Bókay Kupa (Budapesti és Pest megyei Diákolimpia)

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
55901 FF | pálya: 7-es pálya | FVI - F21B | RR FF 0.85 75 26.31 23:34,67 17
55902 IF | pálya: 2-es pálya | FII - AFF - AKF - AK IF 0.85 30 58.00 11:58,67 24
55903 IF | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N IF 0.85 50 53.95 30:31,33 15
55904 IF | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 IF 0.85 50 24.95 22:54,00 27
55905 IF | pálya: 6-os pálya | FV - NVI - F40 - N21 IF 0.85 50 19.02 26:21,67 8
55906 FF | pálya: F21E | F21E | RR FF 0.85 75 4.33 15:24,33 15
55907 IN | pálya: 1-es pálya | NII - AAF - AAL - AF IN 0.85 30 57.66 12:44,00 10
55908 IN | pálya: 3-as pálya | NIII - F70 | RR IN 0.85 40 46.91 19:46,00 19
55909 IN | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N IN 0.85 40 20.09 23:15,33 27
55910 IN | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 IN 0.85 40 16.40 25:27,33 10
55911 SF | pálya: 6-os pálya | FV - NVI - F40 - N21 SF 0.85 65 10.98 25:59,00 19
55912 SF | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 SF 0.85 55 18.16 28:02,00 7
55913 SF | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N SF 0.85 45 31:29,33 4
55914 SF | pálya: 3-as pálya | NIII - F70 | RR SF 0.85 35 43.80 30:45,33 9
55915 SN | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 SN 0.85 45 16.29 31:38,67 8
55916 SN | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N SN 0.85 35 38:26,00 4
55917 FN | pálya: 6-os pálya | FV - NVI - F40 - N21 FN 0.85 55 37.06 34:02,00 6
55918 FN | pálya: N21E | N21E | RR FN 0.85 55 5.58 15:27,00 8

Rangsorpontok

FF | pálya: 7-es pálya | FVI - F21B | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: 23:34,67 )
Pm: 26.31 [ ponthozók: Peregi Dániel 13.55, Egei Patrik 18.46, Horváth Sándor 46.93 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-VI Bp Egei Patrik SPA 198****EP 22:58 64.87  
F21B Kálmán Erik SPA 199****KE 23:47 61.88  
F-VI Bp Magyar Tamás BMG 198****MT 23:59 61.15  
F-VI Bp Peregi Dániel SPA 197****PD 24:20 59.87  
F-VI Bp Weiler Vince SPA 199****WV 26:17 52.75  
F21B Szekeres Árpád AOS 182****SA 28:06 46.12  
F-VI Bp Kovács Róbert BMG 199****KR 28:52 43.32  
F21B Kálmán Péter BEA 173****KP 29:28 41.12  
F21B Horváth Sándor MAT 166****HS 30:01 39.12  
F21B Burian Lóránt MOM 197****BL 30:12 38.45  
F21B Antal Péter BMG 196****AP 31:49 32.54  
F21B Biró Áron BEA 177****BA 31:58 31.99  
F21B Simon Gábor ESP 102****SG 33:18 27.12  
F21B Juhász Viktor TSE 178****JV 37:49 10.63  
F21B Urbán András BEA 160****UA 43:22 0.00  
F21B Rontó Zoltán AOS 169****RZ 43:26 0.00  
F21B Juhos György TTE 587****JG 43:58 0.00  
IF | pálya: 2-es pálya | FII - AFF - AKF - AK ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 11:58,67 )
Pm: 58.00 [ ponthozók: Mundruczó Géza 58.00, Ihnáth Zsombor 58.00, Panyi Örs 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-II C Pm Bujdosó Márk Levente SPA 108****BM 10:24 45.55  
F-II C Pm Dobay Benedek GKS 107****DB 12:31 32.33  
F-II C Bp Ürge Bence TTE 107****UB 13:01 29.21  
F-II C Bp Boór Bernát SPA 107****BB 13:19 27.34  
F-II C Bp Guszlev Zsombor SPA 107****GZ 13:26 26.61  
F-II C Pm Tóth Martin TTE 107****TM 14:05 22.55  
F-II C Bp Máder Vilmos TSE 106****MV 14:12 21.82  
F-II C Pm Dudok Balázs GKS 106****DB 14:32 19.74  
F-II C Bp Ihnáth Zsombor TSE 106****IZ 15:16 15.16  
F-II C Pm Mundruczó Géza GKS 106****MG 16:16 8.92  
F-II C Bp Knuth Gergely SPA 107****KG 17:31 1.11  
F-II C Pm Bonifert Gergő VSE 108****BG 20:32 0.00  
F-II C Pm Maulis Miklós TTE 106****MM 21:19 0.00  
F-II C Pm Mészáros Ákos VSE 106****MA 21:48 0.00  
F-II C Bp Sárecz Bence ZTC 107****SB 23:13 0.00  
F-II C Bp Ormay Péter KOS 108****OP 23:29 0.00  
F-II C Bp Fazekas-Szűcs Barnabás TSE 106****FB 24:37 0.00  
F-II C Bp Szarvas Tádé TSE 106****ST 24:57 0.00  
F-II C Bp Czirják Ádám SPA 107****CA 25:24 0.00  
F-II C Bp Szarvas Timót TSE 306****ST 26:06 0.00  
F-II C Pm Pintér Marcell GKS 107****PM 26:30 0.00  
F-II C Bp Panyi Örs SPA 106****PO 27:22 0.00  
F-II C Bp Juhász Vencel TSE 107****JV 41:46 0.00  
F-II C Bp Faragó Bors SAS 109****FB 51:39 0.00  
IF | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 30:31,33 )
Pm: 53.95 [ ponthozók: Fey Dávid 53.84, Buzády András 54.00, Papp Dominik 54.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-III Bp Székely Márton TTE 104****SM 27:14 48.67  
F-III Pm Tóth Benedek GKS 104****TB 31:01 37.71  
F-III Bp Karakai Pál TTE 104****KP 33:19 31.06  
F-III Bp Török Fülöp SPA 104****TF 34:53 26.52  
F-III Bp Fey Dávid SPA 104****FD 35:22 25.12  
F-III Pm Pintér Barnabás Szabolcs GKS 104****PB 37:36 18.66  
F-III Pm Dudok Bálint GKS 104****DB 38:34 15.86  
F-III Bp Faragó Tamás Bálint BMG 104****FT 38:35 15.81  
F-III Bp Lengyel Sámuel TSE 105****LS 39:39 12.72  
F-III Bp Buzády András SPA 104****BA 43:51 0.56  
F-III Bp Papp Dominik SPA 104****PD 47:15 0.00  
F-III Bp Végh Zalán BMG 104****VZ 47:59 0.00  
F-III Bp Barlai Dániel BMG 104****BD 49:26 0.00  
F-III Bp Vörös Bálint HTC 105****VB 67:32 0.00  
F-III Bp Prókai Gábor VSE 105****PG 72:08 0.00  
IF | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 22:54,00 )
Pm: 24.95 [ ponthozók: Bujdosó Zoltán 16.94, Gönczi Péter 28.47, Klement Kelén 29.44 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-IV Pm Bujdosó Zoltán SPA 102****BZ 21:11 68.57  
F-IV Bp Klement Kelén SPA 103****KK 23:25 62.36  
F-IV Pm Gönczi Péter TTE 103****GP 24:06 60.45  
F-IV Pm Nagy Péter GKS 102****NP 25:38 56.19  
F-IV Bp Gáti András SPA 102****GA 27:01 52.34  
F-IV Pm Tóth Márton GKS 102****TM 27:23 51.32  
F-IV Bp Kovács Péter József BMG 102****KP 27:43 50.39  
F-IV Bp Gárdonyi Soma MOM 102****GS 27:53 49.93  
F-IV Bp Ramel Dániel SPA 103****RD 28:33 48.07  
F-IV Bp Bencze Gergő BMG 102****BG 28:53 47.15  
F-IV Pm Tóbiás Márton GKS 103****TM 29:14 46.17  
F-IV Pm Jurás Máté TTE 103****JM 29:32 45.34  
F-IV Pm Majoros Bence Zoltán GKS 102****MB 29:36 45.15  
F-IV Bp Kovács Botond Bendegúz BMG 102****KB 29:39 45.01  
F-IV Bp Lotz Patrik BMG 102****LP 29:53 44.36  
F-IV Bp Csontos András BSC 103****CA 30:18 43.21  
F-IV Bp Fazekas Tomaj SIR 103****FT 30:51 41.68  
F-IV Bp Kovács Kende Pál TTE 103****KK 31:01 41.21  
F-IV Pm Tóth András GKS 102****TA 33:44 33.65  
F-IV Bp Máramarosi Ákos TSE 103****MA 33:55 33.14  
F-IV Bp Pócsi László SIR 103****PL 34:24 31.80  
F-IV Bp Toldi Levente SPA 102****TL 35:49 27.86  
F-IV Bp Rácz Tamás SPA 103****RT 35:52 27.72  
F-IV Bp Papp Márton SPA 102****PM 36:02 27.26  
F-IV Pm Pólik Ádám GKS 102****PA 37:19 23.69  
F-IV Bp Boór András SPA 103****BA 37:31 23.13  
F-IV Bp Kiss Imre Bálint SPA 102****KI 43:08 7.50  
IF | pálya: 6-os pálya | FV - NVI - F40 - N21 ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 26:21,67 )
Pm: 19.02 [ ponthozók: Egei Balázs 16.53, Pályi Lőrinc 20.04, Barta Gergely 20.49 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-V Bp Barta Gergely SPA 100****BG 25:04 71.71  
F-V Bp Egei Balázs SPA 101****EB 25:45 70.19  
F-V Bp Pályi Lőrinc MOM 101****PL 28:16 64.59  
F-V Bp Buzás Benedek SPA 101****BB 29:04 62.81  
F-V Bp Karakai Áron TTE 101****KA 29:28 61.92  
F-V Pm Vavrek Roland SPA 100****VR 29:31 61.81  
F-V Pm Gönczi Keve TTE 101****GK 30:54 58.73  
F-V Bp Takács Kristóf BMG 100****TK 33:56 51.98  
FF | pálya: F21E | F21E | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: 15:24,33 )
Pm: 4.33 [ ponthozók: Bakó Áron 0.00, Liszka Krisztián 6.09, Tugyi Levente 6.89 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21E Bakó Áron SPA 192****BA 14:43 84.34  
F21E Liszka Krisztián SPA 192****LK 15:39 80.25  
F21E Fehérvári Dániel SDS 194****FD 15:51 79.38  
F21E Tugyi Levente DTC 194****TL 15:56 79.01  
F21E Miavecz Balázs MOM 196****MB 16:25 76.90  
F21E Tölgyesi Tamás DTC 193****TT 16:27 76.75  
F21E Bugár Gergely SPA 192****BG 16:54 74.78  
F21E Zsebeházy István MOM 185****ZI 16:58 74.49  
F21E Ormay Mihály SPA 199****OM 17:03 74.12  
F21E Horváth Csongor MAT 300****HC 17:06 73.91  
F21E Morandini Viktor SPA 187****MV 17:38 71.57  
F21E Porgányi Márk TTE 197****PM 17:58 70.11  
F21E Mihályi Ferenc TTE 184****MF 18:50 66.32  
F21E Vas Gábor DTC 184****VG 18:58 65.74  
F21E Kiss Gábor KAL 180****KG 20:35 58.66  
IN | pálya: 1-es pálya | NII - AAF - AAL - AF ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 12:44,00 )
Pm: 57.66 [ ponthozók: Gönczi Zsuzsa 56.99, Faragó Hanga 58.00, Demmiány Júlia 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-II C Pm Gönczi Zsuzsa TTE 206****GZ 10:05 51.49  
N-II C Bp Paskucz-Szathmáry Henrietta TTE 206****PH 13:24 32.08  
N-II C Bp Baracsi Léna TTE 207****BL 14:43 24.38  
N-II C Bp Máramarosi Anna TSE 206****MA 15:38 19.02  
N-II C Pm Angelidisz Athina VSE 206****AA 16:31 13.85  
N-II C Bp Faragó Hanga SAS 206****FH 17:17 9.36  
N-II C Pm Pintér Petra GKS 206****PP 17:44 6.73  
N-II C Bp Paskucz-Szathmáry Kinga TTE 208****PK 26:59 0.00  
N-II C Pm Doroszlai Lelle VSE 207****DL 27:12 0.00  
N-II C Pm Demmiány Júlia TTE 206****DJ 34:18 0.00  
IN | pálya: 3-as pálya | NIII - F70 | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 19:46,00 )
Pm: 46.91 [ ponthozók: Orosz Viktória 40.76, Máramarosi Rita 46.78, Kiss Kamilla 53.19 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-III Bp Orosz Viktória SPA 204****OV 18:46 48.86  
N-III Bp Máramarosi Rita TSE 205****MR 19:20 46.75  
N-III Bp Kelevitz Virág BMG 204****KV 21:12 39.77  
N-III Pm Gyurina Judit PVS 205****GJ 21:26 38.90  
N-III Bp Máramarosi Dóra TSE 205****MD 22:15 35.85  
N-III Bp Koren Anikó SPA 204****KA 22:31 34.85  
N-III Bp Orosz Tímea SPA 205****OT 23:54 29.68  
N-III Pm Kiss Kamilla GKS 204****KK 24:04 29.06  
N-III Bp Baracsi Hanna TTE 205****BH 24:45 26.50  
N-III Bp Musza Valéria SPA 204****MV 26:09 21.27  
N-III Pm Székely Lili GKS 204****SL 26:53 18.53  
N-III Bp Knuth Sára SPA 205****KS 27:28 16.35  
N-III Pm Abrán Csenge GKS 204****AC 29:40 8.13  
N-III Pm Mundruczó Anna GKS 204****MA 31:34 1.03  
N-III Bp Barczy Hanna SPA 205****BH 41:01 0.00  
N-III Pm Varga Viktória Rózsa VSE 205****VV 43:29 0.00  
N-III Pm Németh Eszter VSE 205****NE 47:05 0.00  
N-III Bp Buzády Elena SPA 204****BE 47:08 0.00  
N-III Pm Nagy Patricia VSE 205****NP 47:55 0.00  
IN | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 23:15,33 )
Pm: 20.09 [ ponthozók: Czakó Boglárka 17.40, Zempléni Lilla 18.89, Kálmán Tamara 23.99 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-IV Bp Czakó Boglárka MOM 203****CB 21:52 70.97  
N-IV Pm Néda Júlia TTE 202****NJ 23:10 68.12  
N-IV Bp Zempléni Lilla MOM 203****ZL 24:44 64.67  
N-IV Bp Kálmán Tamara MOM 202****KT 25:12 63.65  
N-IV Bp Székely Rozália TTE 202****SR 26:26 60.94  
N-IV Bp Turi Hanna SPA 202****TH 27:13 59.22  
N-IV Bp Horváth Lilla SPA 203****HL 27:16 59.11  
N-IV Bp Lengyel Krisztina TTE 202****LK 27:45 58.05  
N-IV Pm Tóth Barbara TTE 203****TB 28:03 57.39  
N-IV Bp László Dorottya MOM 202****LD 28:10 57.13  
N-IV Pm Abrán Hanga GKS 202****AH 29:51 53.44  
N-IV Pm Nagy Zsófia GKS 202****NZ 30:10 52.74  
N-IV Bp Varga Petra SDS 202****VP 30:45 51.46  
N-IV Pm Székelyhidi Kata GKS 202****SK 32:01 48.68  
N-IV Bp Schenk Anna SKS 202****SA 32:07 48.46  
N-IV Pm Pintér Bernadett Dorka GKS 203****PB 32:51 46.85  
N-IV Pm Barta Regina GKS 202****BR 33:06 46.30  
N-IV Bp Baracsi Luca TTE 203****BL 33:20 45.79  
N-IV Pm Kolozsi Liza GKS 203****KL 33:51 44.65  
N-IV Bp Kocsis Fanni TTE 203****KF 35:43 40.55  
N-IV Bp Pallos Tímea SPA 202****PT 36:40 38.46  
N-IV Pm Kiss Boglárka GKS 203****KB 36:46 38.24  
N-IV Bp Nagy Gertrúd BMG 203****NG 37:51 35.86  
N-IV Bp Kézdy Judit MOM 203****KJ 38:58 33.41  
N-IV Bp Detrekői Sára TTE 202****DS 44:07 22.10  
N-IV Pm Szilágyi Zselyke GKS 203****SZ 45:02 20.09  
N-IV Pm Baji Boglárka GKS 202****BB 47:21 15.00  
IN | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 25:27,33 )
Pm: 16.40 [ ponthozók: Zacher Noémi 15.25, Tóth Blanka 15.71, Bartók Annamária 18.24 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-V Bp Zacher Noémi SPA 200****ZN 24:19 73.20  
N-V Bp Borhegyi Teodóra BMG 201****BT 25:37 70.76  
N-V Bp Kálmán Imola SPA 200****KI 26:26 69.22  
N-V Pm Tóth Blanka TTE 202****TB 27:14 67.71  
N-V Bp Bartók Annamária SPA 200****BA 28:01 66.24  
N-V Bp Zacher Enikő SPA 200****ZE 29:39 63.16  
N-V Bp Kiss Dóra Eszter BMG 200****KD 32:45 57.32  
N-V Bp Bencsik Henriett ESP 201****BH 33:56 55.09  
N-V Bp Ürge Dóra MOM 201****UD 35:35 51.99  
N-V Bp Bencsik Bernadett ESP 201****BB 37:47 47.84  
SF | pálya: 6-os pálya | FV - NVI - F40 - N21 ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 65, Tm: 25:59,00 )
Pm: 10.98 [ ponthozók: Zakariás Péter 8.52, Gönczi Róbert 9.08, Sárecz Lajos ifj. 15.34 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Zakariás Péter TSE 170****ZP 25:39 76.50  
F40B Töreky Ákos BEA 171****TA 25:47 76.16  
F40B Sárecz Lajos ZTC 176****SL 26:31 74.34  
F40B Gönczi Róbert TTE 172****GR 27:14 72.56  
F40B Máramarosi István TSE 171****MI 27:26 72.06  
F40B Kiss György GKS 174****KG 28:11 70.20  
F40B Matics Gyula MAF 175****MG 29:24 67.17  
F40B Tóth László GKS 170****TL 29:43 66.39  
F40B Mauer Lajos GTC 174****ML 31:02 63.11  
F40B Gyurina Szabolcs PVS 177****GS 32:27 59.59  
F40B Dobay Zsolt GKS 170****DZ 33:24 57.23  
F40B Klement Gábor SPA 173****KG 34:01 55.70  
F40B Vörös Gábor HTC 174****VG 34:08 55.41  
F40B Nagy József GKS 174****NJ 34:40 54.08  
F40B Majoros Zoltán GKS 175****MZ 35:56 50.94  
F40B Schell Antal PSE 169****SA 38:42 44.06  
F40B Ács Gábor ZTC 171****AG 39:59 40.87  
F40B Cenner Tibor FMT 162****CT 45:06 28.15  
F40B Braun János BEA 159****BJ 51:16 12.82  
SF | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 28:02,00 )
Pm: 18.16 [ ponthozók: Honfi Gábor 15.67, Weiler Zsolt 18.21, Kovács József 20.61 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Weiler Zsolt MAF 162****WZ 26:28 73.04  
F50B Honfi Gábor ESP 155****HG 27:44 70.23  
F50B Győri János Attila MCB 164****GJ 29:54 65.42  
F50B Zempléni András KOS 160****ZA 32:38 59.36  
F50B Kovács József ESP 158****KJ 33:43 56.95  
F50B Ürge László BEA 163****UL 35:09 53.77  
F50B Balázs Ottó SPA 163****BO 37:35 48.38  
SF | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 31:29,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F60B Hegedüs Ábel BEA 155****HA 28:54 -  
F60B Szalóki Rezső GYO 152****SR 29:47 -  
F60B Ormay György KOS 157****OG 35:47 -  
F60B Gyalog László SPA 149****GL 38:43 -  
SF | pálya: 3-as pálya | NIII - F70 | RR ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 35, Tm: 30:45,33 )
Pm: 43.80 [ ponthozók: Gombkötő Péter dr. 34.66, Szecsődi Ákos 48.07, Vida István 48.68 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70B Tóth János SKS 143****TJ 28:56 51.74  
F70B Szecsődi Ákos BEA 142****SA 30:33 48.21  
F70B Vida István SAS 147****VI 32:47 43.35  
F70B Gombkötő Péter TTE 144****GP 35:14 38.01  
F70B Schell Antal PSE 139****SA 38:17 31.37  
F70B Radnóti Rezső SAS 141****RR 40:27 26.65  
F70B Illés Vilmos SSC 140****IV 53:22 0.00  
F70B Hodossy Béla TSC 137****HB 54:54 0.00  
F70B Rácz Márton TTE 136****RM 57:02 0.00  
SN | pálya: 5-ös pálya | FIV - NV - F50 - N40 ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 31:38,67 )
Pm: 16.29 [ ponthozók: Uhlir Tímea 9.99, Ürge-Vorsatz Diana dr. 18.37, Magyari Orsolya 20.51 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Uhlir Tímea ZTC 276****HT 27:50 77.43  
N40B Somlai Katalin SPA 268****SK 32:15 70.16  
N40B Ürge-Vorsatz Diana BEA 268****UD 34:51 65.88  
N40B Magyari Orsolya TTE 270****MO 36:13 63.63  
N40B Dobay Ivett GKS 275****DI 36:15 63.57  
N40B Madarassy Anikó BEA 273****MA 38:34 59.76  
N40B Madarassy Mária BEA 274****MM 44:04 50.70  
N40B Kovács Zita HTC 275****KZ 45:14 48.78  
SN | pálya: 4-es pálya | FIII - NIV - F60 - N ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 35, Tm: 38:26,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N50B Kármán Katalin HSE 258****KK 28:00 -  
N50B Molnár Jeannette SPA 267****MJ 41:16 -  
N50B Szalai Éva GYO 263****SE 46:02 -  
N50B Fischer Mária TTE 252****FM 63:59 -  
FN | pálya: 6-os pálya | FV - NVI - F40 - N21 ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 34:02,00 )
Pm: 37.06 [ ponthozók: Horváth Hanga 19.58, Zelena Dóra 31.60, Menesdorfer Barbara 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Szabó Ágnes ZTC 280****SA 32:28 57.10  
N21B Horváth Hanga MAT 297****HH 33:41 54.30  
N21B Zelena Dóra MAT 270****ZD 35:57 49.09  
N21B Lada Nikolett BEA 279****LN 36:45 47.25  
N21B Biró Aletta BEA 247****BA 42:12 34.72  
N21B Menesdorfer Barbara KFK 282****MB 64:36 0.00  
FN | pálya: N21E | N21E | RR ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 15:27,00 )
Pm: 5.58 [ ponthozók: Weiler Virág 1.10, Szuromi Luca 2.70, Vincze Rebeka 12.95 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21E Gárdonyi Csilla MOM 201****GC 15:07 81.37  
N21E Weiler Virág SPA 296****WV 15:23 80.48  
N21E Sárközy Zsófia MOM 299****SZ 15:51 78.92  
N21E Szuromi Luca PVS 296****SL 16:44 75.98  
N21E Király Boróka SPA 299****KO 17:55 72.03  
N21E Vincze Rebeka ASK 294****VR 18:48 69.09  
N21E Ratinland Zsófia FLF 295****RZ 21:03 61.59  
N21E Goldmann Dóra SDS 293****GD 21:13 61.03