 21:00 -  
N21Br Fábián Beatrix FMT 274****FB 26:32 -  
FN | pálya: 14 | N21C - F21C | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 17:24,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21C Szabó Emese ZTC 280****SE 13:17 -  
N21C Heuer Adrienn THT 275****HA 16:32 -  
N21C Fischer Mária TTE 252****FM 22:25 -  
SN | pálya: 4 | N40B - N45B - N50B - N55B | O ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 20:25,67 )
Pm: 3.92 [ ponthozók: Wengrin Ágnes 1.17, Viniczainé Kovács Ildikó 3.06, Németh Zsoltné 7.53 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Viniczainé Kovács Ildikó PVS 269****VK 19:54 97.34  
N40B Gaschler-Gyeviki Nóra VHS 277****GN 20:33 95.79  
N45B Wengrin Ágnes TTE 269****WA 20:50 95.11  
N45B Gillichné Kalocsai Adrienn MSE 269****KA 21:10 94.31  
N40B Széplaki Erika VHS 276****SE 21:16 94.07  
N45B Takácsné Tömördi Gabriella SMA 268****TG 22:40 90.72  
N50B Böröczkyné Makai Anna VHS 263****BM 23:37 88.44  
N45B Németh Zsoltné VHS 268****NZ 23:50 87.92  
N50B Radics Anna ETC 265****RA 24:43 85.81  
N55B Dömötörné Horváth Erzsébet SFC 259****DH 26:54 80.58  
N55B Benga Andrásné PVM 252****BA 30:38 71.64  
N55B Jenei Margit SPA 254****JM 32:09 68.01  
SN | pálya: 5 | N65B - N70B | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N70B Hanusz Mária OSC 245****HM 51:19 -