Alföld kupa és Nagy Albert emlékverseny

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
55492 IF | pálya: 8 | F12C - N12C | OR IF 1 30 56.67 27:09,67 5
55493 IF | pálya: 7 | F14B - N18B - N20B | OR IF 1 50 45:43,67 4
55494 IF | pálya: 6 | F18B | OR IF 1 50 30.44 42:31,00 8
55495 FF | pálya: 1 | F21B | OR FF 1 75 19.03 50:09,67 5
55496 FF | pálya: 4 | F21BR - F55A | OR FF 1 75 1
55497 SF | pálya: 2 | F35A | OR SF 1 70 56:31,33 3
55498 SF | pálya: 3 | F45A - F50A | OR SF 1 60 19.52 49:31,00 8
55499 SF | pálya: 4 | F21BR - F55A | OR SF 1 50 20.08 40:00,67 5
55500 IN | pálya: 8 | F12C - N12C | OR IN 1 30 1
55501 IN | pálya: 11 | N16B | OR IN 1 40 31:59,67 4
55502 IN | pálya: 7 | F14B - N18B - N20B | OR IN 1 40 12.50 36:39,00 6
55503 SN | pálya: 5 | F65A - N40A | OR SN 1 45 2
55504 SF | pálya: 5 | F65A - N40A | OR SF 1 40 33.94 54:16,33 5

Rangsorpontok

IF | pálya: 8 | F12C - N12C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 27:09,67 )
Pm: 56.67 [ ponthozók: Tar Levente 56.00, Hrotkó Mátyás 56.00, Papp László Áron 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Tar Levente NYV 105****TL 22:57 56.77  
F12C Hrotkó Mátyás DTC 105****HM 26:48 44.49  
F12C Tóth Álmos NYV 106****TA 31:44 28.74  
F12C Tamás Bence DTC 106****TB 43:13 0.00  
F12C Papp László Áron NYV 106****PL 128:02 0.00  
IF | pálya: 7 | F14B - N18B - N20B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 45:43,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Tőczik Vendel DTC 104****TV 40:51 -  
F14B Jóvári Norbert NYV 103****JN 45:23 -  
F14B Lakatos Mátyás NYV 104****LM 50:57 -  
F14B Komjáthi Levente Ferenc DTC 103****KL 53:52 -  
IF | pálya: 6 | F18B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 42:31,00 )
Pm: 30.44 [ ponthozók: Zsigmond Zsombor 24.74, Sztojka Milán Szabolcs 30.27, Komjáthi Ádám 36.31 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Zsigmond Zsombor DTC 101****ZZ 36:43 80.53  
F18B Sztojka Milán Szabolcs NYV 103****SM 43:02 68.58  
F18B Bagoly Ferenc András NYV 100****BF 47:48 59.56  
F18B Koleszár Martin DTC 101****KM 51:51 51.90  
F18B Komjáthi Ádám DTC 100****KA 53:28 48.84  
F18B Balku Levente NYV 102****BL 61:52 32.95  
F18B Szentmiklóssy Bálint NYV 101****SB 63:37 29.64  
F18B Tóth László NYV 102****TL 65:28 26.14  
FF | pálya: 1 | F21B | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 50:09,67 )
Pm: 19.03 [ ponthozók: Tugyi Levente 6.89, Tölgyesi Tamás 15.57, Rebák Csaba 34.62 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21A Tugyi Levente DTC 194****TL 42:22 95.58  
F21A Tölgyesi Tamás DTC 193****TT 47:08 86.65  
F21A Rebák Csaba STE 191****RC 60:59 60.69  
F21A Román Dávid Dániel STE 194****RD 75:21 33.76  
F21A Trócsányi Péter SPA 197****TP 82:16 20.79  
FF | pálya: 4 | F21BR - F55A | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21Br Dombi Mihály DNS 185****DM 51:46 -  
SF | pálya: 2 | F35A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 56:31,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35A Kottman Dezső DTC 179****KD 43:43 -  
F35A Barta Zoltán HBS 177****BZ 60:43 -  
F35A Lakatos Tamás NYV 173****LT 65:08 -  
SF | pálya: 3 | F45A - F50A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 60, Tm: 49:31,00 )
Pm: 19.52 [ ponthozók: Tamás Tibor 13.79, Karácsony Péter 19.28, Borsi Ferenc 25.49 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F45A Borsi Ferenc NAV 168****BF 48:30 82.11  
F45A Tamás Tibor DTC 169****TT 49:52 79.92  
F45A Kozma Ferenc NAV 168****KF 50:11 79.41  
F50A Iski Ferenc STE 166****IF 53:02 74.83  
F50A Karácsony Péter HBS 167****KP 60:54 62.20  
F45A Kozma Zsolt NAV 170****KZ 60:59 62.07  
F45A Bujdosó Sándor NAV 166****BS 68:01 50.77  
F45A Román János STE 168****RJ 94:13 8.70  
SF | pálya: 4 | F21BR - F55A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 40:00,67 )
Pm: 20.08 [ ponthozók: Gabnai Ernő 16.96, Trócsányi Zoltán 21.50, Zsilkin Viktor 21.77 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F55A Gabnai Ernő DNS 161****GE 37:38 84.09  
F55A Zsilkin Viktor HBS 156****ZV 40:41 78.75  
F55A Trócsányi Zoltán DIS 161****TZ 41:43 76.94  
F55A Hrenkó László ESP 159****HL 49:25 63.45  
F55A Rebák Sándor László STE 158****RS 60:56 43.28  
IN | pálya: 8 | F12C - N12C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Lakatos Róza NYV 206****LR 29:20 -  
IN | pálya: 11 | N16B | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 31:59,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Tóth Nóra NYV 202****TN 27:27 -  
N16B Szilágyi Iringó DTC 201****SI 33:27 -  
N16B Bagoly Luca Enikő NYV 203****BL 35:05 -  
N16B Vass Tünde Lilla DTC 202****VT 63:41 -  
IN | pálya: 7 | F14B - N18B - N20B | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 36:39,00 )
Pm: 12.50 [ ponthozók: Tamás Bianka 8.41, Szilágyi Emese 13.20, Tóbis Anita 15.90 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N18B Tamás Bianka DTC 299****TB 35:18 89.43  
N18B Szilágyi Emese DTC 299****SE 35:47 88.74  
N18B Tóbis Anita DTC 200****TA 38:52 84.32  
N18B Balku Nóra NYV 299****BN 50:24 67.80  
N18B Tóth Johanna NYV 299****TJ 52:26 64.89  
N18B Bujdosó Rita NAV 299****BR 60:00 54.05  
SN | pálya: 5 | F65A - N40A | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40A Asboltné Kerekes Ágnes DIS 269****AK 38:52 -  
N40A Várady Szilvia DTC 264****VS 47:52 -  
SF | pálya: 5 | F65A - N40A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 54:16,33 )
Pm: 33.94 [ ponthozók: Kovács András 31.81, Vajda László 34.10, Zsilinszky Pál 35.90 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F65A Zsilinszky Pál DIS 152****ZP 52:02 69.11  
F65A Kovács András HBS 148****KA 54:07 66.28  
F65A Vajda László ZTC 146****VL 56:40 62.80  
F65A Tóth Béla HBS 149****TB 63:46 53.13  
F65A Hargitai István TTE 143****HI 77:42 34.15