2024. április |
|
1.
(H) |
Húsvéti tojáskereső
|
Budapest, Péterhalmi-erdő |
SAS |
|
3.
(Sz) |
Budapest Kupa 5. forduló
|
Nagykovácsi |
TTE |
|
3. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 5. forduló
|
|
4.
(Cs) |
Sprint Tusa (WRE)
|
Tatabánya |
TFSE |
|
4. (Cs) 13:30,
1. futam
|
|
4. (Cs) 17:00,
2. futam
|
|
4.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
Hajógyári-sziget |
|
|
4. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 1.
|
|
5-7.
(P) |
CEYOC 2024
|
Vérteskozma |
SPA |
|
5. (P) 15:00,
CEYOC váltó
|
|
6. (Szo) 10:00,
CEYOC hosszútáv
|
|
7. (V) 10:00,
CEYOC középtáv
|
|
6-7.
(Szo) |
61. Tavaszi Spartacus Kupa
|
Vérteskozma |
SPA |
|
6. (Szo) 10:00,
Hosszútáv
|
|
7. (V) 10:00,
Középtáv
|
|
6. (Szo) 00:00,
Prológ
|
|
10.
(Sz) |
Budapest Kupa 6. forduló
|
Népliget észak |
SAS |
|
10. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 6. forduló
|
|
11.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
Népliget |
|
|
11. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 2.
|
|
13-14.
(Szo) |
Mecsek Open'24
|
Orfű, Rácz-tanya |
PVM |
|
13. (Szo) 11:00,
Mecsek Open'24 Középtáv
|
|
14. (V) 10:00,
Mecsek Open'24 Hosszútáv
|
|
13. (Szo) 17:00,
Mecsek Open'24 Rövidtáv
|
|
13-14.
(Szo) |
Bihar Kupa
|
Kardó, Bihar megye |
ADY |
|
13. (Szo) 11:00,
Középtáv
|
|
14. (V) 10:00,
Hosszútáv
|
|
13-14.
(Szo) |
Tájkerékpáros Szlovák Bajnokság, Cseh Kupa, Magyar Kupa
|
Limbach (SVK) |
|
|
13. (Szo) 12:00,
Hosszútáv, Magyar Kupa
|
|
14. (V) 09:30,
Középtáv, Magyar Kupa
|
|
17.
(Sz) |
Budapest Kupa 7. forduló
|
Vérmező, Budai Önkéntes Ezred emlékműve |
SPA |
|
17. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 7. forduló
|
|
18.
(Cs) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
Péterhalom |
|
|
18. (Cs) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 3.
|
|
20-21.
(Szo) |
MEFOB, Komárom-Esztergom vármegyei diákolimpia és Tatai Honvéd Kupa
|
Dunaalmás, Tata |
TTT |
|
20. (Szo) 00:00,
MEFOB egyéni (középtáv)
|
|
21. (V) 00:00,
MEFOB sprintváltó
|
|
20-21.
(Szo) |
Megyei diákolimpia hétvége
|
- |
|
|
20. (Szo) 10:00,
Megyei diákolimpia hétvége
|
|
20.
(Szo) |
Heves vármegyei diákolimpia és kozéptávú bajnokság
|
Felsőtárkány |
ESP |
|
20. (Szo) 10:00,
3 vármegyei diákolimpia és középtávú bajnoks
|
|
20.
(Szo) |
Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun Vármegyei diákolimpia, X. Papp János emlékverseny
|
Ruzsa |
HOM |
|
20. (Szo) 11:00,
Csongrád, Bács Vármegyei DO, X. Papp János EV
|
|
20-21.
(Szo) |
Tájkerékpáros Horvát Bajnokság, Magyar Kupa
|
Szelence (CRO) |
|
|
20. (Szo) 12:00,
Középtáv, Magyar Kupa
|
|
21. (V) 11:00,
Hosszútáv, Magyar Kupa
|
|
20.
(Szo) |
Tavasz kupa és szabolcs-szatmár-bereg megyei diák olimpia
|
Nagykálló - Téka tábor |
HBS |
|
20. (Szo) 10:00,
Tavasz Kupa + Sz-Sz-B,B-A-Z,H-B. Diákolimpia
|
|
20.
(Szo) |
Veszprém Vármegyei Diákolimpia és 59. Bakony kupa
|
Kab-hegy |
VTC |
|
20. (Szo) 10:00,
Veszprém Vármegyei Diákolimpia és 59. Bakony kupa
|
|
20.
(Szo) |
Pesterzsébeti Fürdő K. Budapesti és Pest Vm. Diákolimpia
|
Gubacs |
TSE |
|
20. (Szo) 10:00,
Budapesti és Pest Vm. Diákolimpia
|
|
20.
(Szo) |
Vas- és Győr-Moson-Sopron Vármegyei Diákolimpia
|
- |
SZT, , SMA |
|
20. (Szo) 16:00,
Vas- és Gy-M-Sopron Vármegyei Diákolimpia
|
|
20.
(Szo) |
Baranya-Somogy-Tolna Vármegyei Diákolimpia és Paks Kupa
|
Paks Cseresznyéspuszta |
PVS, PAK |
|
20. (Szo) 10:00,
B-S-T Vármegyei Diákolimpia és Paks Kupa
|
|
20.
(Szo) |
Fejér Vármegyei Diákolimpia
|
Sárpentele - Széchenyi Zsigmond pihenőház |
ARA |
|
21.
(V) |
Vizsla Kupa 2. forduló
|
Budapest Fenyőgyöngye |
VSE |
|
21. (V) 10:00,
Vizsla Kupa 2. forduló
|
|
21.
(V) |
Zala Vármegyei Diákolimpia
|
- |
ZTC |
|
21. (V) 10:30,
Zala Vármegyei Diákolimpia
|
|
24.
(Sz) |
Budapest Kupa 8. forduló
|
Normafa Látogatóközpont |
MOM |
|
24. (Sz) 15:00,
Budapest Kupa 8. forduló
|
|
24.
(Sz) |
Monspart Sarolta emlékfutás
|
Normafa Látogatóközpont |
MTFSZ |
|
26-28.
(P) |
XVII. Nógrád Nagydíj
|
Mátraszentimre |
BBB, SDS |
|
27. (Szo) 15:00,
XVII. Nógrád Nagydíj E2
|
|
28. (V) 10:00,
XVII. Nógrád Nagydíj E3
|
|
27. (Szo) 11:00,
XVII. Nógrád Nagydíj E1
|
|
26. (P) 21:00,
XVII. Nógrád Nagydíj éjszakai
|
|
26.
(P) |
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
Csopak, Nosztori pihenő |
|
|
26. (P) 16:00,
Csütörtöki Tájbringa Széria 4.
|
|
27-28.
(Szo) |
Balaton MTBO, Magyar Kupa, Osztrák Kupa, Cseh Kupa, WRE, WMS
|
Balatonfüred |
OSC, BSC |
|
27. (Szo) 00:00,
Balaton MTBO középtáv
|
|
28. (V) 00:00,
Balaton MTBO hosszútáv
|
|
27.
(Szo) |
Gyöngyvirág kupa
|
- |
BarMTFSZ, POE |
|
27. (Szo) 10:00,
Gyöngyvirág kupa
|