Veszprém megyei diákolimpia és Bakony kupa

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
58366 IF | pálya: C | N IV - F III | RR IF 0.85 50 52.64 32:50,67 8
58367 IF | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 IF 0.85 50 35.12 33:08,00 6
58368 IF | pálya: A | F V - F VI - N21 - F21 | RR IF 0.85 50 23.79 47:26,67 5
58369 FF | pálya: A | F V - F VI - N21 - F21 | RR FF 0.85 75 45.65 42:22,67 7
58370 SF | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 SF 0.85 65 18.95 36:20,00 14
58371 IN | pálya: D | N III | RR IN 0.85 40 25:21,00 3
58372 IN | pálya: C | N IV - F III | RR IN 0.85 40 41.65 37:51,33 6
58373 IN | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 IN 0.85 40 1
58374 FN | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 FN 0.85 55 1
58375 FN | pálya: A | F V - F VI - N21 - F21 | RR FN 0.85 55 52.56 58:55,00 5
58376 SN | pálya: F | N40 - N60 | RR SN 0.85 45 12.99 39:20,00 11

Rangsorpontok

IF | pálya: C | N IV - F III | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 32:50,67 )
Pm: 52.64 [ ponthozók: Bálint Ádám 49.92, Gaschler Máté 54.00, Perczel-Szabó Barnabás 54.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-III Bálint Ádám VHS 104****BA 30:49 45.64  
F-III Barát Miklós VHS 105****BM 32:50 40.29  
F-III Majerhoffer Norbert VHS 105****MN 34:53 34.84  
F-III Vincze Barnabás VHS 104****VB 39:44 21.96  
F-III Kovács Zsolt BTK 104****KZ 41:52 16.29  
F-III Barát Benedek VHS 104****BB 41:59 15.98  
F-III Gaschler Máté VHS 104****GM 44:04 10.45  
F-III Perczel-Szabó Barnabás VHS 104****PB 52:16 0.00  
IF | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 33:08,00 )
Pm: 35.12 [ ponthozók: Bálint Benedek 25.73, Angyal Dániel 34.82, Küronya Frigyes 44.82 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-IV Bálint Benedek VHS 102****BB 31:37 58.46  
F-IV Angyal Dániel VHS 103****AD 32:00 57.62  
F-IV Küronya Frigyes BSC 102****KF 35:47 49.36  
F-IV Kovács Márk VHS 103****KM 36:05 48.70  
F-IV Gaál Csanád BSC 103****GC 38:30 43.43  
F-IV Miskey Bendegúz VHS 102****MB 42:30 34.69  
IF | pálya: A | F V - F VI - N21 - F21 | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 47:26,67 )
Pm: 23.79 [ ponthozók: Péntek Márton 14.43, Bácskai Péter 28.26, Tokai-Kiss Bálint 28.69 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F-V Péntek Márton BSC 100****PM 36:51 78.78  
F-V Bácskai Péter VHS 100****BP 52:28 58.14  
F-V Berzsenyi Bence VHS 101****BB 53:01 57.41  
F-V Etlinger András VHS 101****EA 58:26 50.25  
F-V Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 59:01 49.48  
FF | pálya: A | F V - F VI - N21 - F21 | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: 42:22,67 )
Pm: 45.65 [ ponthozók: Molnár Attila 16.96, Tóth Károly ifj. 60.00, Bódy Kornél 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Molnár Attila THT 179****MA 33:11 68.45  
F21B Miháczi Zoltán TTE 167****MZ 45:30 38.64  
F-VI Török Zoltán VHS 199****TZ 48:27 31.50  
F21B Perczel-Szabó Krisztián VHS 174****PK 53:30 19.28  
F21B Tóth Jenő PVM 152****TJ 54:22 17.18  
F21B Tóth Károly VTC 190****TK 57:34 9.44  
F21B Bódy Kornél VHS 167****BK 68:25 0.00  
SF | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 65, Tm: 36:20,00 )
Pm: 18.95 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Bálint Bence 18.51, Horváth Tivadar 20.42 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Gaschler Gábor VHS 176****GG 34:09 73.18  
F40B Bálint Bence VHS 175****BB 37:01 67.55  
F60B Horváth Tivadar HER 153****HT 37:50 65.94  
F60B Vitéz László SZU 150****VL 39:57 61.79  
F60B Tüskés György SUN 149****TG 42:40 56.45  
F40B Marton Balázs VHS 172****MB 44:22 53.11  
F60B Somogyi Lajos BSC 154****SL 45:13 51.44  
F60B Korbély Tibor HER 150****KT 46:09 49.61  
F40B Lantai Gyula VHS 171****LG 46:41 48.56  
F60B Ládi János BTK 151****LJ 48:25 45.16  
F60B Hirt Károly ARA 155****HK 49:47 42.47  
F60B Horváth Béla HER 143****HB 56:53 28.53  
F60B Németh Jenő BTK 149****NJ 59:53 22.64  
F60B Ádám András ARA 156****AA 76:43 0.00  
IN | pálya: D | N III | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 25:21,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-III Lantai Lili VHS 205****LL 18:36 -  
N-III Tokai-Kiss Zsófia VHS 204****TZ 26:35 -  
N-III Országi Anna BTK 205****OA 30:52 -  
IN | pálya: C | N IV - F III | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 37:51,33 )
Pm: 41.65 [ ponthozók: Lantai Boróka 35.37, Pegán Ágnes 43.13, Bácskai Eszter 46.46 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-IV Lantai Boróka VHS 202****LA 29:42 64.55  
N-IV Pegán Ágnes BTK 203****PA 39:00 47.50  
N-IV Bácskai Eszter VHS 203****BE 44:52 36.74  
N-IV Országi Sára BTK 202****OS 44:54 36.68  
N-IV Kápolnás Kata VHS 202****KK 50:30 26.41  
N-IV Zsidó Alexandra BTK 203****ZA 74:28 0.00  
IN | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-V Mérő Dominika VHS 201****MD 38:31 -  
FN | pálya: B | N V - N VI - F IV - F40 - F60 ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N-VI Tóth Bettina BTK 298****TB 56:44 -  
FN | pálya: A | F V - F VI - N21 - F21 | RR ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 58:55,00 )
Pm: 52.56 [ ponthozók: Pózna Anna Ibolya 37.69, Papp Viktória 60.00, Szigetfy Ildikó 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Pózna Anna Ibolya GOC 292****PA 53:55 48.08  
N21B Tóth Krisztina TTE 293****TK 60:49 37.37  
N21B Tátrai Teréz VHS 202****TT 62:01 35.51  
N21B Szigetfy Ildikó THT 276****SI 66:03 29.25  
N21B Papp Viktória VHS 202****PV 68:03 26.15  
SN | pálya: F | N40 - N60 | RR ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 39:20,00 )
Pm: 12.99 [ ponthozók: Németh Zsoltné 7.53, Böröczkyné Makai Anna 15.48, Wieder Ilona 15.95 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Németh Zsoltné VHS 268****NZ 36:06 78.01  
N40B Széplaki Erika VHS 276****SE 38:32 74.96  
N40B Böröczkyné Makai Anna VHS 263****BM 43:22 68.91  
N40B Holper Antónia TTE 268****HA 43:45 68.43  
N40B Gaschler-Gyeviki Nóra VHS 277****GN 46:27 65.04  
N40B Kapturné Bíró Anna VHS 266****KB 47:41 63.50  
N40B Mérő Edit VHS 275****ME 50:58 59.38  
N40B Fridrich Ágnes ZST 266****FA 51:24 58.84  
N60B Wieder Ilona VHS 253****BZ 54:16 55.25  
N40B Palumbi Edit VHS 268****PE 57:27 51.26  
N40B Nagy Zsuzsanna HER 259****NZ 67:20 38.87