Transmoduls Dunántúl kupa

Rangsorolási egységek

Összecsuk
Azon. Név ranglista Szorzó Fa Pm Tm (mp) Érv. eredmények
59048 IF | pálya: 9 | F12C - N12C | OR IF 1 30 56.00 16:08,00 5
59049 IF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR IF 1 50 45:55,33 3
59050 IF | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR IF 1 50 32:07,33 3
59051 IF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR IF 1 50 55:31,00 3
59052 IF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR IF 1 50 37:44,00 4
59053 SF | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR SF 1 70 20.13 39:48,67 6
59054 SF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR SF 1 65 21.93 43:17,67 5
59055 SF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR SF 1 55 27.36 39:29,67 7
59056 SF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR SF 1 40 19.80 50:52,33 6
59057 SF | pálya: 8 | F70B - N60B | OR SF 1 35 41:09,67 3
59058 IN | pálya: 9 | F12C - N12C | OR IN 1 30 57.33 17:57,33 5
59059 IN | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR IN 1 40 20:02,00 4
59060 FN | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR FN 1 55 1
59061 FN | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR FN 1 55 1
59062 SN | pálya: 6 | N35BR | OR SN 1 50 57:53,00 3
59063 SN | pálya: 4 | F21BR - N18B - N40B - NYT | O SN 1 45 64:47,33 3
59064 SN | pálya: 8 | F70B - N60B | OR SN 1 30 2
59065 FF | pálya: 1 | F21A | OR FF 1 75 41:17,33 4

Rangsorpontok

IF | pálya: 9 | F12C - N12C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 16:08,00 )
Pm: 56.00 [ ponthozók: Molnár Kornél 56.00, Majerhoffer Norbert 56.00, Vigh Levente 56.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F12C Molnár Kornél SKS 105****MK 13:57 55.64  
F12C Majerhoffer Norbert VHS 105****MN 16:38 41.33  
F12C Süle Dávid KTT 106****SD 17:49 35.03  
F12C Eipl Richárd GTC 107****ER 18:56 29.07  
F12C Vigh Levente SKS 105****VL 20:15 22.06  
IF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 45:55,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F14B Angyal Dániel VHS 103****AD 35:13 -  
F14B Gaál Csanád BSC 103****GC 36:10 -  
F14B Kovács Zsolt BTK 104****KZ 66:23 -  
IF | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 32:07,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F15-18C Perczel-Szabó Barnabás VHS 104****PB 27:58 -  
F15-18C Szauter Ábel ARA 101****SA 32:49 -  
F15-18C Rövid Richard SKS 103****RR 35:35 -  
IF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 55:31,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F16B Csontos András BSC 103****CA 46:50 -  
F16B Takács Bálint KTT 102****TB 59:42 -  
F16B Majoros Bence Zoltán GKS 102****MB 60:01 -  
IF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: IF, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 37:44,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F18B Csertán András ZTC 100****CA 37:07 -  
F18B Péntek Márton BSC 100****PM 37:45 -  
F18B Tokai-Kiss Bálint VHS 100****TB 38:20 -  
F18B Góczán Pál SKS 100****GP 70:38 -  
SF | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 70, Tm: 39:48,67 )
Pm: 20.13 [ ponthozók: Allwinger Herwig 8.52, Harkányi Csaba 17.01, Skrop Róbert 34.87 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F35Br Allwinger Herwig TTE 567****AH 35:07 90.50  
F35Br Harkányi Csaba SAS 155****HC 40:50 77.55  
F35Br Skrop Róbert ARA 171****SR 43:29 71.55  
F35Br Ács Gábor ZTC 171****AG 50:28 55.74  
F35Br Erdős Gábor ZTC 165****EG 60:45 32.46  
F35Br Majoros Zoltán GKS 175****MZ 63:44 25.71  
SF | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 65, Tm: 43:17,67 )
Pm: 21.93 [ ponthozók: Molnár Zoltán 4.12, Paróczi Zsolt 5.18, Perczel-Szabó Krisztián 56.50 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F40B Molnár Zoltán VHS 176****MZ 29:44 105.30  
F40B Paróczi Zsolt TTE 170****PZ 36:01 92.68  
F40B Perczel-Szabó Krisztián VHS 174****PK 64:08 36.22  
F40B Bódy Kornél VHS 167****BK 65:42 33.08  
F40B Májerhoffer Ferenc VHS 167****MF 73:47 16.85  
SF | pálya: 3 | F16B - F50B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: 39:29,67 )
Pm: 27.36 [ ponthozók: Margittai Endre 18.68, Miháczi Zoltán 29.46, Domán Gábor 33.93 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F50B Margittai Endre SMA 157****ME 35:10 81.67  
F50B Koczka Tibor SZT 162****KT 40:26 70.69  
F50B Miháczi Zoltán TTE 167****MZ 42:53 65.58  
F50B Domán Gábor VHS 160****DG 47:57 55.01  
F50B Tóth Károly VTC 160****TK 59:59 29.92  
F50B Nagy Balázs POE 154****NB 64:06 21.33  
F50B Urbán András BEA 160****UA 84:57 0.00  
SF | pálya: 7 | F14B - F65B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 50:52,33 )
Pm: 19.80 [ ponthozók: Ládi János 17.93, Kovács Attila Gábor 20.46, Komoróczki András 21.01 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F65B Ládi János BTK 151****LJ 46:59 84.77  
F65B Vitéz László SZU 150****VL 49:31 81.79  
F65B Kovács Attila Gábor ZSC 151****KA 56:07 74.04  
F65B Komoróczki András SAS 151****KA 61:07 68.16  
F65B Gömbös Gyula SKS 148****GG 63:48 65.00  
F65B Andrási Lajos HER 148****AL 64:18 64.42  
SF | pálya: 8 | F70B - N60B | OR ( Ranglista: SF, szorzó: 1, Fa: 35, Tm: 41:09,67 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F70B Kéri Gerzson Ferenc SZU 144****KG 36:31 -  
F70B Horváth Béla HER 143****HB 39:32 -  
F70B Vida István SAS 147****VI 47:26 -  
IN | pálya: 9 | F12C - N12C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: 17:57,33 )
Pm: 57.33 [ ponthozók: Országi Anna 56.00, Süle Réka 58.00, Molnár Boglárka 58.00 ]
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N12C Ódor Laura GTC 206****OL 17:11 46.42  
N12C Pegán Petra BTK 206****PP 17:17 45.94  
N12C Molnár Boglárka VHS 206****MB 19:24 35.64  
N12C Országi Anna BTK 205****OA 19:24 35.64  
N12C Süle Réka SKS 206****SR 23:11 17.24  
IN | pálya: 10 | F15-18C - N5-18C | OR ( Ranglista: IN, szorzó: 1, Fa: 40, Tm: 20:02,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N15-18C Takács Zsófia KTT 299****TZ 16:39 -  
N15-18C Országi Sára BTK 202****OS 21:07 -  
N15-18C Darics Nikolett KTT 299****DN 22:20 -  
N15-18C Pegán Ágnes BTK 203****PA 25:34 -  
FN | pálya: 2 | F18B - F40B - N21A | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21A Pózna Anna Ibolya GOC 292****PA 45:16 -  
FN | pálya: 5 | F35BR - N21BR | OR ( Ranglista: FN, szorzó: 1, Fa: 55, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N21Br Szabó Emese ZTC 280****SE 70:48 -  
SN | pálya: 6 | N35BR | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 50, Tm: 57:53,00 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N35Br Skropné Szuromi Éva ARA 274****SS 53:28 -  
N35Br Koczka Gabriella SZT 262****KG 56:52 -  
N35Br Szigetfy Ildikó VHS 276****SI 63:19 -  
SN | pálya: 4 | F21BR - N18B - N40B - NYT | O ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 45, Tm: 64:47,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N40B Kaszásné Boa Ágnes VHS 264****KB 62:18 -  
N40B Erdősné Németh Ágnes ZTC 267****EN 64:10 -  
N40B Holper Antónia TTE 268****HA 67:54 -  
SN | pálya: 8 | F70B - N60B | OR ( Ranglista: SN, szorzó: 1, Fa: 30, Tm: )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
N60B Fent Marianne ARA 253****FM 32:05 -  
N60B Karsai Klára OSC 252****KK 47:49 -  
FF | pálya: 1 | F21A | OR ( Ranglista: FF, szorzó: 1, Fa: 75, Tm: 41:17,33 )
Kat. Név Egyesület Nytsz V.e. Idő Rs.pont Megjegyzés
F21A Vajda Balázs VHS 178****VB 37:34 -  
F21A Domán Rajmund VHS 188****DR 40:43 -  
F21A Éles András GOC 191****EA 45:35 -  
F21A Szabó Bence SKS 195****SB 69:45 -