Transmoduls Dunántúl kupa

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
58863 IF | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR IF 1 30 56.00 20:56,00 5
58864 IF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR IF 1 50 34:36,33 4
58865 IF | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR IF 1 50 38:25,33 4
58866 IF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR IF 1 50 47:24,67 3
58867 IF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR IF 1 50 36:08,33 4
58868 SF | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR SF 1 70 20.13 32:34,00 6
58869 SF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR SF 1 65 39:05,67 4
58870 SF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR SF 1 55 27.36 38:47,67 7
58871 SF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR SF 1 40 19.80 35:25,67 6
58872 SF | pálya: 8 | F70B - N60B | OR SF 1 35 49:37,00 3
58873 IN | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR IN 1 30 57.33 21:38,67 5
58874 IN | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR IN 1 40 39.91 32:08,33 6
58875 FN | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR FN 1 55 2
58876 FN | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR FN 1 55 1
58877 SN | pálya: 6 | N35BR | OR SN 1 50 44:12,33 3
58878 SN | pálya: 4 | F21BR - N18B - N40B | OR SN 1 45 46:58,33 3
58879 SN | pálya: 8 | F70B - N60B | OR SN 1 30 2
58880 FF | pálya: 1 | F21A | OR FF 1 75 39:55,00 4

Rangsorpontok

IF | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 20:56,00 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Majerhoffer Norbert 56.00, Molnár Kornél 56.00, Vigh Levente 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Majerhoffer Norbert VHS 105****MN 19:17 50.78  
F12C Molnár Kornél SKS 105****MK 21:03 43.52  
F12C Süle Dávid KTT 106****SD 22:28 37.70  
F12C Eipl Richárd GTC 107****ER 25:20 25.92  
F12C Vigh Levente SKS 105****VL 34:21 0.00  
IF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 34:36,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Angyal Dániel VHS 103****AD 28:40 -  
F14B Gaál Csanád BSC 103****GC 35:27 -  
F14B ifj. Eipl András GTC 104****EA 39:42 -  
F14B Kovács Zsolt BTK 104****KZ 43:53 -  
IF | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 38:25,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Perczel-Szabó Barnabás VHS 104****PB 35:10 -  
F15-18C Szauter Csanád ARA 103****SC 35:30 -  
F15-18C Rövid Richard SKS 103****RR 44:36 -  
F15-18C Szauter Ábel ARA 101****SA 58:13 -  
IF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 47:24,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Csontos András BSC 103****CA 40:04 -  
F16B Takács Bálint KTT 102****TB 47:41 -  
F16B Majoros Bence Zoltán GKS 102****MB 54:29 -  
IF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 36:08,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Péntek Márton BSC 100****PM 32:48 -  
F18B Csertán András ZTC 100****CA 36:19 -  
F18B Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 39:18 -  
F18B Góczán Pál SKS 100****GP 63:47 -  
SF | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 32:34,00 )
Pm: 20.13 [ ponthozók: Allwinger Herwig 8.52, Harkányi Csaba 17.01, Skrop Róbert 34.87 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35Br Allwinger Herwig TTE 567****AH 30:11 86.46  
F35Br Harkányi Csaba SAS 155****HC 30:34 85.40  
F35Br Skrop Róbert ARA 171****SR 36:57 67.74  
F35Br Majoros Zoltán GKS 175****MZ 39:36 60.40  
F35Br Ács Gábor ZTC 171****AG 41:44 54.50  
F35Br Erdős Gábor ZTC 165****EG 60:10 3.48  
SF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 65, Tm: 39:05,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Molnár Zoltán VHS 176****MZ 30:30 -  
F40B Paróczi Zsolt TTE 170****PZ 35:19 -  
F40B Perczel-Szabó Krisztián VHS 174****PK 51:28 -  
F40B Májerhoffer Ferenc VHS 167****MF 77:47 -  
SF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 38:47,67 )
Pm: 27.36 [ ponthozók: Margittai Endre 18.68, Miháczi Zoltán 29.46, Domán Gábor 33.93 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Koczka Tibor SZT 162****KT 37:28 75.46  
F50B Margittai Endre SMA 157****ME 39:19 71.53  
F50B Domán Gábor VHS 160****DG 39:36 70.93  
F50B Miháczi Zoltán TTE 167****MZ 39:59 70.12  
F50B Tóth Károly VTC 160****TK 45:36 58.20  
F50B Nagy Balázs POE 154****NB 53:05 42.31  
F50B Urbán András BEA 160****UA 78:41 0.00  
SF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 35:25,67 )
Pm: 19.80 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Kovács Attila Gábor 20.46, Komoróczki András 21.01 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F65B Ládi János BTK 151****LJ 32:10 85.70  
F65B Vitéz László SZU 150****VL 34:17 82.13  
F65B Komoróczki András SAS 151****KA 39:50 72.76  
F65B Kovács Attila Gábor ZSC 151****KA 40:26 71.75  
F65B Andrási Lajos HER 148****AL 43:13 67.05  
F65B Gömbös Gyula SKS 148****GG 46:06 62.19  
SF | pálya: 8 | F70B - N60B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 49:37,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70B Horváth Béla HER 143****HB 32:48 -  
F70B Vida István SAS 147****VI 35:18 -  
F70B Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 80:45 -  
IN | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 21:38,67 )
Pm: 57.33 [ ponthozók: Országi Anna 56.00, Süle Réka 58.00, Pegán Petra 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Ódor Laura GTC 206****OL 18:29 55.42  
N12C Molnár Boglárka VHS 206****MB 22:12 40.43  
N12C Országi Anna BTK 205****OA 24:15 32.15  
N12C Pegán Petra BTK 206****PP 27:34 18.77  
N12C Süle Réka SKS 206****SR 29:27 11.17  
IN | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 32:08,33 )
Pm: 39.91 [ ponthozók: Takács Zsófia 37.92, Darics Nikolett 38.69, Pegán Ágnes 43.13 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Takács Zsófia KTT 299****TZ 24:51 78.21  
N15-18C Pegán Ágnes BTK 203****PA 35:13 52.43  
N15-18C Nagy Tifani SKS 299****NT 36:21 49.62  
N15-18C Országi Sára BTK 202****OS 37:48 46.01  
N15-18C Darics Nikolett KTT 299****DN 38:22 44.60  
N15-18C Fájer Sára Rebeka SKS 200****FS 38:25 44.48  
FN | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21A Pózna Anna Ibolya GOC 292****PA 43:09 -  
N21A Petró Annamária FSC 282****PA 47:43 -  
FN | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21Br Szabó Emese ZTC 280****SE 66:39 -  
SN | pálya: 6 | N35BR | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 44:12,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N35Br Koczka Gabriella SZT 262****KG 38:55 -  
N35Br Skropné Szuromi Éva ARA 274****SS 41:27 -  
N35Br Szigetfy Ildikó VHS 276****SI 52:15 -  
SN | pálya: 4 | F21BR - N18B - N40B | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 46:58,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Kaszásné Boa Ágnes VHS 264****KB 42:52 -  
N40B Holper Antónia TTE 268****HA 44:52 -  
N40B Erdősné Németh Ágnes ZTC 267****EN 53:11 -  
SN | pálya: 8 | F70B - N60B | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N60B Fent Marianne ARA 253****FM 31:54 -  
N60B Karsai Klára OSC 252****KK 40:39 -  
FF | pálya: 1 | F21A | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 39:55,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21A Domán Rajmund VHS 188****DR 35:22 -  
F21A Vajda Balázs VHS 178****VB 35:31 -  
F21A Éles András GOC 191****EA 48:52 -  
F21A Szabó Bence SKS 195****SB 64:45 -