- 10719Person
- 339Organisation
- 180Document
F14E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1004 | Kadlót Ákos | SDS | 111****KA | 10:30 | |
2. | 1005 | Horváth Bertalan | SZT | 111****HB | 10:36 | |
3. | 1003 | Zentner Dániel László | GTC | 110****ZD | 11:13 | |
4. | 1002 | Horváth Alex | SZT | 111****HA | 12:04 | |
5. | 1007 | Gyurina Márton | GKS | 111****GM | 12:41 | |
6. | 1011 | Bojtor Regő | GTC | 110****BR | 13:09 |
F14E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1006 | Czövek Lőrinc | SPA | 112****CL | 11:09 | |
2. | 1013 | Léber Levente | GKS | 111****LL | 12:46 | |
3. | 1008 | Herczog Barnabás | TTT | 110****HB | 12:52 | |
4. | 1009 | Molnár Borisz | VHS | 111****MB | 12:53 | |
5. | 1014 | Jankowski Leon | UKSO | 13:07 | ||
6. | 1015 | Bélai Kornél Márk | ARA | 111****BK | 13:11 | |
7. | 1012 | Avar Levente | TTT | 113****AL | 14:18 | |
8. | 1010 | Ozsvát Áron | TTT | 111****OA | 15:01 | |
9. | 1001 | Bodor Bence | TTT | 110****BB | 15:55 |
F16E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1021 | Bujdosó Márk Levente | SPA | 108****BM | 8:00 | |
2. | 1027 | Hegedüs Márton | GOC | 108****HM | 8:17 | |
3. | 1020 | Jónás Botond | ESP | 109****JB | 9:18 |
F16E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1029 | Molnár Iván | VHS | 109****MI | 9:45 | |
2. | 1032 | Grzymkiewicz Mateusz | UKSO | 9:51 | ||
3. | 1017 | Horváth Mihály | SZT | 108****HM | 10:45 | |
4. | 1031 | Lesjak Karlo | OKJ | 12:41 | ||
5. | 1018 | Siudek Krzysztof | UKSO | 12:57 | ||
6. | 1022 | Kádas Roland Félix | TTT | 108****KR | 14:00 | |
7. | 1034 | Kiss Péter | GKS | 109****KP | 14:42 |
F20E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1048 | Lesjak Jakov | OKJ | 8:19 | ||
2. | 1042 | Nagy Bence | VHS | 107****NB | 8:57 | |
3. | 1046 | Bordács Krisztián | SPA | 105****BK | 9:48 | |
1041 | Hegedüs Máté | GOC | 106****HM | Missing punch |
F20E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1036 | Bakos Tamás | SZV | 106****BT | 9:52 | |
2. | 1039 | Lukács Péter | TTT | 107****LP | 9:54 | |
3. | 1043 | Alb Zalán | SDS | 106****AZ | 9:56 | |
3. | 1047 | Marosszéky Péter | SDS | 105****MP | 9:56 | |
5. | 1038 | Czigány Mátyás | GOC | 107****CM | 10:03 |
F21E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 85 | Alstad Tobias | TE T | 6:54 | ||
2. | 81 | Bujdosó Zoltán | SPA | 102****BZ | 7:02 | |
3. | 82 | Kirmula Miika | KR K | 7:58 |
F21E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 86 | Jonsson Isak | NOR | 6:54 | ||
2. | 87 | Reichenbach Anselm | GER | 6:55 | ||
3. | 92 | Rauturier Maxime | KR K | 6:58 | ||
4. | 89 | Ferrando Pablo | IFKL | 7:07 | ||
5. | 75 | Baumholczer Máté | PVS | 192****BM | 7:16 |
F21E-C Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 39 | Bjornerod Alfred | NOR | 6:55 | ||
2. | 79 | Jónás Ferenc | SZV | 101****JF | 6:56 | |
3. | 24 | Nenonen Lauri | KR K | 6:58 | ||
4. | 83 | Gerber Csaba | SZTK | 198****GC | 6:59 | |
5. | 77 | Bakó Áron | SPA | 192****BA | 7:11 | |
6. | 51 | Debertolis Mattia | IFKL | 7:17 |
F21E-D Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 41 | Csoboth Márton | SPA | 106****CM | 7:09 | |
2. | 93 | Smithard Chris | FVO | 7:14 | ||
3. | 17 | Hennseler Ole | GER | 7:18 | ||
4. | 74 | Ormay Mihály | SPA | 199****OM | 7:54 | |
5. | 48 | Lorenz Timon | GER | 8:08 | ||
6. | 53 | Bukovac Pavol | SVK | 8:34 |
F21E-E Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 63 | Ingierd Jonas Fenne | NOR | 7:17 | ||
2. | 21 | Horváth Csongor | TTE | 300****HC | 7:19 | |
3. | 73 | Pryjma Fryderyk | POL | 7:24 |
F21E-F Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 42 | Thun Iver Dalsaune | NOR | 7:09 | ||
2. | 56 | Romorem Philip Lehmann | NOR | 7:12 | ||
3. | 69 | Wik Kristoffer Strom | NOR | 7:19 | ||
3. | 40 | Kirjavainen Santeri | KR K | 7:19 | ||
5. | 62 | Späth Felix | GER | 7:20 | ||
6. | 8 | Mcmurtrie Harry | IFKL | 7:21 | ||
7. | 88 | Nagy Péter | SPA | 102****NP | 7:26 | |
8. | 54 | Bálint Benedek | VHS | 102****BB | 7:32 | |
9. | 50 | Heinmann Kristo | EST | 7:33 | ||
10. | 23 | Stamer Konrad | GER | 7:37 | ||
11. | 26 | Józsa Gábor | TSE | 183****JG | 7:38 | |
12. | 10 | Bálint Ádám | VHS | 104****BA | 7:46 | |
13. | 11 | Jacsó Barnabás | ESP | 101****JB | 7:54 | |
14. | 25 | Razum Matija | OKJ | 7:55 | ||
15. | 49 | Vujanić Josip | OKJ | 8:01 | ||
16. | 20 | Maier Bendegúz | SDS | 105****MB | 8:05 | |
16. | 3 | Vujanić Filip | OKJ | 8:05 | ||
18. | 18 | Tőczik Vendel | DVT | 104****TV | 8:06 | |
18. | 9 | Bárány Tamás | ESP | 199****BT | 8:06 | |
18. | 37 | Gulbrandsen Syver Strand | NOR | 8:06 | ||
21. | 59 | Paszynski Piotr | UKSO | 8:07 | ||
22. | 33 | Fekete Ágoston | ZTC | 197****FA | 8:08 | |
23. | 46 | Hämäläinen Kasperi | KR K | 8:09 | ||
24. | 15 | Telle-Hansen Peter | NOR | 8:10 | ||
25. | 16 | Péntek Mátyás | ASK | 194****PM | 8:16 | |
26. | 47 | Balatoni Tamás | NYS | 105****BT | 8:19 | |
27. | 27 | Schuster Simon | IFKL | 8:22 | ||
28. | 1 | Pintér Ábel | DVT | 193****PA | 8:25 | |
29. | 32 | Graversen Jonatan | IFKL | 8:29 | ||
30. | 65 | Csoboth Mihály | SPA | 208****CM | 8:31 | |
31. | 43 | Sztojka Milán Szabolcs | NYS | 103****SM | 8:45 | |
32. | 55 | Slomczynski Ignacy | UKSO | 8:50 | ||
32. | 66 | Kasoly Benedek | GKS | 100****KB | 8:50 | |
34. | 22 | Vellner Gábor | SPA | 190****VG | 8:54 | |
35. | 30 | Szalay Levente | ASK | 199****SL | 9:07 | |
36. | 14 | Boström Marten B. | IFKL | 9:11 | ||
37. | 68 | Fekete Sámuel | ZTC | 100****FS | 9:21 | |
38. | 34 | Csertán András | ZTC | 100****CA | 9:29 | |
39. | 72 | Kiss Mikes Tamás | ESP | 104****KT | 9:46 | |
40. | 4 | Bojtor Szabolcs | ESP | 190****BS | 9:47 | |
41. | 5 | Avar András Ákos | TTT | 176****AA | 10:01 | |
41. | 2 | Bugár Gergely | SPA | 192****BG | 10:01 | |
43. | 71 | Bálint Gergő | VHS | 106****BG | 10:09 |
N14E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1113 | Molnár Zulejka | VHS | 211****MZ | 10:03 | |
2. | 1107 | Tóth Vivien Réka | ARA | 210****TV | 10:06 | |
3. | 1105 | Bálint Nóra Napsugár | VHS | 210****BN | 10:11 | |
4. | 1114 | Avar Boglárka | TTT | 210****AB | 10:28 | |
5. | 1103 | Nagy Petra Zoé | TFSE | 211****NP | 11:53 |
N14E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1106 | Timinszky Sára | SZV | 211****TS | 13:26 | |
2. | 1110 | Bálint Zsófia | SZV | 211****BZ | 14:00 | |
3. | 1108 | Ungi Kata Sára | SZV | 210****UK | 14:19 | |
4. | 1111 | Szikszai Boglárka | SDS | 211****SB | 14:49 | |
5. | 1101 | Belyó Málna Kata | TFSE | 211****BM | 14:57 | |
6. | 1112 | Szummer Dorka | SZT | 210****SD | 15:20 | |
7. | 1104 | Korponai Jázmin | SDS | 210****KJ | 15:33 |
N16E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1125 | Klotz Noémi | SZV | 208****KN | 9:59 | |
2. | 1126 | Heizer Alíz | VHS | 209****HA | 10:30 | |
3. | 1130 | Mohai Zita | GTC | 209****MZ | 10:39 | |
4. | 1129 | Delić Sara | OKJ | 11:00 | ||
4. | 1127 | Delić Dora | OKJ | 11:00 |
N16E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1118 | Klotz Zsófia | SZV | 208****KZ | 10:25 | |
2. | 1120 | Wojczyk Zofia | UKSO | 10:33 | ||
3. | 1124 | Bohner Emese | SPA | 208****BE | 12:54 | |
4. | 1122 | Varga Fanni Zsófia | SPA | 208****VF | 12:58 | |
5. | 1128 | Ozsvárt Enikő | SDS | 209****OE | 13:58 | |
6. | 1121 | Grochulski Hanna | SZV | 209****GH | 14:10 | |
7. | 1117 | Nagy Eszter | TTT | 209****NE | 17:10 | |
8. | 1119 | Varga Mira | TTT | 209****VM | 17:59 |
N20E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1137 | Ódor Laura | VHS | 206****OL | 10:02 | |
2. | 1146 | Wojczyk Marta | UKSO | 10:54 | ||
3. | 1135 | Jávor Janka | VHS | 206****JJ | 10:55 | |
4. | 1134 | Veres Diána | SPA | 207****VD | 12:17 |
N20E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 1148 | Bojtor Zsófia | TTT | 205****BZ | 10:31 | |
2. | 1131 | Rawecka Zofia | UKSO | 10:32 | ||
3. | 1132 | Tóth Betti | KZS | 206****TB | 11:50 | |
4. | 1138 | Szabó Ágota | GKS | 207****SA | 13:07 | |
5. | 1133 | Nowak Hanna | UKSO | 13:10 | ||
1141 | Bodó Hanna | SPA | 206****BH | Missing punch |
N21E-A Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 168 | Janosikova Tereza | SJ S | 7:41 | ||
2. | 164 | Aebersold Simona | SUI | 7:42 | ||
3. | 161 | Kaasiku Evely | HS H | 7:44 | ||
4. | 160 | Máramarosi Rita | VHS | 205****MR | 7:46 | |
5. | 162 | Vik Pia Young | NOR | 7:47 |
N21E-B Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 156 | Eikeland Ingeborg Rygg | NOR | 8:06 | ||
2. | 152 | Teini Marika | KR K | 8:07 | ||
3. | 170 | Kosová Denisa | CZE | 8:16 | ||
4. | 113 | Smelikova Tereza | HS H | 9:02 |
N21E-C Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 119 | Mosland Ingeborg Roll | NOR | 8:36 | ||
2. | 166 | Sárközy Zsófia | SPA | 299****SZ | 9:01 | |
3. | 139 | Müller Hanna | GER | 9:07 |
N21E-D Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 136 | Haapala Ida | KR K | 8:23 | ||
2. | 112 | Aasheim Janne Tjorhom | NOR | 8:40 | ||
3. | 138 | Mag Fruzsina | SDS | 203****MF | 8:43 | |
4. | 103 | Gloersen Mathea | NOR | 8:52 | ||
5. | 154 | Kosová Tereza | CZE | 8:56 |
N21E-E Térkép: K-2220/0-2024 | Tatabánya-Újváros (Tatabánya-Újváros) |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time |
1. | 131 | Hanne Hilo | VHS | 602****HH | 8:25 | |
2. | 109 | Iversen Elisa Götsch | NOR | 8:38 | ||
3. | 116 | Gerzsényi Bodza | MOM | 205****GB | 8:54 | |
4. | 143 | Rajmon Imola | SPA | 200****RI | 9:25 | |
5. | 117 | Iversen Ronja Götsch | NOR | 9:27 | ||
6. | 144 | Sebjornsen Heidi Kristina | NOR | 9:30 | ||
7. | 114 | Danevad Jenny | NOR | 9:37 | ||
8. | 147 | Renard Elise | NOR | 9:43 | ||
9. | 106 | Gran Sigrid Schmitt | NOR | 9:51 | ||
10. | 127 | Kadakas Kadri | EST | 10:06 | ||
11. | 130 | Taksdal Anna | NOR | 10:20 | ||
12. | 118 | Ruul Sigrid | EST | 10:22 | ||
13. | 148 | Divin Judit | SPA | 202****DJ | 10:26 | |
14. | 125 | Biacs Zsófia | SPA | 202****BZ | 10:45 | |
15. | 104 | Hajnács Lili | SZV | 201****HL | 10:55 | |
16. | 134 | Laanejoe Anita | EST | 11:04 | ||
17. | 133 | Dékány Andrea | TSE | 287****DA | 11:06 | |
18. | 105 | Szűcs Nikolett | MOM | 293****SN | 11:10 | |
19. | 142 | Torbiörnsson Ida | IFKL | 12:38 | ||
20. | 123 | Gillich Viktória | MSE | 296****GV | 14:00 |