2015. February |
|
28-Mar. 1.
(Sa.) |
Spring Juniper Open
|
Izsák |
HSE, KAL |
|
28. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
1. (Su.) 00:00,
Day 2
|
2015. March |
|
4.
(We.) |
3SZ/3
|
|
HSP |
|
4. (We.) 00:00,
3SZ/3
|
|
7.
(Sa.) |
Igaz Béla memorial racer and Baranya long disdance championship
|
|
PVS |
|
7. (Sa.) 00:00,
Igaz Béla memorial racer and Baranya long dis
|
|
7.
(Sa.) |
Tavasz Kupa és Dél-alföldi regionális hosszútávú bajnokság
|
Izsák |
KAL |
|
7. (Sa.) 00:00,
Tavasz Cup
|
|
7.
(Sa.) |
Győr-Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajnokság
|
Káld |
KTT |
|
7. (Sa.) 00:00,
Győr-Vas-Veszprém-Zala megyei hosszútávú bajn
|
|
8.
(Su.) |
Silvanus sunday 1.
|
Népliget |
SAS |
|
8. (Su.) 00:00,
.
|
|
11.
(We.) |
3SZ/4
|
|
MOM |
|
11. (We.) 00:00,
3SZ/4
|
|
14-15.
(Sa.) |
Spring Spartacus Cup
|
Vérteskozma |
SPA |
|
14. (Sa.) 00:00,
Day 1
|
|
15. (Su.) 00:00,
Day 2
|
|
14.
(Sa.) |
Békési évadnyító
|
Gyula-Városerdő |
CSP |
|
14. (Sa.) 00:00,
Békési évadnyító
|
|
18.
(We.) |
Kertváros Cup 3SZ/5
|
|
SAS |
|
18. (We.) 00:00,
3SZ/5
|
|
21.
(Sa.) |
Csokonai Cup
|
|
HBmDvTFSz |
|
21. (Sa.) 00:00,
Csokonai Cup
|
|
21.
(Sa.) |
O-Marathon Prologue and Spring Elektromos Cup
|
Győr |
VBT |
|
21. (Sa.) 00:00,
O-Marathon Prologue
|
|
21-22.
(Sa.) |
Földeák-Hagymatikum Cup
|
Földeák - Makó |
MCB |
|
21. (Sa.) 00:00,
Etap 1
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Etap 2
|
|
22. (Su.) 00:00,
Etap 3
|
|
22. (Su.) 00:00,
Etap 4
|
|
21.
(Sa.) |
Zalai Tavasz Kupa
|
|
ZTC |
|
21. (Sa.) 00:00,
Zalai Tavasz Kupa 1.forduló
|
|
21. (Sa.) 00:00,
Zalai Tavasz Kupa 2.forduló
|
|
21.
(Sa.) |
Barbácsi Ákos emlékverseny és Budapest hosszútávú bajnokság
|
Pilisszentiván |
BEA |
|
21. (Sa.) 00:00,
Barbácsi Ákos emlékverseny és Budapest hosszú
|
|
22.
(Su.) |
Alföld Cup and Nagy Albert Memorial
|
|
HBmDvTFSz |
|
22. (Su.) 00:00,
Alföld Cup and Nagy Albert Memorial
|
|
22.
(Su.) |
O-Marathon
|
Fenyőfő |
VBT |
|
22. (Su.) 00:00,
O-Marathon
|
|
22.
(Su.) |
Salgó kupa 1.forduló, Heves-Jász-Nógrád megyei hosszútávú bajnokság
|
Salgótarján - Forgách telep |
SDS |
|
22. (Su.) 00:00,
Salgó kupa 1.forduló, Heves-Jász-Nógrád megye
|
|
22.
(Su.) |
Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
Bánya |
SMTFSZ |
|
22. (Su.) 00:00,
Somogy megyei hosszútávú bajnokság
|
|
22.
(Su.) |
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó kupa 1.forduló
|
|
MSE |
|
22. (Su.) 00:00,
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó kupa 1.fordu
|
|
22.
(Su.) |
Vizsla Kupa 1. etap
|
Budapest Hűvösvölgy, Nagyrét, Fazekas hill |
VSE |
|
22. (Su.) 00:00,
Vizsla Kupa 1. forduló
|
|
25.
(We.) |
3SZ/6
|
Vérmező |
MOM |
|
25. (We.) 00:00,
3SZ/6
|
|
27.
(Fr.) |
Komárom-Esztergom megyei Diákolimpia
|
|
TTT |
|
27. (Fr.) 00:00,
Komárom-Esztergom megyei Diákolimpia
|
|
28.
(Sa.) |
Szentendre Cup
|
Szentendre |
HSE |
|
28. (Sa.) 00:00,
Middle
|
|
28-29.
(Sa.) |
iQor Szombathely Cup
|
Szombathely |
GOC |
|
28. (Sa.) 00:00,
Szombathely kupa 1.futam
|
|
28. (Sa.) 00:00,
Szombathely kupa 2.futam
|
|
29. (Su.) 00:00,
Szombathely kupa 3.futam
|
|
29. (Su.) 00:00,
Szombathely kupa 4.futam
|
|
28.
(Sa.) |
Szentendre Cup Relay
|
Szentendre |
HSE |
|
28. (Sa.) 00:00,
Relay
|
|
29.
(Su.) |
Silvanus sunday 2.
|
|
SAS |
|
29. (Su.) 00:00,
.
|