Tavaszi Spartacus Kupa - Bp. Normáltávú Bajnoksága

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
56766 IF | pálya: 19. W15-18C; M12C (C) | W15-18C - IF 1 30 56.00 38:13,33 14
56767 IF | pálya: 1. M14B (B) | M14B | OR IF 1 50 34.04 49:29,67 15
56768 IF | pálya: 20. M15-18C; W21C (C) | M15-18C - IF 1 50 47.29 41:13,67 8
56769 IF | pálya: AA | OR IF 1 50 23.58 64:29,33 15
56770 IF | pálya: AA | OR IF 1 50 12.25 68:23,67 11
56771 FF | pálya: AA | OR FF 1 75 11.14 81:44,67 28
56772 FF | pálya: 2. M21B (F) | M21B | OR FF 1 75 37.89 90:48,00 6
56773 FF | pálya: 7. W21B; M21Br (F) | W21B - M21Br FF 1 75 47.92 48:41,67 12
56774 FF | pálya: 6. M21C (F) | M21C | OR FF 1 75 74:07,67 3
56775 SF | pálya: AA | OR SF 1 70 13.47 81:05,00 8
56776 SF | pálya: 13. M40 (G) | M40 | OR SF 1 65 7.95 71:44,00 14
56777 SF | pálya: 14. M45 (B) | M45 | OR SF 1 60 6.38 61:16,67 15
56778 SF | pálya: 12. M50 (D) | M50 | OR SF 1 55 7.56 63:22,00 24
56779 SF | pálya: 11. M55 (D) | M55 | OR SF 1 50 15.61 58:02,00 10
56780 SF | pálya: 10. M60; W40 (D) | M60 - W40 | OR SF 1 45 21.57 66:24,67 11
56781 SF | pálya: 15. M65; W50 (B) | M65 - W50 | OR SF 1 40 19.48 57:33,67 10
56782 SF | pálya: 16. M70; W55; W21Br (E) | M70 - W SF 1 35 31.52 54:09,67 9
56783 SF | pálya: 23. M75; W65 (E) | W65 | OR SF 1 35 51.08 58:44,00 6
56784 SF | pálya: 24. M85; M80; W70 (E) | M80 - M85 SF 1 35 1
56785 IN | pálya: 5. W12C (C) | W12C | OR IN 1 30 49.23 24:51,00 13
56786 IN | pálya: 8. W14B (E) | W14B | OR IN 1 40 46.01 57:22,00 11
56787 IN | pálya: 19. W15-18C; M12C (C) | W15-18C - IN 1 40 46.21 40:39,33 7
56788 IN | pálya: A | OR IN 1 40 14.16 50:35,33 15
56789 IN | pálya: AA | OR IN 1 40 62:26,67 4
56790 FN | pálya: AA | OR FN 1 55 8.32 70:35,00 11
56791 FN | pálya: 20. M15-18C; W21C (C) | M15-18C - FN 1 55 1
56792 SN | pálya: 10. M60; W40 (D) | M60 - W40 | OR SN 1 45 6.65 60:35,00 14
56793 SN | pálya: 9. M35Br; W45 (E) | M35Br - W45 | SN 1 40 9.67 56:49,67 15
56794 SN | pálya: 15. M65; W50 (B) | M65 - W50 | OR SN 1 35 7.15 54:38,33 10
56795 SN | pálya: 16. M70; W55; W21Br (E) | M70 - W SN 1 35 102:22,67 3
56796 SN | pálya: 22. W60 (E) | W60 | OR SN 1 30 2
56797 SN | pálya: 23. M75; W65 (E) | W65 | OR SN 1 30 33.02 45:24,00 5
56798 SN | pálya: 24. M85; M80; W70 (E) | M80 - M85 SN 1 30 92:43,00 3
56799 SF | pálya: 9. M35Br; W45 (E) | M35Br - W45 | SF 1 70 25.56 49:07,00 16
56800 FN | pálya: 16. M70; W55; W21Br (E) | M70 - W FN 1 55 43.66 48:26,00 9

Rangsorpontok

IF | pálya: 19. W15-18C; M12C (C) | W15-18C - ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 38:13,33 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Koblencz Kristóf 56.00, Vörös Vendel Jenő 56.00, Bordács Krisztián 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Bálint Gergő VHS 106****BG 34:20 52.75  
F12C Barát Miklós VHS 105****BM 39:16 41.65  
F12C Szőke Vencel TTE 106****SV 41:04 37.60  
F12C Bujdosó Márk Levente SPA 108****BM 43:10 32.88  
F12C Mauer Máté GTC 105****MM 44:38 29.58  
F12C Kovács Jeromos VHS 106****KJ 47:02 24.18  
F12C Blaskó Benedek VHS 106****BB 47:41 22.71  
F12C Koblencz Kristóf TTT 105****KK 48:35 20.69  
F12C Molnár Botond VHS 106****MB 55:25 5.31  
F12C Bordács Krisztián GTC 105****BK 59:48 0.00  
F12C Vörös Vendel Jenő TTT 105****VV 62:39 0.00  
F12C Fáy Pál TTE 106****FP 64:18 0.00  
F12C Kiss Benedek TTT 105****KB 90:57 0.00  
F12C Chmelik Roland VHS 106****CR 142:43 0.00  
IF | pálya: 1. M14B (B) | M14B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 49:29,67 )
Pm: 34.04 [ ponthozók: Sztojka Milán Szabolcs 30.27, Angyal Dániel 34.82, Kiszel Gergő 37.04 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Angyal Dániel VHS 103****AD 48:10 68.21  
F14B Sztojka Milán Szabolcs NYV 103****SM 49:43 65.58  
F14B Kiszel Gergő KZS 103****KG 50:36 64.08  
F14B Bálint Ádám VHS 104****BA 54:46 57.00  
F14B Jurás Máté TTE 103****JM 55:59 54.94  
F14B Kovács Kende Pál TTE 103****KK 56:02 54.85  
F14B Csontos András BSC 103****CA 56:26 54.17  
F14B Kovács Márk VHS 103****KM 56:27 54.15  
F14B Csis Nándor Imre SIR 103****CN 61:44 45.17  
F14B Rácz Tamás SPA 103****RT 63:41 41.86  
F14B Karakai Pál TTE 104****KP 64:08 41.10  
F14B Pintér Barnabás Szabolcs GKS 104****PB 69:39 31.73  
F14B Tóth Benedek GKS 104****TB 71:50 28.02  
F14B ifj. Eipl András GTC 104****EA 76:19 20.41  
F14B Gaschler Máté VHS 104****GM 102:02 0.00  
IF | pálya: 20. M15-18C; W21C (C) | M15-18C - ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 41:13,67 )
Pm: 47.29 [ ponthozók: Schultheisz Botond 45.88, Váczi Samu Sebestyén 46.00, Mihály Bence 50.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Mihály Bence ARA 102****MB 38:09 59.97  
F15-18C Schultheisz Botond KFK 101****SB 40:48 53.72  
F15-18C Chmelik Levente VHS 103****CL 44:44 44.43  
F15-18C Váczi Samu Sebestyén TTE 100****VS 53:35 23.55  
F15-18C László Örs GKS 102****LO 54:27 21.50  
F15-18C Nagy Bálint ARA 103****NB 62:04 3.53  
F15-18C Krajcár Tamás GTC 104****KT 71:12 0.00  
F15-18C Csengey Márton ARA 103****CM 88:52 0.00  
IF | pálya: AA | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 64:29,33 )
Pm: 23.58 [ ponthozók: Egei Balázs 16.53, Bálint Benedek 25.73, Gönczi Péter 28.47 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Bálint Benedek VHS 102****BB 62:35 78.60  
F16B Szalay András Sebestyén TTE 101****SA 62:56 78.20  
F16B Egei Balázs SPA 101****EB 67:57 72.47  
F16B Szikszai Csongor SIR 101****SC 69:07 71.14  
F16B Gönczi Péter TTE 103****GP 72:03 67.80  
F16B Gönczi Keve TTE 101****GK 75:42 63.63  
F16B Tálas Soma SPA 102****TS 77:55 61.10  
F16B Küronya Frigyes BSC 102****KF 85:48 52.11  
F16B Nagy Péter GKS 102****NP 85:50 52.07  
F16B Lotz Patrik BMG 102****LP 95:16 41.31  
F16B Knuth Bálint SPA 101****KB 100:43 35.09  
F16B Buzás Benedek SPA 101****BB 102:04 33.55  
F16B Gáti András SPA 102****GA 106:45 28.21  
F16B Tóth Márton GKS 102****TM 106:57 27.98  
F16B Kovács Botond Bendegúz BMG 102****KB 130:12 1.45  
IF | pálya: AA | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 68:23,67 )
Pm: 12.25 [ ponthozók: Jónás Ferenc 4.62, Csertán András 15.20, Bujdosó Zoltán 16.94 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Jónás Ferenc SZV 101****JF 65:36 90.29  
F18B Bujdosó Zoltán SPA 102****BZ 66:15 89.70  
F18B Vigh Loránd Eduárd SIR 101****VL 73:20 83.25  
F18B Csertán András ZTC 100****CA 80:36 76.64  
F18B Skrop Tamás ARA 199****ST 87:56 69.96  
F18B Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 92:52 65.47  
F18B Szokol Kamilla SZV 200****SK 100:08 58.86  
F18B Hegedüs Péter GTC 100****HP 109:31 50.32  
F18B Vavrek Roland SPA 100****VR 113:35 46.62  
F18B Tóth Balázs MAT 199****TB 121:37 39.30  
F18B Takács Kristóf BMG 100****TK 147:26 15.80  
FF | pálya: AA | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 81:44,67 )
Pm: 11.14 [ ponthozók: Tugyi Levente 6.89, Zacher Márton 12.91, Vajda Balázs 13.61 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21A Tugyi Levente DTC 194****TL 80:48 89.86  
F21A Miavecz Balázs MOM 196****MB 81:51 88.75  
F21A Bogos Tamás ARA 184****BT 82:35 87.98  
F21A Egei Patrik SPA 198****EP 83:16 87.26  
F21A Zacher Márton SPA 198****ZM 83:55 86.57  
F21A Kálmán Erik SPA 199****KE 87:18 83.01  
F21A Vajda Balázs SZV 194****VB 90:55 79.20  
F21A Molnár Attila THT 179****MA 93:42 76.27  
F21A Tölgyesi Tamás DTC 193****TT 94:42 75.21  
F21A Kovács Ádám SZV 186****KA 94:52 75.04  
F21A Györgyi Péter MOM 189****GP 99:05 70.59  
F21A Halona Gergely DTC 179****HG 99:15 70.42  
F21A Mihályi Ferenc TTE 184****MF 99:22 70.29  
F21A Pilkowski Tadeusz SPA 590****PT 100:04 69.56  
F21A Knobloch-Esztergár Péter SIR 100****KP 100:45 68.84  
F21A Nagy István TSE 172****NI 102:28 67.03  
F21A Kain Gergely MOM 178****KG 103:51 65.57  
F21A Molnár Zoltán THT 176****MZ 105:12 64.15  
F21A Bojtor Szabolcs ESP 190****BS 107:19 61.92  
F21A Hortobágyi Ákos SPA 198****HA 113:17 55.63  
F21A Tornai Szabolcs SPA 171****TS 120:17 48.25  
F21A Magyar Tamás BMG 198****MT 122:08 46.30  
F21A Berecz Gábor SDS 184****BG 125:39 42.60  
F21A Forrai Gábor HOD 179****FG 131:02 36.93  
F21A Fóthi Áron BEA 182****FA 131:32 36.40  
F21A Gyimesi Zoltán TTE 172****GZ 135:11 32.55  
F21A Forrai Miklós HOD 179****FM 140:19 27.14  
F21A Gyöngyösi István SZV 182****GI 144:26 22.81  
FF | pálya: 2. M21B (F) | M21B | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 90:48,00 )
Pm: 37.89 [ ponthozók: Harkányi Árpád 28.94, Rácz Zoltán 34.03, Kovács Balázs 50.69 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Harkányi Árpád TTE 183****HA 87:40 66.01  
F21B Rácz Zoltán SZV 198****RZ 88:53 64.50  
F21B Kovács Balázs BEA 167****KB 95:51 55.83  
F21B Harkányi Zoltán MEA 180****HZ 102:03 48.13  
F21B Antal Péter BMG 196****AP 103:41 46.10  
F21B Burian Lóránt MOM 197****BL 120:09 25.62  
FF | pálya: 7. W21B; M21Br (F) | W21B - M21Br ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 48:41,67 )
Pm: 47.92 [ ponthozók: Tóth Péter 37.47, Petró Árpád 51.35, Dézsi Tamás 54.93 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21Br Kálmán Péter BEA 173****KP 47:42 54.59  
F21Br Tóth Péter POE 196****TP 48:00 53.84  
F21Br Takács Krisztián BSC 177****TK 50:23 47.82  
F21Br Balogh Péter FSC 177****BP 50:59 46.31  
F21Br Dézsi Tamás SPA 198****DT 51:58 43.82  
F21Br Petró Árpád FSC 180****PA 53:33 39.83  
F21Br Horváth Zsombor SMA 198****HZ 58:02 28.51  
F21Br Lengyel Vilmos TTE 169****LV 59:23 25.10  
F21Br Zagyi László JMD 167****ZL 62:58 16.06  
F21Br Skrop Róbert ARA 171****SR 64:22 12.52  
F21Br Rudi Soma ETC 198****RS 67:07 5.58  
F21Br Váczi Buda Benedek TTE 198****VB 69:12 0.32  
FF | pálya: 6. M21C (F) | M21C | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 74:07,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21C Szikra Zoltán FSC 177****SZ 65:57 -  
F21C Bacskai Máté TTT 100****BM 69:20 -  
F21C Bella Gábor ZST 183****BG 87:06 -  
SF | pálya: AA | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 81:05,00 )
Pm: 13.47 [ ponthozók: Kéki András 11.31, Hegedűs Zoltán 13.97, Szőri Kornél dr. 15.13 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35A Cserpák Zsolt MOM 179****CZ 74:18 93.51  
F35A Kéki András SZU 179****KA 82:22 85.21  
F35A Szőri Kornél SZU 176****SK 86:35 80.87  
F35A Kiss Gábor KAL 180****KG 87:41 79.74  
F35A Mauer Lajos GTC 174****ML 93:48 73.44  
F35A Matics Gyula MAF 175****MG 99:34 67.50  
F35A Hegedűs Zoltán OSC 152****HZ 100:17 66.76  
F35A Avar András TTT 176****AA 110:42 56.04  
SF | pálya: 13. M40 (G) | M40 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 65, Tm: 71:44,00 )
Pm: 7.95 [ ponthozók: Dénes Zoltán 0.00, Bozsó Norbert 8.50, Sárecz Lajos ifj. 15.34 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40A Dénes Zoltán KAL 172****DZ 65:04 98.83  
F40A Kiffer Gyula ARA 172****KG 72:19 91.46  
F40A Sárecz Lajos ZTC 176****SL 77:49 85.87  
F40A Pozsgai Norbert SMA 172****PN 82:59 80.61  
F40A Bozsó Norbert MCB 176****BN 84:28 79.10  
F40A Ádám Péter MSE 174****AP 85:18 78.26  
F40A Kiss György GKS 174****KG 86:31 77.02  
F40A Szlávik Zoltán TTE 173****SZ 90:38 72.83  
F40A Kiszel Sándor KZS 177****KS 93:07 70.31  
F40A Maráz Gábor ARA 173****MG 97:15 66.11  
F40A Bálint Bence VHS 175****BB 102:47 60.48  
F40A Boka György BMG 176****BG 114:28 48.60  
F40A Nagy József GKS 174****NJ 129:31 33.29  
F40A Czirják János SPA 175****CJ 145:59 16.55  
SF | pálya: 14. M45 (B) | M45 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 60, Tm: 61:16,67 )
Pm: 6.38 [ ponthozók: Baracsi Gábor 4.17, Gillich György 5.90, Gönczi Róbert 9.08 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F45A Baracsi Gábor TTE 171****BG 58:07 97.04  
F45A Gönczi Róbert TTE 172****GR 62:11 92.64  
F45A Tóth László GKS 170****TL 63:32 91.17  
F45A Gillich György TTT 168****GG 63:35 91.12  
F45A Mucsi Mihály TTT 171****MM 67:34 86.80  
F45A Kézdy Pál KFK 169****KP 69:01 85.23  
F45A Schultheisz György KFK 169****SG 76:13 77.43  
F45A Báder Attila MAT 169****BA 83:01 70.07  
F45A Máramarosi István TSE 171****MI 92:38 59.65  
F45A Karakai Gábor TTE 170****KG 99:07 52.63  
F45A Kinde Kálmán SPA 168****KK 102:21 49.12  
F45A Bódy Kornél VHS 167****BK 108:44 42.21  
F45A Tóth László MAT 168****TL 109:10 41.74  
F45A Dobay Zsolt GKS 170****DZ 125:52 23.65  
F45A Krajcár Lajos GTC 168****KL 143:52 4.15  
SF | pálya: 12. M50 (D) | M50 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 63:22,00 )
Pm: 7.56 [ ponthozók: Egei Tamás 3.53, Gyulai Zoltán 7.43, Szlatényi Ferenc 11.71 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50A Gyulai Zoltán MSE 158****GZ 59:41 96.08  
F50A Szencz Attila SZV 167****SA 63:27 92.36  
F50A Körmendi Miklós MSE 164****KM 66:58 88.89  
F50A Rusvai László FSC 162****RL 67:35 88.28  
F50A Egei Tamás SPA 163****ET 68:16 87.61  
F50A Dalos Attila MAF 167****DA 68:31 87.36  
F50A Horváth Pál SMA 166****HP 69:00 86.88  
F50A Horváth Sándor MAT 166****HS 69:12 86.68  
F50A Kerényi Dénes HSE 157****KD 69:22 86.52  
F50A Weiler Zsolt MAF 162****WZ 71:14 84.68  
F50A Jankó Tamás HSE 158****JT 72:44 83.20  
F50A Szlatényi Ferenc OSC 161****SF 74:18 81.65  
F50A Széles Gábor OSC 162****SG 78:15 77.75  
F50A Nagy Ferenc PSE 165****NF 80:02 75.99  
F50A Harkányi Csaba SAS 155****HC 88:10 67.96  
F50A Riesing József SZV 164****RJ 89:04 67.07  
F50A Zempléni András KOS 160****ZA 91:53 64.29  
F50A Bujdosó István SPA 164****BI 93:04 63.12  
F50A Balázs Ottó SPA 163****BO 103:59 52.35  
F50A Szokol Lajos SZV 156****SL 106:00 50.35  
F50A Hegedüs Ákos MSE 167****HA 106:52 49.50  
F50A Magyari Árpád SPA 166****MA 111:40 44.76  
F50A Ürge László BEA 163****UL 116:00 40.48  
F50A Urbán András BEA 160****UA 131:18 25.38  
SF | pálya: 11. M55 (D) | M55 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 58:02,00 )
Pm: 15.61 [ ponthozók: Takács Csaba 12.78, Tőkés Árpád 15.04, Pápai János 19.02 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F55A Tőkés Árpád SAS 561****TA 53:58 88.98  
F55A Takács Csaba TTE 162****TC 54:15 88.66  
F55A Pokornyik Tibor TTT 162****PT 65:53 75.51  
F55A Pápai János ARA 158****PJ 67:44 73.42  
F55A Domán Gábor THT 160****DG 72:17 68.28  
F55A Fleischer Zoltán SPA 158****FZ 76:54 63.06  
F55A Sándor László OSC 161****SL 81:10 58.23  
F55A Hegedűs Béla SAS 160****HB 86:26 52.28  
F55A Tóth János POE 158****TJ 87:14 51.37  
F55A Peregi Tamás SPA 161****PT 123:52 9.95  
SF | pálya: 10. M60; W40 (D) | M60 - W40 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 66:24,67 )
Pm: 21.57 [ ponthozók: Horváth Tivadar 20.42, Zsilkin Viktor 21.77, Tóth Jenő 22.53 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F60A Horváth Tivadar HER 153****HT 62:45 82.10  
F60A Ludvig István MAF 153****LI 67:16 77.57  
F60A Somogyi Lajos BSC 154****SL 69:13 75.61  
F60A Tóth Jenő PVM 152****TJ 70:08 74.70  
F60A Zsilkin Viktor HBS 156****ZV 71:43 73.11  
F60A Kéki Miklós SZU 152****KM 85:18 59.49  
F60A Takács István MSE 153****TI 86:07 58.67  
F60A Czajtányi Endre PSE 155****CE 88:35 56.20  
F60A Bugár József SPA 153****BJ 91:44 53.04  
F60A Herter László MAF 153****HL 94:15 50.52  
F60A Györgyi Zoltán MOM 154****GZ 107:05 37.66  
SF | pálya: 15. M65; W50 (B) | M65 - W50 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 57:33,67 )
Pm: 19.48 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Bacsó Attila 19.50, Komoróczki András 21.01 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F65A Bacsó Attila HER 151****BA 55:19 82.84  
F65A Vitéz László SZU 150****VL 56:30 81.62  
F65A Andrási Lajos HER 148****AL 60:52 77.10  
F65A Molnár Gábor MAF 150****MG 66:08 71.66  
F65A Komoróczki András SAS 151****KA 71:25 66.20  
F65A Németh Jenő BTK 149****NJ 77:25 60.00  
F65A Blum László SZU 148****BL 81:16 56.02  
F65A Magyar János MAF 152****MJ 83:33 53.66  
F65A Ládi János BTK 151****LJ 86:10 50.96  
F65A Scultéty Gábor SAS 151****SG 98:12 38.53  
SF | pálya: 16. M70; W55; W21Br (E) | M70 - W ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 54:09,67 )
Pm: 31.52 [ ponthozók: Komár Béla 30.14, Nagy Árpád dr. 31.14, Szemler István 33.28 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70A Nagy Árpád ETC 144****NA 51:25 71.85  
F70A Komár Béla HER 145****KB 54:57 67.51  
F70A Vajda László ZTC 146****VL 56:07 66.08  
F70A Gombkötő Péter TTE 144****GP 56:47 65.26  
F70A Csongrádi Jenő BEA 146****CJ 59:30 61.92  
F70A Szemler István TTE 144****SI 60:31 60.67  
F70A Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 71:08 47.63  
F70A Kiss György GKS 147****KG 84:01 31.81  
F70A Vida István SAS 147****VI 101:36 10.22  
SF | pálya: 23. M75; W65 (E) | W65 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 58:44,00 )
Pm: 51.08 [ ponthozók: Szecsődi Ákos 48.07, Vass Tibor 49.08, Schell Antal 56.08 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F75A Vass Tibor VHS 140****VT 49:12 62.89  
F75A Szecsődi Ákos BEA 142****SA 61:38 44.67  
F75A Schell Antal PSE 139****SA 65:22 39.20  
F75A Szabon János KOS 138****SJ 66:11 38.00  
F75A Gönczi Péter SPA 139****GP 72:01 29.46  
F75A Gárdonyi Zoltán SPA 139****GZ 77:05 22.03  
SF | pálya: 24. M85; M80; W70 (E) | M80 - M85 ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F85A Dudás István OSC 132****DI 78:30 -  
IN | pálya: 5. W12C (C) | W12C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 24:51,00 )
Pm: 49.23 [ ponthozók: Lantai Lili 44.92, Máramarosi Rita 46.78, Gyurina Judit 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Máramarosi Rita TSE 205****MR 24:00 53.48  
N12C Lantai Lili VHS 205****LL 24:50 50.82  
N12C Gönczi Zsuzsa TTE 206****GZ 25:43 48.00  
N12C Paskucz-Szathmáry Henrietta TTE 206****PH 27:10 43.38  
N12C Gaschler Emma VHS 206****GE 29:07 37.16  
N12C Máramarosi Anna TSE 206****MA 30:02 34.24  
N12C Máramarosi Dóra TSE 205****MD 30:14 33.60  
N12C Gyurina Judit PVS 205****GJ 33:03 24.62  
N12C Ódor Laura GTC 206****OL 33:08 24.36  
N12C Baracsi Léna TTE 207****BL 33:17 23.88  
N12C Sóti Dorottya ARA 205****SD 34:01 21.54  
N12C Baracsi Hanna TTE 205****BH 38:33 7.08  
N12C Knuth Sára SPA 205****KS 38:53 6.02  
IN | pálya: 8. W14B (E) | W14B | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 57:22,00 )
Pm: 46.01 [ ponthozók: Orosz Viktória 40.76, Horváth Lilla 47.86, Kiss Boglárka 49.41 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N14B Kiss Kamilla GKS 204****KK 52:12 61.74  
N14B Abrán Csenge GKS 204****AC 58:50 51.79  
N14B Orosz Viktória SPA 204****OV 61:04 48.44  
N14B Kocsis Fanni TTE 203****KF 61:40 47.54  
N14B Baracsi Luca TTE 203****BL 62:50 45.79  
N14B Kelevitz Virág BMG 204****KV 63:58 44.09  
N14B Kiss Boglárka GKS 203****KB 68:28 37.35  
N14B Musza Valéria SPA 204****MV 83:39 14.58  
N14B Kiffer Anna ARA 203****KA 89:06 6.41  
N14B Horváth Lilla SPA 203****HL 93:32 0.00  
N14B Balogh Zorka GTC 203****BZ 97:07 0.00  
IN | pálya: 19. W15-18C; M12C (C) | W15-18C - ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 40:39,33 )
Pm: 46.21 [ ponthozók: Gillich Luca 40.63, Skrop Anna 48.00, Baji Boglárka 50.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Abrán Hanga GKS 202****AH 35:09 65.46  
N15-18C Tokai-Kiss Zsófia VHS 204****TZ 38:50 57.65  
N15-18C Gillich Luca TTT 202****GL 47:59 38.25  
N15-18C Skrop Anna ARA 201****SA 49:42 34.61  
N15-18C Horváth Anna SMA 202****HA 55:44 21.82  
N15-18C Sigmond Éva SZV 202****SE 58:30 15.95  
N15-18C Baji Boglárka GKS 202****BB 59:25 14.01  
IN | pálya: A | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 50:35,33 )
Pm: 14.16 [ ponthozók: Hajdu Nelli 12.16, Apró Vivien Dóra 13.53, Kishanti Petra 16.80 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Hajdu Nelli TTE 201****HN 47:40 88.97  
N16B Czakó Boglárka MOM 203****CB 49:22 87.15  
N16B Zempléni Lilla MOM 203****ZL 54:44 81.40  
N16B Kishanti Petra ZST 202****KP 54:55 81.20  
N16B Kálmán Tamara MOM 202****KT 55:33 80.53  
N16B Lantai Boróka VHS 202****LA 65:00 70.41  
N16B Apró Vivien Dóra SZV 201****AV 65:05 70.32  
N16B Székely Rozália TTE 202****SR 67:20 67.91  
N16B Lengyel Krisztina TTE 202****LK 69:49 65.25  
N16B Zagyva Rebeka Mária SZV 202****ZR 73:14 61.59  
N16B Borhegyi Teodóra BMG 201****BT 74:35 60.15  
N16B Nagy Zsófia GKS 202****NZ 75:58 58.67  
N16B Detrekői Sára TTE 202****DS 87:44 46.07  
N16B Turi Hanna SPA 202****TH 89:00 44.71  
N16B Pesti Zsófia ARA 202****PZ 97:06 36.04  
IN | pálya: AA | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 62:26,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N18B Zacher Noémi SPA 200****ZN 60:52 -  
N18B Kálmán Imola SPA 200****KI 60:59 -  
N18B Zacher Enikő SPA 200****ZE 65:29 -  
N18B Kiss Dóra Eszter BMG 200****KD 95:32 -  
FN | pálya: AA | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 70:35,00 )
Pm: 8.32 [ ponthozók: Bertóti Regina 2.90, Morandini Hanga 9.22, Kézdy Borbála 12.85 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21A Vékony Vanda SIR 299****VV 67:40 94.29  
N21A Bertóti Regina GOC 290****BR 68:45 93.32  
N21A Morandini Hanga SPA 292****KH 75:20 87.42  
N21A Kézdy Borbála MOM 297****KB 76:51 86.05  
N21A Füzy Anna OSC 276****FA 80:15 83.00  
N21A Mantuano Eszter SPA 297****ME 82:34 80.93  
N21A Scultéty Orsolya SAS 284****SO 89:00 75.15  
N21A Kerényi Krisztina SAS 285****KK 89:26 74.77  
N21A Dékány Andrea GYO 287****DA 95:40 69.17  
N21A Dénes Réka KAL 297****DR 103:02 62.56  
N21A Kadocsa Rebeka MAT 295****KR 115:28 51.41  
FN | pálya: 20. M15-18C; W21C (C) | M15-18C - ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21C Heuer Adrienn THT 275****HA 76:19 -  
SN | pálya: 10. M60; W40 (D) | M60 - W40 | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 60:35,00 )
Pm: 6.65 [ ponthozók: Nagy Krisztina 3.00, Bánki Jusztina 5.27, Vékonyné Árva Katalin 11.68 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40A Nagy Krisztina BEA 276****NK 56:51 96.53  
N40A Bánki Jusztina KZS 274****BJ 60:05 93.78  
N40A Lux Andrea TTE 275****LA 64:49 89.74  
N40A Szabó Andrea SZV 270****SA 66:18 88.48  
N40A Vékonyné Árva Katalin SIR 273****AK 67:56 87.08  
N40A Széplaki Erika VHS 276****SE 69:42 85.58  
N40A Biró Fruzsina BEA 274****BF 82:51 74.37  
N40A Madarassy Anikó BEA 273****MA 83:21 73.94  
N40A Biró Aletta BEA 247****BA 93:23 65.39  
N40A Nagy Zsanett MSE 276****MZ 105:03 55.44  
N40A Kovácsné Gyöngyösi Katalin KZS 271****KK 109:13 51.89  
N40A Simkó Livia BKL 273****SL 111:24 50.03  
N40A Gaschler-Gyeviki Nóra VHS 277****GN 125:43 37.82  
N40A Dobay Ivett GKS 275****DI 134:22 30.45  
SN | pálya: 9. M35Br; W45 (E) | M35Br - W45 | ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 56:49,67 )
Pm: 9.67 [ ponthozók: Németh Zsoltné 7.53, Asboltné Kerekes Ágnes 9.97, Ebinger Mónika 11.52 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N45A Németh Ágnes TTE 269****NA 54:43 92.17  
N45A Asboltné Kerekes Ágnes DIS 269****AK 55:48 91.23  
N45A Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna POE 269****TP 59:58 87.58  
N45A Hajas Csilla BEA 264****HC 60:40 86.97  
N45A Burian Hana BEA 269****BH 61:21 86.37  
N45A Németh Zsoltné VHS 268****NZ 62:13 85.62  
N45A Magyari Orsolya TTE 270****MO 63:25 84.57  
N45A Kiss Teodóra ETC 268****KT 65:57 82.35  
N45A Skerletz Imola SMA 269****SI 67:41 80.84  
N45A Ebinger Mónika KFK 270****EM 68:23 80.23  
N45A Federics Éva TTT 272****FE 69:49 78.97  
N45A Cseresnyés Ágnes TTE 268****CA 69:51 78.94  
N45A Szemler Judit TTE 271****SJ 71:59 77.08  
N45A Somlai Katalin SPA 268****SK 75:22 74.12  
N45A Schultheisz Edina KFK 270****SE 90:43 60.70  
SN | pálya: 15. M65; W50 (B) | M65 - W50 | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 54:38,33 )
Pm: 7.15 [ ponthozók: Rusvainé Barócsi Katalin 6.35, Mátyás Ildikó 7.03, Muzsnai Ágota dr. 8.07 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N50A Mátyás Ildikó PVM 263****MI 52:55 94.18  
N50A Muzsnai Ágota HSE 255****MA 53:43 93.56  
N50A Dániel Edit HSE 258****DE 57:17 90.81  
N50A Jenővári Gabriella HSE 257****JG 58:56 89.54  
N50A Rusvainé Barócsi Katalin FSC 265****RB 59:02 89.46  
N50A Radics Anna ETC 265****RA 63:52 85.73  
N50A Böröczkyné Makai Anna VHS 263****BM 68:09 82.43  
N50A Fridrich Ágnes ZST 266****FA 79:45 73.48  
N50A Gyöngyösi Jolán SZV 265****GJ 90:31 65.17  
N50A Ludvig Ágnes MAF 254****LA 90:33 65.15  
SN | pálya: 16. M70; W55; W21Br (E) | M70 - W ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 102:22,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N55A Pápainé Poós Ildikó ARA 259****PP 80:02 -  
N55A Szentes Anna POE 260****SA 81:33 -  
N55A Ágg Zsuzsanna TTE 262****AZ 145:33 -  
SN | pálya: 22. W60 (E) | W60 | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N60A Jenei Margit SPA 254****JM 54:51 -  
N60A Lovász Márta SZU 252****LM 67:45 -  
SN | pálya: 23. M75; W65 (E) | W65 | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 45:24,00 )
Pm: 33.02 [ ponthozók: Komár Béláné 29.74, Novotni Tiborné 32.05, Karsai Klára 37.27 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N65A Novotni Tiborné BBB 252****NT 39:10 75.63  
N65A Komár Béláné HER 248****KB 45:07 67.37  
N65A Karsai Klára OSC 252****KK 51:55 57.93  
N65A Fischer Mária TTE 252****FM 57:00 50.88  
N65A Gombkötő Zsuzsanna VTC 247****NJ 61:20 44.86  
SN | pálya: 24. M85; M80; W70 (E) | M80 - M85 ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 92:43,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N70A Cser Krisztina SPA 242****CK 52:57 -  
N70A Schell Antalné PSE 242****SA 101:21 -  
N70A Hanusz Mária OSC 245****HM 123:51 -  
SF | pálya: 9. M35Br; W45 (E) | M35Br - W45 | ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 49:07,00 )
Pm: 25.56 [ ponthozók: Sági Péter 23.37, Gaschler Gábor 24.84, Hajagos Henrik 28.47 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35Br Gaschler Gábor VHS 176****GG 44:54 82.64  
F35Br Hunyadi István SFC 174****HI 50:12 72.33  
F35Br Sági Péter MAF 176****SP 52:15 68.34  
F35Br Gyurina Szabolcs PVS 177****GS 53:32 65.85  
F35Br Batta István TTE 180****BI 54:02 64.87  
F35Br Knuth Dávid BEA 168****KD 56:04 60.92  
F35Br Marton Balázs VHS 172****MB 57:28 58.19  
F35Br Riczel Zsuzsanna PSE 270****RZ 57:30 58.13  
F35Br Tóth Zsolt POE 167****TZ 58:48 55.60  
F35Br Hajagos Henrik SZV 159****HH 63:28 46.52  
F35Br Fáy Dániel TTE 167****FD 67:44 38.22  
F35Br Lantai Gyula VHS 171****LG 71:39 30.60  
F35Br Molnár Attila TTE 170****MA 72:05 29.76  
F35Br Szentgyörgyi Zsolt SMA 172****SZ 74:23 25.28  
F35Br Ódor Zoltán GTC 179****OZ 77:12 19.80  
F35Br Simkó Zoltán BKL 176****SZ 93:17 0.00  
FN | pálya: 16. M70; W55; W21Br (E) | M70 - W ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 48:26,00 )
Pm: 43.66 [ ponthozók: Dékány Szilvia 26.75, Kocsis Gabriella 44.23, Gillich Dóra 60.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21Br Dékány Szilvia GYO 289****DS 42:11 69.07  
N21Br Kocsis Gabriella HBS 280****KG 49:28 54.24  
N21Br Skropné Szuromi Éva ARA 274****SS 53:39 45.71  
N21Br Fent Marianne ARA 253****FM 54:14 44.53  
N21Br Balogh Katalin FSC 283****BK 55:57 41.03  
N21Br Kovács Júlia Virág SZU 291****KJ 57:31 37.84  
N21Br Kovács Ágnes SZU 281****KA 58:25 36.00  
N21Br Gillich Dóra TTT 299****GD 66:30 19.54  
N21Br Biró Katalin AOS 273****BK 99:40 0.00