Szombathely kupa és Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
59008 IF | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N IF 0.85 30 56.00 12:42,00 26
59009 IF | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N IF 0.85 50 40.51 13:24,00 14
59010 IF | pálya: C | F16B - N18B | RR IF 0.85 50 39.52 12:44,00 12
59011 IF | pálya: E | F40B - F18B - N21B | RR IF 0.85 50 15.57 12:14,33 12
59012 FF | pálya: A | F21B | RR FF 0.85 75 38.24 13:29,00 9
59013 SF | pálya: E | F40B - F18B - N21B | RR SF 0.85 65 16.25 13:41,33 15
59014 SF | pálya: F | F50B - N40B | RR SF 0.85 55 19:44,67 3
59015 SF | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N SF 0.85 45 21.61 16:14,00 6
59016 IN | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N IN 0.85 30 52.31 12:38,67 10
59017 IN | pálya: D | N14B | RR IN 0.85 40 43.19 12:11,33 14
59018 IN | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N IN 0.85 40 27.46 14:50,00 11
59019 FN | pálya: E | F40B - F18B - N21B | RR FN 0.85 55 35.35 14:07,67 8
59020 SN | pálya: F | F50B - N40B | RR SN 0.85 45 12.53 17:48,00 10
59021 SN | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N SN 0.85 35 19.47 19:45,33 5

Rangsorpontok

IF | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 12:42,00 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Ár János Dániel 56.00, Vigh Levente 56.00, Molnár Kornél 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Bálint Gergő VHS 106****BG 11:43 43.06  
F12C Barát Miklós VHS 105****BM 13:01 35.58  
F12C Kovács Jeromos VHS 106****KJ 13:22 33.56  
F12C Jacsev Ambrus ASK 105****JA 13:46 31.26  
F12C Horváth Benedek ZTC 105****HB 14:50 25.12  
F12C Majerhoffer Norbert VHS 105****MN 14:57 24.45  
F10C Mézes Botond Csegő GOC 107****MB 15:12 23.01  
F12C Süle Dávid KTT 106****SD 15:59 18.50  
F10C Májerhoffer Márton VHS 108****MM 17:06 12.07  
F12C Babai-Mező Bence ASK 105****BB 17:56 7.28  
F10C Tarsoly Tas Töhötöm GOC 107****TT 18:50 2.10  
F12C Bednárik Botond ZTC 106****BB 18:57 1.43  
F12C Dóra Tóbiás ZTC 105****DT 19:52 0.00  
F12C Blaskó Benedek VHS 106****BB 20:10 0.00  
F12C Ár János Dániel ASK 105****AJ 20:47 0.00  
F12C Török Olivér ZTC 106****TO 22:25 0.00  
F10C Csók Barnabás ZTC 108****CB 23:48 0.00  
F10C Kolcsár Bulcsú ZTC 107****KB 24:22 0.00  
F10C Hajba Attila Balázs SZT 108****HA 24:31 0.00  
F10C Kaj Huba Csaba ZTC 110****KH 24:42 0.00  
F12C Vigh Levente SKS 105****VL 25:00 0.00  
F12C Bódis Balázs Márk GOC 106****BB 27:03 0.00  
F12C Molnár Kornél SKS 105****MK 27:03 0.00  
F10C Kolcsár Nimród ZTC 109****KN 27:23 0.00  
F12C Chmelik Roland VHS 106****CR 30:33 0.00  
F12C Hadri Barnabás ZTC 105****HB 31:59 0.00  
IF | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 13:24,00 )
Pm: 40.51 [ ponthozók: Angyal Dániel 34.82, Sarkadi Lehel 41.04, Fülöp Álmos Huba 45.66 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Sarkadi Lehel SZT 104****SL 13:03 52.58  
F14B Angyal Dániel VHS 103****AD 13:08 52.10  
F14B Veszelszki Márton ASK 105****VM 14:01 47.03  
F14B Fülöp Álmos Huba GOC 103****FA 14:09 46.26  
F14B Molnár Levente ZTC 103****ML 14:17 45.50  
F14B Bálint Ádám VHS 104****BA 14:23 44.92  
F14B Molnár Botond ZTC 103****MB 14:23 44.92  
F14B Gaál Csanád BSC 103****GC 14:29 44.35  
F14B Csontos András BSC 103****CA 15:15 39.95  
F14B Tátrai Gergely VHS 104****TG 15:37 37.84  
F14B Kovács Zsolt BTK 104****KZ 16:30 32.77  
F14B Takács Kristóf SKS 103****TK 19:33 15.26  
F14B Barát Benedek VHS 104****BB 21:56 1.58  
F14B Rövid Richard SKS 103****RR 31:30 0.00  
IF | pálya: C | F16B - N18B | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 12:44,00 )
Pm: 39.52 [ ponthozók: Bálint Benedek 25.73, Küronya Frigyes 44.82, Skriba Bertalan Lajos 48.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Bálint Benedek VHS 102****BB 12:03 55.49  
F16B Molnár Péter ASK 103****MP 12:34 52.41  
F16B Alpár Domonkos Márton SZT 102****AD 13:35 46.33  
F16B Marosi Ákos ASK 103****MA 14:16 42.25  
F16B Berzsenyi Bence VHS 101****BB 14:43 39.56  
F16B Cseszka Bence SKS 101****CB 16:21 29.80  
F16B Küronya Frigyes BSC 102****KF 16:51 26.81  
F16B Skriba Bertalan Lajos SZT 101****SB 18:12 18.74  
F16B Takács Bálint KTT 102****TB 18:13 18.64  
F16B Horváth Boldizsár SMA 102****HB 18:24 17.55  
F16B Szandi Bence SZT 102****SB 19:51 8.88  
F16B Rába Lőrinc SZT 102****RL 21:31 0.00  
IF | pálya: E | F40B - F18B - N21B | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 12:14,33 )
Pm: 15.57 [ ponthozók: Péntek Márton 14.43, Csertán András 15.20, Fekete Sámuel 17.09 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Bognár Zoltán ASK 101****BZ 12:04 72.55  
F18B Fekete Sámuel ZTC 100****FS 12:07 72.32  
F18B Csertán András ZTC 100****CA 12:32 70.42  
F18B Takács Ticián ZTC 100****TT 12:59 68.37  
F18B Szele Bálint ASK 101****SB 13:29 66.10  
F18B Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 13:43 65.03  
F18B Péntek Márton BSC 100****PM 14:08 63.14  
F18B Góczán Pál SKS 100****GP 14:25 61.84  
F18B Bácskai Péter VHS 100****BP 14:30 61.47  
F18B Izer Balázs Dániel SZT 199****IB 14:34 61.16  
F18B Balogh András ASK 101****BA 14:58 59.34  
F18B Gazsó Bálint BTK 100****GB 20:35 33.76  
FF | pálya: A | F21B | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: 13:29,00 )
Pm: 38.24 [ ponthozók: Gyenizse-Nagy Balázs 27.39, Győrffy Kristóf 40.10, Szalay Levente 47.22 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Jacsev Sámuel GOC 198****JS 13:09 54.88  
F21B Szalay Levente ASK 199****SL 13:27 52.74  
F21B Gyenizse-Nagy Balázs PVS 198****GB 13:51 49.88  
F21B Győrffy Kristóf ASK 194****GK 14:01 48.69  
F21B Veszelszki Barnabás ASK 199****VB 14:05 48.22  
F21B Molnár Péter VTC 174****MP 15:56 35.01  
F21B Kovács Gábor SZT 183****KG 16:07 33.70  
F21B Éles András GOC 191****EA 16:13 32.99  
F21B Hende András JSS 181****HA 18:57 13.47  
SF | pálya: E | F40B - F18B - N21B | RR ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 65, Tm: 13:41,33 )
Pm: 16.25 [ ponthozók: Fehér Ferenc 11.56, Bálint Bence 18.51, Margittai Endre 18.68 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Fehér Ferenc ZTC 170****FF 12:43 76.09  
F40B Barát János VHS 173****BJ 13:59 69.70  
F40B Tarsoly Róbert GOC 171****TR 14:22 67.77  
F40B Takács Tibor SMA 169****TT 14:43 66.00  
F40B Tömösközy Tamás VHS 174****TT 14:45 65.83  
F40B Cseszka László SKS 175****CL 14:53 65.16  
F40B Bálint Bence VHS 175****BB 15:18 63.06  
F40B Margittai Endre SMA 157****ME 15:39 61.29  
F40B Bikki Sándor VHS 151****BS 16:39 56.25  
F40B Pásti András SKS 170****PA 16:46 55.66  
F40B Bódy Kornél VHS 167****BK 16:53 55.07  
F40B Lantai Gyula VHS 171****LG 18:08 48.76  
F40B Fülöp János GOC 168****FJ 20:12 38.34  
F40B Sziva László ZTC 175****SL 21:46 30.43  
F40B Fekete Gábor ZTC 169****FG 23:49 20.09  
SF | pálya: F | F50B - N40B | RR ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 19:44,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Németh Zsolt VHS 165****NZ 16:06 -  
F50B Májerhoffer Ferenc VHS 167****MF 20:31 -  
F50B Erdős Gábor ZTC 165****EG 22:37 -  
SF | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 16:14,00 )
Pm: 21.61 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Horváth Tivadar 20.42, Melkes Antal 26.47 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F60B Horváth Tivadar HER 153****HT 15:03 70.76  
F60B Ládi János BTK 151****LJ 15:58 67.56  
F60B Tüskés György SUN 149****TG 17:41 61.58  
F60B Melkes Antal SMA 153****MA 19:07 56.58  
F70B Vajda László ZTC 146****VL 21:09 49.49  
F70B Vass Tibor VHS 140****VT 43:10 0.00  
IN | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 12:38,67 )
Pm: 52.31 [ ponthozók: Lantai Lili 44.92, Török Anna 56.00, Országi Anna 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Lantai Lili VHS 205****LL 11:37 46.23  
N12C Harkay Emőke SZT 205****HE 12:40 40.42  
N12C Pegán Petra BTK 206****PP 13:39 34.98  
N12C Tarsoly Borka GOC 205****TB 15:31 24.65  
N10C Molnár Csenge ZTC 207****MC 19:42 1.50  
N10C Czigány Emma GOC 207****CE 19:48 0.95  
N12C Török Anna ZTC 205****TA 20:26 0.00  
N12C Országi Anna BTK 205****OA 21:23 0.00  
N10C Marton Dóra Virág ZTC 207****MD 37:02 0.00  
N10C Országi Zsófia BTK 207****OZ 41:53 0.00  
IN | pálya: D | N14B | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 12:11,33 )
Pm: 43.19 [ ponthozók: Tarsoly Panka 39.98, Pegán Ágnes 43.13, Bácskai Eszter 46.46 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N14B Tarsoly Panka GOC 203****TP 11:22 53.06  
N14B Pegán Ágnes BTK 203****PA 12:21 47.35  
N14B Bácskai Eszter VHS 203****BE 12:51 44.45  
N14B Sarkadi Borbála SZT 204****SB 13:31 40.59  
N14B Tokai-Kiss Zsófia VHS 204****TZ 14:15 36.33  
N14B Gorell Flóra SZT 204****GF 14:28 35.07  
N14B Kolcsár Panna ZTC 204****KP 14:51 32.85  
N14B Gál Enikő Anna SZT 204****GE 17:08 19.60  
N14B Vukics Zoé ZTC 204****VZ 17:11 19.31  
N14B Antal Sára ZTC 204****AS 17:21 18.35  
N14B Rédecsi Lujza SMA 205****RL 24:23 0.00  
N14B Tőke Fruzsina ZTC 204****TF 26:19 0.00  
N14B Wieder Kata SKS 203****WK 27:18 0.00  
N14B Zsidó Alexandra BTK 203****ZA 28:24 0.00  
IN | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 14:50,00 )
Pm: 27.46 [ ponthozók: Mérő Dominika 15.17, Pásti Fanni 31.84, Lantai Boróka 35.37 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Pásti Fanni SZT 201****PF 14:24 63.33  
N16B Lantai Boróka VHS 202****LA 15:00 61.01  
N16B Mérő Dominika VHS 201****MD 15:06 60.63  
N16B Tátrai Teréz VHS 202****TT 16:35 54.89  
N16B Rövid Boglárka ZTC 201****RB 17:15 52.32  
N16B Papp Viktória VHS 202****PV 17:23 51.80  
N16B Antal Virág Anna ZTC 201****AV 17:54 49.80  
N16B Ősz Emese ASK 201****OE 19:39 43.04  
N16B Gazsó Laura BTK 202****GL 20:30 39.75  
N16B Országi Sára BTK 202****OS 20:55 38.14  
N16B Pintér Jázmin ZTC 102****PJ 22:48 30.86  
FN | pálya: E | F40B - F18B - N21B | RR ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 14:07,67 )
Pm: 35.35 [ ponthozók: Kiss Johanna Eperke 33.45, Sárecz Éva 34.90, Pózna Anna Ibolya 37.69 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Császár Éva GOC 278****CE 13:31 58.28  
N21B Takács Szilvia GOC 202****TS 14:10 54.74  
N21B McCarthy Bernadett ZTC 280****EB 14:42 51.84  
N21B Sárecz Éva ZTC 278****SE 15:18 48.58  
N21B Árné Molnár Krisztina ASK 278****AK 15:44 46.23  
N21B Kiss Johanna Eperke SZT 296****KJ 15:46 46.05  
N21B Pózna Anna Ibolya GOC 292****PA 15:57 45.05  
N21B Tóth Bettina BTK 298****TB 21:29 14.97  
SN | pálya: F | F50B - N40B | RR ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 17:48,00 )
Pm: 12.53 [ ponthozók: Németh Zsoltné 7.53, Takácsné Tömördi Gabriella 10.69, Széplaki Erika 19.38 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Mérő Edit VHS 275****ME 16:50 77.00  
N40B Németh Zsoltné VHS 268****NZ 17:50 74.26  
N40B Széplaki Erika VHS 276****SE 18:44 71.78  
N40B Dóka Éva GOC 275****DE 19:45 68.99  
N40B Takácsné Tömördi Gabriella SMA 268****TG 20:40 66.47  
N40B Boldizsár Eszter ZTC 270****BE 22:33 61.30  
N40B Győri Tünde VHS 271****GT 23:42 58.14  
N40B Machalek Rebeka SZT 275****MR 25:35 52.96  
N40B Palumbi Edit VHS 268****PE 25:57 51.96  
N40B Jankovics Hajnalka VHS 274****BJ 28:36 44.67  
SN | pálya: B | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 35, Tm: 19:45,33 )
Pm: 19.47 [ ponthozók: Böröczkyné Makai Anna 15.48, Kaszásné Boa Ágnes 16.99, Koczka Gabriella 25.95 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N50B Erdősné Németh Ágnes ZTC 267****EN 18:36 71.16  
N50B Koczka Gabriella SZT 262****KG 20:07 67.60  
N50B Kaszásné Boa Ágnes VHS 264****KB 20:33 66.59  
N50B Czigányné Bancsik Edit GOC 264****CE 23:53 58.77  
N50B Böröczkyné Makai Anna VHS 263****BM 24:36 57.09