- 10714Személy
- 339Szervezet
- 179Dokumentum
F10C Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 248 | Bóta Móric | ESP | 214****BM | 7:46 | 44.48 | |
2. | 243 | Pósz Ferenc | NYS | 113****PF | 9:07 | 33.01 | |
3. | 245 | Majláth Marót | DVT | 10:07 | 24.51 | ||
4. | 250 | Rózsa Illés | ESP | 114****RI | 11:19 | 14.31 | |
5. | 246 | Pók Levente | ESP | 113****PL | 11:35 | 12.04 | |
6. | 249 | Jakab Lehel | DVT | 114****JL | 14:12 | 0.00 | |
7. | 247 | Zay Bálint | DVT | 114****ZB | 20:36 | 0.00 | |
251 | Nyulászi Kende | DVT | 113****NK | Hiányzó ell.pont | - |
F10DK Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 267 | Huszár Mátyás | SDS | 116****HM | 11:11 | - | |
2. | 268 | Országh Zsombor | ESP | 116****OZ | 12:58 | - | |
3. | 265 | Takács Ádám | ESP | 114****TA | 15:42 | - |
F12C Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 11 | Törőcsik Soma | ETC | 111****TS | 7:39 | 38.45 | |
1. | 1 | Zsilvölgyi Regő | ESP | 111****ZR | 7:39 | 38.45 | |
3. | 13 | Kadlót Ákos | SDS | 111****KA | 7:59 | 35.31 | |
4. | 3 | Hajdú Benedek | ESP | 112****HB | 8:05 | 34.37 | |
5. | 17 | Miklós Huba | ESP | 112****MH | 9:11 | 24.00 | |
5. | 5 | Horváth-Császár Ákos Huba | ESP | 111****HA | 9:11 | 24.00 | |
7. | 12 | Tóth Bendegúz | ESP | 112****TB | 9:12 | 23.85 | |
8. | 6 | Havasi Bendegúz | DVT | 112****HB | 10:55 | 7.68 | |
9. | 14 | Hegedüs Maxim | DVT | 11:07 | 5.79 | ||
10. | 10 | Sebestyén Roland | DVT | 112****SR | 11:23 | 3.28 | |
11. | 4 | Ilku Bence | NYS | 112****IB | 11:53 | 0.00 | |
12. | 2 | Kisiczki Lóránt | DVT | 112****KL | 12:07 | 0.00 | |
13. | 15 | Nagy Gergely | GYO | 111****NG | 12:13 | 0.00 | |
14. | 9 | Kovács Ákos | ESP | 112****KA | 13:27 | 0.00 | |
15. | 8 | Labanics István | NYS | 112****LI | 13:52 | 0.00 | |
16. | 16 | Sütő Máté | EK | 17:50 | - | ||
17. | 7 | Molnár Máté | ESP | 112****MM | 22:27 | 0.00 |
F14B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 29 | Várszegi Zsombor | GKS | 111****VZ | 14:04 | 44.93 | |
2. | 24 | Dovák Csoma István | ESP | 110****DC | 14:59 | 39.55 | |
3. | 21 | Kovács Dominik | ESP | 110****KD | 15:33 | 36.22 | |
4. | 19 | Hamar Csanád | ESP | 109****HC | 15:36 | 35.93 | |
5. | 25 | Gyurina Márton | GKS | 111****GM | 16:10 | 32.60 | |
6. | 28 | Tóth-Nán Tamás | SDS | 110****TT | 16:15 | 32.11 | |
7. | 27 | Léber Levente | GKS | 111****LL | 21:05 | 3.74 | |
8. | 18 | Debreczeni Patrik Márk | GYO | 110****DP | 21:42 | 0.12 | |
9. | 26 | Hegedüs Gaszton | DVT | 23:13 | 0.00 | ||
23 | Bessenyei Kirill | GKS | 111****BK | Hiányzó ell.pont | - |
F15-18C Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 37 | Dorkó Ádám | ESP | 105****DA | 10:32 | 59.43 | |
2. | 33 | Gál Csenger Gergő | ETC | 107****GC | 11:37 | - | |
3. | 30 | Szabó Márton | ESP | 108****SM | 12:59 | 43.59 | |
4. | 38 | Antal Mátyás | ETC | 106****AM | 14:06 | 36.38 | |
5. | 40 | Ács Benedek | ZTC | 108****AB | 14:23 | - | |
6. | 31 | Csiszár Péter László | ESP | 109****CP | 14:26 | 34.22 | |
7. | 39 | Sebestyén Tamás | DVT | 110****ST | 15:32 | 27.11 | |
8. | 36 | Antal Benedek | ETC | 109****AB | 15:49 | 25.28 | |
9. | 34 | Szafkó Botond | ETC | 106****SB | 17:43 | 13.00 | |
10. | 41 | Lénárt Levente | ESP | 110****LL | 17:56 | 11.60 | |
11. | 35 | Márku Gábor | ESP | 110****MG | 21:11 | 0.00 | |
12. | 32 | Bolyki Imre Ferenc | ESP | 33:10 | 0.00 |
F16B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 43 | Kiss Ágoston | GKS | 108****KA | 11:01 | 59.57 | |
2. | 55 | Demeter Botond | DVT | 108****DB | 12:22 | 51.24 | |
3. | 46 | Piller-Dávid Marcell | ESP | 108****PM | 13:23 | 44.97 | |
4. | 48 | Molnár István | SDS | 107****MI | 13:25 | 44.77 | |
5. | 56 | Zsilvölgyi Zsombor | ESP | 107****ZZ | 13:38 | 43.43 | |
6. | 54 | Jónás Botond | ESP | 109****JB | 14:24 | 38.70 | |
7. | 45 | Molnár Benedek | DVT | 108****MB | 16:20 | 26.78 | |
8. | 53 | Dósa László Gyula | ETC | 107****DL | 16:21 | 26.68 | |
9. | 42 | Vajda Levente Mihály | ESP | 107****VL | 17:00 | 22.67 | |
10. | 47 | Jakab Álmos | DVT | 108****JA | 17:14 | 21.23 | |
11. | 57 | Szabó Bálint | EK | 17:38 | - | ||
12. | 52 | Berecz András | ESP | 20:01 | - | ||
51 | Ender Márk | GYO | 108****EM | Hiányzó ell.pont | - | ||
44 | Borbás Péter | ESP | 195****BP | Versenyen kívül | - |
F18B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 65 | Holló Bálint András | ESP | 105****HB | 14:14 | 53.91 | |
2. | 63 | Hajdu Koppány | ESP | 105****HK | 15:05 | 49.51 | |
3. | 59 | Alb Zalán | SDS | 106****AZ | 16:21 | 42.96 | |
4. | 64 | Papp László Áron | NYS | 106****PL | 16:51 | 40.38 | |
5. | 61 | Marosszéky Péter | SDS | 105****MP | 17:17 | 38.14 | |
6. | 62 | Tamás Bence | DVT | 106****TB | 18:53 | 29.87 | |
7. | 60 | Jakab Levente | DVT | 106****JL | 19:09 | 28.49 |
F21B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 69 | Jacsó Barnabás | ESP | 101****JB | 14:26 | 76.79 | |
2. | 82 | Tölgyesi Tamás | SPA | 193****TT | 14:56 | 74.30 | |
3. | 66 | Demeter Ambrus | DVT | 100****DA | 15:26 | 71.80 | |
4. | 79 | Mag Viktória | SDS | 203****MV | 15:46 | 70.14 | |
5. | 68 | Szundi Attila | DVT | 180****SA | 16:32 | 66.32 | |
6. | 70 | Maier Bendegúz | SDS | 105****MB | 16:54 | 64.49 | |
7. | 85 | Pintér Ábel | DVT | 193****PA | 16:59 | 64.07 | |
8. | 74 | Magyar Tamás Gábor | TFSE | 198****MT | 18:12 | 58.01 | |
9. | 77 | Wachter András | VHS | 105****WA | 18:18 | 57.51 | |
10. | 75 | Mag Fruzsina | SDS | 203****MF | 18:30 | 56.51 | |
11. | 76 | Pólik Mihály Bekény | ETC | 104****PM | 22:32 | 36.40 | |
12. | 80 | Ender Martin | GYO | 104****EM | 26:29 | 16.71 | |
13. | 84 | Molnár Antal | SDS | 192****MA | 26:47 | - | |
14. | 81 | Ács Gergely | ZTC | 101****AG | 31:51 | 0.00 | |
73 | Berecz Gábor | SDS | 184****BG | Hiányzó ell.pont | - | ||
280 | Bárány Tamás | ESP | 199****BT | Versenyen kívül | - | ||
67 | Korózs Attila | ESP | 192****KA | Versenyen kívül | - |
F35B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 93 | Gábor József | PAK | 178****GJ | 14:30 | 79.48 | |
2. | 90 | Kottman Dezső | DVT | 179****KD | 15:06 | 76.79 | |
3. | 94 | Papp László | NYS | 175****PL | 16:36 | 70.06 | |
4. | 98 | Balabás Péter Gergő | DVT | 183****BP | 16:37 | 69.98 | |
5. | 97 | Halona Gergely | DVT | 179****HG | 16:40 | - | |
6. | 91 | Balogh Péter | FSC | 177****BP | 16:52 | 68.86 | |
7. | 86 | Drapcsik Péter | DVT | 178****DP | 17:45 | 64.90 | |
8. | 95 | Kiss Gábor András | ESP | 180****KG | 18:04 | 63.48 | |
9. | 89 | Balogh Márk | FSC | 176****BM | 18:33 | 61.31 | |
10. | 92 | Demeter Zsolt | DVT | 181****DZ | 18:54 | 59.74 | |
11. | 87 | Kálnási Zsolt | GYO | 185****KZ | 20:12 | 53.92 | |
12. | 88 | Maczák Péter | DVT | 180****MP | 31:16 | 4.29 |
F45B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 110 | Jacsó Tibor | ESP | 174****JT | 13:20 | 74.74 | |
2. | 107 | Kiss György | GKS | 174****KG | 15:07 | 66.55 | |
3. | 113 | Gyurina Szabolcs | GKS | 177****GS | 15:16 | 65.86 | |
4. | 100 | Molnár István | SDS | 177****MI | 15:39 | 64.10 | |
5. | 103 | Bóta Péter | ETC | 177****BP | 15:57 | 62.72 | |
6. | 102 | Szikszai Szabolcs | SDS | 176****SS | 17:45 | 54.45 | |
7. | 115 | Szabó Zsolt | EKM | 17:48 | - | ||
8. | 114 | Komjáti Attila | GYO | 177****KA | 18:24 | 51.46 | |
9. | 116 | Simon Péter | GYO | 173****SP | 19:28 | 46.56 | |
10. | 105 | Ács Gábor | ZTC | 171****AG | 19:33 | 46.18 | |
11. | 111 | Debreczeni József | GYO | 174****DJ | 25:01 | 21.06 | |
12. | 104 | Kucsma István | ESP | 169****KI | 25:39 | - |
F55B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 124 | Sramkó Tibor | SDS | 161****ST | 16:19 | 62.96 | |
2. | 122 | Kovács József | SDS | 156****KJ | 17:15 | 59.27 | |
3. | 121 | Honfi Gábor | VHS | 155****HG | 17:52 | 56.83 | |
4. | 123 | Rusvai László | FSC | 162****RL | 18:08 | 55.78 | |
5. | 117 | Bózsó Zoltán | ESP | 168****BZ | 18:09 | 55.71 | |
6. | 119 | Hegedüs Ákos | GTC | 167****HA | 21:33 | 42.26 | |
7. | 120 | Stork Joachim Gábor | SDS | 166****SJ | 23:28 | - | |
118 | Karczag Tamás | DVT | 166****KT | Hiányzó ell.pont | - |
F65B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 125 | Kovács Attila Gábor | ZSC | 151****KA | 19:06 | - | |
2. | 126 | Kiss György | GKS | 147****KG | 20:59 | - | |
3. | 279 | Nagy Árpád | ETC | 144****NA | 28:40 | - |
N10C Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 255 | Koncz Anna | ESP | 213****KA | 10:05 | 42.67 | |
2. | 253 | Szundi Boglárka | ESP | 215****SB | 11:53 | 30.56 | |
3. | 260 | Kadlót Dóra | SDS | 213****KD | 12:09 | 28.77 | |
4. | 258 | Hajdú Eszter | ESP | 214****HE | 13:28 | 19.91 | |
5. | 257 | Farkas Réka Fanni | ESP | 214****FR | 15:29 | 6.34 | |
6. | 264 | Komjáti Zsófia | GYO | 214****KZ | 15:38 | 5.34 | |
7. | 261 | Kovács Emese | ESP | 213****KE | 15:43 | 4.78 | |
8. | 256 | Csabai Dóra | ESP | 214****CD | 17:29 | 0.00 | |
9. | 259 | Jakus Emma Kata | ESP | 215****JE | 18:11 | 0.00 | |
10. | 254 | Misik Luca Anna | ESP | 213****ML | 24:37 | 0.00 | |
262 | Demeter Száva | DVT | 215****DS | Hiányzó ell.pont | - |
N10DK Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 277 | Kovács Tamara | ESP | 215****KT | 9:50 | - | |
2. | 274 | Demeter Gyöngyvér | EKM | 18:11 | - | ||
3. | 275 | Horváth Anna Szederke | ESP | 214****HA | 22:58 | - | |
3. | 272 | Csabai Rita | ESP | 217****CR | 22:58 | - | |
5. | 271 | Juhász Emma | ESP | 23:22 | - | ||
5. | 270 | Bozsó Míra | ESP | 214****BM | 23:22 | - | |
7. | 269 | Országh Tekla | ESP | 217****OT | 23:24 | - |
N12C Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 129 | Szundi Borbála | ESP | 213****SB | 7:42 | 42.46 | |
2. | 138 | Farkas Zorka Lili | ESP | 211****FZ | 8:03 | 39.36 | |
3. | 134 | Csabai Klára | ESP | 211****CK | 9:04 | 30.38 | |
4. | 136 | Szafkó Réka | ETC | 212****SR | 9:19 | 28.17 | |
5. | 135 | Nagy Petra Zoé | TFSE | 211****NP | 9:26 | 27.14 | |
6. | 130 | Várszegi Gréta | GKS | 213****VG | 9:50 | 23.60 | |
7. | 127 | Hegyi Zita | GKS | 211****HZ | 10:17 | 19.63 | |
8. | 128 | Szikszai Boglárka | SDS | 211****SB | 13:17 | 0.00 | |
9. | 133 | Kovács Anna Rozália | NYS | 212****KA | 13:31 | 0.00 | |
10. | 137 | Labanics Eszter | NYS | 212****LE | 14:01 | 0.00 | |
11. | 132 | Pallér Flóra | ESP | 211****PF | 15:26 | 0.00 |
N14B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 148 | Zagyi Terézia | JMD | 210****ZT | 13:49 | 43.15 | |
2. | 141 | Kalmár Gabriella | JMD | 200****KG | 14:01 | 42.05 | |
3. | 146 | Ozsvárt Enikő | SDS | 209****OE | 14:54 | 37.20 | |
4. | 145 | Sütő Csenge | ETC | 209****SC | 15:38 | 33.18 | |
5. | 139 | Sztojka Lea | NYS | 212****SL | 16:43 | 27.23 | |
6. | 140 | Korponai Jázmin | SDS | 210****KJ | 18:12 | 19.08 | |
7. | 144 | Csordás Blanka | DVT | 210****CB | 20:55 | 4.17 | |
8. | 142 | Balla Edina | SDS | 210****BE | 22:55 | 0.00 | |
143 | Gábor Hanna | KZS | 210****GH | Hiányzó ell.pont | - |
N15-18C Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 151 | Balku Lilla | NYS | 207****BL | 9:30 | 56.95 | |
2. | 153 | Marosszéky Panna | SDS | 207****MP | 10:33 | 50.09 | |
3. | 149 | Virág Petra | ESP | 207****VP | 13:47 | 28.97 | |
4. | 154 | Rózsa Eleonóra | ESP | 210****RE | 14:07 | 26.79 | |
5. | 152 | Kelemen Luca | ETC | 205****KL | 18:06 | 0.77 |
N16B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 157 | Mauer Luca | GTC | 210****ML | 11:55 | 70.21 | |
2. | 160 | Hengsperger Lilla | NYS | 209****HL | 12:56 | 66.04 | |
3. | 164 | Gábor Zsófia | KZS | 208****GZ | 13:30 | 63.72 | |
4. | 156 | Sztojka Zoé | NYS | 207****SZ | 16:05 | 53.14 | |
5. | 161 | Szabó Ágota | GKS | 207****SA | 16:30 | 51.44 | |
6. | 168 | Bóta Dorka | ETC | 207****BD | 16:35 | 51.10 | |
7. | 166 | Szabó Janka | DVT | 208****SJ | 18:25 | 43.59 | |
8. | 159 | Berencsi Panna | GTC | 207****BP | 18:27 | 43.45 | |
9. | 165 | Kalmár Petronella | JMD | 208****KP | 18:30 | 43.25 | |
10. | 167 | Vöröss Luca | ESP | 208****VL | 19:15 | 40.18 | |
11. | 170 | Tóth Zsuzska | DVT | 208****TZ | 22:30 | 26.87 | |
12. | 169 | Debreczeni Alexa Rita | GYO | 207****DA | 22:33 | 26.67 |
N18B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 171 | Kovács Dorina | ESP | 206****KD | 14:04 | 61.40 | |
2. | 172 | Takács Emese | ESP | 206****TE | 14:46 | 58.54 | |
3. | 174 | Balázs Eszter | GKS | 206****BE | 15:32 | 55.40 | |
4. | 162 | Zagyi Erzsébet | JMD | 207****ZE | 16:41 | 50.69 | |
5. | 175 | Bóta Dorina | ESP | 207****BD | 18:28 | 43.39 |
N21B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 179 | Kiss Kamilla | GKS | 204****KK | 14:19 | 70.95 | |
2. | 183 | Kocsik Nóra | ESP | 201****KN | 15:07 | 67.55 | |
3. | 177 | Borhegyi Teodóra | TFSE | 201****BT | 15:21 | 66.56 | |
4. | 181 | Simon Ágnes | ETC | 274****SA | 19:02 | 50.92 | |
5. | 178 | Füzi Réka | ZTC | 203****FR | 26:07 | 20.84 | |
6. | 184 | Sándor Bettina | SDS | 296****SB | 38:54 | - |
N35B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 192 | Csikós Nóra | FSC | 283****CN | 14:24 | 71.64 | |
2. | 191 | Gábor Anita | PAK | 280****SA | 14:31 | 71.18 | |
3. | 186 | Maczák-Fellegi Ivett | DVT | 285****FI | 15:18 | 68.14 | |
4. | 190 | Papp Ildikó | SDS | 282****PI | 15:37 | 66.92 | |
5. | 188 | Fülöp Eszter | GKS | 281****FE | 16:32 | 63.36 | |
6. | 185 | Bóta Zsófia | ETC | 280****BZ | 21:37 | 43.64 | |
7. | 187 | Jakab-Kiss Orsolya | DVT | 276****JO | 26:30 | 24.69 | |
8. | 189 | Demeterné Dózsa Viktória | DVT | 282****DV | 28:06 | 18.49 |
N45B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 202 | Szecskó Viktória | ETC | 277****SV | 16:21 | 77.23 | |
2. | 200 | Nagy Zsanett | GTC | 276****MZ | 19:14 | 69.87 | |
3. | 195 | Gyurináné Pesti Györgyi | GKS | 277****GG | 20:27 | 66.76 | |
4. | 198 | Hernigl Judit | GKS | 278****HJ | 21:49 | 63.27 | |
5. | 197 | Hatala Éva | GYO | 272****HE | 23:50 | 58.12 | |
6. | 201 | Fábián Beatrix | FMT | 274****FB | 28:25 | 46.41 |
N55B Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 208 | Várady Szilvia | DVT | 264****VS | 17:06 | 75.32 | |
2. | 206 | Rusvainé Barócsi Katalin | FSC | 265****RB | 18:22 | 72.08 | |
3. | 205 | Kiss Teodóra | ETC | 268****KT | 22:01 | 62.76 | |
4. | 207 | Kissné Kiss Mária | JMD | 257****KK | 23:28 | 59.05 |
NYK Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 221 | Csabainé Hornyák Judit | ESP | 10:36 | - | ||
2. | 215 | Kozák Éva | ESP | 258****KE | 11:02 | - | |
3. | 218 | Csabai Edina | ESP | 11:07 | - | ||
4. | 209 | Nán Klára | SDS | 277****NK | 12:54 | - | |
5. | 212 | Országh Réka | ESP | 13:55 | - | ||
6. | 220 | Gulácsi Panna | NYS | 211****GP | 14:08 | - | |
7. | 211 | Maczák Vilmos | EKM | 19:26 | - | ||
8. | 216 | Márkuné Kovács Anasztázia | ESP | 20:37 | - | ||
9. | 214 | Somelán Margit | ETC | 30:02 | - | ||
10. | 217 | Márton Virág | NYS | 202****MV | 36:01 | - |
NYT Térkép: K-2179/A-2023 | EGER Érsekkert és környéke (Eger - Tihamér) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Nytsz | Érv. | Idő | Rs.pont |
1. | 225 | Kissné Rusvai Katalin | FSC | 293****RK | 17:14 | - | |
2. | 224 | Berencsi Lajos | NYS | 174****BL | 17:46 | - | |
3. | 227 | Csabai Dániel | ESP | 185****CD | 19:21 | - | |
4. | 223 | Zay Dávid | EK | 19:33 | - | ||
5. | 239 | Farkas Zoltán | ESP | 20:55 | - | ||
6. | 237 | Alb Péter | SDS | 20:59 | - | ||
7. | 229 | Balku István | NYS | 169****BI | 21:25 | - | |
8. | 226 | Dr. Pokol Gergő | EKM | 22:13 | - | ||
9. | 222 | Honfi Gábor | TTE | 23:38 | - | ||
10. | 242 | Veres Imre | ESP | 156****VI | 25:04 | - | |
11. | 234 | Majláth Arnold Izsó | EKM | 25:32 | - | ||
12. | 232 | Országh Gábor | ESP | 26:23 | - | ||
13. | 231 | Sramkó Réka | SDS | 297****SR | 27:00 | - | |
14. | 236 | Mauer Máté | GTC | 105****MM | 27:42 | - | |
15. | 228 | Lefler Kinga Katalin | GKS | 280****LK | 28:42 | - | |
16. | 233 | Albné Bogárdi Tünde | SDS | 31:07 | - | ||
17. | 230 | Érsek-P. Ildikó | ETC | 270****EI | 35:53 | - | |
18. | 238 | Szabó Zsolt | GKS | 172****SZ | 37:27 | - | |
19. | 235 | Juhász József | ESP | 39:32 | - |