2014. January |
|
1-Feb. 23.
(We.) |
Silvanus SE Winter Training
|
Budapest, Csillebérc |
SAS |
|
18.
(Sa.) |
Indoor Budapest Championship for Students
|
Budapest, Gazdagrét |
SPA, BTFSz |
|
28. (Sa.) 00:00,
Indoor Budapest Championship for Students
|
|
19.
(Su.) |
Henrik Ripszám Memorial
|
Budapest, Hűvösvölgy |
BTFSz, TTE |
|
19. (Su.) 00:00,
Henrik Ripszám Memorial
|
2014. February |
|
19.
(We.) |
Budapest Wednesday Series Season Opening
|
Budapest, Lágymányos |
BEA |
|
19. (We.) 00:00,
3SZ2014 / 1
|
|
22.
(Sa.) |
Ski-o Middle Hungarian Championship
|
Skalka, Slovakia |
MTFSZ |
|
22. (Sa.) 00:00,
Middle distance
|
|
23.
(Su.) |
Dél-dunántúl Indoor Orienteering Cup
|
Klebelsberg kollégium Kaposvár |
ZST |
|
23. (Su.) 00:00,
Dél-dunántúl Indoor Orienteering Cup
|
|
26.
(We.) |
Újhegy cup
|
|
SAS |
|
26. (We.) 00:00,
3SZ/2
|
2014. March |
|
1-2.
(Sa.) |
Spring Juniper Open
|
Kaskantyú |
HSE, KAL |
|
1. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
2. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
5.
(We.) |
3SZ/3
|
Budapest, Margharet island |
HSP |
|
5. (We.) 00:00,
3SZ/3
|
|
8-9.
(Sa.) |
Tájfutó Maraton - Veszprém County Ultra Long Championships
|
Ajka / Herend |
VBT |
|
9. (Su.) 00:00,
Tájfutó Maraton
|
|
8. (Sa.) 00:00,
Prologue
|
|
8.
(Sa.) |
Vizsla Cup 1
|
Budapest, Jánoshegy |
VSE |
|
8. (Sa.) 00:00,
Vizsla Cup 1
|
|
8.
(Sa.) |
Igaz Béla Memorial
|
Orfű |
PVS |
|
8. (Sa.) 00:00,
Igaz Béla Memorial
|
|
8.
(Sa.) |
Tavasz Cup
|
Nyíregyháza |
HBS |
|
8. (Sa.) 00:00,
Rövidtáv
|
|
8. (Sa.) 00:00,
Középtáv
|
|
9.
(Su.) |
Silvanus Sunday 1.
|
Városliget |
SAS |
|
9. (Su.) 00:00,
.
|
|
9.
(Su.) |
Tavasz Cup and Dél-alföld Regional Ultra Long Distance Championships
|
Izsák |
KAL |
|
9. (Su.) 00:00,
Tavasz Cup
|
|
9.
(Su.) |
Salgó Cup I.
|
Salgótarján Tóstrandi-sportelep |
SDS |
|
9. (Su.) 00:00,
Salgó Cup I.
|
|
9.
(Su.) |
Somogy County Ultra Long Distance Championsips
|
Patca |
ZST |
|
9. (Su.) 00:00,
Somogy County Ultra Long Distance Championsip
|
|
9.
(Su.) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg County Ultra Long Distance Championsips
|
Nyíregyháza |
HBS |
|
9. (Su.) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg County Ultra Long Cham
|
|
12.
(We.) |
3SZ/4
|
|
MOM |
|
12. (We.) 00:00,
3SZ/4
|
|
15-16.
(Sa.) |
Tavaszi Spartacus kupa
|
Várgesztes |
SPA |
|
15. (Sa.) 00:00,
Day 2
|
|
16. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
15.
(Sa.) |
Télbúcsúztató MTBO Klubdélelőtt
|
Budapest, Pálvölgyi Cave |
|
|
15. (Sa.) 00:00,
Télbúcsúztató MTBO Klubdélelőtt
|
|
19.
(We.) |
K
|
Kőbánya |
SAS |
|
19. (We.) 00:00,
3SZ/5
|
|
22.
(Sa.) |
Csokonai kupa
|
Eplény |
HBmDvTFSz |
|
22. (Sa.) 00:00,
Csokonai kupa
|
|
22.
(Sa.) |
Eötvös memorial
|
Pilisszentiván |
BEA |
|
22. (Sa.) 00:00,
Eötvös memorial
|
|
22.
(Sa.) |
Zala Spring Cup
|
Zalaegerszeg |
ZTC |
|
22. (Sa.) 00:00,
Zala Spring Cup
|
|
22.
(Sa.) |
Földeák-Hagymatikum Cup
|
Földeák |
MCB |
|
22. (Sa.) 00:00,
Etap 1
|
|
22. (Sa.) 00:00,
Etap 2
|
|
22.
(Sa.) |
Eger Cup I. - Heves-Nógrád-Jász County Ultra Long Distance Championships
|
Hollókő |
ETC |
|
22. (Sa.) 00:00,
Eger Cup I.
|
|
23.
(Su.) |
Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny
|
Herend (Boszorkány-árok) |
HBmDvTFSz |
|
23. (Su.) 00:00,
Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny
|
|
26.
(We.) |
Normafa Cup - 3Sz/7
|
Anna-rét |
MOM |
|
26. (We.) 00:00,
3SZ/7
|
|
29.
(Sa.) |
Hungarian Ultra Long Distance Championships
|
Fenyőfő-Vinye |
HSE |
|
29. (Sa.) 00:00,
Ultra Long Distance Championships
|
|
30.
(Su.) |
Fenyőfő Cup
|
Fenyőfő |
VBT |
|
30. (Su.) 00:00,
Fenyőfő Cup
|
|
30.
(Su.) |
Silvanus Sunday 2.
|
Margitsziget |
SAS |
|
30. (Su.) 00:00,
.
|
2014. April |
|
2.
(We.) |
Jubileumi Cup
|
|
BEA |
|
2. (We.) 00:00,
Jubileumi Cup
|
|
3.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 1
|
Budapest, Hajógyári Isle |
|
|
3. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 1
|
|
5-6.
(Sa.) |
Nyírség-Szabolcs Cup
|
Nyíregyháza |
SzSzBTFSz |
|
5. (Sa.) 00:00,
Nyírség Cup
|
|
5. (Sa.) 00:00,
Nyírség kupa 2. forduló
|
|
6. (Su.) 00:00,
Szabolcs Cup
|
|
5.
(Sa.) |
Szombathely Cup
|
|
GOC |
|
5. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
5. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
5.
(Sa.) |
Hóvirág Cup
|
Abaliget |
BarMTFSZ |
|
5. (Sa.) 00:00,
Hóvirág Cup
|
|
5.
(Sa.) |
Kisbakter Cup
|
Tázlár |
SZV |
|
5. (Sa.) 00:00,
Kisbakter Cup
|
|
6.
(Su.) |
Szabolcs kupa
|
Nyíregyháza |
SzSzBTFSz |
|
6. (Su.) 00:00,
Szabolcs kupa
|
|
6.
(Su.) |
Eger Cup II.
|
|
ESP |
|
6. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
6. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
6.
(Su.) |
Medvehagyma Cup
|
Orfű Rácz-tanya |
BarMTFSZ |
|
6. (Su.) 00:00,
Medvehagyma Cup
|
|
6.
(Su.) |
Silvanus sunday 3.
|
|
SAS |
|
6. (Su.) 00:00,
.
|
|
9.
(We.) |
Valkony Ferenc Memorial I.
|
|
SAS |
|
9. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc Memorial I.
|
|
10.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 2
|
Budapest, Hotel Olimpia |
|
|
10. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 2
|
|
12-13.
(Sa.) |
Postás Cup
|
Piliscsaba |
PSE |
|
12. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
13. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
12.
(Sa.) |
Postás Cup Relay
|
Piliscsaba |
PSE |
|
12. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
16.
(We.) |
Kakukk-hegyi 3SZ
|
parkoló a KFKI Sporttelep előtt |
KOS |
|
16. (We.) 00:00,
3SZ 2014-04-16
|
|
17.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 3
|
Budapest, Szépvölgyi út |
|
|
17. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 3
|
|
19.
(Sa.) |
Vizsla Cup 2
|
|
VSE |
|
19.
(Sa.) |
Kaposvár City Sprint Champinships
|
|
ZST |
|
19. (Sa.) 00:00,
Kaposvár City Sprint Champinships
|
|
23.
(We.) |
Békés County Student Championships
|
|
BékésMTFSZ |
|
23. (We.) 00:00,
Békés County Student Championships
|
|
23.
(We.) |
3SZ/10
|
|
SAS |
|
23. (We.) 00:00,
.
|
|
24.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 4
|
Budaörs, Budapesti út 99. |
|
|
24. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 4
|
|
25.
(Fr.) |
Zala County Student Championships
|
Nagykanizsa |
ZmTFSz, ZTC |
|
25. (Fr.) 00:00,
Zala County Student Championships
|
|
25.
(Fr.) |
Bács-Kiskun County Student Championships
|
|
KAL |
|
25. (Fr.) 00:00,
Bács-Kiskun County Student Championships
|
|
26.
(Sa.) |
Student Championship of Budapest and Pest county - Hegyvidék Cup
|
Budapest, Széchenyi-hegy |
MOM |
|
26. (Sa.) 00:00,
Student Championship of Budapest and Pest cou
|
|
26.
(Sa.) |
Heves-Nógrád-Jász County Student and Middle Distance Championhips
|
|
ESP |
|
26. (Sa.) 00:00,
Heves-Nógrád-Jász County Student and Middle D
|
|
26.
(Sa.) |
Baranya-Somogy County Student Championships
|
Kaposvár Tókaji erdő |
ZST |
|
26. (Sa.) 00:00,
Baranya-Somogy County Student Championships
|
|
26.
(Sa.) |
Göcsej Cup
|
Nagykanizsa |
ZTC |
|
26. (Sa.) 00:00,
Göcsej Cup 1. race
|
|
26. (Sa.) 00:00,
Göcsej Cup 2. race
|
|
26.
(Sa.) |
Veszprém County Student Championships
|
|
VTC |
|
26. (Sa.) 00:00,
Veszprém County Student Championships
|
|
26-27.
(Sa.) |
MTBO Long Distance Championships, Maccabi Cup
|
Bátaapáti |
MCB |
|
27. (Su.) 00:00,
Long Distance Championships, Maccabi Cup 2
|
|
26. (Sa.) 00:00,
Maccabi Cup 1
|
|
27.
(Su.) |
Erdei Cup
|
|
HBmDvTFSz |
|
27. (Su.) 00:00,
Erdei Cup
|
|
27.
(Su.) |
Borsod-Abaúj-Zemplén County Student Championships
|
|
DTC |
|
27. (Su.) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén County Student Champions
|
|
27.
(Su.) |
Rimóczi Memorial, Csongrád County Student Championships
|
|
SZU |
|
27. (Su.) 00:00,
Rimóczi Memorial, Csongrád County Student Cha
|
|
27.
(Su.) |
Silvanus sunday 4.
|
|
SAS |
|
27. (Su.) 00:00,
.
|
|
27.
(Su.) |
Vas Megyei Tájfutó Diákolimpia
|
Szombathely, Parkerdő |
|
|
30.
(We.) |
Somogy County Night Championsips
|
Kaposvár Deseda - Aeborétum |
ZST |
|
30. (We.) 00:00,
Somogy County Night Championsips
|
|
30.
(We.) |
Gladiátor Cup
|
Bloodmeadow |
SPA |
|
30. (We.) 00:00,
Gladiátor Cup
|
2014. May |
|
1.
(Th.) |
Szélrózsa Cup
|
Pusztamarót |
TTE |
|
1. (Th.) 00:00,
Szélrózsa Night
|
|
2-4.
(Fr.) |
Tipo Cup
|
Pusztamarót |
TTE |
|
2. (Fr.) 00:00,
1. day
|
|
3. (Sa.) 00:00,
2. day
|
|
4. (Su.) 00:00,
3. day
|
|
3.
(Sa.) |
Tipo Cup Relay
|
Pusztamarót |
TTE |
|
3. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
7.
(We.) |
Hidegkút Cup
|
|
HSP |
|
7. (We.) 00:00,
Hidegkút Cup
|
|
8.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 5
|
Budapest, Péterhalom, Sas utca |
|
|
8. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 5
|
|
10-11.
(Sa.) |
Honvéd Cup
|
Hajmáskér |
VHS |
|
10. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
11. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
10.
(Sa.) |
Police Championships - Zánka Cup
|
Zánka |
ZTC |
|
10. (Sa.) 00:00,
Police Championships - Zánka Cup
|
|
10. (Sa.) 00:00,
Váltó verseny
|
|
10-11.
(Sa.) |
Bihar Cup
|
Betfia, Nyárló |
CSP |
|
10. (Sa.) 00:00,
1st day
|
|
11. (Su.) 00:00,
2nd day
|
|
10.
(Sa.) |
Silvanus saturday 1.
|
|
SAS |
|
10. (Sa.) 00:00,
.
|
|
11.
(Su.) |
Vizsla Cup 3
|
|
VSE |
|
11.
(Su.) |
Eger Cup III.
|
|
ESP |
|
11. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
11. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
11.
(Su.) |
Gyöngyvirág Cup
|
Pécs, MÉV, 5-ös akna |
BarMTFSZ |
|
11. (Su.) 00:00,
Gyöngyvirág Cup
|
|
14.
(We.) |
Sirály Cup I.
|
|
SIR |
|
14. (We.) 00:00,
.
|
|
16-18.
(Fr.) |
Nógrád Nagydíj
|
Somlyóbánya, Bátonyterenye - Szorospatak |
SDS |
|
16. (Fr.) 00:00,
Night
|
|
17. (Sa.) 00:00,
Etap 1
|
|
18. (Su.) 00:00,
Etap 2
|
|
18. (Su.) 00:00,
Mikrosprint
|
|
17.
(Sa.) |
Nógrád Grand Prix Relay
|
Bátonyterenye, Szorospatak |
BBB |
|
17. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
18.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 5.
|
Újhegyi lakótelep - Sportliget |
SAS |
|
18. (Su.) 00:00,
.
|
|
21.
(We.) |
Gazdagrét Cup
|
Budapest,Gazdagrét |
SPA |
|
21. (We.) 00:00,
Gazdagrét Cup
|
|
22.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 6
|
Budapest, Budatétény,<br>Nyél u. 48. |
|
|
22. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 6
|
|
24-25.
(Sa.) |
Mecsek kupa
|
Mánfa |
BarMTFSZ |
|
24. (Sa.) 00:00,
Mecsek Cup 1. nap
|
|
25. (Su.) 00:00,
Mecsek Cup 2. day
|
|
24-25.
(Sa.) |
Hungarian School Championships
|
Pécs-Mánfa |
BarMTFSZ |
|
24. (Sa.) 00:00,
Sprint
|
|
25. (Su.) 00:00,
Long distance
|
|
24.
(Sa.) |
Hungarian School Championships Relay
|
Mánfa |
BarMTFSZ |
|
24. (Sa.) 00:00,
Hungarian School Championships Relay
|
|
25.
(Su.) |
Silvanus sunday racing 6.
|
Margitsziget-Dél |
SAS |
|
25. (Su.) 00:00,
.
|
|
28.
(We.) |
Flower valley training competiton
|
Budapest, Zugliget |
KOS |
|
28. (We.) 00:00,
Zugliget training competiton
|
|
29.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 8
|
Tata |
|
|
29. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 8
|
|
31.
(Sa.) |
24 hours relay
|
Csöde, Zala county |
|
|
31. (Sa.) 00:00,
24órás váltó
|
|
31.
(Sa.) |
Dél-alföld Regional Middle Distance Championships
|
|
SZV |
|
31. (Sa.) 00:00,
Dél-alföld Regional Middle Distance Champions
|
|
31.
(Sa.) |
Dél-alföld Regional Relay Championships
|
|
SZV |
|
31. (Sa.) 00:00,
Dél-alföld Regional Relay Championships
|
|
31.
(Sa.) |
Debrecen City Classic Distance Championships
|
|
HBmDvTFSz |
|
31. (Sa.) 00:00,
Debrecen City Classic Distance Championships
|
|
31-June 1.
(Sa.) |
MTBO Hungarian Cup, Austria Cup
|
Felsőcsöde |
OSC, HSE |
|
31. (Sa.) 00:00,
Middle
|
|
1. (Su.) 00:00,
Long
|
|
31.
(Sa.) |
Silvanus racing 2.
|
Népliget-észak |
SAS |
|
31. (Sa.) 00:00,
.
|
2014. June |
|
1.
(Su.) |
Vizsla Cup 4.
|
|
VSE |
|
1. (Su.) 00:00,
Vizsla Cup 4.
|
|
1.
(Su.) |
Kupaks
|
Paks |
PAK |
|
1. (Su.) 00:00,
Kupaks
|
|
1.
(Su.) |
Keleti Utánpótlás Kupa
|
Nyíregyháza-Nagyszállás |
DCS |
|
1. (Su.) 00:00,
Middle
|
|
4.
(We.) |
Sirály Cup II.
|
|
SIR |
|
4. (We.) 00:00,
-
|
|
5.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 9
|
Budapest, Kamaraerdő, Ifjúsági Tábor |
|
|
5. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 9
|
|
7-9.
(Sa.) |
Homokhati Maccabi Cup
|
Mórahalom - Balotaszállás |
MCB |
|
7. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
7. (Sa.) 00:00,
Night
|
|
8. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
9. (Mo.) 00:00,
3. day
|
|
7.
(Sa.) |
Somogy County Short Distance Championsips
|
Taszár |
ZST |
|
7. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
7. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
7.
(Sa.) |
Baross Gábor memorial
|
|
BEA |
|
7. (Sa.) 00:00,
Baross Gábor memorial
|
|
8.
(Su.) |
Homokháti Maccabi Cup Relay
|
Mórahalom - Balotaszállás |
MCB |
|
8. (Su.) 00:00,
Relay
|
|
8.
(Su.) |
Tisza-tó Cup
|
|
ESP |
|
8. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
8. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
8.
(Su.) |
Borsod-Abaúj-Zemplén County Middle Distance Championships
|
|
DTC |
|
8. (Su.) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén County Middle Distance C
|
|
11.
(We.) |
OSZMON Cup
|
Kőbánya - Városközpont |
SAS, SPA |
|
11. (We.) 00:00,
OSZMON Cup
|
|
12.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 10
|
Budapest, Görgényi út |
|
|
12. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 10
|
|
12.
(Th.) |
Sápadt Hold Night Race
|
Budapest, Farkaserdő |
BMG |
|
12. (Th.) 00:00,
Sápadt Hold Night Race
|
|
14-15.
(Sa.) |
Borsod Kupa
|
Miskolc-Tapolca, Bükkszentkereszt |
BAZMTFSZ |
|
14. (Sa.) 00:00,
Borsod kupa 1. day
|
|
15. (Su.) 00:00,
Borsod kupa 2. day
|
|
14.
(Sa.) |
Herman Ottó emlékverseny
|
Miskolc, Diósgyőr |
BAZMTFSZ |
|
14. (Sa.) 00:00,
Herman emlékverseny
|
|
14.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala County Middle Distance Championships
|
Uzsa |
VTC |
|
14. (Sa.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala County Middle Distance Cham
|
|
14.
(Sa.) |
Baranya County Middle Distance Championships
|
|
BarMTFSZ |
|
14. (Sa.) 00:00,
Baranya County Middle Distance Championships
|
|
14.
(Sa.) |
Baranya County Relay Championships
|
|
BarMTFSZ |
|
14. (Sa.) 00:00,
Baranya County Relay Championships
|
|
14.
(Sa.) |
Vas-Veszprém-Zala County Relay Championships
|
Uzsa |
VTC |
|
14. (Sa.) 00:00,
Vas-Veszprém-Zala County Relay Championships
|
|
15.
(Su.) |
Gyöngyös Cup
|
|
GYO |
|
15. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
31. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
15.
(Su.) |
Silvanus sunday 7.
|
|
SAS |
|
15. (Su.) 00:00,
.
|
|
18.
(We.) |
Valkony Ferenc Memorial II.
|
|
SAS |
|
18. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc Memorial II.
|
|
21.
(Sa.) |
Hungarian Middle Distance Championships
|
Uzsa |
PSE |
|
21. (Sa.) 00:00,
Qualification
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Final
|
|
21-22.
(Sa.) |
MTBO Slovak Cup, Hungarian Cup
|
Častá, Bratislava |
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Middle
|
|
22. (Su.) 00:00,
Free Order
|
|
22.
(Su.) |
Hungarian Relay Championships
|
Uzsa |
PSE |
|
22. (Su.) 00:00,
Hungarian Relay Championships
|
|
25.
(We.) |
Gellért-hill Cup
|
Budapest, Gellért-hill |
SPA |
|
25. (We.) 00:00,
Gellért-hill Cup
|
|
27-28.
(Fr.) |
Békés Cup and VOTT
|
Póstelek, Gyula-Városerdő |
CSP |
|
27. (Fr.) 00:00,
1. day
|
|
28. (Sa.) 00:00,
2. day
|
|
27.
(Fr.) |
Silvanus and Semmelweis Cup Prolog
|
Herceghalom |
SAS |
|
27. (Fr.) 00:00,
.
|
|
28.
(Sa.) |
Semmelweis Memorial
|
Nagykovácsi |
OSC1 |
|
28. (Sa.) 00:00,
SME
|
|
28-29.
(Sa.) |
MTBO Austria Cup, Hungarian Cup, WRE
|
Rauchwart / Burgenland |
|
|
28. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
29. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
29.
(Su.) |
Silvanus Cup
|
Nagykovácsi |
SAS |
|
29. (Su.) 00:00,
Silvanus Cup
|
|
29.
(Su.) |
Holt-Maros Cup
|
|
SZU |
|
29. (Su.) 00:00,
Holt-Maros Cup
|
2014. July |
|
2.
(We.) |
3SZ/20
|
Normafa |
KOS |
|
4-6.
(Fr.) |
Balaton Cup
|
Zalaszentgrót, Döbröce, Tapolca |
GOC |
|
5. (Sa.) 00:00,
Balaton kupa 1. futam
|
|
6. (Su.) 00:00,
Balaton kupa 2. futam
|
|
6. (Su.) 00:00,
Balaton kupa 3. futam
|
|
4. (Fr.) 00:00,
Prologe
|
|
5. (Sa.) 00:00,
Beer Relay
|
|
6. (Su.) 00:00,
Face tO Face
|
|
6.
(Su.) |
Silvanus sunday 8.
|
|
SAS |
|
6. (Su.) 00:00,
.
|
|
9.
(We.) |
Sirály Cup III.
|
|
SIR |
|
9. (We.) 00:00,
.
|
|
12.
(Sa.) |
Vizsla Cup 5
|
|
VSE |
|
13.
(Su.) |
Silvanus sunday 9.
|
|
SAS |
|
13. (Su.) 00:00,
.
|
|
16.
(We.) |
Valkony Ferenc Memorial III.
|
|
SAS |
|
16. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc Memorial III.
|
|
19-20.
(Sa.) |
MTBO Sprint Championships, Hungarian Cup, Slovak Cup
|
Tatabánya, Tarján |
MSE |
|
20. (Su.) 00:00,
Sprint Championships
|
|
19. (Sa.) 00:00,
Free Order
|
|
19. (Sa.) 00:00,
NightRide
|
|
20.
(Su.) |
Dunántúl Kupa
|
|
KTT |
|
20. (Su.) 00:00,
1.
|
|
20. (Su.) 00:00,
2.
|
|
20.
(Su.) |
Silvanus sunday 10.
|
|
SAS |
|
20. (Su.) 00:00,
.
|
|
23.
(We.) |
3SZ/23
|
|
SAS |
|
23. (We.) 00:00,
3SZ/23
|
|
25-27.
(Fr.) |
Pannon O-Days
|
Zirc - Szépalmapuszta |
VTC |
|
25. (Fr.) 00:00,
1. day
|
|
26. (Sa.) 00:00,
2. day
|
|
27. (Su.) 00:00,
3. day
|
|
26.
(Sa.) |
Vizsla Cup 6
|
|
VSE |
|
27.
(Su.) |
Silvanus sunday 11.
|
|
SAS |
|
27. (Su.) 00:00,
.
|
|
30.
(We.) |
Valkony Ferenc Memorial IV.
|
|
SAS |
|
30. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc Memorial IV.
|
2014. August |
|
3.
(Su.) |
Silvanus sunday 12.
|
Margitsziget-dél |
SAS |
|
3. (Su.) 00:00,
.
|
|
6.
(We.) |
Summer Spartacus Cup
|
Tabán and Gellért-hill |
SPA |
|
6. (We.) 00:00,
Summer Spartacus Cup
|
|
8-10.
(Fr.) |
Barátság Cup
|
Zirc, Olaszfalu |
VBT |
|
8. (Fr.) 00:00,
Day 1
|
|
9. (Sa.) 00:00,
Day 2
|
|
10. (Su.) 00:00,
Day 3
|
|
10.
(Su.) |
Silvanus sunday 13.
|
|
SAS |
|
10. (Su.) 00:00,
.
|
|
13.
(We.) |
Virágvölgyi treningracer
|
Gyermekvasút Virágvölgy railway station |
|
|
15-17.
(Fr.) |
MTBO Sprint Relay Championships, Pannon MTBO, Slovak Cup
|
Veszprém |
THT |
|
16. (Sa.) 00:00,
Pannon MTBO Sprint
|
|
16. (Sa.) 00:00,
Sprint Relay
|
|
17. (Su.) 00:00,
Pannon MTBO Long
|
|
15. (Fr.) 00:00,
Training race
|
|
16-17.
(Sa.) |
Dobó István emlékverseny
|
Eger |
ETC |
|
16. (Sa.) 00:00,
Etap 1
|
|
17. (Su.) 00:00,
Etap 2
|
|
17. (Su.) 00:00,
Etap 3
|
|
16.
(Sa.) |
Dobó Sprint Relay
|
Eger |
ETC |
|
16. (Sa.) 00:00,
Dobó Sprint Relay
|
|
17.
(Su.) |
Silvanus sunday 14.
|
|
SAS |
|
17. (Su.) 00:00,
.
|
|
20-24.
(We.) |
Mátra Camping - Hungaria Cup
|
Gyöngyös, Mátrafüred |
TTE, MCB |
|
20. (We.) 00:00,
1. day
|
|
21. (Th.) 00:00,
2. day
|
|
22. (Fr.) 00:00,
3. day
|
|
23. (Sa.) 00:00,
4. day
|
|
24. (Su.) 00:00,
5. day
|
|
27.
(We.) |
Valkony Ferenc Memorial V.
|
Kiscell |
SAS |
|
27. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc Memorial V.
|
|
30.
(Sa.) |
Budapest Sprint Relay Championships
|
Graphisoft park |
BEA |
|
30. (Sa.) 00:00,
Budapest Sprint Relay Championship
|
|
30.
(Sa.) |
Budapest Sprint Championships
|
Graphisoft park |
BEA |
|
30. (Sa.) 00:00,
Budapest Sprint Championships
|
|
30.
(Sa.) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg County Middle Distance Championsips
|
ELMARADT |
SzSzBTFSz |
|
30. (Sa.) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg County Middle Distance
|
|
30. (Sa.) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg County Sprint Cham
|
|
30.
(Sa.) |
Sulyom Cup
|
Mártély |
HOD, CsTFSz |
|
30. (Sa.) 00:00,
Sulyom Cup
|
|
30. (Sa.) 00:00,
Dél-alföldi regionális rövidtávú bajnokság
|
|
30.
(Sa.) |
Baranya County Sprint Championships
|
Pécs |
BarMTFSZ |
|
30. (Sa.) 00:00,
Baranya County Sprint Championships
|
|
30. (Sa.) 00:00,
Baranya County Sprint Point Collection compet
|
|
30.
(Sa.) |
Zala County Sprint Championships
|
Zalaegerszeg |
ZmTFSz, ZTC |
|
30. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
30. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
31.
(Su.) |
Kertész Cup
|
Orfű, Rácz-tanya |
PVM |
|
31. (Su.) 00:00,
Kertész Cup
|
|
31.
(Su.) |
Széll János Memorial - Debrecen Sprint Championships
|
|
HBmDvTFSz |
|
31. (Su.) 00:00,
Széll János Memorial - Debrecen Sprint Champi
|
|
31.
(Su.) |
Szabó Jolán Memorial
|
|
HBmDvTFSz |
|
31. (Su.) 00:00,
Szabó Jolán Memorial
|
|
31.
(Su.) |
Tócó Trail-O
|
Debrecen |
HBmDvTFSz |
|
31. (Su.) 00:00,
Tócó Trail-O
|
2014. September |
|
3.
(We.) |
Lindenberg Super Sprint
|
Budapest, Hárshegy |
BEA |
|
3. (We.) 00:00,
Lindenberg memorial
|
|
4.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 11
|
Budapest, KFKI |
|
|
4. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 11
|
|
5.
(Fr.) |
Veszprém County Night Championships
|
Zirc-Kardosrét |
VBT |
|
5. (Fr.) 00:00,
Veszprém County Night Championships
|
|
6.
(Sa.) |
Kecskemét Cup
|
Kecskemét |
KZS, KAL |
|
6. (Sa.) 00:00,
Kecskemét Cup
|
|
6.
(Sa.) |
Team Score Championship of Bács-Kiskun county
|
Izsák |
KAL |
|
6. (Sa.) 00:00,
Team Score Championship of Bács-Kiskun county
|
|
6.
(Sa.) |
Őszi Kikerics Sprint Cup
|
|
BarMTFSZ |
|
6. (Sa.) 00:00,
Őszi Kikerics Sprint Cup
|
|
6.
(Sa.) |
Borsod-Abaúj-Zemplén County Classic Distance Championships
|
Bükkszetkereszt |
DTC |
|
6. (Sa.) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén County Classic Distance
|
|
6.
(Sa.) |
Veszprém County Sprint Championships
|
Szigliget |
THT |
|
6. (Sa.) 00:00,
Veszprém County Sprint Championships
|
|
6.
(Sa.) |
Heves-Nógrád-Jász County Score Team Championhips
|
Salgótarján - Erersztvény |
SDS |
|
6. (Sa.) 00:00,
Heves-Nógrád-Jász County Score Team Championh
|
|
6.
(Sa.) |
Veszprém County Sprint Relay Championships
|
Szigliget |
THT |
|
6. (Sa.) 00:00,
Veszprém County Sprint Relay Championships
|
|
6.
(Sa.) |
Őszi Kikerics CUP Sprint Relay
|
Pécs-Uránváros |
BarMTFSZ |
|
6. (Sa.) 00:00,
Őszi Kikerics CUP Sprint Relay
|
|
7.
(Su.) |
Kalocsa kupa
|
Izsák |
KAL |
|
7. (Su.) 00:00,
Kalocsa Cup
|
|
7.
(Su.) |
Budapest Team Score Championship
|
|
SPA |
|
7. (Su.) 00:00,
Budapest Team Score Championship
|
|
7.
(Su.) |
Eger Cup IV.
|
|
ESP |
|
7. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
7. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
7.
(Su.) |
Borsod-Abaúj-Zemplén County Team Championships
|
Miskolc-Bulgárföld |
DTC |
|
7. (Su.) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén County Team Championship
|
|
7.
(Su.) |
Borsod-Abaúj-Zemplén County Sprint Championships
|
Miskolc-Berekalja |
DTC |
|
7. (Su.) 00:00,
Borsod-Abaúj-Zemplén County Sprint Championsh
|
|
7.
(Su.) |
Kaposvár Cup Mikrosprint
|
Kaposvár, Berzsenyi park |
ZST |
|
8. (Mo.) 00:00,
Kaposvár Cup Mikrosprint
|
|
7.
(Su.) |
Veszprém County Score Team Championships
|
Zirc |
VBT |
|
7. (Su.) 00:00,
Veszprém County Score Team Championships
|
|
7.
(Su.) |
Silvanus sunday 15.
|
|
SAS |
|
7. (Su.) 00:00,
.
|
|
10.
(We.) |
Valkony Ferenc Memorial VI.
|
|
SAS |
|
10. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc Memorial VI.
|
|
13.
(Sa.) |
Hungarian Short Distance Championships
|
Paks |
KAL, PAK |
|
13. (Sa.) 00:00,
Qualification
|
|
13. (Sa.) 00:00,
Final
|
|
14.
(Su.) |
Hungarian Team Score Championships
|
Paks |
KAL, PAK |
|
14. (Su.) 00:00,
Hungarian Team Score Championships
|
|
17.
(We.) |
KP
|
|
SAS, VSE |
|
17. (We.) 00:00,
.
|
|
18.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 13
|
Budaörs, Budapesti út 99. |
|
|
18. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 13
|
|
19-20.
(Fr.) |
Békakonty Cup
|
Tekenye, Zalaszentgrót |
GOC |
|
19. (Fr.) 00:00,
1. etap
|
|
20. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
20. (Sa.) 00:00,
3. etap
|
|
20-21.
(Sa.) |
Keleti Tájfutó Napok
|
Petneháza |
SzSzBTFSz |
|
20. (Sa.) 00:00,
Keleti Tájfutó Napok 1. futam
|
|
20. (Sa.) 00:00,
Keleti Tájfutó Napok 2. futam
|
|
21. (Su.) 00:00,
Keleti Tájfutó Napok 3. futam
|
|
20.
(Sa.) |
Megyer Cup and TempO National Championship
|
Káposztásmegyer - Fót |
BEA, TTE |
|
20. (Sa.) 00:00,
Megyer Kupa
|
|
20. (Sa.) 00:00,
TempO OB
|
|
21.
(Su.) |
Pusztamérges Cup
|
|
PUS |
|
21. (Su.) 00:00,
Pusztamérges Cup
|
|
21.
(Su.) |
Németh László memorial racer
|
Gyermekvasút Virágvölgyi állomás |
KOS |
|
24.
(We.) |
Barabás Memorial
|
|
BEA |
|
24. (We.) 00:00,
Barabás Memorial
|
|
25.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 14
|
Budapest, Görgényi út, Macis-parkoló |
|
|
25. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 14
|
|
26.
(Fr.) |
Somogy County Middle Distance Championsips
|
Kaposvér Gombási parkerdő |
ZST |
|
26. (Fr.) 00:00,
Somogy County Middle Distance Championsips
|
|
27-28.
(Sa.) |
MOM Cup
|
Tatárszentgyörgy, Sarlósár |
MOM |
|
27. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
28. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
27.
(Sa.) |
Postás Night Cup
|
Tatárszentgyörgy |
PSE |
|
27. (Sa.) 00:00,
Postás Night
|
|
27.
(Sa.) |
Dél-alföld Regional Classic Distance Championships
|
|
HTC |
|
27. (Sa.) 00:00,
Dél-alföld Regional Classic Distance Champion
|
|
27-28.
(Sa.) |
MTBO Middle Distance Championships, Borsod-Cross Cup
|
Miskolc, Bükkszentkereszt |
DTC |
|
27. (Sa.) 00:00,
Borsod-Cross Cup
|
|
28. (Su.) 00:00,
Middle Distance Championships
|
|
28.
(Su.) |
Meteor Cup II.
|
Pécs, Stiglicfogdosó |
PVM |
|
28. (Su.) 00:00,
Meteor Cup II.
|
2014. October |
|
1.
(We.) |
Valkony Ferenc Memorial VII.
|
|
SAS |
|
1. (We.) 00:00,
Valkony Ferenc Memorial VII.
|
|
2.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 15
|
Budapest, Hotel Olimpia |
|
|
2. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 15
|
|
3.
(Fr.) |
Baranya County Night Championships
|
Pécs, Fehérkúti Kulcsoház |
BarMTFSZ |
|
3. (Fr.) 00:00,
Baranya County Night Championships
|
|
4-5.
(Sa.) |
Szeged Cup
|
Tázlár, Hungary |
SZV |
|
4. (Sa.) 00:00,
1. day
|
|
5. (Su.) 00:00,
2. day
|
|
4.
(Sa.) |
Szeged Cup Relay
|
Tázlár |
SZV |
|
4. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
5.
(Su.) |
Nyíregyháza Classic Distance Championships
|
|
NYS |
|
5. (Su.) 00:00,
Nyíregyháza Classic Distance Championships
|
|
5.
(Su.) |
Zselic Cup - Baranya-Somogy County Classic Distance Championships
|
Kaposvár Gyertyános völgy |
ZST, BarMTFSZ, PVS |
|
5. (Su.) 00:00,
Zselic Cup - Baranya-Somogy County Classic Di
|
|
5.
(Su.) |
Silvanus sunday 16.
|
|
SAS |
|
5. (Su.) 00:00,
.
|
|
8.
(We.) |
Postáska
|
Budapest, Városliget |
PSE |
|
8. (We.) 00:00,
Postáska
|
|
9.
(Th.) |
Thursday MTBO Series 12
|
Törökbálint, Auchan parking |
|
|
9. (Th.) 00:00,
Thursday MTBO Series 12
|
|
11-12.
(Sa.) |
Hungarian Long Distance Championships
|
Zsana |
MCB |
|
11. (Sa.) 00:00,
Qualification
|
|
12. (Su.) 00:00,
Final
|
|
15.
(We.) |
Vezér-csere Cup - 3SZ/34
|
Kissvábhegy |
MOM |
|
15. (We.) 00:00,
Vezér-csere Cup
|
|
17-19.
(Fr.) |
University Championships and Enyves Éger Cup
|
|
GOC |
|
18. (Sa.) 00:00,
University Relay
|
|
19. (Su.) 00:00,
University Long
|
|
17. (Fr.) 00:00,
Prologue - Enyves Éger Cup 1st day
|
|
18. (Sa.) 00:00,
Enyves Éger Cup 2nd day
|
|
19. (Su.) 00:00,
Enyves Éger Cup 3rd day
|
|
19.
(Su.) |
Vizsla Cup 7.
|
|
VSE |
|
19. (Su.) 00:00,
Vizsla Cup 7.
|
|
19.
(Su.) |
Nyírségi Ősz
|
|
HBS |
|
19. (Su.) 00:00,
1. etap
|
|
19. (Su.) 00:00,
2. etap
|
|
19.
(Su.) |
Heves-Nógrád-Jász County Classic Distance Championhips
|
|
GYO |
|
19. (Su.) 00:00,
Heves-Nógrád-Jász County Classic Distance Cha
|
|
19.
(Su.) |
Vásárhely Cup
|
|
HTC |
|
19. (Su.) 00:00,
Vásárhely Cup
|
|
19.
(Su.) |
Veszprém County Classic Distance Championships
|
Vinye |
BSC |
|
19. (Su.) 00:00,
Veszprém County Classic Distance Championship
|
|
22.
(We.) |
3SZ/35
|
|
HSP |
|
22. (We.) 00:00,
3SZ/35
|
|
23.
(Th.) |
Hungarian Night Championships
|
Répáshuta |
ETC |
|
23. (Th.) 00:00,
Hungarian Night Championships
|
|
23-26.
(Th.) |
Silvanus weekend
|
|
SAS |
|
23. (Th.) 00:00,
1st day
|
|
24. (Fr.) 00:00,
2nd day
|
|
25. (Sa.) 00:00,
3rd day
|
|
26. (Su.) 00:00,
4th day
|
|
24.
(Fr.) |
Hungarian Sprint Relay Championships
|
Miskolc-Komlóstető |
DTC |
|
24. (Fr.) 00:00,
Hungarian Sprint Relay Championships
|
|
25.
(Sa.) |
Hungarian Team Championships
|
Miskolc-Komlóstető |
DTC |
|
25. (Sa.) 00:00,
Hungarian Team Championships
|
|
26.
(Su.) |
Hungarian Club Relay Championships
|
Miskolc-Komlóstető |
DTC |
|
26. (Su.) 00:00,
Hungarian Team Relay Championships
|
|
29.
(We.) |
Sirály Cup IV.
|
|
SIR |
|
29. (We.) 00:00,
.
|
2014. November |
|
1-2.
(Sa.) |
Autumn Spartacus Cup
|
Gánt |
SPA |
|
1. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
2. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
5.
(We.) |
3SZ/37
|
|
MOM |
|
5. (We.) 00:00,
3SZ/35
|
|
8-9.
(Sa.) |
Eger Nagydíj
|
Parádfürdő |
ESP |
|
8. (Sa.) 00:00,
Etap 1
|
|
9. (Su.) 00:00,
Etap 3
|
|
8. (Sa.) 00:00,
Etap 2
|
|
8-9.
(Sa.) |
Thermenland Open
|
Lenti |
ZTC |
|
8. (Sa.) 00:00,
Day 1 (1. race)
|
|
8. (Sa.) 00:00,
Night sprint
|
|
9. (Su.) 00:00,
Day 2 (2. race)
|
|
9.
(Su.) |
Csermely Vilmos Memorial
|
Pécs, Fehér-kúti kulcsosház |
POE |
|
9. (Su.) 00:00,
Csermely Vilmos Memorial
|
|
9.
(Su.) |
Indoor Orienteering Cup
|
|
ZST |
|
9. (Su.) 00:00,
Indoor Orienteering Cup
|
|
9.
(Su.) |
Silvanus sunday 17.
|
|
SAS |
|
9. (Su.) 00:00,
.
|
|
12.
(We.) |
Sirály Cup V.
|
|
SIR |
|
12. (We.) 00:00,
.
|
|
15.
(Sa.) |
Regional Classic
|
|
HBmDvTFSz |
|
15. (Sa.) 00:00,
Regional Classic
|
|
15.
(Sa.) |
Salgó Cup II.
|
Salgótarján - Salgóbánya |
SDS |
|
15. (Sa.) 00:00,
Salgó Cup II.
|
|
15-16.
(Sa.) |
Autumn Juniper Open
|
Bócsa |
HSE, KAL |
|
15. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
16. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
15-16.
(Sa.) |
V. Thermal Cup
|
Káld,Bükfürdő |
KTT |
|
15. (Sa.) 00:00,
1. race
|
|
15. (Sa.) 00:00,
2. race
|
|
16. (Su.) 00:00,
3. race
|
|
16. (Su.) 00:00,
4. race
|
|
16.
(Su.) |
Bocskai Cup
|
|
HBmDvTFSz |
|
16. (Su.) 00:00,
Bocskai Cup
|
|
22.
(Sa.) |
Eger Cup V.
|
|
ESP |
|
22. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
22. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
22.
(Sa.) |
Nyírerdő Cup
|
Levelek-Kemping |
NYK |
|
22. (Sa.) 00:00,
1. etap
|
|
22. (Sa.) 00:00,
2. etap
|
|
22-23.
(Sa.) |
Autumn of Békés
|
Gyopárosfürdő, Szabadkígyós |
BékésMTFSZ |
|
22. (Sa.) 00:00,
1st day - sprint
|
|
23. (Su.) 00:00,
2nd day - middle distance
|
|
23.
(Su.) |
Szabolcs-Szatmár-Bereg County Classic Distance Championsips
|
Levelek-Kemping |
SzSzBTFSz |
|
23. (Su.) 00:00,
Szabolcs-Szatmár-Bereg County Classic Distanc
|
|
23.
(Su.) |
Less Nándor Memorial
|
Miskolc-Tatárdomb |
DTC |
|
23. (Su.) 00:00,
Less Nándor Memorial
|
|
23-30.
(Su.) |
Silvanus SE Winter Training
|
|
SAS |
|
29.
(Sa.) |
Martonvásár Cup
|
Martonvásár |
BEA |
|
29. (Sa.) 00:00,
Martonvásár Cup
|
2014. December |
|
21.
(Su.) |
Silvanus sunday 18.
|
|
SAS |
|
21. (Su.) 00:00,
.
|
|
27.
(Sa.) |
New Year Cup
|
Hűvösvölgy, Nagy-rét |
MOM |
|
27. (Sa.) 00:00,
New Year Cup
|
|
28.
(Su.) |
Silvanus sunday 19.
|
|
SAS |
|
28. (Su.) 00:00,
.
|