Transmoduls Dunántúl kupa

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
58949 IF | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR IF 1 30 56.00 39:05,00 5
58950 IF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR IF 1 50 44.34 45:00,67 6
58951 IF | pálya: 10 | F15-18C - N15-18C | OR IF 1 50 73:06,67 4
58952 IF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR IF 1 50 2
58953 IF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR IF 1 50 68:47,00 4
58954 SF | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR SF 1 70 19.76 60:43,67 8
58955 SF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR SF 1 65 85:26,00 4
58956 SF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR SF 1 55 29.55 76:47,67 5
58957 SF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR SF 1 40 19.80 54:27,00 6
58958 SF | pálya: 8 | F70B - N60B | OR SF 1 35 69:12,33 4
58959 IN | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR IN 1 30 57.33 45:03,33 5
58960 IN | pálya: 10 | F15-18C - N15-18C | OR IN 1 40 64:02,67 4
58961 FN | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR FN 1 55 1
58962 FN | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR FN 1 55 2
58963 SN | pálya: 6 | N35BR | OR SN 1 50 88:33,67 3
58964 SN | pálya: 4 | F21BR - NYT - N18B - N40B | O SN 1 45 1
58965 SN | pálya: 8 | F70B - N60B | OR SN 1 30 2
58966 FF | pálya: 1 | F21A | OR FF 1 75 105:38,67 4

Rangsorpontok

IF | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 39:05,00 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Hadri Barnabás 56.00, Molnár Kornél 56.00, Majerhoffer Norbert 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Molnár Kornél SKS 105****MK 37:03 48.47  
F12C Majerhoffer Norbert VHS 105****MN 39:18 43.52  
F12C Süle Dávid KTT 106****SD 40:54 40.00  
F12C Hadri Barnabás ZTC 105****HB 71:32 0.00  
F12C Keresztes Gergő Bendegúz ZTC 105****KG 73:36 0.00  
IF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 45:00,67 )
Pm: 44.34 [ ponthozók: Angyal Dániel 34.82, Kovács Márk 48.29, Bálint Ádám 49.92 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Angyal Dániel VHS 103****AD 41:22 63.30  
F14B Gaál Csanád BSC 103****GC 43:46 58.27  
F14B Kovács Márk VHS 103****KM 49:54 45.41  
F14B Bálint Ádám VHS 104****BA 60:42 22.77  
F14B Kovács Zsolt BTK 104****KZ 62:10 19.70  
F14B Bálint Gergő VHS 106****BG 64:00 15.86  
IF | pálya: 10 | F15-18C - N15-18C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 73:06,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Szauter Ábel ARA 101****SA 58:40 -  
F15-18C Perczel-Szabó Barnabás VHS 104****PB 62:33 -  
F15-18C Szauter Csanád ARA 103****SC 98:07 -  
F15-18C Tiboly Benedek ZTC 104****TB 120:25 -  
IF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Kanizsay Botond ARA 102****KB 117:16 -  
F16B Takács Bálint KTT 102****TB 120:22 -  
IF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 68:47,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 67:30 -  
F18B Péntek Márton BSC 100****PM 69:09 -  
F18B Csertán András ZTC 100****CA 69:42 -  
F18B Bálint Benedek VHS 102****BB 84:10 -  
SF | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 60:43,67 )
Pm: 19.76 [ ponthozók: Allwinger Herwig 8.52, Harkányi Csaba 17.01, Somogyi Lajos 33.76 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35Br Allwinger Herwig TTE 567****AH 55:17 88.28  
F35Br Harkányi Csaba SAS 155****HC 59:04 82.69  
F35Br Skrop Róbert ARA 171****SR 67:50 69.73  
F35Br Mentler Balázs SFC 168****MB 75:39 58.18  
F35Br Ács Gábor ZTC 171****AG 75:58 57.71  
F35Br Somogyi Lajos BSC 154****SL 83:45 46.21  
F35Br Balázs Ottó SPA 163****BO 91:45 34.38  
F35Br Erdős Gábor ZTC 165****EG 108:45 9.25  
SF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 65, Tm: 85:26,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Molnár Zoltán VHS 176****MZ 70:37 -  
F40B Fehér Ferenc ZTC 170****FF 90:42 -  
F40B Szunyog József SAS 154****SJ 94:59 -  
F40B Bálint Bence VHS 175****BB 113:27 -  
SF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 76:47,67 )
Pm: 29.55 [ ponthozók: Margittai Endre 18.68, Miháczi Zoltán 29.46, Nagy Balázs 40.50 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Margittai Endre SMA 157****ME 72:23 75.31  
F50B Koczka Tibor SZT 162****KT 75:35 71.79  
F50B Miháczi Zoltán TTE 167****MZ 82:25 64.26  
F50B Nagy Balázs POE 154****NB 121:58 20.72  
F50B Urbán András BEA 160****UA 128:02 14.04  
SF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 54:27,00 )
Pm: 19.80 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Kovács Attila Gábor 20.46, Komoróczki András 21.01 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F65B Gömbös Gyula SKS 148****GG 54:00 80.69  
F65B Ládi János BTK 151****LJ 54:23 80.27  
F65B Komoróczki András SAS 151****KA 54:58 79.63  
F65B Vitéz László SZU 150****VL 55:35 78.96  
F65B Kovács Attila Gábor ZSC 151****KA 56:31 77.93  
F65B Andrási Lajos HER 148****AL 70:58 62.06  
SF | pálya: 8 | F70B - N60B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 69:12,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70B Horváth Béla HER 143****HB 54:41 -  
F70B Vida István SAS 147****VI 75:37 -  
F70B Vass Tibor VHS 140****VT 77:19 -  
F70B Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 77:40 -  
IN | pálya: 9 | F12C - N12C - NYK | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 45:03,33 )
Pm: 57.33 [ ponthozók: Országi Anna 56.00, Ódor Laura 58.00, Molnár Boglárka 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Ódor Laura GTC 206****OL 43:04 46.52  
N12C Pegán Petra BTK 206****PP 45:08 42.52  
N12C Molnár Boglárka VHS 206****MB 46:58 38.96  
N12C Országi Zsófia BTK 207****OZ 49:07 34.79  
N12C Országi Anna BTK 205****OA 54:39 24.07  
IN | pálya: 10 | F15-18C - N15-18C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 64:02,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Takács Zsófia KTT 299****TZ 61:17 -  
N15-18C Darics Nikolett KTT 299****DN 63:38 -  
N15-18C Országi Sára BTK 202****OS 67:13 -  
N15-18C Pegán Ágnes BTK 203****PA 70:18 -  
FN | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21A Pózna Anna Ibolya GOC 292****PA 97:15 -  
FN | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21Br Petró Annamária FSC 282****PA 69:55 -  
N21Br Szabó Emese ZTC 280****SE 130:24 -  
SN | pálya: 6 | N35BR | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 88:33,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N35Br Koczka Gabriella SZT 262****KG 74:24 -  
N35Br Skropné Szuromi Éva ARA 274****SS 82:12 -  
N35Br Szigetfy Ildikó VHS 276****SI 109:05 -  
SN | pálya: 4 | F21BR - NYT - N18B - N40B | O ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Tömördi Ágnes HSE 263****TA 88:27 -  
SN | pálya: 8 | F70B - N60B | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N60B Fent Marianne ARA 253****FM 52:40 -  
N60B Karsai Klára OSC 252****KK 82:25 -  
FF | pálya: 1 | F21A | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 105:38,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21A Domán Rajmund VHS 188****DR 100:27 -  
F21A Weibl Zoltán SFC 177****WZ 101:09 -  
F21A Harkányi Zoltán MEA 180****HZ 115:20 -  
F21A Éles András GOC 191****EA 136:44 -