Eseménynaptár

Szűrési feltételek

Összecsuk

Események

2012. november
  25-febr. 24. (V) KST Téli edzősorozat KFKI KST
2013. január
19-20. (Szo) Sítájfutó Középtávú és Normáltávú Országos Bajnokság Bánkút ETC
  26. (Szo) Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság Budapest, Farkasrét SPA, BTFSz
  27. (V) Ripszám Henrik emlékverseny Budapest, Hűvösvölgy, P+R parkoló TTE
2013. február
20. (Sz) 3Sz Évadnyitó Budapest, Lágymányos BEA
24. (V) Sítájfutó Országos Rövidtávú és Váltóbajnokság Galyatető MTFSZ, VBT
27. (Sz) 3Sz/2 - Major Kupa Budapest, Városmajor TTE
2013. március
2-3. (Szo) Tavaszi Boróka Kupa Izsák HSE, KAL
6. (Sz) 3Sz/3 Margitsziget HSP
9-10. (Szo) Tájfutó Maraton Herend VBT
9. (Szo) Vizsla Kupa 1. forduló Budapest, Fenyőgyöngye VSE
9. (Szo) Dél-Alföldi Regionális Hosszútávú Bajnokság Bócsa KAL
9. (Szo) Baranya megyei hosszútávú bajnokság Pécs, Fehér-kúti kulcsosház BarMTFSZ
9. (Szo) Veszprém megyei hosszútávú bajnokság Herend VBT
9. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei hosszútávú bajnokság Levelek HBS
10. (V) Silvanus Vasárnap 1. Margitsziget Észak SAS
10. (V) Tavasz Kupa Levelek HBS
13. (Sz) 3Sz/4 - Tavaszi Vakondok Kupa Vérmező MOM
16-17. (Szo) Enyves Éger Kupa Zalaegerszeg GOC
20. (Sz) Valkony Ferenc ev. 1. Kőbánya Kertváros SAS
23. (Szo) Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság Nyírbátor STE
23. (Szo) Nyírség kupa (HOB kísérő verseny) Nyírbátor STE
23. (Szo) Békési Évadnyitó Póstelek BékésMTFSZ
24. (V) Szabolcs kupa Nyírbátor STE
24. (V) Silvanus Vasárnap 2. Népliget Dél SAS
24. (V) Salgó kupa 1. forduló Salgótarján - Salgóbánya SDS
27. (Sz) Valkony Ferenc ev. 2. Budapest, Újhegyi lakótelep SAS
29-31. (P) Homokháti Maccabi Kupa Mórahalom - Balotaszállás MCB
30. (Szo) Maccabi Váltó Balotaszállás MCB
30. (Szo) Somogy-Zala megyei hosszútávú bajnokság - ELHALASZTVA Patca THS
2013. április
3. (Sz) 3Sz/7 Martinovics-hegy - Városmajor MOM
5. (P) Kaposvár város rövidtávú bajnoksága Kaposvár THS
6. (Szo) Erdei verseny Szentgotthárd HBmDvTFSz
6. (Szo) Csokonai Kupa   HBmDvTFSz
6-7. (Szo) Szentendre Kupa Sóly HSE
6. (Szo) Hóvirág Kupa Baranya Kővágószőlős-Hetvehely BarMTFSZ
7. (V) Eger kupa 2. forduló Eger ESP
7. (V) Szombathely Kupa 1. forduló Szombathely GOC
7. (V) Alföld kupa és Nagy Albert EV.   HBmDvTFSz
7. (V) Medvehagyma Kupa Baranya Kővágószőlős-Hetvehely BarMTFSZ
7. (V) Silvanus rendkívüli vasárnapi edzőverseny Újhegyi Lakótelep SAS
10. (Sz) Jubileumi Kupa Budapest, Farkaserdő BEA
11. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 1. Budapest, Hajógyári-sziget
12. (P) Tavaszi Rövidtávú kupa Kaposvár - Deseda Arborétum THS
13. (Szo) Nyíregyháza városi középtávú bajnokság Visegrád STE
13. (Szo) Nyíregyháza városi rövidtávú bajnokság Budapest STE
13. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei diákolimpia Zalalövő STE
13-14. (Szo) CESOM 2013 Pozsony, Šajdíkove Humence HSE
13. (Szo) Hegyvidék Kupa Adyliget, Fekete-fej MOM
13-14. (Szo) Kisbakter Kupa+edzői konferencia Pirtó SZV
13. (Szo) Baranya Megyei Éjszakai Bajnokság Pécs, Fehér-kúti kulcsosház BarMTFSZ
13. (Szo) Elektromos Kupa Győr GYE
14. (V) Silvanus Vasárnap 3. Kiscell SAS
14. (V) Kankalin Kupa Baranya Pécs, Fehér-kúti kulcsosház BarMTFSZ
17. (Sz) Kakukk-hegyi 3SZ Kakukk-hegy KOS
18. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 2. Budapest, Csillebérc (KFKI)
20-21. (Szo) Postás Kupa Dabas PSE
20. (Szo) Postás Váltó Dabas PSE
24. (Sz) Bács-Kiskun megyei diákolimpia Ágasegyháza KAL
24. (Sz) Békés megyei diákolimpia Békéscsaba. Széchenyi-liget BékésMTFSZ
24. (Sz) Valkony Ferenc ev. 3. Budapest, Kőbánya, Óhegy-park SAS
25. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 3. Budapest, Hármashatárhegy (Szépvölgyi út)
26. (P) Zala megyei diákolimpia Csöde ZmTFSz, ZTC
27. (Szo) Baranya-Somogy megyei diákolimpia Kaposvár Városi Sportcsarnok THS
27-28. (Szo) Bunker kupa Herend, Hajag-tető VBT
27. (Szo) Csongrád megyei diákolimpia és Mentor Kupa Ásotthalom HOD
27. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középtávú bajnokság Ófehértó-Ligettanya NYK
27. (Szo) Göcsej kupa Zalaegerszeg ZTC
27. (Szo) Budapesti és Pest megyei Diákolimpia és Gödöllő Kupa Gödöllő, Egyetemváros SAS
27-28. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa, Szlovák Kupa Großmittel, Bécsújhely
27. (Szo) Zalai Tavasz Kupa (Vas Megyei Diákolimpia) Zalaegerszeg, Alsó-erdő ZTC
28. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei diákolimpia és középtávú bajnokság Noszvaj-Síkfőkút ESP
28. (V) Silvanus Vasárnap 4. KFKI - Csillebérc SAS
30. (K) Somogy megyei éjszakai bajnokság Kaposvár - Gyertyános völgy THS
2013. május
1. (Sz) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei diákolimpia Budapest DTC
1. (Sz) Eötvös EV Pilisszentiván BEA
1. (Sz) Eötvös Váltó Pilisszentiván BEA
2. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 4. Budapest, Hárshegy (Szépjuhászné)
3. (P) Szélrózsa Éjszakai Mátrafüred TTE
4-5. (Szo) Tipo Kupa Mátrafüred TTE
5. (V) Szombathely Kupa 2. forduló Dozmat GOC
8. (Sz) Hidegkút Kupa Hárs-hegy HSP
9. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 5. Budapest, Péterhalom (XVIII. Sas u.)
10. (P) Templomdomb kupa Kaskantyú THS
11-12. (Szo) Bihar kupa Nagyvárad SAS
11. (Szo) Gyöngyvirág kupa Kozári vadászház BarMTFSZ
11. (Szo) Ópusztaszer kupa Ópusztaszer SZU
11-12. (Szo) Honvéd Kupa Fenyőfő VHS
11-12. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa, Szlovák Kupa Kassa
11. (Szo) Budapest Sprintbajnoksága Budapest, Anna-rét MOM
11. (Szo) Budapest Sprintváltó Bajnoksága Budapest, Anna-rét MOM
12. (V) Eger kupa 3. forduló Eger ESP
12. (V) Vizsla Kupa 2. forduló Budapest, Hárs-hegy, Szépjuhászné VSE
15. (Sz) Sirály Kupa I. Normafa SIR
16. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 6. Budapest, Kamaraerdő (Szoborpark)
17-20. (P) Nógrád Nagydíj Hollókő BBB, SDS
18. (Szo) Somogy megyei rövidtávú bajnokság Barcs THS
18. (Szo) Nógrád Nagydíj Váltó Hollókő SDS, BBB
22. (Sz) Gazdagrét Kupa Gazdagrét SPA
23. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 7. Budapest, Normafa (Hotel Olimpia)
24. (P) Postás Éjszakai - Budapest Éjszakai Bajnoksága Pilisvörösvár PSE
25-26. (Szo) Országos Diákolimpia egyéni Miskolc, Bükkszentkereszt BAZMTFSZ
25-26. (Szo) 63. Herman Ottó emlékverseny és Borsod kupa Bükkszentkereszt BAZMTFSZ
25. (Szo) Országos Diákolimpia váltó Bükkszentkereszt BAZMTFSZ
26. (V) Silvanus Vasárnap 5. Népliget Észak SAS
29. (Sz) Valkony Ferenc ev. 4. Népliget Dél SAS
30. (Cs) <s>Csütörtöki Tájbringa Széria 8.</s> - <span style="color:red">ELHALASZTVA!</span> Budapest, Hajógyári-sziget
2013. június
1. (Szo) <strike>Debrecen városi normáltávú bajnokság </strike> <FONT COLOR="#FF3300"> ELMARAD</FONT> Budapest, Műegyetem HBmDvTFSz
1. (Szo) Somogy megyei csapatbajnokság Kaposvár, Tókaji erdő THS
1. (Szo) Vas-Zala megyei Középtávú Bajnokság Magyarlak, Szőlőhegy VasMTFSZ
1. (Szo) Vizsla Kupa 3. forduló Budapest, Vadaskert, Hűvösvölgy Szepesi u. vége VSE
1-2. (Szo) Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Országos Bajnokság, Dunakanyar Sprint Szob, Zebegény DTC
1. (Szo) Vas-Zala megyei Nyílt Váltóbajnokság Magyarlak, Szőlőhegy VasMTFSZ
2. (V) Gyöngyös kupa Csicsói erdészlak GYO
2. (V) Kupaks Paks, Cseresznyéspuszta PAK, FLF
2. (V) Silvanus vasárnap 6. Budapest, Margitsziget SAS
2. (V) Kupaks Váltó Paks, Cseresznyéspuszta PAK, FLF
5. (Sz) Sirály Kupa II. Csillebérc (KFKI) SIR
6. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 9. Budapest, Jánoshegy (Szépjuhászné)
8. (Szo) 8. Kész István emlékverseny Tata, Csillagvizsgáló TTT
8. (Szo) Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság Orfű, Mecsekháza PVM
9. (V) Meteor kupa 1. forduló Orfű, Mecsekháza PVM
9. (V) Silvanus vasárnap 7. Budapest, József Attila ltp. SAS
9. (V) Tisza-tó kupa Tiszafüred ESP
12. (Sz) OSZMON Kupa Kőbánya Városközpont SAS
13. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 10. Budapest, Hármashatárhegy (Mackós parkoló)
15. (Szo) Baranya Megyei Középtávú Bajnokság Pécs-Árpádtető BarMTFSZ
15. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középtávú bajnokság Bánkút DTC
15-16. (Szo) Tavaszi Spartacus Kupa Pusztavám SPA
15-16. (Szo) Thermenland Open 2013 Horvátország ZTC
15. (Szo) Tavaszi Spartacus Kupa - Váltó Pusztavám SPA
15. (Szo) Baranya Megyei váltóbajnokság Pécs - Árpádtető BarMTFSZ
16. (V) Dél-alföldi Regionális Középtávú Bajnokság Solt és Kecskemét között KAL
16. (V) Salgó kupa 2. forduló ELMARAD Budapest, Kőbánya-Újhegy SDS
16. (V) Silvanus vasárnap 8. Budapest, Normafa SAS
16. (V) Dél-alföldi Regionális Váltóbajnokság Solt és Kecskemét között KAL
19. (Sz) Valkony Ferenc ev. 5. Városliget SAS
22. (Szo) Országos Középtávú Egyéni Bajnokság Héreg-Bajna TTE
23. (V) Országos Váltó Bajnokság Héreg TTE
25. (K) Pacsi váltó Pusztavacsi-erdő CSP
26. (Sz) Gellérthegy Kupa Gellért-hegy SPA
28. (P) Jurta Kupa Kecskeméti szabadidőközpont CSP, KZS
29-30. (Szo) Sopron kupa 1. nap Soproni hegység - Fáberrét, 2. nap Ágfalva- SMA
29. (Szo) Vizsla Kupa 4. forduló Budapest, Jánoshegy VSE
29-30. (Szo) Tájkerékpáros Magyar Kupa, Osztrák Kupa, Szlovák Kupa Káld THT, KTT
30. (V) Pest megyei Normáltávú Bajnokság Százhalombatta TTE
2013. július
3. (Sz) Hárs-hegyi 3SZ Hárs-hegy KOS
5. (P) Balaton kupa éjszakai prológ Csókás GOC
6-7. (Szo) Balaton Kupa Gyenesdiás, Keszthely GOC
7. (V) Silvanus vasárnap 9. Kőbánya Óhegy SAS
10. (Sz) Sirály Kupa III. Margitsziget SIR
13. (Szo) Silvanus szombat Vérmező SAS
13. (Szo) Veszprém megyei középtávú bajnokság Olaszfalu VBT
14. (V) Semmelweis emlékverseny Nagykovácsi OSC
17. (Sz) Valkony Ferenc ev. 6. Óbuda városközpont SAS
20. (Szo) Vizsla Kupa 5. forduló Budapest, Pozsonyi-hegy VSE
20-21. (Szo) Tájkerékpáros Rövid és Hosszútávú Országos Bajnokság Érd THT, HSE
21. (V) Silvanus vasárnap 10. Kakukkhegy SAS
24. (Sz) Valkony Ferenc ev. 7. Hármashatárhegy-Vadaskert SAS
27-28. (Szo) Dunántúl Kupa Káld Hidegkút KTT
28. (V) Silvanus Vasárnap 11. Városliget SAS
31. (Sz) Valkony Ferenc ev. 8. Péterhalom SAS
2013. augusztus
2-4. (P) Barátság Kupa Balatonalmádi, Balatonfűzfő VBT
2-3. (P) Békés Kupa Szabadkígyós, Kaszaper BékésMTFSZ
3. (Szo) Vizsla Kupa 6. forduló Budapest, Vadaskert VSE
4. (V) Silvanus Vasárnap 12. Budapest, Népliget észak SAS
7. (Sz) Nyári Spartacus Kupa Tabán SPA
11. (V) Silvanus Kupa Nagykovácsi SAS
16-20. (P) Hungária kupa Veszprém VTC, PSE
16. (P) Nyílt Veszprém megyei váltóbajnokság Olaszfalu VBT
17-19. (Szo) Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Veszprém THT
19. (H) Veszprém megyei éjszakai bajnokság - újrarendezés Szügy VHS, BTK
21. (Sz) Kaszáspók a Hegedűsökkel Pók utcai lakótelep SAS
24-25. (Szo) Dobó István emlékverseny Eger ETC
25. (V) Kecskemét Kupa Kecskemét KAL
28. (Sz) Lázár deák ev. Budapest - Őrmező-Dobogó - Olimpiai Park TTE
30. (P) Postás Éjszakai Kupa - Budapest 2013. évi éjszakai tájfutó bajnoksága Piliscsaba, Zajnát PSE
31. (Szo) Baranya megyei rövidtávú bajnokság Pécs-Uránváros BarMTFSZ
31. (Szo) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei normáltávú bajnokság Bükkszentkereszt DTC
31. (Szo) Dél-alföldi regionális rövidtávú bajnokság Szentes HTC
31. (Szo) Heves-Jász-Nógrád megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság Budapest, Gellért-hegy SDS
31. (Szo) Szabó Jolán Hajdú-Bihar megyei rövidtávú bajnokság Budapest, Kőbánya HBmDvTFSz
31. (Szo) Széll János Debrecen városi rövidtávú bajnokság Salgótarján HBmDvTFSz
31. (Szo) Hódmezővásárhely kupa Szentes HTC
31. (Szo) Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú bajnokság Keszthely ZmTFSz, ZTC
31. (Szo) Apáczai ev. Budapest-Káposztásmegyer BEA
2013. szeptember
1. (V) 11. Tatai Honvéd Kupa Tata, Olimpiai Edzőtábor TTT
1. (V) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rövidtávú bajnokság Miskolc, Komlóstető DTC
1. (V) Sulyom kupa Mártély HOD
1. (V) Kertész kupa Pécs, Vízfő BarMTFSZ
1. (V) Less Nándor emlékverseny Miskolc, Kilián-Dél lakótelep DTC
1. (V) Budapesti Pontbegyűjtő Csapatbajnokság Budapest, Margitsziget OSC
4. (Sz) <strike>Lindenberg ev.</strike> elmarad! Hárs-hegy BEA
4. (Sz) Hajógyári-szigeti 3SZ Hajógyári Sziget SAS
  4. (Sz) Csongrád megyei szerda 1. Szeged, Partfürdő CsTFSz
5. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 11. Budapest, Csillebérc (KFKI)
7. (Szo) Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság Szentendre SPA
8. (V) Országos Pontbegyűjtő Csapat Bajnokság Szentendre SPA
11. (Sz) Valkony Ferenc ev. 9. Budapest, Népliget SAS
12. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 12. Törökbálint (Auchan)
13. (P) Őszi Rövidtávú kupa Kaposvár - Városliget THS
14. (Szo) Igaz Béla emlékverseny Pécs, Rigókút PVS
14. (Szo) Pusztamérges kupa Mérgesi-erdő PUS
14. (Szo) Vizsla Kupa 7. forduló Budapest, Kakukk-hegy VSE
14-15. (Szo) Keleti Tájfutó Napok Baktalórántháza NYK
14-15. (Szo) Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Maccabi Kupa Ásotthalom MCB
15. (V) Baranya Megyei Csapatbajnokság Pécs,Jakab-hegy BarMTFSZ, PVS
15. (V) Silvanus vasárnap 14. Feneketlen-tó SAS
18. (Sz) 3SZ Németh L.emlékére Virágvölgy KOS
19. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 13. Budapest, Hárshegy (Szépjuhászné)
20-21. (P) Békakonty Kupa Tekenye, Zalaszentgrót GOC
21. (Szo) Dél-alföldi regionális normáltávú bajnokság Öttömösi-erdő SZU
21. (Szo) Eger kupa 4. forduló Eger ESP
21. (Szo) Somogy megyei váltóbajnokság Kaposvár - Deseda Arborétum THS
21. (Szo) MOM Kupa Érd - Sóskút MOM
22. (V) Rimóczi emlékverseny Öttömösi-erdő SZU
22. (V) Silvanus vasárnap 15. Martinovics-hegy SAS
22. (V) Somogy megyei középtávú bajnokság Kaposvár, Tókaji erdő THS
25. (Sz) Barabás Á. ev. Budapest, Káposztásmegyer BEA
26. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 14. Budapest, Hármashatárhegy (Mackós parkoló)
28. (Szo) Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság Bécsújhely NYV
28-29. (Szo) Kalocsa Kupa Izsák KAL
28. (Szo) Kalocsa Kupa Váltó Izsák KAL
29. (V) Meteor kupa 2. forduló Pécs, volt ércbánya II-es üzem PVM
29. (V) Győr-Moson-Sopron-Vas Megye Nyílt normáltávú Bajnoksága Kőszeg,Szabó-hegy,Sípálya
2013. október
2. (Sz) Valkony Ferenc ev. 10. Budapest, Kőbánya-városközpont SAS
3. (Cs) Csütörtöki Tájbringa Széria 15. Budapest, Normafa (Hotel Olimpia)
4. (P) Mecsek Kupa Váltó Pécs BarMTFSZ
5. (Szo) Hajdú-Bihar megyei normáltávú bajnokság Macis parkoló HBmDvTFSz
5-6. (Szo) Mecsek Kupa Pécs BarMTFSZ
6. (V) Heves-Jász-Nógrád megyei normáltávú bajnokság Veszprém, Balantofűzfő GYO
6. (V) Nyírségi ősz emlékverseny Szögliget HBS
6. (V) Silvanus vasárnap 16. Normafa SAS
9. (Sz) 3Sz/32 - Hegylakó Kupa Rege park MOM
12. (Szo) Országos Csapat Bajnokság Tázlár SZV
12-13. (Szo) OCSB/OEVB kísérőverseny Tázlár SZV
13. (V) Silvanus vasárnap 17. Margitsziget észak SAS
13. (V) Országos Egyesületi Váltó Bajnokság Tázlár SZV
16. (Sz) Postáska Kab-hegy PSE
19-20. (Szo) Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság Salgótarján SDS
23. (Sz) Október 23. emlékverseny Békéscsaba, Széchenyi-liget BékésMTFSZ
23. (Sz) Forradalmi MTBO Nagykovácsi
26. (Szo) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei normáltávú bajnokság Ófehértó-Ligettanya NYK
26. (Szo) Veszprém megyei normáltávú bajnokság Kab-hegy VBT
26. (Szo) Vizsla Kupa 8. forduló Budapest, Csillebérc VSE
26. (Szo) Zselic kupa - 6 fordulós mikrosprint Taszár THSE Sportpálya THS
26-27. (Szo) Szeged Kupa és Egyetemi-Főiskolás Országos Bajnokság Ásotthalom MCB
26. (Szo) MEFOB váltó Ásotthalom MCB
27. (V) Somogy-Zala megyei egyesületi váltó bajnokság ELMARAD Magyarlak ZTC
27. (V) Galambos Péter EV, Zala-Steiermark egyéni bajnoksága Csöde ZmTFSz, ZTC
27. (V) Ötfős váltó   VBT
27. (V) Silvanus Vasárnap 18. Gellérthegy SAS
30. (Sz) Sirály Kupa IV. József Attila ltp. SIR
2013. november
1. (P) Budasprint Budai Vár HSP
2. (Szo) <strike>Bocskai kupa</strike> <B><FONT COLOR="#FF3300">ELMARAD</FONT></B> Budapest, Népliget HBmDvTFSz
2-3. (Szo) Őszi Spartacus kupa Vértes hegység SPA
6. (Sz) 3Sz/35 - Őszi Vakondok kupa Gesztenyés kert (MOM park) MOM
9-10. (Szo) Eger Nagydíj Eger / Szarvaskő ESP
10. (V) Csermely Vilmos emlékverseny Pécs, Fehér-kúti kulcsosház POE
10. (V) Silvanus Vasárnap 19. Kiscell SAS
13. (Sz) Sirály Kupa V. Vérmező SIR
16-17. (Szo) Békési Ősz Gyopárosfürdő, Póstelek BékésMTFSZ
16-17. (Szo) IV. Thermál Kupa Sárvár KTT
16. (Szo) Salgó kupa 3. forduló Salgótarján sportcentrum SDS
16-17. (Szo) Őszi Boróka Kupa Bócsa HSE, KAL
23. (Szo) Eger kupa 5. forduló Felsőtárkány ESP
23. (Szo) Nyírerdő kupa Baktalórántháza NYK
2013. december
27. (P) BÚÉK Kupa Budapest, Hűvösvölgyi nagyrét MOM