Enyves Éger kupa 3. forduló

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
56450 IF | pálya: 1000_3 | N12C - F15-18C | RR IF 0.85 50 52.00 29:29,67 7
56451 IF | pálya: 2000 | F18B - F21B - F35B | RR IF 0.85 50 49.89 19:55,00 5
56452 FF | pálya: 2000 | F18B - F21B - F35B | RR FF 0.85 75 1
56453 IN | pálya: 1000_1 | F10C - N15-18C | RR IN 0.85 40 54.67 16:30,67 7
56454 FN | pálya: 1500 | N21B - N35B | RR FN 0.85 55 60.00 21:36,33 6

Rangsorpontok

IF | pálya: 1000_3 | N12C - F15-18C | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 29:29,67 )
Pm: 52.00 [ ponthozók: Cserkuti Máté 52.00, Nemes Bence 52.00, Nemes Dávid 52.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Nemes Bence GOC 103****NB 28:33 43.58  
F15-18C Nárai Dominik GOC 104****ND 29:48 39.90  
F15-18C Varga Barnabás GOC 104****VB 30:08 38.92  
F15-18C Nemes Dávid GOC 103****ND 30:38 37.45  
F15-18C Kosztolánczi Bálint GOC 104****KB 31:04 36.18  
F15-18C Cserkuti Máté GOC 103****CM 31:22 35.30  
F15-18C Czebei Ákos GOC 106****CA 38:24 14.62  
IF | pálya: 2000 | F18B - F21B - F35B | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 19:55,00 )
Pm: 49.89 [ ponthozók: Fülöp Álmos Huba 45.66, Varga Marcell Máté 46.00, Nagy Levente 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Fülöp Álmos Huba GOC 103****FA 15:55 59.65  
F18B Mézes Botond Csegő GOC 107****MB 20:38 39.54  
F18B Varga Marcell Máté GOC 100****VM 23:12 28.60  
F18B Nagy Levente GOC 106****NL 24:10 24.48  
F18B Czigány Mátyás GOC 107****CM 26:55 12.76  
FF | pálya: 2000 | F18B - F21B - F35B | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Bejczi Gábor MEA 169****BG 18:34 -  
IN | pálya: 1000_1 | F10C - N15-18C | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 16:30,67 )
Pm: 54.67 [ ponthozók: Kondor Dorina 48.00, Czebei Luca 58.00, Kosztolánczi Dóra 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Czebei Luca GOC 206****CL 14:20 49.15  
N15-18C Czigány Emma GOC 207****CE 14:36 47.85  
N15-18C Kosztolánczi Dóra GOC 206****KD 20:36 18.61  
N15-18C Szabó Boglárka GOC 207****SB 21:02 16.49  
N15-18C Csizmadia-Kovács Flóra GOC 207****CF 31:35 0.00  
N15-18C Kosztolánczi Norina GOC 208****KN 32:35 0.00  
N15-18C Kondor Dorina GOC 201****KD 33:54 0.00  
FN | pálya: 1500 | N21B - N35B | RR ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 21:36,33 )
Pm: 60.00 [ ponthozók: Kosztoláncziné Kiss Judit 60.00, Kondor Dorina 60.00, Szabó-Horváth Mónika 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Czigány Anna GOC 289****CA 14:59 63.96  
N21B Czigányné Bancsik Edit GOC 264****CE 24:49 19.47  
N21B Czebeiné Nemes Bernadett GOC 276****CB 25:01 18.57  
N21B Szabó-Horváth Mónika GOC 273****SM 25:33 16.15  
N21B Kosztoláncziné Kiss Judit GOC 278****KJ 25:52 14.72  
N21B Kondor Dorina GOC 201****KD 26:27 12.08