Thermenland Open - Zalakaros kupa

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
56331 IF | pálya: B | M12C - W15-18C | OR IF 1 30 56.00 14:30,67 9
56332 IF | pálya: D | M14B - W16B - W35Br | OR IF 1 50 43.82 17:22,33 10
56333 IF | pálya: F | M16B - W18B - W21B | OR IF 1 50 40.11 22:05,67 6
56334 IF | pálya: G | M40 - M18B | OR IF 1 50 15.57 22:33,00 8
56335 FF | pálya: J | M21B | OR FF 1 75 24.80 24:52,00 7
56336 SF | pálya: H | M35Br - M50 - W40 | OR SF 1 70 32.15 24:59,67 10
56337 SF | pálya: G | M40 - M18B | OR SF 1 65 9.79 24:35,33 11
56338 SF | pálya: I | M60 - W50 - Open A | OR SF 1 45 17.91 21:26,67 12
56339 SF | pálya: E | W14B - W60 - M70 | OR SF 1 35 27:03,33 4
56340 IN | pálya: C | W12C - Open B | OR IN 1 30 24:10,67 3
56341 IN | pálya: E | W14B - W60 - M70 | OR IN 1 40 48.66 19:02,00 8
56342 IN | pálya: B | M12C - W15-18C | OR IN 1 40 19:55,67 3
56343 IN | pálya: D | M14B - W16B - W35Br | OR IN 1 40 40.48 21:55,67 5
56344 IN | pálya: F | M16B - W18B - W21B | OR IN 1 40 24.00 24:52,33 5
56345 FN | pálya: F | M16B - W18B - W21B | OR FN 1 55 41.16 23:53,67 9
56346 SN | pálya: D | M14B - W16B - W35Br | OR SN 1 50 39.20 29:00,00 6
56347 SN | pálya: H | M35Br - M50 - W40 | OR SN 1 45 14.63 29:21,33 6
56348 SN | pálya: I | M60 - W50 - Open A | OR SN 1 35 39.66 30:19,33 5
56349 SN | pálya: E | W14B - W60 - M70 | OR SN 1 30 25:34,00 3

Rangsorpontok

IF | pálya: B | M12C - W15-18C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 14:30,67 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Hadri Barnabás 56.00, Kovács Gergely 56.00, Dóra Tóbiás 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Allwinger Otto TTE 505****AO 11:54 59.47  
F12C Keresztes Gergő Bendegúz ZTC 105****KG 15:47 36.46  
F12C Horváth Benedek ZTC 105****HB 15:51 36.07  
F12C Bednárik Botond ZTC 106****BB 18:48 18.58  
F12C Ár János Dániel ASK 105****AJ 18:59 17.50  
F12C Darók Ákos ZTC 106****DA 20:18 9.69  
F12C Hadri Barnabás ZTC 105****HB 20:49 6.63  
F12C Kovács Gergely SZT 105****KG 23:20 0.00  
F12C Dóra Tóbiás ZTC 105****DT 36:20 0.00  
IF | pálya: D | M14B - W16B - W35Br | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 17:22,33 )
Pm: 43.82 [ ponthozók: Sarkadi Lehel 41.04, Hargitai Barnabás Attila 44.75, Fülöp Álmos Huba 45.66 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Izer Barnabás SZT 103****IB 16:44 59.63  
F14B Sarkadi Lehel SZT 104****SL 17:34 55.13  
F14B Fülöp Álmos Huba GOC 103****FA 17:49 53.78  
F14B Molnár Botond ZTC 103****MB 18:32 49.91  
F14B Hargitai Barnabás Attila ASK 104****HB 18:54 47.93  
F14B Csertán Balázs ZTC 103****CB 21:15 35.24  
F14B Gazdag Kristóf ZTC 103****GK 22:08 30.47  
F14B Kovács Zsolt BTK 104****KZ 22:14 29.93  
F14B Veszelszki Márton ASK 105****VM 22:18 29.57  
F14B Takács Kristóf SKS 103****TK 23:25 23.54  
IF | pálya: F | M16B - W18B - W21B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 22:05,67 )
Pm: 40.11 [ ponthozók: Bognár Zoltán 28.90, Werner Bendegúz 43.44, Cseszka Bence 48.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Bognár Zoltán ASK 101****BZ 18:26 74.82  
F16B Kiss Bertalan András SZT 102****KB 23:11 55.45  
F16B Szandi Bence SZT 102****SB 24:40 49.40  
F16B Werner Bendegúz PVS 101****WB 25:32 45.86  
F16B Cseszka Bence SKS 101****CB 25:56 44.23  
F16B Melczer Olivér ZTC 102****MO 28:51 32.33  
IF | pálya: G | M40 - M18B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 22:33,00 )
Pm: 15.57 [ ponthozók: Péntek Márton 14.43, Csertán András 15.20, Fekete Sámuel 17.09 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Fekete Sámuel ZTC 100****FS 21:00 88.93  
F18B Csertán András ZTC 100****CA 22:52 83.51  
F18B Alpár Dénes SZT 199****AD 23:47 80.84  
F18B Szinyéri Bence ZTC 100****SB 24:18 79.34  
F18B Péntek Márton BSC 100****PM 24:39 78.32  
F18B Veszelszki Barnabás ASK 199****VB 24:45 78.03  
F18B Izer Balázs Dániel SZT 199****IB 27:39 69.60  
F18B Sulan Ádám ZTC 100****SA 30:31 61.26  
FF | pálya: J | M21B | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 24:52,00 )
Pm: 24.80 [ ponthozók: Dalos Máté 10.07, Fekete Ágoston 27.86, Werner Péter 36.46 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21B Dalos Máté TTE 197****DM 21:50 87.38  
F21B Fekete Ágoston ZTC 197****FA 25:46 71.59  
F21B Werner Péter PVS 173****WP 27:00 66.64  
F21B Kovács Gábor SZT 183****KG 29:07 58.15  
F21B Bella Gábor ZST 183****BG 31:47 47.44  
F21B Tóth Károly VTC 190****TK 34:10 37.88  
F21B Szabó Bence SKS 195****SB 35:46 31.46  
SF | pálya: H | M35Br - M50 - W40 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 24:59,67 )
Pm: 32.15 [ ponthozók: Hajagos Henrik 28.47, Miháczi Zoltán 29.46, Ács Gábor 38.52 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Horváth Zoltán Mihály ZST 162****HZ 24:20 70.55  
F50B Szerdahelyi Zoltán SZT 162****SZ 24:46 68.78  
F50B Miháczi Zoltán TTE 167****MZ 25:53 64.22  
F35Br Ács Gábor ZTC 171****AG 26:16 62.65  
F50B Hajagos Henrik SZV 159****HH 26:56 59.93  
F50B Tóth Károly VTC 160****TK 29:33 49.23  
F35Br Paráda László SFC 181****PL 31:28 41.40  
F35Br Schell Antal PSE 169****SA 32:57 35.34  
F35Br Erdős Gábor ZTC 165****EG 33:12 34.31  
F35Br Fekete Gábor ZTC 169****FG 50:53 0.00  
SF | pálya: G | M40 - M18B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 65, Tm: 24:35,33 )
Pm: 9.79 [ ponthozók: Allwinger Herwig 8.52, Zakariás Péter 8.52, Mézes Tibor Sólyom 12.32 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Zakariás Péter TSE 170****ZP 24:16 91.19  
F40B Sárecz Lajos ZTC 176****SL 24:22 90.89  
F40B Mézes Tibor Sólyom GOC 174****MT 25:08 88.56  
F40B Szitter Attila SAS 167****SA 25:26 87.64  
F40B Allwinger Herwig TTE 567****AH 26:56 83.08  
F40B Tarsoly Róbert GOC 171****TR 27:01 82.83  
F40B Szandi Péter SZT 169****SP 27:13 82.22  
F40B Cseszka László SKS 175****CL 27:18 81.97  
F40B Kovács Ferenc PVS 167****KF 28:41 77.76  
F40B Varga József GOC 160****VJ 29:10 76.29  
F40B Fülöp János GOC 168****FJ 33:46 62.30  
SF | pálya: I | M60 - W50 - Open A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 21:26,67 )
Pm: 17.91 [ ponthozók: Kürti István 16.32, Ládi János 17.93, Kóger Gyula 19.49 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F60B Horváth Tivadar HER 153****HT 20:50 83.88  
F60B Kürti István PVM 157****KI 21:38 81.53  
F60B Virág Gyula ZST 154****VG 21:52 80.85  
F60B Vitéz László SZU 150****VL 23:04 77.33  
F60B Bogdanovits András MSE 148****BA 23:28 76.15  
F60B Kóger Gyula PVM 155****KG 23:43 75.42  
F60B Ládi János BTK 151****LJ 23:58 74.69  
F60B Kéri Péter TSE 150****KP 26:35 67.01  
F60B Andrási Lajos HER 148****AL 26:52 66.18  
F60B Korbély Tibor HER 150****KT 28:38 61.00  
F60B Németh Jenő BTK 149****NJ 29:06 59.63  
F60B Hajba István SZT 153****HI 41:30 23.25  
SF | pálya: E | W14B - W60 - M70 | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 27:03,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70B Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 23:29 -  
F70B Szecsődi Ákos BEA 142****SA 23:58 -  
F70B Kovács László PVS 140****KL 33:43 -  
F70B Illés Vilmos SSC 140****IV 36:54 -  
IN | pálya: C | W12C - Open B | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 24:10,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Tarsoly Borka GOC 205****TB 18:07 -  
N12C Süle Réka SKS 206****SR 26:23 -  
N12C Czebei Luca GOC 206****CL 28:02 -  
IN | pálya: E | W14B - W60 - M70 | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 19:02,00 )
Pm: 48.66 [ ponthozók: Tarsoly Panka 39.98, Zsidó Alexandra 52.00, Kolcsár Panna 54.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N14B Tarsoly Panka GOC 203****TP 17:39 57.78  
N14B Sarkadi Borbála SZT 204****SB 18:55 51.88  
N14B Vukics Zoé ZTC 204****VZ 20:32 44.35  
N14B Gorell Flóra SZT 204****GF 22:04 37.21  
N14B Zsidó Alexandra BTK 203****ZA 22:57 33.10  
N14B Antal Sára ZTC 204****AS 22:59 32.94  
N14B Kolcsár Panna ZTC 204****KP 23:20 31.31  
N14B Cziráki Boglárka ZTC 204****CB 25:00 23.55  
IN | pálya: B | M12C - W15-18C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 19:55,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Wieder Kata SKS 203****WK 17:25 -  
N15-18C Gál Enikő Anna SZT 204****GE 19:00 -  
N15-18C Kiss Veronika ZTC 205****KV 23:22 -  
IN | pálya: D | M14B - W16B - W35Br | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 21:55,67 )
Pm: 40.48 [ ponthozók: Werner Boróka 31.80, Rövid Boglárka 41.63, Antal Virág Anna 48.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N16B Werner Boróka PVS 203****WB 18:29 72.16  
N16B Antal Virág Anna ZTC 201****AV 23:36 53.39  
N16B Rövid Boglárka ZTC 201****RB 23:42 53.02  
N16B Országi Sára BTK 202****OS 25:40 45.80  
N16B Pintér Jázmin ZTC 102****PJ 27:01 40.85  
IN | pálya: F | M16B - W18B - W21B | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 24:52,33 )
Pm: 24.00 [ ponthozók: Porgányi Anna 9.15, Dely Virág Anna 24.15, Darics Nikolett 38.69 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N18B Porgányi Anna ZTC 299****PA 24:24 77.22  
N18B Jánoki Georgina ZTC 299****JG 24:30 76.96  
N18B Dely Virág Anna ZTC 299****DV 25:43 73.83  
N18B Darics Nikolett KTT 299****DN 26:14 72.50  
N18B Nagy Tifani SKS 299****NT 28:53 65.68  
FN | pálya: F | M16B - W18B - W21B | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 23:53,67 )
Pm: 41.16 [ ponthozók: Pózna Anna Ibolya 37.69, Dömötör Csilla 38.77, Dömötör Andrea 47.03 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21B Pózna Anna Ibolya GOC 292****PA 22:57 62.64  
N21B Császár Éva GOC 278****CE 24:07 57.94  
N21B Czigány Anna GOC 289****CA 24:37 55.93  
N21B Dömötör Csilla SFC 283****DC 26:07 49.89  
N21B Dömötör Andrea SFC 285****DA 26:18 49.16  
N21B Szabó Andrea SZV 270****SA 26:43 47.48  
N21B Szabó Emese ZTC 280****SE 27:59 42.38  
N21B Simon Cintia ZTC 298****SC 28:08 41.78  
N21B Kozma Blanka ZTC 298****KB 29:30 36.28  
SN | pálya: D | M14B - W16B - W35Br | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 29:00,00 )
Pm: 39.20 [ ponthozók: Árné Molnár Krisztina 24.28, Fábián Beatrix 37.83, Czebeiné Nemes Bernadett 55.50 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N35Br Árné Molnár Krisztina ASK 278****AK 25:02 73.00  
N35Br Fábián Beatrix FMT 274****FB 30:52 55.05  
N35Br Jánoki Katalin ZTC 273****JK 31:06 54.34  
N35Br Czigányné Bancsik Edit GOC 264****CE 31:39 52.65  
N35Br Boldizsár Eszter ZTC 270****BE 32:02 51.47  
N35Br Czebeiné Nemes Bernadett GOC 276****CB 40:05 26.70  
SN | pálya: H | M35Br - M50 - W40 | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 29:21,33 )
Pm: 14.63 [ ponthozók: Kovács Bernadett dr. 6.45, Décsey Emőke 16.56, Biró Fruzsina 20.89 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Décsey Emőke SZT 275****DE 28:47 86.53  
N40B Dóka Éva GOC 275****DE 29:05 85.92  
N40B Kovács Bernadett PVS 273****KB 30:12 83.65  
N40B Biró Fruzsina BEA 274****BF 34:22 75.19  
N40B Holper Antónia TTE 268****HA 38:31 66.76  
N40B Palumbi Edit VHS 268****PE 40:26 62.86  
SN | pálya: I | M60 - W50 - Open A | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 30:19,33 )
Pm: 39.66 [ ponthozók: Nagy Zsuzsanna dr. 28.57, Dömötörné Horváth Erzsébet 38.06, Benga Andrásné 52.36 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N50B Dömötörné Horváth Erzsébet SFC 259****DH 29:07 63.31  
N50B Nagy Zsuzsanna HER 259****NZ 30:43 59.37  
N50B Horváth Zoltánné ZST 267****HZ 31:08 58.34  
N50B Benga Andrásné PVM 252****BA 36:29 45.17  
N50B Tóth Károlyné VTC 267****TK 46:32 20.42  
SN | pálya: E | W14B - W60 - M70 | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 25:34,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N60B Szabó Zsuzsanna SAS 254****SZ 22:28 -  
N60B Gombkötő Zsuzsanna VTC 247****NJ 26:00 -  
N60B Kühn Edit PVM 252****KE 28:14 -