2014. október |
|
1.
(Sz) |
Valkony Ferenc emlékverseny VII. forduló
|
Kőbánya Városközpont |
SAS |
|
1. (Sz) 00:00,
Valkony Ferenc emlékverseny VII. forduló
|
|
2.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 15.
|
Budapest, Hotel Olimpia |
|
|
2. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 15.
|
|
3.
(P) |
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
Pécs, Fehérkúti Kulcsoház |
BarMTFSZ |
|
3. (P) 00:00,
Baranya megyei éjszakai bajnokság
|
|
4-5.
(Szo) |
Szeged Kupa
|
Tázlár |
SZV |
|
4. (Szo) 00:00,
1. nap
|
|
5. (V) 00:00,
2. nap
|
|
4.
(Szo) |
Szeged Kupa váltó
|
Tázlár |
SZV |
|
4. (Szo) 00:00,
Váltó
|
|
5.
(V) |
Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság
|
|
NYS |
|
5. (V) 00:00,
Nyíregyháza városi normáltávú bajnokság
|
|
5.
(V) |
Zselic kupa - Baranya-Somogy megyei normáltávú bajnokság
|
Kaposvár Gyertyános völgy |
ZST, BarMTFSZ, PVS |
|
5. (V) 00:00,
Zselic kupa - Baranya-Somogy megyei normáltáv
|
|
5.
(V) |
Silvanus vasárnap 16.
|
Hárshegy |
SAS |
|
5. (V) 00:00,
.
|
|
8.
(Sz) |
Postáska
|
Budapest, Városliget |
PSE |
|
8. (Sz) 00:00,
Postáska
|
|
9.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
Törökbálint, Auchan (volt Cora) parkoló |
|
|
9. (Cs) 00:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 12.
|
|
11-12.
(Szo) |
Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság
|
Zsana |
MCB |
|
11. (Szo) 00:00,
Selejtező
|
|
12. (V) 00:00,
Döntő
|
|
15.
(Sz) |
Vezér-csere Kupa - 3SZ/34
|
Kissvábhegy |
MOM |
|
15. (Sz) 00:00,
Vezér-csere Kupa
|
|
17-19.
(P) |
Egyetemi-Főiskolás Országos Bajnokság és Enyves Éger kupa
|
Zalaegerszeg, Döbröce |
GOC |
|
18. (Szo) 00:00,
MEFOB Váltó
|
|
19. (V) 00:00,
MEFOB Egyéni
|
|
17. (P) 00:00,
Prológ - Enyves Éger Kupa 1. nap
|
|
18. (Szo) 00:00,
Enyves Éger Kupa 2. nap
|
|
19. (V) 00:00,
Enyves Éger Kupa 3. nap
|
|
19.
(V) |
Vizsla Kupa 7.
|
Vadaskert, Görgényi út, Macis parkoló |
VSE |
|
19. (V) 00:00,
Vizsla Kupa 7.
|
|
19.
(V) |
Nyírségi Ősz
|
|
HBS |
|
19. (V) 00:00,
1. futam
|
|
19. (V) 00:00,
2. futam
|
|
19.
(V) |
Heves-Nógrád-Jász megyei normáltávú bajnokság
|
|
GYO |
|
19. (V) 00:00,
Heves-Nógrád-Jász megyei normáltávú bajnokság
|
|
19.
(V) |
Vásárhely kupa
|
|
HTC |
|
19. (V) 00:00,
Vásárhely kupa
|
|
19.
(V) |
Veszprém megyei normáltávú bajnokság
|
Vinye |
BSC |
|
19. (V) 00:00,
Veszprém megyei normáltávú bajnokság
|
|
22.
(Sz) |
3SZ/35
|
|
HSP |
|
22. (Sz) 00:00,
3SZ/35
|
|
23.
(Cs) |
Éjszakai OB
|
Répáshuta |
ETC |
|
23. (Cs) 00:00,
Éjszakai OB
|
|
23-26.
(Cs) |
Silvanus hosszú hétvége
|
Budapest: Hajógyári sziget, Normafa, Gellérthegy, |
SAS |
|
23. (Cs) 00:00,
Hajógyári-sziget
|
|
24. (P) 00:00,
Normafa
|
|
25. (Szo) 00:00,
Gellérthegy
|
|
26. (V) 00:00,
Rege-park
|
|
24.
(P) |
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság
|
Miskolc-Komlóstető |
DTC |
|
24. (P) 00:00,
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság
|
|
25.
(Szo) |
Országos Csapatbajnokság
|
Miskolc-Komlóstető |
DTC |
|
25. (Szo) 00:00,
Országos Csapatbajnokság
|
|
26.
(V) |
Országos Egyesületi Váltóbajnokság
|
Miskolc-Komlóstető |
DTC |
|
26. (V) 00:00,
Országos Egyesületi Váltóbajnokság
|
|
29.
(Sz) |
Sirály Kupa IV.
|
József Attila lakótelep |
SIR |
|
29. (Sz) 00:00,
3SZ/36
|