Enyves Éger kupa 2. forduló

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
55835 IF | pálya: 1000_3 | F10C - N15-18C | RR IF 0.85 30 59.45 12:16,33 7
55836 IF | pálya: 1000_1 | F12C - N10C | RR IF 0.85 30 58.00 9:54,67 9
55837 IF | pálya: 1000_2 | F15-18C - N12C | RR IF 0.85 50 46.80 7:20,67 8
55838 FF | pálya: 2000 | F18B - F21B - F35B | RR FF 0.85 75 12:42,67 4
55839 IN | pálya: 1000_3 | F10C - N15-18C | RR IN 0.85 40 54.00 9:57,33 8
55840 FN | pálya: 1500 | N18B - N21B - N35B | RR FN 0.85 55 11:30,00 4

Rangsorpontok

IF | pálya: 1000_3 | F10C - N15-18C | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 12:16,33 )
Pm: 59.45 [ ponthozók: Mézes Botond Csegő 58.35, Oszlányi Dávid 60.00, Póczak Bercel 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F10C Mézes Botond Csegő GOC 107****MB 8:30 57.84  
F10C Czigány Mátyás GOC 107****CM 9:05 54.22  
F10C Póczak Bercel GOC 107****PB 19:14 0.00  
F10C Császár Patrik GOC 108****CP 20:37 0.00  
F10C Tóth Dániel GOC 109****TD 21:41 0.00  
F10C Hercsel Zsombor GOC 107****HZ 26:24 0.00  
F10C Oszlányi Dávid GOC 107****OD 30:10 0.00  
IF | pálya: 1000_1 | F12C - N10C | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 9:54,67 )
Pm: 58.00 [ ponthozók: Sipos Tamás 58.00, Molnár Barnabás 58.00, Herczeg Alex 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Nagy Levente GOC 106****NL 6:44 59.68  
F12C Zalavári Huba GOC 106****ZH 11:04 26.98  
F12C Sebestyén Boldizsár GOC 106****SS 11:56 20.44  
F12C Boncz Gergely GOC 106****BG 15:03 0.00  
F12C Czebei Ákos GOC 106****CA 15:55 0.00  
F12C Babucs Attila Marcell GOC 106****BA 16:00 0.00  
F12C Sipos Tamás GOC 106****ST 30:05 0.00  
F12C Molnár Barnabás GOC 106****MB 39:16 0.00  
F12C Herczeg Alex GOC 106****HA 41:40 0.00  
IF | pálya: 1000_2 | F15-18C - N12C | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 7:20,67 )
Pm: 46.80 [ ponthozók: Hargitai Barnabás Attila 44.75, Fülöp Álmos Huba 45.66, Györe János 50.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Fülöp Álmos Huba GOC 103****FA 5:51 61.96  
F15-18C Hargitai Barnabás Attila ASK 104****HB 7:22 44.97  
F15-18C Györe János GOC 102****GJ 8:49 28.72  
F15-18C Nemes Bence GOC 103****NB 9:02 26.30  
F15-18C Cserkuti Máté GOC 103****CM 12:53 0.00  
F15-18C Nemes Dávid GOC 103****ND 13:50 0.00  
F15-18C Nárai Dominik GOC 104****ND 14:56 0.00  
F15-18C Kosztolánczi Bálint GOC 104****KB 22:13 0.00  
FF | pálya: 2000 | F18B - F21B - F35B | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: 12:42,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Fülöp Álmos Huba GOC 103****FA 10:59 -  
F21B Hargitai Barnabás Attila ASK 104****HB 13:12 -  
F21B Czigány Anna GOC 289****CA 13:57 -  
F21B Mézes Botond Csegő GOC 107****MB 21:10 -  
IN | pálya: 1000_3 | F10C - N15-18C | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 9:57,33 )
Pm: 54.00 [ ponthozók: Nagy Orsolya 46.00, Kosztolánczi Dóra 58.00, Molnár Gréta 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Nagy Orsolya GOC 200****NO 8:04 54.26  
N15-18C Czebei Luca GOC 206****CL 9:05 46.10  
N15-18C Czigány Emma GOC 207****CE 12:43 16.94  
N15-18C Horváth Kármen GOC 206****HK 12:45 16.67  
N15-18C Forgács Dzsenifer GOC 206****FD 17:52 0.00  
N15-18C Kosztolánczi Dóra GOC 206****KD 26:08 0.00  
N15-18C Kosztolánczi Norina GOC 208****KN 27:03 0.00  
N15-18C Molnár Gréta GOC 206****MG 28:23 0.00  
FN | pálya: 1500 | N18B - N21B - N35B | RR ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 11:30,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Czigány Anna GOC 289****CA 9:43 -  
N21B Czigányné Bancsik Edit GOC 264****CE 10:58 -  
N21B Czigány Emma GOC 207****CE 13:49 -  
N21B Czebeiné Nemes Bernadett GOC 276****CB 15:50 -