- 10716Person
- 339Organisation
- 179Document
F10D Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 154 | Sprok Erik | 19:45 | - | |||
2. | 7 | Weiperth Mihály Attila | TFSE | 114****WM | 31:09 | - | |
3. | 152 | Komár Attila | 63:43 | - |
F12C Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 5 | Szűts Ábel | VHS | 112****SA | 20:05 | - | |
2. | 6 | Pletser Gábor Mihály | TFSE | 112****PG | 22:52 | - | |
3. | 4 | Tőzsér Botond | GYET | 113****TB | 34:59 | - |
F14B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 14 | Zánkay Domonkos | PVS | 111****ZD | 25:38 | 52.30 | |
2. | 10 | Varsányi Ádám | VHS | 110****VA | 28:40 | 43.41 | |
3. | 13 | Trellák András | MFT | 110****TA | 33:25 | 29.47 | |
4. | 9 | Wittner Áron | MFT | 110****WA | 36:15 | 21.16 | |
5. | 12 | Molnár Borisz | VHS | 111****MB | 41:22 | 6.15 |
F18B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 16 | Nagy Bence | VHS | 107****NB | 40:27 | - | |
2. | 15 | Molnár Iván | VHS | 109****MI | 48:44 | - | |
3. | 19 | Tőzsér Bendegúz | GYET | 107****TB | 51:18 | - | |
4. | 17 | Pásti Bálint | SKS | 108****PB | 105:29 | - |
F21B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 25 | Molnár Zoltán | VHS | 176****MZ | 48:56 | 44.43 | |
2. | 28 | Miskó Róbert | BSC | 186****MR | 50:46 | 40.52 | |
3. | 29 | Éles András | VHS | 191****EA | 51:11 | 39.63 | |
4. | 32 | Weibl Zoltán | SFC | 177****WZ | 52:32 | 36.76 | |
5. | 33 | Rajnai Tamás | TSE | 187****RT | 57:28 | 26.24 | |
6. | 31 | Törzsök Bence | 101:54 | - | |||
7. | 26 | Korcsok Dávid | TSE | 100****KD | 119:35 | - | |
8. | 30 | Kovács Ádám | ARA | 125:39 | - |
F40B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 39 | Tőzsér András | GYET | 176****TA | 53:05 | - | |
2. | 40 | Hajdú Lajos | VHS | 178****HL | 61:05 | - | |
3. | 38 | Faggyas László | VHS | 166****FL | 67:33 | - | |
4. | 41 | Karsai Ferenc | 100:16 | - |
F50B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 48 | Néda László | VHS | 172****NL | 33:42 | 73.75 | |
2. | 121 | Erdélyi Krisztián | VHS | 170****EK | 35:32 | 70.60 | |
3. | 53 | Vida Gábor | DTC | 39:06 | - | ||
4. | 50 | Mentler Balázs | SFC | 168****MB | 41:23 | 60.53 | |
5. | 54 | Rácz Róbert | POE | 169****RR | 42:27 | 58.69 | |
6. | 44 | Marton Balázs | VHS | 172****MB | 43:11 | 57.43 | |
7. | 42 | Hunyadi István | GYET | 174****HI | 46:56 | 50.98 | |
8. | 45 | Suszter István | MSE | 172****SI | 47:45 | 49.57 | |
9. | 43 | Vizi Csaba | BSC | 370****VC | 49:17 | 46.93 | |
10. | 52 | Pásti András | SKS | 170****PA | 50:29 | 44.87 | |
11. | 49 | Nagy Lajos Viktor | BKL | 173****NL | 53:23 | 39.88 | |
12. | 51 | Dankó István | TTE | 169****DI | 54:59 | 37.12 | |
13. | 47 | Molnár Attila | TTE | 170****MA | 58:36 | 30.90 | |
14. | 55 | Meronka Péter | VHS | 174****MP | 74:37 | 3.33 |
F60B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 59 | Prill László | VHS | 163****PL | 29:12 | 76.44 | |
2. | 56 | Pápai János | ARA | 158****PJ | 38:09 | 62.09 | |
3. | 61 | Angster Gábor | POE | 159****AG | 40:08 | 58.91 | |
4. | 58 | Arató Csongor | POE | 163****AC | 40:16 | 58.69 | |
5. | 57 | Tóth Károly | VTC | 160****TK | 44:46 | 51.48 | |
6. | 60 | Sáfrán Zoltán | ARA | 157****SZ | 47:32 | 47.04 |
F70B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 67 | Ládi János | BTK | 151****LJ | 24:15 | - | |
2. | 66 | Komoróczki András | SAS | 151****KA | 26:28 | - | |
3. | 64 | Bacsó Attila | VHS | 151****BA | 28:22 | - | |
4. | 65 | Kovács Attila Gábor | ZSC | 151****KA | 32:19 | - |
F75B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 74 | Zánkay András | BEA | 147****ZA | 21:03 | 67.83 | |
2. | 69 | Gömbös Gyula | SKS | 148****GG | 22:27 | 64.70 | |
3. | 72 | Boros Zoltán | HSE | 148****BZ | 26:54 | 54.78 | |
4. | 70 | Andrási Lajos | VHS | 148****AL | 27:02 | 54.49 | |
5. | 71 | Szűcs György | PVS | 145****SG | 37:14 | 31.75 | |
6. | 73 | Friedrich Vilmos | BEA | 146****FV | 39:18 | 27.14 |
N10D Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 153 | RoyChowdhury Johanna Camilla | TFSE | 214****RJ | 30:55 | - | |
2. | 161 | Molnár Nyina | 36:30 | - |
N12C Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 81 | Sprok Zorka | TTE | 212****SZ | 18:10 | - | |
2. | 82 | Komár Anna | 27:43 | - | |||
3. | 80 | Patócs Emese | TFSE | 212****PE | 28:06 | - |
N14B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 90 | Gaschler Janka | VHS | 210****GJ | 20:15 | 57.25 | |
2. | 88 | Molnár Zulejka | VHS | 211****MZ | 24:38 | 43.88 | |
3. | 83 | Nagy Petra Zoé | TFSE | 211****NP | 26:49 | 37.22 | |
4. | 86 | Bálint Nóra Napsugár | VHS | 210****BN | 32:00 | 21.41 | |
5. | 87 | Bányai Zsófia | MFT | 210****BZ | 40:13 | 0.00 | |
6. | 84 | Belyó Málna Kata | TFSE | 211****BM | 41:16 | 0.00 | |
7. | 89 | Nádas-Balogh Izabella | TFSE | 211****NI | 55:24 | 0.00 | |
8. | 85 | Kozma Hanna | TFSE | 212****KH | 61:36 | 0.00 | |
91 | Narváez-Pattantyús Emma | Missing punch | - |
N16B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 98 | Heizer Alíz | VHS | 209****HA | 28:52 | - | |
2. | 96 | Kovács Borbála | VHS | 209****KB | 30:36 | - | |
3. | 97 | Narváez-Pattantyús Írisz | 41:02 | - | |||
4. | 95 | Várady Helka | MFT | 208****VH | 45:34 | - | |
5. | 93 | Tőzsér Imola | GYET | 209****TI | 52:29 | - |
N18B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 102 | Francsics Tamara | MFT | 206****FT | 46:38 | - | |
2. | 100 | Nagy-Komár Réka | VHS | 57:17 | - | ||
3. | 101 | Czirbus Eszter | VHS | 206****CE | 57:49 | - |
N21B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 107 | Pózna Anna Ibolya | VHS | 292****PA | 42:34 | 72.35 | |
2. | 111 | Borhegyi Teodóra | TFSE | 201****BT | 49:42 | 62.40 | |
3. | 104 | Varsányi Kinga | VHS | 294****VK | 49:54 | 62.12 | |
4. | 105 | Tóth Krisztina | VHS | 293****TK | 55:21 | 54.52 | |
5. | 108 | Szalontai Sára | VHS | 203****SS | 57:05 | 52.10 | |
6. | 109 | Tömördi Ágnes | HSE | 263****TA | 60:30 | 47.33 | |
7. | 106 | Csizmadia Ágnes | VHS | 290****CA | 65:06 | 40.91 | |
8. | 110 | Darics Nikolett | SKS | 299****DN | 70:45 | 33.03 |
N40B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 115 | Wengrin Ágnes | VHS | 269****WA | 37:59 | 78.07 | |
2. | 119 | Józsa Dorottya | MOM | 277****JD | 40:21 | 75.25 | |
3. | 112 | Pap Viktória | MFT | 280****PV | 41:15 | 74.18 | |
4. | 114 | Pattantyús-Ábrahám Margit | MOM | 281****PM | 41:38 | 73.73 | |
5. | 117 | Rácz Eszter | POE | 276****RE | 52:55 | 60.30 | |
6. | 120 | Lendvai Katalin | VHS | 272****LK | 55:08 | 57.67 | |
7. | 118 | Komár Katalin | TSE | 60:57 | - | ||
8. | 113 | Heuer Adrienn | VHS | 275****HA | 61:20 | 50.29 | |
9. | 116 | Tőzsérné Petrik Anita | GYET | 279****TA | 70:36 | - |
N50B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 126 | Kómár Éva | VHS | 39:03 | - | ||
2. | 127 | Szakács Judit | MSE | 266****TS | 54:30 | - | |
3. | 125 | Tóth Károlyné | VTC | 267****TK | 85:55 | - |
N60B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 134 | Böröczkyné Makai Anna | VHS | 263****BM | 34:10 | - | |
2. | 137 | Leidgeb Lászlóné | ZSC | 263****LL | 39:08 | - | |
3. | 133 | Kocsis Gyöngyi | ARA | 255****KG | 39:44 | - | |
4. | 135 | Pápainé Poós Ildikó | ARA | 259****PP | 76:40 | - | |
132 | Ajkai Adrienne | POE | 264****AA | Missing punch | - |
N70B Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 147 | Wieder Ilona | VHS | 253****BZ | 29:14 | - | |
2. | 145 | Tarján Ágnes | POE | 253****TA | 35:19 | - | |
3. | 144 | Komár Béláné | VHS | 248****KB | 38:30 | - | |
4. | 146 | Kunecz Rózsa | VHS | 253****KR | 50:46 | - |
NYK Térkép: K-2203/0-2024 | Hajmáspuszta- Dália-tavak (Hajmáspuszta- Dália-tavak) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Start no. | Name | Club | HOF ID | Érv. | Time | Rs.pont |
1. | 150 | Brecka Ida | 33:46 | - | |||
2. | 149 | Kővári Viktorné Papp Katalin | SKS | 273****KK | 35:36 | - | |
3. | 148 | Szilágyi Józsefné Dr Papp Ildikó | SKS | 277****SI | 41:49 | - | |
4. | 155 | Szentes Veronika | 43:33 | - | |||
5. | 157 | Zánkay Magdolna | 65:38 | - | |||
6. | 156 | Korcsok Ádám | 92:11 | - | |||
158 | Brecka Hannes | Missing punch | - | ||||
151 | Mitterer Andrea | BEA | 254****MA | Missing punch | - |