Szombathely kupa és Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
58994 IF | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N IF 0.85 30 56.00 9:23,00 28
58995 IF | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N IF 0.85 50 40.51 11:05,67 14
58996 IF | pálya: D | F16B - F50B - N18B | RR IF 0.85 50 38.43 12:08,33 12
58997 IF | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R IF 0.85 50 15.57 11:39,33 12
58998 FF | pálya: A | F21B | RR FF 0.85 75 38.24 14:34,33 9
58999 SF | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R SF 0.85 65 16.25 13:35,00 14
59000 SF | pálya: D | F16B - F50B - N18B | RR SF 0.85 55 18:28,00 3
59001 SF | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N SF 0.85 45 21.13 13:44,67 8
59002 IN | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N IN 0.85 30 52.31 10:31,67 11
59003 IN | pálya: B | N14B | RR IN 0.85 40 43.19 13:37,00 11
59004 IN | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N IN 0.85 40 27.46 13:14,33 10
59005 FN | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R FN 0.85 55 44.20 14:12,67 7
59006 SN | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R SN 0.85 45 12.53 16:26,33 10
59007 SN | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N SN 0.85 35 16.14 16:22,33 6

Rangsorpontok

IF | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 9:23,00 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Babai-Mező Bence 56.00, Horváth Benedek 56.00, Berki Boldizsár 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Bálint Gergő VHS 106****BG 8:47 42.07  
F12C Barát Miklós VHS 105****BM 9:40 35.19  
F12C Kovács Jeromos VHS 106****KJ 9:42 34.93  
F12C Blaskó Benedek VHS 106****BB 9:56 33.12  
F12C Molnár Kornél SKS 105****MK 10:00 32.60  
F12C Jacsev Ambrus ASK 105****JA 10:17 30.39  
F10C Mézes Botond Csegő GOC 107****MB 10:29 28.83  
F10C Májerhoffer Márton VHS 108****MM 11:04 24.29  
F12C Bednárik Botond ZTC 106****BB 11:25 21.56  
F12C Török Olivér ZTC 106****TO 11:47 18.70  
F12C Berki Boldizsár ZTC 105****BB 11:52 18.05  
F12C Majerhoffer Norbert VHS 105****MN 12:01 16.89  
F10C Czigány Mátyás GOC 107****CM 12:12 15.46  
F10C Vukics Zénó Simon ZTC 107****VZ 12:20 14.42  
F12C Süle Dávid KTT 106****SD 12:27 13.51  
F12C Horváth Benedek ZTC 105****HB 12:31 12.99  
F12C Babai-Mező Bence ASK 105****BB 13:04 8.71  
F10C Hajba Attila Balázs SZT 108****HA 13:30 5.33  
F12C Vigh Levente SKS 105****VL 13:44 3.51  
F10C Kolcsár Bulcsú ZTC 107****KB 13:50 2.73  
F10C Tarsoly Tas Töhötöm GOC 107****TT 14:28 0.00  
F10C Kolcsár Nimród ZTC 109****KN 17:09 0.00  
F12C Ár János Dániel ASK 105****AJ 17:24 0.00  
F10C Csók Barnabás ZTC 108****CB 17:39 0.00  
F10C Kaj Huba Csaba ZTC 110****KH 19:02 0.00  
F12C Hadri Barnabás ZTC 105****HB 20:05 0.00  
F12C Chmelik Roland VHS 106****CR 20:16 0.00  
F12C Bódis Balázs Márk GOC 106****BB 20:45 0.00  
IF | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 11:05,67 )
Pm: 40.51 [ ponthozók: Angyal Dániel 34.82, Sarkadi Lehel 41.04, Fülöp Álmos Huba 45.66 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Fülöp Álmos Huba GOC 103****FA 10:27 55.04  
F14B Angyal Dániel VHS 103****AD 11:17 49.26  
F14B Sarkadi Lehel SZT 104****SL 11:33 47.41  
F14B Molnár Levente ZTC 103****ML 12:00 44.29  
F14B Bálint Ádám VHS 104****BA 12:36 40.13  
F14B Molnár Botond ZTC 103****MB 12:59 37.47  
F14B Csontos András BSC 103****CA 13:26 34.35  
F14B Jacsev Fülöp ASK 103****JF 13:28 34.12  
F14B Veszelszki Márton ASK 105****VM 14:02 30.19  
F14B Gaál Csanád BSC 103****GC 14:16 28.57  
F14B Tátrai Gergely VHS 104****TG 14:34 26.49  
F14B Kovács Zsolt BTK 104****KZ 15:52 17.48  
F14B Takács Kristóf SKS 103****TK 16:26 13.55  
F14B Barát Benedek VHS 104****BB 20:43 0.00  
IF | pálya: D | F16B - F50B - N18B | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 12:08,33 )
Pm: 38.43 [ ponthozók: Bálint Benedek 25.73, Hargitai Barnabás Attila 44.75, Küronya Frigyes 44.82 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Bálint Benedek VHS 102****BB 11:32 56.08  
F16B Molnár Péter ASK 103****MP 12:07 52.47  
F16B Alpár Domonkos Márton SZT 102****AD 12:46 48.44  
F16B Marosi Ákos ASK 103****MA 13:06 46.38  
F16B Berzsenyi Bence VHS 101****BB 13:50 41.84  
F16B Küronya Frigyes BSC 102****KF 14:56 35.03  
F16B Szandi Bence SZT 102****SB 15:14 33.17  
F16B Takács Bálint KTT 102****TB 15:17 32.86  
F16B Cseszka Bence SKS 101****CB 15:32 31.31  
F16B Hargitai Barnabás Attila ASK 104****HB 16:02 28.22  
F16B Horváth Boldizsár SMA 102****HB 16:09 27.49  
F16B Rába Lőrinc SZT 102****RL 18:46 11.29  
IF | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 11:39,33 )
Pm: 15.57 [ ponthozók: Péntek Márton 14.43, Csertán András 15.20, Fekete Sámuel 17.09 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Bognár Zoltán ASK 101****BZ 11:01 74.82  
F18B Fekete Sámuel ZTC 100****FS 11:55 70.51  
F18B Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 12:02 69.96  
F18B Bácskai Péter VHS 100****BP 12:41 66.85  
F18B Csertán András ZTC 100****CA 13:06 64.86  
F18B Szele Bálint ASK 101****SB 13:25 63.34  
F18B Balogh András ASK 101****BA 13:38 62.30  
F18B Takács Ticián ZTC 100****TT 13:45 61.75  
F18B Izer Balázs Dániel SZT 199****IB 13:57 60.79  
F18B Góczán Pál SKS 100****GP 14:00 60.55  
F18B Péntek Márton BSC 100****PM 14:50 56.57  
F18B Gazsó Bálint BTK 100****GB 15:28 53.54  
FF | pálya: A | F21B | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: 14:34,33 )
Pm: 38.24 [ ponthozók: Gyenizse-Nagy Balázs 27.39, Győrffy Kristóf 40.10, Szalay Levente 47.22 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Gyenizse-Nagy Balázs PVS 198****GB 14:21 53.97  
F21B Szalay Levente ASK 199****SL 14:26 53.42  
F21B Veszelszki Barnabás ASK 199****VB 14:56 50.11  
F21B Győrffy Kristóf ASK 194****GK 15:41 45.16  
F21B Mézes Tibor Sólyom GOC 174****MT 15:51 44.06  
F21B Éles András GOC 191****EA 15:58 43.29  
F21B Kovács Gábor SZT 183****KG 16:51 37.45  
F21B Molnár Péter VTC 174****MP 19:27 20.28  
F21B Hende András JSS 181****HA 20:15 15.00  
SF | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 65, Tm: 13:35,00 )
Pm: 16.25 [ ponthozók: Fehér Ferenc 11.56, Bálint Bence 18.51, Margittai Endre 18.68 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Fehér Ferenc ZTC 170****FF 13:05 73.73  
F40B Barát János VHS 173****BJ 13:18 72.63  
F40B Bálint Bence VHS 175****BB 14:22 67.20  
F40B Tarsoly Róbert GOC 171****TR 14:25 66.95  
F40B Bikki Sándor VHS 151****BS 14:32 66.36  
F40B Margittai Endre SMA 157****ME 14:38 65.85  
F40B Takács Tibor SMA 169****TT 14:49 64.92  
F40B Cseszka László SKS 175****CL 15:03 63.73  
F40B Sziva László ZTC 175****SL 15:24 61.95  
F40B Bódy Kornél VHS 167****BK 16:14 57.71  
F40B Fülöp János GOC 168****FJ 17:24 51.78  
F40B Pásti András SKS 170****PA 18:30 46.19  
F40B Lantai Gyula VHS 171****LG 19:23 41.70  
F40B Fekete Gábor ZTC 169****FG 24:17 16.78  
SF | pálya: D | F16B - F50B - N18B | RR ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 18:28,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Németh Zsolt VHS 165****NZ 17:24 -  
F50B Erdős Gábor ZTC 165****EG 17:33 -  
F50B Májerhoffer Ferenc VHS 167****MF 20:27 -  
SF | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 13:44,67 )
Pm: 21.13 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Horváth Tivadar 20.42, Gömbös Gyula 25.05 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F60B Ládi János BTK 151****LJ 12:36 71.72  
F60B Tüskés György SUN 149****TG 14:05 65.65  
F60B Gömbös Gyula SKS 148****GG 14:33 63.74  
F60B Horváth Tivadar HER 153****HT 15:46 58.77  
F60B Melkes Antal SMA 153****MA 16:16 56.72  
F70B Rétfalvi Lajos SMA 146****RL 19:25 43.84  
F70B Vass Tibor VHS 140****VT 20:44 38.45  
F70B Vajda László ZTC 146****VL 20:45 38.38  
IN | pálya: G | F10D - F12C - N10D - N12C - N ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 10:31,67 )
Pm: 52.31 [ ponthozók: Lantai Lili 44.92, Török Anna 56.00, Harkay Emőke 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Lantai Lili VHS 205****LL 9:51 45.04  
N12C Országi Anna BTK 205****OA 10:48 38.73  
N12C Harkay Emőke SZT 205****HE 10:56 37.84  
N10C Molnár Csenge ZTC 207****MC 11:33 33.75  
N12C Török Anna ZTC 205****TA 11:53 31.53  
N12C Pegán Petra BTK 206****PP 12:59 24.22  
N12C Tarsoly Borka GOC 205****TB 13:17 22.23  
N10C Czigány Emma GOC 207****CE 21:18 0.00  
N12C Vinter Dóra SKS 206****VD 22:36 0.00  
N10C Marton Dóra Virág ZTC 207****MD 40:04 0.00  
N10C Országi Zsófia BTK 207****OZ 41:00 0.00  
IN | pálya: B | N14B | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 13:37,00 )
Pm: 43.19 [ ponthozók: Tarsoly Panka 39.98, Pegán Ágnes 43.13, Bácskai Eszter 46.46 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N14B Pegán Ágnes BTK 203****PA 12:39 53.31  
N14B Tarsoly Panka GOC 203****TP 12:47 52.62  
N14B Antal Sára ZTC 204****AS 15:25 38.94  
N14B Tokai-Kiss Zsófia VHS 204****TZ 15:35 38.08  
N14B Kolcsár Panna ZTC 204****KP 15:53 36.52  
N14B Wieder Kata SKS 203****WK 18:18 23.97  
N14B Bácskai Eszter VHS 203****BE 18:53 20.94  
N14B Vukics Zoé ZTC 204****VZ 19:20 18.60  
N14B Zsidó Alexandra BTK 203****ZA 24:57 0.00  
N14B Tőke Fruzsina ZTC 204****TF 25:58 0.00  
N14B Rédecsi Lujza SMA 205****RL 43:08 0.00  
IN | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 13:14,33 )
Pm: 27.46 [ ponthozók: Mérő Dominika 15.17, Pásti Fanni 31.84, Lantai Boróka 35.37 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Mérő Dominika VHS 201****MD 12:09 66.38  
N16B Pásti Fanni SZT 201****PF 13:44 59.52  
N16B Lantai Boróka VHS 202****LA 13:50 59.08  
N16B Papp Viktória VHS 202****PV 14:59 54.10  
N16B Antal Virág Anna ZTC 201****AV 15:05 53.67  
N16B Országi Sára BTK 202****OS 15:32 51.72  
N16B Gazsó Laura BTK 202****GL 17:07 44.86  
N16B Sárközi Niké SKS 202****SN 17:21 43.85  
N16B Pintér Jázmin ZTC 102****PJ 19:14 35.70  
N16B Tasnádi Réka ZTC 201****TR 21:16 26.89  
FN | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 14:12,67 )
Pm: 44.20 [ ponthozók: Sárecz Éva 34.90, Pózna Anna Ibolya 37.69, Árné Molnár Krisztina 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Takács Szilvia GOC 202****TS 13:49 49.77  
N21B Juhász Júlia ASK 267****JJ 14:11 47.60  
N21B Sárecz Éva ZTC 278****SE 14:38 44.93  
N21B Császár Éva GOC 278****CE 14:46 44.14  
N21B Pózna Anna Ibolya GOC 292****PA 15:13 41.47  
N21B Árné Molnár Krisztina ASK 278****AK 15:57 37.12  
N21B Tóth Bettina BTK 298****TB 17:39 27.03  
SN | pálya: F | F18B - F40B - N21B - N40B | R ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 16:26,33 )
Pm: 12.53 [ ponthozók: Németh Zsoltné 7.53, Takácsné Tömördi Gabriella 10.69, Széplaki Erika 19.38 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Széplaki Erika VHS 276****SE 14:56 78.83  
N40B Németh Zsoltné VHS 268****NZ 17:00 72.68  
N40B Takácsné Tömördi Gabriella SMA 268****TG 17:23 71.54  
N40B Mérő Edit VHS 275****ME 18:10 69.21  
N40B Jankovics Hajnalka VHS 274****BJ 20:08 63.36  
N40B Machalek Rebeka SZT 275****MR 22:26 56.51  
N40B Dóka Éva GOC 275****DE 22:35 56.07  
N40B Győri Tünde VHS 271****GT 23:33 53.19  
N40B Palumbi Edit VHS 268****PE 24:54 49.18  
N40B Boldizsár Eszter ZTC 270****BE 25:21 47.84  
SN | pálya: C | F14B - F60B - F70B - N16B - N ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 35, Tm: 16:22,33 )
Pm: 16.14 [ ponthozók: Böröczkyné Makai Anna 15.48, Wieder Ilona 15.95, Kaszásné Boa Ágnes 16.99 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N50B Koczka Gabriella SZT 262****KG 15:27 73.73  
N50B Kaszásné Boa Ágnes VHS 264****KB 16:43 70.37  
N50B Böröczkyné Makai Anna VHS 263****BM 16:57 69.75  
N50B Czigányné Bancsik Edit GOC 264****CE 18:00 66.96  
N50B Erdősné Németh Ágnes ZTC 267****EN 18:43 65.06  
N50B Wieder Ilona VHS 253****BZ 20:14 61.03