Eötvös Loránd emlékverseny és Bp. Rövidtávú Bajn.

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
57760 IF | pálya: MN12C | M12 - N12 | RR IF 0.85 30 56.00 10:48,67 11
57761 IF | pálya: E1900 | F14 - N14 - N50 | RR IF 0.85 50 42.42 11:29,33 17
57762 IF | pálya: C255 | N18 - F16 | RR IF 0.85 50 17.84 12:38,33 19
57763 FF | pálya: A327 | F21 | RR FF 0.85 75 9.78 16:03,33 42
57764 SF | pálya: B273 | N21 - F18 - F40 | RR SF 0.85 65 5.48 15:46,67 35
57765 SF | pálya: D200 | N16 - N40 - F50 | RR SF 0.85 55 15.58 12:43,33 19
57766 SF | pálya: F177 | F60 - N60 - F15-18 - N15-1 SF 0.85 45 14.89 10:00,00 15
57767 SF | pálya: G155 | F70 - N70 | RR SF 0.85 35 32.34 12:11,67 17
57768 IN | pálya: MN12C | M12 - N12 | RR IN 0.85 30 56.00 10:35,67 6
57769 IN | pálya: E1900 | F14 - N14 - N50 | RR IN 0.85 40 35.20 11:26,67 22
57770 IN | pálya: D200 | N16 - N40 - F50 | RR IN 0.85 40 20.09 11:53,00 17
57771 IN | pálya: C255 | N18 - F16 | RR IN 0.85 40 12.94 14:50,00 6
57772 FN | pálya: B273 | N21 - F18 - F40 | RR FN 0.85 55 17.74 16:07,67 18
57773 SN | pálya: D200 | N16 - N40 - F50 | RR SN 0.85 45 8.00 14:08,00 18
57774 SN | pálya: E1900 | F14 - N14 - N50 | RR SN 0.85 35 4.46 13:11,00 10
57775 SN | pálya: F177 | F60 - N60 - F15-18 - N15-1 SN 0.85 30 30.73 15:38,67 9
57776 SN | pálya: G155 | F70 - N70 | RR SN 0.85 30 2

Rangsorpontok

IF | pálya: MN12C | M12 - N12 | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 10:48,67 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Koblencz Kristóf 56.00, Kiss Benedek 56.00, Bordács Krisztián 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Boór Bernát SPA 107****BB 9:19 47.50  
F12C Dudok Balázs GKS 106****DB 11:07 35.33  
F12C Lengyel Sámuel TSE 105****LS 12:00 29.36  
F12C Prókai Gábor VSE 105****PG 13:19 20.46  
F12C Alb Zalán SDS 106****AZ 13:43 17.75  
F12C Knuth Gergely SPA 107****KG 13:48 17.19  
F12C Koblencz Kristóf TTT 105****KK 14:04 15.39  
F12C Czirják Ádám SPA 107****CA 14:21 13.47  
F12C Fazekas-Szűcs Barnabás TSE 106****FB 15:09 8.06  
F12C Kiss Benedek TTT 105****KB 17:30 0.00  
F12C Bordács Krisztián GTC 105****BK 17:45 0.00  
IF | pálya: E1900 | F14 - N14 - N50 | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 11:29,33 )
Pm: 42.42 [ ponthozók: Klement Kelén 29.44, Kovács Kende Pál 45.82, Rácz Tamás 52.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Klement Kelén SPA 103****KK 11:00 52.29  
F14B Jurás Máté TTE 103****JM 11:36 48.18  
F14B Kovács Kende Pál TTE 103****KK 11:52 46.36  
F14B Fey Dávid SPA 104****FD 12:07 44.65  
F14B Ramel Dániel SPA 103****RD 12:10 44.31  
F14B Bujdosó Márk Levente SPA 108****BM 12:28 42.26  
F14B Tóth Benedek GKS 104****TB 12:53 39.41  
F14B ifj. Eipl András GTC 104****EA 13:41 33.94  
F14B Kriza Márton BMG 104****KM 13:46 33.37  
F14B Karakai Pál TTE 104****KP 13:55 32.34  
F14B Cserna András Máté GTC 104****CA 13:56 32.23  
F14B Boór András SPA 103****BA 15:25 22.09  
F14B Rácz Tamás SPA 103****RT 15:29 21.63  
F14B Dobay Benedek GKS 107****DB 15:46 19.69  
F14B Barlai Dániel BMG 104****BD 18:15 2.71  
F14B Alb Levente SDS 104****AL 19:18 0.00  
F14B Végh Zalán BMG 104****VZ 20:59 0.00  
IF | pálya: C255 | N18 - F16 | RR ( Ranglista: IF, szorzó: 0.85, Fa: 50, Tm: 12:38,33 )
Pm: 17.84 [ ponthozók: Egei Balázs 16.53, Bujdosó Zoltán 16.94, Pályi Lőrinc 20.04 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Bujdosó Zoltán SPA 102****BZ 11:33 74.81  
F16B Egei Balázs SPA 101****EB 12:52 68.80  
F16B Pályi Lőrinc MOM 101****PL 13:30 65.91  
F16B Nagy Péter GKS 102****NP 13:39 65.23  
F16B Gönczi Péter TTE 103****GP 13:46 64.69  
F16B Gönczi Keve TTE 101****GK 14:10 62.87  
F16B Karakai Áron TTE 101****KA 14:10 62.87  
F16B Tálas Soma SPA 102****TS 14:38 60.74  
F16B Papp Márton SPA 102****PM 15:22 57.39  
F16B Kovács Botond Bendegúz BMG 102****KB 15:39 56.10  
F16B Kiss Imre Bálint SPA 102****KI 16:15 53.36  
F16B Tóth Ábel Tibor SDS 102****TA 16:53 50.47  
F16B Deák Péter GTC 101****DP 17:13 48.95  
F16B Lesták Sámuel GKS 102****LS 17:59 45.46  
F16B Paróczi Bálint TTE 101****PB 18:04 45.08  
F16B Tóth András GKS 102****TA 18:20 43.86  
F16B Tóbiás Márton GKS 103****TM 19:37 38.00  
F16B Zengő Benedek SPA 102****ZB 20:09 35.57  
F16B Toldi Levente SPA 102****TL 23:57 18.24  
FF | pálya: A327 | F21 | RR ( Ranglista: FF, szorzó: 0.85, Fa: 75, Tm: 16:03,33 )
Pm: 9.78 [ ponthozók: Zsebeházy István 9.30, Kisvölcsey Ákos 9.97, Dalos Máté 10.07 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Ormay Mihály SPA 199****OM 15:47 77.91  
F21B Kálmán Erik SPA 199****KE 16:09 76.26  
F21B Morandini Viktor SPA 187****MV 16:14 75.89  
F21B Zsebeházy István MOM 185****ZI 16:28 74.84  
F21B Molnár Attila VHS 179****MA 16:33 74.47  
F21B Tóth Adrián TTE 196****TA 16:43 73.72  
F21B Dalos Máté TTE 197****DM 17:03 72.22  
F21B Kisvölcsey Ákos MOM 172****KA 17:09 71.77  
F21B Gurály Attila SPA 198****GA 17:43 69.23  
F21B Nagy István TSE 172****NI 17:50 68.71  
F21B Pintér Ábel DTC 193****PA 17:57 68.18  
F21B Zai Bálint SPA 186****ZB 17:58 68.11  
F21B Divin Péter SAS 598****DP 18:00 67.96  
F21B Gábor József CBD 178****GJ 18:03 67.74  
F21B Hortobágyi Ákos SPA 198****HA 18:04 67.66  
F21B Tóth Attila VHS 180****TA 18:25 66.09  
F21B Gyalog Zoltán SPA 180****GZ 18:32 65.57  
F21B Lengyel Ádám SPA 196****LA 18:41 64.89  
F21B Egei Patrik SPA 198****EP 18:55 63.85  
F21B Kain Gergely MOM 178****KG 19:09 62.80  
F21B Vellner Gábor SPA 190****VG 19:26 61.53  
F21B Tábori Milán SDS 196****TM 19:46 60.03  
F21B Gyöngyösi István SZV 182****GI 20:07 58.46  
F21B Magyar Tamás BMG 198****MT 20:27 56.96  
F21B Burian Lóránt MOM 197****BL 20:29 56.81  
F21B Hajdu Erik TTE 196****HE 20:36 56.29  
F21B Józsa Gábor PSE 175****JG 20:51 55.17  
F21B Forrai Gábor HOD 179****FG 21:18 53.15  
F21B Jankó Tamás HSE 158****JT 21:35 51.88  
F21B Kiss Gábor KAL 180****KG 22:24 48.21  
F21B Szebeli István SSC 168****SI 22:40 47.01  
F21B Forrai Miklós HOD 179****FM 22:45 46.64  
F21B Gyimesi Zoltán TTE 172****GZ 23:34 42.97  
F21B Hegedűs Zoltán OSC 152****HZ 24:31 38.71  
F21B Dézsi Tamás SPA 198****DT 24:36 38.34  
F21B Miháczi Zoltán TTE 167****MZ 25:15 35.42  
F21B Juhász Viktor TSE 178****JV 25:20 35.05  
F21B Mohai Gábor DHS 179****MG 25:57 32.28  
F21B Paráda László SFC 181****PL 27:08 26.97  
F21B Toldi Bence SPA 196****TB 30:29 11.93  
F21B Mecser Péter BKL 183****MP 32:23 3.40  
F21B Urbán András BEA 160****UA 32:39 2.21  
SF | pálya: B273 | N21 - F18 - F40 | RR ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 65, Tm: 15:46,67 )
Pm: 5.48 [ ponthozók: Marton János 3.60, Korcsok Pál 6.35, Bánki Zoltán 6.49 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Marton János HSP 168****MJ 15:29 81.46  
F40B Tas Dávid MEA 177****TD 15:46 80.38  
F40B Bozsó Norbert MCB 176****BN 16:05 79.18  
F40B Tóth László GKS 170****TL 16:14 78.61  
F40B Marosvölgyi Máté SPA 175****MM 16:21 78.17  
F40B Szőri Kornél SZU 176****SK 16:25 77.92  
F40B Bánki Zoltán KZS 172****BZ 16:37 77.16  
F40B Kiss György GKS 174****KG 17:04 75.45  
F40B Uhlir Péter ZTC 175****UP 17:15 74.75  
F40B Néda László TSE 172****NL 17:37 73.36  
F40B Korcsok Pál TSE 175****KP 17:52 72.41  
F40B Mitró Zoltán ZTC 172****MZ 17:56 72.16  
F40B Kőszegvári Tibor KFK 177****KT 18:12 71.14  
F40B Karakai Gábor TTE 170****KG 18:21 70.58  
F40B Hugyecz Zoltán HUF 172****HZ 18:24 70.39  
F40B Töreky Ákos BEA 171****TA 19:30 66.21  
F40B Ipsics László TTE 168****IL 19:38 65.70  
F40B Gerzsényi Zsolt DTC 170****GZ 19:48 65.07  
F40B Dobay Zsolt GKS 170****DZ 19:59 64.37  
F40B Gyurina Szabolcs PVS 177****GS 20:17 63.23  
F40B Klement Gábor SPA 173****KG 20:30 62.41  
F40B Boka György BMG 176****BG 20:41 61.72  
F40B Báder Attila MAT 169****BA 20:50 61.15  
F40B Czirják János SPA 175****CJ 21:16 59.50  
F40B Széles Gábor OSC 162****SG 21:58 56.84  
F40B Majoros Zoltán GKS 175****MZ 22:18 55.58  
F40B Nagy József GKS 174****NJ 22:35 54.50  
F40B Schwendtner Erik SIR 170****SE 22:36 54.44  
F40B Lázár János SAS 170****LJ 22:37 54.37  
F40B Bejczi Gábor MEA 169****BG 22:40 54.18  
F40B Fedelin Tibor HUF 176****FT 22:46 53.81  
F40B Riczel Zsuzsanna PSE 270****RZ 23:28 51.15  
F40B Simkó Zoltán BKL 176****SZ 26:33 39.44  
F40B Knuth Ábel BEA 170****KA 31:08 22.04  
F40B Csethe Zsolt KFK 176****CZ 37:18 0.00  
SF | pálya: D200 | N16 - N40 - F50 | RR ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 12:43,33 )
Pm: 15.58 [ ponthozók: Szőcs László 14.32, Rusvai László 16.14, Körmendi Miklós 16.28 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Argay Gyula TSE 166****AG 12:19 73.67  
F50B Rusvai László FSC 162****RL 12:48 71.39  
F50B Győri János Attila MCB 164****GJ 13:03 70.21  
F50B Magyari Árpád SPA 166****MA 13:16 69.19  
F50B Bérczes Miklós FMT 167****BM 13:28 68.25  
F50B Dalos Attila MAF 167****DA 13:40 67.30  
F50B Kovalcsik István BBB 166****KI 14:03 65.50  
F50B Hegedüs Ákos MSE 167****HA 14:13 64.71  
F50B Szőcs László HSP 158****SL 14:30 63.37  
F50B Bujdosó István SPA 164****BI 14:41 62.51  
F50B Kovács József SDS 156****KJ 14:53 61.57  
F50B Hajagos Henrik SZV 159****HH 15:14 59.92  
F50B Zempléni András KOS 160****ZA 15:28 58.82  
F50B Fleischer Zoltán SPA 158****FZ 16:05 55.91  
F50B Körmendi Miklós MSE 164****KM 16:16 55.04  
F50B Ormay György KOS 157****OG 16:46 52.68  
F50B Zentai László HSE 159****ZL 17:07 51.03  
F50B Balázs Ottó SPA 163****BO 17:29 49.31  
F50B Nagy Zsolt FMT 159****NZ 18:10 46.08  
SF | pálya: F177 | F60 - N60 - F15-18 - N15-1 ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 10:00,00 )
Pm: 14.89 [ ponthozók: Kerényi Dénes 12.58, Balla Sándor 12.59, Kóger Gyula 19.49 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F60B Balla Sándor HSE 154****BS 9:42 73.87  
F60B Kerényi Dénes HSE 157****KD 10:04 72.01  
F60B Bacsó Attila HER 151****BA 10:14 71.16  
F60B Kóger Gyula PVM 155****KG 11:27 64.97  
F60B Vitéz László SZU 150****VL 11:42 63.69  
F60B Biró Sándor KRI 153****BS 12:20 60.47  
F60B Bogdanovits András HBS 148****BA 12:30 59.62  
F60B Juhász István SPA 153****JI 13:04 56.74  
F60B Szűcs B. Levente HSP 150****SB 13:08 56.40  
F60B Kaján László FMT 151****KL 13:49 52.92  
F60B Kéki Miklós SZU 152****KM 14:09 51.22  
F60B Hidvégi Attila PSE 155****HA 14:22 50.12  
F60B Kéri Péter TSE 150****KP 15:42 43.33  
F60B Gyalog László SPA 149****GL 15:53 42.40  
F60B Hunyadi Károly PSE 143****HK 17:16 35.36  
SF | pálya: G155 | F70 - N70 | RR ( Ranglista: SF, szorzó: 0.85, Fa: 35, Tm: 12:11,67 )
Pm: 32.34 [ ponthozók: Jelinek István 28.19, Bogdány Miklós 34.18, Gombkötő Péter dr. 34.66 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70B Jelinek István PSE 143****JI 10:56 63.43  
F70B Sőtér János PSE 146****SJ 12:25 56.47  
F70B Nagy Dezső HSP 139****ND 13:14 52.63  
F70B Nagy Gábor SAS 143****NG 13:28 51.54  
F70B Vida István SAS 147****VI 13:42 50.44  
F70B Tóth János SKS 143****TJ 13:55 49.42  
F70B Gombkötő Péter TTE 144****GP 14:01 48.95  
F70B Bogdány Miklós TTE 139****BM 14:08 48.41  
F70B Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 14:16 47.78  
F70B Bányai Attila ZTC 141****BA 15:27 42.23  
F70B Kiss György GKS 147****KG 15:50 40.43  
F70B Schell Antal PSE 139****SA 16:03 39.41  
F70B Gáncs Kálmán SZU 147****GK 17:22 33.23  
F70B Radnóti Rezső SAS 141****RR 18:20 28.69  
F70B Lohász Márton TTE 142****LM 19:07 25.01  
F70B Szabon János KOS 138****SJ 22:49 7.65  
F70B Rácz Márton TTE 136****RM 31:21 0.00  
IN | pálya: MN12C | M12 - N12 | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 10:35,67 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Schenk Flóra 56.00, Knuth Sára 56.00, Orosz Tímea 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Ódor Laura GTC 206****OL 9:50 42.65  
N12C Orosz Tímea SPA 205****OT 10:37 37.25  
N12C Knuth Sára SPA 205****KS 11:20 32.30  
N12C Paskucz-Szathmáry Henrietta TTE 206****PH 11:33 30.81  
N12C Pintér Petra GKS 206****PP 14:17 11.95  
N12C Schenk Flóra SKS 205****SF 16:06 0.00  
IN | pálya: E1900 | F14 - N14 - N50 | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 11:26,67 )
Pm: 35.20 [ ponthozók: Mag Viktória 26.79, Mag Fruzsina 38.06, Orosz Viktória 40.76 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N14B Mag Viktória SDS 203****MV 10:23 61.00  
N14B Orosz Viktória SPA 204****OV 11:54 52.53  
N14B Mag Fruzsina SDS 203****MF 12:03 51.69  
N14B Tóth Barbara TTE 203****TB 12:39 48.34  
N14B Kiss Kamilla GKS 204****KK 12:41 48.16  
N14B Kelevitz Virág BMG 204****KV 13:02 46.20  
N14B Gönczi Zsuzsa TTE 206****GZ 13:13 45.18  
N14B Gyurina Judit PVS 205****GJ 13:50 41.73  
N14B Musza Valéria SPA 204****MV 14:13 39.59  
N14B Maloschik Emma SPA 203****ME 14:26 38.38  
N14B Nagy Szilvia SDS 203****NS 14:35 37.54  
N14B Balogh Zorka GTC 203****BZ 14:41 36.99  
N14B Horváth Lilla SPA 203****HL 14:41 36.99  
N14B Kiss Boglárka GKS 203****KB 14:56 35.59  
N14B Abrán Csenge GKS 204****AC 15:25 32.89  
N14B Lázár Tamara SAS 203****LT 15:44 31.12  
N14B Szilágyi Zselyke GKS 203****SZ 16:24 27.40  
N14B Sárközy Rita MOM 204****SR 17:03 23.77  
N14B Székely Lili GKS 204****SL 17:11 23.02  
N14B Kocsis Fanni TTE 203****KF 17:43 20.04  
N14B Argay Zsófia TSE 204****AZ 17:57 18.74  
N14B Dalos Réka TTE 204****DR 18:31 15.58  
IN | pálya: D200 | N16 - N40 - F50 | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 11:53,00 )
Pm: 20.09 [ ponthozók: Czakó Boglárka 17.40, Zempléni Lilla 18.89, Kálmán Tamara 23.99 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Czakó Boglárka MOM 203****CB 10:56 72.00  
N16B Néda Júlia TTE 202****NJ 11:48 68.28  
N16B Székelyhidi Kata GKS 202****SK 12:55 63.48  
N16B Zempléni Lilla MOM 203****ZL 13:02 62.98  
N16B Iván Eszter MOM 201****IE 13:59 58.89  
N16B Barta Regina GKS 202****BR 14:54 54.95  
N16B Nagy Zsófia GKS 202****NZ 14:57 54.74  
N16B Kálmán Tamara MOM 202****KT 15:03 54.31  
N16B Pallos Tímea SPA 202****PT 15:08 53.95  
N16B Lengyel Krisztina TTE 202****LK 15:29 52.45  
N16B Turi Hanna SPA 202****TH 15:42 51.52  
N16B Józsa Bernadett PSE 202****JB 17:22 44.35  
N16B Detrekői Sára TTE 202****DS 17:36 43.35  
N16B Vékony Janka SIR 202****VJ 17:59 41.70  
N16B Schenk Anna SKS 202****SA 18:00 41.63  
N16B Bötkös Ingrid SPA 201****BI 20:51 29.38  
N16B Abrán Hanga GKS 202****AH 21:56 24.72  
IN | pálya: C255 | N18 - F16 | RR ( Ranglista: IN, szorzó: 0.85, Fa: 40, Tm: 14:50,00 )
Pm: 12.94 [ ponthozók: Király Boróka 11.40, Hajdu Nelli 12.16, Zacher Noémi 15.25 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N18B Király Boróka SPA 299****KO 13:45 77.29  
N18B Hajdu Nelli TTE 201****HN 14:09 76.08  
N18B Zacher Noémi SPA 200****ZN 16:36 68.64  
N18B Kiss Dóra Eszter BMG 200****KD 18:26 63.08  
N18B Rajmon Imola SPA 200****RI 20:04 58.13  
N18B Takács Dorina SDS 200****TD 23:31 47.66  
FN | pálya: B273 | N21 - F18 - F40 | RR ( Ranglista: FN, szorzó: 0.85, Fa: 55, Tm: 16:07,67 )
Pm: 17.74 [ ponthozók: Egei Petra 15.56, Mantuano Eszter 18.09, Horváth Hanga 19.58 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Gárdonyi Csilla MOM 201****GC 15:17 73.16  
N21B Mantuano Eszter SPA 297****ME 16:10 69.77  
N21B Sárközy Zsófia MOM 299****SZ 16:56 66.83  
N21B Egei Petra SPA 296****EP 16:58 66.70  
N21B Völgyesi Melody SPA 297****VM 18:03 62.55  
N21B Vékony Vanda SIR 299****VV 18:39 60.25  
N21B Gábor Anita CBD 280****SA 19:35 56.67  
N21B Liskány Diána STE 286****LD 19:49 55.78  
N21B Dömötör Csilla SFC 283****DC 20:51 51.81  
N21B Kadocsa Rebeka MAT 295****KR 21:34 49.07  
N21B Szabó Ágnes ZTC 280****SA 21:35 49.00  
N21B Oroszné Tóth Zsuzsanna SPA 278****TZ 21:48 48.17  
N21B Dömötör Andrea SFC 285****DA 22:28 45.62  
N21B Domán Fruzsina VHS 293****DF 23:07 43.12  
N21B Holper Antónia TTE 268****HA 24:18 38.59  
N21B Dékány Szilvia GYO 289****DS 25:25 34.31  
N21B Horváth Hanga MAT 297****HH 25:44 33.09  
N21B Menesdorfer Barbara KFK 282****MB 42:19 0.00  
SN | pálya: D200 | N16 - N40 - F50 | RR ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 45, Tm: 14:08,00 )
Pm: 8.00 [ ponthozók: Nagy Krisztina 3.00, Uhlir Tímea 9.99, Győrffy Gabriella 11.02 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Nagy Krisztina BEA 276****NK 12:42 82.77  
N40B Uhlir Tímea ZTC 276****HT 14:22 77.45  
N40B Nagy Zsanett MSE 276****MZ 15:20 74.37  
N40B Győrffy Gabriella HSE 267****GG 15:34 73.63  
N40B Vékonyné Árva Katalin SIR 273****AK 16:20 71.18  
N40B Marosfalvi Eszter SPA 273****ME 16:34 70.44  
N40B Szatmáry Judit CBD 273****SJ 16:53 69.43  
N40B Sziki Ágnes SAS 268****SA 17:12 68.42  
N40B Simkó Livia BKL 273****SL 18:18 64.92  
N40B Völgyesi Beáta SPA 268****VB 18:35 64.01  
N40B Magyari Orsolya TTE 270****MO 18:36 63.96  
N40B Ódor Viktória FMT 272****OV 19:28 61.20  
N40B Madarassy Anikó BEA 273****MA 19:32 60.98  
N40B Nagyné Simon Ágnes GKS 272****NA 19:55 59.76  
N40B Dobay Ivett GKS 275****DI 20:11 58.91  
N40B Bay-Fodor Boglárka GKS 669****HB 20:57 56.47  
N40B Fábián Beatrix FMT 274****FB 23:53 47.12  
N40B Hentes Ildikó SPA 269****HI 26:01 40.32  
SN | pálya: E1900 | F14 - N14 - N50 | RR ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 35, Tm: 13:11,00 )
Pm: 4.46 [ ponthozók: Kármán Katalin 0.00, Rusvainé Barócsi Katalin 6.35, Mátyás Ildikó 7.03 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N50B Kármán Katalin HSE 258****KK 12:42 82.44  
N50B Rusvainé Barócsi Katalin FSC 265****RB 13:12 81.17  
N50B Mátyás Ildikó PVM 263****MI 13:39 80.02  
N50B Muzsnai Ágota HSE 255****MA 14:00 79.13  
N50B Horváth Magda TTE 252****HM 14:16 78.45  
N50B Krasznai Orsolya SPA 264****KO 14:18 78.37  
N50B Jenővári Gabriella HSE 257****JG 14:21 78.24  
N50B Cservény Judit HSP 265****CJ 14:59 76.63  
N50B Hajas Csilla BEA 264****HC 15:23 75.61  
N50B Szalai Éva GYO 263****SE 23:33 54.83  
SN | pálya: F177 | F60 - N60 - F15-18 - N15-1 ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: 15:38,67 )
Pm: 30.73 [ ponthozók: Komár Béláné 29.74, Szabó Zsuzsanna 30.40, Novotni Tiborné 32.05 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N60B Szopori Éva BBB 255****SE 14:22 63.10  
N60B Karsai Klára OSC 252****KK 15:55 57.98  
N60B Komár Béláné HER 248****KB 16:39 55.56  
N60B Szabó Zsuzsanna SAS 254****SZ 17:28 52.87  
N60B Lovász Márta SZU 252****LM 19:06 47.48  
N60B Kühn Edit PVM 252****KE 19:41 45.55  
N60B Novotni Tiborné BBB 252****NT 24:30 29.66  
N60B Fischer Mária TTE 252****FM 29:13 14.10  
N60B Nyakas Klára MAF 257****NK 30:18 10.52  
SN | pálya: G155 | F70 - N70 | RR ( Ranglista: SN, szorzó: 0.85, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N70B Sőtérné Farkas Anna PSE 242****FA 18:55 -  
N70B Schell Antalné PSE 242****SA 27:48 -